Tekzen Personel Alımı 2019

Tekzen İş Başvurusu 2016

Tekzen firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Tekzen yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Tekzen iş ilanları mevcuttur.

Kuruluşundan beri doğru hedef ve stratejilerle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen Tekzen, ‘Yapı Market sektörünün en büyük satış alanına sahip’, ‘En Yaygın Yapı Market Zinciri’ unvanlarını elinde bulunduran sektördeki tek markadır.
1995 yılında Merter’de açtığı ilk mağazasıyla sektöre merhaba diyen Tekzen, hızlı büyüme ve Türkiye’nin her ilinde bir mağaza açma politikasıyla başladığı yolculuğuna 2015 Mart ayı itibariyle 51 ilde 102 mağazasıyla devam etmektedir.
Türkiye’deki toplam 186.000 m2 ‘lik satış alanıyla müşterilerine rahat ve ferah alışveriş ortamı yaratan Tekzen, büyüme stratejisi doğrultusunda Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka olarak da adından söz ettirmektedir. Yurtdışı yatırımlarına 2013 yılında Kuzey Irak / Erbil Royal Mall mağazasını ekleyen Tekzen’in yeni hedefinde Gürcistan ve yavru vatan KKTC yer almaktadır.
Tekzen müşterilerine farklı mağaza formatları ve dağıtım kanalları aracılığı ile ulaşmaktadır:

  • – Konsept Mağazalar (1000 m2 üzerindedir. 2015 Şubat itibariyle 90 adet)
  • – Express Mağazalar (1000 m2 altındadır. 2014 Şubat itibariyle 12 adet)
  • – Online Alışveriş ( www.tekzen.com.tr )
  • – Ticari / Toplu Satışlar
“Burası Benim Evim” sloganıyla, ev, bahçe, ofis gibi yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, el aletlerine kadar birçok ürün grubunda zengin ürün çeşidi bulunan Tekzen, müşterilerine aradıkları her ürünü rahatça bulabilecekleri alternatifler sunmaktadır.

Mağaza çalışanından, yazılım uzmanına kadar bir çok alanda personel alımı için Bu Formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

9 Comments

 
 

Leave a Reply