Türk Hava Yolları İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Türk Hava Yolları İş Başvurusu 2016

Türk Hava Yolları firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Türk Hava Yolları yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Türk Hava Yolları iş ilanları mevcuttur.

Türk Hava Yolları; dünyanın farklı noktalarındaki tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Havacılığın büyülü dünyasına adım atan tüm bireyler, Türk Hava Yolları’nda mesleğine tutkuyla bağlanır.

Geniş faaliyet alanı ve çok kültürlü yapısıyla Türk Hava Yolları, çalışanlarına havacılık sektöründe eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Kuruma bağlılık ve etkin ekip çalışması, kurum kültürünün en karakteristik özelliklerindendir. Çalışanların sahip olduğu nitelikler kuruma ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve kurum hedefleri uyum içindedir.

Türk Hava Yolları, insan ilişkileri güçlü, yaratıcı, çok kültürlülüğe ve yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

Buradan İş Başvurusu Yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

226 Comments

  • merhaba ben İstanbul doğumluyum
    1.70 boy 54 kilodayım
    27 yaşındayım güler yüzlü samimi ve dürüstlüğüme güveniyorum çabuk karar verebilen ve bana verilen görevleri eksizsiz yerine getirebilen biriyim kısacası sorumluluk sahibiyim.
    Beyoğlu refia övüç moda tasarım bölümü 2 yıllık üniversite menzunuyum
    ailemin zoruyla moda tasarım okudum ama küçüklüğümden beri hep hostes olmak istemişimdir şuanda da kendi mesleğimi yapmıyorum büyük bir kozmetik firmasında make up olarak çalışıyorum ben hostes olmak insanlara güler yüzümle hizmet etmek istiyorum.Bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum tabi sizinde yardımınızla inşallah bana dönüş yaparsanız pişman olmıcağınızı görüceksiniz sizinle çalışmaktan onur duyarım.şimdiden iyi yada kötü dönüşleriniz için teşekkür ederim…

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir