Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2019

saglik-bakanligi

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Yapacak!

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMI HAKKINDA DUYURU

Bakanlığımız ve Bağlı Kuruluşlarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/A maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca çeşitli kadro ve unvanlarda 4522 adet personel alımı yapılacaktır.

Ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak suretiyle tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonların bulunduğu Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2014/3 Tercih Kılavuzu, 5 Mart 2014 tarihinden itibaren ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.

Adaylar tercihlerini 5-10 Mart 2014 tarihleri arasında kılavuzda belirlenen kurallara, kadro ve unvanlara göre ÖSYM’nin https://tercih.osym.gov.tr internet sitesi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifrelerini kullanarak gerçekleştirebileceklerdir.

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

5 Comments

 • Burhan balıkçı

  Selam ben 9 yıldır güvenlik görevlisiyim eyliyetim var sizinle calışmak istiyorum şırnak ve cevresi olabilir
  tşk ederim

 • furkan çiftçi

  slm ben istanbuldan furkan sağlık sertifikam var sizde uygun görürseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım 541 901 5885

 • sumbul karaşahin

  SÜMBÜL KARAŞAHİN MANİSA MERKEZ……

 • sumbul karaşahin

  TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR. 1YIL HACIHALİLLER BELEDİYESİ 1 YIL E.C.A VALFSEL 7 YIL PEHLİVANOĞLUNDA ÇALIŞTIM UYGUN BİR İMKAN OLURSA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 • Mustafa can

  Slm ben ankaradan mustafa 1985doğumluyum özel güvenlik sertifikam var sizlerle calısmak istiyorum0542 286 18 42

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir