Tekfen İnşaat 2015 İşçi Alımları


Tekfen inşaat İş Başvurusu 2016

Tekfen inşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Tekfen inşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Tekfen inşaat iş ilanları mevcuttur.

Tekfen’in temelleri, üç genç girişimci olan Feyyaz Berker, Nihat Gökyiğit ve Necati Akçağlılar’ın 1956 yılında ideallerini gerçekleştirmek üzere bir araya gelmeleriyle atılmıştır. Hepsi de öğrenimini inşaat mühendisliği üzerine yapan ortakların Amerika’dan döndükten sonra devlet görevlisi olarak çalıştıkları Bayındırlık Bakanlığı, Tekfen’in kurulmasında etken olan en önemli kesişim noktalarından biridir. Ortaklardan önce ikisinin, ardından üçüncüsünün devlet görevinden ayrılarak bir araya gelmesiyle Tekfen Holding’in çekirdeğini oluşturan ilk girişim, Türkiye’nin NATO’ya üye olması nedeniyle mühendisliğin önem kazandığı ve yurt çapında imar faaliyetlerinin hızla arttığı bir dönemde Feyyaz Berker ile Ali Nihat Gökyiğit tarafından mühendislik ve danışmanlık alanında hizmet vermek üzere kurulan “Feyyaz-Nihat Müşavir Mühendislik” (kısaca FN) adlı şirkettir.

İnsan kaynakları

Tekfen İnşaat, çağdaş ve stratejik İnsan Kaynaklarının uygulanmasına, şirket çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerinin tamamlanmasına özellikle önem vermektedir.

Amacımız, en yetkin adayları işe alarak, onları eğitmek ve ihtiyacımız olan bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır. Hedefimiz, uluslararası standartlardaki İnsan Kaynakları politikalarını uygulayarak, çalışanlarımızın kurumumuza güven duyacağı bir iş ortamı yaratmaktır.

Seçme yerleştirme

“Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda çalıştığı bir şirket” felsefesi ile grubumuzun ihtiyaçlarına en uygun adayların belirlenmesi için titizlikle çalışılmaktadır.

Yurt dışı projeleri ile her gün büyümeğe devam eden Tekfen İnşaat işe alım sürecinde, kendi mavi ve beyaz yaka veri tabanına öncelik verip, belirlenen uygun nitelikli adayları ihtiyaçlara göre ilgili bölümlere iletilmektedir. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulmaktadır.

Ücret politikası ve sosyal haklar

Ücret artışları, Ocak ayında olmak üzere yılda bir defa yapılmaktadır. Yapılan artış oranlarında enflasyon ve kıyaslama verileri dikkate alınmakta; özellikle pozisyonlara göre oluşturulan skalalarda ücret ayarlamaları gerçekleştirilmektedir.

Tekfen İnşaat merkez çalışanlarımızın tamamına bireysel özel sağlık sigortası imkânı sağlanmaktadır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında, çalışanlarımızın ulaşımı servisler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

809 Comments

 • emrah akçakaya

  merabalar sizler le çalışmak isterim borucu ekib başıyım ekibim var projeye hakim iş aktivasyonum helalimle çalışırım alın terimle TÜPRAŞ rafineride çalıştım ve 3 termik santralinde tel 05301105739

 • Necdet kuş

  Selam loder operatörüyüm… Daha evel Afganistan, yemen, umman, ve qatarda çalıştım. Şantiyeniz bünyesinde yurtdışıda çalışmak istiyorum

 • Baki Yılmaz

  12 yıllık eskavator oparatörüyüm yurt dışına gitmek istiyorum maden de yol yapımında tecrubeliyim 5423211166

 • merhabalar–mesleğim mekanik makina bakım onarım arıza metal imalat montaj-elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynakçısı ustasıyım ayrıca çelik konstrüksiyon imalatı ve montajçısıyım –21-yıldan bu yana mesleğimle ilgili çalışmaktayım yurt içi yurtdışı fabrikka ve şantiye çalışmışlık deneyimlerim var bu nedenle–bünyenizde yurtdışında çalışmak istiyorum.–kısaca çalışmış olduğum. firmalar şunlar–samsunda kurulu olan yeşilyurt demirçelik üretim fabrikkaında ayrıca kurulumundan itibaren –13-yıl çalıştım–ayrılma nedenim düzensizlik. ve nakit para sorunu–daha sonra yurtdışında azerbeycanda sumgayıt şehri bölgesinde –atilla–makina lmtd şirketinde pilastik boru fabrikkası ve aynı anda çelik boru. üretim fabrikkalarında ayrıca yine aynı bölgede aynı şirket içme temiz su arıtma teğsizlerinde ekip başı olarak -4-yıl çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi–daha sonra yine yurtdışında cezayir de algeria—bölgesinde -nurol holding aş tarıma dayalı çift gövdeli büyük sulama barajı kurulumunda projelerinde mesleğimle ilgili mekanik makina bakım metal imalat montaj ve kaynakçı formeni olarak–4-yıl çalıştım ayrılma nedenim iş bitimi –not–bu yazım sade yurtdışı için geçerlidir yurtdışından yeni geldim pasaportum var hazır istenildiğinde çalışmış olduğum firmalardan referans olarak müdürlerimin ve mühendis şeflerimin isim ve telefon numaralarını verebilirim yükseklik korkum yok seyhat engelim yok –ehliyetim var–b–sınıfı-aktif olarak araç kullanıyorum—test için her zaman hazırım saygılarımla–telefon–no–0553–536–10-22-

 • ali

  ben ali güney bolu ahçı ekmek tatlı ustasıym pasaportum hazır hemen gidebilrim sizlerle çalışmak isterim hayırjı akşamlar

 • grader opr rüym daha önce katar doha otoyol projesinde çaliştim tekrar tekfende çalişmak istiyorum 0539 715 03 52

 • loder opr daha önce tekfen katar doha projesinde çaliştim tekrar tekfende çalişmak istiyorum 0543 812 41 75

 • grerder opr yaşim 40 daha önce tekfen doha otoyol projesinde çalistim tekrar tekfende çalişmak istiyoum

 • ALİ GÜVEN

  25yıllık elektrik-elektronik tesisat ve şantiye ustasıyım tüm belgelerim var eğliyet E-SRC3ve4var ayrıca mekanik bakım onarım ustalğım var yurtdışı işlerde calışmak isterim saygılar.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir