Yapı Kredi Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Kariyer yolculuğunu start noktası olarak görülen staj programları için başvurular başladı. Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Mezuniyet tarihi yakın olan öğrencileri de mezuniyet sonrası işe almak üzere değerlendiriyor. Çoğu zaman zorunluluk olarak gördüğümüz staj programları belki de kariyerimiz için bizleri aydınlatan ilk ışık olacaktır.

Yapı kredi staj başvuru haberleri ile staj programı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu sebepten dolayı staj yapacağınız bankamız sizleri banka sistemi hakkında geniş bilgi sahibi yapacaktır. Çalışmak istediğiniz sektörü yakından tanımak için ele geçmiş fırsatların arasında en iyisi staj programlarıdır. Bankamız üniversite ve ticaret liselerine staj imkânı tanıyor.

Öğrenciler

Finans sektöründe “Sektörün en iyi bankacılarını yetiştirme” vizyonu ile hem şube hem genel müdürlük pozisyonları için yetenekli üniversite öğrencileri ile buluşmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden doğru yetenekleri doğru zamanda Yapı Kredi’ye kazandırabilmek için üniversitelerle olan ilişkilerimize çok önem veriyor ve Türkiye’deki bazı üniversiteler ile birlikte çalışıyoruz.

Öğrencilerle olan ilişkilerimiz kapsamında:

 • Üniversitelerin ve ticaret liselerinin öğrencilerine Yapı Kredi’de staj imkânı yaratıyoruz.
 • Uluslar arası ve Türkiye kapsamında aktivitelerini yürüten öğrenci birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile birliktelikler kurarak çalışmalarını destekliyoruz.
 • Üniversitelerden gelen söyleşi, seminer ve eğitim davetlerine mümkün olduğunca katılmaya çalışıyoruz.

Finans sektöründe geleceğin en iyi bankacılarını yetiştirmek adına geliştirdiğimiz projede hem şube hem de genel müdürlük birimlerimiz için yetenekli üniversite öğrencilerimizi staj programımıza davet ediyoruz. Yapı kredi staj başvuru ilanları için tıklayın.

 

Aramalar: ,

 

Paylaş 
 
 

322 Comments

 • Tuğba Korkmaz

  Merhaba Trakya üniversitesi bankacılık 3.sınıf (lisans) bölümünde okumaktayım.Bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkür ederim.

 • Gülpembe TANİ

  merhaba, Adnan Menderes Üniversitesi 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü okumaktayım. izmir/çiğli şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Sebahat BEGÜN

  Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

 • sumeyra19

  merhaba
  pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümünde okumaktayım.İleri derece ingilizceye sahibim.Okulumda zorunlu staj yok bu yüzden isteğe bağlı olarak bünyenizde stajımı yapmak istiyorum.izmir ya da denizlide olan herhangi şubenizde olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • merve demirhan

  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3. sınıf maliye bölümü ögrencisiyim.bankanızın kayseri merkez şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubesinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Yasemin Bodur

  Sakarya Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Zonguldak/ Çaycuma şubenizde 1 aylık zorunlu staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • mekye

  Ben Mekiye ikto Diyarbakır Yenişehir kız teknik ve meslek lisesinde okuyorum 11.sınıf öğrencisiyim bilişim teknolojileri bölümünü okuyorum
  12.sınıf için staj yapmak istiyorum
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • rasime yapar

  ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum ve bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Melek Azapoglu

  Merhaba ben Turgut Özal Universitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölumu 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Serhat TEKBAŞ

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • gülay tuncan

  dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 • ahmet öz

  merhaba dumlupınarda menkul kıymet ve sermaye piyasası okuyorum 2 yıllık 2.ci sınıfım yapı kredide staj yapmak istiyorum

 • güler

  merhaba mersın merkezde yaşıyorum mersın ünversıtesı bankacılık ve sıgortacılık ön lısans mezunuyum aynı zaman da acıkögretımde ıktısat okuyorum 3 snıftayım kendımı gelıştırmek adına staj yapmak ıstıyorum saygılar

 • şaban demirel

  SELAM DİCLE UNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZIN DİYARBAKIR ŞUBELERİNDE YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM. DURUMU BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.TEL 05340828053

 • Demet BARAN

  Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • mehmet GÜLYAPRAĞI

  Harran Üniversitesi 2.sınıf iktisat ögrencisiyim.1 yıl Mersin Üniversitesinde ingilizce hazırlık okuduktan sonra 6 ay yurtdışında erasmus yaptım.bilgisayar, ingilizce ve online bankacılık sertifikalarına sahibim.yaz dönemi için Ankara veya Şanlıurfa şubelerinizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

 • ismail güven

  KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ADANA DA OTURUYORUM. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER

 • ismail güven

  KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ADANA DA OTURUYORUM. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER

 • merve yıldırım

  Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir