Petlas İş Başvurusu 2017

petlas

Petlas İş Başvurusu 2016

Petlas firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Petlas yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Petlas iş ilanları mevcuttur.

Dünyadaki gelişimlere paralel olarak değişen koşullara uyum sağlamak, aynı zamanda ileri teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Bunu başarabilmenin önde gelen koşullarından birisi de şüphesiz devamlı gelişime açık İnsan Kaynakları politikası uygulayarak, nitelikli personele sahip olmak, ve bu personelleri bünyesinde tutabilen, sürekli geliştiren bir kuruluş olarak rekabet avantajını elde etmektir. Bunun bilincinde olan bir Şirket olarak, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı ve entelektüel sermayemiz açısından da kendimizi gelecek yıllara hazırlamaktayız.

İnsan Kaynakları konusunda temel politikamız bugüne kadar yapılanları baz alıp, bundan sonraki yapılacak iyileştirme ve geliştirme çabaları ile yüksek performansa sahip bir takım oluşturmaktır.

İnsan Kaynaklarına ilişkin yürüttüğümüz amaçlara yönelik faaliyetler; modern yönetim esaslarının uygulandığı, dürüst, adil, istikrarlı ve çalışanlara huzur veren bir çalışma ortamı oluşturmak, üstün verimli ve yüksek iş tatminine haiz bir insan kaynağına sahip olmak, çalışanların yetiştirilip, organizasyonun kademelerinde yükselmelerini sağlayan bir kariyer yönetimi oluşturmak, uygun, tutarlı ve adil bir ücret yönetimi uygulamak ve mümkün olan en objektif yöntemle çalışanların performanslarını değerlendirmek ve ödüllendirmektir.

Hedefimiz lastik sektöründe bir Dünya markası olmaktır. Bizi bu hedefimize ulaştıracak yüksek performansa sahip bir takım oluşturduk ve bu hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bu çabamızda bizi destekleyecek ve takımımıza güç katacak yeni arkadaşlara her zaman gereksinimimiz olacaktır.

İnsan Kaynakları misyonumuz doğrultusunda eleman seçme sürecindeki temel amacımız, Dünyadaki küresel gelişme süreciyle bütünleşip, sektördeki en iyi “İnsan Kaynağına yani entelektüel sermayeye” sahip olmaktır. Geleceği kazanmanın yolu; potansiyelini tam olarak kullanmaya istekli, kendi amaçları ile Şirket amaçları arasındaki ilişkiyi kurabilmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, nitelikli insan kaynağına sahip olmaktan ibarettir.

Şirketimize yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğüne ulaşır ve değerlendirilir. Bu değerlendirme, görevin gerektirdiği niteliklerle adayların taşıdıkları nitelikleri karşılaştırmak suretiyle sözkonusu pozisyon için en uygun kişiyi seçme imkanı sağlamaktır. Böylelikle objektif ölçülere dayanan bir seçimle kişileri niteliklerine uygun doğru işlere yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Adayların değerlendirilmesi; mülakatlar, çeşitli testler ve değerlendirme merkezi gibi yöntemler kullanılarak yapılır. Adaylar ilgili departman yöneticileri ve pozisyonun ilk amirleri ile de görüştürülürler, son karar İnsan Kaynakları Yöneticileri ve ilgili Yöneticilerin mutabakatı ile verilir.

Birlikte çalışacağımız kişilerde aradığımız nitelikler arasında; yenilikçi, kendini geliştiren, analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerisine sahip, kendine güven duyan, motivasyonu yüksek, esneklik, dinamizm ve profesyonellik anlayışına sahip, müşteri odaklı, iletişime açık ve takım çalışmasına yatkın olma gibi özellikler ön plandadır.

Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ar-Ge Kimya ve Makine Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Bakım Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Jant Fabrikası Yönetici ve Mühendisleri Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Demand Planning Specialist Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Sistem Mühendisi Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış Uzmanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Kimyager Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi Antalya, İstanbul… Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Eğitim Sorumlusu Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Tır Şoförü Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler Elemanı Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kırşehir Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.
CNC Operatörü Ankara Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

8 Comments

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir