Petlas İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

petlas

Petlas İş Başvurusu 2016

Petlas firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Petlas yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Petlas iş ilanları mevcuttur.

Dünyadaki gelişimlere paralel olarak değişen koşullara uyum sağlamak, aynı zamanda ileri teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Bunu başarabilmenin önde gelen koşullarından birisi de şüphesiz devamlı gelişime açık İnsan Kaynakları politikası uygulayarak, nitelikli personele sahip olmak, ve bu personelleri bünyesinde tutabilen, sürekli geliştiren bir kuruluş olarak rekabet avantajını elde etmektir. Bunun bilincinde olan bir Şirket olarak, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı ve entelektüel sermayemiz açısından da kendimizi gelecek yıllara hazırlamaktayız.

İnsan Kaynakları konusunda temel politikamız bugüne kadar yapılanları baz alıp, bundan sonraki yapılacak iyileştirme ve geliştirme çabaları ile yüksek performansa sahip bir takım oluşturmaktır.

İnsan Kaynaklarına ilişkin yürüttüğümüz amaçlara yönelik faaliyetler; modern yönetim esaslarının uygulandığı, dürüst, adil, istikrarlı ve çalışanlara huzur veren bir çalışma ortamı oluşturmak, üstün verimli ve yüksek iş tatminine haiz bir insan kaynağına sahip olmak, çalışanların yetiştirilip, organizasyonun kademelerinde yükselmelerini sağlayan bir kariyer yönetimi oluşturmak, uygun, tutarlı ve adil bir ücret yönetimi uygulamak ve mümkün olan en objektif yöntemle çalışanların performanslarını değerlendirmek ve ödüllendirmektir.

Hedefimiz lastik sektöründe bir Dünya markası olmaktır. Bizi bu hedefimize ulaştıracak yüksek performansa sahip bir takım oluşturduk ve bu hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bu çabamızda bizi destekleyecek ve takımımıza güç katacak yeni arkadaşlara her zaman gereksinimimiz olacaktır.

İnsan Kaynakları misyonumuz doğrultusunda eleman seçme sürecindeki temel amacımız, Dünyadaki küresel gelişme süreciyle bütünleşip, sektördeki en iyi “İnsan Kaynağına yani entelektüel sermayeye” sahip olmaktır. Geleceği kazanmanın yolu; potansiyelini tam olarak kullanmaya istekli, kendi amaçları ile Şirket amaçları arasındaki ilişkiyi kurabilmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, nitelikli insan kaynağına sahip olmaktan ibarettir.

Şirketimize yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğüne ulaşır ve değerlendirilir. Bu değerlendirme, görevin gerektirdiği niteliklerle adayların taşıdıkları nitelikleri karşılaştırmak suretiyle sözkonusu pozisyon için en uygun kişiyi seçme imkanı sağlamaktır. Böylelikle objektif ölçülere dayanan bir seçimle kişileri niteliklerine uygun doğru işlere yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Adayların değerlendirilmesi; mülakatlar, çeşitli testler ve değerlendirme merkezi gibi yöntemler kullanılarak yapılır. Adaylar ilgili departman yöneticileri ve pozisyonun ilk amirleri ile de görüştürülürler, son karar İnsan Kaynakları Yöneticileri ve ilgili Yöneticilerin mutabakatı ile verilir.

Birlikte çalışacağımız kişilerde aradığımız nitelikler arasında; yenilikçi, kendini geliştiren, analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerisine sahip, kendine güven duyan, motivasyonu yüksek, esneklik, dinamizm ve profesyonellik anlayışına sahip, müşteri odaklı, iletişime açık ve takım çalışmasına yatkın olma gibi özellikler ön plandadır.

Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ar-Ge Kimya ve Makine Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Bakım Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Jant Fabrikası Yönetici ve Mühendisleri Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Demand Planning Specialist Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Sistem Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış Uzmanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kimyager Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi Antalya, İstanbul… Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Eğitim Sorumlusu Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Tır Şoförü Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler Elemanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
CNC Operatörü Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

8 Comments

  • kemal karagül

    1972 gölcük-kocaeli dogumluyum..meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum 10 yıldır ford-otosan kocaeli fb.montaj atelyesinde imalat bölümünde çalışmaktayım..yeni kurulan fabikanızda çalışmak istiyorum…

  • abdullah kayabaşı

    1981 doğumluyum yozgat ta ikamet ediyorum bir çok serbest işlerde çalıştım lise mezunuyum tekstil market v.b. gibi sizin çalışmak isterm petlas la çalışmakla gurur duyarım sizlere arz ederim.tel 05425503710

  • nejat atniş

    MRHB.BEN 1985 KIRSEHİR DOGUMLUYUM.OTO ELEKTRİK İŞİYLE UGRAŞIYORUM.TIR KAMYON DORSE RÖMORK TESİSAT KEPÇE HİDROMEK JCB MASTAŞ İŞLERİNİZİ YAPARIM.İSTANBUL BORUSAN VE BOGAZİÇİ FABRİKALARINDA ÇALIŞTIM.ROMTAŞ KOCATAŞ LOGİSTİK TAŞIMACILIK ŞİRKETİ OTO ELEKTRİK İŞLERİNİ YPTIM.TELF 05438149738

  • önerarslan

    selamun aleykum ben öner arslan çemaş döküm sanayisinde çalışıyorum fabrikanızda görev almak istiyorum 1980 kırşehir dogumluyum yardımcı olmanızı saygılarımla arz ederim 5324482552 numaralı telden ulaşabilirsiniz

  • ABDURRAHMAN EROGLU

    SAYIN YETKİLİ:BEN ANKARADA İKAMATKAH EDİYORUM.ÇANKIRIDAKİ FABRİKANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.. KIRIKKALE TİCARET MESLEK LİSE MEZUNUYUM.BİR ÇOK FABRİKALARDA ÇALIŞTIM..
    1981 DOGUMLUYUM İŞ İLANIMI ARZ EDERİM TEL:05422286875

  • BİLAL SARIAYDIN

    sayın yetkili:1993 dogumluyum ilk okulu Mehmet Akif Ersoy İlk Ögretim Okulunda orta okulu bitirdim.Gazi Endüstiri meslek lisesinde okudum.bölümün elektrik eloktronik bölümüyüm(dalım görüntü ve ses sistemleridir.)bir cok fabrikalarda birancım elektrik oldugundan calıstım.Ankara Toksokakta tedas enerji sag sirketinde havayat olarak gecici olarak calıstım.Ve baba meslegi olarak İZMİR,ALANYA’DA 4 YILDIZLI OTELLERDE KASAPHANE VE IZGARA SEFİ OLARAK CALISTIM.PETLASLA CALISMAKLA MUTLULUK DUYARIM.İS İLANIMI ARZ EDERİM.TELEFON NO;05412027255

  • Deniz KESKİN

    Sayın Yetkili; Ziraat Mühendisiyim ve aynı zamanda işletme fakültesi mezunuyum. İş Aramaktayım.13 yıllık iş tecrübem var. Un fabrikası- Eğitim Merkezi- İSG Danışmanlık Bürosu- HES Şantiyesi ve Yemek Fabrikası dahil olmak üzere çeşitli alanlarda çalıştım. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım.
    [email protected] 0 546 201 14 12

  • Ramazan DURSUN

    12.10.1981 doğumluyum EML si metal işleri bölümü mezunuyum MEB lığına bağlı özel bir kurstan alınma kaynakcı belgem var. 10 yıldır Bursa da ÜCGE depo raf sistemlerinde kaynak bölümünün vardiye sorumlusuyum kaynak hakkında her türlü seminer eğitimlerine katıldım . Yurtici ve yurtdışı hertürlü kaynak işinde calişmak icin hicbir engelim yoktur. Cevabınıı bekliyorum

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir