Tosyalı İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Tosyalı Holding

Tosyalı Holding İş Başvurusu

Tosyalı Holding firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Tosyalı Holding yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Tosyalı Holding iş ilanları mevcuttur.

Tosyalı firması babadan oğula devreden şirketlerden bir tanesi olmaktadır. Saç, demir ve boru işleri ile ilgilenen şirket 2015 yılında ilerleme konusunda bir adım daha öteye gideceğini belirtmesi üzerine personel alımı konusunda işin altına elini koymuş bulunmaktadır.

Tosyalı personel alımı şeklinde açıklamalar yayınlaması üzerine belli başlı pozisyonlar da fazlasıyla alım yapacağını duyurmaktadır. Tosyalı iş ilanları konusunda titiz davranmasına rağmen haberleri hemen İnternet siteleri üzerine düşmektedir.

Personel alımı için gerekli düzeni sağlaması üzerine iş başvurusuna başlayacağını belirtmiştir. Sizlere ise ne şekilde iş başvurusu yapacağınızı anlatmak istiyorum.

TOSYALI insan kaynakları biriminden kendi İnternet siteleri üzerinden belli başlı gerekli pozisyonlarda işçi alımı yapılacağı açıklaması üzerine İnternet sitesi üzerine başvuru formu ve bir sistem yerleştirilmiştir. CV Kaydı, Sistem Kaydı ve Başvuru Formu bulunmaktadır.

Sizler yeni başvuru yaptığınız zaman CV’niz ile kayıt yaptırıyorsunuz. Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra, sisteme girişiniz için bilgiler sağlanıyor. İş ilanları gerekli şekilde incelendikten sonra size uygun görülen bölüm ve iş başvurunuz hakkında olumlu veya olumsuz bilgilendirme sağlanıyor.

İş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

 
 

Paylaş 
 
 

131 Comments

 • mustafa güder

  13 yıl yazıcılarda hattanede vinc kullandım 2005te nursana basladım dokum ve sarj vinci kullandım bana gore bir is istiyorum belende oturuyorum gsm 0537 586 4310

 • ercan kalebay

  Samsun Tekkeköy yeşilyurt demir çekme ltd 13 yildir yollukcu olarak calismaktayim ya klasik 10 senedir yollukhane vardiya sorumlusuyum bundan sonraki calisma hayatima sizlerle devam etmek istiyorum saygilar 05459678523

 • fatih sağel

  Selam ben fatih samsundan 1985 dogumluyum ulus torna 1997 2006 yilinda calistim otobinbircesit 2006 2010 calistim canik 55silah fabrikasinda 2010 2015calistim meslegim manuel torna cnc borvek oparatoruyum ustalik belgem mevcut olmak uzere 15yildir bu meslekteyim sizlerle calismak hizmet etmek istiyorum telefon numaram 05535316860

 • 18 yldır kaptan d.ç de çalşmaktayım 9 yıldır hatdane işletme formeni olarak çalışmaktayım bazı nedenlerden dolayı ayrılmayı düşünüyorum bundan sonraki iş hayatımı dünya çapında bir şirketinizde devam etmek istiyorum saygılarımla 0542 478 19 22

 • recep kavcı

  8 yıllık hiyap,fortlift,tavan vinci operatörüyüm tosçelikte çalışmak istiyorum.tel:0539 541 3726

 
 

Leave a Reply