Medek Medikal İş Başvurusu ve İş İlanları 2020

Medek Medikal İş Başvurusu

Medek Medikal firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Medek Medikal yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Medek Medikal iş ilanları mevcuttur.

1999 yılında kurulmuş olan firmamız Moleküler Biyoloji, Genetik ve Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp Bebek, IVF) alanında faaliyet göstermektedir. Firmamızın İstanbul’daki Merkez ofisi ve Ankara’da Anadolu Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

Tüp Bebek Laboratuar sarf ve cihazları

Her geçen gün daha fazla IVF kliniğine daha verimli tedaviler sunabilmeleri için dünyaca ünlü markalarımız bilimsel ve profesyonel hizmet veriyoruz.
IVF için özel tasarlanmış, tüm kalite kontrol sistemlerinize uygun sertifikalara sahip plastik laboratuar sarflarıyla Nunc,     Embriyo transfer kateterleri, OPU iğneleri, IUI kateterleri, Aspirasyon pompaları ve IVF klinik uygulamalarında kullanılacak tüm gereçleriyle Rocketmedical, ICSI ve Holding, Assisted Hatching, PZD ve tüm IVF mikromanipulasyonlarına yönelik pipet üreticisi, dünya lideri Humagen Fertility Diagnostics, Embriyo kültür medyumlarıyla Sage,laboratuar cihazları ve laminar kabinler üreten Varolab, laser yardımlı manipulasyonlarıyla Hamilton Thorne, innovativ laboratuar ürünleriyleShivani Scientific.

Kalite Kontrol Çalışmaları

Laboratuarlarda standardizasyonun öneminin her geçen gün arttığı günümüzde, bu hususun belki de en önemli olduğu laboratuarların başında Tüp Bebek-Embriyoloji Laboratuarları gelmektedir.

2009 yılı içerisinde Embriyoloji ve Androloji Laboratuarlarınız ile OPU Odanızda yaptığımız muhtelif parametre ölçüm, değerlendirme ve raporlama  çalışmalarını 2010 yılı içerisinde daha da planlı ve programlı bir şekilde rutin hale getirmek, dolayısıyla laboratuarınızda olması gereken çalışma standartlarının takiplerini yapmak ve bu sayede gebelik oranlarınıza artı katkı sağlayabilmek amacı ile yaptığımız ölçümler, değerlendirmeler ve raporlamalar aşağıdaki parametreleri içermektedir ve özel yazılımları ile işlenen ölçümlerin orijinal çıktıları da raporda sunulmaktadır.

Anahtar Teslimi IVF Laboratuvarı Kurulum Projeleri

Deneyimli Teknik Kadromuz ve Proje Koordinatörlerimizle Bir IVF merkezini oluşturan Embriyoloji ve Adroloji Laboratuvarı ile Jinekoloji (OPU) ve Cryogenic birimlerinin ihtiyaç duyduğu tüm cihaz, ekipman, aksesuar ve sarf malzemelerinin projelendirilmesi aşamasında daima hizmetinizdeyiz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

2 Comments

 
 

Leave a Reply