Ziraat Bankası Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankasında staj yapmak isteyenler bu sayfaya göz atmaları önemlidir. Tabi ki staj başvurusu için bankamızın resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ziraat bankası staj başvuru haberlerini yakından takip ediniz.  Kariyerine finans sektöründe devam etmek isteyenler ya da finans sektörü ile kariyerine merhaba demek isteyenler için Ziraat Bankası 2013 yılında büyümeye devam ediyor ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bankamızda yapacağınız staj ile bankacılık hizmetleri hakkında daha geniş bilgi ve deneyime sahip olmanızı hedefliyoruz.

Bankacılık Okulu”na Katılın Bankacılığın Geleceğinde Yetki Alın…

Bankacılık Okulu, vizyon ve stratejilerimiz doğrultusunda Bankamızı hedeflerine ulaştıracak yönetici adayları yetiştirmeyi amaçlayan bir gelişim programıdır.

Bankacılık eğitiminde kurumsal bir marka olan Okulumuz, Ankara (1989) ve İstanbul (2009) olmak üzere iki merkezde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişim temelinde inşa edilen program ile öğrencilerimize, Ekonomi, Finans, Hukuk, Muhasebe, Kredi Bilgisi, Risk Yönetimi, Pazarlama-Satış alanında teorik bilgiler ile bu bilgileri sahada uygulamaları için şubelerimizde işbaşında eğitim (staj) imkanı da sağlanmaktadır.

Program ile, girişimcilik, inovasyon, analitik düşünme, sorun çözme ve stratejik düşünme alanlarında yetkin çalışanlarımızın Bankamız birimlerine kazandırılması hedeflenmektedir.

Siz öğrencilerimizin kariyeriniz için atacağınız ilk adımın şimdiden ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkânı sunuyoruz. Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin staj için başvuru yapabileceklerdir.

Ziraat bankası staj başvuru ilanları ve detaylı bilgi için tıklayın.

 

Aramalar: ,

 

Paylaş 
 
 

361 Comments

 • Havva bozkurt

  Giresun Üniversitesi trebolu mehmet bayrak MYO banka ve sigorta bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim staj yapmam gereği stajımi bankanızin istanbul Anadolu yakası Üsküdar maltepe şubelerinizde yapmak istiyorum ihtiyacım var gereğinin yapılmasını arz ederim .

 • nuray güler

  atatürk üniversitesi uluslararsı ilişkiler bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. staj imkanı sağlamanızı talep ediyorum.

 • merve yaprak kabasakal

  AMASYA ÜNİVERSİTESİ GÜMÜŞHACIKÖY MYO YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM STAJ ZORUNLULUĞUNDAN DOLAYI STAJIMI BANKANIZIN ANKARA AŞAĞI EĞLENCE VEYA KEÇİÖREN ŞUBELERİNDE YAPMAK İSTERİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • mine

  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GÜRÜN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRENCİSİYİM.STAJIMI ANKARA KEÇİÖREN ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDİYORUM.

 • ayse aypaz

  Ben pamukkale üniversitesi calısma ekonomosi ve endüstri ilişkileri bölümü 3.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde kendimi gelistirmek ve deneyim kazanmak icin bankanızda gönüllü olarak staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Sebahat BEGÜN

  Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Ezine MYO işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

 • Hakan özdemir

  Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3. Sinif ogrencisiyim donem içerisinde ziraat Bankası’nda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • EVIN

  Dumlupınar Üniversitesi maliye 4. Sinif ogrencisiyim donem içerisinde ziraat Bankası’nda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Havva Yağmahan

  BEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İİBF/KAMU YÖNETİMİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BANKACILIK HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BANKANIZIN AYDIN/NAZİLLİ VEYA KÜTAHYA/GEDİZ İLÇELERİNDE GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Havva Yağmahan

  BEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İİBF/KAMU YÖNETİMİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BANKACILIK HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİB BANKANIZDA GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • HAWA

  BEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İİBF/KAMU YÖNETİMİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM..KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE BANKACILIK HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİB BANKANIZDA GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir