Peugeot İş Başvurusu 2015

images

Peugeot İş Başvurusu 2015

Peugeot firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Peugeot yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Peugeot iş ilanları mevcuttur.

Peugeot Türkiye’de çalışmak

SEÇME VE YERLEŞTİRME

İşe alımlarımızda, Peugeot  kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Peugeot Türkiye’ye kazandırmayı hedefleriz. Şirketimize yapılan tüm başvurular veritabanımıza kaydedilir. Açık pozisyonlar için, mevcut iç kaynaklardan,  çalıştığımız kariyer portallerinden veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturularak işe alım süreci başlatılır. Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre “Değerlendirme Merkezi”çalışmaları veya çeşitli testler de uygulanır. Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Seçme yerleştirme süreci sonrasında mevcut pozisyona değerlendirilemeyen adayların özgeçmişleri 1 yıl boyunca uygun olabilecek diğer pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır.

Çalışanlarının bir kısmını yeni mezunlar arasından giriş pozisyonlarında istihdam eden Peugeot, üniversitelerde  düzenlediği etkinlikler ile öğrenciler ile sıcak ilişkiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Üniversitelerin düzenlediği kariyer etkinliklerine katılmanın yanı sıra, öğrencilerin kendi gelişimlerini arttırmayı da sağlayan vaka çalışması gibi  çok sayıda etkinlik düzenlemektedir.

Peugeot iş başvurusu iki şekilde yapılmaktadır. Bir yöntem internet sitesi aracılığı ile diğer yöntem ise doğrudan başvuru ile başvurmaktır. Doğrudan başvuruda bulunmak isteyenlerin yapmaları gereken ilk şey söz konusu firmanın internet sitesine girmek ve başvuru formunu doldurmaktır.

Peugeot iş başvurusu formu şirketin internet sayfasında, İnsan Kaynakları bölümünde bulunmaktadır. Adınız, soyadınız, yaşadığınız şehir, e-posta bilgileriniz, eğitim durumunuz, tecrübeniz, bildiğiniz yabancı diller ve bunların yanında ekstra olarak göndereceğiniz CV,  iş başvurusunu tamamlamanız için yeterli olmaktadır. “Genel başvuru” kategorisinde başvuru yaptığınız belirtilecektir.

Peugeot firmasına iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

 4 Yorum yapılmış: "Peugeot İş Başvurusu 2015"

commenter
hande değirmencioğlu | Haziran 24th, 2013 at 17:08

Fransız dili ve edebiyatından yeni mezun oldum Fransızca, ingilizce ve rusça eğitimi aldım, firmanızla çalışmak isterim.

commenter
SELÇUK ERCAN | Eylül 3rd, 2013 at 10:25

MERHABA 33 YAŞINDA EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.15 SENEDEİR ROT BALANS İŞİ YAPMAKTAYIM.BUNUN YANINDA MEKANİK ARAÇ BAKIM KAPORTA BOYA İŞİ DE YAPMAKTAYIM.DAHA ÖNCE İST.YOLU VOLVO SERVİSİNDE ÇALIŞIYORDUM.ŞUAN İŞSİZİM.FİRMANIZDA BANA GÖRE UYGUN BİR POZİSYONUNUZ VARSA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM.SAYGILARIMLA

commenter
muhammet YALÇIN | Şubat 11th, 2014 at 01:19

merhaba 22 yasındayım bekarım 6 senedır kaporta yaptım askere gıtım geldım sizinle calısmak ıstıyorum

commenter
gökhan malao | Nisan 16th, 2014 at 16:16

merhaba 25 yaşındayım 13 yıldır oto elektirikçilik yaptm sizinle çalışmak istiyorum 05302458599

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: