Şok Market İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

şok market

Şok İş Başvurusu

Şok firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Şok yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Şok iş ilanları mevcuttur.

Şok Market Personel Alımı

Şok Market, 1995 yılından günümüze kadar hizmetlerini yetmiş dört ilde dört bini aşkın mağazasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. 2011 yılından beri de Yıldız Holding şirketlerinden biri olan Gözde Girişim liderliğinde işletilmektedir.

Böylelikle baştan sona yenilenerek müşterilerin alışık olduğu kalitedeki ürünleri yeni konseptiyle hizmete sunmaya başlamıştır. Başarı çıtasını daima yükselten ve sürekli büyüyen Şok Market eleman alımlarıyla da ülkede iş alanında yer açmıştır.

Müşterilerinin memnuniyetini çalışan personeli ile sağladığının her zaman bilincinde olan ve deneyime değer veren isim eleman alımlarını daima sürdürmektedir.

Şok Market Çalışma Şartları

Firma Türkiye’de 74 ilde bulunan marketler zincirine bağlı olan şubelerine eleman alımı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine ekstra önem veren marketler zinciri bu konuda takındığı titiz hizmet prensibini bünyesine aldığı personelden de beklemektedir.

Şok market bünyesinde kişi niteliklerine uygun olarak; kasiyer, reyon sorumlusu, yönetici adayı, mağaza müdürü, mağaza görevlisi, depo sorumlusu gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir.

Her bir pozisyonda aranan niteliklerin değişiklik göstereceği gibi genel olarak Şok Marketlerinde çalışmak için en az lise mezunu, diksiyonu düzgün çalışmaya hevesli ve çalışma motivasyonu yüksek olan, mağazacılık sektöründe çalışmak ve sektör içinde ilerlemek isteyen, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin arasından istihdam yapılır.

Şok Market İş İlanları

Firmaya ihtiyacı üzerine kendi sayfasından ilan etmekte veya genel başvuran kişilerin arasından seçim yapmaktadır. Şok Market genel başvuru doldurmuş olan adaylar ikametine en yakın mağazada ihtiyaç halinde görevlendirilir.

Şok Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şok Markette çalışmak isteyen kişiler firmanın resmi sayfasına giriş yaparak baş vuruda bulunabilirler. Sayfanın insan kaynakları bölümden Şok kariyer kısmına gelerek başvuru formu doldurulabilir.

Formda istenen bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra form gönderilerek değerlendirilme süreci başlatılır. Ya da kişi en yakın Şok Mağazasına giderek bizzat form da doldurabilir.

Başvuran adaylar arasından niteliklere uyan kişiler saha yöneticileri tarafından mülakata çağırılır. Personel aday değerlendirme sürecinde aranan nitelikleri taşıyan ve mülakatı olumlu tamamlayan adaylar en kısa sürede iş başı yaparak Şok Market bünyesine katılırlar.

 Buradan İş Başvurusu Yapabilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 

37 Comments

 • semine ceylan

  Ben orta 2 den terkim ailemin maddi durumundan dolayı eğitimi mi annem hastaydı 15 yıl felç oldu yatakta ona baktım onun için okuyamadım ve çalışamadım kendimi eğiterek geliştirdim dikiş nakış kursuna gittim sertifikadan sonra bir süre çalıştım evlendim eşim çalışmama izin vermedi çocuğum oldu büyüttüm ama onunla birlikte bende kendimi eğittim şuanda yine milli eğitime bağlı sertifikamı aldım eşime inat kendimi geliştirdim ve çalışmak kendi paramı kazanmak istiyorum ünversiteye giden oğlum var eğitimi yarım kaldı ve bu sene harcımı ödeyemedim içim acıdı artık ilkokula giden kızım var onların eğitimi için para kazanmam lazım kocamın emekli maaşı yetmiyor. Evde stilislik modelislik kalıp çıkarabiliyorum okullarda ve ismek ve halk eğitime bağlı kuruşlarda tüm kadınları eğitmek kendim gibi yetiştirmek istiyorum ve kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum 45 yaşındayım kendi paramı kazanıp hayır duası almak istiyorum nereye nasıl başvuracağımı bilmiyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim ben interneti anlamıyorum araştır

 • mustafa kılıc

  22 yasındayım askerlık yaptım daha once 2 yıl begendık a.şde calıstım askerlık nedenıyle ayrıldım 05076300546

 • sevgi kılıç

  21 yasındayım adım sevgi kılıç daha once 1 bucuk yıl begendık a.ş de kasıyerlik yaptım evlilik nedenı ıle ayrıldım 05076309806

 • ahmet

  24 yaşındayım. Kayseri’de oturuyorum. Sizinle çalışmak istiyorum. Askerlik yaptım.05319270671

 • rukiye deniz poyraz

  Rukiye deniz poyraz lise mezunuyum 31yasinda antalya sutculerde oturuyorum 4yldir mepasta calisiyorum imkanlari tecrubeme gore yeterli olmadigi icin isyerimden ayrilip sizinle calismak istiyorum dikkate alirsaniz sevinirim en kisa zamanda donerseniz memnun olurum
  05434319331 numaramdan ulasirsaniz sevinirim

 • SULTAN ÇINAR

  akmar ve piyu da kasiyerlik yaptım Erdemli mersin de ikamet ediyorum TEL:0534 986 72 15 SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM…

 • Emre Özel

  muğla/fethiye/günlükbaşında ikametgah ediyorum
  2 yıl market tecrubem var.
  Lise mezunuyum
  19 yaşındayım
  boy: 1.75
  kilo: 65
  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM…
  TEL:(+90) 537 402 15 26

 • mehmet remzi dinler

  numaram 0535 422 42 43 yorum üste

 • mehmet remzi dinler

  1989 hatay antakya dogumluyum meslek lisesi mezunuyum acık ogretimden devam ediyorum kendi markettmz vardı büyük marketler açılıncabizde kapatmak zorunda kaldk sizinle çalısmak istiyorm HATAY/ANTAKYA

 • şerife

  sızınle calısmak istiyorum 05334018498

 • HASAN ALTUNTAŞ

  1980 Zonguldak dogumluyum Selcuk Universitesi otomotiv bolumunden mezunum.BEKARIM.ZONGULDAK ŞOK MARKETLER şubelerinizde çalısmak isterim bilgilerinize arz ederim

 • mahmut kadan

  TİCARET LİSESİ MEZUNUYUM. 23 YAŞINDAYIM.DAHA ÖNCE TIRABZON METRO TURİZİMDE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE HOSTLUK YAPTIM. VE ANTEPTE AKCANLAR PETROLDE ÖN SAHA SATIŞ ELEMANI OLARAK ÇALIŞTIM.ŞİMDİ ŞOK MARKETLER BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 
 

Leave a Reply