İşbank Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Kariyeriniz bankacılık alanında yön vermek isteyen üniversite öğrencilerinin iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak ve deneyim kazanmalarını sağlamak amacıyla İş bankası şubelerinde ve genel müdürlük bölümlerinde staj programı uygulanmaktadır. İş bankası staj başvuru haberleri ile siz öğrencilerin güncel sayfamızdan nereye staj başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Üniversitede 4 yıllık bankacılık bölümlerinde öğrenim gören 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler. Peki staj için nasıl başvuru yapabileceksiniz. Staj başvururları sadece internet sitemiz üzerinden doldurulabilen ‘’ İş Başvuru Formu ‘’ aracılığı ile kabul edilmektedir.

Sürekli Öğrenme

Öğrenmenin sürekliliğini sağlayabilmek için, sınıf eğitimi, iş başında öğrenme, e-öğrenme ve sosyal öğrenme yaklaşımları harmanlanarak kullanılmaktadır.  Bu çerçevede eğitim programlarında yüz yüze eğitim uygulamaları ile birlikte e-öğrenme, bilgisayar tabanlı simülasyonlar, mobil eğitim içerikleri, kurumsal tube videoları, kurumsal wiki sayfaları, gelişim planları doğrultusunda okuma belgesi paylaşımları ve yaşayarak öğrenme uygulamaları gibi alternatif öğrenme unsurlarından yararlanılmaktadır. İş Bankası çalışanları öğrenme faaliyetlerine ders aktarıcı, içerik sağlayıcı, wiki yazarı, video oyuncusu olarak doğrudan katılır ve kurum içi bilgi birikimine doğrudan katkı sağlar.

Görevlerine yeni başlayan arkadaşlarımız için işe uyum programı çerçevesinde Kariyerime Başlarken Programı düzenlenir; bu programın içinde sınıf eğitimlerinin yanı sıra uzaktan eğitim uygulamaları, İş Bankası Müzesi gezisi, şube stajı, eğitim sonrası danışman desteği gibi farklı etkinlikler de bulunmaktadır.

Çalışanlarımız Bankamızdaki kariyerleri süresince, görev tanımlarının gerektirdiği özelleştirilmiş eğitim programlarına katılırlar.  Kariyer haritaları doğrultusunda düzenlenen bu eğitimler dışında, tüm çalışanlarımız yıl içinde açık olan eğitim kataloğundan kendi gelişim ihtiyaçları doğrultusunda “Teknik Bankacılık” ve “Yetkinlik ve Beceri Geliştirme” konularında eğitim seçebilirler.

Çalışanlarımıza sektördeki gelişmeleri yerinde izlemeleri ve uluslararası bankacılık deneyimi kazanmaları amacıyla yurt içindeki ve yurt dışındaki kuruluşlarda eğitimlere katılma ve muhabir bankalarda staj yapma olanakları da sunulmaktadır.

Yönetim Akademisi

Bankamız yöneticileri ve yönetici adayları sektördeki gelişmelerin ve görevlerinin gerektirdiği konularda yönetim gelişimi programları ile desteklenirler. Bu alandaki temel yaklaşımımız, yönetim becerilerinin desteklenmesine yönelik bütünsel programların oluşturulması ve uygulanmasıdır. Söz konusu programlar; gelişim merkezi uygulamaları, gelişim danışmanlığı, farklı iş birimlerinde stajlar, davranış bazlı çalıştaylar ile teknik bilgi içeren sınıf içi eğitimler, uzaktan eğitim ve iş başında öğrenme gibi araçlardan oluşmaktadır.
Staj başvurusunda eksiksiz bilgi doldurulmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde doldurmuş olduğunuz iş başvuru formu dikkate alınmayacaktır. Staj programına katılabilmek için isbank.com.tr  internet adresindeki iş başvuru formunu doldurmak ve kişisel bilgiler bölümündeki staj alanının işaretlenmesi gerekmektedir. İş bankası staj başvuru ilanları takibini kolayca yapabilir ve sizlerde stajdan faydalanabilirsiniz.

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

197 Comments

 • sumeyra19

  merhaba
  pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümünde okumaktayım.İleri derece ingilizceye sahibim.Okulumda zorunlu staj yok bu yüzden isteğe bağlı olarak bünyenizde stajımı yapmak istiyorum.izmir ya da denizlide olan herhangi şubenizde olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • hülya baltacı

  lise öğrencisiyim alanım borsa ve finansman bankada staj yapmak istiyorum. ilgilenmenizi arz ederim.

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Yasemin Bodur

  Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Yağmur Akar

  Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Manisa merkezde bankalarınızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • rasime yapar

  ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum ve bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Dilara Abraş

  Dilara Abraş Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent MYO Dış Ticaret 2. sınf öğrencisiyim. Zorunlu yaz Stajımı Elazığ Merkez İş Bankası şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arzederim.

 • Serhat TEKBAŞ

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • cemre yılmaz

  Merhaba.GİRESUN/TİREBOLU Mehmet Bayrak MYO Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (20 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. Trabzon (yeni mahalle) da ikamet etmekteyim.Sizin şubelerinizde stajımı yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • TUĞÇE TÜRKMEN

  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI MANİSA MERKEZ SUBENİZDE YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 05548386154

 • özge yazıcıoğlu

  Trabzon Avrasya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) Trabzon şubelerinizin birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğba Zorlu

  Uşak üniversitesi Eşme MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yazın yapılması zorunlu olan staj eğitimimi mersin/erdemli şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim teşekkürler .

 • eda kılıç

  Pamukkale Üniverstisinde 3.sınıf iktisat öğrencisiyim bir yıl ingilizce hazırlık okudum.Çorum /Merkez şubenizde staj yapmayı çok isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Demet BARAN

  Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • Gülnur akkoyun

  kişisel bilgiler:ismim gülnur akkoyun 08.06.1995 ankara dogumluyum selçuk üniversitesi sosyal bilimler myo da 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık okuyorum meslek lisesi mezunuyum karba otomotiv sanayide muhasebe stajı yaptım.bahar dönemi 30 günlük zorunlu stajımı ankarada herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim.
  tel:0553 265 47 12

 • merve yıldırım

  Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 • müge

  Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.İşbank bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.ileri seviyede yabancı dilim var(ingilizce).Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ümmügülsüm şahin

  KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. ORTALAMAM 2.50 YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Gülizar Özcan

  merhabalar… Denizli pamukkale üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene yapmam gereken zorunlu yaz stajımı denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinize arz ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir