Tedaş İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Tedaş İş Başvurusu

Tedaş firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Tedaş yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Tedaş iş ilanları mevcuttur.

Elektrik dağıtım sektörünün özel sektöre açılması ile rekabetin başladığı alanda TEDAŞ büyük bir yatırım ile varlığını göstermeye devam etmektedir. Yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile de yeni personel alımı ihtiyacı doğmaktadır. Tedaş personel alımı çeşitli zaman aralıkları ile devam etmektedir. Sizlerde eğer Tedaş’da çalışmak istiyorsanız iş ilanları sayfalarını kontrol ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Tedaş iş ilanları çeşitli alanlarda adaylara sunulmaktadır. Tedaş’da çalışmak içinse bazı şartlar gerekmektedir. Personel, memur, mühendis gibi çeşitli pozisyonlarda istihdam sağlayan Tedaş, bünyesinde çalışacak olan adaylardan KPSS puanı istemektedir. İşçi alımı için firma taban KPSS puanı belirlemektedir. Taban puan ve üstü puan alanlar iş başvurusu yapabilmektedir. İş başvurusu için firma pozisyona göre çeşitli diğer şartlarda istemektedir. Açık olan iş ilanlarına başvurusu sonrasında uygun görülen adaylar mülakata sokulmaktadır. Mülakatta yapılan görüşme ile adayın istenilen işe uygun olup olmadığı tespit edilmektedir.

İşe kabul edildikten sonra iş ile ilgili eğitimler verilmektedir. Tedaş personel alımı ile çalışmaya başlayan personeller çeşitli illerde çalışma imkanı bulabilecektir.

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply