Vakıfbank Staj Başvurusu 2015

Kariyer.net İş İlanları.

Staj

Bankamız insan kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurların bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimini vermek amacıyla Eğitim Müdürlüğümüzce özel programlar dahilinde eğitim verilir.

Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Stajyer alımına ilişkin detaylı açıklama;

Bankamızın İstanbul ilindeki Şubeleri ağırlıklı olmak kaydıyla, ihtiyaç duyduğu diğer il veya ilçelerde değerlendirilmek üzere; Stajyer Memur istihdam edilecektir.
Sınava çağrılacak adayların başvuruları değerlendirilirken; sınav ücretini ödemek suretiyle, sınava başvuran ve başvuru şartlarını taşıyan tüm adaylar sınava çağrılacaktır.Buna göre;

Kariyer.net İş İlanları.

a) Sınava Katılmak İsteyen Adaylarda Aranılan Şartlar:

Sınava başvurmak isteyen adayların;

1-T.C. vatandaşı olmaları,
2-Kamu hizmetlerinden yasaklı bulunmamaları,
3-Erkek adayların 01.01.1985 (28 yaşını doldurmamış olmaları), bayan adayların ise
01.01.1987 (26 yaşını doldurmamış olmaları) veya sonraki bir tarihte doğmuş olmaları,
4-Erkek adayların fiilen askerlik görevini yapmış olmaları,
5-Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının yurdun her yöresinde ve her iklim koşullarında görev
almaya ve görevin gerektirdiği seyahatleri yapmaya elverişli olmaları,
6-En az 4 yıllık eğitim veren fakülte ve 4 yıllık eğitim veren yüksekokulların; maliye, kamu
yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri,
ekonometri, bankacılık, finans, sigortacılık, muhasebe, uluslararası ticaret ve finansman,
sermaye piyasası, siyaset bilimi, aktüerya, yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği,
işletme mühendisliği ile istatistik ve matematik (fen, fen-edebiyat fakültelerinden mezun
olmak kaydıyla) bölümleri mezunu olmaları veya yetkili makamlarca bunlara eş değerliği tespit
edilmiş yabancı öğrenim kurumlarından mezun olmaları,
7-Personel alımı planlanan yerler (adayın ikametgâhına göre tercih edeceği yer) internet
sayfamızda “Stajyer Memur Pozisyonu için Personel Alımı Planlanan Yerler” adı altında
linkte ve başvuru formunda yer almakta olup, adayların çalışmak için başvurdukları il veya
ilçede ikamet ediyor olmaları, birden fazla il tercihinde bulunulamayacağının bilinmesi,
8- Daha önce Bankamızın yaptığı işe alımla ilgili sınavların herhangi birinde, sözlü sınav
aşamasında başarısız sayılmamış olmaları,
gerekmektedir.

Buradan Vakıfbank’ın web sitesine gidip staj haberlerini inceleyebilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.115 Yorum yapılmış: "Vakıfbank Staj Başvurusu 2015"

commenter
ELİF İÇLEK | Nisan 5th, 2013 at 13:44

HARRAN ÜNİVERSİTESİ 4. SINIF MALİYE ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE OSMANİYE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTYORUM.SPK İSTANBUL ŞUBESİNDE 1 HAFTALIK EĞİTİM ALDIM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
elvan kahraman | Nisan 11th, 2013 at 22:45

başkent üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajı nedeniyle ankara gaziosmanpaşa vakıfbank şubesinde sataj yapmak istiyorum. 30 iş günlük staj için gereğinin yapılmasını önemle arz ediyorum…

commenter

çukurova üniversitesi iibf ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi adana şubelerinizde staj ile tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek için bir adım atmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim..

commenter

afyon kocatepe üniversitesin de bankacılık ve sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım yaz dönemi zorunlu stajımı adana ceyhan şubenizde veya diğer şubeleriniz de yapmak istiyorum.kabul etmenizi rica ederim

commenter
ünal güngör | Nisan 16th, 2013 at 15:34

Tunceli üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları 1. sınıf ögrencisiyim bankanızın tunceli ilindeki merkez subesinde zorunlu stajımı gerçekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim.

commenter
Burcu TİTİZ | Nisan 17th, 2013 at 20:52

Trakya üniversitesi bankacılık bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Edirne/merkez şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını önemle arz ederim.

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Ben ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KOZAN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK bölümü 1.sınıf ögrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA’daki şubelerinizin birinde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.

commenter

BEN KÖRFEZ/KOCAELİ’DE YAŞIYORUM.KÖRFEZ MİLANGAZ HACER DEMİRÖREN Ç.P.L DE 11. SINIF BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ OKUMAKTAYIM.12.SINIFTA STAJ BİZDE ZORUNLU BUNUDA SİZİN YANINIZDA YAPMAK VE KENDİME SİZLER SAYESİNDE DAHA FAZLA BİŞEYLER KATABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter
özge yaşar | Nisan 22nd, 2013 at 19:46

meraba ben karadeniz teknik üniversitesi 2, sınıf ekonometri bölümü öğrencisiyim.bankanızın k.maraş şubesinde bu yaz staj yapmak istiyorum. kendime sizin bankanız sayesinde bişeyler katabileceğimi düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.

commenter

Ege Üniversitesi İİBF İngilizce İktisat bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajını gönüllü olarak sizin bünyenizde ve Gaziantep şubelerinden birinde yapmak istiyorum. Eğitimim ve geleceğim adına sizlerin mesleki ve teknik bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter

Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Ekonometri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. İzmir şubelerinizden birinde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Sizin bankanız aracılığıyla mesleki açıdan kendime tecrübe edineceğimi ve aynı zamanda eğitimime de yardımcı olacağını düşünüyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
reyhan tezcan | Nisan 26th, 2013 at 23:08

uludağ üniversitesi endüstri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim bursa şubelerinden birinde yaz stajımı yapmak istiyorum.

commenter

ne kadar komik insanlarsınız yaa burası başvuru yeri mi ??

commenter
Müge Güzel | Nisan 28th, 2013 at 15:35

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2.sınıf ögrencisiyim Gaziantep subelerinizden birinde staj yapmak istiyorum. Teşekkürler.

commenter
YAĞMUR YILMAZ | Nisan 29th, 2013 at 12:59

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ STAJIMI UŞAK ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
AYŞE ESERTAŞ | Nisan 29th, 2013 at 13:10

mustafa kemal üniversitesi reyhanlı meslek yüksekokulu menkul kıymetler ve sermayesi bölümü 2. sınıf ögrencisiyim kahramanmaraş şubelerinizin birinde staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirm teşekkür ederim.

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:40

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Ziraat Bankası’nın Manisa veya Mesir Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:43

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Vakıf Bankası’nın Manisa veya Mesir Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 29th, 2013 at 16:11

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Göcek/FETHİYE yada Fethiye/MUĞLA şubelerinizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
İLKNUR GÖZTAŞI | Nisan 29th, 2013 at 16:13

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat 3.sınıf öğrencisiyim deneyim kazanmak ve kendimi gelistirmek için yaz döneminde Mersin-Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını ve tarafıma bildirilmesini arz ederim.

commenter
Sümeyra FIRATOĞLU | Nisan 29th, 2013 at 22:55

Bozok Üniversitesi Akdağmadeni MYO okuyorum . Adana /Seyhan şubelerinin herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum .Gereginin yapılmaasını arz ederim .

commenter
Sümeyra FIRATOĞLU | Nisan 29th, 2013 at 22:56

Bozok Üniversitesi Akdağmadeni MYO okuyorum . Adana /Seyhan şubelerinin herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum .Gereginin yapılmasını arz ederim .

commenter
Sevda Düzgün | Mayıs 2nd, 2013 at 14:02

Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı MYO Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisiyim.İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için vakıfbankta stajimi değerlendirmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BESTAMİ DEMİREL | Mayıs 2nd, 2013 at 14:25

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi-
Göksun Meslek Yüksek Okulu 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yıl 60 iş günü zorunlu stajım var.

Gereginin yapılmaasını arz ederim.

commenter
Said Osman KARCIOĞLU | Mayıs 2nd, 2013 at 19:23

İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.Bankanızın veritabanı analizini, düzenlenmesini, gücellenmesini, güvenliğini vs.. aktif bir şekilde görmek ve yüksek derecede deneyim kazanmak istiyorum. İkamet ettiğim şehir “ERZURUM” lâkin İSTANBUL,ANKARA veya İZMİR gibi megaşehirlerde bulunan şubelerinizde “zorunlu” yaz stajımı(40 iş günü) yapmak isterim.
Gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 19:53

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter
metin dinçer | Mayıs 3rd, 2013 at 01:50

ADIYAMAN ÜNİV MESNİ MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2 SINIF ÖĞRENCİSİYİM 45 İŞ GÜNÜ ZORUNLU STAJ PROĞRAMIMI ADIYAMAN VEYA GAZİANTEP ÇEVRE İLLERİNDE VAKIFBANK BÜNYESİNDE YAPMAK İSTİYORUM
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
melek çelik | Mayıs 3rd, 2013 at 17:12

dumlupınar üniversitesi bankacılık ve finans 2. sınıf öğrencisiyim .yaz dönemi zorunlu stajımı vakıfbank gaziantep şubesinde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederimm teşekkürler..

commenter
faruk çiftçi | Mayıs 3rd, 2013 at 18:17

ben fark istanbul üniversitesi meslek yüksek okulu bankacılık ve sigorta bölümü öğrencisiyim. 11.06.2013 te staja başlamam gerekiyo. 8 hafta sürecek stajım. bilgilerinize sunarım

commenter
gamze halaçoğlu | Mayıs 4th, 2013 at 23:57

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLE FAKÜLTESİ İKTİSAT 2. sınıf öğrencisiyim. 2013 yaz döneminde bankanızın adana şubelerinde tecrübe kazanmak için staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter
RABİYE PALA | Mayıs 6th, 2013 at 19:15

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:RABİYE PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 17.04.1993
TELEFON NO:0531 032 28 07
E MAİL:BEYZANURPALA @HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ
ANADOLU ÜNİVESİTESİ ÇEKO BÖLÜMÜ
LİSE:ERZİNCAN KIZ MESLEK LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIKI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ VE SİVAS/MERKEZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Selen ŞEKERCİ | Mayıs 8th, 2013 at 15:43

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Gazi Osmanpaşa Üniversitesi’nde ingilizce hazırlık eğitimi aldım. Yaz döneminde bankanızın Tokat / Merkez şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
merdan ali soysal | Mayıs 11th, 2013 at 01:36

ben kadirli teknik ve endüstri meslek lisesinde anadolu teknik lisesi bilişim teknolojileri/web programcılıgı 3. sınıfta okuyorum yazın zorunlu staj var. vakıfbank kadirli şubesinde yapabilirmiyim. meslek lisesi tercih ediliyormu

commenter
NESLİŞAH KELEŞ | Mayıs 11th, 2013 at 15:38

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASİ BİLİMLER VE KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ORDU MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim bu yaz bankanızın Antalya/Aksu şubesinde gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Yağmur Türkmen | Mayıs 11th, 2013 at 19:58

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM. YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAYI İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN MERSİN ERDEMLİ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Yagmur Ilkay Igdeli | Mayıs 13th, 2013 at 15:41

Dogu Akdeniz Universitesi Bilisim Sistemleri Muhendisligi okumaktayim. Stajim zorunlu ve 40 is gunudur. 4. sinif ogrencisyim.Stajimi Ankara merkez de ve bilgi islem de yapmak istiyorum. Geregini arz ederim.

commenter
CEMALETTİN PULAT | Mayıs 13th, 2013 at 17:55

Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Firmanızın İsatanbul yada Van şubelerinde yaz stajı yapmak istiyorum başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum.
cep:05439177009

commenter
nevin burcu aydın | Mayıs 13th, 2013 at 20:56

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖGRENCİSİYİM.BANKANIZIN MANİSA MERKEZ ŞUBESİNDE YAZ STAJI YAPMAK İSTİYORUM.BAŞVURUMUN DEGERLENDİRİLMESİNİ ARZ EDİYORUM.
CEP:05442610102

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : özge aksu
Doğum Yeri ve Tarihi : istanbul-19.08.1992
Telefon no : 05313708738
SERTİFİKALAR
. LOGO GO PLUS PROGRAMI
.PAZARLAMA VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ
.EMPATİ VE EMPATİ KURMA
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Logo Go Plus
REFARANSLAR
ADI SOYADI:ŞENEL AKSU
NO:05322400226
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÇĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ARZ AEDERİM..

commenter
Burçin BOZKURT | Mayıs 15th, 2013 at 00:25

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Bursa veye Aydın şubelerinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum şimdiden teşekkürler..

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 15th, 2013 at 00:27

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN BURSA VE AYDIN ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 15th, 2013 at 00:31

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN BURSA VEYA AYDIN ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDİYPRUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

commenter

Anadolu Üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe deneyim edinebilmek için yaz stajımı bankanızın Diyarbakır şubesinde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.
tlf:05312925877

commenter
EMBİYA KAYKIN | Mayıs 15th, 2013 at 20:46

İstanbul üni.myo 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim…. Tel : 543 232 27 54

commenter

cumhuriyet üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. bankanızın yozgat sorgun şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim
iletişim: 0 544 560 67 38

commenter
Sinan Tomakin | Mayıs 15th, 2013 at 21:10

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe deneyim kazanabilmek ve yaz staj programımı bankanızın ORDU-MERKEZ şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını ar ederim.

İLETİŞİM:0538 856 48 70

commenter

cumhuriyet üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. bankanızın Yozgat – sorgun şubesinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla
iletişim: 0 544 560 67 38

commenter

Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1, sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı İatanbul / Pendik şubenizde yapmak istiyorum. gereğini arz ederim

commenter
Tuğçe Hoşgönül | Mayıs 16th, 2013 at 17:20

Kocaeli Üniversitesi isletme bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. İstanbul’un Fatih semtinde ikamet ediyorum. Yaz stajımı bankanızın İstanbul’un Avrupa yakası ve Fatihe bağlı olan şubenizin herhangi birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter
Ömer Demirezen | Mayıs 16th, 2013 at 23:35

yıldız teknik üniversitesi meslek yüksekokulu 2.sınıf öğrencisiyim İstanbul/Üsküdarda ikamet etmekteyim bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Dönem ortalamam 3,52.İstanbulda ikamet etmekteyim yazın Balıkesirde ailemin yanında olacağım.Stajımı Balıkesir/Bandırma şubesinde yapmak istiyorum.Banka sektörünü yakından tanıyıp hem kendime hem sizlere yararlı olmak adına sizin bankanızı seçtim.
KİŞİSEL BİLGİLER:
AD:ELİF
SOYAD:SEVİM
DOĞUM TARİHİ:09.01.1994
DOĞUM YERİ:BALIKESİR
ADRES:İstanbul Üniversitesi Avcılar Öğrenci Yurdu C blok
EĞİTİM BİLGİLERİ:
LİSE:Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Eşit Ağrlık
ÜNİVERSİTESİ:İstanbul Üniversitesi/İşletme Fakültesi
YABANCI DİLLER:İngilizce(B2 Düzeyinde)-Almanca(B1 Düzeyinde)
KURSLAR:BRİSTİSH ENGLİSH
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
TELEFON:5466853556
MAİL:elifsevim1@gmail.com
SERTİFALARIM:1-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Girişimcilik Programı.2-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Sunuculuğu yaptığım Marka Yönetimi Zirvesi 2013
REFERANSLAR:Ahmet TURAN

commenter
Hüseyin TAŞBAŞ | Mayıs 17th, 2013 at 16:14

Cumhuriyet Üniversitesi Zara Veysel Dursun Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Bankacılık ve Finans 2.sınıf öğrencisiyim Karabük merkezde ikamet ediyorum yaz stajımı bankanızın Karabük merkez şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
Emine Firuze Taytaş | Mayıs 17th, 2013 at 21:34

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı Ankara’daki Bilgi İşlem biriminizde yapmak istiyorum. Şu ana kadar C ve Java dilleri hakkında eğitim aldım.İlginize şimdiden teşekkürler.

commenter

merhaba ben şükran okçu dicle üniversitesi 3. sınıf işletme öğrencisiyim bu yazın diyarbakır da bulunan şubenizde staj görmek istiyorum hem yazı değerlendirmek hemde kendimi geliştirmek için bu stajı istiyorm gereğinin yapılmasını rica ediyorum…

commenter

Adı Soyadı : FATMA BÜŞRA DOĞAN
Doğum Yeri ve Tarihi : 02.01.1992

• Lise (19MAYIS ANADOLU LİSESİ 2010 mezunu)
• Üniversitesi DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT Bölümü 3.SINIF
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ 1.SINIF

MS Windows (İyi Düzeyde)
MS Office (İyi Düzeyde)
YABANCI DİL İNGİLİZCE (İYİ DÜZEYDE)
ALMANCA (ORTA DÜZEYDE)
YAZ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

trakya üniversitesi havsa myo bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim.40 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim.bilginize arz ederim.

commenter
Sercan ARSLAN | Mayıs 20th, 2013 at 23:35

Celalbayar universitesınde iktisat 2. sınıf ögrencısiyım bankanız da 45 günlük staj yapmak istiyorum ÇANKKALE/BİGA İiçesinde ikametgah etmekteyim . Bilginize arz ederim…

commenter

Edirne Trakya Üniversitesi ayşekadın yerleşkesi sosyal bilimler myo’nda okuyorum. Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünde okuyorum ve bankanızda 40 iş günü olarak staj yapmak istiyorum bilgilerinize sunarım.

commenter

Edirne trakya üniversitesi ayşekadın yerleşkesi sosyal bilimler myo da okumaktayım. Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi 40 iş günü olan zorunlu stajımı ayşekadındaki şubenizde yapmak istiyorum. Havsa’nın Taptık Köyünde ikamet etmekteyim. Tel no:05372041829 bilgilerinize sunarım.

commenter
Ümren Aydın | Mayıs 22nd, 2013 at 14:05

İstanbul Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.İstanbul beylikdüzünde oturuyorum.Yaz dönemi 40 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:41

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter
Cansu Bayrakcı | Mayıs 22nd, 2013 at 23:11

Sakarya Üniversitesi Pamukova MYO işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim 30 günlük zorunlu stajımı Balıkesir/Bandırma ilçesi şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
imren kabataş | Mayıs 23rd, 2013 at 19:57

Anadolu Üniversitesi 4.sınıf kamu yönetimi öğrencisiyim. Çorum merkezde ikamet ediyorum.Çorum merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Afyon Kocatepe Ünüversitesi İşletme 2. sınıf öğrencisiyim. Mersin/Erdemlide ikamet ediyorum. Yaz dönemi stajımı bankanızın Mersin/Eredemli şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Uludağ üniversitesi 2.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.yaz döneminde kendimi geliştirmek için Antalya merkezdeki şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Uludağ üniversitesi 2.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.Antalya merkezdeki şubenizde yaz döneminde kendimi geliştirmek amacıyla staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Uludağ üniversitesi 2.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Antalyadaki şubenizde staj yapmak istiyorum.

commenter

celal bayar üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Manisa-Soma yada İzmir-Bergama şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. TEL.05437814387

commenter
HALİME ÇALIŞIR | Mayıs 25th, 2013 at 15:28

Sakarya Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,iktisat bölümü okuyorum.Tokat/Turhal Mali Müşavir muhasebe Bürosunda çalıştım,4 aylık deneyimim var.Haziran ve Ağustos arası staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ediyorum.

commenter

Uludağ Üniversitesi 2.sınıf İktisat öğrencisiyim. Yaz döneminde kendimi geliştirmek amacıyla bankanızın Antalya merkez şubesinde veya Teomanpaşa’da staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Çiğdem Elif Topal | Mayıs 26th, 2013 at 20:31

Uludağ Üniversitesi 2. sınıf Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Yaz döneminde kendimi geliştirmek amacıyla bankanızın İstanbul Beylikdüzü Esenyurt veya civarı şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Bahçeşehir Üniversitesi MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Vakıfbank Sancaktepe şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
TEL:05312518158

commenter

Bahçeşehir Üniversitesi MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Vakıfbank Sancaktepe şubenizde yapmak istemekteyim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

TEL:05312518158

commenter

Anadolu universitesi İKtisat 3. Sinif ogrencisiyim.bankacilik alaninda kariyer yapmak kendimi gelistirmek istiyorum.bankanizin İstanbul subesinde staj yapmak istiyorum.ilgilenirseniz tesekkur ederim.

commenter

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK RİSK YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ STAJIMI ANKARA KEÇİÖREN GAZİNO ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. tel:05366055211

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:17

Balıkesir üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Ayrıca Anadolu üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim.Orta derecede ingilizceye sahibim.Kocaeli/Gebze şubenizde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Şişli Anadolu Teknik Bilişim bölümü 10.sınıfta okuyorum, size ait bir şubede bir aylık stajımı yapmak istiyorum. Bölümüm bilgi işlem

commenter

Şırnak Üniversitesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim Mardin’in Nusaybin ilçesindeki şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

commenter
SÜMEYYA AKPINAR | Haziran 18th, 2013 at 16:03

afyon kocatepe üniversitesin de bankacılık ve sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım yaz dönemi zorunlu stajımı erzurum tortum şubenizde veya diğer şubeleriniz de yapmak istiyorum.kabul etmenizi rica ederim

commenter
SÜMEYYA AKPINAR | Haziran 18th, 2013 at 16:06

afyon kocatepe üniversitesin de bankacılık ve sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım yaz dönemi zorunlu stajımı erzurum şubenizde veya diğer şubeleriniz de yapmak istiyorum.kabul etmenizi rica ederim

commenter
SÜMEYYA AKPINAR | Haziran 18th, 2013 at 16:24

Afyon Kocatepe Ünüversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf ğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı erzurum ilinde yapmak istiyorum. bankanızın şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
AYŞEGÜL TAŞ | Haziran 20th, 2013 at 19:40

Cumhuriyet Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Karabük/Merkez de ikamet ediyorum ve yaz döneminde VAKIFBANK KARABÜK MERKEZ ŞUBESİ’nde staj yapmak istiyor.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
pelşin AKTAŞ | Haziran 21st, 2013 at 10:26

Şırnak Üniversitesi Silopi MYO pazarlama ve dış ticarette 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde MARDİN/Yenişehir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Tel:05422626688

SERTİFİKALAR
Bilgisayar
İngilizce

commenter
pelşin AKTAŞ | Haziran 21st, 2013 at 10:27

Şırnak Üniversitesi Silopi MYO pazarlama ve dış ticarette 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde MARDİN/Yenişehir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Tel:05422626688
SERTİFİKALAR
Bilgisayar
İngilizce

commenter
SONGÜL ÇATAL | Haziran 28th, 2013 at 15:49

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BU YAZ GERÇEKLEŞTİRMEM GEREKEN STAJIMI BANKANIZIN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
TEL:05388308896

commenter
FAZİLET VAYVAYLI | Temmuz 1st, 2013 at 14:53

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİN DE OSMANİYE/KADİRLİ SÜBENİZDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM. TEL:0532 402 3894

commenter

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TEMMUZ-AĞUSTOS AYLARINDA BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTEMEKTEYİM.ANKARA/ETİMESGUT İKAMET ETMEKTEYİM.EN YAKIN SUBENİZDE YADA KIZILAY DA YAZ STAJI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TEMMUZ-AĞUSTOS AYLARINDA BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTEMEKTEYİM.ANKARA/ETİMESGUT İKAMET ETMEKTEYİM.EN YAKIN SUBENİZDE YADA KIZILAY DA YAZ STAJI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Gamze Açıkgöz | Temmuz 17th, 2013 at 21:59

İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe ve Finans Yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim. İstanbul/Bahçelievler-Yenibosna da İkamet etmekteyim. En yakın şubenizde kış ayları içerisinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize ARZ EDERİM.

commenter
Merve Deniz OBALAR | Ağustos 1st, 2013 at 09:36

Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.Manavgat veya Güzeloba şubenizde gönüllü olarak yaz stajı yapmak istiyorum.Bilgilerinize ARZ EDERİM.

commenter
Mürüvvet Yıldız | Ağustos 8th, 2013 at 13:06

Cumhuriyet Üniversitesi-sivas işletme 3 sınıf öğrenciyim.Sivas şubenizde kış dönemi staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölünü son sınıf öğrencisiyim bankanızda yaz dönemi zorunlu staj yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter

SAPANCA MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN SERDİVAN ŞUBESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM KIŞ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI SERDİVAN ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.GİZEM YILMAZ

commenter
mehmet.engin | Kasım 5th, 2013 at 12:17

sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

commenter

aksaray üniversitesinde bankacılık sigortacılık bölümünde okumaktayım.yazın kendi istegim ile staj yapmak istiyorum.bu sene mezun oluyorum.istanbul sultangazi de oturuyorum eger sultangazide yapma imkanım olursa sevinrim.teşekkürler

commenter

mardin nusaybinde bankanızda çalışmak istiyorum isletme 1.sınıf

commenter

Ben Erzincan Kemah myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı IĞDIR daki şubeniz de gerçekleştirmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
ayşe toyoglu | Şubat 26th, 2014 at 21:26

dumlupınar ünıversıtesı ıkıncı sınıf ogrevcısıyım yaz donemı stajımı sarkısla subenızde yapmak ıstıyorum

commenter
semra karabulut | Mart 12th, 2014 at 01:35

Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde 40 günlük zorunlu stajımı tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ömer Paylal | Mart 20th, 2014 at 11:36

yi günler.
Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi VakıfBank gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.Stajımı Diyarbakır,İzmir ile çevre iller ve İstanbul Şubelerinizden herhangi birinde yapmak itediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

konya Selçuk üniversitesi sosyal bilimler myo da okuyorum 1.sınıfım yaz dönemi 30 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim
tel:0553 265 47 12
bilgisayar bilgisi:microsoft Office Word,eta,logo,excel
yabancı dil:ingilizce
üye olduğu kulüpler:gençlik ve kariyer toplulugu kulübü

commenter
Osman DOĞAN | Nisan 9th, 2014 at 20:08

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GÖRELE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ 20GÜNLÜK ZORUNLU STAJIMI MALATYA MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
ebru gümüş | Nisan 14th, 2014 at 21:29

merhaba ben trakya unıversıtesı ısletme yonetımı 2 sınıf ogrencısıyım edırne kesan ılcesınde ıkamet ettıgımden dolayı zorunlu stajımı kesan subenızde yapmak ıstıyorum tel:0543 905 72 68 geregını bılgılerınıze arz ederım

commenter

mersin üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.aynı zamanda şuanda adnan menderes üniversitesi bakacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.satj yapmak ve daha sonrasında sizinde yardımınız ile geleceğimi ileride sağlıklı bir iş ortamımı kurmak istiyorum.gereğini arz ederim(cansu peker)doğum yerim mersin yaşadığım yer muğla/Marmaris..irtibat numaram 05535936201 ve son olarak seyahat engelimin olmadığını bilmek istiyorum.şimdiden teşekkür ederim

commenter
Tuğçe Kart | Mayıs 2nd, 2014 at 10:59

Merhaba Afyonkocatepe Üniversitesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı VAKIFBANK KONYA\AKŞEHİR ŞUBENİZDE yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim. REFERANS: CEM ANGIM

commenter
Yasemin Kayaş | Mayıs 2nd, 2014 at 11:04

Merhaba Afyonkocatepe Üniversitesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı VAKIFBANK ANKARA\ÇANKAYA ŞUBENİZDE yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter
Melek Azapoglu | Mayıs 4th, 2014 at 23:06

Merhaba ben Turgut Özal Universitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararsı İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim. Gereğini yapılmasını arz ederim.

commenter
gizem yavaş | Mayıs 7th, 2014 at 00:14

bülent ecevit üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. istanbul avrupa yakasında herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.

commenter

Bartın Üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim. Ankara’da staj yapmak istiyorum..Yardımcı olursanız sevinirim.

commenter

Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Yaz döneminde 15 iş günü zorunlu staj yapmam gerekmektedir.Afyonkarahisar şubenizde staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

commenter
Nurşah Tutma | Haziran 30th, 2014 at 21:21

Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
metehan kağba | Eylül 18th, 2014 at 12:43

IĞDIR Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk 05387134201

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: