Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2015

Kariyer.net İş İlanları.

Staj

Ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankasında staj yapmak isteyenler bu sayfaya göz atmaları önemlidir. Tabi ki staj başvurusu için bankamızın resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ziraat bankası staj başvuru haberlerini yakından takip ediniz.  Kariyerine finans sektöründe devam etmek isteyenler ya da finans sektörü ile kariyerine merhaba demek isteyenler için Ziraat Bankası 2013 yılında büyümeye devam ediyor ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bankamızda yapacağınız staj ile bankacılık hizmetleri hakkında daha geniş bilgi ve deneyime sahip olmanızı hedefliyoruz.

Bankacılık Okulu”na Katılın Bankacılığın Geleceğinde Yetki Alın…

Bankacılık Okulu, vizyon ve stratejilerimiz doğrultusunda Bankamızı hedeflerine ulaştıracak yönetici adayları yetiştirmeyi amaçlayan bir gelişim programıdır.

Bankacılık eğitiminde kurumsal bir marka olan Okulumuz, Ankara (1989) ve İstanbul (2009) olmak üzere iki merkezde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kariyer.net İş İlanları.

Sürekli gelişim temelinde inşa edilen program ile öğrencilerimize, Ekonomi, Finans, Hukuk, Muhasebe, Kredi Bilgisi, Risk Yönetimi, Pazarlama-Satış alanında teorik bilgiler ile bu bilgileri sahada uygulamaları için şubelerimizde işbaşında eğitim (staj) imkanı da sağlanmaktadır.

Program ile, girişimcilik, inovasyon, analitik düşünme, sorun çözme ve stratejik düşünme alanlarında yetkin çalışanlarımızın Bankamız birimlerine kazandırılması hedeflenmektedir.

Siz öğrencilerimizin kariyeriniz için atacağınız ilk adımın şimdiden ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkânı sunuyoruz. Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin staj için başvuru yapabileceklerdir.

Ziraat bankası staj başvuru ilanları ve detaylı bilgi için tıklayın.

Başvurmak için tıklayın.356 Yorum yapılmış: "Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2015"

commenter

İSTABUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL GAZİOSMANPAŞADA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 3. sınıf iktisat öğrencisiyim. Tekirdağ’da ikamet ediyorum yaz dönemi stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter
SELİN BAKSİ | Nisan 1st, 2013 at 17:23

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İİBF EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE TECRÜBE EDİNEBİLMEK İÇİN YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
Yasemin DOĞRU | Nisan 1st, 2013 at 18:17

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi EKONOMETRİ bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim..

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf İktisat(%30 ingilizce) ögrencisiyim.Tecrübe edinmek için yaz dönemi bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

commenter
Kübra Köseoğlu | Nisan 2nd, 2013 at 18:01

Hacettepe Üniversitesi 3. sınıf İktisat(İngilizce) öğrencisiyim. Yaz dönemi tecrübe edinmek adına bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için TOKAT ŞUBESİNDEKİ bankanızda staj yapmak istiyorum.Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
ELİF İÇLEK | Nisan 5th, 2013 at 13:30

HARRAN ÜNİVERSİTESİ 4. SINIF MALİYE ÖĞRENCİSİYİM.SERMAYE PİYASASI KURULU İSTANBUL ŞUBESİNDE BİR HAFTALIK EĞİTİM ALDIM.OSMANİYE’NİN DÜZİÇİ İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM.OSMANİYE ŞUBENİZDE STAJ YAPAK İSTİYORUM.

commenter
İLHAMİ SATILMIŞ | Nisan 7th, 2013 at 01:50

ORDU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM AMASYA/MERZİFON ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
sevim tuncay | Nisan 8th, 2013 at 13:08

batman üniversitesi 1.sınıf öğrecisiyim.ziraat bankası diyarbakır şubelerinden birinde staj görmek istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
DÜRDANE ÖZERENLER | Nisan 8th, 2013 at 20:50

Niğde üniversitesi işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yanı sıra Karatekin üniversitesinde 80 saatlik sermaye piyasası egitimi, temel bankacılık eğitimi aldım. Yaz döneminde mersin şubelerinizden birinde tecrübe edinmek adına zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
yasemin koca | Nisan 8th, 2013 at 21:02

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SEMA ÇAĞLAR | Nisan 9th, 2013 at 03:00

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ NEDENİYLE VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK AÇISINDAN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE ADANA’DA BULUNAN BARAJYOLU ŞUBESİ’NDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
funda arslan | Nisan 9th, 2013 at 09:58

yozgat akdağmadeni myo bankacılık ve sigortacılık okuyorum. edirne de oturuyorum kendimi daha iyi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ iktisat 3.sınıf öğrencisiyim ziraat bankası konya şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
DERYA PEHLİVAN | Nisan 9th, 2013 at 15:17

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KÜTAHYA GEDİZ ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
halime kanmaz | Nisan 9th, 2013 at 15:27

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZİRAAT BANKASI ERMENEK SUBESİN DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM

commenter
HACER TANRIVERDİ | Nisan 9th, 2013 at 15:34

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KONYA/SELÇUKLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 15:53

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde tecrübe edinmek adına bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:12

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce biliyorum.Tecrübe edinmek adına Yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Seda Yağmur | Nisan 9th, 2013 at 16:14

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İİBF EKONOMETRİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ANKARA DAKİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:14

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce biliyorum.Tecrübe edinmek adına Yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkür ederim.

commenter
Ecem Soykök | Nisan 9th, 2013 at 16:23

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim bankanızda okulumdan öğrendiğim teorik bilgilerle stajımı yaparak tecrübe kazanmak istiyorum. ikamet ettiğim yer Balıkesir/Edremit

commenter
funda arslan | Nisan 9th, 2013 at 20:47

yozgat akdağmadeni myo bankacılık ve sigortacılık okuyorum ığdır da oturuyorum kendimi daha iyi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum teşekkürler.

commenter
HANDE ÖZCAN | Nisan 9th, 2013 at 23:02

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İPSALA MESLEK YÜKSEK OKULU PAZARLAMA BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 40 İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU YAZ STAJIMI İSTANBUL FATİH İLÇESİNDEKİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
hanım aslan | Nisan 10th, 2013 at 13:08

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ZARA VEYSEL DURSUN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU BANKA VE FİNANS 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 20 İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU YAZ STAJIMI MERSİN MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ALİ İSPİR | Nisan 10th, 2013 at 13:09

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ZARA VEYSEL DURSUN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU BANKA VE FİNANS 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 20 İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU YAZ STAJIMI GAZİANTEP MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
DENİZ KENDİR | Nisan 10th, 2013 at 13:11

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ZARA VEYSEL DURSUN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU BANKA VE FİNANS 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 20 İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU YAZ STAJIMI HATAY DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ İSTATİSTİK BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN MANİSA VEYA AFYON Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ŞERİFE ÖZER | Nisan 10th, 2013 at 16:14

SELAM NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.2013 YAZ DÖNEMİNDE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK VE BANKANIZDA İLERLEMEK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE TECRÜBE KAZANABİLMEK İÇİN ADANADA Kİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA AYDIN NAZİLLİ SUBENİZDE ,YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM YAZ STAJINI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
beyzanur Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 13:50

Dokuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka derslari almis bulunuyorum finansal ayrica disardanda isletme öğrencisiyim.Bankanizda staj yapmak istiyorum.

commenter
beyzanur Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 13:56

okuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka derslari almis bulunuyorum finansal ayrica disardanda isletme öğrencisiyim.Bankanizda izmir ve karadeniz eregli , inegol subeleriniz staj yapmak istiyorum.Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.2013 yılı zorunlu stajımı SAMSUN merkez veya TEKKEKÖY şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

çukurova üniversitesi iibf ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajı ile tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek için bir adım atmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim..

commenter
hatice karagöz | Nisan 12th, 2013 at 14:12

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
Gül Yıldırım | Nisan 12th, 2013 at 16:56

kocaeli üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter
Gurbet AZBOY | Nisan 14th, 2013 at 20:43

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksek Okulu 2. Sınıf öğrencisiyim yaz döneminde İstanbul Yakacıktaki Şubenizde zorunlu stajımı yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Aslıhan Gürbuz | Nisan 15th, 2013 at 14:08

Yozgat Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu – Bozok Üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim.ANKARA/POLATLI şubenızde yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…
Aslıhan Gürbüz 15 Nisan 2013 14:08

commenter
Güler ERBAŞI | Nisan 15th, 2013 at 14:50

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3.sınıf Öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve iş hayatında deneyim kazanmak adına bankanızın İstanbul Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Nurselin HALICIOĞLU | Nisan 15th, 2013 at 14:57

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3.sınıf Öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve iş hayatında deneyim kazanmak adına bankanızın Kırklareli Lüleburgaz veya İstanbul Avrupa yakasında bulunan herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

bankacılık ve sıgortacılık 1. sınıf ogrencıyım yaz donemı stajını sızın bankanızda yapmak ıstıyorum rize ardeşen

commenter
mesut enüştekin | Nisan 16th, 2013 at 10:27

Denizli Pamukkale Üniversitesi Sermaye Piyasası Ve Borsa Bölümü 1. Sınıf Öğrencisiyim. Yaz Dönemi Zorunluluk Stajımi Sizinle Çalışmakla Yapmak İstiyorum Ceyhan Şübenizde Çalışmak İstiyorum. Kendimi geliştirip Deneyim kazanmak istiyorum. gereğini arz ederim…

commenter

Kocaeli üniversitesi kandır MYO da banka sigorta bölümünde okumaktayım Konya ılgın şubenizde yazın bir ay staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Kocaeli üniversitesi kandıra myo bankacılık ve sigortacılık .sınıf öğrencisiyim.İSTANBUL/ŞİLE şubenizde zorunlu yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ünal güngör | Nisan 16th, 2013 at 15:41

Tunceli üniversitesi Muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü 1 sınıf ögrencisi yim tunceli ilinin merkez subesinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter
ayse nur dokuyucu | Nisan 16th, 2013 at 17:00

Niğde ÜNİVERSİTESİ işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.. ADANA/CEYHAN şubesinde yaz dönemi stajı yapmak istiyorumm.. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Esma EROĞLU | Nisan 16th, 2013 at 17:02

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım yaz döneminde zonguldak kdz. ereğli şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Canan ÇAVDAR | Nisan 16th, 2013 at 17:28

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründeki kariyer planlamama sizin bankanızda deneyim eklemek istiyorum. Tekirdağ Saray veya Çorlu Şubelerinizde yaz dönemi boyunca staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : Zeynep Abalı
Doğum Yeri ve Tarihi : Muğla/FETHİYE 21.01.1989
Telefon no : 0538 240 32 35

SERTİFİKALAR
•14 Nisan 2012 Tülin Arkun ve Özgür Saygın
Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Eğitimi
•21 Mayıs 2011 Merkez Bankası Uzmanı Dr. Doğan Karaman
Gelişmekte Olan Türkiye Ekonomisi ve Gençlere Fırsatlar Konferansı
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Lojistik Eğitimi
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Profesyonel Yöneticilik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Liderlik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Nuray Göker
Stratejik Girişimcilik Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Güçlü Konter Turizmde İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Bankacılıkta Kariyer Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
IMKB Yapısı, İşleyişi ve Hisse Senedi Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Gazetecilikte İnsan Kaynakları Eğitimi
•20 Mart 2011 Bilgisayar İşletmenliği
•16 Mayıs 2010 Doç. Dr. Muharrem Dayanç
Kültür ve Edebiyat Konferansı
•9 Mayıs 2010 Arş. Yaşar Esedullah Oğuz
Orta Asya Bölgesinde Büyük Göçler Arasındaki Rekabet Konferansı

BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFERANSLAR
•Uzman Tülin Arkun
İş yeri : Akademik Tarz Dershanesi
Telefon no: 0535 643 11 70
Email : tulin_arkun@hotmail.com

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi için Eskişehir/Merkez ya da Muğla/Fethiye şubeleriniz de staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederi.

commenter

Dumlupınar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi 1. Zorunlu Staj için Aydın/Nazilli şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter

Merhaba Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler YüksekOkulu’da bankacılık bölümünde okumaktayım.2. sınıfım.Zorunlu stajımı yaz dönemi TEKİRDAĞ/SARAY şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter
Şükran ÇAM | Nisan 17th, 2013 at 15:07

Ondokuzmayıs Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde stajımı bankanızın İstanbul, Erzincan şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Sibel YILDIZ | Nisan 17th, 2013 at 16:02

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ögrencisiyim . İstanbul avrupa yakası bakırköy ,baçelievler,şirinevler ,yenibosna ,güngören şubelerinizden herhangi birinde yaz dönemi staj yapmak istiyorum.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

Pamukkale Üniversitesi Buldan MYO muhasebe mezunuyum.Ayna zamanda Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.BODRUM/TURGUTREİS şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederm.

commenter

Denizli Pamukkale Üniversitesi Sermaye Piyasası Ve Borsa Bölümü 1. Sınıf Öğrencisiyim. Yaz Dönemi Zorunluluk Stajımi Sizinle Çalışmakla Yapmak İstiyorum Ceyhan Şübenizde Çalışmak İstiyorum. Kendimi geliştirip Deneyim kazanmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

gaziosman paşa üniversitesi BANKACİLİK VE SİGORTACİLİK BÖLÜMÜNDE okumaktayım NİĞDE MERKEZ veya ilçesi ÇİTFLİKTE staj yapmak iştiyorum okulum seneye son

commenter

van yüzüncü yıl üniversitesi 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü okuyorum diyarbakır merkezde her hangi bir şubede stajımı yapmak istiyorum gereğini yapılmasını arz ederim.

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
çiğdem KAYAR | Nisan 18th, 2013 at 20:57

Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3. sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek adına ankara şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ümiye YILDIRIM | Nisan 18th, 2013 at 22:27

Dicle Üniversitesi Çermik Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi kırk (40)iş günü zorunlu stajımı DİYARBAKIR/KAYAPINAR daki şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

bu isteğimin sonucunu bana bu telefonda bildirirseniz çok mutlu edersiniz.şimdiden teşekkürler slm.

commenter
mesut enüştekin | Nisan 19th, 2013 at 13:19

Denizli Pamukkale Üniversitesi Sermaye Piyasası Ve Borsa Bölümü 1. Sınıf Öğrencisiyim. Yaz Dönemi Zorunluluk Stajımi Sizinle Çalışmakla Yapmak İstiyorum Ceyhan Şübenizde Çalışmak İstiyorum. Kendimi geliştirip Deneyim kazanmak istiyorum. gereğini arz ederim…

commenter

konya selcuk unw bahar dnemi staji icin ankarada ikamet edyrm

commenter

Çanakkale 18 mart ünv ekonometri 1 sınıf ögrencisiyim yaz dönemi için staj yapmak istiyorum gerekli işlemlerin yapılmasına arz ederim

commenter

merhaba;Ben mersin çağ üniversitesi matematik-bilgisayar bölümünde okuyorum.3.sınıftayım.1 yıl ingilizce hazırlık okudum.4 yıldır derslerimi ingilizce olarak okuyorum.çok iyi ingilizce biliyorum.ayrıca bu yıl ikinci yabancı dil olarak ispanyolca öğreniyorum.bu yıl ikinci üniversiteye başladım.İstanbul üniversitesinde işletme bölümünde okuyorum.1.sınıftayım.bilgisayar bilgim çok iyi.C ve C++ ta program yazabiliyorum.javascript bilgim var.microsoft word,powerpoint,excel,accessi çok iyi biliyorum.Web sayfası hazırlayabiliyorum.bilgisayar işletmenliği sertifikam var.sürücü belgem var.Yaz döneminde istanbul(avrupa ) da bulunan bankalarınızın birinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Teşekkürler.

commenter
Burcu Sarıoğlu | Nisan 22nd, 2013 at 17:43

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ Yenipazar Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Hatay/Antakya’da ikamet ediyorum yaz döneminde 30 iş günü zorunlu stajımı antakya merkez şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Burcu Sarıoğlu | Nisan 22nd, 2013 at 17:49

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.HATAY/Antakya’da ikamet ediyorum.30 iş günü zorunlu stajımı Antakya merkez şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba ben süleyman demirel üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü okumaktayım .1.sınıftayım.İngilizce temel olarak biliyorum.ayrıca kursa gidip sertifikada aldım . Bilgisayar kullanma seviyem iyi derecede .Ağrı da oturuyorum Bu yaz döneminde ziraat bankasında stajımı yapmak istiyorum gerekli işlemin yapılmasını arz ederim ..teşekkürler

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz Dönemi zorunlu stajımı Ordu/Ünye’deki şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SERTİFİKALAR:GELİŞMİŞ ÜLKELER LİGİNE BİZDE KATILABİLİR MİYİZ?HEDEF 2023 Doç.Dr.ALİ ŞEN.KÜRESEL GELİŞME VE TÜRKİYENİN VİZYONU PROF.Dr.AHMET KARAASLAN.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

commenter

Adnan Menderes Üniversitesi – Yenipazar Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.İzmir’in Karabağlar ilçesinde yaşıyorum.Yaz dönemi 30 iş günü zorunlu stajımı İzmir/Bozyaka-Basmane-Karabağlar şubelerinizin birinde yapmak istiyorum,gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
zübeyde kır | Nisan 23rd, 2013 at 16:47

Zübeyde kır .1989 İstanbul Zeytinburnu doğumluyum konya selcuk üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencısıyım .yaz döemi 50 iş günü zorunlu stajımı bankanız subelerınde yapmak ıstıyorum .geregını arz ederım

commenter

bayburt üniversitesi iktisat bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.Muğla/Fethiye şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ilyas yılmaz | Nisan 24th, 2013 at 13:54

kırıkkale üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara/pursaklar şubenizde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Şırnak Üniversitesi Silopi MYO pazarlama ve dış ticaret bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Diyarbakır/Ergani şubenizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Fadime Gemici | Nisan 24th, 2013 at 13:57

Sayın yetkili
Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı bilimler Yüksek okulu Bankacılık ve Finans Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa Merkez şubelerinde yapmak istiyorum. Stajımı bu yaz dönemi içerisinde yapmak zorundayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi programı 2.Sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı herhangi şubenizde yapmak istiyor , gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter
sonay kemaneci | Nisan 24th, 2013 at 18:33

kahramanmaraş sütçü imam üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum otuz(30) iş günü zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Özden Aynur Çam | Nisan 25th, 2013 at 00:14

Çukurova Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı bankanızın Ankara Şubesinde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
yagmur türkmen | Nisan 25th, 2013 at 01:38

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YADA HERHANGİ BİR ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER.

commenter
gökhan çaça | Nisan 25th, 2013 at 12:21

denizli pamukkale ünüversitesi bankacılık ve siğortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz stajımı van şubesinin herhangi bi şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim teşekürler

commenter
Güler ERTÜRK | Nisan 25th, 2013 at 13:34

Sayın yetkili
Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı İstanbul Avrupa yakası şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler

commenter

Bayburt Üniversitesi İşletme Bölümü 1.Sınıf Öğrencisiyim.Bursada ikamet etmekteyim yaz tatilinde bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini yapılmasını arz ederim.

commenter
fulden doğan | Nisan 25th, 2013 at 13:59

Karadeniz Teknik Üniversitesi Ekonometri bölümü 3. sınıftayım.İzmir\Tire’de ikamet etmekteyim bu yüzden yaz dönemi stajımı Tire Şubesinde yapmak istiyorum.Bilgilerinize.Teşekkür ederim.

commenter
AYŞEGÜL HÜNDÜR | Nisan 25th, 2013 at 16:23

BİLCİK ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ STAJIMI BURSA-YILDIRIM ŞUBELERİNİZİN HERHANGİ BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Ruken ADLIĞ | Nisan 25th, 2013 at 18:39

vize myo bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızın istanbul bağcılar şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Rüveyda Nur OKUMUŞ | Nisan 25th, 2013 at 18:47

Nevşehir üniverstesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf ögrencisiyim.Yaz döneminde stajımı bankanız Aksaray subenizde yapmak istıyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Duygu DAŞLI | Nisan 25th, 2013 at 19:52

Süleyman Demirel Üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları 1.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin/Tarsus şubesinin herhangi birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

commenter

Dumlu Pınar Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık Bölümü 1.sınıf Öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve iş hayatında deneyim kazanmak adına bankanızın Afyonkarahisar Şubesinde staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim

commenter
yaprak sarıçayır | Nisan 26th, 2013 at 07:52

Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MYO bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu olarak yapmam gereken 30 iş günü stajımı bankanızın İstanbul avrupa yakasındaki şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
reyhan tezcan | Nisan 26th, 2013 at 23:12

Uludağ Üniverisitesi 2. sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim.zorunlu yaz dönemi stajımı bankanızın Bursa şubelerinden birinde yapmak istiyorum.

commenter
Tülin yiğit | Nisan 27th, 2013 at 14:24

Eskişehir osmangazi üniversitesi maliye bölümünde okumaktayım. 4. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi staj programına eskişehirde katılmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülseren Altun | Nisan 27th, 2013 at 16:44

İstanbul üniversitesi 3 .sınıf Ekonometri öğrencisiyim yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Canakkale onsekiz mart universitesi isletme bolumu ogrencisiyi.. 3.snif olamadim ve donemim uzadi ama bankanizda staj yapmak istiyorum. Simdiden tesekkur ederim.

commenter

CBÜ Gördes Meslek Yüksekokulu/Maliye bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı Manisa merkez de bulunan şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
merve nur uzun | Nisan 29th, 2013 at 00:53

Kocaeli universitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünde okumaktayım. 3. sınıf öğrencisiyim. Ordu Ünye de ikamet ediyorum . Deneyim kazanmak kendimi bu alanda gelistirmek istiyorum. Bu yüzden ünyedeki subenizde yaz donemi icin staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
merve nur uzun | Nisan 29th, 2013 at 01:02

Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünde okumaktaym. 3. sınıf ögrencisiyim. Ordu Ünye de yaşıyorum. Deneyim kazanmak kendimi gelistirmek ve bu alanda ilerlemek istiyorum. bu nedenle yaz donemi icibde ünye şubenizde 1 ay staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

maltepe üniversitesi bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim 30 günlük zorunlu stajım var istanbulda anadolu yakasında yaşıyorum kurumunuzda staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Gözde uzkaralar | Nisan 29th, 2013 at 10:20

OKÜ Düziçi Meslek YÜKSEK muhasebe bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu staj kapsamında ve de kendimi geliştirip bankanızda iyi bir personel olmak istiyorum. gereğini yapılmasını arz ederim. 05340651310

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:12

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Merve Şahinbaş
Cinsiyet : Kadın Uyruk : T.C
Doğum Tarihi : 11.07.1991 Sürücü Belgesi : Yok
Medeni Durum : Bekar

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Dere Mah. 3002. sk No:24/2 Menteş Apt. Manisa/Merkez
Cep Tel : 0506 9554 703
E-posta : mervesahinbas45@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ

Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3 2014
Açıköğretim Üniversitesi İşletme 2 2015
Lise:Manisa Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2009

İŞ / STAJ DENEYİMİ

Tarih: 09.2008/06.2009
Kurum :Elba Basançlı Döküm Sanayii A.Ş
Departman :Muhabese

Tarih :12.06.2012/-
Kurum : Celal Bayar Üniversitesi
Departman : Strateji ve Geliştirme Daire Başkanlığı
(Kısmi Zamanlı olrak çalışmaktayım)

KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ

Tarih: 2012
Kurum : Elgikan Vakfı

Konu : Dış Ticaret Sertifikası

Bilgisayar ve Ofis Programları

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Bilinen programlar ve bilgi düzeyi : Microsoft Ofis Programları

YABANCI DİL BİLGİSİ

İngilizce
Okuma: Orta Yazma: Orta Konuşma: Orta

HOBİLER
Kitap Okumak, Müzik Dinlemek, Spor Yapmak

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJIMI ZİRAAT BANKASI’nın MANİSA veya MESİR ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:29

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Merve Şahinbaş
Doğum Yeri ve Tarihi : 11.07.1991 / Manisa

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Dere Mah. 3002. sk No:24/2 Menteş Apt. Manisa/Merkez
Cep Tel : 0 506 9554 703
E-posta : mervesahinbas45@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3 2014
Açıköğretim Üniversitesi İşletme 2 2015
Lise
Manisa Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2009

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Tarih: 09.2008/06.2009
Kurum : Elba Basançlı Döküm Sanayii A.Ş
Departman : Muhabese

Tarih :12.06.2012/-
Kurum : Celal Bayar Üniversitesi
Departman : Strateji ve Geliştirme Daire Başkanlığı
(Kısmi Zamanlı olrak çalışmaktayım)

KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ
Tarih: 2012
Kurum : Elgikan Vakfı
Konu : Dış Ticaret Sertifikası
Bilgisayar ve Ofis Programları

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Bilinen programlar ve bilgi düzeyi : Microsoft Ofis Programları

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:34

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Ziraat Bankası’nın Manisa veya Mesir Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
İLKNUR GÖZTAŞI | Nisan 29th, 2013 at 16:08

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat 3.sınıf öğrencisiyim deneyim kazanmak ve kendimi gelistirmek için yaz döneminde Mersin-Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini arz ederim.

commenter
Ebru Gümüş | Nisan 29th, 2013 at 16:30

Ege Üniversitesi Bergama M.Y.O. Bilgisayar Programcılığı son sınıf öğrencisiyim. İzmir deki Yıkık kemer yada Konak civarındaki bankalarınızın birinde 1 aylık yaz stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

commenter
Muzaffer KIRIMLI | Nisan 29th, 2013 at 23:32

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme[ingilizce] bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Aydın merkezdeki şubenizde 1 aylık yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini arz ederim.Saygılarımla.

commenter
Birol BOZKAN | Nisan 30th, 2013 at 02:25

sakarya üniversitesi sapanca myo da bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim eylülde başlayacak ve 4 ay sürecek mesleki uygukamalar dersi stajım için adapazarı şubenizde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim 0531 550 65 44

commenter
Özlem Toker | Nisan 30th, 2013 at 18:47

ORDU ÜNİVERSİTESİ ÜNYE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDE okuyorum.3.Sınıf öğrencisiyim.Yaz tatilinde geleceğim ve önemli olduğunu düşündüğüm için AYDIN DİDİM’de staj yapmak istiyorum.Gereğini yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini arz ederim.

commenter
Hatice GÜLGÜN | Nisan 30th, 2013 at 22:58

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası 1. sınıf öğrencisiyim.Aydın/Karacasu’da ikamet ediyorum.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter
Emre Kandemir | Nisan 30th, 2013 at 22:58

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası 1. sınıf öğrencisiyim.Karabük/Merkez’de ikamet ediyorum.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter

Merhabalar. Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Çerkezköy/TEKİRDAĞ Şubenizde yapamayı istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

commenter

İyi çalışmalar;celal bayar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık son sınıf öğrencisiyim.denizbank bayındır şubesinde hem lise hemde üniversite 1. sınıf stajımı yaptım. spk lisanslama sınavına girdim kpss den 70.82 puan aldım. diksiyonumu ve beden dilimi çok iyi kullanırım. diksiyon ve hitabet sertifikam var.firmanızın izmir tire şubesinde staj yapmaktan onur duyacağımı ve firmanıza değer katacağıma inanıyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim.Saygılarımla

REFERAS: EMRAH ÖZALP
TEL:05335610172
EMAİL:emrah.ozalp@denizbank.com

commenter

BEN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B.F İKTİSAT 4.SINF ÖĞRENCİSİYİM. ZİRRAT BANKASINDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM . TARSUS/ MERSİN DE YAŞIYORUM . TEL: 05425228696 GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:13

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:24

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
mehtap akdemir | Mayıs 1st, 2013 at 20:22

Uludağ üniversitesi son sınıf öğrencisiyim .
Bankanızın İstanbul Fındıkzade şbsi veya Aksaray GENEL MERKEZDE 1TEMMUZ itibari ile staj yapmak ıstıyorum.
Adres Bilgileri: Türkiye – İstanbul(Avr.) – Başakşehir – altınşehir
Cep Telefonu:90 (541) 464 61 72 90 (538) 019 70 97
E-Posta:akdemir.lorin@gmail.com
Medeni durumu:Bekar
Uyruk:Türkiye
TC Kimlik No:31966413788
Doğum Tarihi: 18.08.1987
Doğum Yeri:Türkiye – İstanbul(Avr.)K.çekmece
Sürücü Belgesi:Yok
Üniversite (Lisans) Uludağ Üniversitesi – (İkinci Öğretim)
10.2009- 06.2013
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ekonometri – Türkçe
Lise: küçükçekmece yabancı dil lisesi84 / 100
Bilgisayar bilgileri:SPSS,MINITUB,EViews,Word,Excell,Point,MMSharp
Sertifika bilgileri :türk standartları enstitüsü BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO)- 04.2012 Yazar.Oğuz SAYGIN tarafından verilen ‘Takım Çalışması ve Kurumsal İletişim’ konulu eğitim
bilgisayar:güneş bilgisayar eğitim kurumu – 06.2002yazılım (word,excell,point) üzerine alınan 7 aylık eğitim
Referans:
Mevlüt İlgin Tofed – Genel Sekreter Yardımcısı
Tel : 05337184614

commenter

ANADOLU ÜVİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BU AY İÇERİSİNDE SİZİN BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ZEYNEP ISIYEL | Mayıs 2nd, 2013 at 11:54

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.İNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJ YAPMAK ZORUNDAYIM MANİSA-TURGUTLU ZİRAAT BANKASI ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ İÇİN ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TEL:05354859810 GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

merhaba ben istanbul aydın üniversitesi 1.sınıf büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümü öğrencisiyim.Zorunlu yaz stajımı anadolu yakasındaki şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Semra Yıldız | Mayıs 2nd, 2013 at 19:20

Trakya Üniversitesi Sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemınde İstanbul anadolu yakasındaki şubelerinizden birinde tercih kartal olmak üzere staj yapmak ıstıyorum gereğini arz ederim

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 20:02

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SNIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN AYDIN İLİNE BAĞLI NAZİLLİ İLÇE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
ADRES : CUMHURİYET MAHALLESİ 72. SOKAK NO:10 ATÇA/AYDIN
CEP TELEFONU : 0 (542) 665 54 93

commenter

istanbul üniversitesi iktisat fakültesi ingilizce iktisat 3.sınıf öğrencisiyim , istanbul avrupa yakasındaki şubelerin birinde staj yapmak istiyorum , gereğini arz ederim

commenter

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Emel Sorkun
D.TARİHİ :30.11.1990
D.YERİ : Tavas
Uyruk: T.c
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınar mah. Yuvardı sok. No:5 Solmaz Kasabası
Ev Tel. : 02586257129
Cep Tel : 05064892754
EĞİTİM BİLGİLERİ:
OKUL :Pamukkale Üniversite
BÖLÜM : Maliye
YIL :4 Yıllık(2010-2014)
Üçüncü sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde uygun görüldüğü takdirde Denizli ilindeki herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.
Bilgilerinize sunarım.
Saygılarımla.

commenter
emin oktay kaska | Mayıs 4th, 2013 at 15:06

izmir yaşar üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisim yaz döneminde antalya merkezde ikamet etmekteyim yaz dönemi boyunca antalya merkezdeki bir bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 4th, 2013 at 22:20

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Ziraat Bankasın’da oluşturmak ve Ziraat Bankasın’da uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter
kadriye bulut | Mayıs 4th, 2013 at 23:03

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLE FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 2. sınıf öğrencisiyim. 2013 yaz döneminde bankanızın konya şubelerinde tecrübe kazanmak için staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:FATMA PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 14.09.0991
TELEFON NO:05433132598
E MAİL:FATMAPALA29@HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
ANADOLU ÜNİVESİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ(DEVAM EDİYOR)
LİSE:GÜMÜŞHENE/KELKİT LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DOŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-BANKACILIK VE SİKORTACILIK(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ –KELKİT , SİVAS/MERKEZ DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ÖZGE BİRCAN BEKLER | Mayıs 5th, 2013 at 19:30

KAHRAMANMARAŞ’TA BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZIN STAJIMI BANKANIZIN HATAY\İSKENDERUNDAKİ ŞUBELERİNDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA.

commenter
ÖZLEM HAYKIR | Mayıs 6th, 2013 at 13:40

SAKRYA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. UYGUN GÖRÜLDÜĞÜ TAKTİRDE ZİRAAT BANKASI SILTANBEYLİ ŞUBESİNDE YAZ STAJIMI YAPMAK İSTERİM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
Hakan Civelek | Mayıs 6th, 2013 at 16:56

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZIN İZMİR VEYA ANKARA ŞUBELERİNDE YAZ STAJI YAPMAK İSTERİM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
müjgan SEVİMLİ | Mayıs 6th, 2013 at 18:16

SİVAS ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI MALATYA-MERKEZ DE SATAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
RABİYE PALA | Mayıs 6th, 2013 at 19:13

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:RABİYE PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 17.04.1993
TELEFON NO:0531 032 28 07
E MAİL:BEYZANURPALA @HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ
ANADOLU ÜNİVESİTESİ ÇEKO BÖLÜMÜ
LİSE:ERZİNCAN KIZ MESLEK LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIKI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ VE SİVAS/MERKEZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIFI ÖĞRENCİSİYİM YAZIN STAJIMI BANKANIZIN ÇANAKKALE/BİGA ŞUBESİNDE YAPAMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
gülsüm çelik | Mayıs 6th, 2013 at 23:53

istanbul üniversitesi ingilizce iktisat 2. sınıf öğrencisiyim.bankanızın tekirdağ ili çorlu ilçe şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
M]UGE KESICI | Mayıs 7th, 2013 at 12:14

CUKUROVA UNiVERSiTESi iKTiSADi VE iDARi BiL FAK iSLETME BOLUMU 3 SiNiF OGRENCiSiYiM YAZiN ADANA YAVUZLAR VEYA ATATURK CAD SUBENiZDE STAJ YAPMAK iSTiYORUM GEREGiNiN YAPiLMASiNi ARZ EDERiM

commenter

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HAVSA MESLEK YÜKSEOKULU 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN İSTANBUL ŞUBESİNDE YAZ STAJI YAPMAK İSTERİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
elif çağla karababa | Mayıs 8th, 2013 at 00:23

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSTESİ 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM.YAZ STAJIMI BANKANIZIN BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM…

commenter
MERVE KALEBOZAN | Mayıs 8th, 2013 at 14:49

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZIN ANKARADAKİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPARAK TECRÜBE KAZANMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ELİF ÇETİN | Mayıs 8th, 2013 at 15:49

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Anamur\Mersin şubesinde yaz stajı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gürdar BİNİCİ | Mayıs 8th, 2013 at 17:02

Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 2.Sınıf Öğrencisiyim.Ankara’da Oturuyorum.Bankanızın Risk Yönetimi Departmanında Staj Yapmak İstiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter
HALİME GÖLGELİ | Mayıs 8th, 2013 at 22:07

GAZİ ÜNİVERSİTESİ, BANKACILIK VE SİGORTACILIK YÜKSEKOKULU, BNAKACILIK BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI AĞUSTOS AYINDA,MERSİN SİLİFKE İLÇESİ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM…

commenter
lütfiye yörük | Mayıs 9th, 2013 at 18:19

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ NAZİLLİ MYO MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI TEMMUZ AYINDA,BANKANIZ BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Sayın Yetkili,

Trakya üniversitesi Bankacılık bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yaz stajı yapmak amacıyla ekte yer alan özgeçmişimin ve başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum.

Trakya üniversitesi Bankacılık bölümü’nde kazandığım teorik eğitim altyapısını bankanızda yapmayı arzu ettiğim staj sırasında kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Sürekli eğitime inanan, öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak staj sırasında kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE ZORUNLU OLARAK YAPMAM GEREKEN STAJIMI BANKANIZIN HATAY ŞUBELERİNDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ZEYNEP SARIKAYA | Mayıs 10th, 2013 at 15:37

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için 2013 yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum.
Tel:05378909299
ikamet ettiğim yer : Ankara/Çankaya
geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekürler

commenter

Ben kütahya dumlupınar üniversitesinde 2.sınıf bankacılık ve finans okuyorum bu yaz zorunlu stajımı bankanızın VAN şubesinde yapmak istiyorum tel:0541 698 12 37 gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter
firdes şimşek | Mayıs 10th, 2013 at 18:25

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.GENEL NOT ORTALAMAM 4 ÜZERİNDEN 3.04’TÜR. YAZ DÖNEMİNDE ZORUNLU OLARAK YAPMAM GEREKEN STAJIMI KAYSERİ İLİNİN DEVELİ İLÇESİNDEKİ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
firdes şimşek | Mayıs 10th, 2013 at 18:28

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.GENEL NOT ORTALAMAM 4 ÜZERİNDEN 3.04’TÜR. BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ BELGESİNE SAHİBİM. YAZ DÖNEMİNDE ZORUNLU OLARAK YAPMAM GEREKEN STAJIMI KAYSERİ İLİNİN DEVELİ İLÇESİNDEKİ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
tuğba çiçek | Mayıs 10th, 2013 at 19:49

TOKAT GAZİOSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİNDE okumaktayım.bu yaz dönemi zorunlu staj yapmam gerekiyo.İstanbul-esenyurt ta ki subenizde staj yapmak istiyorum.
bilgilerineze arz ederim..

commenter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 3.sınıf Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisiyim.2013 yaz döneminde bankanızın Samsun veya Ankara şubelerinde staj yapmak istiyorum.
TEL:05433686038
Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.Teşekürler.

commenter

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ HOPA MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRENCİSİYİM BU SENE MEZUN OLACAM MANİSA SARUHAN DA SİZİN BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.. GEREKTİĞİNDE CV Mİ YOLLARIM GEREKENLERİN YAPMASINI ARZ EDERİM….

commenter

kahramanmaraş sütcü imam üniversitesi myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı giresun şebinkarahisar şubenizde yapmak istsyorum geregini arz ederim.

tlf:0539 449 46 59

commenter
Emine Firuze Taytaş | Mayıs 12th, 2013 at 20:32

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı bankanızın bilgi işlem biriminde yapmak istiyorum. C ve Java dilleri hakkında eğitim almaktayım. İlginize şimdiden teşekkürler.

commenter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Hatay/İskenderun ikamet ettiğim yer.Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak adına Ziraat bankasında staj yapmanın uygun olduğunu düşündüğümden dolayı 2013 yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum .Teşekkürler

commenter

Yıldız Teknik Meslek Yüksek okulu banka ve sigortacılık 2.öğrencisiyim bu sene ki zorunlu stajımı istanbulda levent şubenizde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Ziraat Bankasi Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik ve sigortacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
AYŞEGÜL OĞUZ | Mayıs 13th, 2013 at 15:10

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yaz stajı yapmak için başvurumun değerlendirmeye alınmasını rica ediyorum. Kocaeli Üniversitesi’nde almış olduğum teorik birikimimi staj sırasında pratik bilgilerle pekiştirmeyi amaçlıyorum.
İş deneyimleri; İki Adam Limited Şirketinde satış pazarlama ve Düşler Akademisi gönüllü çalışma(hala devam ediyorum). Staj deneyimim; Türkiye Otel, Lokanta ve Dinlenme Yerleri İşçi Sendikası.Yetkinlikler; Ms Office Programs, ETA. Dil; İngilizce. Ayrıca orta seviyede İşaret Dili biliyorum. Bankanızın İstanbul şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.
Gerekli görüldüğü takdirde daha detaylı bilgi vermek için yüz yüze görüşmek isterim.
İlginiz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
AYŞEGÜL OĞUZ

commenter
Yagmur Ilkay Igdeli | Mayıs 13th, 2013 at 15:35

Dogu Akdeniz Universitesi Bilisim Sistemleri Muhendisligi 4. sinif da okumaktayim. Stajim zorunlu ve 40 gundur. Stajimi Ankara merkez de yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.

commenter

yıldız teknık unıversıtesı ıktısat 3.sınıf ogrencısıyım ıngılızcem upper sevıyede olup kurumunuzda staj talep edıyorum.

commenter
lütfi göcüm | Mayıs 14th, 2013 at 11:26

Uşak üniversitesi
Eşme Meslek Yüksek Okulu oğrencisiyim ve bu yıl okulumun bıtmesi nedeniyle zorunşu staj yapmak zorundayım. MANİSA/AKHİSAR şubenizde staj yapmak istiyorum geregini arz ederim.

commenter
ayşegül güzel | Mayıs 14th, 2013 at 12:07

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi stajımı GAZİANTEP/ŞAHİNBEY’deki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter
Aslıhan kalkan | Mayıs 14th, 2013 at 17:46

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Bankanızın Sakarya/Merkez veya Sakarya/Pamukova şubesinde staj yaparak kendimi bankacılık sektöründe kurumunuz bünyesinde geliştirmek ve deneyim kazanmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim..Saygılarla
Aslıhan KALKAN

commenter

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ myo 2. sınıf banka ve sigortacılık öğrencisiyim bu yaz zorunlu stajımı uygun görürseniz bankanızda yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Gizem Şenkul | Mayıs 15th, 2013 at 02:03

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 1SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ BANKANIZDA STAJERLİK YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ ARZ EDERİM Gizem şenkul

commenter

Marmara Üniversitesi 2. sınıf işletme bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için stajını bankanızın Kırklareli / Lüleburgaz şubenizde yapmak istiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

commenter

Anadolu üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe deneyim edinebilmek için yaz dönemi stajımı ERGANİ /DİYARBAKIR Şubenizde yapmak istiyorum.gereğini arz ederim.
tlf:05312925877

commenter

gaziantep nizip meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.gaziantep\gatem şubesi veya malatya daki bir şubenizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

commenter
canan şengül | Mayıs 15th, 2013 at 16:13

trakya üniversitesi havsa myo bankacılık ve sigortacılk 2. sınıf öğrencisiyim. yaz döneni 40 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorun. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
EMBİYA KAYKIN | Mayıs 15th, 2013 at 20:52

İstanbul üni.myo 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim…. Tel : 543 232 27 54

commenter

cumhuriyet üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 2. sınıf öğrencisiyim bankanızın yozgat sorgun şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum
gereğinin yapılmasını arz ederim
iletişim: 0 544 560 67 38

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:44

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İSPİR HAMZA POLAT MESLEK YÜKSEKOKULUNDA 1. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM BANKANIZIN İSTANBUL ÜSKÜDAR ŞUBESİNDE 35 İŞ GÜNÜ OLARAK MECBURİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM

commenter

cumhuriyet üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. bankanızın Yozgat – sorgun şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla
iletişim: 0 544 560 67 38

commenter
ömer demirezen | Mayıs 16th, 2013 at 23:28

yıldız teknik üniversitesi meslek yüksekokulu 2.sınıf öğrencisiyim İstanbul/Üsküdarda ikamet etmekteyim, bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Dönem ortalamam 3,52.İstanbulda ikamet etmekteyim yazın Balıkesirde ailemin yanında olacağım.Stajımı Balıkesir/Bandırma şubesinde yapmak istiyorum.Banka sektörünü yakından tanıyıp hem kendime hem sizlere yararlı olmak adına sizin bankanızı seçtim.
KİŞİSEL BİLGİLER:
AD:ELİF
SOYAD:SEVİM
DOĞUM TARİHİ:09.01.1994
DOĞUM YERİ:BALIKESİR
ADRES:İstanbul Üniversitesi Avcılar Öğrenci Yurdu C blok
EĞİTİM BİLGİLERİ:
LİSE:Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Eşit Ağrlık
ÜNİVERSİTESİ:İstanbul Üniversitesi/İşletme Fakültesi
YABANCI DİLLER:İngilizce(B2 Düzeyinde)-Almanca(B1 Düzeyinde)
KURSLAR:BRİSTİSH ENGLİSH
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
TELEFON:5466853556
MAİL:elifsevim1@gmail.com
SERTİFALARIM:1-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Girişimcilik Programı.2-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Sunuculuğu yaptığım Marka Yönetimi Zirvesi 2013
REFERANSLAR:Ahmet TURAN
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
gülten topçu | Mayıs 18th, 2013 at 11:41

Batıkent kız teknik ve meslek lisesinde Bilişim Teknolojileri bölümü lise 3 de okuyorum 2013-2014 kış döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini ar ederim

commenter
Ali Osman YILMAZ | Mayıs 19th, 2013 at 00:39

Merhaba,

Bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı firmanızda yapmak istiyorum.
Gerek kariyer planımda gerekse yaptığı işte en iyisi olmak, yaptığı işte iş ahlakından sapmamak gibi
kişisel değerlerimde ulaşmak istediğim noktaların firmanızda olduğunu gördüm. Benimde olmak istediğim yere ulaşabilmek için
firmanızın iş ve değer yargılarından kendime katabileceğim çok şey olduğunu düşündüm.

Bu yüzden; eğer kabul görürse stajımı da gelecekte bünyesinde olmayı isteyeceğim bir firmada yapmak istiyorum.

Teşekkür ederim.

ALİ OSMAN YILMAZ
GSM: (+09) 534 914 02 80
E-MAİL: aliosmanyilmz@gmail.com55aliosman@gmail.com
ADRES: Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 435. sokak No:12
Daire:5 Esenler/İSTANBUL
KARİYER HEDEFİ
• Kendini geliştirmeye odaklamış bir profesyonel olmak,
• Teknolojiyi yakından takip eden, gelişen süreçleri takip eden,
• Hem özel hem de profesyonel yaşamımda yeni bilgiler edinmek.
• İşini hakkıyla yapıp, yaptığı işte en iyisi olmak.
EĞİTİM DURUMU
(2011 – ) Harran Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği – 3.10 / 4.00
(2007 – 2011 ) Bafra Anadolu Lisesi – 3.70 / 5.00
BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Yazılım: C++, C# 4.0, Asp.net, OOP, AJAX, CSS, Pyhton, PHP
Database: MsSQL, MySQL, SQL, Access
Server: Windows Server 2012, Linux Server, Microsoft SQL Server 2012
Kullandığım Sistemler: Windows 8, Linux (Ubuntu, Pardus, Gnome), Mac OS
Grafik – Tasarım: Adobe Photoshop CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Illustrator CS6
YABANCI DİL
İngilizce : Orta seviyede
Arapça : Orta seviyede
Almanca : B1 seviyede
İLGİ ALANLARI
Fotoğraf Çekmek, Seyehat etmek
REFERANS
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. M. Hadi SÜZER – msuzer1@gmail.com
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. Ahmet BAYTAK – abaytak@gmail.com

NOT: Kişilerin iletişim bilgileri internet ortamında gizlenmiştir. İstenildiği takdirde iletişim adresleri iletilecektir.

commenter
Merve YILDIRAN | Mayıs 19th, 2013 at 15:31

Çanakkale OnSekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Bankanızın BURSA MERKEZDE bulunan herhangi bir şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
zahide BAYSAL | Mayıs 19th, 2013 at 18:41

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MALİYE 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE VEYA ISPARTA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUN’DA BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDEN 1.SINIF ÖĞRENCİSİ OLARAK OKUMAKTAYIM.YAZ DÖNEMİ İÇİN 26 HAZİRAN VEYA 15 TEMMUZ TARİHLERİNDE 40 GÜNLÜK ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.İSTANBUL/SULTANBEYLİ DE İKAMETGAH ETMEKTEYİM.İLETİŞİM BİLGİLERİM 0534 924 55 63 İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter
Fadime Teberik | Mayıs 20th, 2013 at 17:50

Adana Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Okulumda sahip olduğum teorik bilgileri bankanızın Adana/merkez şubelerinden herhangi birinde yaz stajımı yaparak geliştirmek istiyorum. Şu anda ingilizce eğitimi almaktayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ilknur özçelik | Mayıs 21st, 2013 at 05:56

Halic universtesi bankacilik ve sigorta bolumu 1. Sinif ogrencisiyim zorunlu stajimi ziraate yapmak isterim
05532632793 tesekkurler.

commenter
ebru dalkılıç | Mayıs 21st, 2013 at 13:07

İstanbul üniversitesi 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim . İstanbul fatih’te oturuyorum yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter

İSTABUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL KARTALDA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
Özgü Yağcı | Mayıs 21st, 2013 at 17:45

Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın İzmir şubelerinizde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Muhendisliği bölümünde 5. yarıyıl dönemi öğrencisiyim.Üniversitemin zorunlu stajı bulunmaktadır.İyi derecede İngilizce,temel seviyede Rusça ve Almanca biliyorum.Bankanızın Hatay/İskenderun şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

gazi üniversitesinde okuyorum 3.sınıf öğrencisiyim deneyim kaznmak ve sektörde ilerlemk istiyorum

commenter
canan zeytünlü | Mayıs 22nd, 2013 at 13:06

Beykent üniversitesi Myo 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık ögrencısıyım. zorunlu yaz stajımı bankanızın bayrampaşa ,gop veya mega center şubesinde yapmak istıyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.
05313192454

commenter
Ümren Aydın | Mayıs 22nd, 2013 at 13:59

İstanbul Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. İstanbul beylikdüzünde oturuyorum. Yaz dönemi 40 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasına arz ederim.

commenter
ümmühan CİVEK | Mayıs 22nd, 2013 at 14:08

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık sınıfı öğrencisiyim istanbul bağcılrda ikamet ediyorum şubelerinizden birinde 45 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. teşekkürler

commenter
Berkan ÖZTEKİN | Mayıs 22nd, 2013 at 16:19

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – ÇANAKKALE – EZİNE
Cep Telefonu : 0 (544) 903 56 27
E-Posta : boztekin17@gmail.com

Kişisel Bilgiler

Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Askerlik Durumu : Tecilli (07.02.2017)
TC Kimlik No :
Doğum Tarihi : 03.03.1991
Doğum Yeri : Türkiye – Çanakkale
Sürücü Belgesi : B (2012)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu Eğitim Durumunuz, Üniversite Öğrencisi olarak kaydedilmiştir.
Yeni Üniversite Ekle

Üniversite (Lisans) Dumlupınar Üniversitesi – (Örgün Öğretim)
09.2010- 06.2014 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye 3. sınıf
ortalamam 2.60/ 4.00
Lise Gelibolu Anadolu Lisesi 85 / 100
06.2008 Türkçe – Matematik

Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma
İngilizce İyi Temel Temel
Almanca Orta Temel Temel

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri: Word ve Excelli iyi düzeyde biliyorum. [

Sertifika Bilgileri
diksiyon
rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde
etkili iletişim

rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde

borsa eğitimi
Dumlupınar Üniversitesi Ekonomi Toplulugu – 03.2013
Finans eğitmeni Umut GÜMÜLCİNELİ eğitmenliğinde
Kalite – Denetim – (İç Denetçilik Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Kalite – Denetim – (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ –
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

OHSAS 18001:2007
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Hobiler : Seyahat etmek, kitap okumak ,bilgisayar,müzik dinlemek.
Üye Olunan Topluluklar : Üniversitenin dağcılık kulübüne üyeydim ama 1 senedir bazı sorunlardan dolayı kulüple iletişim içerisinde değilim.
Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.

Bankanızın Çanakkale şubesinde yaz mevsimi için staj yapmak istiyorum.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:36

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter
Pınar UĞURSAL | Mayıs 22nd, 2013 at 23:56

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2. sınıf öğrencisiyim. Aldığım teorik eğitimi pratiğe dökmek amacıyla Yaz dönemi stajımı bankanızın Eskişehir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Aksaray Üniversitesi işletme bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Bankacılıkta kariyer , diksiyon ve iletişim konularında seminerlere katıldım. Kendimi geliştirmek adına bankanızda yaz döneminde çalısmak istiyorum ve sizede katkım olacağından eminim. Adana’da ikamet ediyorum ve Adana’da stajımı yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 24th, 2013 at 09:29

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Aydın/Çine veya Bursa/Nilüfer şubelerinin herhangi birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter

Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme 2. sınıf öğrencisiyim. Mersin/Erdemlide ikamet etmekteyim. Yaz dönemi bankanızın Mersin/Erdemli şubesinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÖZLEM KARAKAŞ | Mayıs 25th, 2013 at 14:57

ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM DİYARBAKIRDA OTURUYORUM HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
HALİME ÇALIŞIR | Mayıs 25th, 2013 at 15:24

Sakarya Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,iktisat bölümü okuyorum.Tokat/Turhal Mali Müşavir muhasebe Bürosunda çalıştım,4 aylık deneyimim var.Haziran ve Ağustos arası staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ediyorum.

commenter

Boladin Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf işletme bölümü ögrencisiyim.AFYONKARAHİSAR’da ikamet ediyorum.Yaz stazımı bankanızın Afyonkarahisar şubesinde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Güler Gülmez | Mayıs 25th, 2013 at 16:03

Bolvadin Meslek Yüksek Okulu İşletme bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Afyonkarahisar’da ikamet etmekteyim. yaz stajımı Afyonkarahisar şubesinde yapmak istiyorum.Banka sektörünü yakından tanıyıp hemde sizlere yararlı olmak adına bankanızda staj yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER:
AD:GÜLER
SOYAD:GÜLMEZ
DOĞUM TARİHİ:29.01.1994
DOĞUM YERİ:SULTANDAĞ
ADRES:YENİCE MAH. 138.SOKAK NO:61 AFYONKARAHİSAR/Merkez
EĞİTİM BİLGİLERİ:
LİSE:Gazi Endüstri Meslek Lisesi/Kimya Bölümü
ÜNİVERSİTESİ:Bolvadin Meslek Yüksek Okulu/İşletme Bölümü
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
TELEFON:5426849601
MAİL:guler_pinar_03@hotmail.com
SERTİFALARIM:bilgisayar kullanım sertifikası
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Neslihan KURU | Mayıs 26th, 2013 at 22:09

Merhaba ben Sakarya Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2013 yılı yaz döneminde bankanızda gönüllü olarak staj yapmak ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum.Gereğinin yspılmasını arz ederim.

commenter
snc_1903@hotmail.com | Mayıs 26th, 2013 at 22:20

Merhaba ben Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.2013 yılı yaz döneminde bankanızda gönüllü olarak staj yapmak ve kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BURÇİN ÇAKIR | Mayıs 27th, 2013 at 21:09

İzmir 9 Eylül İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.İyi derecede İngilizce bilgisine sahibim.Yaz stajımı gönüllü olarak bankanızın İzmir şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

viyana universitesi isletme ucuncu sinif ogrencisiyim onumuzdeki yaz aylarinda bursada herhangi bir subenizde staj yapmak istiyorum,geregini arz ederim

commenter

viyana universitesinde isletme ucuncu sinif ogrencisiyim onumuzdeki yaz aylarinda bursadaki herhangi bir bursa subesinde staj yapmak istiyorum,arz ederim

commenter

İstanbul üniversitesi işletme 3. sınıf ögrencisiyim.bu sektrde calışmak istıyorum ve bankanızın K.Maraş Elbistan subesınde yaz stajımı yapmak ıstıyorum.geregının yapılmasını arz ederım.

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:08

Balıkesir üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Anadolu üniversitesi Menkul kıymetler ve sermaye piyasası 1.sınıf öğrencisiyim.Orta düzeyde ingilizceye sahibim.İstanbul/Kocaeli bölgelerindeki şubelerinizde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

ardahan üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi 3. sınıf iktisat öğrencisiyim.adım kadriye demirci yaz stajı yapmak istiyorum bankanızda ankara polatlı da oturuyorum şimdiden teşekkürler.

commenter

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Göksun myo bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı İstanbul /Avrupa Yakası / Sefaköy şubenizde yapmak istemiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter

Mersin Ticaret Meslek Lisesi anadolu bölümünde 11.sınıf ögrencisiyim. Gelecek yıl zorunlu staj uygulamasını sizin bankanızda yapmak istiyorum .Mersin Toroslarda oturmaktayım en yakın şubeler veya diger şubelerde olabilir .Gereginin yapılmasını arz ederim . Teşekkür ederim

commenter

Bahçeşehir üniversitesi Myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Sancaktepe şubesinde 1 aylık zorunlu stajımı yapmak istemekteyim.
gereğinin yapılmasını arz ederim.
TEL:05312518158

commenter

İstanbul Üniversitesi Bankacılık Sigortacılık 1.Sınıf öğrencisiyim. Zorunlu staj yapmam gerekiyor , Güngörende oturmak ikamet ediyorum. İlginiz için teşekkür ederim. ( Türbanlıyım)

commenter
Zehra DEMİRHAN | Haziran 8th, 2013 at 13:18

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ 4. SINIF KAMU YÖNETİMİ ÖĞRENCİSİYİM MERSİN SİLİFKE SUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
GAMZE KÖROĞLU | Haziran 9th, 2013 at 18:07

Uşak Üniversitesi Maliye bölümü ve bu yıl son sınıf öğrencisiyim. Bu yaz bankanızda staj yapıp deneyim kazanmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BUKET ÇİMEN | Haziran 10th, 2013 at 11:07

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK ve FİNANS BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BU YAZ BANKANIZDA 1 AYLIK ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM. İSTANBUL/AVCILAR DA İKAMET EDİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

commenter

Ahi Evran Üniversitesi DIŞ TİCARET 1 sınıf öğrencisiyim BALIKESİR \MERKEZ DE YAZ DÖNEMİ STAJINI YAPMAK İSTİYOUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

merhaba dogus unıversitesı 3.sınıf ingilizce işletme öğrencisiyim.Yaz stajımı sizinle yapmak benım için çok yararlı olacaktır. izmir alsancakta ikametgah etmekteyim. tel= 05322561763

commenter

cumhuriyet ünüversitesi işletme bölümü 2. sınıf ögrencisiyim. samsun merkezde veya salıpazarı ilçesinde yaz için staj yapmak istiyorum.gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNDE BANKA BÖLÜMÜNDE OKUYORUM. 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZDA GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM. BU KONUDA GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
MÜMİN KARABELEN | Haziran 12th, 2013 at 05:12

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE MERSİN/TARSUS ŞUBELERİNİZİN BİRİNDE STJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızın Balıkesir şubelerine staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
AYŞEGÜL ALBAYRAK | Haziran 14th, 2013 at 18:04

Çankırı Karatekin üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümü 3, sınıf öğrencisiyim . Bu yaz bankanızın Kayseri şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülesra Akgül | Haziran 14th, 2013 at 19:09

celal bayar bankacılık ve finans bölümü son sınıf öğrencisiyim.manisa yada izmirde staj yapmak ve devamlı çalışmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BU YAZ NİĞDE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM TEL 05549704251

commenter
Betül Kırbaç | Haziran 15th, 2013 at 16:53

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi matematik bölümü (%30 ingilizce) okuyorum.Bu yıl 2. sınıftaki eğitimimi tamamladım.Bu yaz İstanbul Avrupa yakasında staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
özcan yılmaz | Haziran 16th, 2013 at 19:15

Giresun üniversitesi iibf iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. bu yaz halkalı subenızde staj yapmak ıstıyorum. geregının yapılmasını arz ederım

commenter
serkan gülşahin | Haziran 17th, 2013 at 14:43

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2.sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı Muş Merkez şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter
SÜMEYYA AKPINAR | Haziran 17th, 2013 at 19:55

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık böülüm 1.sınıf öğrencisiyim zorun stajımı Erzurum Merkez şubenizde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi iibf işletme 3.sınıf öğrencisim.Bu yaz Tunceli’nin Ovacık ilçesindeki şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz edrim.

commenter

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz Tunceli’nin ovacık ilçesindeki şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

KADİR HAS Üniversitesi Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı KIRKLARELİ-Lüleburgaz şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını Arz ederim.

commenter
Arzuhan KEKLİK | Haziran 18th, 2013 at 16:58

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik 2. sınıf öğrencisiyim.İzmir Buca,Alsancak,Seferihisar,Menderes’de bulunan şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz edrim. 05069564429

commenter

Sakarya üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinin iktisat bölümün 4.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektörü alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Bilgisayar işletmeni sertifikam, 256 saatlik ingilizce sertifikam var. istanbulda ikamet ediyorum. istanbul/bağcılara bağlı şubelerinizde yaz staj programımı tamamlamak istiyorum.
Gereğin yapılmasını arz ederim.
05439754694

commenter

istanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü fakültesi öğrencisiyim iskenderunda ikamet ediyorum iskenderun şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum

commenter

Merhaba Adım Basri Can ORÇAN lise 4 Geçtim Ve EYLÜL Ayında Tam Staj Yapmayı Düşünüyorum Bilişim Teknolojileri Veri Tabanı Öğrencisiyim Antalya/Kepez Şubenizde Staj Programımı Tamamlamak İstiyorum Bilginize Arz Ederim.
0539 863 46 32

commenter
Yeşim Karaca | Haziran 27th, 2013 at 14:52

merhabe ben yeşim karaca kırıkkale üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 4. sinıf öğrencisiyim. zonguldak çaycuma da ikamet etmekyeyim ve ziraat bankasi zonguldak çaycuma şubenizde staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasınıarz ederim
KİŞİSEL BİLGİLER
DOĞUM TARİHİ:13.12.1990
ADRES:YENİ MAH. ELMALI SOKAK NO:53 ZONGULDAK Çaycuma
EĞİTİM BİLGİLERİ
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI KONFERANSI KATILIMI
BİRÇOK BANKACILIK SEMİNERİ SERTİFİKAM MEVCUTTUR
İŞ HAYATINDA LİDERLİK VE KARİYER ZİRVESİ SEMİNERİ KATILM SERTİFİKASI

commenter
rana parmaksız | Haziran 27th, 2013 at 16:21

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ANKARA’DA İKAMET EDİYORUM. BANKACILIK SEKTÖRÜNDE DENEYİM VE BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM. BANKANIZDA YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi İşletme Yönetim 2.sınıf öğrencisiyim. Antalyada ikamet etmekteyim ve bankanızda staj yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler..

commenter
EMEL ÖZTÜRK | Temmuz 5th, 2013 at 15:16

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YOZGATTA İKAMET EDİYORUM VE YOZGAT ŞUBENİZDE YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

commenter

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ANTALYA’DA İKAMET ETMEKTEYİM BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

merhaba açık öğretimden bankacılık okumaktayım.1991 dogumluyum.daha önce özel bir şirkette çalıştım.insanlarla iletişimde başarılıyım.bankanızda çalışmaktan mutluluk duyarım…

commenter

fırat üniversitesi yazılım mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim staj çalışmamı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KIRŞEHİR/KAMAN ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL’DA İKAMET EDİYORUM. BANKACILIK SEKTÖRÜNDE DENEYİM VE BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM. BANKANIZDA STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TEMMUZ-AĞUSTOS DÖNEMİNDE BANKAINIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.ANKARA/ETİMESGUT İKAMET ETMEKTEYİM.KIZILAY,SIHHIYE,BATIKENT,ERYMAN YADA OTURDUĞUM MUHİTE EN YAKIN ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTEMEKTEYİM.GEREGİNİN YAPILAMASINI ARZ EDERİM.

commenter
berna kübra arslaner | Temmuz 17th, 2013 at 00:19

Hacettepe Üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek için bankanızın Ankara’daki şubelerinden birinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
BÜŞRA ARSLAN | Temmuz 18th, 2013 at 11:55

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad soyad : Büşra Arslan
Doğum tarıhı ve yeri : 30.04.1994 / Eminönü
ADRES BİLGİLERİ
Yunus emre mahallesi 1389/1 sokak No:17 daire : 8
Sultangazi/ İSTANBUL
E-POSTA: busraarslan94@hotmail.com
CEP TEL : 05398914212
Sakarya Üniversitesi İşletme Yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim . Okulumuzda uygulanan 3+1 sistemi (Mesleki uygulama yönetim süreci ) için 2. sınıfımın 2. donemınde 3 aylık bankanızda stajyer olarak ilgili bölümlerinızde çalışmak istiyorum .
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERIM .

commenter

süleyman demirel üniversitesi 3.sınf öğrencisiyim bankanzda 2013 yaz dönemi için staj yapmak istiyorum özellikle ilçede staj yapabilecğim olanaklar hakkında bilgilendirilmek istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Celal Bayar Üniversitesi Maliye Bölümü 2012/2013 yılı yeni mezunlarındanım.Bankanızda kendimi geliştirmek adına yaz dönemi boyunca staj yaparak deneyim kazanmak istiyorum.Fakat Aksaray ilinin Eskil ilçesinde ikamet etmekteyim.Eskil şubenizde staj imkanı tanınırsa faydalanmak isterim gereğini arz ederim.

commenter
hasan uvaçin | Temmuz 22nd, 2013 at 10:54

Anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümü mezunuyum. Van da ikamet etmekteyim. ziraat bankası bünyesinde staj yapmak istiyorum. staj yeri van veya İstanbul olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM 2O GÜNLÜK SİGORTA STAJIMI SİZNLE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDERİM SYG.

commenter

muş alparslan üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. ikametgah yerim buca/İzmir ziraat bankası bünyesinde muş ya da izmir de staj yapabilirim.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Erzurum Atatürk ünivesitesi işletme 3.sınıf öğrensiyım ziraat bankasında staj yapmak istıyorum staj yeri mersin veya erzurum olabılır gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Harran üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim ziraat bankasında staj yapmak istiyorum Mardin Derik yada Diyarbakır olabilir gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Merve Deniz OBALAR | Ağustos 1st, 2013 at 09:40

Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği 3.Sınıf öğrencisiyim. Manavgat veya Güzeloba (ANTALYA) şubelerinizde yaz dönemi gönüllü staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİNDE İŞLETME OKUYORUMM..DÖRDÜNCÜ SINIFA GEÇTİM DÖNEM İÇERSİNDE AFYON ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM..YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..

commenter

Bursa Uludağ Üniversitesinde Maliye Bölümü Okuyorum,Bursa’da Yaşıyorum,3. sınıfım,Ziraat Bankası’nın Bursa İlindeki Herhangi bir Şubesinde Stajımı Yapmak İstiyorum,MEB onaylı bilgisayarlı muhasebe ve bilgisayar işletmenliği ve operatörlüğü sertifikam var.

commenter
Dilek Somuncu | Ağustos 6th, 2013 at 11:29

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu, banka ve sigortacılık öğrencisiyim. sakarya üniversitesinin 4 aylık uygun gördüğü stajı subat-mayıs ayları arasında yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Şeymanur Bozkurt | Ağustos 6th, 2013 at 11:30

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu, banka ve sigortacılık öğrencisiyim. sakarya üniversitesinin 4 aylık uygun gördüğü stajı eylül-ocak ayları arasında yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SERCAN TAŞDAN | Ağustos 16th, 2013 at 15:28

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bitirmiş bulunmaktyım.Son 15 günlük stajım kaldı eger uygun görürseniz Denizlinin herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER :
ADI SOYADI:SERCAN TAŞDAN
DOĞUM YERİ : DENİZLİ/MERKEZ
DOĞUM TARİHİ : 02.01.1992
TC : 11054069400
EĞİTİM BİLGİLERİ :
LİSE:DENİZLİ TİCARET MESLEK LİSESİ
OKUL : PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YÜKSEK OKULU
BÖLÜM : BANKACILIK VE SGORTACILIK
YIL : 2 YILLIK
KULLANDIĞI PROGRAMLAR :
MİCROSOFT OFFİCE WORD : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE EXCEL : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE POWER POİNT : ORTA DERECE
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0534 890 13 04
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

SAPANCA MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN SERDİVAN ŞUBESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM KIŞ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI SERDİVAN ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.GİZEM YILMAZ

commenter
hatice türkmenoğlu | Ağustos 21st, 2013 at 12:19

Hitit üniversitesi maliye bölümünden bu sene mezun oldum bankanızın Osmaniye/ Kadirli şubesinde staj yapmak istiyorum

commenter
AYŞE TÜRKMENOĞLU | Ağustos 21st, 2013 at 12:21

Osmaniye Korkutata üniversitesi muhasebe bölümünde son sınıf ögrencisiyim bankanızın osmaniye şubesinde staj yapmak istiyorum

commenter

ığdır Ticaret meslek lisesi öğrencisiyim muhasebe bölümünden son sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum ve gereğinin arz ederim. Tel:05369130260

commenter
Makbule Morala | Ağustos 28th, 2013 at 22:32

Adana Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Okulumda sahip olduğum teorik bilgileri bankanızın Adana/Seyhan şubelerinden birinde yaz stajımı yaparak geliştirmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SENA CANSABUNCU | Ağustos 30th, 2013 at 15:35

İYİ GÜNLER,YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARDA MÜHENDİSLİK AHLAKI,ETİĞİNİ KAZANMAK;
İŞ HAYATINA BAŞLAMADAN ÖNCE ÖNEMLİ KAZANIMLARDA BULUNUP TECRÜBE EDİNİP DONANIMLI BİR MÜHENDİS OLMAK İÇİN STAJ YAPMAYI SİZİN BANKANIZDA MAKUL GÖRDÜM.DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%100 İNGİLİZCE) 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.VERİ TABANI,SQL GİBİ ALANLARLA İLGİLENİYORUM.BANKADA STAJ YAPMAK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.BİLDİĞİM DİLLER JAVA VE C SHARP WEB OLARAK İSE HTML CSS HTML5.SENEYE ZORUNLU STAJIM VAR.2013-2014 DÖNEMİ KIŞ AYINDA VEYA YAZ DÖNEMİNDE SİZİN KURUMDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İKAMET YERİ İZMİRDİR ANCAK İZMİR,İSTANBUL,YALOVA’DAKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPABABİLİRİM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM
—KİŞİSEL BİLGİLER–
MEZUN OLDUĞU LİSE:YALOVA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ/SAYISAL BÖLÜM
DOĞUM TARİHİ:17/03/1993
TC:72895088456
E-MAİL: Senagoksu_93@hotmail.com
KULLANILAN ARAYÜZ PROGRAMLARI:ECLİPSE,DREAMWEAVER,MİCROSOFT OFFİCE,VISUAL STUDİO

commenter
YAĞMUR BİRYAN | Ağustos 30th, 2013 at 17:59

Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim . Bankanızda kış dönemi için staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Öykü Görgen | Eylül 24th, 2013 at 11:17

Namık kemal Üniversitesi Çorlu Meslek yüksek Okulu işletme 2. sınıf öğrencisiyim kurumunuzun çorlu şubesinde zorunlu kış dönemi stajımı tamamlamak istiyorum. Gereğinin yapılmasını tarafınıza arz ederim.

commenter

Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik son sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek amacıyla kış döneminde BURSA/Orhangazi şubenizde staj yapmak istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Gülcan ALİÇİ | Eylül 29th, 2013 at 21:45

Bursa Uludağ Üniversitesi 3. sınıf İktisat öğrencisiyim.Bankanızın kendimi geliştirmek ve iş ortamını daha iyi tanımak adına bana çok yarar saglayacagını düşünüyorum.Okudugum bölümün bankacılık sektörüne yatkın olduğunun kanaatindeyim.Bu yüzden BURSA/Osmangazi şubenizde 2014 yılı yaz dönemi staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

commenter
Gülcan ALİÇİ | Eylül 29th, 2013 at 21:48

Bursa Uludağ Üniversitesi 3. sınıf İktisat öğrencisiyim.Bankanızın kendimi geliştirmek ve iş ortamını daha iyi tanımak adına bana çok yarar saglayacagını düşünüyorum.Okudugum bölümün bankacılık sektörüne yatkın olduğunun kanaatindeyim.Bu yüzden İZMİR/Menderes şubenizde 2014 yılı yaz dönemi staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum

commenter
Öykü Görgen | Ekim 3rd, 2013 at 00:38

Çorlu meslek yüksek okulu işletme 2.sınıf öğrencisiyim çorlu şubenizde stajımı tamamlamak istiyorum bilgilerinize sunarım saygılarımla

commenter
raziye topçu | Ekim 6th, 2013 at 13:14

Dokuz eylul ııbfde malıye 3 sınıf ogrencısıyım.Bölumum geregı kendımı gelıstırmek ve calısma ortamınızı görmek ıcn bankanızda 2014 kıs donemı şubat ayı ıcınde stajımı burdur merkez subesınde yapmak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederim

commenter
melis altuntaş | Kasım 8th, 2013 at 11:19

Kocaeli üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Anodulu üniversitesinde insan kaynakları yönetimi bölünü ikinci üniversite olarak okuyorum.Bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum.Çalışma otamını ve pratiğini daha iyi kavramak için bankanızda 2014 kış dönemi şubat ayı içinde İstanbul şubenizde yapmak istiyorum geregının yapılmasını arz ederim

commenter
rengın akdag | Aralık 31st, 2013 at 22:52

ŞIRNAK /Silopi Meslek Yüksekokulu 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter

TOKAT/ Zile MYO da Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1. Sınıf ta okuyorum. Aksaray / merkez Şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Elif yıldız | Ocak 20th, 2014 at 20:22

Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Murat Atalay | Ocak 25th, 2014 at 12:37

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim 2014 yılı içerisinde bankanızın İzmir şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
YAĞMUR ŞİMŞEK | Ocak 28th, 2014 at 10:51

ısparta Süleyman demirel gönen myo bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim 2014 yılı içerisinde antalya sarampol şubelerinin birinde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter
RAHİME NAZIROĞLU | Ocak 29th, 2014 at 14:53

merhaba. ben dumlupınar üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde yani temmuz ayında zorunlu staj yapmam gerekiyor.Stajımı kaliteli,güvenilir bir bankada yapmak istiyorum bu yüzden ZİRAAT BANKASINI tercih etmek istiyorum. stajımı MERSİN/MERKEZ de yamak istiyorum. dikkate alırsanız cok mutlu olurum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
ceren özbek | Ocak 29th, 2014 at 16:39

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajım yok fakat kendimi geliştirmek adına bankanızda staj yapmak istemekteyim.Aydın/Didim şubesi veya Eskişehir/Merkez şubenizde yaz dönemi staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
EMİNE PARLAK | Şubat 1st, 2014 at 14:05

ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJIM BULUNMAKTA BU YAZ GAZİANTEPTEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Gördes Meslek Yüksek Okulu Maliye bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.
Manisa merkezde oturmaktayım. Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Manisa şubesi/Mesir şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
HAKAN GÖNÜL | Şubat 7th, 2014 at 10:01

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Demirci Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim
Manisa Kırkağaç’ta oturmaktayım.Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Kırkağaç şubenizde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
İBRAHİM ÖZTÜRK | Şubat 7th, 2014 at 15:37

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ZARA VEYSEL DURSUN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
ORDU MERKEZ’DE OTURMAKTAYIM. ZORUNLU STAJ KAPSAMINDA YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN ORDU MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
MÜNEVVER ÖZKARALAR | Şubat 7th, 2014 at 16:26

Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ meslek yüksek okulu Bankacılık ve sigortacılık 1. Sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızda yapmak istediğimi beyan eder,gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ZERİFE AYDIN | Şubat 11th, 2014 at 16:54

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİĞİM YAZ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTEDİĞİMİ BEYAN EDER,GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ZERİFE AYDIN | Şubat 11th, 2014 at 17:00

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİĞİM YAZ STAJIMI MARDİN/DERİK ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEDİĞİMİ BEYAN EDER,GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Reyhanlı Meslek Yüksek Okulu Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü 2.Sınıf Ögrencisiyim. Yaz Döneminde Zorunlu Stajımı Bankanızın Hatay/İskenderun Şubesinde Yapmak İstedigimi Beyan Eder,Gereginin Yapılmasını Arz Ederim.

commenter
GAMZE ERDOĞAN | Şubat 14th, 2014 at 19:43

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Reyhanlı Meslek Yüksek Okulu Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü 2.Sınıf Ögrencisiyim. Yaz Döneminde Zorunlu Stajımı Bankanızın Hatay/Hassa Şubesinde Yapmak İstedigimi Beyan Eder,Gereginin Yapılmasını Arz Ederim.

commenter
Aykut Güldal | Şubat 15th, 2014 at 19:55

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel:0534 560 32 31

commenter
Başak ÖZTÜRK | Şubat 17th, 2014 at 18:13

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

commenter
SEVGİ İÇİN | Şubat 20th, 2014 at 17:06

Bitlis Eren Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim..Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın MERSİN / METROPOL ŞUBESİNDE yapmak istiyorum.. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

commenter

Maltepe Üniverstesi Bankacılık Ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde zorunlu stajım var anadolu yakasında herhangi şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Uşak üniversitesi iibf işletme 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemlerinde çalışmak istiyorum bilğilerinize arz ederim…

commenter

CUMHURİYET ÜNÜVERSİTESİ YILDIZELİ MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE ZORUNLU STAJIMI BİNGÖL-MERKEZ ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Rezzan Geriş | Şubat 22nd, 2014 at 14:31

Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. Sinif ogrencisiyim yaz icin balikesir burhaniye subenizde staj yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim.
.

commenter

ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı izmir karşıyaka şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
özlem güngör | Şubat 25th, 2014 at 23:57

Ben Karadeniz Teknik Üniversitesi iktisat bölümü 3.sinif öğrencisiyim.2014 yaz dönemi stajimi bankanızın istanbul avrupa yakasinda herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum.ilginiz için teşekkür ederim.

commenter
Eminenur Gülen | Şubat 26th, 2014 at 20:28

İsparta Yalvaç halkla ilişkiler bölümü 1 sınıf öğrencisiyim.Yaz zorunlu stajımı HATAY Antakya şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını rica ederim.

commenter
Eminenur Gülen | Şubat 26th, 2014 at 20:29

İsparta Yalvaç halkla ilişkiler bölümü 1 sınıf öğrencisiyim.Yaz zorunlu stajımı HATAY Antakya şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını rica ederim.Saygılarımla.

commenter
Turgay ŞAHİN | Şubat 28th, 2014 at 20:46

Gazi Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Bankacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bankacılıkta kariyer yapmak ve iyi bir yere gelebilmek için Antalya-Kumluca ilçesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. B2 seviyesinde ingilizcem var. Kendimi güçlü hissettiğim yanlarımdan bir tanesi ikna yeteneğim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SIDIKA DEMİR | Mart 1st, 2014 at 11:34

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim.2014 yaz dönemi stajımı bankanızın Kilis Şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını rica ederim.Saygılarımla.

commenter

merhaba ben Gaziosmanpaşa üniversitesi kamu yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim.2014 yaz dönemi için tokat merkez şubesinde staj yapmak istiyorum. Daha önceden yaz aylarında para biriktirmek için tezgahtarlık yaptım.Bu staja çok ihtiyacım var. Saygılarımla

commenter
Anıl Muhammed TURHAN | Mart 3rd, 2014 at 23:34

Mersin üniversitesi İ.İ.B.F İşletme 1. sınıf (%30 ingilizce) öğrencisiyim.2014 yaz dönemi boyunca Mersin/Erdemli şubesinde staj yapmak ve kendimi bankacılık ve insan ilşkileri yönünde ilerletmek istiyorum.gerğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Niğde Üniversitesi İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 2014 yaz dönemi için İskenderun ilçesinde bulunan şubelerinizden birinde staj yapmak istiyorum.Bilgisayar sertifikasına ve paramı yönetebiliyorum konulu panelin belgesine sahibim. İngilizce eğitimim devam etmektedir.Sermaye piyasaları, Finansal tablo analizi ve İşletme finansmanı derslerinde başarılı bir öğrenciyim. Gelecekte Ziraat Bankası adı altında tecrübelerinizden faydalanıp kendini geliştirmiş bir birey olmak ve bankacılık sektöründe verimli bir çalışan olmak istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olmanızı ümid ediyorum.. TL:05514398179

commenter
semra karabulut | Mart 6th, 2014 at 11:23

Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu 40 günlük stajımı tokat/erbaa ilçesinde halk bankasında yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
özlem fatma tabak | Mart 9th, 2014 at 00:14

merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigoratcılık 1.sınıf öğrencisiyim bankanızın mahmutbey güneşli çarşı şubesinde stajımı yapmak istiyorum

commenter

BATMAN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. ŞANLIURFA HARRAN DA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
ümmügülsüm şahin | Mart 15th, 2014 at 00:55

KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. ORTALAMAM 2.50 YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Ayşegül Albayrak | Mart 18th, 2014 at 18:24

Merhaba ben Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Çankırı/Merkez ‘de bulunan şubenizde yaz dönemi- ağustos ayında gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
sercan doğan | Mart 18th, 2014 at 22:20

Balıkesir üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu bankacılıkve finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde yapmam gereken zorunlu stajımı Bankanızın Bingöl/merkez şubesinde yapmak istediğimi beyen eder gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
elif hastürk | Mart 20th, 2014 at 00:44

Merhaba Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Uşak/merkez de bulunan şubenızde temmuz ağustos aylarında gönüllü staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ömer paylal | Mart 20th, 2014 at 11:23

İyi günler.
Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi Akbank gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.Stajımı Diyarbakır,İzmir ile çevre iller ve İstanbul Şubelerinizden herhangi birinde yapmak itediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ali kapsigay | Mart 27th, 2014 at 00:05

GAZİANTEP ÜNİ 1 SINIF İŞLETME YÖNETİMİ OKUMAKTAYIM ZORUNLU STAJ YAPMAK ÜZERE
BANKANIZDA YAPMAK İSTİYOURUM.

commenter
ömer sevinç | Mart 29th, 2014 at 21:40

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN DENİZLİ SUBELERİDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

commenter

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN DENİZLİ SUBELERİDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

commenter
Yaprak SARIÇAYIR | Nisan 1st, 2014 at 12:29

Merhaba, AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ, EMYO 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. 30 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim..

commenter

Ben ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ SİLOPİ MESLEK YÜKSEK OKULU Bankacılık ve SİGORTACILIK öğrencisiyim.Diyarbakır/Ergani ilçesinde ikamet etmekteyim.30 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter

Merhaba
Ben ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ Silopi Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. DİYARBAKIR/ERGANİ ilçesinde ikamet etmekteyim. Bankanızın ERGANİ şubesinde stajımı yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Sevgi İREÇ | Nisan 5th, 2014 at 17:54

Merhaba, AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 2.Sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Manisa merkezde ikamet ediyorum.20 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim…

commenter
ersin ADIGÜZEL | Nisan 10th, 2014 at 00:42

MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR KULP İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter

Merhaba. Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim. BALIKESİR/SUSURLUK’ta ikamet etmekteyim. Bankanızın SUSURLUK şubesinde gönüllü staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize saygılarımla arz ederim.

commenter
eda kılıç | Nisan 12th, 2014 at 01:29

Merhaba ben Eda Pamukkale Üniversitesinde İktisat 3. sınıf öğrencisiyim.ben ÇORUM /Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Kendimi geliştirmek iş hayatını öğrenmek için bankanızda staj yapmayı çok isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA,BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BANDIRMA İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKULTESİNDEN MALİYE 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM GELECEKTE BİR İŞ KAYGISI YAŞAMAMAK VE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEK İÇİN TÜRKİYENİN EN KÖKLÜ OLAN BANKANIZDAN BANA ÇOK ŞEY KATACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN STAJIMI BANKANIZDA YAPMAYI İSTİYORUM .GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDRİM.

commenter
Ümit ÜLKER | Nisan 14th, 2014 at 19:04

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İİBF/İKTİSAT 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM GELECEKTE BİR İŞ KAYGISI YAŞAMAMAK VE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEK İÇİN TÜRKİYENİN EN KÖKLÜ OLAN BANKANIZDAN BANA ÇOK ŞEY KATACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN STAJIMI BANKANIZDA YAPMAYI İSTİYORUM. GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDRİM

commenter
ebru gümüş | Nisan 14th, 2014 at 22:22

merhaba ben trakya unıversıtesı ısletme yonetımı 2 sınıf ogrencısıyım edırne kesan ılcesınde ıkamet ettıgımden dolayı zorunlu stajımı kesan subenızde yapmak ıstıyorum tel 0543 905 72 68 geregını bılgılerınıze arz ederım

commenter
GİZEM ZEYREK | Nisan 16th, 2014 at 01:18

MERHABA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF OKUYORUM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI MERSİN MERKEZ ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

İstanbul Üniversitesi matematik bölümü 3.sınıf ögrencisiyim bankacılık sektöründe deneyim kazanmak istiyorum.

commenter
YASİN YÜKSEL | Nisan 24th, 2014 at 17:51

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIM EKONOMİSİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÇĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI KÜTAHYA SİMAV ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM…

commenter
tuğçe türkmen | Nisan 24th, 2014 at 23:50

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI MANİSA MERKEZ SUBENİZDE YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 05548386154

commenter
Merve ÜRKMEZ | Nisan 25th, 2014 at 15:34

Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
HATİCE ATEŞ | Nisan 29th, 2014 at 22:51

Merhaba; Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü 2inci Sınıf Öğrencisiyim.Deneyim Kazanmak Amaçlı Adana Merkez Şubenizde Staj Yapmak İstiyorm. Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim.

commenter
gülay tuncan | Nisan 30th, 2014 at 21:01

dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:28

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim Ankara mamak abidinpaşada ikamet ediyorum 2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj görmek istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Kırklareli Üniversitesi Babaeski MYO banka ve sigortacılık okuyorum kendimi şimdiden bankacılık sektöründe geliştirmek istiyorum.İstanbul’da oturuyorum bana bilgi verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
Melek Azapoglu | Mayıs 4th, 2014 at 23:11

Merhaba ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümu 3.dınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi biir şubenizde staj yapmak isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Dumlupinar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bolumu 2.sinif öğrencisiyim.Yaz dönemi 1 inci zorunlu stajimi bankanizda yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Manisa merkezde bankalarınızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba ben milas ticaret meslek lisesi 3. sınıf ğrencisiyim. stajla ilgili bilgi almak istiyorum.

commenter
nacize okumuş | Mayıs 28th, 2014 at 12:16

Gazi üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Ankara pursaklarda ikamet etmekteyim 2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Tekirdağ/Çorlu şubenizde tecrübe kazanmak adına yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tuğçe PEKER | Mayıs 30th, 2014 at 17:33

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.sınıf Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Aydın/Nazilli veya İzmir şubelerinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

Çukurova üniversitesi ekonometri bölümü 4.sınıf öğrencisiyim bankanizin mersin ilinde herhangi bir subesinde staj yapmak isyiyorum gereğinin yapilmasini arz ederim cep:05068907116

commenter
hidayet çelik | Haziran 3rd, 2014 at 08:30

bende staj yapmak istiyorum ama ben lise öğrencisiyim lise son sınıf muhasebe bölümü öğrencisiyim meslek lisesinde olduğum için staj yapmak zorunludur

commenter

Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencisiyim. Bu yaz döneminde 15 iş günü zorunlu staj yapmam gerek.Afyonkarahisar şubenizde staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

commenter
Tuğçe Karataş | Ağustos 6th, 2014 at 12:36

Adı soyadı : Tuğçe Karataş
Doğum tarihi : 12.02.1997
İl-ilçe : Antalya-Manavgat
Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
Telefon : 05355516349
Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhabalar iyi çalışmalar
ben kocaelinde yaşıyorum burada koruma güvenlik sektöründeyim makina ve kimya entüstrisi seymen hurda müdürlüğü’nde (mke) 1.5 yıldır çalışmaktayım 1.75 boy 68 kilodayım sizinle çalışmak isterim.0546 796 77 03

commenter
Tuğba Korkmaz | Ağustos 19th, 2014 at 15:37

Ben trakya üniversitesi uygulamali bilimler yuksekokulunda okuyorum.2.sinifa gectim ve bu yaz bankanizin eyup ya da sisli şubesinde staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapilmasini arz ederim. Istanbulda ikamet etmekteyim.tel:05392598714

commenter

BEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İİBF/KAMU YÖNETİMİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BANKACILIK HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİB BANKANIZDA GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Havva Yağmahan | Ağustos 21st, 2014 at 14:22

BEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İİBF/KAMU YÖNETİMİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BANKACILIK HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİB BANKANIZDA GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Havva Yağmahan | Ağustos 21st, 2014 at 14:24

BEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İİBF/KAMU YÖNETİMİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BANKACILIK HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BANKANIZIN AYDIN/NAZİLLİ VEYA KÜTAHYA/GEDİZ İLÇELERİNDE GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Dumlupınar Üniversitesi maliye 4. Sinif ogrencisiyim donem içerisinde ziraat Bankası’nda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Hakan özdemir | Kasım 17th, 2014 at 01:28

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3. Sinif ogrencisiyim donem içerisinde ziraat Bankası’nda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Sebahat BEGÜN | Ocak 10th, 2015 at 16:24

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Ezine MYO işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: