Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Van Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Van ilinde meydana gelmiş olan deprem sonrasında il kısa süreler içinde adeta yeniden doğmaya başladı. Göçün ve tayinlerin olması, şehrin güzelleştirilmesi adına Van Büyükşehir Belediyesi personel alımı yaparak istihdam sağlamaya başladı.

Van Büyükşehir Belediyesi işçi ilanları ile açılan istihdam elemanlarına fazlasıyla özen göstermektedir. İl belediyesi ile çalışmalarını her daim sürdüren ilçe belediyeleri ilin kalkınması adına personel ve diğer alanlarda elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Belediye öncelikli olarak personel alımı ile alakalı açık iş pozisyonu var olduğu zaman iş ilanı olarak yayınlıyor. Belediye online ortamda iş ilanları yayınladığı zaman başvuru için gerekli olan şartları incelemek gerekiyor. Genelde işçi alımlarını KPSS puanına göre gerçekleştirmektedir. Bu sebepten dolayı da belirtilmiş olan KPSS puanının alınmış olması gerekir.

Van Belediyesi kalıcı, geçici ve sözleşmeli personel alımı yapar. Sizlerde belediye bünyesinde memur, temizlik görevlisi, beden işçisi, hizmet görevlisi gibi işlerde çalışmak istiyorsanız resmi sitesinde bulunan duyurular kısmından iş ilanlarına kolaylıkla göz atabilirsiniz.

Van Belediye’sinin iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

86 Comments

 
 

Leave a Reply