Peugeot İş Başvurusu 2014

Kariyer.net'ten iş ilanlarına başvurmak için tıklayın!images

Peugeot İş Başvurusu 2014

Peugeot firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Peugeot yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Peugeot iş ilanları mevcuttur.

Peugeot iş başvurusu iki şekilde yapılmaktadır. Bir yöntem internet sitesi aracılığı ile diğer yöntem ise doğrudan başvuru ile başvurmaktır. Doğrudan başvuruda bulunmak isteyenlerin yapmaları gereken ilk şey söz konusu firmanın internet sitesine girmek ve başvuru formunu doldurmaktır.

Kariyer.net'ten iş ilanlarına başvurmak için tıklayın!Peugeot iş başvurusu formu şirketin internet sayfasında, İnsan Kaynakları bölümünde bulunmaktadır. Adınız, soyadınız, yaşadığınız şehir, e-posta bilgileriniz, eğitim durumunuz, tecrübeniz, bildiğiniz yabancı diller ve bunların yanında ekstra olarak göndereceğiniz CV,  iş başvurusunu tamamlamanız için yeterli olmaktadır. “Genel başvuru” kategorisinde başvuru yaptığınız belirtilecektir.

İnternetten başvuru yaptığınızda firmanın 3 Mart 2013 itibariyle 12 ilan yayınladığı görülmektedir. Bunlar, satış temsilcisi, underwriting officer, borç tahsilatı sorumlusu, IT uzmanı, dava takip sorumlusu, müşteri hizmetleri sorumlusu, muhasebe sorumlusu, çağrı merkezi sorumlusu, liqudiation officer, training supervisor, IT Helpdesk Specialist ve engelli kadrosu ilanlarıdır.

Peugeot firmasına iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

 4 Yorum yapılmış: "Peugeot İş Başvurusu 2014"

commenter
hande değirmencioğlu | Haziran 24th, 2013 at 17:08

Fransız dili ve edebiyatından yeni mezun oldum Fransızca, ingilizce ve rusça eğitimi aldım, firmanızla çalışmak isterim.

commenter
SELÇUK ERCAN | Eylül 3rd, 2013 at 10:25

MERHABA 33 YAŞINDA EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.15 SENEDEİR ROT BALANS İŞİ YAPMAKTAYIM.BUNUN YANINDA MEKANİK ARAÇ BAKIM KAPORTA BOYA İŞİ DE YAPMAKTAYIM.DAHA ÖNCE İST.YOLU VOLVO SERVİSİNDE ÇALIŞIYORDUM.ŞUAN İŞSİZİM.FİRMANIZDA BANA GÖRE UYGUN BİR POZİSYONUNUZ VARSA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM.SAYGILARIMLA

commenter
muhammet YALÇIN | Şubat 11th, 2014 at 01:19

merhaba 22 yasındayım bekarım 6 senedır kaporta yaptım askere gıtım geldım sizinle calısmak ıstıyorum

commenter
gökhan malao | Nisan 16th, 2014 at 16:16

merhaba 25 yaşındayım 13 yıldır oto elektirikçilik yaptm sizinle çalışmak istiyorum 05302458599

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: