Rönesans İnşaat İş Başvurusu 2015


Kariyer.net İş İlanları.

ronesans-insaat

Rönesans İnşaat İş Başvurusu 2015

Rönesans İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Rönesans İnşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Rönesans İnşaat iş ilanları mevcuttur.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanların görevlerini özveri ve bağlılıkla kendilerinden beklenenin üstünde bir performans ile yerine getirmeleri, Rönesans Holding’in başarısını şekillendirmektedir.

Rönesans Holding, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen cinsiyet ve etnik olarak çeşitliliğe sahip Rönesans çalışanları; deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir.

İnsan Kaynakları, Rönesans Holding için yüksek önceliğe sahiptir. Öncelikli görevi çalışanların kariyer gelişimlerini takip edip desteklemek ve şirket kültürüne uyumlu yetenekli ve çalışkan kişileri şirkete kazandırmaktır. Şirket genelinde tüm birimler ve yöneticiler koordineli çalışarak, İK departmanının şirketin başarılı bir biçimde büyümesi için gerekli gördüğü tüm düzenlemeleri desteklemektedir.

Rönesans’ın insan kaynakları politikası temelde “doğru işe doğru kişileri yerleştirerek mümkün olan en yüksek performansı elde etmek” ilkesi üzerine kuruludur.

Son derece yetenekli, motivasyonu yüksek çalışanların istihdamı ve çalışanlarla kurulan güçlü iletişim ağı şirketin temel yönetim prensiplerinden biridir.

İşe alma, şirket içi eğitim ve geliştirme, terfi ve emeklilik konularında çalışanlara karşı her zaman eşit davranılmakta ve onların görüşleri de dikkate alınarak programlar oluşturulmaktadır.

Kariyer.net İş İlanları.

Çalışanlar, şirketin tüm iş süreçleri ile ilgili düşüncelerini ve önerilerini yöneticilerle sık sık paylaşmaları için teşvik edilmektedir. Üst düzey yöneticiler, çalışanları belirli periyotlarda ziyaret etmekte ve görüşmeler yapmaktadır. Böylece çalışanlar tüm geri bildirimler için sıklıkla fırsat bulmaktadır.

Çalışanlar, şirketin tüm iş süreçleri ile ilgili düşüncelerini ve önerilerini yöneticilerle sık sık paylaşmaları için teşvik edilmektedir. Üst düzey yöneticiler, çalışanları belirli periyotlarda ziyaret etmekte ve görüşmeler yapmaktadır. Böylece çalışanlar tüm geri bildirimler için sıklıkla fırsat bulmaktadır. Rönesans Holding, iş performansını yükseltecek tüm gelişim ve eğitimler için daima yatırım yapmaktadır. Tüm çalışanlar değerlendirilerek kendilerine uygun doğru pozisyonlarda görevlendirilirler ve gerekli eğitimler verilerek gerek çalışanın kariyer ve kişisel gelişimi, gerekse şirkete faydası en üst düzeye çıkarılır. Tüm çalışanlar, yıllık performans ve kariyer geliştirme programlarına katılmaya teşvik edilmektedir. Ayrıca yapılan anketlerle iş tatmini, moral ve kariyer gelişim ihtiyaçları ortaya çıkarılmaktadır. Bu şekilde çalışanların gelişimleri detaylı bir biçimde değerlendirilmekte; kişisel gelişim ve kariyer planları, performansları, yetkinlikleri incelenmektedir. Böylece çalışanların bireysel ve mesleki gelişimleri için gerekli tüm ihtiyaçlar analiz edilmekte, onlar için doğru pozisyonlar belirlenmektedir. Yapılan yeni atamalarda mesleki gelişimi dengelemek için de özel eğitim programları hazırlanmaktadır.

Bu çalışmalar, profesyonel ve kişisel gelişim için önemli bir fırsat sunarken, Rönesans Holding’in başarılı yükselişini de hızlandırmaktadır.

İş İlanları

Rusya’da yer alan şantiyelerimizde aşağıdaki özelliklere sahip İnşaat Mühendisi adayları arayışımız başladı:

–          Rusya Federasyonu vatandaşı,
–          Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
–          Büyük ölçekli üst yapı projelerinde saha mühendisi pozisyonunda en az 2 yil deneyimli,
–          Betonarme işlerinde tecrübeli (tercihen endüstriyel işler),
–          Iyi seviyede Rusça ve Ingilizce bilen,
–          MS Office ve Autocad programlarina hakim,
–          Sistemli, ekip calışmasına yatkın, disiplinli ve dinamik,
–          Esnek çalışma saatlerine uyumlu

basvuru icin tiklayin

Kariyer.net İş İlanları.

 

Tags: , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Share this Post 
 
 

206 Commentsclick here to leave a comment

 • ALİ DURMAZ

  selam ben ali durmaz 2003 tarihinden beri celik kondiksiyon montak işlerinde calışmaktayım ondan önce 1986 dan 2003 tarihine kadar oto tamir işinde calıştım . yurt dışında iş arıyorum Ankarada ikamet etmekteyim irtibat tel : 05449348213 sayglar

 • fırat SARAÇ

  ismim fırat saraç ankarada ikamet etmekteyim 1994 senesi itibariyle celik kapı yangın kapısı endüstriyel kapı ve sac kasa montajı yapmaktayım ekip çalıştırma proje okuma gibi ve halende formenlik yapmaktayım şirketinizde açılır kapanır imalatlarınızın konturollugunu ve montajın bölüümnde görev almak isterim irtibat…0554 842 75 45

 • ömer akpunar

  kalıpcıyım ustayım dıs ülkelerde calısmak istiyorum .malum bu ülkede bizi sömürüyorlar..belki dısarda biraz para kazanırız…05399611933 numaram..

 • nurettin

  slm ben 42 yaşındayım 10 yıldan fazla yurt dışında kalfalık yaptım ekipbimle yurt dışına gitmek istiyorum ekip sorunum yok saygılar 05392728230

 • murat şancı

  merhaba benmurat izmit 1962 doğ sıhhi tesisat vekaynakçıyım sizinğibi ciddi firmayla çalışmak istiyorum referans verebilirim no05398507482

 • hüseyin gürbüz

  selam huseyin istanbul aslen tokat lıyım demirci formenıyim ekip sıkıntım hıc yok türkiyeden yurtdışından refarans vere bılirim türkiye ve rusya bölgesinde sizle çalışmak istiyorum saygılar 0542 332 77 18

 
 

Add a comment

required

required

optional