Yda İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Yda İnşaat İş Başvurusu

Yda İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Yda İnşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Yda İnşaat iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizde inşaat sektöründe büyük bir ilerleme ila uzun yıllardır faaliyet gösteren Yda İnşaat çeşitli departmanlar için personel alımı yapmaktadır. Yda İnşaat personel alımı duyuruları iş ilanları siteleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Yda İnşaat iş ilanları başvurusu yaparak sizlere firmada çalışma imkanı bulabilirsiniz. Firma bünyesinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, muhasebe elemanları, insan kaynakları elemanları, satın alma ve pazarlama elemanları, iş güvenliği personelleri almaktadır.

İşçi alımı çeşitli zamanlarda yapılmaktadır. Her departman elemanı için farklı şartlar isteyen firma, iş alanı ile ilgili dört yıllık üniversitenin bitirilmiş olmasını talep etmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olması da istenilen şartların arasında.

Firma işçi alımını bir çok ilde gerçekleştirmektedir. İstanbul, Ankara, Muğla, Diyarbakır gibi illerimizde iş ilanları ile personel alımına devam etmektedir. İşçi alımı işlemlerinde Yda İnşaat mülakat yapmaktadır. Yda İnşaat personel alımı mülakat sonucunda personellerini bünyesinde çalıştırmaktadır.

Çeşitli pozisyonlarda ise yetiştirilmek üzere personel istihdamı yapılmaktadır. Sizlerde Yda İnşaat’ın açtığı pozisyonlara iş başvurusu yaparak firmada çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply