Trabzon Belediyesi Personel Alımı

Trabzon Belediyesi

Trabzon Belediyesi

Trabzon Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Trabzon Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Trabzon Belediyesi Personel ilanları ve Trabzon Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

 

Kent merkezi kuzeyde denizden, güneyde Boztepe’nin üzerine kadar düzgün olmayan teraslar halinde yükselir. Değirmendere, Kuzgundere (ya da Tabakhane) ve Zağnos dereleri yerleşimi güneyden kuzeye derin boğazlarla bölmüştür. Tabakhane ve Zağnos dereleri arasında kalan ve düzgün olmayan yüksek bir masa formundaki alan üzerinde, kentin bilinen eneski yerleşim kalıntıları tespit edilmiştir. İşte bu nedenle Trabzon adının eski Grekçe masa ya da trapez/yamuk biçimi karşılığı olarak “trapezos” kelimesinden geldiği görüşü ağırlık kazanmaktadır. Trabzon adına, Trapezos olarak ilk kez, Yunanlı komutan Kesnophon tarafından kaleme alınan, M.Ö. 4. Yüzyılda geçen olayların anlatıldığı “Anabasis” adlı antik kaynakta rastlanmaktadır.

Trabzon Belediye’sinin iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

27 Comments

  • turkay KöROĞLU

    Bire bir baskanin yanina cikip is istedim zamanin iskan bakani faruk özak tarafindan baskana ginderildim… Baskan tamam oğlum seni ise yerlestiricm dedi :) 4 sene oldu ise yerlestirmefi ama umutlarima yerlestirdi artik adamin olsada bir ise yaramiyor YAZİK yinede ALLAH’ım daha faxla ihtiyaci olana is nasip eylesin……..

  • ibrahim ak

    belediyenizin herhangi bir bölümünde çalışmak istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir