TGS İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Tgs İş Başvurusu

Tgs firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Tgs yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Tgs iş ilanları mevcuttur.

Havaş ve Türk Hava Yolları ortaklığı doğrultusunda 2010 yılında kurulmuş olan TGS emniyet açısından kurallara uygun bir biçimde yer hizmetleri vermektedir. TGS’nin hizmet sunduğu havalimanlarının arasında İstanbul Sabiha Gökçen, Adana havalimanı, Antalya havalimanı, İzmir Adnan Menderes havalimanı, Ankara Esenboğa havalimanı, İstanbul Atatürk havalimanı bulunur. Uluslar arası standartlara uygun bir biçimde çalışmaktadır. TGS yer hizmetleri işi ile 6.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

TGS iş ilanları yayınlayarak dönem dönem personel alımı ihtiyacını giderir. Bu büyük ailede yer almak için işçi alımı ilanlarını takip ederek başvuru formunu doldurmanız gerekir. TGS yer hizmetleri bünyesinde açılacak olan personel alımı pozisyonlarında yapılmış olan genel iş başvurularını değerlendirerek niteliklerine en uygun adaylar ile çalışmaktadır.

Havacılık sektörü içine girmek, ayrıcalıkları dinamik ve genç bir şirket ile yaşamak için iş ilanları listesine bakarak ve online sayfalarında yer alan başvuru formuna eğitim ve kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekir. TGS personel alımı için niteliklerini tam olarak belirtmeniz gerekir. Bu sizlere artı bir avantaj sağlar.

TGS iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

390 Comments

 • mehrhaba engın ben bende tgs de yer almak ısterim .ist.sultanbeyliğine oturuyorum.şiddetle işe ihtiyacım..var.0539.966.69.02.

 • merhaba ben mehmetata özeL ist bahçelievler yenibosnada oturuyorum evli iki çocuk babasıyım orta iki terk mezunuyum tgs bagaj bölümünde yada temizlik bölümünde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz 05352310568

 • slm ben bilal ist bahçeli evlerden tgs de calısmak ıstıyorum tel 543 628 85 87

 • levent

  Merhaba ben levent istanbul sefakoy den ikm ediyom tgs temizlik bolumunde calismak istiyom tlf 05514158875

 • levent

  Merhaba ben sefa koyde oturuyom ise ihtiyacim var sizinle calismak istiyom yiyenim de calisiyor anlatiyor bana firmanizi bende acilen girmek istiyom no 0551415 8875 beni arayin lütfen.

 • Sultan eyilik

  Merhaba ben Sultan 1995 doğumluyum orta okul mezunuyum TGS de çalışmak istiyorum uçak içi temizliği ayda kayıp eşya Alanında çalışmak istiyorum 05340623361

 • Sultan eyilik

  Sizinle çalışmak istiyorum

 • sizinle çalışmak bana keyif verecektir….

 • büşra torun

  merhabalar sizinle çalışmak istiyorum sizinle çalışıp sizinle ilerlemek istiyorum…

 • selçuk uzunay

  merhaba ben selçuk uzunay tgsde çalışmak istiyorum apron deneyimim var 2 sene 7 ay demsanda çalışıyorum şöför olarak çalışıyorum burdan ayrılıp tgsde çalışmak istiyorum 0535 664 66 58

 • selçuk

  merhaba ben selçuk tgsde çalışmak istiyorum apron deneyimim var 2 sene 7 ay demsanda çalışıyorum şöför olarak çalışıyorum burdan ayrılıp tgsde çalışmak istiyorum 0535 664 66 58

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir