İşçi ve Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2015

İnşaat

İnşaat iş ilanları, inşaat iş başvuruları, eleman arayan inşaat firmaları hakkında ayrıntılı bir araştırma yaptık, yazının devamında görebilirsiniz.

İnşaat sektörü her zaman faaliyette olan ve bu nedenle de tüm dönemlerde çalışan arayışında olan bir sektör. Bu sektörde çalışmayı amaçlayan kişilerin farklı seçenekleri var. Yurt dışında da, yurt içinde de iş bulma imkânı bulunabiliyor.

Binlerce insanın ve ailesinin geçim kaynağı olan inşaat sektörü, hala ekonominin motoru konumunda. Rusya, Ortadoğu ülkeleri ve Avrupa’nın birçok yerinde çalışan arayan şirketler bulunmaktadır. Türkiye’den yurt dışına gitmeyi tercih eden birçok Türk vatandaşı da vardır. Yurt dışında en çok çalışan arayan ülkelerin başında Cezayir, Afganistan, Irak, Türki Cumhuriyetler, Arabistan ve Libya gelmektedir. Yurt dışında en çok eleman çalıştıran Türk şirketlerinin başında ise Alarko Şirketler Grubu ve Rönesans İnş. gelmektedir.

En çok bu sektörde çalışan arayışında olan şehir tahmin edilebileceği gibi İstanbul’dur. Ülkemizde bulunan inşaat firmaları arasında önde gelenler; Ağaoğlu, Ukra İnş., Teknik Yapı, Varyap, Sur Yapı, Bulut İnş., Fi Yapı, Limak İnş., Rönesans İnş., Enka İnş., Kullar ve Dumankaya şirketleridir. Ankara, İstanbul ve İzmir’de de binlerce inşaat çalışanı alımı yapılacaktır. Bu iller, söz konusu sektörde İstanbul’dan sonra en fazla çalışan bulunduracak potansiyele sahip illerdir.

Türk şirketleri Libya, Mısır, Tunus, Suriye gibi ülkelerde de yatırım yapmaktadır. Libya’da 3-4 bin dolar arasında maaşla dış cephe ustası aranmaktadır. Mısır’da da 3 bin dolara yakın maaşlarla ustalar arandığı belirtilmektedir. Bu ülkeler riskli durumda olduğu için ilanlarda özellikle başvuranların “güvenlikli bölge”de çalıştırılacağı ve maaşların dolgun olduğu vurgusu yapılmaktadır. Söz konusu inşaat firmaları arasında Mas İnşaat, NVS grup, Mimsa, Gurbah Mühendislik bulunmaktadır.

Yurt dışı iş deneyimi olan kişilerin öncelikli olduğu belirtiliyor. Nuh İnş., Yılmazlar Uluslararası İnş. Şirketi, Endem İnşaat, Sembol A.Ş. İnka Academy, Amerikan Hastanesi, OOO Spetsstroy Kaba Yapı Formenleri şu anda kariyer.net’te sektörün çeşitli alanlarda çalışan arayan bazı şirketler. Bu şirketler, saha mühendisleri, teknikerler, mühendisler, kalite mühendisleri gibi değişik alanlarda çalışmak isteyen, tecrübeli eleman arayışında olduklarını ifade ediyor. En çok aranan meslek dalı elbette ki teknikerler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) hazırladığı Türkiye İnşaat Malzemeleri Sektör Görünüm Raporu 2011’e göre 2009 ve 2014 yılları arasında gelişmekte olan ülkeler ve Türkiye yapı sektörü açısından hareketli bir dönem yaşayacak. Bu beş yıllık zaman diliminde Türkiye %8,5 oranında büyüme beklentisi ile sektörde gelişmesi en olumlu görünen ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye ve Rusya’yı Güney ve Kuzey Amerika ülkeleri izliyor. Daha sonra Afrika ve Ortadoğu ülkeleri geliyor. Batı Avrupa ise bu alanda büyümesini neredeyse tamamladığı için en hareketsiz bölge durumundadır.  Bu durumu avantaja çeviren Türkiye, gitgide daha fazla insanını bu sektöre yöneltmek durumundadır. Bu durumdan hem ülke, hem sektör, hem de çalışanlar kazançlı çıkacaktır.

Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında önemli ve çok büyük projelere imza atan birçok Türk firma mevcut. Söz konusu Türk inşaat firmaları gerçekleştirdikleri projelerle sadece Türkiye’de değil yurtdışında da tanınır hale geldi.

Bahsi geçen Türk inşaat firmaları yurtiçi ve yurtdışı projelerde çalıştırılmak üzere binlerce işçi ve eleman alımı yapıyor.

2014 İnşaat Firmaları Eleman ve İşçi Alımları

2013′ü büyüme ve genişleme ile bitiren inşaat sektöründe inşaat şirketlerinde işe alımlar ve mevcut çalışan sayısı son dönemin en üst seviyesine ulaştı. 2014′e de stabil yatırım kararları ve yeni projelerle giren inşaat firmaları 2014 yılında da binlerce işçi-personel alımı yapacak.

En çok inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alan inşaat firmaları hangileri?

Söz konusu inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alımı yapan dev firmaların başında DUMANKAYA, AĞAOĞLU, KULLAR, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT geliyor. İnşaat alanında en fazla işçi-personel alımı yapılan şehir ise İstanbul.

Ankara, Antalya, İzmir İnşaat İşçisi ve Eleman Alımları

İnşaat sektöründe en fazla işçi alımının yapıldığı İstanbul’dan sonra sırasıyla Ankara, Antalya ve İzmir en çok inşaat işçisi ve inşaat personeli alımı yapan şehirler.

İstanbul İnşaat Elemanı Alımları

2013′de büyük projelere start veren inşaat sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı projelerde ciddi eleman ve işçi istihdam açığı doğdu. İnşaat firmalarında çalışmak isteyen eleman ve işçi adayları için 2014 yılında da ciddi iş fırsatları söz konusu.

ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Son 25 yıldır, ENKA, ENR-Engineering News-Record dergisi tarafından belirlenen ilk 225 uluslararası müteahhitler sıralamasında devamlı yer almakta ve 2004 yılında 53. sırada bulunmaktadır. Faaliyet Alanı oldukça genişlemiş olan enka inşaat Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Afrika; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonunda İş merkezleri, otoyollar, plazalar, fabrikalar vb inşaat projeleri ile faliyetini yürütmektedir. Enka inşaat 2014 işçi eleman alımı.

BULUT İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Bulut inşaat 1987 yılından bu yana kaliteden ve konfordan ödün vermeden sürekli yeni projeler hayata geçiriyor; Kararlılık ve disiplinli çalışma ile her gün biraz daha güçlenerek büyüyor. Bulut inşaat Türkiye’nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir. Bulut inşaat 2014 işçi eleman alımı.

LİMAK İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır. Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100′ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Limak inşaat 2014 işçi eleman alımı.

Fİ YAPI ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Emlak sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan FİYAPI A.Ş. inşaat sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fi Yapı 2014 işçi eleman alımı.

RÖNESANS İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Dünyanın en büyük uluslararası müteahhit şirketleri arasında ilk 100′de yer alan ve Yurt dışı projelerinde birçok ödüle layık görülen Rönesans İnşaat, Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61′inci, 2008 yılında 68′inci, 2009 yılında 85′inci, 2010 yılında 75′inci, 2011 yılında ise 69′uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür. Rönesans inşaat 2014 işçi eleman alımı.

UKRA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

İnsanı temel alarak, doğayı asla göz ardı etmeden “hayata değer katmak” prensibiyle, kalite ve güvenlikten ödün vermeden Türkiye’nin gurur duyduğu ve dünyada örnek sayılabilecek yaşam projeleri üretmek için yola çıkmış ve 2003 yılında inşaat sektörüne giren Ukra İnşaat, ilk olarak 36 daireli Öykü evlerini inşa etti. Ardından 2005 yılında 127 ofisten oluşan Ukra Şelale Plaza’yı hayata geçirdi. Ukra İnşaat’ın tüm projelerinde Türkiye ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri, mimarları görev aldı. Ukra İnşaat gerçekleştirdiği tüm projelerde çevreye uyum prensibine hakimdir. Ukra İnşaat teknelojisinin en üst olanaklarını doğanın verdiği huzur ve uyumla harmanlar. Ukra İnşaat’ın hedefi değer yaratan herkese kazandıran bir marka olarak büyük projelere imza atmak başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke olarak benimsemiştir. Ukra İnşaat 2014 işçi eleman alımı.

AĞAOĞLU İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

1981 yılında ilk şirketi olan Akdeniz İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat,gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek 30 binin üzerinde konutun inşaatını tamamlayan Ağaoğlu, Türkiye’nin nitelikli konut üreten ve halihazırda konut üretimi için kaynak üretip iş sahası açan en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Ağaoğlu inşaat 2014 işçi eleman alımı.

YAMATA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

YAMATA 1999 yılında kuruluşundan itibaren, tasarım, proje geliştirme, mühendislik ve inşaat alanlarında mükemmeliyet ve kalite çizgisinden ayrılmadan, yaratıcı, müşteri odaklı uluslararası bir firma olma özelliğini sürdürmektedir.

Türk İnşaat Firmaları İşçi Alımı İş Başvuruları

Eleman, işçi ve personel alımları kapsamında söz konusu inşaat firmalarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, şirketlerin resmi web siteleri üzerinden insan kaynaklarına ulaşarak ve burada yer alan iş başvuru formlarını doldurmak suretiyle başvurularını gerçekleştirebilirler. Bazı inşaat firmaları ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadırlar. Bu nedenle bu siteler üzerindende firmaların ilanlarına ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tekfen İnşaat İşçi Alımı598 Yorum yapılmış: "İşçi ve Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2015"

commenter

aleminyum usdasıyım 15yıllık enson tavda calışdım 531 832 0757

commenter
mustaf a demirci | Mart 16th, 2013 at 18:30

değişk firmalarla yurt dışında sorunsuz çalıştım kara sıva duvar alçı sıva dış cephe montalama yaptığım en iyi işler olup her türlü sınava ve uygulamalı mülakata açığım ilgilenlerin davetini acilen bekliyorum tel 05448049902 saygılar

commenter
vedatkuşdil | Mart 26th, 2013 at 19:07

13 yılık aleminyum usdasıyım enson katarda dohada tav inşda fomemlik yapdım ekipimiz var 5318320757

commenter

alt yapı ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 05413907276

commenter

dış cephe montalama alçı sıva boya işleri yapıyorum 0507 127 44 45

commenter
muammer çınar | Nisan 29th, 2013 at 10:21

değişik firmalarla yurt dışında sorunsuz çalıştım kara sıva duvar alçı sıva dış cephe montalama yaptığım en iyi işler olup alçı sıva boya ustasıyım her türlü sınava ve uygulamalı mülakata açığım ilgilenlerin davetini acilen bekliyorum tel 05373367649*saygılar

commenter
ali kızıldag | Mayıs 4th, 2013 at 19:42

meraba ben ali 1985 yılından beri inşaat işiyle uğrasıyorum kalıp ve demir ustasıyım 05415686794 aramanızı bekliyorum

commenter

merebalar ben kaynak ustasıyım daha önce libyada ve ırakta çalıştım tekrardan yurt dışında çalışmak isterim ilgilenlerin dikkatine saygılar 05344407755

commenter

slmben erdal gün hatay reyanlı beşaslan köyünde ikamet etmekteyim ve şu an istanbul da batı inşaat aşede calışyorum firmamın adı anka mekanik pre ustası ve mekanik ustasıyım sizinle calışmak istiyorum yurt dışında rusyada yamata inşaat aşede calıştım 1 sene ve ırakta calıştım rusyada soşide calıştım sizinle calışmak ist pasaportum 10 yılık süresi var sizden tarafımca bilgilendirilmeyi arz edrim num 0539 743 70 73

commenter
erkan gerikal | Mayıs 8th, 2013 at 15:38

25 yıllık iç,dış cephe mantolama,boya badana,laminant parke montaj ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum telefon numaram 05392470896

commenter

26 yaşında askerlik engeli olmayan doğalgaz kalorifer ve sıhhı tesisat konusunda ustayım yurt dışında iş arıyorum tecrübeliyim ve doğalgaz ve tesisat teknolojisi yüksek okul mezunuyum 0539 959 43 30

commenter

30 yıldır ahşap ve mobilya işiyle uğraşmaktayım yurtdışı deneyimim var ayrıca kalıp işinden anlarım yurt dışında çalışmak istiyorum 05442683763

commenter

30 yıllık ahşap ve mobilya montaş ve atölye üretim tecrübem var yurtdışı sembol libyada costa rusyada yenigün rusyada ve türkiye içi birçok ilde işbitirdim tercübeme güveniyorum yrtdışında en az bir yıl çalışmak istiyorum ilgilenen firmalar arasın 05442683763

commenter

bursada mantolama boya alçı işçiliklerini yapıyoruz 05313349972

commenter
İLHAMİ AYDIN | Mayıs 14th, 2013 at 14:52

MEB pratik sanat okulu 1972. 1974 metal işleri elektirik kaynağı mezunuyum 1. caca ısı makina sanayi 1974. 1975. 2. tıreysan tıreyler sanayi 1979. 1980. 3. Çukurova 1980. 1988. 4. borusan. 1994. 1999. 5. aydın makina da formen olarak 2000. 2005 tarihinde çalıştım kendi isteğimle ayrıldım ırakta kut ve tacide basrada belirli aralıklarla işalıp yaptım ilgilenenlerin dikkatine yurt dışı tercihimdir 0506. 8718725

commenter
halil dağdelen | Mayıs 14th, 2013 at 15:19

inşaatta kalıp çakma demir bükme bağlama kesme işleri ve ara işlerde çalıştım acil işe ihtiyacım var 0534 348 3757

commenter

34 yaşındayım inşaat ustasıyım projeden anlarım şirketlerde iş arıyorum 05437271978

commenter

34 yasındayım inşaat ustasıyım iş arıyorum

commenter
mazhar huğala | Mayıs 14th, 2013 at 20:56

ben alcıve boya utasıyim yurtdışında calışmak itiyorum daha öncede yurtdışındalıştım tel 0535 623 04 17 saygılarımla

commenter

yurt dışı firmaları için inş soğuk demirci ekibimle birlikte gelebilirim isteğe göre şartlar uygun olursa tek kendimde gidebilirim

commenter
Reşat cildan | Mayıs 15th, 2013 at 12:06

selam ben dış cephe alçi kara sıva şap boya ve fayan seramik ustasiyin yurt dışı deneyim var özellikle tunus cezayir fas ve libya rusya saygilar

commenter
Reşat cildan | Mayıs 15th, 2013 at 12:15

selam ben dış cephe karasiva alci sap boya fayans seramik yurtdışi deneyim var ózellikle tunus fas cezayir libya rusya saygilar tel 0535 941 0336

commenter

iyibir kalıp duvar ustasıyım çeşitli şirketlerde formenlik yaptım yaşım 44 yurtdışı deneyimim var ekibim var ekiplede ğelirim yalnızda saygılarla samsun 05377844756

commenter

BEN HUSNU ATAY 22 YILDAN BU YANA YURTDISIN DAYIM GEREK ALTYAPI GEREK KABA ISLER DE SAHA FORMENLIGI YAPTIM SU AN ENKA UMMAN MUSCAT HAVA ALANI ISAATINDA KABA ISLER FORMENI OLARAK GOREV ALIYORUM 1 AYA KADAR TUKIYEDE OLACAM EGER GOREV VERIRSENIZ BENIM ICIN ULKE FARKETMEZ ORTA DERECEDE ARAPCA VE RUSCA BILIYORUM 06 O5 1969 ADANA 0535 606 65 12 UMMAN NUMARAM 968 943 585 64 CALISMAK ISTERSENIZ DAHA ONCEDE GELEBILIRIM

commenter
seyyid ismet şener | Mayıs 18th, 2013 at 11:20

S.A 23 yaşın dayim kara sıva ve montalama yaklaşk 8 senedir ustasıyım ustalik belgem var enson ırak ta taşronluk yaptım yaklaşık 6 ay ve Turkiyeye geldim aylık maaş işi olursa gelirim metraja da ekibim var numaram 0531 326 44 48

commenter

boya ve alcı ve montalama işlerı yapmaktayım yurt dışında calışmak ıstıyorum cep 0535 670 93 75

commenter

izmir ödemiş,te ikamet ediyorum. yurtdışında çalışmak istiyorum. 25 yıllık alçısıva boya kartonpiyer. parke silim sistire cilalama işlerinde çalışmaktayım. olursa sevirim saygılar

commenter

ALÇİSIVA VE BOYA İŞLERİNDE 25 YILLIK USTAYIM. YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.. 05374141681

commenter

24 yıllık fayans seramik ve mermer ustasıyım. libyada çalıştım şu an yurtdışında çalışmak istiyorum. TEL.0535 811 13 24

commenter

Ismim cemal ben turkmenistanda yasiyorum ben turk sirketlerile yurt disinda calismak istiyorum burdan isci bulup gotermesine yardamci olurum nomuram 0099363436239

commenter
şeref altunel | Mayıs 21st, 2013 at 17:43

mrh imalat montaj kaynak ustasıyım yurtdışı projelerinizde çalışmak istiyorum saygılar 0538 366 95 29

commenter
ahmet muharem | Mayıs 22nd, 2013 at 15:00

30 yillik fayans ve seramik ustasiyim yurt ici yurt disi fark etmes almanyada 1 yil calistim te 0030 6937375774 tesekurler

commenter

mrh 11 yildir ben kalip ve demir işinde ustasiyim ve calişiyorum turkiye de ve yurt dişinda da caliştim şukur hakini vermek deyis teşekurler
.0542.680.82.56

commenter
yusuf aytekin | Mayıs 23rd, 2013 at 01:30

mrb 25 yasindayim yaklasik 7 senedir celik montaj kisaca mekanik isleriyle ugrasiyorum su an tunustayim tunusta bir projeniz varsa eger direk gecis yapabilirim bobmarley_k__@hotmail.com email adres

commenter
Doğan ayyıldız | Mayıs 23rd, 2013 at 17:49

ahşap inşat kalıp ustasıyım resmi ustalık belgem var 21 yıldır inşatla uğraşıyırum Tel 05321603097 konya

commenter

tır veya kırk ayak farketmez src ,psko teknik ve lpğ taşıma belgelrim var libyada çalışıp para kazanmak istyorm 05304580207

commenter
memet zeki ortacan | Mayıs 23rd, 2013 at 21:47

19 YIL DAN BERİ YÜTDIŞINDAYİM ENCOK TEKFEN İNŞAAT TACALIŞTIM 2001 DEN BERİ İNŞAAT FORMENLİĞİ YAPTIM TEKFEN POLİMEKS SUMMA ŞUAN AZERBEYCAN ROLENSAS İNŞAAT TAYİM KABA VE İNCE SAHA FORMENLİĞİ YAPTIM ENCOK KONTROLOLARAK CALIŞTIM ŞUAN İNCE İŞLER GENELFORMENLİĞİ YAPIYORUM İŞİMİZ AZKALDI SAYGILARIMLA GSM .05382776027 05336806296 .AZERBEYCAN GSM.+994513645562.

commenter

ben mesut uçak 25 01 1978 bursa doğumluyum tesisatçıyım şu anda ırakta caba firmasında çalışıyorum buradaki işim yakın sürede bitecek ülke fark etmez her ülkede çalışabilirim iş hayatınızda başarılar dilerim
GSM:+905418308545 IRAK GSM:+96407503484881

commenter

Selam ben idris, 18 yıllık iş makinası operatörüyüm, ekskavatör, beko loder, jcb üçünüde kullanıyorum, 3 yıl yurt dışında kazakistanda çalıştım, sertifikam var, her işte tercübem var, iş fark etmez, yol işi, şeb kesme, baraj işi, konut inşaat, alt yapı işi, çevre düzenleme, mermer ocağı, taş ve kum ocakları, iş fark etmez saygılarımla tlf 0537 832 21 41

commenter

slm,ben soguk demir ustasiyim 18 yildir bu isi yapiyorum yasim 35 kendi ekibimle yurt disinda calismak istiyoruz saygilarimla tel.0536 356 35 93

commenter
muharrem yağcı | Mayıs 28th, 2013 at 16:33

merhaba ben demirci kalfasıyım ve kalıpcı ekibimizle birlikte 15 gün önce enka firmasıyla umman hava alanı projesinde 2 yıl yer aldık ve başka fırmalarlada calışmalarımız cok tur iş bitirimlerim belgelerimiz mevcuttur bizimle calışmak isterseniz tel.0 536 777 10 31

commenter

25 yıllık inşaat tecrübem var 6 yıl rusyada demirci kalfası olarak calıştım ekibim var 5347132495

commenter

sıhı tesisat ustasıyım

commenter

sıhı tesisat ustasıyım şüan ırakta calışıyor GSM 07508325974

commenter
memet koltaş | Haziran 4th, 2013 at 16:14

makinalı alçısıva saten boya dış cephe mantolama ustasıyım işini 15 senedir yapıyorum ekibim var yurt dışındada çalışmak istiyorum tel 0536 8564439

commenter

Kalıp ustasıyım yurt dışı deneyimlerim var yurt dışında çalışmak isterim tel 05302659410

commenter

iyi günler ben soğuk demir ustasıyım daha önce rusya ve ırakta şalıştım bi süre ara verdikten sonra tekrar yurt dışında şalışmaya karar verdim ihtiyaç oluğunda ararsanız sevinirim 05380728676

commenter

selam ben zafer uyrtdışı tercubem var ekıbım var kalıpcı ve demırcı 0534 478 01 31

commenter
yunus kızmaz | Haziran 14th, 2013 at 13:46

20yıllık öperatorum ırakte çalışabilirim iş ariyorum

commenter
yunus kızmaz | Haziran 14th, 2013 at 13:47

05302076518

commenter

ben 01.01.1971 siirt doğümlüyum. yaklaşik 14 senedir saha formeni olarak çalişmaktayim. şuan boştayim iş ariyorum 0544 556 06 57

commenter

bir çok firmada alçı boya işlerinde ustabaşı yada usta olarak çalıştım polanya almanya budumexs şirketinde ve rusya soçi adler gibi şehirlerde esta inşaat bünyesinde çalıştım 05078510716

commenter
ibrahim yılmaz | Haziran 16th, 2013 at 22:17

dış cephe ısı yalıtımı-mantolama işinde ekibim ile yurt dışına çıkabiliriz detay için 0543 731 29 99

commenter

mobilya imalat montaj alçıpan işlerinden çok iyi anlarım yurtdışı tebrübem var 05358236923

commenter

demir veya duvar üzerine libya mısır ırak maaşı dolgun olan her yere giderim 05466417863

commenter

Merhaba Ben Emran biz iki kisi Yurt disi Evropa da is ariyorum hemen aran teciben var 15yil stacym var tel.+99365821927
atayew_hamra@mail.ru

commenter
sedat demirci kalfasi | Haziran 23rd, 2013 at 13:46

Slm bn sedat 32 yasinda 19yildr insaat demircisiym orduluyum.yurt ici yurtdisi bircok firmayla bircok projede gorev aldim. Rusya dogan holding.libya dyapi.irak nursoy grup.kttck aksa insaat.irak ilci holding.irak detay yapi .irak 77insaat.kopru baraj celik tunel kalib okul ismerkezi otopark.terminaller.alt yapilar ve konut demiri baglamisimdr.ekibim vardr gerekirse kalibcida kulevin operatorude pompa operatorude eletrikcide ayarliya bilirim cevrem genistr.guvenilir firmslarla aylikli yada goturu usulu calisabiliriz.benim icin karsimdaki durust olmasi yeterlidir.isimi sondere temiz ve hatasiz icra ederim cunku meslegimi severek yapiyorum.yurtdisi yurtici farketmez.sedatarzumanoglu@hotmail.com 0542 366 4783.0539 481 8800.009647505226136

commenter

SLM BEN RAMAZAN GAZİANTEPLİYİM 29 Y İYİ BİR İNŞAAT KALIPÇI USTASIYIM USTALIK BELGEM VAR DENENMEK VE SINAV ŞARTIYLA YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE YURTDIŞINDA ÇALIŞTIM ŞUAN ÇALIŞIYORUM AMA PARA BİRİKTİREMİYORUM OYÜZDEN İYİ BİR ŞİRKETLE HAKKIM OLAN MAAŞLA ÇALIŞMAK İSTİYORUM KENDİME ÇOK GÜVENİYORUM PASAPORTUM VAR IRAK HARİCİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TŞKR EDERİM. GSM:05327810844

commenter

Mekanik ve tesisat ustasiyim yurtdisinda calismak istiyorum tel. 05352741659

commenter

slm ben coşkun koç 26 yasındayım izmirde yasıyorum e.m.l mezunuyum çelikkontriksiyon işlerinde ustayım imalat montaj konuların 5 senelik tecrübem var olursayurtdısında çalışmak isterım 0553 208 74 92

commenter

mrb 35 yıllık yurtdışı yurt içi tecrubeli alcıpan,taş yünü, marangozluk, inşaat kaba-ince ustası, formeni, taşaronuyum, acil yurt dışı işi arıyorum istenilen iş kollarında ustalar temin edilir orta derecede arapca kendimi ifade edecek kadar ingilizce bilirim 2014 yılına kadar pasaportom var saygılarımla 507 6919808

commenter

Selam ben 18 yıllık iş makinası operatörüyüm, ekskavatör, beko loder, jcb, lastikli loder, hepsini kullanıyorum, sertifikam var, yurt dışı tercübem var, 3 yıl kazakistanda çalıştım, her işte tercübem var, yol işinde, baraj işinde, şeb kesme işinde, konut inşaat işinde, alt yapı işinde, çevre düzenleme işinde, mermer ocakları, maden ve kum ocakları, iş fark etmez, her işte tercübem var, yurt dışında iş arıyorum saygılarımla tlf 0537 832 21 41

commenter

SELAM BEN UYRTDIŞINDA IŞ YAPDIM LIBYADA ŞUAN TURKIYEDE İŞ YAPIYORUM IŞIMIZ BITMEK ÜZER KALIPCI VE DEMIRCI EKIBIMIZ VAR ILGILI FIRMALARIN DIKATINE 0534 478 01 31

commenter

KAZIYICI YÜKLEYİCİ OPERETORÜYÜM UMMANDA İŞ ARIYORUM NOM 05445469901

commenter
fahrettın uludogan | Temmuz 1st, 2013 at 21:12

SELAM BEN 20 YILLIK KARASIVA USTASIYIM MONTALAMA ,DIS CEPHE KAPLAMA USTSIYIM İŞ ARIYORUM ..FİRMANIZDA CALISMAK ISTIYRUM SAYGILARIMLA..
BANA ULASIM.== GSM==05322250975

commenter

mermer ustasiyim açil iş ariyorum pasaportum var 05344628997

commenter
orhan kanmaz | Temmuz 4th, 2013 at 18:08

15 yıl kendi karnemle devlet taahüt işleri yaptım üst yapı ve alt yapı işleri iş bitirme belgelerim var alt yüklenici arayan fırmalar varsa çalışa biliriz devlet işleri olursa direk işi yapar kabulunu yaptırırız

commenter

Ben fayans seramik ve elektrk isi yapmaktayim son calistigim yer irak suleymaniye quwan group. Ekiplerim var. Formen yada usta olarakta calisabilirim tlf 05326010124

commenter

Slm bn kenan eskavator loder jcb silindir foklif kamyon kullaniyorum 14yillik santiye hayatim var herturlu yol altyapi ocak ………..islinde tecrubeliyim yurt disinda calismak istiyorum tskurler05305841228

commenter

arkadaslar hepımızın ayrı yetenegı var ama dıkkat edın herkez yazıyor bu iş boyle olmuyor dıyorlarkı yuksek maasla iş hanı nerde kım gıtmıs tanıdık olmazsa bu iş olmaz hepımıze sabır dılıyorum

commenter

ben kalıpcı ustası ve erkek kuaförüyüm belgelerım var 25 yasındayım. kazakıstanda 7 ay calıstım orta derecede kazakca ve rusca bılıyorum .tel 05446753540

commenter
fuat dalbudak | Temmuz 11th, 2013 at 23:15

alçı boya montalama ustasıyım dolgun maaş veren yurdışı her yere giderim 0543 9010621

commenter

tesisat kalörüfer ve doğalğaz ustasıyım

commenter
mustafa bayindir | Temmuz 13th, 2013 at 01:53

20yildir insaat demirciligi yapiyorum 11 yilini kalfalik yapmaktayim cogunlukta devlet isler yaptim ekibimle birlikte veyahut tek is ariyorum tlf 05336674973 05423910122

commenter
uzeyir kontas | Temmuz 13th, 2013 at 23:11

elektirik tesisat ustasiyim cesitli ulkelerde calıstım salam bir firma ile calısmak istiyorum tel 05423495449.07503290287

commenter

20 yıllık deneyimli kara sıva ve duvar ustasıyım alçı sıva ve fayans şap işleri titizlikle itina ile yapıyoruz ekipçe çalışıyoruz.tel 05325472372-05075257600. aygün inşaat

commenter

iş arıyorum boru montaj usta yardımcısıyım 05445122172

commenter

selam şu anda sedanda çelik kapı imalatında. usta başlık yapıyorum kayseriliyim yaklaşık 2 senedir bu ülkedeyim 1650 dolar alıyorum. mesleğim torna tasfiye isimin ve sanatının. erbabiyim. isimden memnunum ama ülkeden değilim. metal uüzerine ne iş yada imalat olusa olsun. altından kalka bilecek kapasitedeyim 38 yaşındayım teşekkürler

commenter
mustafa gümüşay | Temmuz 25th, 2013 at 09:27

merabainceişlervekabaişlerkonusunda 3 yıldıryurtdışındaçalışıyom şuan yenigeldım işarıyom otelpurojelerındeçaliştm 05462539648

commenter

20 yasindayim izmirde yasiyorum her turlu insaat isi yaparim 0553 426 80 12

commenter
mehmet solmaz | Temmuz 27th, 2013 at 22:58

Alçı ve boya işler itinayla yapıuorum ve iş arıyorum

commenter
mehmet solmaz | Temmuz 27th, 2013 at 23:01

Alçı ve boya işler itinayla yapıuorum ve iş arıyorum aydında oturuyorum

commenter
mehmet solmaz | Temmuz 27th, 2013 at 23:04

Alçı boya usasıyım iş arıyorum 05435146215

commenter

1981 yılında çıraklığa başladım.şuan boya dekorasyon konusunda sadece tek laf söyleyebilirim.lafımında arkasındayım..elime su dökecek usta zoor bulunur.
yaptığım işler…
duvar kağıdı,
alçıpan
bölme duvar,
kartonpiyer ve stronpiyer,
sıva ve saten alçı uygulaması…
ayrıyetten desen uygulaması yapan profesyonel ustayım..
bu ilanı bırakmamdaki sebebe gelince….
BELKİ …!,
belki diyorum işte usta kıymeti bilen ve elibnin altındaki cevheri kaybetmek istemeyen büyük firma sahipleri görür diye…
benle çalışın,,,ekibte kurarım…sorun değilç..
saygılarımla…………

commenter

cep tel….0537 952 08 02

commenter

Slm ismim cemal Turkmenistanda yaşiyorum galip ve demir işini yapyorum 50,60 kişilik ekibim var tel nomuram 0099367543542. Saygılar…

commenter

slm alçı boya ustasıyım yurt dışı projelerinizde çalışmak isterim

commenter

Adım selım şuan libyadan yazıyarım mesleyım dekerasyan işbaşvurusunda bulunmak istıyorum calıştıgım fırmalarsa enka monotek yamata haznadar olu socı fırmanızda calışmak istıyorm tel 05369212685 libya tel 0911719403

commenter

inşaat kalıb ustasıyım 36 yaşımdayım 2 yıl arabistand çalıştım

commenter
huseyin yilmaz | Ağustos 3rd, 2013 at 10:54

Kalip demir ve duvarci ekibim var ayni zamanda catida yapilir 20 kisilik ekibim var hazir sayiyi istege gore artiririz calismak isteyen muteahit mimar ve muhendislerden haber beklerim 0532 174 28 55

commenter

slm ben hamit alçı boya ustasıyım yurt dışında iş arayorum tel 0535 635 36 81

commenter

ben soğuk demir ustasıyım daha önce rusya ve ırakta çalıştım elamana ihtiyacı olan citti şirketlre elaman ihtiyacı olanlar ararsa sevinirim tlf 05380728676

commenter

İsmim serkan asma tavan ustasiyim..projeli projesiz herturlu aplikasyon ve imalatu yapiyorum irtibat tel 05426385697

commenter

Arapça, Rusça iyi derece var.Planı projesi var. Suudi Arabistan 3 yıl Libya 3 yıl Tataristan Kazan 4 yıl kaba işler formeni olarak çalıştım.

commenter
şakır yılmaz | Ağustos 7th, 2013 at 02:23

20 yıl saudı arabıstanta genel formenlık yabtım en son cıddede hıldom yabımınta bulunub turkıyeye dontum elımte şırket temız kağıtı bulunmaktatır ılkınıze saykılar

commenter
şakır yılmaz | Ağustos 7th, 2013 at 02:32

20 yıl arabıtanta kenel formenlık yabtım son ışım cıddede hıldon ınşaadını tamalayıb yurta tontum bazı netenle ıhtıyac tuymaktayım şırketın formenlık temız kağıtı temız tosyası elımte mevcut ılkınıze saykılar tel 05368329421

commenter

Yurt disi deneyimi olan arabistan rusya ve libyada calistim 30 kalipci 15 demirci den olusan bir ekibiz ekip artirilabilir saygilarla turan inak 0536326 71 26

commenter

ben 39 yaşındayım inşaat kalp demir ve inşaat boyacısıyım ustayım yurt dışında çalıştım 10 yıl sizin şirketinizle çalışmak istiyorum telefon numaram 05354976162

commenter

ben 39 yaşındayım inşaat kalıp demir ve inşaat boyacısıyım ustayım yurt dışında çalıştım 10 yıl sizin şirketinizle çalışmak istiyorum telefon numaram 05354976162

commenter

ben 25 yaşında inşaat demir ustasıyım çeşitli büük firmaların taş ören olarak şini yaptım 20 30 arsında kalıp demir ustalarım var işimmiz toparlandı iş arıyorum bizim tabirimizle oyun arıyoruz 05396504269

commenter

20 yildir saten boya plastik boya saten alci siva alci ve cila yapiyorum sizinle calismak istiyorum Tel 0536 250 34 94 13/08/2013

commenter

Kalip ustasiyim

commenter

27yaşinda 12 senedır inşaat usatsıyım belgeli kalıp duvat izalasyn ustası 05427311615

commenter
mustafa turgut | Ağustos 17th, 2013 at 22:05

merhabalar 26 yıllık inşşat sıvalama işi yapıyorum yurt dışı yurt içi fak etmez iş arıyarum 05079734645

commenter
muammer çınar | Ağustos 17th, 2013 at 22:47

slm kalıp ve alçı sıva boya ustasıyım yurt dışı iş arıyorum ilgilenenlere telefon numaram 05438572580 saygılarımla

commenter

Merhabalar:Kendim20dirSeramik fayans Granit işleri yapmaktayım Birçok Devlet kurumunun özel sektörün işini yaptım yapmaktayım. Yurtdışında çalıştım. Ustalık belgem var 05416062885

commenter
HÜSEYİN ÖZER | Ağustos 22nd, 2013 at 22:26

36 yaşındayım ELEKTRİK USTASIYIM mesleğimde çok iyiyim ( pano terminasyonu , kabla kanal montajı, otomasyon , kablo çekimi, AG, OG, zayıf akım işlerinde tecrübeliyim.)

commenter

33 yaşında izolasyon seramik fayans ustasıyım yurt dışı tercübemle uluslar arası sertifikamla E SINIFI EHLİYETİMLE (TAGORAFLI)ekip truhuna sahip yurt dışı yurt için de çalışmak istiyorumGSM 0535 861 57 57

commenter

Slm alkm ismim cemal turkmenistanda yaşiyorum GALIP,DEMIR.ALCI.BOYA ekibim var 50,60 kişilik Tel nom 0099367543542 saygılar.

commenter
Aydın Öztürk | Ağustos 27th, 2013 at 02:02

20 yılı aşkın süredir plastik enjeksiyon sektöründe çalışmaktayım 10 yıllık pasaportum var yurt dışında plastik enjeksiyon sektöründe iş aramaktayım ( otomotiv, beyaz eşya, sağlık, elektrik ve inşaat malzemeleri, gıda ) sektörlerinde tecrübe sahibiyim hidrolik, mekanik ve kalıp bilgilerine çok iyi derecede bilgi sahibiyim.

İrtibat No; 542 342 62 14

commenter

yaklaşık 20 yıldır İstanbul iç piyasada inşaat soğuk demir ustasıyım 2005 k.ırakda günay inşaat suarıtma inşatında çalışdım 2007 k.Kıbrıs magusaya bağlı Tatlısuya şantiyesinde Kıbrıslı laren costrol şirketiyle çalışdım içkarışıklıkdan dolayı durma noktasına gelen şantiyelerinizde çalışmak istiyorum bu bana milli bir görev olmuştur ihtiyaç halinde mısırdaki şantiyelerinizde soğuk demirci olarak çalışmak istiyorum saygılar sunarım ilginizden dolayı başarılar herkese ist. beykoz

commenter

merabalar. sizinle birlikte çalışmak istiyorum 24 yaşındayım bekarım hiçbir engelim yoktur. inşaatlarda çalıştım ve diğer işleride yaptım vasıfsız olarak bircok işte iyiyimdir . umarım banada müessesenizde bir yer vardır . saygılarımla Tel: 0224 714 14 59 cep: 0535 393 96 79

commenter
özgür şahin | Ağustos 29th, 2013 at 20:32

özgür şahin…agustos..29..8..2013,,,slm ben yaklaşık 10 senedır alçı boya işleri yapıyorum yaşım 28 iş arıyorum ilginiz için teşekurler….

commenter
halil ibrahim ekin | Eylül 1st, 2013 at 23:43

Izmir torbalıda oturuyorum e+d ehliyete sahubum ayrüca forklift sertifikam var 10.12.1982 izmir doğumluyum uygun bir iş bakıyorum değerlendirirseniz 0532 137 82 42… 0537.323.35.14

commenter

merhaba 35 yaşındayım yurt dışı teç var alçı boya mantolama konusunda yurtdışı iş için yazıyorum 05386987474 teş ederim

commenter
HAYRETTİN KOC | Eylül 2nd, 2013 at 19:33

SLM 20 yıldır yurtdışı yurtiçi kalıpcı formeni olarak çalışıyorum ekibim var yurtdışından yeni geldim tel:0532 635 86 51

commenter

Bölme duvar asma tavan tas yunu ic dıs boya giydirme duvar her yurlu alçıpan isi yapan ekibim var götürü yüvmiye malzemeli iscilik yapiyoruz deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz irtibat no 5428054426

commenter
fikret pehlivan | Eylül 5th, 2013 at 22:06

lise mezunu 30 yıllık duvar ve kalıp ustasıyım yurt içi ve ya yurt dışında ciddi firmalarda çalışmak istiyorum.fikret 05357894596

commenter
yunus kavalcı | Eylül 6th, 2013 at 14:12

alçı kartonpiyer boya badana ısı ylıtım ustasıyım yurt dışında purojelerinizde çalışmak istıyorum 1983 dogumlum cep 0536 710 1516

commenter

bir yıl arabistanda çalıştım demirci ustasıyım yurt dışında iş arıyorum

commenter
selim ölçer | Eylül 7th, 2013 at 13:41

demirci ustasıyım yurt dışı için iş arıyorum 05347960890

commenter
selim ölçer | Eylül 7th, 2013 at 13:43

demirci ustasıyım hatay 1972 doğumluyum yurt dışı için iş arıyorum projeden anlarım yurt dışı tecrübem var 05347960890

commenter
selim ölçer | Eylül 7th, 2013 at 13:45

inşaat demircisi ustasıyım hatay 1972 doğumluyum yurt dışı için iş arıyorum projeden anlarım yurt dışı tecrübem var 05347960890

commenter
selim ölçer | Eylül 7th, 2013 at 13:47

demirci ustasıyım hatay 1972 doğumluyum yurt dışı için iş arıyorum projeden anlarım yurt dışı tecrübem var özellikle enka şirketini tercih ediyorum 05347960890

commenter
MUSTAFA BAYINDIR | Eylül 8th, 2013 at 12:31

MERHABA BEN MUSTAFA GAZİANTEPTEN 20 YILDIR İNŞAAT DEMİR İŞLERİ YAPMAKTAYIM 11 YILINI KALFALIK YAPMAKTAYIM 15 KİŞİLİK EKİBİMLE HER TÜRLÜ DEMİR İŞİ YAPIRIM ÇOGUNLUKTA DEVLET İŞLERİ YAPTIM KONTROLU İŞLERE ALIŞKINIM TLF 05336674973

commenter

selam ben zafer yurt dışında ış yapmak ıstıyoruz genelde kabala metre kare ve mıkap usulı işyapıyoruz ılgılene fırmaların dıktıne lıbyada 2 yıl kaldım ekıp var tercube var 0534 478 01 31

commenter

efendım selam alaykum adım muharrem daha önce moskowada ronasance holdınkte çalıştım deneyımmı var çalıştım dış ve iç cepe ustasıyım pasaportum var 10 yıllık ilgilenen fırmalara tesekurler telefonum 0539 381 52 50

commenter
SELAMİ ŞİMŞEK | Eylül 9th, 2013 at 05:12

SLM SİZİNLE VE PROJELERİNİZDE GÖREV ALMAK İSTİYORUM.E SINIFI EHLIYETİM,180 SAATLIK BILGİSAYAR SERTİFİKAM,VE FORKLIFT EHLIYETİM VAR. FORKLIFT OPERATÖRÜYÜM.LİSE MEZUNUYUM.DEPO VE STOK KONUSUNDA DENEYIMLIYIM.SİZİNLE HERYERDE ÇALIŞMAYA HAZIRIM. 0 541 458 80 75

commenter
serkan çogunnu | Eylül 9th, 2013 at 16:15

e sınıf ehliyetim var 7 aktif araç kullanıyorum su arazörü kapalı kamyon gibi işe ihtiyacım var firmanızın yurt dışı işlerinde göref almak isterim dopoculuk olur tanker olur yardımcı olun lütfen 05317835627

commenter
ramazan sezer | Eylül 10th, 2013 at 11:00

ben 1994 ten bu yana dış ulkelerde çalışmaktayım çalıştığım şirketler lukova prizma çukurova baytur A T K ve özel şirketlerde de baya çalıştım kalıp demir duvar işlerde ustayın sizinle çalışmak isterım tel 0531 8513744

commenter

slm celik asma tavan dış cepe kaynağ kontery kapı pencere ısıcam ustasıyım daha önce ırak erbilde kazakiztan astana ve almata alarkoda ve rusya socide calıştım ekipim var 05382822585

commenter
fikret pehlivan | Eylül 10th, 2013 at 19:19

30 yıllık duvar ve kalıp ustsıyım işarıyorum fikret 05357894596

commenter

20 yıllık sıva,şap,alçı ustasıyım . Yurt dışında çalışmak için iş arıyorum . 05350464172

commenter

merhaba ben fayascı ve beteve ustasıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum tel 0535 898 00 60

commenter
mustafa özer | Eylül 12th, 2013 at 10:14

Merhaba ben sekiz senelik havalandırma imalat montaj ustasıyım yurt dışında çalışan firmalarla sorunsuz çalışmak istiyorum ve ekip çalıştırıyorum 0542 320 70 73

commenter

Merhaba ben yedi yıllık havalandırma ustasıym ve yurtdışında çalışan firmalarla çalışmak istiyorum +9647509805743 0542 514 45 97

commenter

MERHABALAR İŞ VEREN SAHİPLERİ BEN MARDİNLİ OLUP ARAPÇA VE KÜRTÇE BİLMEKTEYİM. YURT DIŞINDA ÇIKACAK OLAN İŞLERİNİZİN HER TÜRLÜSÜNÜN KALIP VE DEMİR İŞLERİNİZLE ÇOK GÜÇLÜ EKİBİMLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. İSTENDİĞİ TAKDİRDE REFARANS VERİLİR. AYRICA USTA BAŞI OLARAKTA ELAMAN TEMİN EDİLİR. GSM: 05327781175

commenter
Hüsamettin Emiroğlu | Eylül 15th, 2013 at 22:23

Merhabalar Sayın Firma Sahiplerinin ve Şantiye Şeflerinin DİKKAT,ine Ben 25 yıl Devlet işleri Müteahhitliği ve MNG.NUH ACAR Ltd.ELİT İnş.Ltd.AKTÜRK A.Ş. gibi çok sayıda inşaat Firmalarının Alt Yapı işlerini ve Taşaronluğunu yaptım. Şirketimi kapattıktan sonra KUZU ULUBOL . GORDİYON GRUP.BAŞAY YAPI. Gibi firmalarda inşaat Formenliği yaptım ŞU ANDA İŞSİZİM FORMENLİK İŞİ ARIYORUM. Tel: 0534 208 05 01 Lutfen TECRÜBELERİMDEN FAYDALANIN. Saygılar.

commenter

18 yıllık mobılya montaj usatsıyım ssk lı bı iş arıyorum 05363652114

commenter

mobılya montaj usatasıyım 05363652114

commenter

Sadece makinali alci siva ve Saten.islerini yapiyom. ekibim tercubelidir 0534 541 45 33

commenter

18 yıllık mobılya montaj ustasıyım iş arıyorum 05363652114

commenter

yurt dısinda calısmak istıyorum ülke fark etmez
sıhhıtesısat ustasıyım 0537 910 81 11

commenter

sirilankada saha süpervizörü olarak çalışıyorum firma dnimmarkalı alt yapı borulama yapıyoruz 1 haftaya işimiz bitiyor alt yapı ve üts yapı borulama süpervizörü veya formeni olarak görev yapabilirim ingilizcem var rusça iadare eder proje okuma yönetme her türlü saha organizasyonu yaparım esnek çalışma kurallarına uyarım uzun süre yurt dışında çalışabilirim uygun görürseniz cv mi yollarm.01.01.1970 doğumluyum tel 05363664081 ev.02243761923

commenter

yurtdışanda calışmak ıstıyom tlf 05348388165

commenter

mekanik tesisat formeniyim yurt içi ve yurt dışında formenlik yaptım ekibimle beraber yurt dışında çalışacak firmalar arıyoruz uzun vadeli iş tecrübesi hakkında refaranslarımız var ekibimizle ve yapılacak işlerle ilgili tam detaylı görüşülür saygılar irtibat.05435031569

commenter

adım fatih budak inşşat iç dekarasyon ustasıyım 10 seneden beri bu işle meşgulum yurtdışı deneyimli büyük firmalarla çalışmış türkiyenin bir çok yerinde bir çok firmalarıyla imza atmış iş teslimatını zamanında teslim eden başarılara imza atmış bulunmaktayız. dzayn proje iç dekarasyon da bulunan iş hareketlerimiz bolme duvar, asma tavan, detay gavan, metal tavan, taş yönü tavan, kaynaklı tavan, kalvanisli tavan, gergi tavan, gizli ledli tavanlar, kübbe tavanları, italyan duvar kağıtları, italyan boya, alçı, iç ahşap dekarasyonu, fayans yapımı, mermer yapımı, dış cehpe montalama alamimyum dış cehpe montalama, temel proje çizimleri, elektirik tesisatı su tesisatı, tüm inşaat taadilat ve tamirhat işlerinizde yapılan sözleşme gereğince gününde teslim edilir……DELFİN DİZAYN DEKARASYON

İLETİŞİM: 053325333632 E POSTA:fatih_budak_04@hotmail.com

commenter

Alçı ve Boya Ustasıyımm Yurt İÇinde Yurt Dışında Çalışmak İstiyorum .. 05442104605

commenter

10 yillik tesisatciyim

commenter
abdullah simsek.ali osman adil | Eylül 20th, 2013 at 21:34

selamaleykum

commenter

boyacıyım yurt dışında calışmak istiyorum tel.0542.443.71.36

commenter

ben rusyada çalışmak istiyorum meslek hava kompresörleri jeneratör ve tarım motorları aletleri ustasıyım tel 05423610232

commenter
memet çakmak | Eylül 25th, 2013 at 12:43

10 12 yıllık sivaciyim ayriyetten duvar ustasiyim iş ariyorum 05313209906

commenter

selam ben zafer 20 yılık ış tercubem var yurt ıçınde çok purojede görev aldım genelde metre kare kabala mıkap olara iş yapdım en son LIBYADA IŞ YAPDIM EKIBIN TAMAMI BANA AYIT SAVAŞTA 145 KIŞI GETIRDIM kalıpcı demırc ekıbım var 0534 478 01 31

commenter

merhaba ben 15 yıldır mekanik tesisat işi yapıyorum enka ve mtg mühendislik ile kazakistanda calıştım 05353141872

commenter

15 yıldır mekanik tesisat işi yapıyorum ekibim var enka ve mtg mühendislikle calıştım 05353141872

commenter
Cengiz Sarıoğlu | Eylül 29th, 2013 at 21:44

25 yıldır kalıp duvar ustasıyım yurt dışında iş arıyorum 0536 782 24 80

commenter

soguk demirci ustasıyım daha önce kıprıs gürcistanda calıştım tel 05413084735

commenter
MEHMET YAKAN | Ekim 1st, 2013 at 13:26

ASIL MESLEĞİM MERMER OCAĞINDA ÇALIŞIYORUM AMA YURTDIŞINA GIDİP ÇALIŞMAK İSTİYORUM İNŞAAT VEYA BAŞKA BİR İŞ DALI FARKETMEZ UMARIM İLGİLENEN OLUR ÇÜNKÜ ÇOK İHTİYACIM VAR ÇALIŞMAYA

commenter
MEHMET YAKAN | Ekim 1st, 2013 at 13:27

05442510234

commenter

ben lokman 7 yıllık duvar ustasıyım yurt dışı tecrübem var projedende iyi anlarım pasaportum var yaş 27 tel 05318999379.

commenter
ismail alparslan | Ekim 1st, 2013 at 21:11

Yirmi yıllık kalıpçıyım otuz beş yaşındayım iş uzun süreli iş arıyorum yurt dışı tercihim ararsanız daha detaylı konuşuruz 05078184390

commenter
murat öztürk | Ekim 4th, 2013 at 21:26

Selam ben murat öztürk 25 yilik aşciyim irakta ve libyada çaliştim 10 yilik pasaportum var yurtdişi neresi olursa anlaşirsam calisirim benim numaram bu 0536 733 46 94 saygilar

commenter
ismail demir | Ekim 7th, 2013 at 00:54

selam ben ismail sıva alcı sıva ustasıyım yurt dışı tecrubem var istenıldıgı takdırde ekıp kurabılırım saygılar 05368639286

commenter
20 yıllık alçı bıya makina alçısı karton piyer ustasıyımtel 05452586760 | Ekim 7th, 2013 at 13:26

dekarasyon mustasıyım 20 yıldır bu işle ugraşıyorum tel.05452586760

commenter
İSA ERTURK | Ekim 7th, 2013 at 16:29

slm ben isa erturk yaş 24.dış ve iç işleri ,hazır montalama kaploma macunlu ve dekoratifli söve dahil . saten alçı sıva alçı boya işleri yapıyorum .CEP 0534 367 59 00

commenter

merhaba ben izolasyon ve seramik fayans ustasıyım yurt dşı tercübemle uluslar arası sertifikamla 15 yıllık tercübemle ekip ruhuna sahip işini tizizlikle yapan tercübesini göstersn referanslı bir ustayım cep 0535 861 57 57

commenter
Yasin karaboğa | Ekim 8th, 2013 at 21:26

Selamlar ben çelik kapı montaj ustasıyım oldukçada deneyimli ve profesyonel bir ustayım iç kapı boya işlerindede oldukça deneyimim vardır yurt dışında çalışmak istiyorum ekibimde var istenilirse ekip olarakta çalışa biliriz nasıl arzu ederseniz saygılar yasin karaboğa 0 541 728 07 80

commenter
ali ihsan köse | Ekim 9th, 2013 at 16:04

merhaba ben kalıp ustasıyım yurtdışında işkur sözleşmesi olan firmalarla çalışmak istiyorum(05387195678)

commenter
mahsum oztekeli | Ekim 10th, 2013 at 12:26

Meraba ben mahsun bi çok hes projesi bitirmis bir formenim kenddi ekiplerim var metro tunuli yol tuneli yapmus bitirmidim yasim 30 eger aramak isterseniz tlf onunuzu neklerim saygilarimla

commenter
mahsun oztekeli | Ekim 10th, 2013 at 12:37

Selam ben mahsun tunel formeniyim hes projesi metro tuneli yol tuneli yspmisim ihtiyac olduğu takdirde aramanizi brklerim ekipleriimle sene 12 ay hizmet vermekteyim tlf noyumu birakiyorum05383796986

commenter
Hüseyin güray | Ekim 10th, 2013 at 23:01

25.yıllık yurt içi ve yurtdışı tercübenle iş arıyorum cephe ve cam ustasıyım geniş bir ekibim var ayrıca şirket olarak faturada kesebiliyorum

commenter
Hüseyin güray | Ekim 10th, 2013 at 23:06

Hüseyin güray 05534110219

commenter

10 yıllık parke ustasıyım yurt dışı tecrübem var iş arıyorum.

commenter

10 yıllık parke ustasıyım yurt dışı tecrübem var iş arıyorum. 0536 527 44 87

commenter

Ben mekanik formeniyim 13yillik deneyimli elamanim ekibim var.

commenter

Tel no 05455290693

commenter

izılasyon ve seramik ustasıyım yurtdışı tercübemle 15 yıllık ustayım gsm 0535 861 57 57

commenter
sedat arzumanoglu | Ekim 14th, 2013 at 23:15

slm bn sedat insaat demirci kalfasıyım bircok firmada bir cok projeye imzaattım.şuan rusyadayım işim bitmtk uzere ekibim var olup durus buyuk ana firmalarla çalışmayı isterım.yol baraj toki okul işmerkezi yapmşımdr 20 yıldr bu meslekteyim sedstarzumanoglu@gmail.com

commenter

merhaba 10 kışılık ekıbımızle alçı boya mantolama seramık ıslerı yapmaktayız 530 372 88 72

commenter

kaynakçıyım arğon metelkenet eksiz oluk ustasıyım

commenter

05422172290

commenter

05422172290 yasm 24

commenter
ali ihsan köse | Ekim 19th, 2013 at 17:57

merhaba ben kalıp ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum 05387195678

commenter
mahmut olgun | Ekim 21st, 2013 at 00:17

selamun aleykum 1960 trabzonluyum yurt dışı deneyımlı ınşaat genel foremenıyım ist ıkame etmekteyım 0535 243 42 83 selamun aleykum

commenter
halil eroğlu | Ekim 21st, 2013 at 13:07

S.A BEN HALİL USTA ALÇISIVA,BOYA,DIŞCEPHE MONTALAMA İŞLERİNİ YAPIYORUM YAKLSŞIK 20 YILDIR İŞİMİ İCRA EDİYORUM 38 YAŞINDAYIM 10-12 YIL YURTDIŞI TECRÜBEM VAR TL. 0531 319 77 60 SİZİMLE ÇLIŞMAYA HAZIRIM

commenter
halil eroğlu | Ekim 21st, 2013 at 13:08

S.A BEN HALİL USTA ALÇISIVA,BOYA,DIŞCEPHE MONTALAMA İŞLERİNİ YAPIYORUM YAKLAŞIK 20 YILDIR İŞİMİ İCRA EDİYORUM 38 YAŞINDAYIM 10-12 YIL YURTDIŞI TECRÜBEM VAR TL. 0531 319 77 60 SİZİNLE ÇLIŞMAYA HAZIRIM

commenter
mehmet gundogdu | Ekim 21st, 2013 at 14:31

slm ben 10 senelik fayans ve seramik ustasıyım yurt dısında calişmak ıstıyorum tel 05323960754

commenter
mehmet ali efetürk | Ekim 22nd, 2013 at 19:32

merhaba ben 20.yıllık kaynakçıyım doğalgaz,petrol.ve su boru hatlarında yurt içi ve yurt dışında çalıştım selülozik ve bazik elektrod üzerine full kaynakçı testim var enson ummanda petrol boru hattında ADS.atilla doğan aş. ankara firmasında çalıştım şu anda boştayım telefonum.05358759851

commenter

Deneymli ekiperkmiz alcıcı boyaci montalama ustalarımız mevcutur yurt dışında calışmaya her zaman hazırız 05376238011

commenter

Kalip duvar isini yapan bilen bartin zonguldak da calismak isteyenler
0534 481 55 80

commenter
sait şahin | Ekim 24th, 2013 at 16:01

selamlar fayans ustasıyım iş arıyorum yurt dışına gitmek istiyorum ilginize

commenter
gazı harac | Ekim 25th, 2013 at 23:15

selam, ben gazı harac ,32 yasındayım, kaynak ,dış cephe ve celık mobılya işlerınde ustayım ,ustalık belgem var ,şuan kıbrısta calısmaktayım . 05338508585

commenter

bede cederamık fayas ekıbı var antalya da 5 yıldızlı otel lerde çalişmişim tel 05327439163

commenter
mehmet yazar | Ekim 27th, 2013 at 13:21

dış cephe mantolama da çalışacak usta aranmaktadır lüleburgaz ve civarında iş yapmaktayız
05326941920

commenter

ben ali bursa ızmir arasında 5 yıllık demir kalıp işim var acil kalıpcıya ihtiyacım var 1 ay sonrada demirci gerekecek bileğine ve ustalığana güvenen işe ihtiyacı olanlar bana ulaşsın 5304560173

commenter

asma tavan bölme duvar metal tavan işleri yapan ekibim var ilgilenirseniz

commenter

0532 676 65 93

commenter
yusuf aksoy | Ekim 28th, 2013 at 19:02

slm ben yusuf düzce den kalıp mermer üzerine çalıştım işe ihtiyacım var 29 yaşın dayım

commenter
yusuf aksoy | Ekim 28th, 2013 at 19:03

tel 0536 998 90 77

commenter

slm ben ahmet bıçak sakarya dan mesleyim mekanik tesisat ustasıyım niyetim yurt dışn da calışmak tel 05356498518

commenter

selamun aleykum 7 senedir bilgisayar sistem bakım onarım ve firmalara güvenlik kemara sistemleri kurmaktayım bunun dışında bekoloder eskavatör ve vinc oparatörlülk sertifikam mevcuttur yağcı veya oparatör olarak firmanın istegine göre çalışabilirim hiç fark etmez ilgilenen firmalarla çalışmak istiyorum isteyen firmalara ekip kurabilirim bu konuda yardımcı olacak firmalar işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum
0535 646 26 73 tuncay

commenter

selam ben kabaişler kalfasıyım yurt dışı deneyimim ve yurt içi deneyimim var belirli firmalarda çalışdım ekibim var itiyacı olan varsa gelebilirimgenelde rusya da çalışdım tel 0534 3152168

commenter

mrb bn sedat yasım 32 19yıldr insaat demirciligi yapıyorum.5yıldır formenlık yapıyorum .yurtdısı yurt içi bircok firmada ve projede yeraldım ,herturlu inşaat demiri bagladım kopru 77insaat ırak.rusya dyapı işmerkezi.kktck lefke ozel avrupa universitesi aksa insaat.ırak erbil 13 nursoy gurup.ırak kerkuk baraj nursoy gurup.ırak erbil 12blok tunel kelıp ılci holdıng.rusya gentes olımpıyat oteli soci.herturlu inşaat demiri baglanır onemli lan durust firmalarla calısabılmek ekibim hazırolup goreve hazırız sedatarzumanoglu@hotmail.com

commenter

slm ben ahmet bıçak sakarya dan mesleyim mekanik sıhi tesisat galirüfer doğal gaz belgeli ustayım yurt dışın da calışmak istiyorum gerek ekip arkadaşlarım var saygılarım la tel 05356498515

commenter

slm ben ahmet bıçak yazdığım no yanlış olmuş tu gerek ulaşım tel bu05356498518

commenter
sebahattin yılmaz | Kasım 1st, 2013 at 00:45

slm 30 yıldan bugüne sanayi sektöründe torna tesviye, makine, hidrolik, kaynak,üzerine çalışmakatayım talebiniz olursa Azerbaycan tarafında çalışabilirim.cep tel;05396352252

commenter

slm ben seramikciyim ve ekibim var sizle calismak isterim 0541 551 73 77

commenter
cafer şimşek | Kasım 2nd, 2013 at 13:31

mrb25 yıllık alçı boya ustasıyım istanbulda ikamet ediyorum daha önce yurt dışı tecrübem var istenirse sorunsuz çalışacak arkadaşlarda var yamatayı biliyorum takip ediyorum yamata ailesine bizide kabul etmenizi bekliyorum saygılar 0536 980 49 38

commenter
engin dursun | Kasım 3rd, 2013 at 00:08

slm ben engin mobilya boyacısıyım 25 yasında kayseride oturuyorum yurtdısı tercihimdir tel 0541 717 40 38

commenter

slm ben iş makina ve kamyon bakımcısıyım 18 yıl bu işi yapıyorum tercübeliyim arabistanda calıştım talebiniz olursa arap ülkelerinde calışmak isterim 0541 348 54 05-0534 051 47 48.

commenter
muammer çınar | Kasım 4th, 2013 at 13:05

kakıp demir ustasıyım yurt dışıiş arıyorum betoban sertifikam var irtibat tlfnm 05438572580 saygılar

commenter

Merhaba ben turan dış cephe montalama ustasıyım yurtdışında iş arıyorum.Numaram 0537 501 59 84…

commenter

kalıpcı demırcı ekıbım var lıbyada iş yapdım 0534 478 01 31 zafer

commenter
uğur çelebi | Kasım 8th, 2013 at 17:44

slm laminat parke ustasıyım 8 senedir çalışıyorum yurtdışı yada yurtiçi varketmes çalışırım tlf numaram 0538 371 37

65

commenter
ramazan kara | Kasım 9th, 2013 at 13:49

Yahu arkadaşlar sizmi cahilsiniz benmi anlamadım. Her işçi aranıyor haberinin altında onlarca iş arayan insan yorumu var. Sizce bu bahsi geçen şirketler böylemi eleman alıyor ? Bunlar zaten işçiyle direk muhatap olmaz ilan siteleri var oluşturun birer cv özgeçmiş her neyse

commenter

selam ben mehmet seramik ustasıyım 15 yıl tecrüben var ekibimde var ilgilenirseniz sizinle çalışmak isterim 05373501894m

commenter
Bekir Kılıç | Kasım 11th, 2013 at 23:39

merhaba kaynak ustasıyım rusya da ve bulgaristanda çalıştım ayrıca yurtiçinde pek çok ilde çalıştım iş arıyorum tel:05343183367

commenter

işaat demirci ustasıyım iş arıyorum 0534864745 istambulda yasıyorum

commenter

isaat demirci ustasıyım iş arıyorum 05348647145 istambulda yasıyorum

commenter

slm fayans seramik granit ve kalebodur ustasıyım 0542 715 98 28

commenter
SİNANTÜRKMEN | Kasım 14th, 2013 at 23:38

selam ben sinan ahci baş olarak bircok firmada çalişdim ata inşat özaltin polimeks yuksel senbol bunlardan bazilari cep05433601187

commenter

alçı boya mantolama,fugalı ısıyalıyımişlerini 24 yıldır ekibimle yapıyorum.aydın dayım,ağırlıklı olarak ege bölgesinde yim.5353312436

commenter

ben alcı boyacı formeniyim 8 yıldır bu işle ugraşıyorum rusta ipya ırak tunus türkmen istan afrikada calıştım bundan sonraki şantiyenizde sizinle calışmak isti yorum tel no 05424545557

commenter

Selam ben % 45 özürlüyüm eğer özürlü büro memuru açığı olursa şirketinzde çalışmakisterim

commenter

Slm ben 25 yaşındayım alçı boya montalama işi yapıyorum ilginize teşekkür ediyorum numaram 05465460329

commenter
kadir yıldız | Kasım 21st, 2013 at 13:33

slm ben istanbulda işaattaq çalişmak istiyorum 2 yıl fayans amelleliği yaptım istanbulda kalaçak yer sağlayan varsa gelip çalişmak istiyorum lütfen yardımçı olun gelipçalışırım begenmesseniz geri işten çıkara bilirsiniz tel 05074158067 05074158067 05074158067 0507158067
acilllllll

commenter

Selam adım Cenk 15 yıldır Elektrik tesisat ustasıyım Irak ve Azerbaycan dan calıştım şuan izmirde calışıyorum yurt dışında calışmak istiyorum 0542 538 88 46

commenter
murat dolançay | Kasım 22nd, 2013 at 16:11

dekarstyoncuyum iş arıyorum 05396952503

commenter
hayrettin koc | Kasım 22nd, 2013 at 22:44

kalıpçı kalfasıyım ekipim var rusca bpilirim telofonum 05326358651

commenter

slm yemek sektorunde ustayim is ariyorum 12 yildir ortadogudayim son uc yildir irakta calisiyorum numaram 009647507018637 umarim ilginizi ceker SAYGILARIMLA

commenter

slm ben ve ekibim olarak alçı boya işi yapmaktayız 12 yılık tecrübemizle bu işi severek yapmaktayız ve yurt dışı tecrübemiz var sizinle yurt dışındaki şantiyelerinizde çalışmak istiyoruz 05313091514

commenter

selam ben zafer kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışından ış arıyorum lıbyada ış yapdım saygılar zafer 05344780131

commenter

benhavuz ve sauna ustasıyım yurdışın deneyimvar yineyurdışında calışmak istiyorum saygılarımla 05354186817

commenter

ben argon kaynakcısıyım iş arıyom ilgilenen olursa 05418361832

commenter

selam ben zafer ınşat ustasıyım kalıpcı ve demırcı ekıbım var deneyım var dercübe var saygılar 0534 478 01 31

commenter

merhaba ben 25 yaşinda boya badana fayans ustasıyım ilgilenen olursa 05453372981

commenter

kalıp duvar ile uğrasıyorum 1974 doğumluyum 27 yıldır tecrübem var

tel:05323881708 no ile bana ulaşabilirsiniz

saygılarımla :)

commenter
ömer öztürk | Aralık 2nd, 2013 at 20:33

marhabalar tüm inşaat şirketlerine duyurulur ben sivastan ömer 12 yıldırki inşaat kalıpcı ustalıgı yapıyorum ve 4 yıldırki beraber calıştıgım ekibim var pasaport larımızın tam 2 şer yılık günü var hazır amacımız yurt dışında calışmak istiyoruz yetgililerden haber vermelerini rica ediyorum tel 0553 483 25 42 pln proje mevcutur sıkıntı yoktur SAYGILAR

commenter
önder kömür | Aralık 4th, 2013 at 12:00

slm ben kalipci demirci kalfasiyim suan socideyim 100 kisilik ekiple isimiz bittiyor tr dönûyoruz 10 gûne enka. Ukrayna.senbol.libya.polimeks.tûrkmenistan.kilinotek.nijeryada kaba isler formenligi ve kalfaligyaptim ilgilenilirse .is ariyorum ekibimve kendime.tlfn .05369606609 rusya numaram +79189009628

commenter
ferhat şirin | Aralık 4th, 2013 at 23:22

slm ben kalıpcı ustasıyım işkur ile anlaşmalı firmalarla çalışmak istiyorum şap tesviye işleriside yaptim ilgilenenler 05343317858

commenter

selam merhaba ben ugur 25 yasındayım ınsaat soguk demır ustasıyım 10 yıldır bu işde calısıyorum ustalık deneyimim iyi yurddısında bırkac yerdede calısdım tekrar nasıp olursa calısmak istiyorum eger ekip de isterseniz saglam usta arkadaslarım var 05413268323 ararsanız sevınırım e posta adresim çalısmıyor

commenter

merhaba ben ugur 25 yasındayım insaat soguk demir ustasıyım 10 yıldır bu işde çalısıyorum yurtdısına da devamlı gider gelirim eger ekip isterseniz ekip de var nasip olursa tekrar gitmek istiyorum 05413268323 ararsanız sevinirim

commenter

mrb 59 yaşında saglıklı uzun yıllar yurtdışı yurt içi tecrubeli marangoz alcıpan dekarasyon ustası ve inşaat kaba-ince formeniyim 2014 yılına kadar pasaportum var orta derecede arapca bilirim acil yurt dışı iş arıyorum ciddi firma ve şahısların tekliflerini bekliyorum saygılarımla 05413639259

commenter

slm ben zeynel 15 yıldır deneyimli ekiplerimle duvar sıva alçısıva seramik boya yapmaktayım yurt içi yurt dişi fark etmez 5355020742

commenter

slm yurtdşında iş arıyorum demirci ustasıyım teşekür edrim tlf.0542 504 28 80

commenter

slm ben 20 yıllık sıhhı tesisat ustasıyım..b..sınıfı ehliyetim var..güvenlik sertifikam var..taekwondo siyah kuşak sahibiyim..boya badanave ahçılıkta var ihtiyacım olduğu için yurt dışında çalışmak istiyorumm.bana 05516007328 den ulaşabilirsiniz..

commenter

slm ben afyonkarahisar.dan mahmut ben labirent parke ve agaç dograma uztasıyım sizin şirketinizde çalışmak isterim suudi arabistandan yeni geldim sizin firmanızdada çalışmak isterim saygılarımla mahmut akbudak 05445229794

commenter
urfalı hamit | Aralık 11th, 2013 at 12:36

slm acil olarak yurtdşında iş arıyorum demirci ustasıyım ilgierin içiğn teşekür ederim tlf 0542 504 28 80

commenter

slm ben yurtdışı yurt ici fark etmez ben işmakinesi operetörüyüm 13 yıldır şantiyecilik hayatım var 4 yıldır formenlikyapıyorum taş ocagı beton santırali formenliyi yaptım.tl0536 767 43 60

commenter

Merhaba ısparta da ikametgah ediyorum evliyim 2 çocuğum var iç ve dış cepe boya işleri ile uğraşıyorum bu yönde eleman ihtiyacınız varsa bilgilendirilmek isterim 0 535 836 16 62

commenter

selam kalıpcı demırcı ekıbım var ış arıyorum 05344780131

commenter

GAZBETON USTASIYIM İNTİNAYLA Bİ İŞÇİLİK İSTERSENİZ 20 YILIK DENİYİMLE İŞTE SİZE USTA 10 YILIK DIŞ ÜLKE DENEYİMİMLE

commenter

slm 41 yasındayım elektirik ve oksijen kaynagı ustasıyım ankarada yasıyorum azerbeycanda calısmak istiyorum.

commenter
hayrettin koc | Aralık 20th, 2013 at 20:49

selam kalıpcı kalfasıyım ekipim var yurtışınta 20 yıl calışdım rusca bilirim sizlerle calışmak isterim tel 05326358651

commenter
hüseyin kirazlı | Aralık 21st, 2013 at 15:00

1961dogum meslek kalıp ve demir porejem çok iyi çeşitli yerlerden kalfalik yaptım iş bitırme belğem var sizle çalişmak isterim şimdiden ilginize teşekürler TEL 05397836019

commenter

20 yılık deyim altçı pan iç ve ddış giydirmeler ve mantolamalar uzman işçilik yozgat yerköy 05415224066……….muracat ramazan usta ekiipbimle hazır salam firmalara

commenter

merhaba ben 16senedir yuzme havuz yapay kaya sauna sushavuz ustasiyim rusyada cok calistim suan bosum yurt disinda calismak istiyorum 05354186817

commenter

merhaba ben sadullah insaat kalıpcısıyım yortdısında calıstım ve yabanci dil bılyorum arapca farsca özbekca urduca bılyorum / aksaray merkezda ıkmet edıyorum telefone 0541 3918 663

commenter
Hacı Bayram Doğan | Aralık 23rd, 2013 at 11:46

15 yıllık laminant parke ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum ilgilenen firmalar 05317216555 nolu tlf dan ulaşabilirler .

commenter

10 yıl orduda uzm cavuş olarak görev yapdım son 7 yıldır tesisat ustası olarak çalışıırm e sınıfı ehliyetim vardır tesisat ustası güvenlikci yada söfor olarak çalışabilirim daha önce defalarca yurt dısı tecrüben bulunmaktadır tel .05335139589

commenter
durmuş bodur | Aralık 26th, 2013 at 02:45

şantiye tcrübem var hidro elekrrik üpretim şantisinde calışmak isterim yurt dışı yurt içi fark etmez ayrıca inşat sıva boya fayan üstasıyım amilrlerim ne iş verirse yaparım tel 05302430541 saygılar

commenter
tahir özdemir | Aralık 26th, 2013 at 14:50

dış cephe boya cısıyım dış cephe mantolamacısıyım 0534 841 20 83 iş arıyorum bana ulaşabilirsiniz saygılar 11 senedeir bu işleri yapıyom

commenter

selam ben ahmet duvarcı kafasıyım yurtdışı tercubem var yurt dışında şantıye genel kalfası olarak çalıştım ve kendım tahut işlerı yaptım ıraka şu anda iş arıyorum tel 05324802612 saygılar

commenter
ismail kaya | Ocak 3rd, 2014 at 19:40

ben İsmail kaya inşaat teknolojisi yapı yüzey kaplama döşeme ustasıyım belgem var tef 0536 941 73 64

commenter

selamun aleyküm ben yurtdışında inşaat kalıp işi arıyorum erzurumluyum izmitte oturuyorum 20 yıldır bu işi yapıyorum aynı zamanda formenlikte yaparım 05350772351 ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

commenter

İLEMAN ARAYANLARMESLEK LİSESİ METALİŞLERİ BÖLÜMÜ MEZUNUVİN. FORTİF KULLANIMIMERMERDE KULLANILAN ESTEİ KULLANIMIYABANCI DİL İNGİLİZÇEUYGUN İŞ OLDUĞUNDA İŞİN ZORLUĞU NE OLURSA OLSUN BEN VARIM
komancero-01@hotmail.com

commenter
medet korkmaz | Ocak 6th, 2014 at 15:37

ÇELİK İMALAT PROFİL DEMİR DOG ELEKTİRİK GAZATI KAYNAK İŞLERİ KEPCE KOVA TAMİRAT USTALIK BELGELİ KALİFİYE USTA İHTİYACINIZ HALİNDE İRTİBAT TLF 05338165908 DEN ARAYINIZ

commenter
necdet kıran | Ocak 7th, 2014 at 10:04

lise mezunuyum. 25 yıldır inşaatlarda ustalık ve resmi belgeli olarak formenlik yapıyorum yurtdışı tecrübem vardır.05364239181

commenter
İBRAHİM ARSLAN | Ocak 7th, 2014 at 18:36

kalıpçı ustasıyım 10yıl rusyada çalıştım işimde deneyimliyim iyi bir firmada çalışmak istiyorum tel 05445340136

commenter

6 yıldır boya alcı diş cephe işi yapiyorum şuan işsizm 05456138698

commenter
TURAN ÇUBUKCU | Ocak 9th, 2014 at 00:04

kalıp duvar kalebodur granit çatı ustasıyım.yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum tel 05436121973

commenter
basri aytac | Ocak 9th, 2014 at 12:21

1965dogumlu 25 yil yurtdisnda calistim saudi arapistan ve malezyada onemli purojelerde calistim havaalani kopru gokdelen fabrila otopark purojelerinde calistim doka peri kayar kalip pano kalip (postensin)tecrubem var turkce ingilizce arapca urduca biliyorun
te;0532 422 68 86

commenter

mrb ismim ebubekir 14 yıllık erkek kuaförüyüm ustalık ve usta öğreticilik belgem var yurtdışında çalışmak istiyorum cep:0506 839 94 02

commenter
osman pınarbaşı | Ocak 9th, 2014 at 21:47

OSMAN PINARBAŞI
+905326317154
(0442) – 2400051
E-mail : dada2589@hotmail.com

YURT DIŞI KABA VE İNCE İŞLER FORMENLİK

İŞ TECRÜBESİ

Yaklasik 25 Yila askın Kaba ve ince insaat isleri yaptim Kaba ve İnce ınsaat Üzeri cıraklıktan
ustalık kalfalık ve tasronluk yaptim 1993 yılından beri yurtiçi ve Yurt Dışı bırcok ıste
formenlık yaptim her turlu yuksek ıs temposuna Uyum saglarım ehlıyetım var Sorumluluk SAHİBİ bırıyım her turlu Yurt Dışı formenlik ıste calısabılırım.
CALISTIM VE ULKELER VE YERLERI IS Yerler
RUSYA: HANTIMASKI: KONTEK INSAAT: Okul inşaatı
RUSYA: KEMEROVO: ORIMEKS SUWAR: Konut İnşaatı
TURKMENISAN: ASKABAT.CULI.BASYAZICI Oglu: Nebit gaz 07 yas cocuk Kompleksi
DUBAİ: RUWAYS VE EL SILA: DORÇE HOLDIG: Daywu Prefabrik İşçi kampı
AZERBAYCAN: QUBA.ZQAN HOLDİNG: Rıksos OTELI ve Villa İnşaatı
RUSYA MOSKOVA RASEN STROY .MERCURY SİTY.Çok amaçlı ofis inşaatı
Bırcok Yurt Dışı ıste calıstım Yurt Dışı neresı olursa giderim
her turlu ıs temposuna Uyum saglarım: ÇOK ACELE YURT DIŞI FORMENLİK İŞİ ARIYORUM..

commenter

1970 giresun dogumlu 32 sene istanbulda ikamet somya çekyat imalatında eletrik kaynakcısı olarak çalışdım demir doğrama yalıboya siprel taşı kullanma elimden gelir c sıf ehliyet src2 src4 sertifikalarım var kaynakcı şöför veya ğüvenlik gibi işlerde çalışmak istiyorum 05319935270 saygılar

commenter

slm bn yunus 13 yıldır şantiye hayatım vardır işmakinaları opere törüyüm ama 4 yıldır formenlik yapıyorum disiplinli bir ekip calışmam ve disiplinli iş yönetimim vardır.tl.0536 767 43 60

commenter

selam ben izmirden sıva alçı montalama ustasıyım daha önce kıbrısta çalıştım yurt dışında çalışmak isterim numaram 05392817396

commenter
mustafa ekici | Ocak 11th, 2014 at 17:44

01.01.1967.kalip duvar ustasiyim.yurt disi tercube tisiblinli calisma hayatim oltu.arkataslar uzun vateli is ariyoruz.ilginize saykilarla.arz eterim.05383799061

commenter

merhaba ben havalandırma ustasıyım yaşım 45 yurt dışında çalışmak istiyorum telim 05438525280

commenter
metın yesıl | Ocak 12th, 2014 at 17:53

slm ben 25 yıllık ınce ısler formenı olarak calısıyorum genelde yurt dısında bunun 10 yılı almanya kolnde olmak uzere bırcok ulkede calıstım cok ıyı bır fırmayla her yerde calısırım selamlar

commenter
mehmet aydemır | Ocak 13th, 2014 at 21:33

koğüşçü veya ofısta çaycılık

commenter

yurt dışında calısmak istıyorum yas28 05075343171

commenter
ugur hancerli | Ocak 13th, 2014 at 23:27

ismim ugur mekanik tesisat ustasiyim yurt disinda is ariyrum daha onceden yurtdisi deneyimim var 05310877561

commenter

ben beton pompa operatörüyüm sizinle yurt dışı projelerinde çalışmak istiyorum tel 05372886749

commenter

slm ben 20 senelik ustayım saten alçı sıva alçısı kara sıva tuğla üstü köşebent ustasıyım tel 0535 3639462

commenter
adil çelik | Ocak 14th, 2014 at 23:34

20yıllık otoelektirikciyim iş makinaları kamyon ve otomobilden anlarım çalıştığım yerler age limak ve eren akülerinde çalıştım tüm usTALIK BELGELERİM VAR TL05355778728 ARARSANIZ SEVİNİRM TŞKLER

commenter
basri aytac | Ocak 15th, 2014 at 20:39

1965 samaun dogumluyum 25 yillk yurtdisinda calistim emekliyim tecrubeme guveniyorum ankara .veya yurtdisinda calisabilim arapca .ingilizce urduca biliyorum puroje bilgim iyi
tel: 0532 422 68 86

commenter

15 yılıkboya alçı montalama ustasıyım yurt dışında çalışmak ıstıyorum ayrıca ekıpım var 05331684170

commenter

2o yıllık alcı boya ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum yurtdışın ararsanız sevinirim tel 0535 6625518 saygılar

commenter

Slm ben cemal Türkmenistanda yaşıyorum kalıpcı,demirci 60 70 kişilik ekibim var.Ekibim yurtdışında tecrubeli pasaport problemi yok hazır ekibim libyada rusyada katarda. Irakda deneyimli . UYGUN fiyata Anlaşabiliriz tel no +99363436239 +99368202102 saygılar.

commenter

siva ustasıyım ihtiyacım var işe ilgilenenlere teşekkür ederim 05360270521

commenter

slm inşat kalıp ustasıyım resmi ustalık belgem var 21 yıldır inşatla uğraşıyırumşı 12 yıl yurtdışı Tel 05325618027

commenter
mustafa demirci | Ocak 19th, 2014 at 18:24

SELAMÜNALEYKÜM.BEN 25 YILLIK ALÜMİNYUM VE PASLANMAZ KORKULUK İŞLERİ YAPIYORUM.YURTDIŞI TECRÜBEM VAR.TAŞERON OLARAK VEYA GÖTÜRÜ OLARAK PROJELERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.EN SON BAĞDAT TA ÇALIŞTIM.HAYIRLI BOL KAZANÇLI İŞLER DİLERİM İRTİBAT NO:0532 296 26 31

commenter
Ferhat Urçar | Ocak 19th, 2014 at 20:47

Slm ben ferhat 10 yıllık ustayım TAV firması Ve AKIN ÖZAY firmasında calıstım denekımlık ve calıskan bir ustayım Tel No: 0531 841 7962

commenter
sinan ergin | Ocak 20th, 2014 at 13:30

slm ben sinan tünel sektöründe etkin uzmanlıgım var yurt içi yurtdışı hertür tunelde iş arıyorum ilgilenenler duyurulur 0546 421 9122

commenter

BEN İSTANBUL ZEYTİNBURNUNDA İKAMET ETMEKTEYİM 15 YILDAN BERİ BEYAZ EŞYA KLIMA KOMBİ TEKNİKERYİM ANA DAL BEYAZ EŞYA HER HANGİ BİR ÜLKE FARK ETMEZ YUTR DIŞIND CALIŞMAK İSTİYORM İLGENENKİŞİLERE DUYURULUR İRTİBAT NOSU 0544 231 71 79

commenter

mobilya imalat ve montaş ustasıyım 25 yıllık deneyim yurtdışı tecrübem var yurtdışında calışmak istiyorum 05532501388

commenter

Slm yurt disinda calismak uzere is ariyorum 0543 949 4332

commenter
ERKAN AYKUTLUĞ | Ocak 25th, 2014 at 21:14

Ben ankarada alcı boya kartonpiyer kemer desenli boya dekorasyon işini yapmaktayım buyuk firmaların dikatine 20 kişilik usta ekibimle buyuk firmalarla çalişmayı istiyorum usta konusunda sıkıntı yok daha fazlasınıda tmin edebilirim sayğılar erkan usta:0545.904.29.71

commenter
vadettin yakşi | Ocak 26th, 2014 at 20:11

MERHABALAR.ŞU AN BURSA M.K.PAŞA DA İKAMET EDİYORUM.EKİBİMLE BERABER ÇELİK KONTRÜKSİYON BİNALAR -MAKAS İMALATI DA DAHİL VE SOĞUK HAVA DEPOLARI YAPIYORUM ÜLKE İÇİNDE GENELDE FABRİKALARA BİR MÜTAAHİDİN İŞLERİNİ GÖTÜRE OLARAK YAPIYORUM .BU İŞLERLE UĞRAŞAN MÜTAAHHİTLERLE ANLAŞIRSAK ÇALIŞABİLİRİM.0,532,768,44,07.SAYGILAR

commenter

EVİNİZDEN VEYA OFİSMİZDEN HAFTADA
SADECE ( 4 ) SAAT ÇALIŞARAK AYLIK ( 1.000 ) VE ÜZERİ GELİR ELDE EDEREK DAHA RAHAT YAŞAMAK İSTEYEN BİLGİYE AÇIK BİLGİSAYAR BİLGİSİ VE KENDİNE ÖZ GÜVENİ OLAN 18 YAŞ VE
ÜZERİ BAY BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.
İRT 0533 641 64 80 ŞEREF BARUT BEY DEN BİLGİ ALABİLİRSNİZ…

commenter

Selamün aleyküm bençekirdekten yetişme mobilyacıyım. Ama alimünyum cepe giydirme işinide yapıyorum. Ve çok sevdim 2000 dolara rusuaya geirim işkurdan sözleşme olursa ekipte var. Her türlü iş yönetirim tel 05453092648 saygılar

commenter
basri aytac | Ocak 27th, 2014 at 01:04

48 ysinda emekli INSAAT KALFASIYIM 27 yillik tecrubem var E sinifi ehliyetim var ankarada is ariyorum arapa ingilizce urduca biliyorum kedi arabamla calisa bilirim
0532 422 6886

commenter

slm ben mustafa demirci kalfasıyım çok sayıda değik projeler yaptım yurt dışında çalışmak istiyorum referanslarım var tel:541 816 22 94

commenter
şehmuz yıltaş | Ocak 28th, 2014 at 20:57

slm bn alçı sıva vedış cephe gidirme ustayım yurtdışına iş arıyorum sağlambir şirkete yurtdışında çalışmak istiyorum türkiyede taşeronluk tecrübem va yurtdışında hiç çalışmadım yurtdışı tecrübem yok bu imkanı sağlayan herkese teşekür ediyorum GSM 05344841378 diyarbakır

commenter
mustafaoflaz | Ocak 29th, 2014 at 03:58

BORUCU EKİP BAŞI YIM YURT DIŞI PROJELERİNDE CALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA 0535V966 41 91

commenter
mehmet taşkın | Ocak 29th, 2014 at 17:02

kalıpçı ustasıyım projeden anlarım arzu ederseniz sizlerle birlikte çalışmak isterim slm tlf.05425188460

commenter

slm yurtdışında çalıştık ekipimiz deneyimli ekip ırak moskova çalıştık sıva duvar şap alcısıva pasaport larımız hazır ilgilenen firmaya yararlıoluruz 05358526498

commenter
osman görmeç | Ocak 30th, 2014 at 02:55

arşap kalıp formeniyim 5 ülkede tercübe sahibiyim 0532 6372369 saygılar

commenter

slm ben ali meslek celik catı asma tavan ısıcam kapı pencere ağır vasta şövörum 05382822585

commenter
kardeşler montalama boya dekarasyon | Şubat 1st, 2014 at 10:35

merhaba biz sakarya da montalma alçı sıva boya seten işi yapıyoruz 8 senedir temiz işiçilik ve sağlam işiniz itinaile yapılır 053729544666

commenter

alçıpan boya dış cephe mantolama kartonpiyer işlerinden anlarım numaram 05435771374

commenter
ŞEHMUZ USTA | Şubat 1st, 2014 at 20:25

18 YILLIK ALÇI VE DIŞ CEPHE DENEYİMLİ USTAYIM ÖZELDE YURTDIŞI ÖZELDE FARKETMEZ EKİBİMDE VAR 15 KİŞİDEN FAZLA

commenter

slm.15 yıllık kaynak ustasıyım ben ve ekibim daha önce hollandada enka inşaatta hollandada ve romanyada bulunduk 2 yıl yaşım 33….0542 422 03 99

commenter

kartonpiyer alcıpan sıkma boya dış cephe mantolama işleri uzmanıyım telefon numaram 05435771374 yurddışı yurtiçi farketmez iyi günler

commenter

merhaba ben ahşap parke ve laminant parke ustayım 20 yıllık tecrubem var yurt dışında çalışmak istiyorum saygılar irtibat telefonu 0543 873 05 65

commenter

son 2 yıldır ırakta erbıl ceza evı 9 ay calıstık zırve elektrık azerbaycan ronesasın taseronu arjen elektrık kala altı otel projesınde 6 ay suan yalova unıversıtesı kapusu deyız yurt dısından gelıcek teklıflere hazırız tsk ler

0539 6761641

commenter
muammer çınar | Şubat 6th, 2014 at 13:38

değişik firmalarla yurt dışında sorunsuz çalıştım kara sıva duvar alçı sıva dış cephe montalama yaptığım en iyi işler olup alçı sıva boya ustasıyım her türlü sınava ve uygulamalı mülakata açığım ilgilenlerin davetini acilen bekliyorum tel 05438572580saygılar

commenter

slm adım cüneyt iş arıyorum yurtdışına telim 05462201106

commenter

slm mobılya dek alcıpan uzerın de calısıyoruz yurt dısı tecrubeye sahıbız calıstıgımız ıslerde daima basarı demısız calıstıgımız bazı projeler malabo elcılık bınası alcıpan ENKA ıs bıtımı azerbaycan baku havalımanı mobılya dek YOPA DEK ısbıtımı kahıre hava lımanı mobılya dek YOPA DEK ıs bıtımı azerbaycan hava lımanı alcıpan MNG HOL ıs bıtımı azerbaycan semkır exselsıor otel mob dek FK TASRIM ıs bıtımı calıstıgımız ıslerde devamlı ıs bıtımı aldık ekıp olarak sızlerle calısmak onur verır bıze saygılarım la SABAN COBAN tlf 0536 592 39 97 komodor.79@hotmail.com

commenter
İsmail gezer | Şubat 11th, 2014 at 01:12

Slm alcipan asmatavan ustasiyim bir cok ülkede calistim eleman ihtiyaci olan firmalarin telefonu nubbekliyorum 05455744143

commenter

Merhaba ben demirci ustasi iş ariyorum

commenter
sadık özdemir | Şubat 11th, 2014 at 16:27

mesle dogalgaz su tesisat boru kaynakcısıyım ankara fırmasın da mekatronik te 10 sene calıstım refarans no 03122238920 0**0o tokat turhalıyım su anda antalyada yasıyorum iş arıyorum itibat no 05393908317

commenter
MEHMET GÖZEL | Şubat 11th, 2014 at 23:08

MRHABA MOBİLYA VE DOĞRAMA USTASIYIM YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM 05413040520

commenter

Merhaba ben mustafa ahsap kapı fabrikalarında barberan weinig kasa pervaz enatlama.pvc dilimleme.v.s.makinelerini iyi derecede kullanıyorum.is makinesi operatorluk belgemde var.yurt disinda calismak istiyorum.yardimdimci olursaniz cok sevinirim. Trlf.0543 749 5118.

commenter

mrb 59 yaşında 35 yıllık yurtsışı yurt içi tecrubeli marangoz alcıpan montalama ustası(cevre ve şehircilik müdürlügü ustalık belgeli)ve yine yurtdışı yurtici tecrubeyle inşaat kaba-ince formeniyim istenildigi takdirde ekiplerde temin edilir pasaportum var yurtdışı engelim yok orta derecede arapca bilirim ciddi firma ve elaman arayan şahısların tekliflerine acıgım saygılarımla05362521193

commenter
ismail çakıcı | Şubat 13th, 2014 at 00:38

ismail çakıcı 43 yaşındayım yutdışında daha önce çalıştım rusca biliyorum yeniden çalışmak istiyorum mesleyim asmatavan acı ve kara sıva lütfen bana bilgi verin cokihdiyacım var te 0537 528 23 49

commenter

ekskavatör loder oprtörüyüm 10 yuıldır. 0531 668 40 97

commenter

Turgay gunes 39 yasindayim insaat ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum ekibim var 30 kisilik ilgilenenler ulasabilirler istanbul 0538 242 45 33 tercihim beyaz rusya turk cumhuriyetleri

commenter

durankar inşaat soğukdemir ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum ist beykoz oturuyorum arsanız sevinirim pasaportum 2016 ya kadar geçerli saygılar 05376858031

commenter

merhaba ben coşkun soguk demirci taşrön yapıyorum ankara ve civanrın da soguk demir işleri yapılı demir kesme bükme makinaları var iş agırlıgı önemli deyil önemli olan iş prensip leri tel 0541 506 63 74 nolu telefondan ulaşabilir siniz soguk demir işleriniz intina ile yapılır saygılarla

commenter

kalıpcı ekıbımle yurdışında çalışmak ıstıyorum şu an alarko kazakıstandayım işın sonundayız anafırma olması tecıyımdır .kazakıs tel.77770385825…turkıye.05354067153….05372294052

commenter

yurdışın da çalışmak için iş arıyorum öncelik rusya ve diherleri olabilir tel 0533 485 89 30

commenter

Merhaba ben mehmet elektrik tesisat Bobinaj elektrik pano 1983 den beri bu mesleğin içindeyim yurt dışında çalışmak istiyorum tel 0542 583 46 24 tşk ederim

commenter
kadir satılmaz | Şubat 15th, 2014 at 20:50

merhaba yurt dısında calışmak ıstıyorum tır kamyon ve mıkser kullandım damperlı kamyonda kullandım numaram 05335115382

commenter

yakıaşık 20 yılık ustayım kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışından ış arıyorum lıbyada çalıştık saygılar zafer 0534 478 0131

commenter
mazhar sönmez | Şubat 16th, 2014 at 23:23

merhaba ben mazhar sönmez 12 yıldır kocaelinde sentetik mermerit döküm banyo mutfak tezgah işini surdurmekteyim bu işi yurt dışında sürdürmek istiyorum 05398982060

commenter

slm ben mobılya dek ustasıyım daha once sızınle calısmak ıstemıs olup ama calısamamıs ama sızın le papırus ahsap ıle malabo da calıstım calıstıgım ıslerde hep ıs bıtırım almıs durum dayım mng ıle azerbaycan hava lımanı ınce ısler ıs bıtımı f k tasarım ıle semkır excelsıor otel ınce ısler ıs bıtımı fk tasarım ıle gence otel ıs bıtımı nergız ahsap moskova otel ıs bıtımı yopa dek ıle azerbaycan hava lımanı slayt lambırı alcıpan ıs bıtımı sızınle calısmak sahsıma onur verır saygılarımla saban coban 0536 592 39 97

commenter

selam aluykum 25 yıllık alcı sıva boya montalama ustasıyım serı bır ustayım suanda yenı bosa dustum varsa ısınız arayın lutfen 05427835900

commenter
ibrahim ayyildiz | Şubat 18th, 2014 at 09:41

Alci boya isiyalitim duvar kagidi be italyan boyasi ustasiyim 05362792469

commenter

sıva alçı sıva boya montalama ekipbimle işi olan 05324280170

commenter

Merhaba Bn Osman Usta , inşaat sektöründe usta olarak çalışıyorum uzun zamandır bu işle meşgulum.Duvar ve kalıp işlerinde ustayım.Her türlü iş için donanımlı ekibimle yurt içi veya yurtdışındda sizinle çalışmak istiyorum …

Tel : 0542 542 19 14

commenter
İSA İZVERMEZ | Şubat 20th, 2014 at 21:23

KABA İNŞAAT USTASI VE AYNİ ZAMANDA KALFASIYIM.EKİBİM VAR YURT DIŞI ŞANTİYELERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.0535 658 70 82

commenter
İSA İZVERMEZ | Şubat 20th, 2014 at 21:26

KABA İNŞAAT USTASI VE AYNİ ZAMANDA KALFASIYIM.EKİBİM VAR YURT DIŞI ŞANTİYELERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.0535 658 70 82 NOLU TELEFONDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ

commenter

Ben 30 yılık beton santalcıyım yurt dışında calışmak istiyorum gsm 532 204 59 05

commenter

Nihat Baş
Kızılağaç mah. Danacılar mevkii no: 28 Bodrum
Telefon numarası: 0539 202 09 13

KİŞİSEL BİLGİLER

Ehliyet B sınıfı
Doğum Tarihi 01.01.1980
Medeni Durum Evli
Askerlik Durumu Tamamlandı

İŞ TECRÜBESİ

1999- 2002 Erzurum Evleri İnşaat
Pozisyon – İşçi

2004 – 2005 TOKİ İnşaat
Pozisyon – Mermer Yapım Elemanı

2006-2012 Ant Kapı Mutfak İnşaat A.Ş,
Pozisyon -Usta

2012- 2014 Hapimag Resort Sea garden –
Peyzaj Departmanı- Vardiya Amiri

EĞİTİM BİLGİLERİ

1987 – 1992 Erzurum Hınıs Şahbettin Köyü İ.Ö.O

commenter

güvenlik görevlisiyim izmirde yasıyorum yatılı pansiyonlu iş arıyorum b ehliyetim var bahçıvanlıkta yaparım numaradan ulaşabilirsiniz 05454840905

commenter
ilhami aydın | Şubat 23rd, 2014 at 11:10

MERHABA. saygılarımla başlamak.istiyorum . herkes gibi bendeniz ilhami aydın . bu sitelere iş isteğinde bulunuyoruz .nafile işi bilmez ve işten anlamaz bu sidikli kişileri ya formen yaparlar veya ustabaşı iş makinası kova bom şase kırık çivata çıkarma ve iş makinası imalat ve mekanik tesisat elemanıyım oldukça deneyimli ve profesyonel bir elemanım türkiyenin birçok yerinde ve birçok firmasıyla iş yapmış ve imza atmış iş teslimatını zamanında teslim etmiş kedi gibi yerleri dırmalamış kanguru gibi zıp zıp zıplamış başarılara öğretmen kalemi gibi imza atmış birisiyim . gel gör bakki hayat hep bana iyligimin kötü yüzünü gösterdi. bu kötü yüzlü insanlardan yalaka yalama torpilli yandaş kayıran insanlardan çok nefret ediyorum .gerçek işi bilen inci gibi iş yapan eşe dosta yardım ediyorsa yeter yeterki sözü sohbeti dinlenir olsun ADAM GİBİ ADAM OLSUN. bunun içindir ki .hiç bir zaman onu abes işlere karuşuk kuruşuk görmek mümkün değildir …her yönüyle BABADIR .ALLAH.A çok şükür işimi buluyorum .torpilim olmadan .bu meslagi seçtim ama çok pişmanım gençlere sesleniyorum yapılacak bir iş değil .ama ben çok severek işimi yapıyorum ah şu torpil ve yandaş kayırmalar olmasa elim işe daymese hasta oluyorum belge ve sertifikalarım var 3.4 tane .evet bundan dolayı bu meslekten nefret ediyor kaçıp gidiyorum . hep bana işi bozmuş yarım yamalak yapmış işler düşer veya bırakıp kaçmış .ve bende yüksek ücretle yaparım .benim işimi bilen bilir .bu sidikli işi bilmez yalaka yalamaların arkalarında ya bir mimar veya inşaat makina mühendisi bu sidiklilerin yanında varsa ALLAH mühafaza hindi gibi kabarırlar ve yeleli bir aslan gibi kükrerler bundan dolayı iğreniyor ve diskiniyorum . yurt dışı tercihimdir . referanslar Çukurova çat ankara şübesi borusan makine ankara şübesi incekaya inşaat ankara ve bir çok firma ilgilenlerin dikkatine 0506..8718725

commenter
ekrem çalışkan | Şubat 24th, 2014 at 10:20

merhabalar sizlere şiçi temin edebilirim artı benim inşaat ekibimde var artı ben klafatım artı 10000 dolar maaş talebederim artı05452428725 artı arayın konuşalım

commenter
zeki gençtürk | Şubat 24th, 2014 at 17:12

ben hep ahşap lamine laminant pergole yer döşemesi lambiri işlerinde calıştım

commenter

Merhaba ben havalandirma mekanik imalat montaj ustasiyim yurtdisinda calismak isterim formenli usta basilik olur ayriyetten izalasyon sac kaplama isi yapmaktayim tel 05534914533

commenter
ibrahım cagan | Şubat 27th, 2014 at 17:41

asma tavan ve dıs cephe montalama ustasıyım yurt dısında calışmak ıstıyorum 0545 220 54 70

commenter

sesimi duyun işe ihtiyacım var pvc ye aiit her türlü işi yapıyorum 1975 dogumluyum pasaport hazır tel 05426652841 yurt dışında çalışmak istiyorum

commenter

20yılı aşkın otoelektirik ustasıyım yurtsışında çalışmak istiyorum riskli bölgelerde olur iş makinalar kamyonlar ve otomobilden anlarım age limak ve çivrilde eren otoelektirikde çalıştım ustalık belgelerim vr tl05355778728

commenter

25 yıllık inşaat tecrübem var. fayans ustasıyım her biri işinde usta ve tecrübeli ekibim var 39 yaşındayım 3 çocuk babasıyım izmir ve çevresinden inşaat firmalarının ilgisine

commenter
Arap Başbuğa | Mart 2nd, 2014 at 20:38

Merhaba ben arap usta 20senedirDizel motor ve is makinası ustasıyım
Ustalık belgesi pasobortum. Var
Yurt dışı deneyimin Kazakistan Özbekistan Türkiye santiyelerindedir
NO05417787739 Sayğılarımla

commenter
TAŞ DUVR TAŞRUNUYUM | Mart 3rd, 2014 at 13:18

TAŞ Duvar işi yapıyurum deneyımli ekibim
Var 0532. 720. 89. 55

commenter

merhaba ben yurt dışı deneyimi olan biriyim alcı boya kara sıva ve dış cephe ustasıyım işe cok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim 05343602766

commenter
TAŞ DUVAR TAŞARUNUYUM | Mart 4th, 2014 at 22:12

Taş duvar işi yapıyurum güçlü ekibim var
Deneyımli ekibimle her çeşit taş duvar işi yapıyurum
0532. 720. 89. 55 @. 0532. 720. 89. 55

commenter
TAŞ DUVAR TAŞARUNU | Mart 4th, 2014 at 22:42

Taşduvar işi yapıyorum kara yolları taşdıvarı
Dsi taş duvar işi yaparız
Deneyimli ve güçlü ekibimle birlikte her çeşit
Taş duvar işi yapılır
0532 403. 11 82 @ 532. 403. 11. 82

commenter

slm ben adanadan fatih usta yurt dışında çalışmak istiyorum 35 yaşındayım alçı boya asmatavan kartonpiyer duvar kağıdı işleri yapmaktayım yer farketmez 05372514492

commenter
şeyhmus albayrak | Mart 5th, 2014 at 23:20

slm ben seyhmus albayrak adanada ikametgah edıyorum çok iyi derecede ingilizce yazıp konuşuyorum 6 sene american üstnde tercumanlık yaptım elımde belgerım var şöförlük te var ayrıyetten mobilya kalfasıyım yurdusu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 0535 411 68 37

commenter

izalasyon ustasıyım işimde uzmanım her ne olursa fark etmez benim için iş olsun yeterli bence yıllardır ugraşırım bu işte yurt dışı yurt içi fark etmez benim için 05304426292 telim saygılarımla iyi calışmalar

commenter
yavuz kırgız | Mart 6th, 2014 at 21:37

slm ben yavuz sıvaciyim alçi fayans 05382517244

commenter
RECEP KARADAĞ | Mart 7th, 2014 at 16:03

RECEP KARADAĞ 07 03 2014 CUMA 1978 yılından şimdiye kadar çeşitlı büyük fırmalarda usta ustabaşı formen ve taşörenlık yaptm ve yapıyorum ekıp var işimız celık kondürüksiyon imalat montj yurt dışina cıkmak ıstıyorum tel 5466544324

commenter
lütfü ince | Mart 8th, 2014 at 06:48

sıhhı tesisat ustasıyım yurdışında çalışmak istiyorum 05442248244

commenter

kaynakcıyım kazakıstanda iş ariyorum

commenter

kaynakcıyım yurdışinda va zemin etud ve angıraj mını kazık opertoruyum iş ariyorum 05423730698 ş urfa suructa oturuyorum

commenter

slm ben zekai tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var yurt dışında çalışmak istiyom no 0531 833 09 38

commenter
ALİ HÜNERCİ | Mart 10th, 2014 at 00:09

kalıp duvar demir. temelden çatıya kalıp demir çatı anahtar teslimi iş yapılır kalfa arayanların dikkatine… ALİ HÜNERCİ TEL : 0553 379 27 40 + 0542 717 69 49

commenter
Murat eğriboyun | Mart 10th, 2014 at 01:27

Slm mesleğim inşaat elektirik ustası yım aynı zamanda kepçe operatörü tüm tel 05544106411

commenter
cumhur tetik | Mart 10th, 2014 at 16:53

48 yaşındayım kalıp duvar sıva alçı alçıpan boya seramik yalıtım işleri yapıyorum ayrıca ekip arkadaşlarım var yurtdışı tecrübem var pasaportum var ilginenlere tel 05367663602

commenter
ferhat içer | Mart 13th, 2014 at 14:32

soğuk demir işçisiyim iş arıyorum kaldırım parkesi ve yol parkesi de olabilir 5388743359

commenter

İnşata amlyyim 053801/1203

commenter
keramettin özleyen | Mart 14th, 2014 at 17:51

mrb mekanik tesisat ustasıyım 2004den beri tesisat işi yapıyorum yurtdışında gitmek istiyorum ilgilenen firmaların dikkatine teşekkürler o5446958486

commenter

selam ben beton mikser ve tanperlı kamyon şöförüyüm sizinle çalişmak istiyorum uzun süreli arayın tel053667700

commenter

BİLGİLERİM
Ad:Mecmettin
Soyad:Daştan
1989’dan 1998’e kadar Enka firmasında yurtdışında Irak,Rusya,Azerbaycan ülkelerinde ekskavatör operatörü olarak çalıştım.2000 yılından 2010 yılına kadar Aydın Vinçte çalıştım.2010 yılından 2011 yılına kadar Polimeks şirketinde Türkmenistan’da ekskavatör operatörü olarak çalıştım.
Cep Tel:0535-087-01-36
Ev Tel:0262-653-62-98

commenter

dış cepe tadilat-montalama-çatıonarımı-sıva-alçı-kartonpiyer-alçıpan-boya-fayans-kalebodur-granit-mermer-karo-kilit taşı-asmatava-izolasyon-amerikan siding-p.v.c kapıvepencere-çelik kapımutfak dolabı-banyo dolabı-duşakabini-laminant parke-elektirik tesisatı-su tesisatı-dogalgaz tesisatı bahçe düzenlemesi-bahçe duvar isatanbul her bölgesini keşiv üçresizdir binanızı evinizi fabrikanızı ve iş yerinizi A DAN ZYE KADAR YENİLİYORUZ.WWW.umitinsaatdekorasyon.com iletisim@umitinsaatdekorasyon.com 0534 548 32 08 0541 625 99 34

commenter

selem ben uşaktan deniz usta 36 yaşındayım 22 yaşından beri sıva duvar fayans ustasıyım ayrıca kalıp işindede kalfalık yapabilirim 05070990921 saygılarımla.

commenter
Coşkun Göker | Mart 16th, 2014 at 09:31

05310232321 dış ta çalışmak istiyorum eskavaro operatörü

commenter

selam ben laminant parke masif parke velamine parke ustasıyım 20 yllık tecrubem var yurt dışında çalışmak istiyorum 0543 873 05 65 den ulaşabilirsiniz

commenter
Ekrem Cakir | Mart 20th, 2014 at 11:40

merhaba, Peyzaj Mimariyim 10 yildir gurcistanda Temizlik urunleeri fabrikasinda ust duzey yoneticilik yapiyorum. ileri seviyede ingilizce ve gurcuce biliyorum, bilgisayarli grafik ve cizim programlarinda deneyimliyim iyi seviyede autocad, photoshop, coreldraw, freehand ve ms office programlari kullanabilmekteyim. gurcistanda yapilacak istiraklerde calisabilirm tel:+995593752606

commenter

kaynakçıyım yurt dışında iş arıyorum 05312218552

commenter

bukadaıs ımkanı varrmı acaba

commenter
ismail kaya | Mart 24th, 2014 at 08:13

merhaba ben ismail kaya inşaat teknolojisi yapı yuzey kaplama doşeme ustasıyım begem var tef 0536 941 73 64

commenter

SELAM ARGON GAZALTI ELEKTİRİK KAYNAK USTASIYIM ARABİSTAN KAZAKİSTAN CALIŞTIM YURT DIŞI TECRÜBEM VARDIR DOGAL GAZ BELGEM VARDIR SİZİNLE CALIŞMAK İSTERİM SAYGILAR 05449585275

commenter

merhaba ben kadir 15 yıldır fayansçı ustasıyım ve 26 yaşındayım

commenter

slm ben tuncay istanbulda oturuyorum mesleyim mobilyacılık ama alcı sıva badana işlerindede uzmanım prke döşeme konusunda cok iyi deneyimim var enzon görev aldığım purojede 2500 konut yaptım ve selim etim formen olarak görev aldım yur dışına cıkmam istiyorum 10 yılık pasopurtum var ilgilenenlerin dikatine sayğılarımla cep 05439102550

commenter
eray berber | Mart 27th, 2014 at 11:21

15 kişilik inşaat ekibim var yurt dışı tejrübemiz vardır çalışmak istiyoruz tel o5313900955

commenter
Bayram YASTI | Mart 28th, 2014 at 00:10

bayram yastı k.maraş Kaynak cıyım argon ve ellektirik Kaynagı kullanıyorum 23 yıllık Terjübem var.işarıyoru 5447826592

commenter
memet öztürk | Mart 30th, 2014 at 00:44

45 yaşındayım 25 yıldır kalıpçı ustasıyım yükseklik korkum yok her türlü kalıp projesinden anlıyorum erzurum ispir nufusuna kayıtlıyım 05316771927

commenter

merhaba rusyada mermer işi yaptım. yurt dışında çalışmak istiyorum. 05532292457

commenter

slm ben yusuf 30 yasında kalıpcıyım kalıp işi arıyorum 05457376984

commenter
alper arslan | Nisan 4th, 2014 at 15:02

Slm ben alper 24 yasindayim insaat kalip ustasiyim genc ve dinamik bir ekibe sahibim gecerli is tekliflerine açığız suan Bağdat’ta ikame etmekteyiz cep numaram 5380601010 ve 07506245677

commenter
haşim güler | Nisan 4th, 2014 at 15:38

Selam 18 yıllık tercubeli ve başarılı alt yapı formeniyim idaliyim çünkü alt yapı uzmaniyim 05304922031

commenter
yusuf şarap | Nisan 4th, 2014 at 16:19

ASANSÖR VE DEMİR DOGRAMA USTASIYIM
MERSİNDE YAŞIYORUM
EKİP HALİNDE ÇALIŞIYORUZ
1965 DOGUMLUYUM

commenter
resul sahin | Nisan 4th, 2014 at 21:52

alcı sıva saten ustasıyım iş arıyorum +90544653541 05426083910

commenter
resul sahin | Nisan 4th, 2014 at 22:04

alcı sıva saten kara sıva ustasıyım 47 yasındayım ordu ünyelim tel.+905446535411….+905426083910 telefonuzu beliyorum hoscakalın

commenter

kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışından ış arıyoruz deneyım var 0534 478 0131

commenter

ben akın 15 yıllk inşaat demirci ustasıyım yurt dışı deneyimim var yut dışı işi arıyorum tel 0532 409 91 55 samsn

commenter
hüseyın ÖZTÜRK | Nisan 8th, 2014 at 22:03

BÜTÜN İŞÇİ KARDEŞLERİM DİKKAT İŞÇİ BULMA KONTURATI OLMADAN YURTDIŞINA ASLA GİTMEYİN PERİŞAN OLMAYIN

commenter
haşim güler | Nisan 10th, 2014 at 14:50

18 yıllık tercubeli alt yapı formeniyim çok idaliyim çünkü ben alt yapı ve çevre düzenlemesi konusunda iyiyim kendime güveniyorum ekip ekipman cevrem çok geniş 05304922031

commenter
haşim güler | Nisan 10th, 2014 at 14:54

18 yıllık tercubeli alt yapı yol ve saha formeniyim idaliyim kendime güveniyorum 05304922031

commenter

Slm alçı boya mantolama söve üstadıyım 0542 448 1377

commenter

alçı sıva ve fayans ustasıyım daha önce dış ülkede çalıştım ekip istersenız ekibımde var e sınıf ehliyetım de ver tel 0537 414 64 23

commenter

4 vasılıyım bekoleder eskavatör foklif ve ağır vasıta ehliyet belgelerim mevcuttur.Yurt dışına çalışmak istiyorum.no:05512085102

commenter

yurtdisinda insaat sektorunde calismisim karasiva vealci ustasiyim saglam teklifleri geri cevirmeyecegim tl 0541 837 9041

commenter

slm satenboya alçısıva dış mantolama ustasıyım ekibim var 05323646371

commenter

ben 10 yıldır işat işinde calışıyorum demır hustasıyım ve yurt dişında calışmak istiyorum tle 05452911336

commenter
ziyeddin özdemir | Nisan 19th, 2014 at 13:35

merhaba ince işler formeniyim yurt dışında bir çok şirketlerde ekibimle birlikte kara sıva alçı sıva şap boya işleri yaptım yurt dışı şantiyelerinizde 05378194962

commenter
murat özdemir | Nisan 19th, 2014 at 15:52

ben murat özdemir sakarya adapazarında yaşıyorum siznle çalışmak istiyoırum boya dekorasyon ustasıyım ayrıca kaynak ustasıyım işe çok ihtiyacım var işsisim telefonum: 05414401630

commenter
hikmet kurnaz | Nisan 22nd, 2014 at 10:39

slm hikmet işmakinaları genelbakım onarım ustasıyın yurt içi yutr dışı deneyimli olarak 1989 2013 yılları arası çalıştım çalışma belgelerim var .a.g. sertikam var tercigim yurtdışı sizlernen çalışmakdan mutluluk duyarım saygılarımla tel 05427463941..

commenter

pasoport hazır boru kaynakçısı sezgin ben argon bazik ve selozik yurt dışında bulundum kazakistan ırak saygılarımla tlf 05350797776

commenter

soguk demirci ustasıyım daha önce bikaç yerde formenlikde yapdım ekip korma konusunda yardımcı olabilirim ilgilenenler 05432641355 bu numaradan ulaşabilir

commenter
ziyeddin özdemir | Nisan 23rd, 2014 at 12:51

merhaba ronesans holding beyaz rusyada inşaat. ince işler formeni olarak yurt dışında beyaz rusyada ekibimle birlikte eriş inşatta sibiryada lukova inşt.moskovada entes inşt.kazakistan atravoda zafer inşat. soçide entes daha bir çok şirketlerde formen olarak çalıştım 25 yllık iş tercübemle ronensas beyaz rusya şantiyesinde ekibimle birlikte ve ya kendim formen olarak çalışmak istiyorum saygılarımla 05378194962

commenter
Dursun ali YİĞİT | Nisan 23rd, 2014 at 18:31

Merhaba ben Dursun ali yiğit Sakarya Karasuluyum.Uluslararası geçerli KALIP ve ÇATICI Ustalık belgem mevcuttur.Daha önce yurtdışında METAG ve HA-SA Fir malarında kalıpçı olarak çalıştım.Ayrıca emniyet teşkilatından ayrılmayım. Güvenlik işlerindende anlarım gerek görüldüğü takdirde şuan işsizim iş arıyorum ihtiyaç duyan firmalar arasa minnettar kalırım.Teşekkürler…. TEL .05323419196

commenter

Sertifikalı Elektirik ve gaz altı kaynakçısı abkant giyotin montaj ustasıyım Çalışmayı ve çalışma hayatını seven, güven veren, dürüst, sadık ve prensip sahibi, insan ilişkilerinde olumlu, sorumluluk sahibi ve bir işi tarif edildikten sonra arkanızı dönüp gidebileceğiniz, yeni veya anlatılan sistemleri hızlı olarak kavrayabilen, iş hayatına ve iş deneyimine sahip, TekniK Resim anlayan araştırma ve deneyler yapmış, araştırmacı, yoğun iş temposuna alışkın, seyahat engeli bulunmayan amirleriyle ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, sorunlara analitik yaklaşabilen, seviyeli, dürüst ve çalışkan, herhangi bir sabıka kaydı bulunmayan, siyasi olarak hiçbir etik unsura karışmamış biri olduğumu izah eder ve bunu araştırarak da öğrenebilirsiniz e-mail: toqrakk@hotmail.fr Tel : 0507 577 87 89

commenter

mrb yaşım 28 çelik kondisyon kaynak ve projelı asmatavan ustasıyım yurt dışında çalışmak isterim 0531 272 42 97

commenter

Selam ben Rıfat demir ustası yım ekibim var sizinle çalışmak istiyorum no 05466158585

commenter

beton püskürtme operatörüyüm 10yıllık deneyimim var e g belgem var iş arıyorum 0537 210 2787

commenter

Mrb ben Mehmet 6 senedır membran izalasyon ustasıyım yurt dısı yurt ıcı olabılır işimide dort dortluk yaparım Tel 0542 212 75 77

commenter

14 YILLIK FAYANS GIRANİT SERAMİK KARO USTASIYIM BENDE YABAMCI ÜLKELERE GİTMEK İSTİYORUM

commenter

merhabe ben İlyas petek alçı boyacı dışcebhe boyacısı yım şirketinizde çalışmak istiyorum saygılarla 05427468616

commenter

slm ben kadir cebe usdasıyım ukranya moskovada bazı ülkelerde calısdım iş arıyorum numaram 05417251893

commenter
ziyeddin özdemir | Mayıs 7th, 2014 at 19:03

İNSAAT.ince işler formeniyim yurt dışı çalıştığım firmalar libyada ETA.inst TOKAŞ.inst.rusya sibiryada LUKOVA.inst.moskovada.ENTES.inst.kazakistan atravoda.ZAFER.inst beyaz rusyada ERİŞ.inst.soçide ESTA inst.ekibimle veya şahsım yurt dışı pirojelerinzde.görev almak istiyorum saygılarımla 05378194962..

commenter
Aydemir Büngül | Mayıs 7th, 2014 at 19:32

yurt dısında uzun 15 yıldan uzun suredır calsmıslıgım war kalıpcı duwarcı olarak calısıyorum bana ulasmak ıcın 05316708716

commenter

selam ali ben malatyalıyım 27 yılşdır iş makişnaları oparatorlük ve formen olarakta 12 yıldır çalışıyorum 6 yıl yurt dışı deneyimim var sizinle çalışmak isterim saha formeni makina formeni yada kabaişler formeni saygılarımla05360202608

commenter

selamünaleyküm ben duran kar aslen tokatlıyım istanbulda oturuyorum kiracıyım acilen işe ihtiyacım var yurtdışı inşaat demir işi arıyorum ilgilenenlerin dikkatine saygılar 05376858031

commenter

selam ben duran magusa tatlısu şantiyesinde laren costrol şirketin şantiyesinde villaların temellerinini demirini biz bağladık aşağı yukarı yaklaşık 20 ye kın temel ve 6 7 tensini bitirmiştik aşağı dere boyu kenarındakileri yaptık eğer bitmediyse çok merak ediyorum çalışmak istiyorum soğuk demirçiyim çok açil aramanızı bekliyorum 05376858031

commenter
yaman kılıc | Mayıs 11th, 2014 at 19:52

sıva ustasıyım deneyimliyim 0536 230 61 14

commenter

slm ben kalıpçı kalfasıyım ekipbimle yurt dışına gitmek istiyorum ekip sorunum yok saygılar 05392728230

commenter

benmobilya cilacısıyım 20senelik tecrubemvar isteğegöre ekip kurabilirim 05309424670

commenter

boya stropiyer alçı söve fayans işinden anlarım asıl boya ustasıyım tlf 05375979416

commenter

slm ben alcı sıva saten ustasıym yurdısı tecubem var 1967 dogumlu ordu ünyeli yim cok sirkettecalıstm suan selbes calısıyorum is arıyorm cep 05446535411

commenter

merhaba ben İsmail kaya inşaat teknolojisi yapı yüzey kaplama döşeme ustasıyım belgem var tef 05369417364

commenter

merhaba seramık fayas mermer ustasıyım 10 yılık tecrubem var 5 yıl dubayı afrıka rusyada calıstım sızlerlede calısmak ısterım 05424907388

commenter
Güngör KAPLAN | Mayıs 19th, 2014 at 21:19

meraba alçıpan ustasıyım 0534 202 4663

commenter
ali dönmez formen | Mayıs 19th, 2014 at 21:21

slm ali ben malatyalıyım 1970 dogumluyum 27 yıllık iş deneyimim var hertürlü projede yer aldım yaklaşık 12 yıldır formen olarak çalışıyorum yurt dışında 6 yıl çalıştım proje sonu oldugu için türkiyeye geldik libyada çalıştım derna sussada deniz suyu arıtma yaptık enka teknik taşronunda mete ar deniz işlerinde makina formeni olarak çalıştım hertürlü makinayı kullanıyorum G VE B sınıfı ehliyetim var şu an çalışmıyorum türkiyedeyim baraj yol altyapı işleri inşaat ın hertürlüsünde yer aldım tel ev 0422 361 35 76 gsm 0536 02 02 608 bu numaradan ulaşırsanız sevinirim saygılarımla ali dönmez

commenter
Ramazan Aşkın | Mayıs 22nd, 2014 at 00:27

mobilya montaş ve imalat işlerinde deneyımlı bır stayım yrtdışında daha önce calışdım dekarasyon işlerınden iyi anlarım ekibimle beraber iş arıyorum 0553 299 43 62 wep sitemiz http://mobilyamontas.com/

commenter
mustafa yeşilyurt | Mayıs 22nd, 2014 at 23:12

sizinle calşmak isdiyorum 05332333527 no arayabilirsiniz

commenter

ben yırmı yıllık soguk demır ustasıyımınsaatlarda ve yurt dısında calıstım ıs teklıflerınızı beklıyorum 05311012006

commenter

slm ben yırmı yıllık yurt dısı tecrubesı olan 1971 dogumlu soguk demırcı ustasıyım ıs teklıflerınızı beklıyorum 05311012006

commenter
muammer çınar | Mayıs 25th, 2014 at 12:58

değişik firmalarla yurt dışında sorunsuz çalıştım kara sıva duvar alçı sıva dış cephe montalama yaptığım en iyi işler olup alçı sıva boya ustasıyım her türlü sınava ve uygulamalı mülakata açığım ilgilenlerin davetini acilen bekliyorum tel 05438572580 saygılar

commenter
HAMİT ALTINSÖZ | Mayıs 25th, 2014 at 13:52

ISICAM VE CAM USTASIYIM BABA MESLEGİMDİR 1978 DOGUMLUYUM YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM 0537 206 43 20

commenter

mrb yaş 28 17 yıllık erkek kuaförüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum 0506 839 94 02

commenter

24 yasındayım lise mezunu elektrikçiyim 6 yıllık tecrübem var.. 0507 567 31 57 yurtdısına çıkmak istiyorum

commenter
huseyin urger | Mayıs 29th, 2014 at 19:34

merhaba is ariyom. k.maras elbistan dogumlu 1960 yil. 20 yildir ruyada oturuyom rus vatandasiyim. eliyetim var BS. meslek suva arcisuva arcipan arci ince isleri mermer granit trever merdiven montaj yer dosemesi denizlik takma sihhitesat bu gibi islerin ustasiyim ben rusyada kendim is ariyordum anaktar teslimine bu yil is bulamadim is ariyom hangi dalda olursa kabul ederim tessekur tel 89188234294.

commenter

mrb.ben bodrumdan AHMET ARSLAN, bodrumda yaşıyorun, ordu ünye 1975 doğumluyum.mesleğim inşaat sektörü, çıraklıktan, ustalıktan, kalfalıktan, formenliğe kadar inşaat alanında çalıştım.yurt içi yurt dışı projelerinde tercübeliyim.anahtar teslimine kadar inşaat konusunda tercübeye sahibim.kalıp, demir, beton, duvar ve sıva,seramik,boya vs.bu işlerde tercübeliyim. çalıştığım bazı firmalar koray inşaat istanbul, doğan grubu istanbul ve bodrum, ataman inşaat istanbul ve bodrum,kayseri kul ve toprak ininşaat, izmir centaş inşaat,bodrum penaş inşaat. arda inşaat almanyada çalıştım. eğer kabul ederseniz sizinle çalışmayı kabul ederim. saygılarımla ahmet arslan. tel. 0 542 394 85 80

commenter

Ismim davut lise mezunuyum ehliyetim var meslegim oto elektrik belgem mevcut iyi bir maasla yurt dışında calismak istiyorum 05357279228

commenter

ismim yusuf alıçıpen ve dışcephe montolama ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0553 539 72 47

commenter
huseyin urger | Mayıs 31st, 2014 at 20:42

k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalar atelye montaji. sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.unuversal ustayim.

commenter

Suudi Arabistandaki Projemizde Seramik Döşeme işi yapacak ustalar aranıyor.
Yeme-Kalma-Uçak Masrafları firmamıza ait.Aylık şeklinde çalışılacaktır.

Şu an için 40 Kişi usta lazımdır.
Aylık olarak çalışabilecek, en az 40 kişilik ekip oluşturabilecekler tercih edilecektir.

REFERANS BİLGİLERİNİZİ;
satinalma1@gmail.com
adresimize gönderiniz.
0535 386 35 35
Telefonu arayabilirsiniz.

commenter
huseyin urger | Haziran 7th, 2014 at 07:40

k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalat atelye montaji.gaz boru hatlari sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim 3 meslek. hangimeslekte isinize beni almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 89188234294.89618208276. unuversal ustayim.

commenter

MERHABA, ben BODRUMDAN AHMET ARSLAN, 1975 ORDU ünye doğumluyom. 20 yıldır inşaat alanında çalışmaktayım. çıraklıktan, ustalıktan, kalfalıktan, formenliğe kadar inşaat alanında çalıştım. yur içi ve yurt dışında çalıştım. yurt içi yurt dışı projelerinde tercübeliyim. temelden çatıya kadar inşaat alanında tercübe sahibim. YAPI EĞİTİM SEMİNERİ BELGESİ ne sahibim. BELGE NO: 903/2,16, inşaat alanında: HARFİYAT VE ZEMİN; APLİKASYON VE TELÖRE; PROJE OKUMA; KALIP HAZIRLAMA; DEMİR BAĞLAMA; BETON DÖKÜMÜ; DUVAR ÖRME, YIĞMA YAPILAR, YAPI HASARLARI, DEPREM KOULARINI içeren inşaat alanında belgeye sahibim. çalıştığım bazı firmalar: KORAY İNŞAAT İSTANBUL, DOĞAN GRUBU İSTANBUL VE BODRUM, ATAMAN İNŞAAT İSTANBUL VE BODRUM, KUL VE TOPRAK İNŞAAT KAYSERİ, CENTAŞ VE ARDA İNŞAAT İZMİR, PENAŞ VE ÇAĞDAŞ İNŞAAT BODRUM, VS. FİRMALARDA çalıştım. yukarıda yazılı olan iş konuları sizce uygunsa çalışmayı kabul ediyorum. saygılarımla AHMET ARSLAN….TEL NO: 0 542 394 85 80….0 537 690 52 79…

commenter
TAYİŞ PREFABRİK montaj demontaj ekibi | Haziran 8th, 2014 at 10:23

prefabrik ve kaynak üzerine montaj demontaj yapmakdayız yurt içi ve yurt dışı birçok yerde işbitirmelerimiz mevcut deneyimli kadromuzla kamplarınızı ve şantiyelerinizi taşıyoruz. Tayiş Prefabrik İnş.Tic,Ltd.Şti FERHAT AYDIN GSM:05323766898

commenter
TAYİŞ PREFABRİK montaj demontaj ekibi | Haziran 8th, 2014 at 10:24

prefabrik ve kaynak üzerine montaj demontaj yapmakdayız yurt içi ve yurt dışı birçok yerde işbitirmelerimiz mevcut deneyimli kadromuzla kamplarınızı ve şantiyelerinizi taşıyoruz. Tayiş Prefabrik İnş.Tic,Ltd.Şti FERHAT AYDIN GSM:05323766898

commenter

Ben Türkmenistanda yaşıyorum.iş makineleri kepce forklift kullanıyorum ve parke taş makinalaryn operatöriyim.türkmenistanda çalışmak istiyorum.beni bu 05071368708 arayabilirsiniz.

commenter
Hasan ŞAHİN | Haziran 11th, 2014 at 01:22

TIR ŞOFÖRÜ olarak yurt dışında çalışmak istiyorum. Ağır nakliye ve akaryakıt nakli konusunda uzmanım. Tecbübem 25 yıllık.

commenter
Sebahattin AKİL | Haziran 17th, 2014 at 14:56

Slm ben sebahattin AKİL.Alanım Elektrik Enstrument Mekanik Pielsi Scada Pano Montaj Otomasyon Terminasyon (FORMEN”iyim)8 yıl dışı tecrubem var GAMA ve MNG Holdinde Görev Aldım.Tekrar Yurtdışı Projelerinde Çalışmak İstiyorum Tercihim Orta Doğu Arab Ülkelerinde Çalışmak.İlgilenen Firmaların Bilgisine Arz Edelir.

commenter
Sebahattin AKİL | Haziran 17th, 2014 at 15:04

Ben Sebahattin AKİL.Alanım Elektrik Enstrument Mekanik Otomasyon Tercihim Yurtdışı Orta Doğu Arab Ülkelerinde Çalışmak.8 Yıl Tecrübem Var TLF 0537 795 53 96**0534 642 23 52**0534 566 53 67. İlgililerin Bilgisine Arz Ederim.

commenter
Sebahattin AKİL | Haziran 17th, 2014 at 15:06

Slm ben sebahattin AKİL.Alanım Elektrik Enstrument Mekanik Pielsi Scada Pano Montaj Otomasyon Terminasyon (FORMEN”iyim)8 yıl dışı tecrubem var GAMA ve MNG Holdinde Görev Aldım.Tekrar Yurtdışı Projelerinde Çalışmak İstiyorum Tercihim Orta Doğu Arab Ülkelerinde Çalışmak.İlgilenen Firmaların Bilgisine Arz Edelir.TLF. 0537 795 53 96**0534 642 23 52**0534 566 53 67.

commenter
huseyin urger | Haziran 18th, 2014 at 14:02

k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalat montaji gaz boru hatlari sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim mesleklerde calismak istiyom almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 8 961 820 82 76.

commenter

kalıp ustasıyım yaş 28 hertürlü kalıp yaparım ekipte sıkıntı yoktur 200 kadar adam imkanım vardır samsunluyum 05439505955

commenter

kalıppcı demırcı ekıbım var yurtdışından iş arıyoruz saygılaar zafer 0534 478 01 31

commenter

MERHABA, ben BODRUMDAN AHMET ARSLAN, 1975 ORDU ünye doğumluyom. 20 yıldır inşaat alanında çalışmaktayım. çıraklıktan, ustalıktan, kalfalıktan, formenliğe kadar inşaat alanında çalıştım. yur içi ve yurt dışında çalıştım. yurt içi yurt dışı projelerinde tercübeliyim. temelden çatıya kadar inşaat alanında tercübe sahibim. YAPI EĞİTİM SEMİNERİ BELGESİ ne sahibim. BELGE NO: 903/2,16, inşaat alanında: HARFİYAT VE ZEMİN; APLİKASYON VE TELÖRE; PROJE OKUMA; KALIP HAZIRLAMA; DEMİR BAĞLAMA; BETON DÖKÜMÜ; DUVAR ÖRME, YIĞMA YAPILAR, YAPI HASARLARI, DEPREM KOULARINI içeren inşaat alanında belgeye sahibim. çalıştığım bazı firmalar: KORAY İNŞAAT İSTANBUL, DOĞAN GRUBU İSTANBUL VE BODRUM, ATAMAN İNŞAAT İSTANBUL VE BODRUM, KUL VE TOPRAK İNŞAAT KAYSERİ, CENTAŞ VE ARDA İNŞAAT İZMİR, PENAŞ VE ÇAĞDAŞ İNŞAAT BODRUM, VS. FİRMALARDA çalıştım..ayrıca almanyanın REGENSBURG eyaletide çalıştım.Eğer sizce uygunsa sizinle çalışmayı kabul ediyorum.

SAYGILARIMLA
AHMET ARSLAN
TEL: 0 542 394 85 80
0 537 690 52 79

commenter

Toprak işleri formenliği işi arıyorum 5316780957. bulent.teke@hotmail.com

commenter
huseyin urger | Haziran 26th, 2014 at 11:25

k.maras elbistan dogumlu 1960. suan 15 yildir rus vatandasiyim vladikavkazda 0turuyom. boru imalat montaji gaz boru hatlari sihhitesisat su hatlari. arcisuva arcipan montaji.ve ayretan eliyetim var BS araba tamircisiyim bu yazdigim mesleklerde calismak istiyom almanizi beklerim. tessekur ederim .tel 8 961 820 82 76.

commenter
ziyeddin özdemir | Haziran 27th, 2014 at 13:18

merhabalar ben inçe işler formeniyim kara siva şap duvar fanyaz alçi siva saten boya işlerinde 25 yillik bir teşrubeye saibim isterseniz ekibimle isterseniz tek çalışabilirim işimde kaliteye ve temizliğe önem veririm ihtiyaçiniz olursa siznle çalışmak isterim saygilar nom: 0537 819 49 62

commenter
mehmet çiner | Haziran 30th, 2014 at 15:22

slm ben mehmet 45 yaşındayım inşaat ustasıyım karo fayans boya alçı badana her iş yaparım libyada da çalıştım işçiliğim temiz bana ihtiyaç duyarsanız sizinle çalışmayı iterim adıyaman besniliyim teşkler no.05352865039

commenter

selam ben talip 30 yaşındayım ve yurtdışında çalışmak istiyorum arapça tercüman veya inşaat işinde çalışmak istiyorum saygılar 0543 521 23 00

commenter

Slm aleykum ben Mehmet batuhan inan yasım 30 evliyim ıkı cocugum var meslegım pvc kapı pencere ustasıyım yurtdısında calışa bılecegım saglam bır fırma arıyorum arapca ıngılızce fransızca bılıyorum ıletısım numaram 05366249575— 05469035675 saygılarımla

commenter

dış cephe ısı yalıtım sıva ve iç cephe alçı boya ustasıyım 0507 469 63 36

commenter
naki yıldırım | Temmuz 12th, 2014 at 19:34

merhaba ben 42 yaşındayım..açşı olarak çalışıyorum..25 yıllık bir deyemimim var..daha önce de şirkette çalışmıştım..otelde de çalışmıştım..tel no 05375564761..dönerseniz se
vinirim..

commenter

Asma tavan kartonpiyer
Taş yunu tavan kaynak işlerı yapmaktayım
Yut diş engelım yoktur
Pıroj uzerınden uygulama yaparım
05348483539

commenter
mehmet özkan | Temmuz 14th, 2014 at 14:30

Ben kaynakçi ustasiyim resmi bütün belgelerim var sizinle yurt disinda çalışmak isterim 05534595791

commenter
mehmet özkan | Temmuz 14th, 2014 at 14:33

Ben 30 yaşindayim kaynakçi ustasiyim resmi bütün belgelerim var sizinle yurt disinda çalışmak isterim 05534595791 saygilarimla

commenter

Akıllı sap uygulaması laminant lamine masif parke rabita silim cila tüm parke çeşitlerini yapıyorum tek veya ekip çalışması yapabilirim b ve g sınıfı ehliyeti var ankarada saha kalınlığı yapmaktayım yurtdışı is arıyorum tsk 0535 615 36 78 referans istenirse verebilirim tsk

commenter

dıscelik cephe ustasıyım proze imalat montaz kaynak aleminyum dograma kompozıt levha imalat montaj kompak kupesde yapıyorum cok para kazanmak istiyorum helal yoldan

commenter

selamlar ben orhan akkurt 1968 dogmlu yıllardır inşaat işcisiyim yurt ici yurt dışı çoksayıda inşaat firmalarıyla çalıştım pln pruje hepsi mevcut iyi bir kalıp duvar ustasıyım uzun zamandır kalfalık ve ceşitli şirketlerde formen olarakta çalıştım iyi bir şantiyeci oldugma inanıyorum.saylr. telofon 05377844756.

commenter

slm ben yirmi yıllık soğuk demir ustasıyım yurt dışı tecrübemde var iş tekliflerinizi bekliyorum 05311012006

commenter

mekanik tesisatcisiyim kilima montajı veborulama yaparim oksizen elektirik gazaltı kaynaklari filimli yaparim e.d ehliyetim var 5075015480

commenter

slm bn elettirikçi ustasıyım rusyada çalışmak için bu iş başvuyu yapıyorum çalıştıgım yerler tepe gurubu ersel simens tercubem var tavada döşerim saygılar cp 05347422554

commenter

slm ben yirmi yıllık soğuk demir ustasıyım yaşım kırk iş tekliflrinizi bekliyorum 0531 101 20 06

commenter
haşim güler | Temmuz 25th, 2014 at 18:10

Ben haşim güler 20 yıllık tercubeli alt yapı formeniyim kendi ekibimde var altyapı konusunda çok idaliyim çünkü disiplinli işini seven yoğun çalışma ya müsait biriyim e Sınıfı ehliyetim var 05304922031

commenter
doğan günay | Temmuz 29th, 2014 at 16:31

merhabalar inş.işçisiyim 20 yıllık tecrübeliyim yurt dışı tecrübem vardır yurt dışında çalışmak istiyorum ülke fark etmez saygılarımla 0536 692 63 51

commenter
SELÇUK İMAN | Temmuz 30th, 2014 at 15:10

BEN 2005 SENESİNDEN BERİ AKTİF OLARAK FOKLİFT OPR.AYRICA DEPO,SEKİYAT VE MALZEME KABUL ALANINDA 15 SENELİK TECRÜBEM VAR.YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.FORKLİFT OPR.BELGEM VAR SAYGILARIMLA.0542 775 49 73

commenter

mermer montaj ustasıyım 06 01 1972 gsm 05382173086 .

commenter

slm ben yirmi yıllık soğuk demir ustasıyım yurt dışı tecrübemde var iş tekliflerinizi bekliyorum 0531 101 20 06

commenter
Turan Güngör | Ağustos 1st, 2014 at 17:45

Merhaba ben Turan Güngör aydin da oturuyorum bekoloder ekskavator ve Silindir operatoruyum 27 yaşındayım e sınıfı ehliyetimvar src 2 ve Src 4 belgelerim var seyahat engeli yok numaram 535 727 2004

commenter
Halil ŞÜŞÜK | Ağustos 3rd, 2014 at 00:18

duvar sıva ve alçı ustasıyım yurt içi ve yurt dışı 15 yıllık tecrübem vardır 0542 227 27 46

commenter
erdogan baldırlı | Ağustos 3rd, 2014 at 12:52

MERBALAR BEN ERDOGAN MOBİLYA MONTAJ İŞCİSİYİM EKİBİMLE OLSUN VEYA GÖTÜRÜ OLSUN HERTÜRLÜ İŞİNİZ İTİNA İLE YAPARIZ SAYGILARIMLA

commenter
erdogan baldırlı | Ağustos 3rd, 2014 at 12:54

BANA ULAŞABİLECEGİNİZ NUMARAM 0536 710 30 72

commenter

selam ali ben malatyalıyım 28 yıllık iş deneyimim var iş makinaları oparatörüyüm 12 yıldırda formen olarak çalışıyorum yurtdışında libyada enka teknikde çalıştım mete ardeniz işlerinde şu an çalışmıyorum yurt dışında çalışmak isterim yol formeni gölette saha formeni barajşantiyelerinde saha formeni olarak çalıştım libyada 6 yıl kaldım makina formeni olarak çalıştım 05360202608 nolu telefonda irtibata geçebilirsiniz saygılarımla

commenter

rusya, beyazrusya, ozbekistan, azerbaycan insaat tseronu. rusya celik imalati. rusyanin butun bolgelerinde, firmamiz 2006 yilindan itibaren calismakdadir ilgilenen firmalar (teknet.nadim@mail.ru 89873984218)

commenter

merhaba ben 44 yaşındayım 9 senelık gazaltı ve elektrik kaynakçısıyım yurtdısında çalıştım (moskovoda) azerice ve rusca bılıyorum ilgilenirsenız sevınırım 05373731418

commenter
latif gülmez | Ağustos 6th, 2014 at 04:06

25 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bunun 7 yılını yurtdışında aşcıbaşı olarak çalıştım. aşcılık sertifikam vardır. Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur saygılarımla gsm 05313488177

commenter

meraba ben demır dograma alemınyum kaynak ustasıyım dahada gaz altı argon elektırık kaynagı yapıyorum hıc bır engelım yoktur ehlıyetımde vardır no 05532768480 nu ulasabılırsınız ı gunler dılerım

commenter

mermer ve fayans ustasıyım yurt dışınde çalışmak ısterım yaş 36 05397755790

commenter

Beton pompa oparatörü .. ve . kule vinç oparatörü ” murat canruh …. tel . 05378548520 – 05395539013 — bu meslekten -26 – yıldır çalışıyorum ..” mobil .. beton pompası..” sabit .. yer pompasında çalıştım .. kulandığım markalar — şiving – putmayıster – cifa – rayık – sermaç – junjın– zomliyon .. kule vinç . liper . sima kulandım ” Sürücü .. belgem …var …E …sınıfı ….İş .. makinası …belgesi .. var .. G … sınıfı .. ayrıca ..” forklif … hiyap … kullanırım … ” ayrıca …Ağır .. vasta … şöförüyüm “Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta .. moskova da kalingırat da hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent .. petresburg ta çalıştım – ” Esta inşaat;ta soçi de çalıştım ” Libiyada STFA inşaat;ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım — beton pompa ” arzalar konusunda .. ” ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum daha önce.. arza konusunda – ” servislerde kurs aldım ,, hidrolik ve mekanik konusunda .. ustayım — oTo eletirik konusunda.. tercübeliyim — yurtdışı işi arıyorum

commenter

Merhaba 22 yaş dayım 7 kalıp demir işi yapıyorum her türlü projeden anlarım 05416852312

commenter

KALI-DUVAR-ÇATI-İZELESYON-TADİLAT İŞLERİ İLE UĞRAŞIYORUM 25 SENELİK TECRÜBEM VAR 40 KİSİLİK EKİBİM VAR ADIM ORHAN BANA ULAŞMAK İSTEYENLER TEL:5323881708 TEL2:5372754685 E-POSTA:orhan.klc1974@outlook.com

commenter

Merhaba ben 45 yasindayim mutfakta asci yardimcisiyim 20 yildir yurt ici ve yurtdisi tecrubem vardir yurtdisi pasaport ve sertifikalarim hazir saygilariniza arz ederim cep no 05376581378

commenter

Slm marangoz mobilya ustasiyim yurt disinda is ariyorum tlf 533 836 2613

commenter

SELAM ERZURUM DAN SERAMİK KALEBODUR İZOLASYON VE DUVAR USTASIYIM DAHA ÖNCE FİRMANIZDA ÇILİŞMA İMKANI NINA SAHİP OLMUŞTUM 17 YILLIK TERCÜBEMLE ULUSLAR ARASI SERTİFİKAMLA EKİP KURABİLİR YÖNLEN DİREBİLİRİM SAYGILARIM LA GSM

commenter

merhaba30 senelik kaynakçı ustasıyım 44-yaşındayım gazaltı tozaltı argon ve eletirik kaynagı yapıyorum 7-sene yurtdışında çalıştım tekrar yurtdışında çalışmak istiyorum eyliyetimde var saygılar teşekürler -05386130519

commenter

selam yaş 45 tercübeli duvar kalıp uastasıyım rusya ve yurdışına işçi arıanlar 535 069 94 97

commenter

20 yıllık tercubeli alt yapı formeniyim mesleğimde idaliyim yurtdışında iş arıyorum saygilarimla haşim güler 0530 492 20 31

commenter

slm ben yirmi yıllık soğuk demirci ustasıyım yurt dışı tecrübemde var aynı zamanda kaynakçı ustasıyım iş tekliflerinizi bakliyorum 0531 101 20 06

commenter

MERHABA 15 SENELİK FRZE USTASIYIM 29 YASINDAYIM ADANA DA YASIYORUM DEMİR CELİK FABRİKALARI VE TEKSTİL YEDEK PARCA İMALATI YAPAN ŞİRKETLERDE CALİŞTİM 0543 387 59 16 kolay gelsin

commenter

MERHABA 15 SENELİK FREZE USTASIYIM 29 YASINDAYIM ADANA DA YASIYORUM DEMİR CELİK FABRİKALARI VE TEKSTİL YEDEK PARCA İMALATI YAPAN ŞİRKETLERDE CALİŞTİM 0543 387 59 16 kolay gelsin

commenter
eyyüp ertuğrul | Ağustos 16th, 2014 at 02:40

slm 18 yıldır alçı sıva boya ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 10 senelik pasaportum hazır 0532 050 03 93 istanbul

commenter
muammer çınar | Ağustos 16th, 2014 at 23:35

değişik firmalarla yurt dışında sorunsuz çalıştım kalıpçıyım alçı sıva dış cephe montalama yaptığım en iyi işler olup her türlü sınava ve uygulamalı mülakata açığım ilgilenenlerin davetini acilen bekliyorum tel 05457303777 konyan saygılar

commenter

Alci ve buya hustasiyim 05334966104

commenter
Mehmet Alper Karasu | Ağustos 18th, 2014 at 16:33

32 yaşındayım. Bekarım. İngiliz Dili ve Edebiyatı Lisans mezunuyum. İşletme Yönetimi (MBA) alanında Yüksek Lisans (master) yaptım. Ayrıca üniversitede 2 yıl dış ticaret ön lisans eğitimi de aldım. Cambridge Enstitüsünde İspanyolca egitimi aldim.

Şirket finans departmanlarıyla oldukça koordineli çalıştım. 2 yıl kadar yurtdışı deneyim olması açısından Umman / Muscat’ta görev yaptım. Yaklaşık 10 yıllık çalışma deneyimim var. Aynı zamanda Ingilizce ve Ispanyolca dillerinde Noter Yeminli Tercümanım. Kara ve Deniz Nakliyesinde Dış İlişkiler Sorumlulugu, Demirçelik alanında İthalat İhracat Müdürlüğü, Baharat ve Gıda Ürünleri alanında Dış Satınalma Müdürlüğü, Doğaltaş alanında Ülke Satış Müdürlüğü ve Madencilik alanında Satınalma ve Operasyon Müdürlüğü yaptım. Bunun yanısıra, sürekli olarak noterlerliklere yeminli tercüme yaptım ve freelance olarak tercümanlık yaptım.

Kendimi geliştirebilmek adına, satınalma uzmanlığı, dış ticaret uzmanlığı, insan kaynakları, toplam kalite yönetimi, uluslararası sözleşmeler mevzuatı, satış-pazarlama, marka yönetimi, web tasarımı, lojistik yönetimi, İspanyolca ve Almanca Dil Sertifikaları, e-ticaret, proje döngüsü yönetimi vs. konularında eğitim alarak çeşitli sertifikalar edindim. Ayrıca, çeşitli seminerlere katıldım. Yer değiştirmeyi ve seyahat etmeyi çok severim. Seyahat ettiğim ülkeler; Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Bazı Arap Ülkeleri, Hindistan, Çin. Beni tanımak ve benimle bir görüşme gerçekleştirmek isterseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla

Mehmet Alper Karasu
Cep: 0505 494 90 60 (whatsapp)
Skype: mehalpkar82

commenter

inşatın çoğu sektöründe çalıştım asansör mondajında çalışıyom şu an ve alimak kulandım çavuşluk yaptım boya kat görevlisi yurtdışında çalışmak sterim ingilizcem var 05388705812

commenter

sivaciyim is ariyorum 05388174938

commenter

30 yaşındayım alçıban montalama dekorosyon işleri yapıyom yurt dışında calışmak isdiyom ekıp isdersenız 3 4 kişi isderseniz 0537 825 77 36

commenter
kahta adiyaman | Ağustos 20th, 2014 at 12:57

merhaba ben yüksel ordu mesleyım kule vinç apereturıyım ayrıten kalıp ostasıyım arabistanda cideden 2013 çalıştım arapçam var telefun 05364110516

commenter

merhaba ben 30 yasında 15 yıldır ınsaat soguk demır ısı yapıyorum bırkac yıldır formenım demırcı kalıpcı saglam ıyı ekıplerım var suanda kazakıstandayım yakın zamanda gelıyorum sızınle calısmak ıstıyorum eger sızde uygun gorursenız kazak no+77028223208 turk no+905418223208 adresıme maıl atarsanız sevınırım

commenter
fatih atılgan | Ağustos 22nd, 2014 at 23:45

merhaba ben ıstanbuldan fatıh alcıpan bolmöa duvar asma tavan tas yunu tavan vs ıslerı yapıyorum ılgılenen arkadarlara duyurulur 05364382812

commenter

Merhaba ben shi tesisat ve mekanik ustasiyim sisinle cismak istiyorum saygilarimla tel 05337114872

commenter

slm ben kalıp ustasıyım sizinle çalışsam memnun olurum benim numaram 05398917416

commenter

sıvı tehsisat mekanik

commenter
Ahmet Mehmet Demir | Ağustos 25th, 2014 at 22:10

sıvı tesisat mekanik 5352903814

commenter

dogalgaz kaynakcisiyim 05327787488

commenter

Merhaba ben 1987 doğumluyum saha işçisiyim çeşitli mühendislerin yanında birçok projede çalışmış olmaktayim. Cep: 0543 452 33 19

commenter

Slm ben turan ekibimle alçı boya ve dış cephe mantolama yapmaktayız referanslarimiz var.no 05321648463

commenter

slm ben murat rusyada çalışmak istiyorum asıl yaptığım iş alüminyum doğrama işi başka iş olsada yaparım benim için fark etmez. bu numaradan bana ulaşa bilirsiniz 05452463347 en kısa zaman da sizden haber beklemekteyim…

commenter

iskele montaj formeniyim ben ve ekibim de var +905459150187

commenter

Seramik kaplama granit mermer siva boya sap dis cepe yalitim mepran islerinde uzman kadro ile siz degerli isveren lerin taninda olmaktan grur duyuyoruz ekibimin formeniyim 100 kisilik kadromuzla beraber 05385153508 saygilarimizla

commenter

Santiye sefi ve saha sorunlusu olarak clism. Arap cam vardir .tel 0544 644 62 12

commenter
güngör şenses | Ağustos 29th, 2014 at 13:53

insanlar adam arar bizim gibisini bulamaz biz araız onuda bulamayız yazıyoruz boş okuyan varmı bunları 25 yıldır pvc pencere üzerine üretim tesisi kurma maliyet paazarlama imalat ve montaj üzerine üst düzey uzmanım 10 yıldır mermer granit üretm pazarlama montaj hazır mutfakta tasarım imalat ve montaj organizatörüyüm 05383883745

commenter

Slm ben yakup güler mermer ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum tel 0544 282 3465 saygilar

commenter

cahit şirketten kalp ustası

commenter

şirket işçi yüzatmıştene heryere göndere bilirim cahit 05398917416 iki ortak murat 05365048958

commenter
DIŞ CEPHE MANTOLAMA | Ağustos 30th, 2014 at 21:52

ISKELE KURMA TECRÜBESI OLAN DIŞ CEPHE MANTOLAMA USTALARI ARIYORUZ..
0.532.244 55 88

commenter

mrb ben ercüment içdekor alçı boya ustasiym yurtdişına çalışmk istrm 05347909657

commenter
aydın fırıncıoğulları | Ağustos 31st, 2014 at 17:21

selam dış cephe montalama ve boya alçı ustasıyım alçıpan montalama ırakta malzemede yetiştirdim arapcam var arapçayı iyi konuşurum tercumanlıkta yaparım arap ülkelerde malzeme ve konuşma kabileyetim var iyi muaş olursa gidilir catışmalı bölgelere gitmem

commenter
sadık budak | Eylül 1st, 2014 at 17:34

15 SENEDEN BERİ BU MESLEKTE ÇALIŞIYORUM ALÇIPANCIYIM ALÇIPAN UZERI +++ASMATAVAN UZERİ NEOLURSA OLSUN ++PROJE++EKIP VAR+++0545 924 39 69 İLGİLİLERE DUYRULUR TECİHİM YURT DIŞI

commenter

Slmlar 28 yaşındayım inşaat teknikeriyim 5yıl üst yapı ve projelerde deneyimim var,ingilizce ve rusça biliyorum yurtdışında çalışmak istiyorum 05426064562

commenter

Merhaba ben ahmet 15 yıldır kaba inşaatla uğraşıyorum .yaşım 30. iki üç yıldır da ustabaşı ve formenlik yapıyorum. kalıp duvar ve demir işlerinde ustayım proje bilgim yüksek . . . .yurtdışı çalışmak istiyorum . . .insan istedikten sonra yapamayacağı hiçbirşey yoktur buna inanıyorum saygilarla . . .05358399378

commenter

kalıp ustası& kalfasıyım yatılı yer arıyorum yaş 25 0546.646.63.34

commenter

slm duvar ustasyım sizle calişmak iswterim 05412139670

commenter
selim ölçer | Eylül 10th, 2014 at 12:34

merhaba 30 yıllık soğuk demircisi ustasıyım ekibim var yurt içi yurt dışı sağlam bir iş arıyorum metre hesabı ve götürü iş alabilirim telefonum 05347960890

commenter
ilhan çavdar | Eylül 14th, 2014 at 00:09

SELAM BEN 40 YAŞINDAYIM VE 27 YILLIK ALÇI BOYA ASMA TAVAN KARTON PİYER İŞLERİYLE UGRAŞIRIM USTALIGIM ÇOK GÜZELDİR YAPTIM İŞLERE COK DEGER VEREREK YAPARIM YANİ MÜŞTERİ MENMUNİYETİ. EKİBİMDE VARDIR İÇ DİŞ ÇEPHE İŞLERİNDEDE USTAYIMDIR.. TEL:05422312924 SAYGILAR

commenter

kalıp ustasıyım yurdışı iin ekıp toplarım

commenter

inşatın tüm işlerinde deneyimli yardımcılık yaparım sözünüz arkanızda kalmaz pasoportum hazır ilgilenenlere tşekürler
0543 203 45 43

commenter

selam ben zafer kalıpcı demırcı ekıbım var 0534 478 01 31 yurdışın dan ış arıyorum saygılar zafer

commenter

Selam,ben yüksek lisans mezunuyum.mobilya ve dekororasyon ögretmeniyim. mobilya imalatı,tasarımı konusunda uzmanım. 2d ,3d çizim yapabiliyorum.uzun süre mobilya imalatıyla ilgili özel sektörde çalıştım.meslegimin dışında başka bir meslek olsa da olabilir.Bekarım.orta derecede ingilizce biliyorum. Gsm : 531 858 6897

commenter

Merhaba 1994 ylından 2010 yılına kadar cimentaşta inşaat bakım ustası olarak calıştım öncesinde selbes calışıyordum şimdi özel şirkette Refrakter uygulama işi yapıyorum duvar sıva boya badana alcı sıva seramik inşaatla ilgili her işi yaparım 1971 dogomluyum izmir de oturuyorum yurdışı iş istiyorum E Snıfı ehliyetimvar saygılar 05353116723

commenter

kaılp ve demir ustasıyım acil iş lazım 05312031235

commenter

Selam ben meslek lisesi mezunuyum
kaynak boya badana mekanik bakim
onarim ustaaiyim eyer ister seniz
ekip arkadaslarimda var kaynak
alci boya badana sivaci fayansci
elektirikci
Tl:05464893256

commenter
resul sahin | Ekim 2nd, 2014 at 14:51

selam 1967 dogumlu ordulu ünye ilcesınde kalıyorum endüstrı meslek mezunuyum

bilgiyar yazılım .insaat ustasıyyım belgem var alcı sıva saten ustasıyım tecubem var 20yıl dan berı ınsatla rda calısıyorum tek de calısıyorum ekıbde kuruyorum
isdurumuna gore yurt ici yurydısı içi saglam ekibimde var tel 05446535411

commenter

selam ben isa düzceden aşçıyım bekgem varpasoportum var yaş 30 güvenilir vede sürekli iş arıyorum tel05385251141

commenter
Güven tosun | Ekim 28th, 2014 at 22:13

Ben Güven tosun damperli kamyon kaya kamyonu şoförü yurt dışında ve içinde çalıştım. Kulak inşaat’la ırakta çetiişletmeleriri ile sudiarabistan da çalışmış olduǧum şirketler makyol inş. iķiz inşaat yurt dışında çalışmak istiyorum pasaportum hazır suresi 9yılı var. Bilgilerinize .
TEL .5365105375 ulke fark etmez.

commenter
zübeyir yılmaz | Kasım 12th, 2014 at 22:32

merhaba 1976 sivas doğumlu lise mezunuyum 20 yılı aşkın kaynakçıyım sizinle yurtdışında çalışmak istiyorum 05354684792

commenter

merhaba ben İsmail kaya inşaat teknolojisi yapı yüzey kaplama döşeme ustasıyım belgem var tef 0536 9417364

commenter
cihan taşgın | Kasım 15th, 2014 at 17:27

asma tava boya sıva kartonpiyer ustasıyım 76 doğumluyum yurtdışında çalışmak istiyorum 0535 372 6778

commenter

merhabalar alçı sıva boya ustasıyım acil iş arıyorum ülke farketmez irtibat tlfnm 05373367649 saygılar

commenter
muammer çınar | Kasım 17th, 2014 at 10:01

merhabalar kalıp ve duvar ustasıyım acil iş arıyorum ülke farketmez irtibat tlfnm 05438572580 saygılar

commenter

yıkma ve mazot farketmez böyle işler yapiyorum 0544 373 93
03

commenter
doğan şahin | Kasım 21st, 2014 at 21:31

Mehabalar ben dış cepe mon.alçi boya ustasiyim acil iş ariyorum ülkefakemez tel.05365147991

commenter

HAZIR BETON SANTRAL OPERATÖRÜ
Oğuz İREN
17:40
Kime: mimsan@superonline.com
20 Yıldan bu yana beton santrali operatörüyüm meslek lisesinin elektronik bölümü mezunuyum THBB den sertifikam ve benzeri belğelerim bulunmaktadır.

Türkiyede çalıştığım hazır beton firmaları
Adana çimento,Oyak beton,Beton 36 ve Aker betondur.

Yurt dışında çalıştığım firmalar
Libyada Gama endüstri,Meammar arabi,Kuzey ırakta mitaş tower,Süleymaniyede ise 77 inşaat,Hiwa concrete,ve Basrada bulunan Tefirom grup ta görev aldım.

Kullanmış olduğum beton santralleri
Vuruşkan,Meka,Tekno,Karde,Mega beton santralleridir

Kullanmış olduğum beton santrali proğramları ise Vurmak,Endost,Tekno,Keos proğramlarıdır. oğuz İREN/05386730044

commenter
İsmail Alçiçek | Kasım 24th, 2014 at 18:46

Merhabalar demirci ekibimle beraber soguk demir işlerinizi beklemekteyim irtibat: 05435367434

commenter
mithat taskin | Kasım 27th, 2014 at 00:59

MERHABA BEN ISI VE SU YALITIMI İSİNDE PROFOSYNELİM VE İSİMİ İYİ YAPTİGİMA İNANİYORUM…..YASİM 30 TEL NO:0534 910 52 15

commenter

Duvar ustası. Arayanlar arasın 05419067959

commenter

demirci ustasıyım yaş 41 gerekli firmaya demirci ekibi temin edilir 05377944362 nolu telefondan ulaşa bilirsiniz

commenter

demirci ustasıyım yaş 28 iş arıyorum

commenter

numaram 05452432067 nolu dan ulaşa bilirsiniz

commenter
ganim dinçer | Aralık 1st, 2014 at 17:29

alçı boya ve dış cephe montalama ustasıyım 30 yıldır bu sektördeyim yurt dışı deneyimim var istanbulda belli firmalarda formenlik ve taşaronluk yaptım telefonum .05388856927 saygılarımla

commenter
Ridvan yalcinkaya | Aralık 1st, 2014 at 20:59

Mrb 23 yasindayim yurtdisinda calismak istiyorum ilgi alanim inşaat textil ayakabi dikimi Garson komi bunların dişinda herturlu is yapabilirim ilgilenmeniz rica olunur GSM 05312156037 saygilarimla arz ederim

commenter
murat sakarya | Aralık 1st, 2014 at 21:04

Elektrik tesisat ustasıyım 25 yıldır. Yurt dışında çalışmak istiyorum…cep 05325044925

commenter
Ridvan yalcinkaya | Aralık 1st, 2014 at 21:54

Mrb inşaat işinde calisiyorum istb da ikamet ediyorum yurt içi yurtdisi hic farketmez calisabilirim yas 23 herturlu isi yapabilirim aciktan okuyorum ilgilenmenizi rica ediyorum GSM 05312156037 saygilarimla arz ederim

commenter

oncelikle selam aleykum ben mehmet batuhan inan 1983 hatay antakya dogumluyum evliyim iki cocuk babasiyim meslegim plastik kapi pencere ve aleminyum dograma ustasiyim daha once yurtdisi tecrubem var ingilizce ve fransizca arapca dilerini biliyorum daha detayli gorusmek icin numaram:05469035675 saygilarimla allah bol kazanc nasip etsin

commenter
M.RASMİ ALDARDARİ | Aralık 3rd, 2014 at 19:23

1988 Mimar sinan üni ve mim fak mezunum
arabça ana dilim tükçe çok iyi ingilizce ve farnsızca ort biliyorum
yurt dışındaki şantiyelerinizde bir görev almaya ümütliyorum
c.v tarafınıza yollabilmesi için E-post adresiniz gönderilmesi reca ederim

commenter

Merabalar ben alci boya ve mantolama ustasiyim tecrube sahibi biriyim yasim 34 yurt disi is ariyorum tel.05326784478

commenter
MUSTAFA ŞAHİN | Aralık 9th, 2014 at 21:29

20yıllık beton santiral operatürüyüm yurdışı yurt ici farkrtmez formenlikte yaptım calıştığım firmalar baytur ak enerji kolin tlf 0532 624 97 89

commenter
Tahsin yılmaz | Aralık 10th, 2014 at 12:54

Fayans seramik havuz mermer 22 yıl tercubem var 15 yıl firansa da çalış tim pasaport hazır ekibim var cezayir is olursa giderim cep 0530 021 55 38 ararsaniz memnun olurum ben herhangi bir ülke farketmez

commenter

onbeş yıllık duvar ustasıyım yurt dışıiçin iş arıyorum 1984 dohumluyum tel 05398283231

commenter
hasangökhanözel | Aralık 12th, 2014 at 15:34

alçı boya montalama sıva ustasıyım pasoportum hazır tel-05369848418 yurt dışında calıştım yurt dışı iş arıyorum saygılar

commenter

İŞ MAKİNALARI USTAYIM 1965 DOGUMLUYU İSTANBULDA PENDİKTE YAŞAMAKTAYIM EXKAVATÖR DOZER KEPÇE LODEER FİNİŞER SİLİNDİR BİLİMUM ÇEŞİTLİ MAKİNALAR ÜZERİNE ÇALIŞTIM ATÖLYE VE ŞANTİYELERDDDE MOTOR MEKANİ HİDROLİK CEP TEL….05369549978 FORMENLIKTE YAPARIMİŞ MAKİNALARI USTAYIM 1965 DOGUMLUYU İSTANBULDA PENDİKTE YAŞAMAKTAYIM EXKAVATÖR DOZER KEPÇE LODEER FİNİŞER SİLİNDİR BİLİMUM ÇEŞİTLİ MAKİNALAR ÜZERİNE ÇALIŞTIM ATÖLYE VE ŞANTİYELERDDDE MOTOR MEKANİ HİDROLİK CEP TEL….05369549978

commenter

Mustafa Dinçer Kastamonuluyum tesisat ustasiyim şuan boştayim baküdeyim tesisat çiyam ihtiyacınız var sa çalışmak isterim numaram 05433317760

commenter

20 yılık kara sıva ve dış cephe montalama ustasıyım yurt dışı tecürbem var ırakta 5 yılı aşkın tepe inşatta çalıştım ihtiyacı olan firmalarla yurt dışında çalışmak istiyorum 05349846560

commenter
muammer çınar | Aralık 30th, 2014 at 12:28

kalıp ve demir ustasıyım sertifikam var acil iş arıyorum yurt içi yurt dışı farketmez irtibat tlfnm 05438572580 saygılarımla

commenter
batuhaninan | Ocak 1st, 2015 at 16:29

Merhaba ben batuhan inan meslegim PVC kapı pencere ve aleminyum küpeşte otomasyon ustasiyim yurtdışıda is arıyorum arapcam İngilizcem fransizcam var iscilikte kaliteye ve titizlige nem veririm numaram 00905469035675

commenter
muhammed savaşkan | Ocak 1st, 2015 at 18:12

23 yaşındayım 10 yıllık meslegim olan iç cephe alçı boya bide dış cephe montalama ısı yanıtım vede kaplama yapıyorum daha önceden yur dışında çalışmışlıgım yok henüz şuan yurr dışı işi olursa bnm meslegim üzerine gidecem 2 kişiyiz yanımdaki, arkadaşta bnm gibi sanatkar numaram 0532 442 31 18

commenter
ferat sarı | Ocak 3rd, 2015 at 21:39

yurdışıda türmenistan moskova da ekibimle çalıştım kalıpçı ve demirci ekibimle yurdışı firmanızda çalışmak isterm 05453848194

commenter

ben libyada uzun yıllar kaldım ceşitli firmalrda calışdım calışma alanlarım ve firmalar stf inşaat mısırata kamp amiri yardımcılıgı sistem inşaat sırte kamp amiri sembol inşaat bingazi kale gurup kamp amirligi tml inşaat satınalma ve ayrıca tıraplusda lokanta işletdim libya ehliyetin de var yeniledim

commenter
vahyettin deşdemir | Ocak 4th, 2015 at 16:17

Slm ben yaklaşık 20 yıldır inşaat piysasındayım ağır vasıta ehliyetim var alçı boya montalama parke ve kilit taşı ustasıyım ekibim var yurtdışında ve yurt içinde imkanlar müsaitse sizinle çalışmak isterim vahyettin deşdemir 0532 480 37 19 saygılarımla arz ederim

commenter

Elektirik ve gaz alti kaynakcisiyim yurt disinda calismak istiyorum bilgilerinize arz ederim tel 0543 8211861

commenter
Murat Günay | Ocak 13th, 2015 at 01:14

Merhaba duvar işleriyle ugraşiyorum ustalık belgem var ihtiyaç duyan firmalar arayabilir.05465613213

commenter
alper özturk | Ocak 14th, 2015 at 12:39

mobilya ustasıyım hem imalat hem montaj deneyimmim var ırak erbilde özbay mobiyada calıştım rusya socite calıştım daha sonrada gürcistanda koton mağazasının işlerini bitirdim ayrıca formenlik ve müdürlukte yaptım tekrar yurdışi iş arıyorum cep 05443386634 numaram sizinle calışmak isterim

commenter
Tolga Ayyıldız | Ocak 14th, 2015 at 15:04

Ben kalıp demir duvar ustasıdır daha önce yurt dışında bulundum tecrübem var acı is yas26tel05316583287

commenter

20kisilikyurtdışi deneyimli kalıpçı ekibimvar tel.05532060574

commenter

Slm ben alçı boy mantolm 15 yıl hustasym yurt dışda işarıyom 0507 199 81 52

commenter

05334966104 usta

commenter
Önder Konuk | Ocak 29th, 2015 at 14:41

Merhaba, adım Önder Konuk, 34 yaşındayım, Ankara/Türkiye’de yaşıyorum, eski bir askeri personelim, özel kuvvetlerde görev yaptım, şu anda duvar kağıdı uygulaması yapıyorum, daha önce Rusya Sochi’de 3 ay çalıştım, 10 yıllık pasaportum var, ingilizce konuşuyorum, rusça öğreniyorum, Moskova’da çalışmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Tel: +905357218614

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: