Vakıfbank Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Bankamız insan kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurların bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimini vermek amacıyla Eğitim Müdürlüğümüzce özel programlar dahilinde eğitim verilir.

Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Stajyer alımına ilişkin detaylı açıklama;

Bankamızın İstanbul ilindeki Şubeleri ağırlıklı olmak kaydıyla, ihtiyaç duyduğu diğer il veya ilçelerde değerlendirilmek üzere; Stajyer Memur istihdam edilecektir.
Sınava çağrılacak adayların başvuruları değerlendirilirken; sınav ücretini ödemek suretiyle, sınava başvuran ve başvuru şartlarını taşıyan tüm adaylar sınava çağrılacaktır.Buna göre;

a) Sınava Katılmak İsteyen Adaylarda Aranılan Şartlar:

Sınava başvurmak isteyen adayların;

1-T.C. vatandaşı olmaları,
2-Kamu hizmetlerinden yasaklı bulunmamaları,
3-Erkek adayların 01.01.1985 (28 yaşını doldurmamış olmaları), bayan adayların ise
01.01.1987 (26 yaşını doldurmamış olmaları) veya sonraki bir tarihte doğmuş olmaları,
4-Erkek adayların fiilen askerlik görevini yapmış olmaları,
5-Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının yurdun her yöresinde ve her iklim koşullarında görev
almaya ve görevin gerektirdiği seyahatleri yapmaya elverişli olmaları,
6-En az 4 yıllık eğitim veren fakülte ve 4 yıllık eğitim veren yüksekokulların; maliye, kamu
yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri,
ekonometri, bankacılık, finans, sigortacılık, muhasebe, uluslararası ticaret ve finansman,
sermaye piyasası, siyaset bilimi, aktüerya, yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği,
işletme mühendisliği ile istatistik ve matematik (fen, fen-edebiyat fakültelerinden mezun
olmak kaydıyla) bölümleri mezunu olmaları veya yetkili makamlarca bunlara eş değerliği tespit
edilmiş yabancı öğrenim kurumlarından mezun olmaları,
7-Personel alımı planlanan yerler (adayın ikametgâhına göre tercih edeceği yer) internet
sayfamızda “Stajyer Memur Pozisyonu için Personel Alımı Planlanan Yerler” adı altında
linkte ve başvuru formunda yer almakta olup, adayların çalışmak için başvurdukları il veya
ilçede ikamet ediyor olmaları, birden fazla il tercihinde bulunulamayacağının bilinmesi,
8- Daha önce Bankamızın yaptığı işe alımla ilgili sınavların herhangi birinde, sözlü sınav
aşamasında başarısız sayılmamış olmaları,
gerekmektedir.

Buradan Vakıfbank’ın web sitesine gidip staj haberlerini inceleyebilirsiniz.

 

Aramalar: ,

 

Paylaş 
 
 

115 Comments

 • metehan kağba

  IĞDIR Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk 05387134201

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • irem şahin

  Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Yaz döneminde 15 iş günü zorunlu staj yapmam gerekmektedir.Afyonkarahisar şubenizde staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 • şerife er

  Bartın Üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim. Ankara’da staj yapmak istiyorum..Yardımcı olursanız sevinirim.

 • gizem yavaş

  bülent ecevit üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. istanbul avrupa yakasında herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.

 • Melek Azapoglu

  Merhaba ben Turgut Özal Universitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararsı İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim. Gereğini yapılmasını arz ederim.

 • Yasemin Kayaş

  Merhaba Afyonkocatepe Üniversitesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı VAKIFBANK ANKARA\ÇANKAYA ŞUBENİZDE yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 • Tuğçe Kart

  Merhaba Afyonkocatepe Üniversitesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı VAKIFBANK KONYA\AKŞEHİR ŞUBENİZDE yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim. REFERANS: CEM ANGIM

 • cansu peker

  mersin üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.aynı zamanda şuanda adnan menderes üniversitesi bakacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.satj yapmak ve daha sonrasında sizinde yardımınız ile geleceğimi ileride sağlıklı bir iş ortamımı kurmak istiyorum.gereğini arz ederim(cansu peker)doğum yerim mersin yaşadığım yer muğla/Marmaris..irtibat numaram 05535936201 ve son olarak seyahat engelimin olmadığını bilmek istiyorum.şimdiden teşekkür ederim

 • ebru gümüş

  merhaba ben trakya unıversıtesı ısletme yonetımı 2 sınıf ogrencısıyım edırne kesan ılcesınde ıkamet ettıgımden dolayı zorunlu stajımı kesan subenızde yapmak ıstıyorum tel:0543 905 72 68 geregını bılgılerınıze arz ederım

 • Osman DOĞAN

  GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GÖRELE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ 20GÜNLÜK ZORUNLU STAJIMI MALATYA MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 • gülnur

  konya Selçuk üniversitesi sosyal bilimler myo da okuyorum 1.sınıfım yaz dönemi 30 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim
  tel:0553 265 47 12
  bilgisayar bilgisi:microsoft Office Word,eta,logo,excel
  yabancı dil:ingilizce
  üye olduğu kulüpler:gençlik ve kariyer toplulugu kulübü

 • Ömer Paylal

  yi günler.
  Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi VakıfBank gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.Stajımı Diyarbakır,İzmir ile çevre iller ve İstanbul Şubelerinizden herhangi birinde yapmak itediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim

 • semra karabulut

  Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde 40 günlük zorunlu stajımı tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ayşe toyoglu

  dumlupınar ünıversıtesı ıkıncı sınıf ogrevcısıyım yaz donemı stajımı sarkısla subenızde yapmak ıstıyorum

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir