Rummani Chicken World bayilik (franchising) fiyatı ve şartları neler?

Rummani Chicken World bayisi olmak için neler yapmanız gerekir? Rummani Chicken World bayilik şartları ve bayilik fiyatı hakkında bilgileri yazımızda paylaştık.

Tavuk dünyası olma özelliğiyle Antakya’da ilk olan Rummani alanında uzman yaklaşık 10 personeli istihdam ederek faaliyete başlamıştır. Yaklaşık 35 menüde Rummani kalitesini beyaz et lezzetiyle sunma gayreti içinde olan Rummani donmuş et kullanmıyor ve helal gıda konseptine uymaktadır. Taze ve organik sebzelerin, günlük beyaz etle buluştuğu Rummani’de her menü için ayrı özel soslarla kendine has menüleri damak tadıyla bütünleştirip hijyenik ortamda müşterilerine sunmaktadır.

Kısa sürede yaklaşık bir milyon ziyaretçisine ulaşan RUMMANİ lezzeti ile bulunduğu yörede kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Her yörede olma vizyonu ve alanında en iyisi olma misyonu ile Rummani Chicken World bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Rummani Chicken World Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Rummani Chicken World
Sektör: Gıda (Fast Food)
Kuruluş Yılı: 2010
Merkez: Hatay / Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): %3
Reklam Katılım Ücreti: Alınmamakta
Metraj: 40-100 m2

İsim Hakkı Bedeli: Alınmamakta
Toplam Maliyet: 120.000 – 150.000 TL

Rummani Chicken World’ün Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Lojistik ve satın alma
– İnsan Kaynakları
– İşletmeyle ilgili tüm destekler
– Reklam

Başvuru sahibinde Aranan Özellikler
Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Rummani’ye harcayabilecek konumda olmak, Rummani için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Web sitesi: rummani.com.tr
İletişim: [email protected] / 0 (532) 778 12 69

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply