Yapı Kredi Staj Başvurusu 2015

Kariyer.net İş İlanları.

Staj

Kariyer yolculuğunu start noktası olarak görülen staj programları için başvurular başladı. Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Mezuniyet tarihi yakın olan öğrencileri de mezuniyet sonrası işe almak üzere değerlendiriyor. Çoğu zaman zorunluluk olarak gördüğümüz staj programları belki de kariyerimiz için bizleri aydınlatan ilk ışık olacaktır.

Yapı kredi staj başvuru haberleri ile staj programı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu sebepten dolayı staj yapacağınız bankamız sizleri banka sistemi hakkında geniş bilgi sahibi yapacaktır. Çalışmak istediğiniz sektörü yakından tanımak için ele geçmiş fırsatların arasında en iyisi staj programlarıdır. Bankamız üniversite ve ticaret liselerine staj imkânı tanıyor.

Kariyer.net İş İlanları.

Öğrenciler

Finans sektöründe “Sektörün en iyi bankacılarını yetiştirme” vizyonu ile hem şube hem genel müdürlük pozisyonları için yetenekli üniversite öğrencileri ile buluşmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden doğru yetenekleri doğru zamanda Yapı Kredi’ye kazandırabilmek için üniversitelerle olan ilişkilerimize çok önem veriyor ve Türkiye’deki bazı üniversiteler ile birlikte çalışıyoruz.

Öğrencilerle olan ilişkilerimiz kapsamında:

  • Üniversitelerin ve ticaret liselerinin öğrencilerine Yapı Kredi’de staj imkânı yaratıyoruz.
  • Uluslar arası ve Türkiye kapsamında aktivitelerini yürüten öğrenci birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile birliktelikler kurarak çalışmalarını destekliyoruz.
  • Üniversitelerden gelen söyleşi, seminer ve eğitim davetlerine mümkün olduğunca katılmaya çalışıyoruz.

Finans sektöründe geleceğin en iyi bankacılarını yetiştirmek adına geliştirdiğimiz projede hem şube hem de genel müdürlük birimlerimiz için yetenekli üniversite öğrencilerimizi staj programımıza davet ediyoruz. Yapı kredi staj başvuru ilanları için tıklayın.

Başvurmak için tıklayın.320 Yorum yapılmış: "Yapı Kredi Staj Başvurusu 2015"

commenter

İSTABUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL GAZİOSMANPAŞADA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 3. sınıf iktisat öğrencisiyim. Tekirdağ’da ikamet ediyorum yaz dönemi stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter
SELİN BAKSİ | Nisan 1st, 2013 at 17:05

Çukurova üniversitesi İİBF EKONOMETRİ 3.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf İktisat(%30 ingilizce) ögrencisiyim.Tecrübe edinmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf %30ingilizce iktisat bölümü ögrencisiyim.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum. Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkür.

commenter
BETÜL GÜLLÜ | Nisan 5th, 2013 at 10:34

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREGINI ARZ EDERIM.

commenter
aslıhan gürbüz | Nisan 5th, 2013 at 22:07

ben yozgat bozok üniversitesi akdagmadeni myo da bankacılık ve sıgortacılık bölümünde okumaktayım. yaz dönemi stajımı ankara polatlı şubenizde yapmak istiyorum. geregini yapılmasını arz ederim…

commenter
Eda Sezen SAYAN | Nisan 8th, 2013 at 11:28

Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Tecrübe kazanmak ve bankacılık sektörü hakkında bilgi edinmek amacıyla Balıkesir Bandırma subenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
DÜRDANE ÖZERENLER | Nisan 8th, 2013 at 20:58

Niğde üniversitesi işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yanı sıra Karatekin üniversitesinde 80 saatlik sermaye piyasası egitimi, temel bankacılık eğitimi aldım. Yaz döneminde mersin şubelerinizden birinde tecrübe edinmek adına zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Dürdane özerenler.

commenter
SEMA ÇAĞLAR | Nisan 9th, 2013 at 03:00

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ NEDENİYLE VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK AÇISINDAN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE ADANA’DA BULUNAN BARAJYOLU ŞUBESİ’NDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
DUYGU KIYMACI | Nisan 9th, 2013 at 10:51

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY-DÖRTYOL ŞUBENİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
HACER TANRIVERDİ | Nisan 9th, 2013 at 15:31

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KONYA/SELÇUKLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM .GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:20

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde tecrübe edinmek adına bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERHABA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖRGÜN 2 SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZDA YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

commenter

Marmara Üniversitesi Sigortacılık Bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Karacabey/BURSA şubenizde yaz dönemi stajı yapmak istiyorum. Gereği için arz ederim. İyi Çalışmalar.

commenter

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA AYDIN NAZİLLİ SUBENİZDE ,YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM YAZ STAJINI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
beyza Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 14:16

Dokuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka derslari, finansal matematik derslerini aliyorum ayrica Aof isletme öğrencisiyim.Bankanizda izmir, , inegöl, karadeniz eregli de uygun olan subelirinizde staj yapmak istiyorum.gereginin yapilmasini arz ederim

commenter
beyza Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 14:18

Dokuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka derslari, finansal matematik derslerini aliyorum ayrica aof isletme fakultesi öğrencisiyim.Bankanizda izmir, , inegöl, karadeniz eregli de uygun olan subelirinizde staj yapmak istiyorum.gereginin yapibilmasini arz ederim

commenter

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2.SINF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM KİLİS ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTYRM HAZİRAN-EYLÜL YAZ DÖNEMİ İÇİN ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCEM VAR ÇABUK ÖGRENEN ATİK BİRİSİYİM İNSANLARLA KOLAYCA İLETİŞİM KURABİLİRİM VE SÜREKLİ KENDİMİ GELİŞTİREN BİRİYİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.İYİ ÇALIŞMALAR…

commenter
Büşra Yaşar | Nisan 11th, 2013 at 20:12

Konya Selçuk üniversitesi 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Karadeniz Ereğli Şubenizde yaz dönemi staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Boğaziçi Üniv. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ 3.Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Beyoğlunda oturuyorum yaz dönemi stajı için sizinle çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

commenter

çukurova üniversitesi iibf 3.sınıf öğrencisiyim mesleki kariyerim adına tecrübe edinmek istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim…

commenter
Nesrin Toprak | Nisan 12th, 2013 at 12:14

Sakarya Üniversitesi 2. sınıf Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisiyim. Ankara Sincan şubenizde staj yapmak istiyorum. İngilizce hazırlık eğitimi aldım ve bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahibim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Nurettin Engin | Nisan 14th, 2013 at 00:04

Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Başakşehir’de oturuyorum. İzmir Buca’da olabilir. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

commenter

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Bsnkscılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf ögrencisiyim Bursa Osmangazi de oturuyorum yaz dönemi için Bankanızda staj yapmak isyiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gurbet AZBOY | Nisan 14th, 2013 at 20:47

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksek Okulu 2. Sınıf öğrencisiyim yaz döneminde İstanbul Yakacıktaki Şubenizde zorunlu stajımı yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Aslıhan Gürbuz | Nisan 15th, 2013 at 14:08

Yozgat Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu – Bozok Üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim.ANKARA/POLATLI şubenızde yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…
Aslıhan Gürbüz 15 Nisan 2013 14:08

commenter

bankacılık ve sıgortacılık bolumunde 1 sınıf okumaktayım yaz donemı ıcın stajı sızın bankanızda yapmak ıstıyorum rize ardeşen

commenter
emel giritli | Nisan 15th, 2013 at 22:12

Azerbaycan Devlet Iktısat Unıversıtesı Bılgısayar Uygulamalı Ekonomı bolümü 1. sınıf ogrencısıyım.Yaz donemınde Afyon Şubenızde staj yapmak ıstıyorum .Geregının yapılmasını arz ederım.

commenter
mustafa salda | Nisan 15th, 2013 at 22:16

Azerbaycan Devlet Iktısat Unıversıtesı Istatıstık bolümü 3. sınıf ogrencısıyım.Yaz donemınde Denızlı Şubenızde staj yapmak ıstıyorum .Geregının yapılmasını arz ederım.

commenter

Çanakkale 18 mart Üniversitesi ekonometri 2.sınıf öğrencisiyim mesleki kariyerim adına Manisa şubenizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim…

commenter

kocaeli üniversitesi kandıra myo bakacılık ve sigortacılık .sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılamsını arz ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : Zeynep Abalı
Doğum Yeri ve Tarihi : Muğla/FETHİYE 21.01.1989
Telefon no : 0538 240 32 35

SERTİFİKALAR
•14 Nisan 2012 Tülin Arkun ve Özgür Saygın
Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Eğitimi
•21 Mayıs 2011 Merkez Bankası Uzmanı Dr. Doğan Karaman
Gelişmekte Olan Türkiye Ekonomisi ve Gençlere Fırsatlar Konferansı
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Lojistik Eğitimi
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Profesyonel Yöneticilik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Liderlik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Nuray Göker
Stratejik Girişimcilik Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Güçlü Konter Turizmde İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Bankacılıkta Kariyer Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
IMKB Yapısı, İşleyişi ve Hisse Senedi Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Gazetecilikte İnsan Kaynakları Eğitimi
•20 Mart 2011 Bilgisayar İşletmenliği
•16 Mayıs 2010 Doç. Dr. Muharrem Dayanç
Kültür ve Edebiyat Konferansı
•9 Mayıs 2010 Arş. Yaşar Esedullah Oğuz
Orta Asya Bölgesinde Büyük Göçler Arasındaki Rekabet Konferansı

BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFERANSLAR
•Uzman Tülin Arkun
İş yeri : Akademik Tarz Dershanesi
Telefon no: 0535 643 11 70
Email : tulin_arkun@hotmail.com

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi için Eskişehir/Merkez ya da Muğla/Fethiye şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederi.

commenter
Serap SOYSAL | Nisan 16th, 2013 at 23:39

Pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İzmir’de ikamet ediyorum.Yaz döneminde kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak adına bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilginize sunarım.

commenter
Öznur Güneş | Nisan 17th, 2013 at 14:46

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İktisat bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim.Hazırlık eğitimi almakla derslerimi %30 ıngilizce olarak görmekteyim.Bankanizda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim. Saygılarımla…

commenter
Şükran ÇAM | Nisan 17th, 2013 at 14:51

Ondokuzmayıs Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde stajımı bankanızın İstanbul, Erzincan şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Pamukkale Üniversitesi Buldan MYO muhasebe mezunuyum.Ayna zamanda Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.BODRUM/TURGUTREİS şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederm.

commenter
yağmur sönmez | Nisan 17th, 2013 at 18:18

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : yağmur sönmez
Doğum Yeri ve Tarihi : nigde/aksaray
Telefon no : 05425691046
SERTİFİKALAR
. 28 NİSAN 2012 SİGORTACILIK VE BİREYSEL EMEKLİLİK TEMEL EĞİTİMİ
.24 ARALIK 2011 DEVLET YARDIMLARI VE TÜRKİYE UYGULAMALARI EĞİTİMİ
.27 ARALIK 2012 KİŞİSEL GELİŞİM ETKİLİ İLETİŞİM, MÜLAKAT TEKNİKLERİ VE CV HAZIRLAMA EĞİTİMİ
.16 ARALIK 2012 ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat
REFARANSLAR
ADI SOYADI:FEVZİ KATMAN
NO:05322946319
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EMET MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ TİCARET ÖGRENSİYİM . 2.SINIF’IM BU DÖNEM SATJIM SİZİN BANKAYALA YAPMAK İSTYRUM BURSA/ NÜLİFER ŞUBENİZDE YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM .GEREGİNİNN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
AYLİN ERDEM | Nisan 17th, 2013 at 23:28

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi stajımı HATAY/Dörtyol’daki şubenizde yapma fırsatı vermenizi rica ediyorum.

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

istanbul ünisversiteyi Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi istanbul/dörtyol şubenizde staj yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim. TEL:0534 838 64 74

commenter
MERVE GÜNAY | Nisan 19th, 2013 at 21:58

Dumlupınar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 2.sınıf öğrencisiyim.1.zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
MERVE GÜNAY | Nisan 19th, 2013 at 22:02

Dumlupınar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 2.sınıf öğrencisiyim.1.zorunlu stajımı BİLECİK/Bozüyük şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

konya selcuk unw 1. snf ogrencisiym ankarda ulus kizily dikmevi mamak subelerinzin herhangi birinde staj yapmak istyrm tskkrler

commenter
MERVE BAŞKAL | Nisan 20th, 2013 at 21:42

Ordu üniversitesi iktisadi ve idari bilimle fakültesi işletme 3. sınıftayım yaz stajımı bankanızın Niğde şubesinde yapmak istiorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

çukurova üniversitesi ekonometri bölümü öğrencisiyim. yaz döneminde niğde de bulunan bankalarınızın birinde staj yapmak istiyorum.teşekkür ederim

commenter

merhaba;Ben mersin çağ üniversitesi matematik-bilgisayar bölümünde okuyorum.3.sınıftayım.1 yıl ingilizce hazırlık okudum.çok iyi ingilizce biliyorum.ayrıca bu yıl ikinci yabancı dil olarak ispanyolca öğreniyorum.bu yıl ikinci üniversiteye başladım.İstanbul üniversitesinde işletme bölümünde okuyorum.1.sınıftayım.bilgisayar bilgim çok iyi.C ve C++ ta program yazabiliyorum.javascript bilgim var.microsoft word,powerpoint,excel,accessi çok iyi biliyorum.Web sayfası hazırlayabiliyorum.bilgisayar işletmenliği sertifikam var.sürücü belgem var.Yaz döneminde istanbul(avrupa ) da bulunan bankalarınızın birinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Teşekkürler.

commenter

merhaba;Ben mersin çağ üniversitesi matematik-bilgisayar bölümünde okuyorum.3.sınıftayım.1 yıl ingilizce hazırlık okudum.4 yıldır derslerimi ingilizce olarak okuyorum.çok iyi ingilizce biliyorum.ayrıca bu yıl ikinci yabancı dil olarak ispanyolca öğreniyorum.bu yıl ikinci üniversiteye başladım.İstanbul üniversitesinde işletme bölümünde okuyorum.1.sınıftayım.bilgisayar bilgim çok iyi.C ve C++ ta program yazabiliyorum.javascript bilgim var.microsoft word,powerpoint,excel,accessi çok iyi biliyorum.Web sayfası hazırlayabiliyorum.bilgisayar işletmenliği sertifikam var.sürücü belgem var.Yaz döneminde istanbul(avrupa ) da bulunan bankalarınızın birinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Teşekkürler.

commenter
nursel akman | Nisan 22nd, 2013 at 16:01

çanakkale 18 mart üniversitesi maliye 3 sınıf öğrencisiyım .yaz dönemi için denizli acıpayam şubesinde staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz derım .teşekkürler.

commenter
Elvan MİYANYEDİ | Nisan 22nd, 2013 at 22:02

Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri 3.sınıf öğrencisiyim. B1 seviyesinde ingilizcem var. stajımı Zonguldak/Çaycuma şubenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
Elvan MİYANYEDİ | Nisan 22nd, 2013 at 22:07

Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri 3.sınıf öğrencisiyim .b1 seviyesinde ingilizcem var. Stajımı Zonguldak/Çaycuma şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Karadeniz Teknik Üniversitesi iktisat bölümü 2.sınıf öğrensiyim.Stajımı istanbul beylikdüzü şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz Dönemi zorunlu stajımı Ordu/Ünye’deki şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SERTİFİKALAR:GELİŞMİŞ ÜLKELER LİGİNE BİZDE KATILABİLİR MİYİZ?HEDEF 2023 Doç.Dr.ALİ ŞEN.KÜRESEL GELİŞME VE TÜRKİYENİN VİZYONU PROF.Dr.AHMET KARAASLAN.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat E-mail:didemaldemir@hotmail.com

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz Dönemi zorunlu stajımı Ordu/Ünye’deki şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SERTİFİKALAR:GELİŞMİŞ ÜLKELER LİGİNE BİZDE KATILABİLİR MİYİZ?HEDEF 2023 Doç.Dr.ALİ ŞEN.KÜRESEL GELİŞME VE TÜRKİYENİN VİZYONU PROF.Dr.AHMET KARAASLAN.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

commenter

KAHRAMANMARAŞ SÜTCÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı İstanbul İstinye şubenizde yapmak istiyorum gereğini arz ederim. 0539 449 46 59

commenter

Gedik Üniversitesi bankacılık sigortacılık birinci sınıf öğrencisiyim. ümraniye yapı kredi subenizde stajımı görmek istiyorum.Bankacılığı ögrenmek istiyorum sizinle calışmak istiyorum yüksek makamlara arz ederim..

commenter

Şırnak Üniversitesi Silopi MYO pazarlama ve dış ticarette 1. sınıf öğrencisiyim.yaz döneminde Diyarbakır /Ergani şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapğılmasını arz ederim.
SERTİFİKALAR
bilgisayar
ingilizce

commenter

Kırıkkale üniversitesi 3.sınıf istatistik bölümü öğrencisiyim .Gönüllü stajımı Ankara/ merkez de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İş Hayatında Liderlik Ve Kariyer Zirvesi ve Bilgisayar işletmenliği-Operatör sertifikalarına sahibim .

commenter

CBÜ GÖRDES MESLEK YÜKSEKOKULU Maliye bölümü 1. sınsfta okumaktayım.
Yaz dönemi zorunlu stajımı Manisa Merkez/manisa şubenizde yapmak İstiyorum.
2011-2012 Döneminde lise stajımı yapı kredi manisa şubenizde yapmıştım.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi Programı 2.Sınıf öğrencisiyim. 30 günlük zorunlu yaz stajımı kurumunuzda yapmak istiyor , gereğini arz ediyorum.

commenter
Gizem GEDİK | Nisan 24th, 2013 at 20:30

Balıkesir Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Malatya şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

commenter
Nazile Sarıgüzel | Nisan 24th, 2013 at 22:10

CBÜ AHMETLİ MESLEK YÜKSEK OKULU Bankacılık Ve Sigortacılık bölümü 1. sınıfta okumaktayım. Yaz dönemi zorunlu stajımı Düzce Merkez/Düzce şubenizde yapmak istiyorum. Ekip ruhu ve keyifli bir çalışmaya yatkın bir anlayışa sahip yapımla şirketinize ve sizlere uygun bir pozisyonda aktif rol alacağıma inanıyorum.
Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.
Teşekkür ederim,

commenter
yağmur türkmen | Nisan 25th, 2013 at 01:19

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BAYRAMPAŞADA OTURUYORUM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BAYRAMPAŞA ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER

commenter
TANSU KILIÇASLAN | Nisan 25th, 2013 at 15:22

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI ADANA SEYHAN VEYA YÜREĞİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREGINI ARZ EDERIM.

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 25th, 2013 at 19:59

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Fethiye/MUĞLA şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

AKDENİZ UNİVERSİTESİ BANKACİLİK VE SİGORTACİLİK BOLUMU 1.SİNİF OĞRENCİSİYİM AYDİN KARPUZLU İLCESİNDE OTURUYORUM YAZ DONEMİ ZORUNLU STAJİMİ CİNE ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPİLMASİNİ ARZ EDRİM…TEŞEKKÜRLER.

commenter
Süleyman EKİZ | Nisan 25th, 2013 at 20:48

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULUNDA 1.SINIF MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI bölümü okuyorum.Bankanızın DENİZLİ/BAYRAMYERİ şubesinde yazın zorunlu stajımı görmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.TEŞEKKÜRLER

commenter
Süleyman EKİZ | Nisan 25th, 2013 at 21:14

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULUNDA 1.SINIF MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ OKUYORUM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI DENİZLİ/BAYRAMYERİ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TEŞEKKÜRLER

commenter
Yaprak Sarıçayır | Nisan 26th, 2013 at 08:49

Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu 30 iş günü yaz dönemi stajımı bankanızın İstanbul avrupa yakasındaki şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Öznur Akkaya | Nisan 26th, 2013 at 12:54

İyi günler Kırıkkale Üniversitesi İstatistik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Ankara da ikamet etmekteyim.Yaz dönemindeki stajımı bankanızın ANKARA ilinin Keçiören semtinde bulunan subelerinizden birinde gönüllü olarak yapmak istiyorum. İlginizden dolayı simdiden teşekkür eder gereğini arz ederim.SAYGILARIMLA

commenter
HİLAL İLHAN | Nisan 26th, 2013 at 13:19

Sayın ilgili,
Özgeçmişim ve yeteneklerim ,iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun oldugunu düsünüyorum.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve Bankacılık sistemine uygun bir şekilde bankacılık yapmayı düsünüyorum .
ÖZELLİKLERİM:
Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.
12.08.2012-13.09.2012 tarihleri arasında TÜİK Ankara Bölge Müdürlüğünde stajyer olarak çalıştım.
Lise hazırlıkta 1 yıl İngilizce eğitimimi tamamlayarak şu an akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirim.
4 yıllık Üniversite eğitimim boyunca Q BASİC,C,MATLAB,MİNİTAB,E-WİEVS,R,SPSS,SAS öğrendim ve kullanabiliyorum.Ayrıca MS OFFİCE programları biliyorum.

KİSİSEL BİLGİLER:
AD-SOYAD: HİLAL İLHAN
DOĞUM YERİ VE TARİHİ: Ankara-Çankaya/13.06.1990
TELEFON: 0554 734 91 22
MAİL ADRESİ: hilalilhan05@gmail.com
Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Yüzyüze mülakata katılarak iş ve iş becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim.

commenter
Alper Aydın | Nisan 26th, 2013 at 13:55

Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Zorunlu olarak 20 iş günü yapacağım stajımı bankanız Ankara/Çankaya şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
uğur YILMAZ | Nisan 26th, 2013 at 14:08

Nevşehir üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim 1 aylık zorunlu stajımı mersin-tarsus ilçesinde şubelerinizde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Uğur YILMAZ | Nisan 26th, 2013 at 14:28

Nevşehir üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim 1 aylık zorunlu stajımı Mersin-Tarsus ilçesi şubelerinizde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÇAĞLA GÜNGÖR | Nisan 26th, 2013 at 19:29

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT 3. SINIF öğrenciyim. Yaz döneminde istanbul avrupa yakasındaki şubelerinizde staj yapamak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
OLCAY CEMRE BELCE | Nisan 26th, 2013 at 22:17

Sayın İlgili;
Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde 3.sınıfta okuyorum.B2 seviyesinde İngilizce ve basit düzeyde Almanca biliyorum.İleride bankada kariyer yapmak istediğimden yaz dönemınde bankanızda staj yapmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Güneşin Çocuklarına Yardım Kulubü ile sosyal sorumluluk projelerine gittim.Microsoft Office programlarına hakimim.
Sertifikalar
Marmara Üniversitesi İktisat Kulübü-Kariyer Festivali
Marmara Üniversitesi Denetim Kulübü-Yeni TTK sonrası ortaya çıkan kariyer fırsatları
Bilge Adam-SAP fınans semineri
Maliye Kulübü-Kariyerim Bekle Geleceğim
Eğitim Kariyer Enstitüsü-Kariyer Fırsatları
Değişim Yönetimi Kulübü-İnovasyon

Gereğini arz ederim.

commenter
Gizem Yıldırım | Nisan 26th, 2013 at 22:27

Sayın İlgili;
Marmara Üniversitesi İktisat 3. sınıf öğrencisiyim.İstanbul’da ikamet etmekteyim.Yaz döneminde bankacılık alanında tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek amacıyla Genel Müdürlük de staj yapmak istiyorum.Bankanızda aktif bir şekilde rol alacağıma inanıyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
kübra çalışkan | Nisan 26th, 2013 at 23:29

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ 1.SINIF öğrencisiyim. Yaz döneminde Balıkesir Merkez de bulunan şubelerinizde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
burcu Sayıoğlu | Nisan 27th, 2013 at 19:28

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – BURSA – OSMANGAZİ
Ev Telefonu : 90 (224) 224 23 15
Cep Telefonu : 90 (534) 614 50 07
E-Posta : sayioglu.burcu@hotmail.com
Toplam Tecrübe : 1 yıldan az Çalışma Durumu : Çalışmıyorum Eğitim Durumu : Üniversite (Öğrenci)
Medeni durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye Doğum Tarihi : 08.03.1991 Doğum Yeri : Türkiye – Bursa
Sürücü Belgesi : B (2010)
Üniversite (Lisans) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 09.2009- … Fen Fakültesi, İstatistik – Türkçe
Üniversite (Lisans) Anadolu Üniversitesi 01.2012- … Açıköğretim Fakültesi, İktisat – Türkçe
Lise bursa çelebi mehmet lisesi
06.2009 Fen Bilimleri
Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma Öğrenilen Yer
İngilizce İyi İyi Orta Kurs
07.2012 – 08.2012 hss otomotiv Bursa – Türkiye
Stajyer Stajyer kalite bölümünde görev aldim.ve kalite kontrol çalişmaları nasıl yapılır bu konu hakkında bilgi sahibi oldum..
Kişisel Bilgiler
Eğitim Bilgileri
İş Tecrübesi
06.2011 – 09.2011 bursa serbest muhasebeci abdullah gedik Bursa – Türkiye
Stajyer Stajyer genel muhasebe bilgisi kullanilan program hakkında bilgi sahibi oldum ayrıca iş tecrübesi kazandım.
Bilgisayar bilgileri ms programlarını iyi derecede kullanıyorum.ayrıca istatistik paket programları hakkında da bilgi sahibiyim.
Sertifika bilgileri cv hazırlama ve mülakat teknikleri eskişehir osmangazi üniversitesi – 04.2013
kalder kalite güvence sertifikası
kalder – 03.2013
Hobiler : KİTAP OKUMAK TENİS OYNAMAK BİSİKLET SÜRMEK Üye Olunan Topluluklar : İSTATİSTİK KULÜBÜNE ÜYEYİM Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.
abdullah gedik
Firma Sahibi
Tel : 0532 381 3961 | E-Posta : abdullah.gedik@hotmail.com

commenter
Havva CİMEN | Nisan 27th, 2013 at 20:09

İstanbul Üniversitesi BİLGiSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ikinci sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanız istanbul şubelerinde staj yapmak isterim gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BESTAMİ DEMİREL | Nisan 27th, 2013 at 23:15

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
GÖKSUN MESLEK YÜKSEK OKULU 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BU YAZ 60 İŞ GÜNÜ ZORUNLU STAJIM VAR. BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR. UYGUN OLURSA YAPI KREDİ BANKASINDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

İLETİŞİM; 0506 324 89 90
AD-SOYAD; BESTAMİ DEMİREL

commenter
mehmet reşit tekbalık | Nisan 27th, 2013 at 23:47

ben bilgisayar muhendisligini zirve universitesinde 3. sınıfta okuyorum okuyorum.Ben sizin sizin sirketınızde staj yapmak istiyorum daha once semerkand tv staj 20 iş gunu yaptım.bana sizin sirketınızde staj yapabilmeme bir sans tanırsanız çook memnun olurum sizn sirketıızde staj yapmaka istiyorum referans olarak daha once semerkand tvde yaptıgım genel muduru referans Murat gürbüz olarak gosterebilirim ve sanlı urfada OSM hastanesınde cocuk bölümünde uzman doktor ilker ethemoglu yuda gosterebilirim..gerekenlerin yapılmasını saygılarımla arz ederim

commenter

Merhaba Bilecik şeyh edebali üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim..Yaz dönemi bankanızın istanbul avrupa yakası şubelerinizde staj yapmak istiyorum…teşekkür ederim

commenter

merhaba bilecik şyh edebali üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyım bankanızda istanbul avrupa yakası şubelerinizde stajer olarak çalışmak istiyorum

commenter

merhaba bilecik şyh edebali üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyım bankanızda istanbul avrupa yakası şubelerinizde stajer olarak çalışmak istiyorum.. Teşekkürler…

commenter

merhaba bilecik şyh edebali üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyım bankanızda istanbul avrupa yakası şubelerinizde stajer olarak çalışmak istiyorum.. Teşekkürler ederim…

commenter

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREGINI ARZ EDERIM.

commenter
Nidai Altın | Nisan 28th, 2013 at 15:23

Kafkas üniversitesi Kağızman MYO Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi (30) iş günü yapmam gereken zorunlu stajımı sizin İzmir’deki şubelerinizin birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

İLETİŞİM:05074460480

commenter
ATALAY ESMER | Nisan 29th, 2013 at 12:36

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2.SINIF İKTİSAT(ÖRGÜN)ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZDA 2013 YAZ DÖNEMİNDE ORDU YENİ MAHALLE ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
YAĞMUR YILMAZ | Nisan 29th, 2013 at 12:48

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI UŞAK MERKEZ ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
YAĞMUR YILMAZ | Nisan 29th, 2013 at 12:50

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI UŞAK ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREÜNİN YAPILMASINI ARZ EDERM

commenter
ATALAY ESMER | Nisan 29th, 2013 at 12:52

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2.SINIF İKTİSAT(ÖRGÜN)ÖGRENCİSİYİM.ORDU YAPIKREDİ BANKASI YENİ MAHALLE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:48

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Merve Şahinbaş
Doğum Yeri ve Tarihi : 11.07.1991 / Manisa

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Dere Mah. 3002. sk No:24/2 Menteş Apt. Manisa/Merkez
Cep Tel : 0 506 9554 703
E-posta : mervesahinbas45@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3 2014
Açıköğretim Üniversitesi İşletme 2 2015
Lise
Manisa Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2009

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Tarih: 09.2008/06.2009
Kurum : Elba Basançlı Döküm Sanayii A.Ş
Departman : Muhabese

Tarih :12.06.2012/-
Kurum : Celal Bayar Üniversitesi
Departman : Strateji ve Geliştirme Daire Başkanlığı
(Kısmi Zamanlı olrak çalışmaktayım)

KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ
Tarih: 2012
Kurum : Elgikan Vakfı
Konu : Dış Ticaret Sertifikası
Bilgisayar ve Ofis Programları

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Bilinen programlar ve bilgi düzeyi : Microsoft Ofis Programları

commenter

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ağlasun MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi (30) otuz iş günü yapmam gereken zorunlu stajımı sizin ORDU’daki şubenizin birinde yapmak istiyorum

Gereginin yapılmasını arz ederim
İRTİBAT TLF :0535 073 16 60

commenter

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ AĞLASUN MYO MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ (30)OTUZ İŞ GÜNÜ YAPMAM GEREKEN ZORUNLU STAJIMI SİZİN ORDU’DAKİ ŞUBELERİNİZİN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM
İRTİBAT TELEFON NUMARAM :0535 073 16 60

commenter
Ebru Gümüş | Nisan 29th, 2013 at 16:45

Ege Üniversitesi Bergama M.Y.O. Bilgisayar Programcılığı son sınıf öğrencisiyim. Zorunlu olarak yapacağım 1 aylık yaz stajımı Yıkık Kemer yada Konak yakınlarındaki şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
pınar yavuz | Nisan 29th, 2013 at 19:30

yapı kredi bankasın trabzon şubesi maraş caddesi no 27 merkez\ trabzon fatma eyüboglu bankacılık işlemleri yönetmeni tel:0462 377 6200 fax: 0462 5050011
erzincan üniversitesi kemah meslek yüksekokulu 2.ögretim bankacılık ve sigorta

commenter
Hatice İnci | Nisan 29th, 2013 at 20:46

AD : Hatice
SOYAD: İnci
Konya Selçuk üniversitesi Akşehir meslek yükekokulunda 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık okuyorum. Yaz dönemi 60 iş günü zorunlu stajım bulunmakta sizin Samsun Terme şubenizde staj yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim..
Adres Bilgileri : TÜRKİYE – SAMSUN- TERME
E-Posta : İncihatice55@hotmail.com
Toplam Tecrübe : 1 yıldan az Çalışma Durumu : Çalışmıyorum Eğitim Durumu : Üniversite (Öğrenci)
Medeni durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye Doğum Tarihi : 12.09.1994 Doğum Yeri : Türkiye – Samsun/ terme
Sürücü Belgesi :yok. yabancı dil : ingilizce
Aldığı Belgeler: F klavye yazı belgesi, sigara kullanımı :sigara kullanmıyorum, Hobiler : Kitap okumak, müzik dinlemek, film izlemek, sayısal derslere çalışmak .lise öğrenimi: Ticaret Meslek Lisesi muhasebe bölümü. e posta adresi : incihatice55@hotmail.com

commenter
ASLI GÖKTAŞ | Nisan 29th, 2013 at 23:16

Dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim,yaz dönemi stajımı manisa merkez şubenizde görmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Ben Harran Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu olarak yapacağım 2013 yılı 1 aylık yaz stajımı Adıyaman şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
NAŞİDE COŞKUN | Nisan 30th, 2013 at 00:56

Ben Harran Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu olarak yapacağım 2013 yılı 1 aylık yaz stajımı bankanızın Adıyaman şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
mevlüde inci hoşoğlu | Nisan 30th, 2013 at 03:43

Dumlupınar Üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi isteğe bağlı staj programımı bankanız AKYAZI/SAKARYA şubenizde tamamlamak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
mevlüde inci hoşoğlu | Nisan 30th, 2013 at 03:48

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İSTEĞE BAĞLI STAJ PROGRAMIMI, BANKANIZ AKYAZI/SAKARYA ŞUBENİZDE TAMAMLAMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
gizem güzel | Nisan 30th, 2013 at 12:26

ad: gizem
soyad: güzel.

yozgat bozok üniversitesi akdagmadeni meslek yüksek okulu 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık ögrencisiyim. osmanıye düziçi subenizde 30 iş günü zorunlu stajımı gerceklestırmek istiyorum…
adres bilgileri: osmaniye/düziçi
e posta: sekerim_benim_754@hotmail.com

commenter
murat ayyıldız | Nisan 30th, 2013 at 14:27

Kütahya Dumlupınar üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde SAMSUN/ÇARŞAMBA şubenizde staj yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter

AD-SOYAD: Ezgi TOP
Edirne Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda 2.sınıf Bankacılık öğrencisiyim.Yaz dönemi 45 iş günü olan stajımı sizin Edirne Merkez deki şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.
Adres Bilgileri:Türkiye-Edirne-Merkez
E-Posta:woikan_1988@hotmail.com
Toplam Tecrübe:Herhangi bir ekonomi ile ilgii sektörde çalışmadım.Eğitim durumum halen öğrenciyim.
Medeni Durum: Bekar
Uyluk:TÜRKİYE Doğum Tarihi:29.05.1993 Doğum yeri:Kırklareli-Merkez
Sürücü Belgesi:Yok yabancı Dil:İngilizce
Sigara Kullanımı:sigara kullanmıyorum
Hobiler:Kitap okumak,müzik dinlemek,film seyretmek,sayısal çözümlerle ilgilenmek
Lise Öğrenimi:Atatürk Anadolu Lisesi
İletişim:0534 274 76 81

commenter

çorum hitit üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. bankacı olmak istiyorum ve bunun için kendimi geliştirmek ve öğrenmek istiyorum. yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Kocaeli Gebze şubesinde yada Çorum merkez şubesinde staj yapmak istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

İstanbul üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek istiyorum.istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.Bir yıllık ingilizce eğitimi ve 6 aylık bir staj dönemi geçirdim.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Çağla ARSLANTÜRK | Nisan 30th, 2013 at 21:46

İstanbul üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Emre Kandemir | Nisan 30th, 2013 at 22:52

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Emre Kandemir | Nisan 30th, 2013 at 22:55

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası 1. sınıf öğrencisiyim.Karabük/Merkez’de oturuyorum.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:10

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:28

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SİNEM YILMAZ | Mayıs 1st, 2013 at 15:51

Ad Soyad:Sinem YILMAZ
Doğum Tarihim:04/12/1993

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 2.sınıf Kamu Yönetimi öğrencisiyim.İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve de seçeceğim meslek adına bir yol çizmek için yaz dönemi stajımı kurumunuzun Üsküdar,Kadiköy,ümraniye şubelerinden birinde yapmak istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

SERTİFİKALARIM: A1 seviyesi İngilizce
5.Kamu Yönetimi Günleri Konferansı

TOPLULUK:Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi Topluluğu üyesiyim.

BİLİGİSAYAR BİLGİLERİ:Microsoft Office(Word,Excel)

İLETİŞİM BİLGİLERİM:
Cep Tel:05398699219
E-posta:sinem.yilmaz1@hotmail.com

commenter
DİLEK BAYAR | Mayıs 1st, 2013 at 20:30

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SIGORTACILIK BÖLÜMÜ BİRİNCİ SINIF ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMI ICIN BANKANIZDA STAJ YAPMAK ISTIYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERIM.

commenter
mehmet şeker | Mayıs 1st, 2013 at 20:43

Uşak üniversitesi eşme myo da bankacılık ve sigortacılık okuyorum şanlıurfa viranşehirde oturuyorum 1.sınıf ögrencisiyim bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını ARZ ederim.

commenter
seda Örtünç | Mayıs 1st, 2013 at 21:12

Cumhuriyet üniversitesi 2. sınıf bankacılık ve finans bölümü öğrencisiyim. yapacağım zorunlu stajı yapıkredi bankası Elazığ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SEDA ÖRTÜNÇ | Mayıs 1st, 2013 at 21:16

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAPACAĞIM ZORUNLU STAJI YAPIKREDİ BANKASI ELAZIĞ ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZEDERİM.

commenter
SEDA ÖRTÜNÇ | Mayıs 1st, 2013 at 21:21

cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve finans 2. sınıf öğrencisiyim. yapacağım zorunlu stajı yapıkredi Elazığ şubesinde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
SEDA ÖRTÜNÇ | Mayıs 1st, 2013 at 21:26

cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve finans 2. sınıf öğrencisiyim. yapacağım zorunlu stajı yapıkredi bankası elazığ şubesinde yapmak istiyorum. gereğinim yapılmasını arzederim.

commenter
HALİL İBRAHİM ŞENGÜL | Mayıs 2nd, 2013 at 05:19

İstanbul Fatih üniversitesi Bilgisayar Mühebdisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek ve staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Sümeyye Özdemir | Mayıs 2nd, 2013 at 12:35

Hacettepe üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. Ankara şubesinde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Metin DİNÇER | Mayıs 2nd, 2013 at 15:51

ADIYAMAN ÜNİV BESNİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2 SINIF ÖĞRENCİSİYİM 45 İŞ GÜNÜ ZORUNLU STAJ PROĞRAMIMI YAPIKREDİ ADIYAMAN VEYA KAHTA ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Metin DİNÇER | Mayıs 2nd, 2013 at 15:58

ÖNLİSANS 2 SINIF ÖĞRENCİSİYİM 45 İŞ GÜNÜ OLAN STAJIMI ADIYAMAN KAHTA ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
SEVCAN KEÇELİ | Mayıs 2nd, 2013 at 18:42

SEVCAN KEÇELİ
Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
Yaz dönemi için Ankara’daki şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ceren özdede | Mayıs 2nd, 2013 at 18:54

kırıkkale üniversitesi istatistik bölümü 3 sınıf ögrencisiyim.ankara cankaya da ıkamet etmekteyim.gönüllü olmakla birlikte 1 aylık staj yapmak istiyorum.gereğini arz ederim.

commenter
ALİ GÖKÇE | Mayıs 2nd, 2013 at 19:25

Karadeniz teknik üniversitesi 3. sınıf 2.öğretim öğrençisim. Trabzon şübenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gizem Güzel | Mayıs 2nd, 2013 at 20:37

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ YAPMAM GEREKEN STAJI BANKANIZIN HATAY ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Gizem Güzel | Mayıs 2nd, 2013 at 20:40

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE YAPMAM GEREKEN STAJI BANKANIZIN HATAY ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Gizem Güzel | Mayıs 2nd, 2013 at 20:45

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE YAPMAM GEREKEN STAJI BANKANIZIN HATAY ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. SAYGILARIMLA.

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 21:30

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN AYDIN İLİNE BAĞLI NAZİLLİ İLÇE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
EV ADRESİ : CUMHURİYET MAHALLESİ 72. SOKAK NO:10 ATÇA/AYDIN
İRTİBAT TELEFON : 0(542) 665 54 93

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SNIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN AYDIN İLİNE BAĞLI NAZİLLİ İLÇE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
ADRES : CUMHURİYET MAHALLESİ 72. SOKAK NO:10 ATÇA/AYDIN
CEP TELEFONU : 0 (542) 665 54 93

commenter
ESİN AKBAŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 23:55

ısparta süleyman demirel üniversitesi yalvaç meslekyüksekokulunda bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf ta öğrenciyim . 30 günlük staj yapmam gerekiyor . istanbul küçükçekmece sefaköy şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim . tel :05387946652

commenter
Gözde Cansu ÇOBAN | Mayıs 3rd, 2013 at 09:55

Ben Kırklareli üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık proğramı öğrencisiyim. BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL’DA İKAMET ETMEKTEYİM. KURUMUNUZDA STAJ YAPMAK İSTERİM. GEREĞİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 4th, 2013 at 22:33

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Yapı Kredi Bankasın’da oluşturmak ve Yapı Kredi Bankasın’da uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 4th, 2013 at 22:34

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Yapı Kredi Bankasın’da oluşturmak ve Kredi Bankasın’da uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:FATMA PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 14.09.0991
TELEFON NO:05433132598
E MAİL:FATMAPALA29@HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
ANADOLU ÜNİVESİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ(DEVAM EDİYOR)
LİSE:GÜMÜŞHENE/KELKİT LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-BANKACILIK VE SİKORTACILIK(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
FATMANUR ÖZALTUN İSTANBUL (ÜMRANİYE) YAPI KREDİ VEZNE GÖREVLİSİ
CEP:05448569523
OKTAY YILDIRIM (MALİ MÜŞAVİR)İSTANBUL-ÜMRANİYE
CEP:05324658947
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
EURO SİGORTA(KILIÇ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS-MERKEZ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ , SİVAS/MERKEZ DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Ümit YILDIZ | Mayıs 5th, 2013 at 17:56

istanbul üniversitesi iktisat fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.bankanızın istanbul anadolu yakasındaki bir şubesinde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
özge bircan bekler | Mayıs 5th, 2013 at 19:10

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZIN STAJIMI BANKANIZIN HATAY/İSKENDERUNDAKİ HERHANGİ BİR ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. SAYGILARIMLA…

commenter
abdulkadir akkaya | Mayıs 6th, 2013 at 16:23

75.YIL CUMHURİYET TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMÜ OKUYORUM 11 SINIF ÖGRENCİYİM BANKANIZIN İSTANBUL/ALTUNİZADE’Kİ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
abdulkadir akkaya | Mayıs 6th, 2013 at 16:27

75.YIL CUMHURİYET TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMÜ OKUYORUM
11 SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZIN İSTANBUL/ALTUNİZADE’Kİ ŞÜBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
abdulkadir akkaya | Mayıs 6th, 2013 at 16:32

11 SINIF ÖGRENCİSİYİM İSTANBUL/ÜMRANİYE 75 YIL CUMHURİYET TİCARET MESLEK LİSESİNDE MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMÜ OKUYORUM İSTANBUL/ALTUNİZADE’Kİ ŞUBENİDE YAZIN STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZIN STAJIMI BANKANIZIN ANTALYA KEMER ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.KEMER’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKACILIK ALANINDA İLERLEMEK İSTİYORUM. GİRİŞİMCİLİK, BANKACILIK ,HALKLA İLİŞKİLER ,ETKİLİ İLETİŞİM BEDENDİLİ,DİKSİYON ,BİLGİSAYAR ALANINDA BİRÇOK SERTİFİKAYA SAHİBİM.BANKANIZDA AKTİF BİR ŞEKİLDE STAJ YAPACAĞIMA VE İLERKİ DÖNEMLERDEDE GÜVENİLİR VE YENİLİKÇİ KİŞİLİĞİMLE BANKANIZDA GÖREV ALACAĞIMA İNANIYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. İRTİBAT TELEFON:0534 834 63 34

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİKTİSAT BÖLÜMÜ İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZIN STAJIMI ANTALYA KEMER ŞUESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.KEMER’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKACILIK ALANINDA İLERLEMEK İSTİYORUM.GİRİŞİMCİLİK,BANKACILIK HALKLA İLİŞKİLER,ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ,DİKSİYON,BİLGİSAYAR ALANINDA BİRÇOK SERTİFİKAYA SAHİBİM.BANKANIZDA AKTİF BİR ŞEKİLDE STAJ YAPACAĞIMA VE İLERKİ DÖNEMLERDEDE GÜVENİLİR VE YENİLİKÇİ KİŞİLİĞİMLE BANKANIZDA GÖREV ALACAĞIMA İNANIYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. İRTİBAT TELEFON:0534 834 63 34

commenter
çiğdem uygun | Mayıs 6th, 2013 at 21:18

Celal bayar üniversitesinde Ahmetli myo’da 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü okuyorum. yaz dönemi zorunlu stajımı zonguldak/alaplı şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
çiğdem uygun | Mayıs 6th, 2013 at 21:23

celal bayar üniversitesi ahmetli myo’da bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi zorunlu stajımı zonguldak/alaplı şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
cigdem02.08.1993 | Mayıs 6th, 2013 at 21:25

celal bayar üniversitesi ahmetli myo’da bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi zorunlu stajımı zonguldak/alaplı şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. tel numarası : 05310806665 adres: elmatepe mah karagöz sok. no: 15

commenter

Mustafa kemalapaşa üniveristesinde işletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim Stajımı Bursa musatafa kemalpaşa’da yapmak istiyorum.Bankacılık alanında ilerlemek istiyorum daha önce lise stajımı da Bursa dikkaldırım Garanti bankasında yapmıştım.BANKANIZDA AKTİF BİR ŞEKİLDE STAJ YAPACAĞIMA VE İLERKİ DÖNEMLERDEDE GÜVENİLİR VE YENİLİKÇİ KİŞİLİĞİMLE BANKANIZDA GÖREV ALACAĞIMA İNANIYORUM.Gereğinin yapılmasını arz ederim..

İrtibat:537 526 2993

commenter

Bursa mustafa kemalpaşa üniversitesin işletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Stajımı Bursa musatfa kemalpaşa’da yapmak istiyorum.Bankacılık alanında ilerlemek istiyorum. Daha önce lise stajımı’da Bursa dikkaldırım Garanti Bankasında yapmış bulunmaktayım.BANKANIZDA AKTİF BİR ŞEKİLDE STAJ YAPACAĞIMA VE İLERKİ DÖNEMLERDEDE GÜVENİLİR VE YENİLİKÇİ KİŞİLİĞİMLE BANKANIZDA GÖREV ALACAĞIMA İNANIYORUM.Gereğinin yapılmasını arz ederim..

İrtibat: 537 526 2993

commenter
AHMET CAN TÜRKSEV | Mayıs 7th, 2013 at 13:17

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Reyhanlı meslek yüksel okulunda okuyorum banka ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı adana/seyhan şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim tel no:0544 217 87 67 ADRES:güzelyalı mh.81146 sk.üçgül residance 2 no:2 no:28

commenter

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF öğrenciyim.Yazın stajımı bankanızın İSTANBUL/ANADOLU YAKASIndaki herhangi şubenizde yapmak istiyorum. ek:Üniversitemizde okuduğum bölümde 2011-2012 GÜZ ve BAHAR DÖNEMLERİNDE ( üniversite 1.sınıf )derece yaparak %10 lik dilime girdim.2012-2013 GÜZ DÖNEMİnde de %10lik dilime girmeye hak kazanarak ilk 10 na girdim. Teşekkürler.

commenter
Selen Sağanak | Mayıs 8th, 2013 at 00:26

GAZİ ÜNİVERSİTESİ Uzaktan Eğitim Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı YapıKredi’nin Ankara-İlker-Dikmen şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
Tel: 05355923704

commenter

staj içn bşvrmk istyrm

commenter
Selen ŞEKERCİ | Mayıs 8th, 2013 at 15:21

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Tokat / Merkez şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 3.SINIF öğrencisiyim.Bankacılık alanında kendimi geliştirebilmek için yaz döneminde bankanızın ANTALYA’DAKİ BİR ŞUBESİNDE staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.Teşekkürler.

commenter

merhaba ben SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.Bankacılık alanında kendimi geliştirmek için bankanız ANTALYA’DAKİ BİR ŞUBENİZDE yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederm.TEŞEKKÜRLER.

commenter
Salih ÖZDEMİR | Mayıs 9th, 2013 at 01:43

Kilis 7 Aralık Üniversite İktisat Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirebilmek için yaz döneminde bankanızın Kahramanmaraş şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim. Şimdiden teşekkürler…

commenter
EBRU KARLIDAĞ | Mayıs 9th, 2013 at 17:38

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HAVRAN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALRI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ YAPMAK ZORUNDAYIM 30 İŞ GÜNÜ 15 TEMMUZ 27 AGUSTOS TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL ZEYTİNBURNU VE ÇEVRESİNDEKİ ŞUBELERİNİZDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM

commenter
tuğçe nur taşçı | Mayıs 9th, 2013 at 19:35

Gaziosman Paşa Üniversitesi Niksar Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Uygulamalı yaz stajımı tokat niksar şubenizde görmek istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Merve ATMACA | Mayıs 9th, 2013 at 22:55

Balıkesir Üniversitesi Bandırma İİBF Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için yaz döneminde İstanbul Kaynarca Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler
Tel:05079767112

commenter
Huriye CEYLAN | Mayıs 10th, 2013 at 13:27

Celalbayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü3.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için yaz döneminde Osmaniye Düziçi şubesindestaj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

tel:05427367399

commenter
huriye ceylan | Mayıs 10th, 2013 at 13:32

celalbayar üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 1 aylık zorunlu stajımıosmaniye düziçi şubesinde yapmak istiyorum
gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Nurçin Özkan | Mayıs 10th, 2013 at 13:36

Karamanoğlu MehmetBey Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz stajımı Merkez/Karaman şubenizde görmek istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
ZEYNEP SARIKAYA | Mayıs 10th, 2013 at 15:14

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2.sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için 2013 yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum.Ankara/Çankaya’da ikamet etmekteyim.ilgilenip geri dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekürler.

commenter
MERVE YILDIRIM | Mayıs 10th, 2013 at 22:06

Gazi üniversitesi 2.sınıf istatistik bölümü öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. Ankara’da ikamet etmekteyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
arzu gül ercan | Mayıs 11th, 2013 at 12:03

bahçeşehir üniversitesınde bankacılık okumaktayım.zorunlu stajımı bankanızda yapmak ıstıyoruum. tesekkurler

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ,İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi 2. sınıf öğrecisiyim.Bankacılık sektörünü görmek,tanımak ve bu sektörde tecrübe kazanmak amacıyla MUĞLA/Fethiye’deki şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Mustafa Küçük | Mayıs 12th, 2013 at 00:06

Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.2013 yaz stajımı İstanbul merkez şubelerinizden birisinde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSTESİ 3.SINIF İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. BANKACILIK SEKTÖRÜNDE DENEYİM KAZANABİLMEK ADINA BANKAMIZIN HATAY/DÖRTYOL’DAKİ ŞUBESİNDE YAZIN UYGULANAN STAJ PROGRAMINDAN FAYDALANMAK İSTİYORUM. GERİ DÖNÜS YAPARSINIZ SEVİNİRİM.İYİ CALISMALAR …

commenter

Dumlupınar üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi işletme bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum.stajımı KOCAELİ/ÇAYIROVA şubenizde yapmak istiyorum. KOCAELİ/ÇAYIROVA da ikamet etmekteyim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
oğuz yağcı | Mayıs 13th, 2013 at 11:50

ısparta gönen myo okumaktayım yaz stajımı afyonda görmrk istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

commenter
Süleyman ÇALIŞIR | Mayıs 13th, 2013 at 12:17

Ahi Evran Üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü 2.sınıf öğrenciyim. 2013 yaz döneminde Kayseri Erciyes şubesi insan kaynakları bölümünde staj yapmak istiyorum. Serçeönü mah.ahmetpaşa cd. ikizler iş merkezi kat:6 no:602 de ikamet etmekteyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Yapi Kredi Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
AYŞEGÜL OĞUZ | Mayıs 13th, 2013 at 15:13

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yaz stajı yapmak için başvurumun değerlendirmeye alınmasını rica ediyorum. Kocaeli Üniversitesi’nde almış olduğum teorik birikimimi staj sırasında pratik bilgilerle pekiştirmeyi amaçlıyorum.
İş deneyimleri; İki Adam Limited Şirketinde satış pazarlama ve Düşler Akademisi gönüllü çalışma(hala devam ediyorum). Staj deneyimim; Türkiye Otel, Lokanta ve Dinlenme Yerleri İşçi Sendikası.Yetkinlikler; Ms Office Programs, ETA. Dil; İngilizce. Ayrıca orta seviyede İşaret Dili biliyorum. Bankanızın İstanbul şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.
Gerekli görüldüğü takdirde daha detaylı bilgi vermek için yüz yüze görüşmek isterim.
İlginiz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
AYŞEGÜL OĞUZ

commenter

Anadolu üniversitesi(örgün)3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.BALIKESİR/Susurlukta ikamet etmekteyim.Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için 2013 yaz döneminde susurluk şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler.

commenter

Anadolu üniversitesi(örgün)3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.BALIKESİR/Susurlukta ikamet etmekteyim.Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için 2013 yaz döneminde susurluk şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler
05545537341

commenter

Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim . 20 iş günü zorunlu sigorta stajımı sizin adınız altında yapmak isterim . Bilgilerinize arz ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : özge aksu
Doğum Yeri ve Tarihi : istanbul-19.08.1992
Telefon no : 05313708738
SERTİFİKALAR
. LOGO GO PLUS PROGRAMI
.PAZARLAMA VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ
.EMPATİ VE EMPATİ KURMA
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Logo Go Plus
REFARANSLAR
ADI SOYADI:ŞENEL AKSU
NO:05322400226
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÇĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ARZ AEDERİM..

commenter
Gizem Şenkul | Mayıs 15th, 2013 at 01:36

İŞLETME YÖNETİMİ 1 SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ BANKANIZDA STAJERLİK YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ ARZ EDERİM GİZEM ŞENKUL

commenter

YAPI KREDİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE
Anadolu üniversitesi örgün 3. sınıf maliye bölümü öğrencisiyim.Bstman merkezde ikame etmekteyim.Bankacılık, sektörüne ilgi duyduğum ve duyduğum bu ilgi daha iyi yerlere taşmak için, 2013 yaz döneminde Batman merkezde bulunan şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
TELEFON NO:0506-226-67-20

commenter

Anadolu üniversitesi örgün 3. sınıf öğrencisiyim.Batman merkezde ikame etmekteyim.Bankacılık , sektörüne duyduğum ilgiden dolayı Batman merkez şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim
TELEFON NO : 05062266720

commenter

gaziantep nizip meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.gaziantep\gatem şubesi veya malatya daki bir şubenizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:45

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Dönem ortalamam 3,52.İstanbulda ikamet etmekteyim yazın Balıkesirde ailemin yanında olacağım.Stajımı Balıkesir/Bandırma şubesinde yapmak istiyorum.Banka sektörünü yakından tanıyıp hem kendime hem sizlere yararlı olmak adına sizin bankanızı seçtim.
KİŞİSEL BİLGİLER:
AD:ELİF
SOYAD:SEVİM
DOĞUM TARİHİ:09.01.1994
DOĞUM YERİ:BALIKESİR
ADRES:İstanbul Üniversitesi Avcılar Öğrenci Yurdu C blok
EĞİTİM BİLGİLERİ:
LİSE:Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Eşit Ağrlık
ÜNİVERSİTESİ:İstanbul Üniversitesi/İşletme Fakültesi
YABANCI DİLLER:İngilizce(B2 Düzeyinde)-Almanca(B1 Düzeyinde)
KURSLAR:BRİSTİSH ENGLİSH
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
TELEFON:5466853556
MAİL:elifsevim1@gmail.com
SERTİFALARIM:1-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Girişimcilik Programı.2-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Sunuculuğu yaptığım Marka Yönetimi Zirvesi 2013
REFERANSLAR:Ahmet TURAN

commenter
özcan yılmaz | Mayıs 16th, 2013 at 17:38

merabalar ben giresun üniversitesi iibf iktisat 3. sınıf ogrencısıyım. yaz stajımı bankanız ıkıtellı subesınde yapmak ıstıyorum.geregını arz ederım

commenter
Pelşin AKTAŞ | Mayıs 16th, 2013 at 17:48

Şırnak Üniversitesi Silopi MYO pazarlama ve dış ticarette 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde MARDİN/Yenişehir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Tel:05422626688

SERTİFİKALAR
Bilgisayar
İngilizce

commenter
faruk çiftçi | Mayıs 16th, 2013 at 19:04

STABUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL SULTANGAZİDE OTURUORUM. DAHA ÖNCE LİSE STAJIMI DENİZBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE HESAP İŞLEMLERİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞTIM. GENEL MÜDÜRLÜKTE VEYA SULTANÇİFTLİĞ, KÜÇÜKKÖY, GAZİOSMANPAŞA ŞUBELERİNDE YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM. TEL NUMARAM 0 543 294 07 89

commenter

KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ TALAS İLÇESİNDE İKAMAT ETMEKTEYİM.KASERİ ŞUBELERİNİN HERHANGİ BİRİNDE YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.TELEFON:05340843525

commenter

KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR MESLEKYÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KAYSERİ TALAS İLÇESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM KAYSERİ’DEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ ARZ EDERİM. TELEFON:05340843525

commenter

kariyer hedefim için işe alımımı arz ederim

commenter

gazi universitesi endustri muhendisligi 4. sinif ogrencisiyim.25 is gunu olan 2013 zorunlu yaz stajimi yapmak icin basvuruyorum

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:39

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).MUGLA/FETHİYE ŞUBESİNDE BANKANIZDA STAJ YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TELEFON:05387178799

commenter

aksaray üniversitesi 1.sınıf ögrencesiyim bankanızda 30 iş günü staj yapmak istiyorum…muga marmaris içmeler şübeninizde gerekeni yapılmasını arz ederim..

commenter

Gaziantep Zirve Üniversitesi işletme (ingilizce) 3. sınıf ögrencisiyim.40 iş günü zorunlu stajımı Gaziantepteki şubenizde yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Gülten Topçu | Mayıs 18th, 2013 at 11:46

batıkent kız teknik ve meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümü 11.sınıf ögrencisiyim 2013-2014 yılı kış dönemi bankanızda staj yapmak istiyorum gerinin yapılmasını arz ederim

commenter
mesut enüştekin | Mayıs 18th, 2013 at 13:04

pamukkale üniversitesi menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümü okuyorum. yaz dönemi stajımı sizinle birlikte çalışıp yapmak istiyorum. sertifika olarak: diksiyon, hitabet, etkili konuşma ve karıyer belgeleri var. sizinle yaırım bölümınde çalışıp kendimi daha çok geliştireceğime inanıyorum. tel 0542 684 87 26 gereğinin yapılmasını arz edrim.

commenter

trakya üniversitesi havsa meslek yüksekokulu işletme yönetimi programı 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi 4o günlük bayar caddesi şubesi anadoluyakası kurumsal bankacılık merkezinizde staj yapmak istiyorum. gerekeni yapılmasını arz ederim.

commenter
Ümmühan ÇÖRÇEM | Mayıs 18th, 2013 at 23:21

Uşak üniversitesi Eşme Meslek Yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi staj programını uşak ismetpaşa şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.TEL:0544 327 23 33

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM AYNI ZAMANDA AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 2.SINIFIM YAZ DÖNEMİNDE SİZİNLE BİRLİKTE ÇALIŞIP STAJ YAPMAK İSTİYORUM KÜTAHYADA İKAMET EDİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM (%30 İNĞİLİZCE) BANKANIZIN MERSİN MERKEZ VEYA TARSUS VEYA ADANA MERKEZ ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM .TEL 05349534288 2010 HAZIRLIK BAŞARI BELGESİ -PERYÖN 6.ULUSAL KARİYER PANAYIRI-GARANTİ BANKASI KARİYER GÜNLERİ-YENİLEŞİM PENCERESİNDEN GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ-BEMAR KARİYER OKULU AISEC KARİYER ZİRVESİ KATILIM BELGELERİ VARDIR.ORTA DERECEDE BİLGİSAYAR OFFİCE PROGRAMLARI BİLMEKTEYİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

CUMHURİYET ÜNİVERSTESİ ZARA AHMET ÇUHADAROĞLU MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.STAJIMI TRABZON MERKEZDEKİ YAPI KREDİ BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TELEFON:05335499435

commenter

AYŞE KAYA
Nazilli Kredi Yurtlar Kurumu Nazilli/AYDIN
Cep: (534) 073 41 96 Eposta: aysekaya 1835@hotmail.com

KİŞİSEL BİLGİLER
Doğum Tarihi: 15/09/1992
Uyruğu: T.C.
Medeni Hali: Bekar
Cinsiyet: Bayan
Sürücü Belgesi: B

EĞİTİM BİLGİLERİ
2010 – 2012 ADÜ Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İşletme Bölümü Öğrencisi
2005 – 2010 19 Mayıs Çok Programlı Lisesi

İş DENEYİMİ
*SİDOMA Cafe-Garson ,kasiyer,bulaşıkçı (2013)
* ADÜ Nazilli İİBF – Bölüm Sekreterliği (Kısmi Zamanlı) (2012)
* ADÜ Didim Sosyal Tesisleri – Housekeeper (2011)
*ADÜ Yabancı Diller Yüksekokulu- Kütüphane(Kısmi zamanlı) (2010)
* SİDOMA Cafe – garson (2010)

YABANCI DİL BİLGİSİ
İngilizce Okuma: İyi Yazma: İyi Konuşma: İyi

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Kullandığım Programlar:
Microsoft Office Programları (Word,Excel,Powerpoint )

HOBİLER VE ETKİNLİKLER
Hobiler : Satranç, Spor Yapmak, Grup Oyunları Oynamak , Müzik Dinlemek, Seyahat Etmek
Etkinlikler : * Halk Oyunları (2005 -2008)
* Tiyatro (2005 -2008)
* Müzik Korosu (2003 -2005)

REFERANSLAR
Mehmet OKUR Nazilli İlçe Kaymakamı – 0532 671 81 03
Assoc.Prof.Dr.Emine Didem EVCI KIRAZ ADÜ Araştırma Hastanesi Öğretim Üyesi- 0532 611 08 71
Mehmet KİRAZ Çankırı /Çerkeş Eski Belediye Başkanı – 0533 384 95 95
Mahmut ÖNAL Aydın Eğitim Denetmen Yardımcısı – 0506 993 81 80
Nurhayat YABAŞ ÖNAL ADÜ Nazilli İİBF Bölüm Sekreteri – 0543 463 87 24
Hatice KARAKAŞ ADÜ Nazilli İİBF Bölüm Sekreteri – 0532 557 07 65
Levent TOPÇUOĞLU ADÜ Nazilli İİBF Bölüm Sekreteri – 0505 317 02 78

NOT:İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM ,AYDIN NAZİLLİ İLÇESİNDEKİ BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.

commenter
Duygu DEMİRBİLEK | Mayıs 19th, 2013 at 19:54

Bartın Üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Ankara da ikâmet ediyorum. Yaz dönemi 20 iş günü Ankara da staj yapmak isitiyorum.Bankacılık konusunda deneyim elde etmek ve kendimi geliştirmek istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
hatice aktürk | Mayıs 20th, 2013 at 13:53

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3. sınıf ögrencisiyim ..2.zorunlu stajımı bankanızın istanbul avrupa yakasındaki esenler şubesinde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Akdeniz Üniversitesi Ekonometri bölümü 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızın Antalya Korkuteli şubesinde bankacılık deneyimi edinebilmek için staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Akdeniz Üniversitesi ekonometri bölümü 2.sınıf öğrencisiyim bankacılık deneyimi kazanmak için bankanızın Antalya Korkuteli şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Akdeniz Üniversitesi ekonometri bölümü 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızın Antalya Korkuteli şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

istanbul üniversitesi bankacılık sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.zorunlu stajım var istanbul güngören bakırköy ve ist dışı lüleburgaz da olabilir zorunlu staj yapmadığım takdirde sınıfta kalmak söz konusu olduğundan yardımlarınızı rica ediyorum.bilgilerinize arz ederim.05344088687

commenter
züleyha aydın | Mayıs 21st, 2013 at 17:30

düzce çilimli meslek yüksek okulu muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü 1.sınıf öğrencisiyim kocaeli derince şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz/rica ederim.

commenter

pamukkale üniversitesi uluslararası ticaret ve finansman bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.bankanızın denizli/kınıklı ya da burdur/çavdır şubesinde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.iletişim numaram 05078549578.

commenter
Berkan ÖZTEKİN | Mayıs 22nd, 2013 at 16:20

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – ÇANAKKALE – EZİNE
Cep Telefonu : 0 (544) 903 56 27
E-Posta : boztekin17@gmail.com

Kişisel Bilgiler

Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Askerlik Durumu : Tecilli (07.02.2017)
TC Kimlik No :
Doğum Tarihi : 03.03.1991
Doğum Yeri : Türkiye – Çanakkale
Sürücü Belgesi : B (2012)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu Eğitim Durumunuz, Üniversite Öğrencisi olarak kaydedilmiştir.
Yeni Üniversite Ekle

Üniversite (Lisans) Dumlupınar Üniversitesi – (Örgün Öğretim)
09.2010- 06.2014 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye 3. sınıf
ortalamam 2.60/ 4.00
Lise Gelibolu Anadolu Lisesi 85 / 100
06.2008 Türkçe – Matematik

Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma
İngilizce İyi Temel Temel
Almanca Orta Temel Temel

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri: Word ve Excelli iyi düzeyde biliyorum. [

Sertifika Bilgileri
diksiyon
rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde
etkili iletişim

rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde

borsa eğitimi
Dumlupınar Üniversitesi Ekonomi Toplulugu – 03.2013
Finans eğitmeni Umut GÜMÜLCİNELİ eğitmenliğinde
Kalite – Denetim – (İç Denetçilik Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Kalite – Denetim – (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ –
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

OHSAS 18001:2007
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Hobiler : Seyahat etmek, kitap okumak ,bilgisayar,müzik dinlemek.
Üye Olunan Topluluklar : Üniversitenin dağcılık kulübüne üyeydim ama 1 senedir bazı sorunlardan dolayı kulüple iletişim içerisinde değilim.
Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.

Bankanızın Çanakkale şubesinde yaz mevsimi için staj yapmak istiyorum.

commenter
Muhammed İNALÇIK | Mayıs 22nd, 2013 at 17:42

MARDİN TİCARET MESLEK LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM EYLÜL VE HAZİRAN AYLARI DÖNEMİ STAJIMI MARDİN/YENİŞEHİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE VE MEMNUNİYETİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR. GEREGINI ARZ EDERIM.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:39

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2.Sınıf öğrencisiyim stajımı bankanızda yapmak istiyorum.

commenter

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKULTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN ANTALYA/MERKEZ VE YA ANTALYA/KORKUTELİ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
SPSS
EVİEWS
WİNQSB
C++ PROGRAMLAMA DİLİ
MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARI

YABANCI DİL
İNGİLİZCE (UPPER INTERMEDIATE)

commenter

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKULTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN İSTANBUL ANADOLU YAKASI/AVRUPA YAKASI ŞUBELERİNİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
SPSS
EVİEWS
WİNQSB
C++ PROGRAMLAMA DİLİ
MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARI

YABANCI DİL
İNGİLİZCE (UPPER INTERMEDIATE)

commenter

Celal Bayar Üniversitesi İktisat 2. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın Manisa-soma yada İzmir-Bergama şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Tel:05437814387

commenter

Celal Bayar Üniversitesi İktisat 2. Sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Manisa-Soma yada İzmir-Bergama şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. tel:05437814387

commenter

Celal Bayar Üniversitesi İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. bankanızın İzmir-Bergama yada Manisa-Soma şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. TEL:05437814387

commenter

Celal Bayar Üniversitesi İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Manisa-Soma yada İzmir-Bergama şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. TEL:05437814387

commenter
Neslihan KURU | Mayıs 26th, 2013 at 23:17

Merhaba Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf Öğrencisiyim.2013 yılı yaz döneminde bankanızda gönüllü olarak staj yapmak ve kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Çermik meslek yüksek okulu 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim. ş.urfa balıklıgöl yapı kredi şubenizde yaz döneminde 1aylık stajımı yapmak istiyorum. Gereğin yapılmasını arz ederim.

commenter

Anadolu universitesi iktisat 3.sinif ogrencisiyim.bankacilik alaninda kariyer yapmak kendimi gelistirmek istiyorum.bankanizin istanbul subesinde staj yapmak istiyorum.ilgilenirseniz cok sevinirim.simdiden tesekkurler.

commenter

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM 2013 YILI YAZ DÖNEMİ BANKANIZIN ANKARA KIZILAY ŞUBELERİNİN BİRİNDE GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
MEHMET HALİL | Mayıs 29th, 2013 at 17:58

MERHABA…
EDİRNE/KEŞAN’DA BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÜÇÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM. MÜMKÜMSE ZORUNLU STAJIMI YAPI KREDİ BANKASI’NDA YAPMAK İSTİYORUM.
TEŞEKKÜRLER…

commenter

Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2.sınıf öğrecisiyim. Hatay Antakya şubenizde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:39

Balıkesir üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Anadolu üniversitesi Menkul kıymetler ve sermaye piyasası 1.sınıf öğrencisiyim.Orta düzeyde ingilizceye sahibim.İstanbul Anadolu yakası/Kocaeli bölgelerindeki şubelerinizde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. 2012 güz döneminde almanyada erasmus programı ile öğrenim gördüm. 1 yıl ingilizce hazırlık okudum.NİZİP / GAZİANTEP şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter
ÇİĞDEM YAREN | Mayıs 31st, 2013 at 17:14

afyon kocatepe üniversitesi ingilizce işletme 3. sınıf ögrencisiyim. dursunbey/ balıkesir şubenizde staj yapmak istiyorum. teşekkür ederim

commenter
hediye korkmaz | Mayıs 31st, 2013 at 17:15

afyon kocatepe üniversitesi ingilizce işletme 3. sınıf ögrencisiyim. akşehir/konya şubenizde staj yapmak istiyorum. teşekkür ederim

commenter
Ayşe Çiçek | Haziran 1st, 2013 at 13:09

Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Mersinde ikamet etmekteyim.2013 yılı yaz döneminde gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim. Tel:05534785355

commenter
Ayşe Çiçek | Haziran 1st, 2013 at 13:14

Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Mersinde ikamet etmekteyim.2013 yılı yaz döneminde gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Tel:05534785355

commenter
Ayşe Çiçek | Haziran 1st, 2013 at 13:37

Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Mersinde ikamet etmekteyim.2013 yılı yaz döneminde gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Uludağ Üniversitesi iktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim .Antalyada ikamet etmekteyim. Yaz döneminde bankanızın Antalya şubenizde kendimi geliştirmek amacıyla staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Uludağ Üniversitesi 2. sınıf İktisat öğrenciyim.Antalyada ikamet etmekteyim.Yaz döneminde bankanızın Antalya şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
faruk çiftçi | Haziran 3rd, 2013 at 19:07

iü sbmyo bankacılık ve sigorta bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. daha önce lise stajımı denizbank genel müdürlüğünde hesap işlemleri bölüğmünde yapmıştım. üniversite stajımı yapı kredi bünyesi altında yapmak isterim saygılarmla arz ederim. tel 0543 294 07 89

commenter

cumhuriyet üniversitesi sigortacılık ve risk yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim Ankarada ikamet ediyorum. eryamanda oturuyorum zorunlu stajımı bana uygun olan şubelerinizin birinde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

Gaziosmanpasa Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim yaz dönemi stajımı ÇORUM Osmancık şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Kubilay Özdemir | Haziran 5th, 2013 at 17:44

Anadolu üniversitesi ingilizce iktisat 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz dönemi için gönüllü staj yapmak istiyorum .Gereğini arz ederim. KUBİLAY ÖZDEMİR TEL:05321345480

commenter
MÜJGAN SEVİMLİ | Haziran 6th, 2013 at 17:57

menkul kıymetler ve sermaye piyası cumhuriyet meslek yüksekokulunda okuyorum yaz stajı için bankanızda staj yapmak istiyorum malatya şubede gereğinin yapılmasını arz ederim
kişisel bilgiler:05368654942

commenter

Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Muhasebe Programları( Eta, Mikro, Luca ) ve MS OfFice programlarını biliyorum. Zorunlu stajımı Muğla- Fentiye Şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Kadriye Başak Şahintürk | Haziran 14th, 2013 at 17:32

Çukurova Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim.Adana Çukurova ya da Seyhan şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

manisa celal bayar üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. stajımı Niğde merkezde yapı kredi şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.TEL:05549704251

commenter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Stajımı Yapı Kredi Bankası İstanbul Silivri Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Tel: 05384091947

commenter

KADİR HAS Üniversitesi Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 3.sınıf öğrencisiyim.Stajımı Yapı ve Kredi Bankası KIRKLARELİ-Lüleburgaz şubesinde yapmak istiyorum.Gereğini Arz ederim.05304422211

commenter

KADİR HAS Üniversitesi Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Yapı ve Kredi Bankası KIRKLARELİ-Lüleburgaz şubesinde yapmak istiyorum.Gereğini Arz ederim.05304422211

commenter
Hayriye Aksoy | Haziran 17th, 2013 at 23:27

Beypazarı Anadolu ticaret meslek lisesi ögrencisiyim . 2013-2014 egitim yılında 12. sınıf zorunlu stajımı Yapı Kredi bankasının Ankara Beypazarı subesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

tel no – 0542 742 26 54

commenter

Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve bankanızda staj yapmak istiyorum.

commenter
SEÇİL BALAT | Haziran 18th, 2013 at 14:58

Seçil Balat
Ekonometrist

Adres Bilgileri : Türkiye – Ankara – Mamak – Ege Mahallesi
Cep Telefonu : 90 (536) 787 85 65
E-Posta : scl_blt_89@hotmail.com

Kişisel Bilgiler

Toplam Tecrübe : 0 yıl
Çalışma Durumu : Çalışmıyorum
Eğitim Durumu : Üniversite (Mezun)
Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Doğum Tarihi : 06.10.1989
Doğum Yeri : Türkiye – Çorum
Sürücü Belgesi : Yok

Eğitim Bilgileri

Üniversite (Lisans) Gazi Üniversitesi
09.2008- 07.2013 Ekonometri
Lise Lise Bilgisi Girilmemiş
Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma Öğrenilen Yer
İngilizce İyi Orta Orta Kurs

İş Tecrübesi

Aday, İş Tecrübesi bilgisini belirtmemiştir.

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri SPSS,EVIEWS,VINQSB,C++

Sertifika Bilgileri DIŞ TİCARET UYGULAMALARI
BELTEK MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM KURSU – 05.2013
MUHASEBE VE FİNANSMAN
KİŞİSEL GELİŞİM
ergmer – 12.2010

Sınav Bilgileri ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (70,08)
ÖSYM – 05.2013

Ek Bilgiler

Üye Olunan Topluluklar KARYÖN (KARİYER YÖNLENDİRME)
Sigara Kullanımı Sigara kullanmıyorum.

Referanslar
Gürsel UÇAR
Dentimplant – Müdür
Tel : 05324468112 | E-Posta : gurselucar@gmail.com

Bankanızın Ankara Abidinpaşa Şubesinde Staj Yapmak İstiyorum

commenter
SEÇİL BALAT | Haziran 18th, 2013 at 14:58

Seçil Balat
Ekonometrist

Adres Bilgileri : Türkiye – Ankara – Mamak – Ege Mahallesi
Cep Telefonu : 90 (536) 787 85 65
E-Posta : scl_blt_89@hotmail.com

Kişisel Bilgiler

Toplam Tecrübe : 0 yıl
Çalışma Durumu : Çalışmıyorum
Eğitim Durumu : Üniversite (Mezun)
Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Doğum Tarihi : 06.10.1989
Doğum Yeri : Türkiye – Çorum
Sürücü Belgesi : Yok

Eğitim Bilgileri

Üniversite (Lisans) Gazi Üniversitesi
09.2008- 07.2013 Ekonometri
Lise Lise Bilgisi Girilmemiş
Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma Öğrenilen Yer
İngilizce İyi Orta Orta Kurs

İş Tecrübesi

Aday, İş Tecrübesi bilgisini belirtmemiştir.

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri SPSS,EVIEWS,VINQSB,C++

Sertifika Bilgileri DIŞ TİCARET UYGULAMALARI
BELTEK MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM KURSU – 05.2013
MUHASEBE VE FİNANSMAN
KİŞİSEL GELİŞİM
ergmer – 12.2010

Sınav Bilgileri ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (70,08)
ÖSYM – 05.2013

Ek Bilgiler

Üye Olunan Topluluklar KARYÖN (KARİYER YÖNLENDİRME)
Sigara Kullanımı Sigara kullanmıyorum.

Referanslar
Gürsel UÇAR
Dentimplant – Müdür
Tel : 05324468112 | E-Posta : gurselucar@gmail.com

Bankanızın Ankara Abidinpaşa Şubesinde Staj Yapmak İstiyorum

commenter
SEÇİL BALAT | Haziran 18th, 2013 at 15:19

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ EKONOMETRİ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZIN ANKARA MAMAK ABİDİNPAŞA ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
Seçil Balat
Ekonometrist

Adres Bilgileri : Türkiye – Ankara – Mamak – Ege Mahallesi
Cep Telefonu : 90 (536) 787 85 65
E-Posta : scl_blt_89@hotmail.com

Kişisel Bilgiler

Toplam Tecrübe : 0 yıl
Çalışma Durumu : Çalışmıyorum
Eğitim Durumu : Üniversite (Mezun)
Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Doğum Tarihi : 06.10.1989
Doğum Yeri : Türkiye – Çorum
Sürücü Belgesi : Yok

Eğitim Bilgileri

Üniversite (Lisans) Gazi Üniversitesi
09.2008- 07.2013 Ekonometri
Lise Lise Bilgisi Girilmemiş
Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma Öğrenilen Yer
İngilizce İyi Orta Orta Kurs

İş Tecrübesi

Aday, İş Tecrübesi bilgisini belirtmemiştir.

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri SPSS,EVIEWS,VINQSB,C++

Sertifika Bilgileri DIŞ TİCARET UYGULAMALARI
BELTEK MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM KURSU – 05.2013
MUHASEBE VE FİNANSMAN
KİŞİSEL GELİŞİM
ergmer – 12.2010

Sınav Bilgileri ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (70,08)
ÖSYM – 05.2013

Ek Bilgiler

Üye Olunan Topluluklar KARYÖN (KARİYER YÖNLENDİRME)
Sigara Kullanımı Sigara kullanmıyorum.

commenter
arzuhan keklik | Haziran 18th, 2013 at 16:50

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik 2. sınıf öğrencisiyim.İzmir Buca,Alsancak,Seferihisar’da bulunan şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz edrim. 05069564429

commenter
HATİCE ÇETİN | Haziran 20th, 2013 at 20:44

Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.MANİSA demirci şubenizde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel no:05075909191

commenter
HATİCE ÇETİN | Haziran 20th, 2013 at 20:51

Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.MANİSA demirci şubenizde yaz stajımı yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel no:05075909191
HATİCE ÇETİN

commenter

İstanbul üniversitesi 3.sınıf ekonometri öğrencisiyim.Yaz döneminde İSTANBUL/FATİH Beyazıt şubenizde veya fatih civarı şubelerinizde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel no:05374695628

commenter

İstanbul üniversitesi ekonometri 3.sınıf ögrencisiyim.İstanbul/fatih beyazıt şubesinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel no.05374695628

commenter
sevgi çetin | Temmuz 4th, 2013 at 18:02

uludağ üniversitesi Mustafa Kemal Paşa meslek yüksek okulu muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü öğrencisiyim. bursa gemlik’te ikamet ediyorum bankanızda staj yapmak istiyorum.saygılarımla.

commenter

kütahya dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf ögrencısıyim diyarbakırda ikamet ediyorum bu yaz bankanızda stajer olarak görev yapmak istıyorum saygılarımla

commenter

Uludag üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf ögrencisiyim.İzmirde ikamet ediyorum.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.
Tel no:05542728613

commenter
Bahar BALIKÇI | Temmuz 12th, 2013 at 18:15

Yalova Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü öğrencisiyim 3.sınıfa geçtim Bursa İnegöl ilçesinde yaz döneminde staj yapmak .Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
yağmur karasungur | Temmuz 17th, 2013 at 22:00

meraba ben kocaeli üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim.kocaelide yaz döneminde stajımı yapmak istiyorum.ilgi ve alakanızı bekliyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
MEHMET ESMERAY | Temmuz 19th, 2013 at 00:31

Muğla üniversitesi 4 sınıf öğrencisiyim İBFF fakültesi kamu yönetimi okuyorum.Kurumuzda staj yapmak istiyorum.Balıkesir Bandırma ilçesinde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum .İlginiz için şimdiden teşekkürler…

commenter
BEYZA NUR ÜLGER | Temmuz 23rd, 2013 at 13:04

uludağ üniversitesi 1.ci sınıf öğrencisiyim 2 sınıf sjaj için başvuru yapmak istiyorum. SERTİFİKALARIM: İngilizce 2. kur halk eğitim sertifikası,BBC eğitim merkezi bilgisiyarlı muhasebe(eta,logo,zirve,on parmak)sertifikalarım bulunmakta.şuanda bosh rexroth’ta staj yapmaktayım bu bittiktem sonra malimuşavirim yanında kendimi geliştirmek için yaz dönemi boyunca gidicem.sizinle birlikte bir okul donemi boyunca staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim ilginiz için teşekkürler…

commenter
HATİCE ÇETİN | Temmuz 23rd, 2013 at 14:05

KİŞİSEL BİLGİLER

Uyruğu: T.C
Doğum Yeri ve Tarihi: Demirci/MANİSA 05.01.1991
Medeni Durum: Bekar
TELEFON NO:05075909191
E-MAİL: hatice_cetn@hotmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
2010- :DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ/İİBF/İŞLETME
2004-2007:DEMİRCİ LİSESİ

İŞ/KARİYER HEDEFİ

İnsan Kaynakları alanında başlayıp bu alanda ilerlemek

YABANCI DİL

İNGİLİZCE :Orta Derece

SERTİFİKALAR-SEMİNER-KURSLAR

Kagider
USİGET
21.ULUSAL YÖNETİM ORGANİZASYON KONGRESİ

BİLGİSAYAR

Microsoft Office Programları(Word,Excel,Powerpoint)

İLGİ ALANLARI
Geziler,
müzik dinlemek,kitap okumak

REFERANSLAR
N.Derya ERGUN ÖZLER(DPÜ/Öğr.ÜYESİ)-dergun@dumlupınar.edu.tr

TURGUT KATRE(ARMAĞAN HALICILIK)
TELEFON NO:05325678552

NEJAT İLTER (KOBİ Portföy Yönetmeni Perakende Bankacılık/Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Demirci/MANİSA Şubesi)
TELEFONNO:(0236)4625855 dahili:131

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İİBF İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BU YAZ BANKANIZIN DEMİCİ/MANİSA ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İLGİ VE ALAKANIZI BEKLİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
HATİCE ÇETİN | Temmuz 23rd, 2013 at 14:15

KİŞİSEL BİLGİLER

Uyruğu: T.C
Doğum Yeri ve Tarihi: Demirci/MANİSA 05.01.1991
Medeni Durum: Bekar
TELEFON NO:05075909191
E-MAİL: hatice_cetn@hotmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
2010- : DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ/İİBF/İŞLETME
2004-2007:DEMİRCİ LİSESİ

İŞ/KARİYER HEDEFİ

İnsan Kaynakları alanında başlayıp bu alanda ilerlemek

YABANCI DİL

İNGİLİZCE :Orta Derece

SERTİFİKALAR-SEMİNER-KURSLAR

Kagider
USİGET
21.ULUSAL YÖNETİM ORGANİZASYON KONGRESİ

BİLGİSAYAR

Microsoft Office Programları(Word,Excel,Powerpoint)

İLGİ ALANLARI
Geziler,
müzik dinlemek,kitap okumak

REFERANSLAR
N.Derya ERGUN ÖZLER(DPÜ/Öğr.ÜYESİ)-dergun@dumlupınar.edu.tr

TURGUT KATRE(ARMAĞAN HALICILIK)
TELEFON NO:05325678552

NEJAT İLTER (KOBİ Portföy Yönetmeni Perakende Bankacılık/Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Demirci/MANİSA Şubesi)
TELEFONNO:(0236)4625855 dahili:131

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İİBF İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BU YAZ BANKANIZIN DEMİCİ/MANİSA ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İLGİ VE ALAKANIZI BEKLİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

YILDIZ TEKNİK BANKACILIK VE SİGORTACILIK MEZUNUYUM 20 SİGORTA STAJIMI SİXZİNLE YAPMAK İSTİYORUM GEREKLİ GÖRÜLÜRSE CV Mİ YOLLARIM SAYG.

commenter
gizemnur AKOLUK | Temmuz 30th, 2013 at 16:20

OSMANİYE TİCARET MESLEK LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM STAJIMI SİZİNLE YAPMAK İSTİYORUM İLGİ VE ALAKANIZI BEKLİYORUM. GEREĞİNİ YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
Görkem Zengindemir | Ağustos 2nd, 2013 at 01:23

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TECRÜBE KAZANMAK VE BANKACILIK SEKTÖRÜ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ANKARA/ETİMESGUT-ERYAMAN ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER GEREĞİNİ ARZ EDERİM …

commenter

Sakarya Üniversitesi İşletme Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bağcılar’da oturuyorum okul bittikten sonrada banka alanında kendimi ilerletmek istiyorum ve 4aylık dönem stajınıda bankada tecrübe edinmek adına sizinle yapmak istiyorum ilgi ve alakanızı beklıyorum teşekkür eder gereğini arz ederim…

commenter

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü son sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter

iktisat 4.sınıf öğrencisiym. eskişehir anadolu üni. okumaktayım. Bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum. İlginize arz ederim…

commenter

SAPANCA MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN SERDİVAN ŞUBESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM KIŞ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI SERDİVAN ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.GİZEM YILMAZ

commenter
EMEL GÜNDOĞDU | Ağustos 21st, 2013 at 21:09

Sakarya Üniversitesi Ali Fuat Cebesoy MYO 2. sınıf öğrencisiyim okulumuzun 3.5 aylık bir stajı var bu süreçte sizinle çalışmak istiyorum gereğini arz ederim…

commenter

Anadolu üniversitesi kamu yönetimi 3.sınıf ögrencisiyim.Diyarbakır\baglar subenizde kıs dönemi stajı ile kendimi gelistirmek istiyorum.Geregini arz ederim tel:05068490127

commenter
tuğçe toksöz | Ağustos 28th, 2013 at 01:10

Uludağ Üniversitesinde İktisat okuyorum 3.sınıf öğrencisiyim. Kış döneminde Kocaeli/İzmit şubenizde banka üzerine kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

ığdır Ticaret meslek lisesi 4 . sınıf öğrencisiyim bankanızda stajı yağmak için başvuruda bulunmak isterim gereyinin arz ederim tel : 05369130260

commenter
tuğçe toksöz | Ağustos 28th, 2013 at 16:10

Uludağ Üniversitesi İktisat 3. Sınıf öğrencisiyim.Kocaeli/İzmit şubenizde kış dönemi stajı yapmak istiyorum. Banka hakkında bilgi edinmek istiyorum.Kendimi geliştimek istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Cansın Berk Sezen | Eylül 8th, 2013 at 12:32

Beykoz Anadolu Hisarı Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü 12.sınıf öğrencisiyim.Bankanız da zorunlu stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim…

Cansın Berk Sezen
Tel: 0538 931 68 58

commenter

Ben erzincan kemah myo öğrencisi olup bankanızda zorunlu stajımı ığdır halk bankası şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

Ben Erzincan Kemah MYO bankacılık ve sigortacılık öğrencisi 2.sınıf olup bankanızın tecrübesinden ve gelişiminden yararlanıp stajımı Iğdır halk bankası şubenizde yapmak istiyorum gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Öykü Görgen | Ekim 3rd, 2013 at 00:37

Çorlu meslek yüksek okulu işletme 2.sınıf öğrencisiyim çorlu şubenizde stajımı tamamlamak istiyorum bilgilerinize sunarım saygılarımla

commenter

Erzincan Kemah MYO da bankacılık ve sigortacılık okumaktayım zorunlu stajımı IĞDIR da ki şubenizde yapmak istiyorum kendimi bankanızda geliştirmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ OKUYORUM. 1. SINIFTAYIM VE HAZİRAN AYINDA MERSİNDE STAJ YAPMAM GEREKİYOR. KALİTELİ VE GÜVENLİ BİR BANKA OLDUĞUNDAN DOLAYI YAPI KREDİDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM. LÜTFEN BENİ DİKKATE ALIRSANIZ MUTLU OLURUM, ÇOK YARARLI OLACAĞIMA İNANIYORUM YAPI KREDİ AİLESİNE. TEŞEKKÜRLER

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIFTAYIM. GÜVENLİ BİR BANKA OLDUĞUNUZ İÇİN VE BU BANKANIZIN TECRÜBESİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM. SERİK ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KENDİME GÜVENİYORUM VE BU BANKAYLA YÜKSELECEĞİME İNANIYORUM LÜTFEN SİZDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM…

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIFTAYIM. GÜVENLİ BİR BANKA OLDUĞUNUZ İÇİN VE BU BANKANIZIN TECRÜBESİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM.ANTALYA SERİK ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KENDİME GÜVENİYORUM VE BU BANKAYLA YÜKSELECEĞİME İNANIYORUM LÜTFEN SİZDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM…

commenter
Elif yıldız | Ocak 20th, 2014 at 20:15

Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
YAĞMUR ŞİMŞEK | Ocak 28th, 2014 at 11:07

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ GÖNEN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1 SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZIN ANTALYA MERKEZDE BİR ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

SAYGILARIMLA,

commenter
sercan korkut | Ocak 28th, 2014 at 12:11

selçuk üniversitesi beyşehir ali akkanat myo bankacılık ve sıgortacılık 1. sınıf ögrencısıyım ankara/polatlı şubenızde staj yapmak istıyorum.geregının yapılmasını arz ederım.

tel.0.538.9518826

commenter

Mehmet akif Ersoy üniversitesi Gölhisar meslek yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Bankanızın SAMSUN Atakum,ilkadım yada canik şubelerinden birinde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim
SAYGILARIMLA,

commenter
MÜNEVVER ÖZKARALAR | Ocak 29th, 2014 at 17:26

Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MEslek Yüksekokulu Bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde ANTALYA’da bulunan şubelerinizde zorunlu stajımı yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

commenter

Celal Bayar Üniversitesi GÖRDES MESLEK YÜKSEK OKULU Maliye bölümü 2. sınıfta okumaktayım.
2. Sınıf yaz dönemi zorunlu stajımı Manisa Merkez/(063 Kodlu) Manisa şubenizde yapmak İstiyorum.
2011-2012 Dönemi lise stajımı ve 2013 yaz dönemi üniversite stajımı yapı kredi Manisa şubenizde yapmıştım.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Mustafa GÜL | Şubat 6th, 2014 at 23:54

Merhaba ben PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MYO Bankacılık ve Finansman/Sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.DENİZLİ Merkezindeki Bankanızda 30 iş günü yaz dönemi staj yapmak istiyorum. Ayrıca staj sonunda eğer kabul görürseniz bankanızda kalıp çalışma hayatımı sizle devam etmek istiyorum…Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. ilginiz için teşekkürler, saygılarımla…

commenter

Emine ECE

Gsm : 0554 692 83 77
Adres : Mutlu Mah. 3017 Sok. No:17/A Kat:3
Merkez/MANİSA
E-mail : emine.ece3@gmail.com

KİŞİSEL BİLGİLER
T.C. No : 52936376810
Uyruğu : T.C.
Cinsiyeti : Kadın
Medeni durumu : Bekar
Doğum Yeri/Tarihi : Gördes/07.11.1994

EĞİTİM
2012 – 2014:Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksekokulu Maliye Bölümü(Devam etmekte)
2009-2012: Manisa Ticaret Meslek Lisesi (Merkez/MANİSA)
Muhasebe ve Finansman Alanı/ Bilgisayarlı Muhasebe bölümünde okundu.

YABANCI DİL
Orta derecede İngilizce bilmektedir.

DENEYİM VE TECRÜBELER
09.2011 – 05.2012 : Yapı Kredi Bankası Manisa Şubesi (MANİSA)
Görevi : Yapı Kredi Bankası Manisa Şubesinde stajyer olarak görev aldı.
İş Yerindeki Sorumluluğu : 8 ay süreyle Yapı Kredi Bankası Manisa Şubesinde şube içi ve arşivde evrak tanzimi, müşterilere atm’de yardımcı olmak, şube personellerine yardımcı olmak, müşterilere kredi kartı başvuru formu dolduruldu, gelen ve giden evraklar listesinde işlemler gibi işler yapıldı.
07.2013-07.2013 : Yapı Kredi Bankası Manisa Şubesinde stajyer olarak 20 günlük süre ile görev alındı.

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
İyi derecede Microsoft ofis programları(Word, Excel, Powerpoint) bilmektedir.

SERTİFİKALAR
EĞİTİM SERTİFİKASI
Kurs ve Seminerin Konusu : LUCA eğitim semineri
Kurs ve Semineri Veren Kurum : Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası
Kurs ve Seminerin Bitiş Tarihi : 08.05.2013
Kurs ve Seminerin Süresi : 2 saat

HOBİLER VE AKTİVİTELER
2009-2011 Yılları arasında 10 üyesi olan okul voleybol takımında okulunu temsil etti.
2005-2006 yılları arasında 15 üyesi bulunan halk oyunu ekibiyle okul gösterilerine katıldı.
Engelliler için mavi kapak toplama kampanyasına katıldım.

REFERANSLAR
Sedat Kaplan : Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksekokulu Öğretim görevlisi
Münevver Tütüncügiller : Yapı Kredi Bankası Şube Operasyon Yönetmeni
Kemal Güçlüer : Yapı Kredi Bankası Manisa Şubesi Muhaberat Bölümü sorumlusu

commenter
Aykut Güldal | Şubat 15th, 2014 at 20:01

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel:0534 560 32 31

commenter
Başak ÖZTÜRK | Şubat 17th, 2014 at 18:17

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Gazi üniversitesi bankacılık ve sigortacılık yüksekokulu 3. sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı aksaray şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

commenter
ümmügülsüm şahin | Mart 15th, 2014 at 00:58

KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. ORTALAMAM 2.50 YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
müge kaynaş | Mart 26th, 2014 at 00:06

Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrenciyim.Yapı kredi bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
merve yıldırım | Mart 26th, 2014 at 00:16

Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

commenter
ismail güven | Nisan 1st, 2014 at 21:07

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ADANA DA OTURUYORUM. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER

commenter
ismail güven | Nisan 1st, 2014 at 21:10

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ADANA DA OTURUYORUM. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER

commenter
mehmet GÜLYAPRAĞI | Nisan 4th, 2014 at 01:31

Harran Üniversitesi 2.sınıf iktisat ögrencisiyim.1 yıl Mersin Üniversitesinde ingilizce hazırlık okuduktan sonra 6 ay yurtdışında erasmus yaptım.bilgisayar, ingilizce ve online bankacılık sertifikalarına sahibim.yaz dönemi için Ankara veya Şanlıurfa şubelerinizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

commenter
Demet BARAN | Nisan 5th, 2014 at 15:29

Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

commenter
şaban demirel | Nisan 7th, 2014 at 13:36

SELAM DİCLE UNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZIN DİYARBAKIR ŞUBELERİNDE YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM. DURUMU BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.TEL 05340828053

commenter

merhaba mersın merkezde yaşıyorum mersın ünversıtesı bankacılık ve sıgortacılık ön lısans mezunuyum aynı zaman da acıkögretımde ıktısat okuyorum 3 snıftayım kendımı gelıştırmek adına staj yapmak ıstıyorum saygılar

commenter

merhaba dumlupınarda menkul kıymet ve sermaye piyasası okuyorum 2 yıllık 2.ci sınıfım yapı kredide staj yapmak istiyorum

commenter
gülay tuncan | Nisan 30th, 2014 at 20:58

dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:36

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

commenter
Melek Azapoglu | Mayıs 4th, 2014 at 23:26

Merhaba ben Turgut Özal Universitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölumu 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
rasime yapar | Mayıs 5th, 2014 at 14:54

ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum ve bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Mekiye ikto Diyarbakır Yenişehir kız teknik ve meslek lisesinde okuyorum 11.sınıf öğrencisiyim bilişim teknolojileri bölümünü okuyorum
12.sınıf için staj yapmak istiyorum
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Cihat Samet ŞANLI | Mayıs 29th, 2014 at 16:27

İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Yasemin Bodur | Mayıs 30th, 2014 at 16:22

Sakarya Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Zonguldak/ Çaycuma şubenizde 1 aylık zorunlu staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubesinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
merve demirhan | Haziran 26th, 2014 at 16:00

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3. sınıf maliye bölümü ögrencisiyim.bankanızın kayseri merkez şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Nurşah Tutma | Haziran 30th, 2014 at 21:28

Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba
pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümünde okumaktayım.İleri derece ingilizceye sahibim.Okulumda zorunlu staj yok bu yüzden isteğe bağlı olarak bünyenizde stajımı yapmak istiyorum.izmir ya da denizlide olan herhangi şubenizde olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Sebahat BEGÜN | Ocak 10th, 2015 at 16:29

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: