Zentiva İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Zentiva İş Başvurusu 2016

Zentiva firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Zentiva yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Zentiva iş ilanları mevcuttur.

Zentiva’da Çalışmak

Zentiva Avrupa’nın önde gelen eşdeğer ilaç şirketlerinden biri olma yolundadır. Hızlı büyüyen bir şirket olarak, şirketimizin gelişimine ve amaçlarımıza ulaşmamıza katkı sağlayabilecek olan yetenekli ve başarma isteği olan kişileri arıyoruz. Biz biliyoruz ki başarımız çalışanlarımız ve onların gönülden bağlılık ve işlerine adanmışlıklarının altında kalmaktadır.

Biz Zentiva’da her bir çalışanımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişimine yardımcı olmaya gönülden bağlıyız. İnovasyonu teşvik eden ve bilgiyi tüm iş alanımızda yaygınlaştıran dinamik, pozitif ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sunuyoruz.

İşe alım, performans, ücretlendirme, eğitim ve gelişim, planlama ve analiz gibi alanlarda işgücü süreçlerinin verimlilik ve etkililiğini desteklemeyi amaçlayan, modern İK Enformasyon Sistemleri ve uygulamalarını kullanıyoruz. Zentiva, bir sanofi-aventis kuruluşu olarak, “Tek Şirket, Tek İK” organizasyon modelini destekleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ve programlarında stratejik global inisiyatife katılmaktadır.

Zentiva, ayrımcılık politikalarına karşı olup, saygı ve dayanışma değerlerimiz politikalarımıza yansımakta, değerlerimiz ve ana esaslarımız arasında yerlerini almaktadır.

Kariyer Olanakları

Zentiva, şirketimize saygı, yaratıcılık, performans, şevk, güven ve dayanışma duyguları ile katılacak ve gönülden bağlılıkla çalışacak olan kişileri arıyor. Eğer Zentiva’nın temsil edildiği bir ülkede Zentiva için çalışmak isterseniz, lütfen ilgili ülkenin internet sitesindeki İnsan Kaynakları’nı ziyaret ediniz.

Halen boş olan tüm pozisyonları görmek için, lütfen www.kariyer.net sitesini ziyaret ediniz.

Eğitim ve Profesyonel Gelişim

Zentiva, milyonlarca kişinin yaşam kalitesinde bir fark yaratabilir; biz biliyoruz ki çalışanlarımızın potansiyeli bu amaca ulaşmakta esastır. Çalışanlarımızı tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için bir dizi eğitim ve gelişim programıyla destekliyor ve teşvik ediyoruz.

Sürekli olarak çalışanlarımıza profesyonel destek ve gelişim sağlayan eğiticiler ve yöneticiler yetiştirip, onları görevlendiriyoruz. Şirket için gelişme ve ilerleme potansiyeli olan unsurları tanımlamak için çalışıyoruz.

Bu yetenek havuzları, Zentiva’daki tüm fonksiyonlarda bir dizi kritik rol için başarı adayları bulmamızı sağlıyor.

 

Aramalar: , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir