Superonline İş Başvurusu 2014

Kariyer.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın!


Superonline

Superonline İş Başvurusu 2014

Superonline firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Superonline yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Superonline iş ilanları mevcuttur.

İnsan Kaynakları

Performans ve Yetenek Yönetimi

Çalışanlarımızın potansiyellerini gerçekleştirmesi için kurguladığımız Performans ve Yetenek Yönetimi sistemimizde yaklaşımımız, potansiyelin iş sonuçları ve davranışlardan bağımsız gelişemeyeceği ve bu ikisinin sinerjisi ile gerçek potansiyelin ortaya çıkabileceğidir.

Bu anlayışla Turkcell Superonline Performans ve Yetenek Yönetimi süreci altı adımdan oluşur;

  • Hedef Belirleme
  • Ara Değerlendirme
  • Davranış Modeli Değerlendirme
  • Performans Değerlendirme
  • Yetenek Yönetimi
  • Yedekleme Planlama

Hedef Belirleme:

Hedef Belirleme sürecimiz ile çalışanlarımızın şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmelerini sağlarız. Her yıl şirket hedeflerini bölüm ve bireylere indirgerken, bireysel hedeflerle çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkartmayı hedefleriz. Hedef belirleme sürecimizde SMART, fark yaratanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem veririz.

Ara Değerlendirme:

Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi’nde gözden geçiririz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geri bildirim almamız için önemli bir fırsattır.

Davranış Modeli Değerlendirme:

Davranış Modeli Değerlendirme sürecinde Turkcell Superonline Değerleri paralelinde belirlenmiş olan Davranış Modelimiz çerçevesinde tüm çalışanlarımız kendileri, yöneticileri, bağlı çalışanları, müşteri ve eşitleri tarafından değerlendirilir.

Bu uygulamayla çok yönlü açık ve yapıcı geribildirim verir, güçlü ve gelişime açık alanlarımızı belirleriz. Gelişim planlaması ile güçlü yönlerimizi pekiştirir, gelişime açık alanlarımızı iyileştiririz.

Yetenek Yönetimi:

Yetenek Yönetimi sürecimizde Davranış Modeli sonuçları ve performans sonuçları ile çalışanlarımızın geleceğe dair potansiyellerini değerlendirir, fark yaratan yeteneklerimizi belirleriz.Yetenek Yönetimi sürecimiz ile çalışanlarımızın potansiyelimizi geliştirir, organizasyonumuzu geleceğe taşırız.

Kariyer.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın!


Yedekleme Planlama:

Yedekleme Planlama ile yönetim pozisyonlarına; orta ve üst kademe yöneticiler için geleceğin yöneticilerini yetiştirir, yüksek potansiyelli çalışanlarımız için eğitim, ileri danışmanlık, koçluk ve farklı görevler yoluyla rotasyonu içeren hızlandırılmış geliştirme programları hazırlarız.

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler

Ücretlendirme

Ücret ve Ek Menfaatler politikamız çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alan, “yüksek performansı” ödüllendiren, adil, yenilikçi ve çalışanlarımızın iş-özel yaşam dengesini ve bireysel ihtiyaçlarını gözeten rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

Çalışanlarımızın ücretlerini; şirket içi denge, bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, piyasada hedeflediğimiz konumlanma ve makro ekonomik göstergeler doğrultusunda, her yıl Mart ayında değerlendirip güncellemekteyiz.

Yüksek performansı ödüllendirmek prensibimizden yola çıkarak, yılda bir kez şirket ve bireysel başarıya bağlı olarak performans prim ödemesi gerçekleştirmekteyiz

Ek Menfaatler

Flex Menü

Esnek ek menfaat uygulaması Flex Menü ile ek menfaat paketlerimizi yaşam tarzlarımıza ve farklı ihtiyaçlarımıza göre oluşturabiliyoruz. Flex Menü kapsamında; sağlıklı yaşam paketleri, yemek çekleri, hayat sigortası, hediye çekleri seçeneklerinden seçimler yapabildiğimiz gibi geleceğe yatırım, yıllık izin satışı ve Turkcell Gönüllülerine bağış yapabilmekteyiz.

Süreç Yönetimi ve Kalite

Şirketimizin hızlı değişen ve gelişen yapısına uygun olarak, hedef ve stratejilerimize ulaşmamızı destekleyecek, şirket içi operasyonel verimliliği arttıracak organizasyonel değişim ve iyileştirme çalışmalarını yürütmekteyiz.

Şirketimiz IS0 9001 Kalite Yönetimi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Setifikasına sahiptir.

Eğitim ve Gelişim

Turkcell Superonline olarak hedeflerimizi destekleyecek, kurumsal fayda sağlayarak bireysel gelişimi ön planda tutan, program odaklı bir eğitim ve gelişim yaklaşımını benimsiyoruz.

Her yıl stratejik önceliklerimiz doğrultusunda belirlediğimiz ekipler için; ihtiyaç duydukları fonksiyonel bilgi ve yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlayan “Eğitim ve Gelişim Programları” ve “Yıllık Eğitim Planı”nı Turkcell Akademi birlikte tasarlıyoruz.

Turkcell Akademi

İç Müşteri Yönetimi

“İç Müşteri Yönetiminin” temel amacı, çalışanlarımızın görev ve sorumluluklarını daha etkin bir şekilde yerine getirmelerini, potansiyel yetkinliklerini şirket için maksimum düzeyde kullanmalarını sağlamak, bunları yapabilmek için iş ortağı olarak danışmanlık vermek, problem çözmek, şirkete bağlılıklarını arttırmak, şirketin bugününden geleceğine giderken çalışanlarından beklediği performansı gösterilmesine destek olmaktır.İnsan Kaynakları iç müşteri yöneticileri olarak, ilgili ekiplerimizin yanında aynı ortamda çalışarak, onlarla aynı hedefleri paylaşarak iş sonuçlarına değer katan danışmanlar olmayı hedefliyoruz. Biz, tüm çalışanlarımızı müşterimiz gözüyle görüyor ve bu yüzden İç Müşteri Yöneticilerimize önemli rol ve sorumluluklar veriyoruz.

Başvuru için tıklayın.5 Yorum yapılmış: "Superonline İş Başvurusu 2014"

commenter

İş Başvurusu İçin İletişime Geçmek istiyorum cep:05352092226

commenter

cagrı merkezi iş başvurusu

commenter

sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

commenter
ferhat sungur | Mart 2nd, 2014 at 23:51

sızınle calısmak ıstıyorum ıs basvurusu yaptım hala aramadınız ılgılenırsenız sevınırım cunku ıse ıhtıyacım var

commenter
ferhat sungur | Mart 2nd, 2014 at 23:56

sızınle calısmak ıstıyorum ıs basvurusu yaptım ama hala aramadınız

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: