Turkcell Çağrı Merkezi Personel Alımı İş Başvuruları 2017

Turkcell Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Turkcell Çağrı Merkezi’ne iş başvurusu yaparak Turkcell ailesine katılabilir, kariyerinizde doğru adımlar atabilirsiniz. En güncel Turkcell Çağrı Merkezi iş ilanlarını sitemizde bulabilirsiniz.

​İşe alımlarımızda, Turkcell kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Turkcell’e kazandırmayı hedefleriz.​

Ülkemizde yıllardır hizmet sunan ve Türkiye’deki en yüksek abone sayısına sahip olan Türkcell firması birçok ilde bulunan Çağrı Merkezlerinde görevlendirmek üzere personel alımları yapacaktır.

7/24 aktif olarak hizmet sunan ve günün her saatinde arayan müşterilerine hem kampanya hem de soru ve sorunlarında destek olmaya çalışan Türkcell Müşteri Hizmetleri 2013 senesinde de yeni personel alımları ile Müşteri Hizmetleri Departmanını büyütmeyi planlamaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Van, Karaman, Erzurum ve Artvin illerinde faal olarak görev yapan Türkcell Müşteri Hizmetleri departmanlarına eleman alımları yapılacaktır.

Alınacak olan elemanlarda aranılacak özellikler şu şekildedir…

  • En az lise mezunu, tercihen Önlisans/Lisans mezunu,
  • Etkili iletişim kurabilen,
  • Müşteri odaklı problem çözme becerisi gelişmiş,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  • MS ofis programlarına hâkim ve klavyesi hızlı,
  • İnternet kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olma

İşe alımlarımızda, Turkcell kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Turkcell’e kazandırmayı hedefleriz.
Şirketimize yapılan tüm başvurular Turkcell veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.
İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, sürecin tümünde dikkate aldığımız en önemli kriterlerdir. Yönetsel pozisyonlarımız için temel yetkinliklerle birlikte, ekip geliştirme yetkinliği de aranır. Yetkinlikler ile beraber adayların mesleki ilgi alanları ve teknik bilgileri de değerlendirilir.

İş başvurusu için tıklayın.

 

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

33 Comments

 
 

Leave a Reply