İşbank Staj Başvurusu 2015

Kariyer.net İş İlanları.

Staj

Kariyeriniz bankacılık alanında yön vermek isteyen üniversite öğrencilerinin iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak ve deneyim kazanmalarını sağlamak amacıyla İş bankası şubelerinde ve genel müdürlük bölümlerinde staj programı uygulanmaktadır. İş bankası staj başvuru haberleri ile siz öğrencilerin güncel sayfamızdan nereye staj başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Üniversitede 4 yıllık bankacılık bölümlerinde öğrenim gören 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler. Peki staj için nasıl başvuru yapabileceksiniz. Staj başvururları sadece internet sitemiz üzerinden doldurulabilen ‘’ İş Başvuru Formu ‘’ aracılığı ile kabul edilmektedir.

Sürekli Öğrenme

Öğrenmenin sürekliliğini sağlayabilmek için, sınıf eğitimi, iş başında öğrenme, e-öğrenme ve sosyal öğrenme yaklaşımları harmanlanarak kullanılmaktadır.  Bu çerçevede eğitim programlarında yüz yüze eğitim uygulamaları ile birlikte e-öğrenme, bilgisayar tabanlı simülasyonlar, mobil eğitim içerikleri, kurumsal tube videoları, kurumsal wiki sayfaları, gelişim planları doğrultusunda okuma belgesi paylaşımları ve yaşayarak öğrenme uygulamaları gibi alternatif öğrenme unsurlarından yararlanılmaktadır. İş Bankası çalışanları öğrenme faaliyetlerine ders aktarıcı, içerik sağlayıcı, wiki yazarı, video oyuncusu olarak doğrudan katılır ve kurum içi bilgi birikimine doğrudan katkı sağlar.

Kariyer.net İş İlanları.

Görevlerine yeni başlayan arkadaşlarımız için işe uyum programı çerçevesinde Kariyerime Başlarken Programı düzenlenir; bu programın içinde sınıf eğitimlerinin yanı sıra uzaktan eğitim uygulamaları, İş Bankası Müzesi gezisi, şube stajı, eğitim sonrası danışman desteği gibi farklı etkinlikler de bulunmaktadır.

Çalışanlarımız Bankamızdaki kariyerleri süresince, görev tanımlarının gerektirdiği özelleştirilmiş eğitim programlarına katılırlar.  Kariyer haritaları doğrultusunda düzenlenen bu eğitimler dışında, tüm çalışanlarımız yıl içinde açık olan eğitim kataloğundan kendi gelişim ihtiyaçları doğrultusunda “Teknik Bankacılık” ve “Yetkinlik ve Beceri Geliştirme” konularında eğitim seçebilirler.

Çalışanlarımıza sektördeki gelişmeleri yerinde izlemeleri ve uluslararası bankacılık deneyimi kazanmaları amacıyla yurt içindeki ve yurt dışındaki kuruluşlarda eğitimlere katılma ve muhabir bankalarda staj yapma olanakları da sunulmaktadır.

Yönetim Akademisi

Bankamız yöneticileri ve yönetici adayları sektördeki gelişmelerin ve görevlerinin gerektirdiği konularda yönetim gelişimi programları ile desteklenirler. Bu alandaki temel yaklaşımımız, yönetim becerilerinin desteklenmesine yönelik bütünsel programların oluşturulması ve uygulanmasıdır. Söz konusu programlar; gelişim merkezi uygulamaları, gelişim danışmanlığı, farklı iş birimlerinde stajlar, davranış bazlı çalıştaylar ile teknik bilgi içeren sınıf içi eğitimler, uzaktan eğitim ve iş başında öğrenme gibi araçlardan oluşmaktadır.
Staj başvurusunda eksiksiz bilgi doldurulmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde doldurmuş olduğunuz iş başvuru formu dikkate alınmayacaktır. Staj programına katılabilmek için isbank.com.tr  internet adresindeki iş başvuru formunu doldurmak ve kişisel bilgiler bölümündeki staj alanının işaretlenmesi gerekmektedir. İş bankası staj başvuru ilanları takibini kolayca yapabilir ve sizlerde stajdan faydalanabilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.197 Yorum yapılmış: "İşbank Staj Başvurusu 2015"

commenter

İSTABUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL GAZİOSMANPAŞADA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter

Dokuz eylül üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Antalya-alanya da oturyorum.Bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
SELİN BAKSİ | Nisan 1st, 2013 at 17:09

Çukurova üniversitesi İİBF EKONOMETRİ bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Yasemin DOĞRU | Nisan 1st, 2013 at 18:16

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi EKONOMETRİ bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim..

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf İktisat(%30 ingilizce) ögrencisiyim.Tecrübe edinmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf %30ingilizce iktisat bölümü ögrencisiyim.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum. Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkür.

commenter

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİNDE 2.SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZ DA STAJ YAPMA İSTİYORUM.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için TOKAT ŞUBESİNDEKİ bankanızda staj yapmak istiyorum.Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
aslıhan gürbüz | Nisan 5th, 2013 at 22:11

ben yozgat bozok üniversitesi akdagmadeni myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf ögrencısıyım. yaz dönemi stajımı ankara polatlı şubeniz yapmak istiyorum. beni en kısa sürede bilgilendırırsenız memnun kalırım…

commenter
İLHAMİ SATILMIŞ | Nisan 7th, 2013 at 01:43

ORDU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM AMASYA/MERZİFON ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
Eda Sezen SAYAN | Nisan 8th, 2013 at 11:36

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BANDIRMA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TECRÜBE KAZANMAK VE BANKACILIK SEKTÖRÜ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN YAZ DÖNEMİ STAJIMI BALIKESİR BANDIRMA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER..

commenter
DÜRDANE ÖZERENLER | Nisan 8th, 2013 at 20:57

Niğde üniversitesi işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yanı sıra Karatekin üniversitesinde 80 saatlik sermaye piyasası egitimi, temel bankacılık eğitimi aldım. Yaz döneminde mersin şubelerinizden birinde tecrübe edinmek adına zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Dürdane özerenler.

commenter
SEMA ÇAĞLAR | Nisan 9th, 2013 at 03:00

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ NEDENİYLE VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK AÇISINDAN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE ADANA’DA BULUNAN BARAJYOLU ŞUBESİ’NDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
HACER TANRIVERDİ | Nisan 9th, 2013 at 15:29

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KONYA/SELÇUKLU ŞUBENİZDE STJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:04

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce,orta derecede almanca biliyorum.Tecrübe edinmek adına yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ecem Soykök | Nisan 9th, 2013 at 17:48

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim bankanızda okulumdan öğrendiğim teorik bilgilerle stajımı yaparak tecrübe kazanmak istiyorum. ikamet ettiğim yer Balıkesir/Edremit

commenter
mesut gemici | Nisan 10th, 2013 at 14:42

RECEP TAYYİP ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BORÇKA/ARTVİN ŞUBENIZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ ÖRGÜN 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.PRATİKTE DENEYİM KAZANMAK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA ORDU DA BULUNAN ŞUBELERİNİZİN HERHANGİ BİRİNDE YAZ DÖNEMİ 40 İŞ GÜNÜ ZORUNLU STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
SELİN NELİ | Nisan 11th, 2013 at 11:08

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE TECRÜBE KAZANABİLMEK İÇİN ADANADA Kİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA AYDIN NAZİLLİ SUBENİZDE ,YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM YAZ STAJINI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
beyzanur Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 14:10

okuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka ve finansal matematik derslerini aliyorun ayrica ikinvi universite olarakda isletme öğrencisiyim.inegol, karadeniz eregli ve İzmir subeleriniz uygjn olan bankanizda Staj yapmak istiyorum.gereginin yapilmasini arz ederim

commenter

Boğaziçi Üniv. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ 3.Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Beyoğlunda oturuyorum yaz dönemi stajı için sizinle çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

commenter

çukurova üniversitesi iibf ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi adana şubelerinizde staj ile tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek için bir adım atmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim..

commenter
EBRU SEVDİM | Nisan 12th, 2013 at 12:39

amasya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf ögrencisiyim zorunlu stajımı kilis şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Aslıhan Gürbuz | Nisan 15th, 2013 at 14:09

Yozgat Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu – Bozok Üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim.ANKARA/POLATLI şubenızde yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…
Aslıhan Gürbüz 15 Nisan 2013 14:08

commenter

kocaeli üniversitesi kandıra myo bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İSTANBUL/ŞİLE şubenizde yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ayse Nur Dokuyucu | Nisan 16th, 2013 at 17:21

Niğde ÜNİVERSİTESİ işletme 3. sınıf öğrencisiyim. ADANA/CEYHAN şubenizde yaz dönemi staj yapmak istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : Zeynep Abalı
Doğum Yeri ve Tarihi : Muğla/FETHİYE 21.01.1989
Telefon no : 0538 240 32 35

SERTİFİKALAR
•14 Nisan 2012 Tülin Arkun ve Özgür Saygın
Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Eğitimi
•21 Mayıs 2011 Merkez Bankası Uzmanı Dr. Doğan Karaman
Gelişmekte Olan Türkiye Ekonomisi ve Gençlere Fırsatlar Konferansı
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Lojistik Eğitimi
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Profesyonel Yöneticilik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Liderlik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Nuray Göker
Stratejik Girişimcilik Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Güçlü Konter Turizmde İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Bankacılıkta Kariyer Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
IMKB Yapısı, İşleyişi ve Hisse Senedi Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Gazetecilikte İnsan Kaynakları Eğitimi
•20 Mart 2011 Bilgisayar İşletmenliği
•16 Mayıs 2010 Doç. Dr. Muharrem Dayanç
Kültür ve Edebiyat Konferansı
•9 Mayıs 2010 Arş. Yaşar Esedullah Oğuz
Orta Asya Bölgesinde Büyük Göçler Arasındaki Rekabet Konferansı

BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFERANSLAR
*Uzman Tülin Arkun
İş yeri : Akademik Tarz Dershanesi
Telefon no: 0535 643 11 70
Email : tulin_arkun@hotmail.com
*Savaş Çetin
İş Bankası Ticari Şube 2.Müdür
İş yeri : İş Bankası Ticari Şube İzmir/Bornova
*Sıdıka Dur
İş Bankası Servis Yöneticisi
İş yeri :İş bankası Fethiye Şubesi Muğla/Fethiye

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi için Eskişehir/Merkez ya da Muğla/Fethiye şubeleriniz de staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederi.

commenter
Fatma KARÇINAK | Nisan 16th, 2013 at 20:20

Muğla-Ula Ali KOÇMAN myo bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim MUĞLA/MİLAS ilçesindeki şubenizde yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEL NO: 0541 878 39 76

commenter
Şükran ÇAM | Nisan 17th, 2013 at 14:50

Ondokuzmayıs Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde stajımı bankanızın İstanbul, Erzincan şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ŞEYMA HİLAL KALE | Nisan 17th, 2013 at 15:35

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI ADANA ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Pamukkale Üniversitesi Buldan MYO muhasebe mezunuyum.Ayna zamanda Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.BODRUM/TURGUTREİS şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederm.

commenter
AYLİN ERDEM | Nisan 17th, 2013 at 23:14

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.Sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı HATAY/DÖRTYOL’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter

GAZİOSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BÖLÜMÜN DE OKUYAN ÖĞRENCİYİM NİĞDE MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARRZ EDERİM

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
burcu eğilmez | Nisan 18th, 2013 at 19:13

adıyaman üniversitesi besni meslek yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim zorunlu 45 iş günü stajımı adıyaman şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
çiğdem KAYAR | Nisan 18th, 2013 at 20:56

Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3. sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek adına ankara şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

istanbul ünisversiteyi Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi istanbul/dörtyol şubenizde staj yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim. TEL:0534 838 64 74

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 22nd, 2013 at 14:43

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 22nd, 2013 at 15:00

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Göcek/FETHİYE yada Fethiye/MUĞLA şubelerinizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 22nd, 2013 at 16:02

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Fethiye/MUĞLA şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

zonguldak bülent ecevıt ünıversıtesınde büro yönetımıve yönetıcı asıstanlıgı 1.sınıf ogrencısıyım yaz donemınde stajımı ıst kaynarca subenızde tamamlamak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım.0507 772 03 05

commenter
ferdi aybaş | Nisan 23rd, 2013 at 13:48

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTISAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM YAZ DÖNEMİ İÇERİSİNDE.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz Dönemi zorunlu stajımı Ordu/Ünye’deki şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SERTİFİKALAR:GELİŞMİŞ ÜLKELER LİGİNE BİZDE KATILABİLİR MİYİZ?HEDEF 2023 Doç.Dr.ALİ ŞEN.KÜRESEL GELİŞME VE TÜRKİYENİN VİZYONU PROF.Dr.AHMET KARAASLAN.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

commenter
ilyas yılmaz | Nisan 24th, 2013 at 13:53

kırıkkale üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara/pursaklar şubenizde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Fadime Gemici | Nisan 24th, 2013 at 13:58

Sayın yetkili
Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı bilimler Yüksek okulu Bankacılık ve Finans Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa Merkez şubelerinde yapmak istiyorum. Stajımı bu yaz dönemi içerisinde yapmak zorundayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
abdurrahim gökdemir | Nisan 24th, 2013 at 15:13

anadolu üniversitesi işletme 4.sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum.

commenter
abdurrahim gökdemir | Nisan 24th, 2013 at 15:28

anadolu üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme 4.sınıf öğrencisiyim eskişehirde herhangi şubenizde staj yapmak istiyorum.
SERTİFİKALAR:Microsoft office programları,Adobe Acrobat,ERP(Kurumsal Kaynak Planlaması)

commenter
Gizem GEDİK | Nisan 24th, 2013 at 20:36

Balıkesir Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter

Çukurova üniversitesi İİBF fakültesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde ADANA şubelerinizde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
yağmur türkmen | Nisan 25th, 2013 at 01:39

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YADA HERHANGİ BİR ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER.

commenter
Emre Cankara | Nisan 26th, 2013 at 13:09

Osmangazi üniversitesi 3. sınıf işletme öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum. ilk adımı bankanızda stajyerlik yaparak atmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
Öznur Akkaya | Nisan 26th, 2013 at 13:11

İyi günler Kırıkkale Üniversitesi İstatistik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Ankara da ikamet etmekteyim.Yaz dönemindeki stajımı bankanızın ANKARA ilinin Keçiören semtinde bulunan subelerinizden birinde gönüllü olarak yapmak istiyorum. İlginizden dolayı simdiden teşekkür eder gereğini arz ederim.SAYGILARIMLA

commenter
Alper Aydın | Nisan 26th, 2013 at 13:58

Celal Bayar Ünversitesi Uygulamalı bİlimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 3. Sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu olarak 20 iş günlük stajımı bankanızda Ankara/ Çankaya şubelernden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Hatice BÖYÜKÇAM | Nisan 27th, 2013 at 11:21

• (553) 4953395
EĞITIM BILGILERI
• 2011–Devam: Uşak Üniversitesi İ.İ.B.F , İşletme, Sınıf: 2
• 1999–2007 : Cafer Sadık Abalıoğlu İlköğretim Okulu
• 2007–2011 : Anafartalar Lisesi
KARIYER HEDEFIM
Lisans eğitimim süresince sadece teorik olarak bilgi edinebiliyorum.mezum olduğmda da bankanızda çalışma istediğim için bu teorik bilgilerimi pratiğe dökerek kendimi geliştirmek istiyorum.gereğini arz ederim.
BECERI VE YETENEKLER
Bilgisayar
 İşletim Sistemleri: Windows 98, Windows XP
 Paket Programlar : Microsoft Word, Excel, Access, Powerpoint
Yabancı Dil
 Orta Düzey İngilizce
A1-A2 Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika.
KATILDIĞIM EĞITIM VE SEMINERLER
 Paramı Yönetebiliyorum Mart – (03.03.2013)
 Mülakat Ve İletişim Teknikleri – Etkili CV Hazırlama – mart 2013
 Beden Dili Ve Sunum Teknikleri(24.12.2011)
 Etkili CV Hazırlama Teknikleri(24.12.2011)
 Türkiye’de Sermaye Piyasaları Kurumlarının İşlevleri(27.03.2012)
 Bankacılık Kariyer Yönetimi(18.12.2011)
 Bankacılıkta Yeni İş Alım Stratejileri(18.12.2011)
DIĞER BILGILER
Sosyal Aktiviteler
 Uşak Üniversitesi Muhasebe Ve Finans Kulübü Üyesi
 Uşak Toplum Gönüllüleri Aktif Üyesi
 Sinema, Bowling
Kişisel Özellikler
 Sosyal
 Takım çalışmalarına uyumlu
 Analitik ve yaratıcı düşünebilen
 Öğrenileni kolay uygulayabilen

commenter

merhaba çukurova üniversitesi iibf sinde iktisat 2.sınıftyım bu yaz ilk stajımı bankanızda yaparak bankacılık ortamını görmek ve kariyerime ilk adımımı adana şubenizde yapmak isterim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tülin yiğit | Nisan 27th, 2013 at 14:23

Eskişehir osmangazi üniversitesi maliye bölümünde okumaktayım. 4. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi staj programına eskişehirde katılmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülseren Altun | Nisan 27th, 2013 at 16:45

İstanbul üniversitesi 3 .sınıf Ekonometri öğrencisiyim yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
aylin köksal | Nisan 30th, 2013 at 19:15

Çorum hitit üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. bankacılığı öğrenmek ıstıyorum. mıcrosoft Office programlarını biliyorum. yaz dönemi için bakanızda staj yapmak istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

çorum hitit üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. bankacı olmak istiyorum ve bunun için kendimi geliştirmek ve öğrenmek istiyorum. yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Kocaeli Gebze şubesinde yada Çorum merkez şubesinde staj yapmak istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

İyi çalışmalar;celal bayar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık son sınıf öğprencisiyim.denizbank bayındır şubesinde hem lise hemde üniversite 1. sınıf stajımı yaptım spk lisanslama sınavına girdim.diksiyonum ve beden dilim çok iyidir. diksiyon ve hitabet sertifikam var.firmanızda çalışmaktan onur duyar ve kendimi geiştirmem için iyi bir fırsat olduğunuzu ve firmanıza değer katacağıma inanıyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla

REFERAS:EMRAH ÖZALP
TEL:05335610172
EMAİL:emrah.ozalp@denizbank.com

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:05

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKANIZDA 15 GÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

nevşehir üniversitesi 3.sınıf işletme öğrencisiyim.
yaz dönemi için bankanızın mersin-silifke şubenizde staj yapmak istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SEDA ÖRTÜNÇ | Mayıs 1st, 2013 at 21:29

cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve finans 2. sınıf öğrencisiyim. yapacağım zorunlu stajı bankanızın elazığ şubesinde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
SEVCAN KEÇELİ | Mayıs 2nd, 2013 at 18:01

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı:Sevcan Keçeli
Doğum Yeri ve Tarihi:Sivas/Kangal 01.01.1991
Tel:05394178020

SERTİFİKALAR
FIRAT ÇAKIR (Zaman ve Stres Yönetimi)
FIRAT ÇAKIR (Liderlik ve Etkin Sorun Çözme Teknikleri)
BURAK TÖRÜN (Beden Dilinin Etkin Kullanımı ve Diksiyon)
BURAK TÖRÜN (Etkili İletişim ve Sunum Teknikleri)

Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
Yaz dönemi için bankanızın Ankara’daki şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Semra Yıldız | Mayıs 2nd, 2013 at 19:19

Trakya Üniversitesi Sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemınde İstanbul anadolu yakasındaki şubelerinizden birinde tercih kartal olmak üzere staj yapmak ıstıyorum gereğini arz ederim

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 19:43

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SNIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN AYDIN İLİNE BAĞLI NAZİLLİ İLÇE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
ADRES : CUMHURİYET MAHALLESİ 72. SOKAK NO:10 ATÇA/AYDIN
CEP TELEFONU : 0 (542) 665 54 93

commenter

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Emel Sorkun
D.TARİHİ :30.11.1990
D.YERİ : Tavas
Uyruk: T.c
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınar mah. Yuvardı sok. No:5 Solmaz Kasabası
Ev Tel. : 02586257129
Cep Tel : 05064892754
EĞİTİM BİLGİLERİ:
OKUL :Pamukkale Üniversitesi
BÖLÜM : Maliye
YIL :4 Yıllık(2010-2014)
Üçüncü sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde uygun görüldüğü takdirde Denizli ilindeki herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.
Bilgilerinize sunarım.
Saygılarımla.

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 4th, 2013 at 22:17

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini İşbank’da oluşturmak ve İşbank’da uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter
gamze halaçoğlu | Mayıs 4th, 2013 at 23:38

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLE FAKÜLTESİ İKTİSAT 2. sınıf öğrencisiyim. 2013 yaz döneminde bankanızın adana şubelerinde tecrübe kazanmak için staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter

Marmara Üniversitesi 3. sınıf ekonometri bölümü öğrencisiyim. Yaz döneminde gerekli görüldüğü takdirde İstanbul avrupa yakasında staj yapmak istiyorum. Gereğini yapılmasını arz ederim.

commenter

Marmara üniversitesi ekonometri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde gerekli görüldüğü takdirde İstanbul avrupa yakasında staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ümit YILDIZ | Mayıs 5th, 2013 at 17:57

istanbul üniversitesi iktisat fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.bankanızın istanbul anadolu yakasındaki bir şubesinde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÖZGE BİRCAN BEKLER | Mayıs 5th, 2013 at 19:15

KAHRAMANMARAŞ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİM YAZIN STAJIMI HATAY \ İSKENDERUNDAKİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM .SAYGILARIMLA…

commenter
Merve Şahinbaş | Mayıs 6th, 2013 at 15:42

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Üniversitemizin zorunlu staj süresi 20 iş günüdür. Stajımı İşbankası’nın Manisa Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Tel: 0506 9554 703

commenter
RABİYE PALA | Mayıs 6th, 2013 at 19:29

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:RABİYE PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 17.04.1993
TELEFON NO:0531 032 28 07
E MAİL:BEYZANURPALA @HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ
ANADOLU ÜNİVESİTESİ ÇEKO BÖLÜMÜ
LİSE:ERZİNCAN KIZ MESLEK LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIKI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ VE SİVAS/MERKEZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
AHMET CAN TÜRKSEV | Mayıs 7th, 2013 at 13:20

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Reyhanlı meslek yüksel okulunda okuyorum banka ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı adana/seyhan şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim tel no:0544 217 87 67 ADRES:güzelyalı mh.81146 sk.üçgül residance 2 no:2 no:28

commenter

gazi ante ünüversiterinde okuyor 1 sınıf

commenter
EBRU KARLIDAĞ | Mayıs 9th, 2013 at 17:35

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HAVRAN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALRI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ YAPMAK ZORUNDAYIM 30 İŞ GÜNÜ 15 TEMMUZ 27 AGUSTOS TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL ZEYTİNBURNU VE ÇEVRESİNDEKİ ŞUBELERİNİZDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:28

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 2.SINIFIM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN ANTALYA/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ZÜHAL ARSLANOGLU | Mayıs 10th, 2013 at 12:35

ULUDAĞ ÜNİVRSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. 2013 YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN BURSA ŞUBELERİNİN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
ESRA ŞANLIKAN | Mayıs 10th, 2013 at 12:37

HARRAN ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE İKTİSADİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖGRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE ŞANLIURFA SİVEREK YADA ŞANLIURFA MERKEZ DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM . GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
firdes şimşek | Mayıs 10th, 2013 at 18:34

AFYONKOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ORTALAMAM 4 ÜZERİNDEN 3.04’TÜR. BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİBİM.ZORUNLU OLDUĞUM STAJIMI BU YAZ KAYSERİ/DEVELİ İLÇESİNDE BULUNAN ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
ZEYNEP SARIKAYA | Mayıs 10th, 2013 at 19:57

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.2013 yaz döneminde bankanızda staj yaparak kendimi, geliştirmek istiyorum.Ankara/Çankaya’da ikamet etmekteyim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekürler.

commenter

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TECRÜBE KAZANMAK VE BANKACILIK SEKTÖRÜ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLMAK ADINA BANKANIZIN SAMSUN/BAFRA ŞUBESİNDE YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.

commenter

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.DENEYİM KAZANMAK VE BANKACILIK SEKTÖRÜNDE DETAYLI BİLGİ EDİNMEK ADINA BANKANIZIN SAMSUN/BAFRA ŞUBESİNDE YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.(MİCROSOFT WORD MİCROSOFT EXCEL MİCROSOFT POWERPOİNT KULLANMAYI BİLİYORUM.)

commenter
İHSAN MORGÜL | Mayıs 13th, 2013 at 01:12

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.DENEYİM KAZANMAK VE BANKACILIK SEKTÖRÜ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BANKANIZIN ADANA ŞUBELERİNDEN BİR TANESİNDE YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ELÇİN GÜNER | Mayıs 13th, 2013 at 12:39

ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM . 2013 YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN ANKARA VEYA GAZİANTEP ŞUBELERİNDEN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
TELEFON NUMARASI:05333368146

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Isbank Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik ve sigortacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
AYŞEGÜL OĞUZ | Mayıs 13th, 2013 at 15:13

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yaz stajı yapmak için başvurumun değerlendirmeye alınmasını rica ediyorum. Kocaeli Üniversitesi’nde almış olduğum teorik birikimimi staj sırasında pratik bilgilerle pekiştirmeyi amaçlıyorum.
İş deneyimleri; İki Adam Limited Şirketinde satış pazarlama ve Düşler Akademisi gönüllü çalışma(hala devam ediyorum). Staj deneyimim; Türkiye Otel, Lokanta ve Dinlenme Yerleri İşçi Sendikası.Yetkinlikler; Ms Office Programs, ETA. Dil; İngilizce. Ayrıca orta seviyede İşaret Dili biliyorum. Bankanızın İstanbul şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.
Gerekli görüldüğü takdirde daha detaylı bilgi vermek için yüz yüze görüşmek isterim.
İlginiz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
AYŞEGÜL OĞUZ

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI:ELÇİN SOYADI:GÜNER
DOĞUM YERİ:GAZİANTEP
DOĞUM TARİHİ:17.10.1993
ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK ALANINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK VE TECRUBE KAZANMAK İÇİN ÇANKAYA/ANKARA VEYA GAZİANTEP ŞUBELERİNİZDE YAZ DÖNEMİNİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : özge aksu
Doğum Yeri ve Tarihi : istanbul-19.08.1992
Telefon no : 05313708738
SERTİFİKALAR
. LOGO GO PLUS PROGRAMI
.PAZARLAMA VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ
.EMPATİ VE EMPATİ KURMA
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Logo Go Plus
REFARANSLAR
ADI SOYADI:ŞENEL AKSU
NO:05322400226
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÇĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ARZ AEDERİM..

commenter
Gizem Şenkul | Mayıs 15th, 2013 at 01:30

Kocaeli Üniversitesi İşletme Yönetimi birinci sınıf öğrencisiyim.
İstanbul Anadolu yakasın da bankanız da staj görmek istiyorum.İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum.
Greğinin yapılmasını arz ederim.
GİZEM ŞENKUL

commenter
Gizem Şenkul | Mayıs 15th, 2013 at 01:53

Kocaeli üniversitesi 1sınıf öğrencisiyim istanbul anadolu yakasındaki bankanızda stajerlik yapmak istiyorum Gizem şenkul

commenter
DUYGU MUTLUAY | Mayıs 15th, 2013 at 11:39

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK(İ.Ö.) 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.STAJIM ZORUNLU YAZ STAJI VE 30 İŞ GÜNÜDÜR.GELECEKTEKİ KARİYERİM AÇISINDAN BANKANIZIN BANA DAHA FAZLA KATKI SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM VE STAJIMI AYDIN MERKEZ ŞUBENİZDE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM.BAŞVURUMU DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
YAĞMUR KUBİLAY | Mayıs 15th, 2013 at 14:25

Gazi üniversitesi 4. sınıf işletme öğrencisiyim.Yaklaşık 2 yıl İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ’nde ingilizce eğitimi aldım.2010-2011 dönemi Ağustos ayında 1 ay zed turizm seyahat acentasında muhasebe-finans departmanında staj yaptım.Yaz dönemi için iş bankasında da staj yapıp deneyim kazanmak isterim.
YAĞMUR KUBİLAY

commenter

Balıkesir Üniversitesi
Burhanı’ye Meslek Yüksek Okulun da
işletme yönetimi 1. sınıf ögrencisiyim
Bankanızda staj yapıp gelecekte ıyı bir bankacı olabılmek için deneyim kazanmak isterim geregının yapılmazsını arz edrim.

commenter
Elif Hastürk | Mayıs 15th, 2013 at 20:58

Afyon Kocatepe Üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim. gelecek için tecrübe kazanmak amacıyla bankanızın Uşak yada Afyon şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:42

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF 1.ÖĞRETİM ÖĞRENCİYİM.ZORUNLU YAZ STAJIMI BANA DAHA YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BANKANIZDA GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM.GEREĞİNİ SAYGILARIMLA ARZ EDRİM.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF 1.ÖĞRETİM ÖĞRENCİYİM.ZORUNLU YAZ STAJIMI BANA DAHA YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BANKANIZDA GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM.GEREĞİNİ SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU 1.SINIF 1.ÖĞRETİM BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRENCİSİYİM.ZORUNLU OLAN YAZ STAJIMI BANA DAHA FAZLA YARARI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ SAYGILARIMLA ARZ EDERİM. TEL:0534 060 34 41

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 16th, 2013 at 16:34

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde bankanızın Bursa veya Aydın illeri şubelerinin herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim şimdiden teşekkürler.

commenter

Süleyman Demirel Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. snıf öğrencisiyim. Yaz döneminde yapmam gereken stajımı bankanızın Gebze şubesinde tamamlamak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

muğla üniversitesi 3 sınıf iktisat öğrencisiyim antalyada staj için bilgilerimiarz ederim

commenter

antalyada çalışmak üzere iktisat 3.sınıf öğrencisiyim arz ederim

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:44

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).MUGLA/FETHİYE ŞUBESİNDE BANKANIZDA STAJ YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TELEFON:05387178799

commenter
Tuğba Bozdoğan | Mayıs 17th, 2013 at 21:15

Pamukkale Üniversitesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz döneminde bankanızın Aydın ili şubelerinin herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

Gaziantep Zirve Üniversitesi işletme(ingilizce) 3.sınıf ögrencisiyim.40 iş günü zorunlu olan stajımı Gaziantepteki şubenizde yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ali Osman YILMAZ | Mayıs 19th, 2013 at 00:40

Merhaba,

Bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı firmanızda yapmak istiyorum.
Gerek kariyer planımda gerekse yaptığı işte en iyisi olmak, yaptığı işte iş ahlakından sapmamak gibi
kişisel değerlerimde ulaşmak istediğim noktaların firmanızda olduğunu gördüm. Benimde olmak istediğim yere ulaşabilmek için
firmanızın iş ve değer yargılarından kendime katabileceğim çok şey olduğunu düşündüm.

Bu yüzden; eğer kabul görürse stajımı da gelecekte bünyesinde olmayı isteyeceğim bir firmada yapmak istiyorum.

Teşekkür ederim.
ALİ OSMAN YILMAZ
GSM: (+09) 534 914 02 80
E-MAİL: aliosmanyilmz@gmail.com55aliosman@gmail.com
ADRES: Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 435. sokak No:12
Daire:5 Esenler/İSTANBUL
KARİYER HEDEFİ
• Kendini geliştirmeye odaklamış bir profesyonel olmak,
• Teknolojiyi yakından takip eden, gelişen süreçleri takip eden,
• Hem özel hem de profesyonel yaşamımda yeni bilgiler edinmek.
• İşini hakkıyla yapıp, yaptığı işte en iyisi olmak.
EĞİTİM DURUMU
(2011 – ) Harran Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği – 3.10 / 4.00
(2007 – 2011 ) Bafra Anadolu Lisesi – 3.70 / 5.00
BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Yazılım: C++, C# 4.0, Asp.net, OOP, AJAX, CSS, Pyhton, PHP
Database: MsSQL, MySQL, SQL, Access
Server: Windows Server 2012, Linux Server, Microsoft SQL Server 2012
Kullandığım Sistemler: Windows 8, Linux (Ubuntu, Pardus, Gnome), Mac OS
Grafik – Tasarım: Adobe Photoshop CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Illustrator CS6
YABANCI DİL
İngilizce : Orta seviyede
Arapça : Orta seviyede
Almanca : B1 seviyede
İLGİ ALANLARI
Fotoğraf Çekmek, Seyehat etmek
REFERANS
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. M. Hadi SÜZER – msuzer1@gmail.com
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. Ahmet BAYTAK – abaytak@gmail.com

NOT: Kişilerin iletişim bilgileri internet ortamında gizlenmiştir. İstenildiği takdirde iletişim adresleri iletilecektir.

commenter

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM (%30 İNĞİLİZCE) BANKANIZIN MERSİN MERKEZ VEYA TARSUS VEYA ADANA MERKEZ ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM .TEL 05349534288 2010 HAZIRLIK BAŞARI BELGESİ -PERYÖN 6.ULUSAL KARİYER PANAYIRI-GARANTİ BANKASI KARİYER GÜNLERİ-YENİLEŞİM PENCERESİNDEN GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ-BEMAR KARİYER OKULU AISEC KARİYER ZİRVESİ KATILIM BELGELERİ VARDIR.ORTA DERECEDE BİLGİSAYAR OFFİCE PROGRAMLARI BİLMEKTEYİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
Duygu DEMİRBİLEK | Mayıs 19th, 2013 at 17:01

Bartın Üniversitesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde 20 iş günü staj yapmak istiyorum.Ankara veya Bartın illeri bölge müdürlüğü veya şubelerinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
SÜMEYYA AKPINAR | Mayıs 19th, 2013 at 17:10

afyon kocatepe üniversitesi bankacılık 1.sınıf öğrencisiyim.30 iş günü zorunlu olan stajımı Bursa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
maşallah çetinkaya | Mayıs 20th, 2013 at 13:06

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİNDE İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU OLAN STAJIMI BATMAN MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERIM…

commenter
hatice aktürk | Mayıs 20th, 2013 at 13:54

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3. sınıf ögrencisiyim ..2.zorunlu stajımı bankanızın istanbul avrupa yakasındaki esenler şubesinde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
kasım güneş | Mayıs 20th, 2013 at 15:45

Eskişehir osmangazi üniversitesi bilgisayar müendisligi 2.sınıf öğrencisiyim. iyi diyebilecegim inglizcem var. programlama, proje tasarımı, problem çözümleri için algoritma kurma gibi konularda ıyıyım.Konuşkan güler yüzlü biriyimdir. Zorunlu olan 1 aylık stajımı staj okulunuzda yapmak isityor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
maşallah çetinkaya | Mayıs 20th, 2013 at 20:21

yozgat bozok üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim zorunlu olan stajini batman iş bankasin dan yapmak istiyorum gereğini yapilmasini arz ederim

commenter
Sercan Arslan | Mayıs 20th, 2013 at 23:44

Celalbayar üniversitesin iktisat bölümü 2. sınıf ögrencisiyim.Banka işlemleri hakkında bir deneyim kazanmak için zorunlu staj programını bankanızda yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

commenter
nebahat demiröz | Mayıs 22nd, 2013 at 00:07

iktisat 2. sınıf öğrencisiyim aynı zamanda bankacılık ve siğortacılık mezunuyum bu yaz stajımı kayseri veya ilcelerinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Çağlar Alkın | Mayıs 22nd, 2013 at 01:23

Selçuk üniversitesi iletişim fakültesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.İnsan kaynakları veya halkla ilişkiler bölümünde satj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Mehmet Kezban | Mayıs 22nd, 2013 at 13:35

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİNDE BANKA VE SİGORTA BÖLÜMÜ OKUYORUM 2 YILLIK OLDUĞU İÇİN BU SENE ZORUNLU STAJIM VAR İZMİR BERGAMA İŞ BANKASINDA YAPMAK İSTİYORUM.
BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM…

commenter
Mehmet Kezban | Mayıs 22nd, 2013 at 13:44

yozgat bozok üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü okuyorum zorunlu stajım var izmir bergama daki şubelerinizde stajımı yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

commenter
ümmühan CİVEK | Mayıs 22nd, 2013 at 13:52

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık sınıfı öğrencisiyim istanbul bağcılrda ikamet ediyorum 45 günlük stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Merve Kırık | Mayıs 22nd, 2013 at 15:00

Merhabalar,
Kırklareli Üniversitesi, İktisat Bölümü 3.Sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve gelecekte bünyenizde çalışmanın bir altyapısını oluşturmak adına saygıdeğer bankanızdaki staj dönemine katılmak istiyorum..
Bilgilerinize sunar, iyi günler dilerim…

commenter
Berkan ÖZTEKİN | Mayıs 22nd, 2013 at 16:21

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – ÇANAKKALE – EZİNE
Cep Telefonu : 0 (544) 903 56 27
E-Posta : boztekin17@gmail.com

Kişisel Bilgiler

Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Askerlik Durumu : Tecilli (07.02.2017)
TC Kimlik No :
Doğum Tarihi : 03.03.1991
Doğum Yeri : Türkiye – Çanakkale
Sürücü Belgesi : B (2012)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu Eğitim Durumunuz, Üniversite Öğrencisi olarak kaydedilmiştir.
Yeni Üniversite Ekle

Üniversite (Lisans) Dumlupınar Üniversitesi – (Örgün Öğretim)
09.2010- 06.2014 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye 3. sınıf
ortalamam 2.60/ 4.00
Lise Gelibolu Anadolu Lisesi 85 / 100
06.2008 Türkçe – Matematik

Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma
İngilizce İyi Temel Temel
Almanca Orta Temel Temel

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri: Word ve Excelli iyi düzeyde biliyorum. [

Sertifika Bilgileri
diksiyon
rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde
etkili iletişim

rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde

borsa eğitimi
Dumlupınar Üniversitesi Ekonomi Toplulugu – 03.2013
Finans eğitmeni Umut GÜMÜLCİNELİ eğitmenliğinde
Kalite – Denetim – (İç Denetçilik Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Kalite – Denetim – (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ –
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

OHSAS 18001:2007
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Hobiler : Seyahat etmek, kitap okumak ,bilgisayar,müzik dinlemek.
Üye Olunan Topluluklar : Üniversitenin dağcılık kulübüne üyeydim ama 1 senedir bazı sorunlardan dolayı kulüple iletişim içerisinde değilim.
Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.

Bankanızın Çanakkale şubesinde yaz mevsimi için staj yapmak istiyorum.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:30

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter

Aksaray Üniversitesi işletme bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Bankacılıkta kariyer , diksiyon ve iletişim konularında seminerlere katıldım. Kendimi geliştirmek adına bankanızda yaz döneminde çalısmak istiyorum ve sizede katkım olacağından eminim. Adana’da ikamet ediyorum ve Adana’da stajımı yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
imren kabataş | Mayıs 23rd, 2013 at 20:02

Anadolu üniversitesi 4.sınıf kamu yönetimi öğrencisiyim.Çorum merkezde ikamet ediyorum.Çorum merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Aksaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Myo. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları 2.sınıf öğrencisiyim üç dönem ortalaması 3.80 bankacılık bünyesinde çalışmak istiyorum bunun için kendimi geliştirmek adına yaz stajımı firmanızda yapmak istiyorum.Bankacılık ve Finans,Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü,Kişisel İletişim,Kariyer Planlama,Etkili İletişim,Liderlik Teknikleri,Girişimcilik,Markalaşma Onaylı sertifikalarına sahibim orta derecede ingilizce biliyorum grup çalışmalarına uyumlu çalışmayı ve öğrenmeyi seven biriyim Malatya Merkez yada Aksaray Merkezde herhangi bir şubenizde görevlendirilmekten onur duyarım
REFERANS:Aksaray üniversitesi/Emine FIRAT Yrd.Doç.Dr. (Konya Eski Operasyon Sorumlusu)
REFERANS:Malatya Arguvan Ziraat Bankası Müdürü Vahap Doğan
Yaz stajımı firmanızda yapmak istiyorum
GERGİNİN YAPILMASINI ARZ/RİCA EDERİM.

commenter
Onur Öztürk | Mayıs 24th, 2013 at 22:51

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz dönemi içerisinde bankanızın herhangi bir şubesinde stajımı yapmak ıstıyorum . gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
ÖZLEM KARAKAŞ | Mayıs 25th, 2013 at 14:51

ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM DİYARBAKIR MERKEZDE OTURUYORUM DİYARBAKIRDA HERHENGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Abant izzet baysal ünv. 3.sınıf işletme bölümü öğrencisiyim.Bolu şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

FİGEN AYDIN

commenter

Dicle Üniversitesi Çermik meslek yüksek okulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.Ş.urfa balıklıgöl Yapı Kredi şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Dicle üniversitesi çermik meslek yüksek okulu 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim. ş.urfa balıklıgöl yapı kredi şubenizde yaz döneminde 1 aylık staj yapmak istiyorum. Gereğin yapılmasını arz ederim.

commenter
Bilge KARAOĞLAN | Mayıs 28th, 2013 at 14:23

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi iktisat Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim Kurumunuzun Elazığ şubesinde staj yapmak istiyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
serkan dündar | Mayıs 28th, 2013 at 17:47

Cumhuriyet Üni. Önlisans bankacılık mezunuyum. Anadolu Üni. İşletme Lisans son sınıf öğrencisiyim. Ankara da ikamet ediyorum Ankarada ki tüm şubelerde staj yapabilirim.
İrtibat: 5065686699

commenter
MEHMET HALİL | Mayıs 29th, 2013 at 18:02

MERHABA…
EDİRNE/KEŞAN’DA BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÜÇÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM. MÜMKÜNSE ZORUNLU STAJIMI İŞ BANKASI’NDA YAPMAK İSTİYORUM.
TEŞEKKÜRLER…

commenter
Fatma Gül KARAKUŞ | Mayıs 30th, 2013 at 13:32

Edirne-Uzunköprüdeki şubenizde staj yapmak istiyorum. Trakya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu son sınıf öğrencisiyim. BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ OKUYORUM. Sigortamız okulumuz tarafından karşılanacaktır. Zorunlu staj. Ücret verip vermemek tamamen size ait. En kısa zamanda bana dönmenizi rica ediyorum. STAJ BAŞLANGIÇ TARİHİ: 24HAZİRAN. 15TEMMUZ.

commenter

ardahan üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi 3. sınıf iktisat öğrencisiyim.ankara polatlıda ki şubenizde yaz stajı yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler.

commenter

Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. 2012 güz döneminde almanyada erasmus programı ile öğrenim gördüm. 1 yıl ingilizce hazırlık okudum.NİZİP / GAZİANTEP şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter
Ayşe Çiçek | Haziran 1st, 2013 at 13:43

Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Mersinde ikamet etmekteyim.2013 yılı yaz dönemi gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

BEN MERSİN TİCARET MESLEK LİSESİ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM . GELECEK YIL ZORUNLU OLAN STAJ GÖREVİMİ SİZİNLE BERABER YAPMAK İSTİYORUM . MERSİN TOROSLARDA OTURUYORUM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Muhasebe Programları( Eta, Mikro, Luca ) ve MS Office programlarını biliyorum. Zorunlu stajımı Muğla- Fethiye Şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Seher TÜRKYILMAZ | Haziran 10th, 2013 at 21:38

Eskişehir Osmangazi üniversitesi İktisat Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Meslek hayatıma katkıda bulunması adına 2013 yaz dönemi 1 aylık stajımı Isparta subenizde yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Seher TÜRKYILMAZ | Haziran 10th, 2013 at 21:45

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisat Bölümü 1.Sınıf öğrencisiyim.Meslek hayatıma katkı sağlaması adına 2013 yaz döneminde 1 aylık stajımı bankanızın Isparta Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
MÜMİN KARABELEN | Haziran 12th, 2013 at 05:09

ABNAT İZZET BAYSALÜNİVERSİTESİ İŞLETME 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE MERSİN/TARSUS SÜBELERİNİZİN BİRİNDE STJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Kadriye Başak Şahintürk | Haziran 14th, 2013 at 19:34

Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler İşletme bölümü 4. sınıfa geçmiş bir öğrenci olarak okulda öğrendiğim teorik bilgleri bankanızda staj sırasında alacağım pratik bilgilerle birleştirerek kendimi geliştirmek isti yorum.Gelecekte sizin bankanızda işhayatımı devam ettirmek amacıyla bir başlangıç yapmak için sizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Adana Çukurova da ikamet etmekteyim.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
İREM ECE ATİK | Haziran 15th, 2013 at 03:09

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.4.SINIFA GEÇTİM VE BANKANIZDA İZMİR VE BALIKESİR ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.

commenter
Tuba EMİROSMANOĞLU | Haziran 16th, 2013 at 11:21

ODTÜ FİZİK BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE MESLEK HAYATIMA KATKIDA BULUNACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BANKANIZIN ANKARA ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KARİYERİME YÖN VERECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN İLERİDE DE KENDİME BANKACILIK ALANINDA YER BULMAMDA İLK ADIM OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMDEN DOLAYI GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
KÜBRA EMİROSMANOĞLU | Haziran 16th, 2013 at 11:27

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM, 4. SINIFA GEÇTİM. GELECEKTE KENDİMİ İŞ BANKASININ BİR ÇALIŞANI OLARAK GÖRÜYORUM. BU İSTEĞİMİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN BURADA STAJ YAPMAMIN ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. YAZ DÖNEMİNDE ANKARA ŞUBELERİNİZİN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

ben samsun çarşamba ticaret meslek lisesi 3.sınıf öğrencisiyim 4.yıldaki zorunlu stajımı çubenizde görmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

iş bankası staj başvuru süresi doldu mu ?

commenter
SERCAN ÖZÇİLİNGİR | Haziran 18th, 2013 at 12:20

üniversite son sınıf öğrencisiyim staj yapmak istiyorum.

commenter

Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve staj yapmak istiyorum.

commenter
arzuhan keklik | Haziran 18th, 2013 at 16:52

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik 2. sınıf öğrencisiyim.İzmir Buca,Alsancak,Seferihisar,Menderes’de bulunan şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz edrim. 05069564429

commenter

Denızlı pamukkale ünıversıtesı malıye 2.sınıf ögrencısıyım. Yaz donemınde denızlıde bulunan subenızde bankacılık adına kendımı gelıstırmek ıcın staj yapmak ıstıyorum. Geregının yapılmasını arz ederım. Tel: 05426084632

commenter

Denızlı pamukkale ünıversıtesı malıye bolumu ogrencısıyım.3.sınıfa gectım. Yaz donemınde denızlıde bulunan subenızde bankacılık adına kendımı gelıstırmek ıcın staj yapmak ıstıyorum. Geregının yapılmasını arz ederım. Tel: 05426084632

commenter
Özgür Abayoğlu | Temmuz 11th, 2013 at 20:23

İstanbul Üniversitesi iktisat fakültesi öğrencisinin staj imkanınızdan yararlanmak istiyorum İstanbul da Fatih Beşiktaş Zeytinburnu Yada Bakırköy deki şubelerine ulaşım imkanım acısından daha müsaitim. 3 sinif öğrenciyin teşekkürler

commenter
kevsire coroz | Temmuz 24th, 2013 at 16:54

Muş Alparslan üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde iktisat bölümü 3.sınıfında okumaktayım.izmir de ikametgah etmekteyim.yaz dönemi stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum.izmir ve muşta staj yapabilirim.GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
SERCAN TAŞDAN | Ağustos 16th, 2013 at 15:23

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bitirmiş bulunmaktyım.Son 15 günlük stajım kaldı eger uygun görürseniz Denizlinin herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER :
ADI SOYADI:SERCAN TAŞDAN
DOĞUM YERİ : DENİZLİ/MERKEZ
DOĞUM TARİHİ : 02.01.1992
TC : 11054069400
EĞİTİM BİLGİLERİ :
LİSE:DENİZLİ TİCARET MESLEK LİSESİ
OKUL : PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YÜKSEK OKULU
BÖLÜM : BANKACILIK VE SGORTACILIK
YIL : 2 YILLIK
KULLANDIĞI PROGRAMLAR :
MİCROSOFT OFFİCE WORD : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE EXCEL : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE POWER POİNT : ORTA DERECE
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0534 890 13 04
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Anadolu üniversitesi kamu yönetimi 3.sınıf ögrencisiyim.Diyarbakır\baglar subenizde kıs dönemi stajı ile kendimi gelistirmek istiyorum.Geregini arz ederim tel:05068490127

commenter

Çukurova üniversitesi(Adana) 3.sınıf işletme öğrencisiyim. Öncellikli yaz dönemi ama ikinci öğretim olduğumdan kış döneminde belli saat arlıklarında staj yapabilirim. Mersin\Tarsus ya da Adana da bu imkanı sağlamanızı rica ederim.

commenter
Selin Öndeş | Eylül 29th, 2013 at 20:39

Lisans:Mimar Sinan Üniversitesi matematik 3. sınıf öğrencisiyim.
İkinci üniversite Anadolu Üniversitesi işletme 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde İstanbul Asya şubenizde staj yapmak istiyorum.

commenter

Ankara üniversitesi 2. sınıf İstatistik bölümü öğrencisiyim.Bankanızda staj yapmak istiyorum.Ms office programlarını etkin kullanıyorum.İyi düzeyde ingilizce biliyorum.Daha ayrıntılı şekilde cv mi size ulaştırabilirim.Mail adresime isteklerinizi yollamanız yeterlidir.

commenter
elif PEHLİVAN | Aralık 27th, 2013 at 14:41

afyon kocatepe üniversitesi sultandağı meslekyüksekokulu 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.kurumunuzun gebze şubesinde stajyerlik yapmak istiyorum.

commenter
Elif yıldız | Ocak 20th, 2014 at 20:17

Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
HAKAN GÖNÜL | Şubat 7th, 2014 at 10:15

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Demirci Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim
Manisa Kırkağaç’ta oturmaktayım.Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Kırkağaç şubenizde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Aykut Güldal | Şubat 15th, 2014 at 19:58

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel:0534 560 32 31

commenter
Başak ÖZTÜRK | Şubat 17th, 2014 at 18:20

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Denizli Pamukkale Universitesinde Menkul Kiymetler ve Sermeye Piyasasi 1. Sinif ogrencisiyim yaz donemi zorunlu stajimi Denizlideki subelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gerenigini Saygilarimla Arz Ederim.

commenter
Rezzan Geriş | Şubat 22nd, 2014 at 14:25

Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. Sinif ogrencisiyim yaz icin balikesir burhaniye subesinde staj yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter

Konya Selçuk Üniversitesinde İşletme Bölümü 1.sınıf ögrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı tamamlamak için G.antep şubelerınin herhangı bırınde sızın gıbı tanınmıs bir bankayla stajımı tamamlamak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
meryem kılıç | Mart 4th, 2014 at 20:32

bülent ecevit üniversitesi iktisat 2.sınıf öğrencisiyim 1 yıl da hazırlık okudum 3üncü yılım ve staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
semra karabulut | Mart 6th, 2014 at 16:14

Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde 40 günlük zorunlu stajımı tokat/erbaa ilçesinde iş bankasında yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülizar Özcan | Mart 9th, 2014 at 17:09

merhabalar… Denizli pamukkale üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene yapmam gereken zorunlu yaz stajımı denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinize arz ederim.

commenter
ümmügülsüm şahin | Mart 15th, 2014 at 00:56

KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. ORTALAMAM 2.50 YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.İşbank bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.ileri seviyede yabancı dilim var(ingilizce).Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
merve yıldırım | Mart 26th, 2014 at 00:15

Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

commenter
Gülnur akkoyun | Nisan 1st, 2014 at 16:45

kişisel bilgiler:ismim gülnur akkoyun 08.06.1995 ankara dogumluyum selçuk üniversitesi sosyal bilimler myo da 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık okuyorum meslek lisesi mezunuyum karba otomotiv sanayide muhasebe stajı yaptım.bahar dönemi 30 günlük zorunlu stajımı ankarada herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim.
tel:0553 265 47 12

commenter
Demet BARAN | Nisan 5th, 2014 at 15:31

Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

commenter
eda kılıç | Nisan 12th, 2014 at 23:35

Pamukkale Üniverstisinde 3.sınıf iktisat öğrencisiyim bir yıl ingilizce hazırlık okudum.Çorum /Merkez şubenizde staj yapmayı çok isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tuğba Zorlu | Nisan 22nd, 2014 at 16:12

Uşak üniversitesi Eşme MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yazın yapılması zorunlu olan staj eğitimimi mersin/erdemli şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim teşekkürler .

commenter
özge yazıcıoğlu | Nisan 24th, 2014 at 12:18

Trabzon Avrasya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) Trabzon şubelerinizin birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
TUĞÇE TÜRKMEN | Nisan 24th, 2014 at 23:56

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI MANİSA MERKEZ SUBENİZDE YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 05548386154

commenter
cemre yılmaz | Nisan 25th, 2014 at 11:21

Merhaba.GİRESUN/TİREBOLU Mehmet Bayrak MYO Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (20 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. Trabzon (yeni mahalle) da ikamet etmekteyim.Sizin şubelerinizde stajımı yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

commenter
Merve ÜRKMEZ | Nisan 25th, 2014 at 15:46

Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:33

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

commenter
Dilara Abraş | Mayıs 4th, 2014 at 17:43

Dilara Abraş Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent MYO Dış Ticaret 2. sınf öğrencisiyim. Zorunlu yaz Stajımı Elazığ Merkez İş Bankası şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
rasime yapar | Mayıs 5th, 2014 at 14:54

ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum ve bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Manisa merkezde bankalarınızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Cihat Samet ŞANLI | Mayıs 29th, 2014 at 16:26

İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Yasemin Bodur | Mayıs 30th, 2014 at 16:37

Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tuğçe Karataş | Ağustos 6th, 2014 at 12:40

Adı soyadı : Tuğçe Karataş
Doğum tarihi : 12.02.1997
İl-ilçe : Antalya-Manavgat
Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
Telefon : 05355516349
Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
hülya baltacı | Ağustos 11th, 2014 at 12:58

lise öğrencisiyim alanım borsa ve finansman bankada staj yapmak istiyorum. ilgilenmenizi arz ederim.

commenter

merhaba
pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümünde okumaktayım.İleri derece ingilizceye sahibim.Okulumda zorunlu staj yok bu yüzden isteğe bağlı olarak bünyenizde stajımı yapmak istiyorum.izmir ya da denizlide olan herhangi şubenizde olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: