Unilever İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Unilever İş Başvurusu

Unilever firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Unilever yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Unilever iş ilanları mevcuttur.

Unilever personel alımı ilanlarına başvurarak çeşitli pozisyonlarda çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. Unilever uluslar arası çalışan bir firmadır. Bir çok markayı bünyesinde bulunduran firma Algida gibi markaları insanlara sunmaktadır. Unilever iş ilanları çeşitli zamanlarda duyurulmaktadır.

Unilever ile finans, pazarlama, ar-ge, insan kaynakları, iş ve teknoloji yönetimi gibi departmanlarda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Unilever personel alımı sayesinde kariyerinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Firma personel alımı yaparken bazı şartlar da istemektedir. Profesyonel olarak çalışabilmek için iş başvurusu yapılacak olan departmana göre tecrübe ve şartlar istemektedir. Bütün departmanlar için dört yıllık üniversite ile erkek adaylar için askerlik ile ilişiğin olmaması firmanın istedikleri arasında. Ayrıca yeni mezun olanlar ve kendini geliştirmek isteyenler Unilever iş ilanları başvurusu yapabilmektedir. Firma yeni mezun olanlara da çeşitli departmanlarda iş imkanı sunmaktadır. İşçi alımı ile yeni istihdam sağlayan firma yetiştirilmek üzerede personel almaktadır.

Unilever iş ilanları başvurusu sonrasında firma mülakat yapmaktadır. Mülakat sonrasında işe hak kazananlar firma bünyesinde çalışmaya başlamaktadır. İş ilanlarını takip ederek sizlerde Unilever firmasında çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için tıklayın.
 
 

Paylaş 
 
 

215 Comments

 • uğur uçmak

  18.10.1988 doğumlu çorluda ikamet eden acil işe ihtiyacı olan biriyim tel0.538.741.09.19lütfen iş verirseniz çok memnun olurum saygılar

 • kadir

  ismim kadir daha önce kardeşler ıslak mendil de çalıstım daha sonra metro turzmde çalıstım vesizinle çalısmak istiyorum palet işinden anlıyorum 0534 926 97 43

 • hasan ali kurt

  İlkokul mezunuyum boştayım uygun görüp görev verdiniz taktirde işyerinize en güzel şekilde kendimi göstermek istiyorum vericeniz her türlü görevi yapmaya hazırım 0542 789 45 85

 • ahmet

  İstanbul’da (Avr.) ikamet etmekteyim.Samsun 19 Mayıs ünv. biyoloji böl. mezunuyum.İhlas Holding AŞ’de pazarlama müdürlüğü yaptım.Devlet okullarında ücretli öğretmenlik yaptım. Dominos pizza da vardiya müdürlüğü yapmaktayım.Askerlik hizmetimi yaptım.aktif araç kullanıyorum.

 • ahmet dogan

  engelli kadrosunda knorda çalışmak istiyorum darıcada ikamet ediyorum çayırovada bulunan kadrunuza katılmak isterim 05352052021 içerde çalışan arkadaşım çok eyer olursa refarans olarak gösteririm saygılar.

 • Sinan Omurca

  Onlikle 18.05.1988 dogumluyum m.y.o.mezunuyum.b sinifi ehliyetim var.ozel guvenligim sizinle calismak istiyorum.Tecrube ve yukselmek icin hedefleri mi sizinle belirlemek istiyorum.cebim:05370398875 saygilarimla arz ederim.

 • Metin Yildiz

  Merhaba, çay eksperiyim.Cay sektöründe 8 yıllık deneyime sahibim.Sizinle çalışmak istiyorum, saygılar…

 • yasin yücel

  SİGARA KULLANMIYORUM, TOP İDEA, İNAVASYON ,SMED, CIP, KAİZEN, POKE YOKE ,5S DÜZEN ,GOOD SOLUTION , JİDOKU VE RASYO ÇALIŞMALARINA KATILDIM TEŞEKKÜRLER.
  TEL: 05423616378

 • yasin yücel

  BSH EV ALETLERİ A-COOL GARDOLOP TİPİ SOĞUTUCU FABRİKASINDA ARGE YE BAĞLI PROJE BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM SİZİNLE ÇORLU fabrikalarında çalışmak istiyorum ÜRETİM İŞÇİLİĞİ, NUMUNE ÇALIŞMALARI TAKİBİ, LABARATUARLARA GİDECEK DOLAPLARIN TESTLERİNİN TAKİBİ ,ELEKTRONIC KARTLARA PROGRAM YÜKLENMESİ,RASYO VE İYİLEŞTİRME AŞAMALARINA KATILIM, PROTOTYPE,PİLOT-PREPİLOT VE SERİ ÜRETİM TAKİBİ PROTOTYPE MALZEME HAZIRLANMASI ,MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİ VE SERVİSLERDEN GELEN EKSİKLİKLERİN KONTROL EDİLMESİ,HURDA SÖKÜMÜ,TRANSPORT MAKİNALARININ KULLANILMASI,MONTAJ İŞÇİLİĞİ,TEDARİKÇİ FİRMALARIN YAPTIĞI YANLIŞLARIN GÖZDEN GEÇİRMESİ,NUMUNE DE OLUSACAK HATALARIN GÖZDEN GEÇİRİLMESİ,YURT DIŞINDAN GELEN ÜST DÜZEY YETKİLİLERE BİLGİ VE ÇALIŞTAYDA BULUNMAK,SERVİSLERE EĞİTİM VERMEK İŞLERİNDE BULUNDUM

 • Ayşe

  kimya ön lisans mezunuyum şirketinizde calısmak ıstıyorum

 • ihsan

  forklift operatöruyum sizinle çalışmak isterim metinizi çok duydum

 • BARIŞ DURU

  sizin sirkette sorumluluk ve bir konum sahibi olmk istyorum.
  Askeriligimi yaptim. 89 dgumluyum bekarim. Meslek okul mezunu olup forklift surucu belgem ve elektirik ustalik belgem .elektirikli ew aletleri serviscilik belgem vardir. Mekanik bakim elektriik bakim bu islerdede tecrubeliyimdir. Numaram:05432418503
  İş konusunda hicbir yuk hicbir zorluk onmli dgildir bnm icin. Firma elemaniniz olrak orda bulunup calismak isterim

 • AHMET KAYA

  lise mezunuyum..teşekkür ederim

 • AHMET KAYA

  Merabalar.24 yasındayım sakaryada ikamet ediyorum fakat iş imkanı durumunda kocaeliye yerleşebilirim.Referans olarak TOYOTA fabikasını gösterebilirim ve halen calısmaktayım.tel:0541 455 66 54 askerlığimi yapmıs bulunmaktayım sizinle calısmaktan mutluluk duyarım…

 • Mustafa özyürek

  Merhaba:
  Iyı gunler 01 10 1990 üskudar dogumluyum meslegim oto tamir makas uzerine ayrıca montaj ve kaynakcıyım kaynak sertıfikam var maret sucuk fabrıkasında paketleme ve sevkıyat bolumunde caliştım b sınıfı ehliyetim var pasaportum var askerligimi yaptım sizinle calişmak istıyorum.
  Referanslar: CEMAL USTA
  Tlfn: 0539 863 4562

 
 

Leave a Reply