Jti İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Jti İş Başvurusu 2016

Jti firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Jti yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Jti iş ilanları mevcuttur.

JTI – Japan Tobacco International is the international tobacco division of Japan Tobacco, a leading international tobacco product manufacturer. The company is headquartered in Geneva and sells its brands in 120 countries.

As of 2011, JTI employed about 25,000 people around the world at 90 offices, 24 factories (producing cigarettes), 6 research & development centers and 5 tobacco processing facilities.

Thomas McCoy is the President and CEO and Masamichi Terabatake is the Deputy CEO, Executive Vice President, Emerging Products & Corporate Strategy.

buradan başvuru yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

6 Comments

 • Gökhan şanlı

  Izmirde ikamet ediyorum yapı ve kredi bankasinda zırhlı araç para nakil transfer bölümünde çalisiyorum uygun görüldügü takdirde plasiyer satıs bölümünde görev yapabilirim.507 468 90 12

 • Gamze

  Aşçilik bölümü mezunuyum. 5 Yildizli otelde stajımı tamamladim ve personel olarak çaliştim. Aşçilik üzerine iş ariyorum y

 • murat serkan çelebi

  Antalya şok marketlerde mağaza müdürü olarak çalıştım(8yıl) akerlik sebebi ile işten ayrıldım.askerden geldim anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdim

  0546 858 3212

 • serkan

  istihdamım isteğidr.

 • bülent

  mersinde faliyet göstermekte olan siğara fab. da çalıştım 2 gün önce işten ayrıldım.Tütünhazılama böl.tüm makinaları kulandım ve mekanik bakımlarını yaparım.yaprak işleme bölümü red line makinası ve diyer makinaları kullanımı ve bakımı_ treyşing makinası yani damar ayırma makinası kullanımı ve bakımı_ reccon hatı üratimi ve bakım onarımı. bu hattlardaki tüm makina bakım onarım ve operatorlüklerini yaparım.. tütün bilgim nem ve üretim sorumluluklarının hepsini bilirim. tel no:0538 745 57 93 ve0538 407 39 79 çağrıldıgım zaman hemen gelirim. yaprak işlemede birçok tütün eksperleryle beraber çalıştım saygılarımla.BÜLENT YANMAZ..

 • özlem ispekter

  uygun görülen pozisyon

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir