İşbank Staj Başvurusu 2017

Staj

Kariyeriniz bankacılık alanında yön vermek isteyen üniversite öğrencilerinin iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak ve deneyim kazanmalarını sağlamak amacıyla İş bankası şubelerinde ve genel müdürlük bölümlerinde staj programı uygulanmaktadır. İş bankası staj başvuru haberleri ile siz öğrencilerin güncel sayfamızdan nereye staj başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Üniversitede 4 yıllık bankacılık bölümlerinde öğrenim gören 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler. Peki staj için nasıl başvuru yapabileceksiniz. Staj başvururları sadece internet sitemiz üzerinden doldurulabilen ‘’ İş Başvuru Formu ‘’ aracılığı ile kabul edilmektedir.

Sürekli Öğrenme

Öğrenmenin sürekliliğini sağlayabilmek için, sınıf eğitimi, iş başında öğrenme, e-öğrenme ve sosyal öğrenme yaklaşımları harmanlanarak kullanılmaktadır.  Bu çerçevede eğitim programlarında yüz yüze eğitim uygulamaları ile birlikte e-öğrenme, bilgisayar tabanlı simülasyonlar, mobil eğitim içerikleri, kurumsal tube videoları, kurumsal wiki sayfaları, gelişim planları doğrultusunda okuma belgesi paylaşımları ve yaşayarak öğrenme uygulamaları gibi alternatif öğrenme unsurlarından yararlanılmaktadır. İş Bankası çalışanları öğrenme faaliyetlerine ders aktarıcı, içerik sağlayıcı, wiki yazarı, video oyuncusu olarak doğrudan katılır ve kurum içi bilgi birikimine doğrudan katkı sağlar.

Görevlerine yeni başlayan arkadaşlarımız için işe uyum programı çerçevesinde Kariyerime Başlarken Programı düzenlenir; bu programın içinde sınıf eğitimlerinin yanı sıra uzaktan eğitim uygulamaları, İş Bankası Müzesi gezisi, şube stajı, eğitim sonrası danışman desteği gibi farklı etkinlikler de bulunmaktadır.

Çalışanlarımız Bankamızdaki kariyerleri süresince, görev tanımlarının gerektirdiği özelleştirilmiş eğitim programlarına katılırlar.  Kariyer haritaları doğrultusunda düzenlenen bu eğitimler dışında, tüm çalışanlarımız yıl içinde açık olan eğitim kataloğundan kendi gelişim ihtiyaçları doğrultusunda “Teknik Bankacılık” ve “Yetkinlik ve Beceri Geliştirme” konularında eğitim seçebilirler.

Çalışanlarımıza sektördeki gelişmeleri yerinde izlemeleri ve uluslararası bankacılık deneyimi kazanmaları amacıyla yurt içindeki ve yurt dışındaki kuruluşlarda eğitimlere katılma ve muhabir bankalarda staj yapma olanakları da sunulmaktadır.

Yönetim Akademisi

Bankamız yöneticileri ve yönetici adayları sektördeki gelişmelerin ve görevlerinin gerektirdiği konularda yönetim gelişimi programları ile desteklenirler. Bu alandaki temel yaklaşımımız, yönetim becerilerinin desteklenmesine yönelik bütünsel programların oluşturulması ve uygulanmasıdır. Söz konusu programlar; gelişim merkezi uygulamaları, gelişim danışmanlığı, farklı iş birimlerinde stajlar, davranış bazlı çalıştaylar ile teknik bilgi içeren sınıf içi eğitimler, uzaktan eğitim ve iş başında öğrenme gibi araçlardan oluşmaktadır.
Staj başvurusunda eksiksiz bilgi doldurulmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde doldurmuş olduğunuz iş başvuru formu dikkate alınmayacaktır. Staj programına katılabilmek için isbank.com.tr  internet adresindeki iş başvuru formunu doldurmak ve kişisel bilgiler bölümündeki staj alanının işaretlenmesi gerekmektedir. İş bankası staj başvuru ilanları takibini kolayca yapabilir ve sizlerde stajdan faydalanabilirsiniz.

 

Aramalar: , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

197 Comments

 • sumeyra19

  merhaba
  pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümünde okumaktayım.İleri derece ingilizceye sahibim.Okulumda zorunlu staj yok bu yüzden isteğe bağlı olarak bünyenizde stajımı yapmak istiyorum.izmir ya da denizlide olan herhangi şubenizde olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • hülya baltacı

  lise öğrencisiyim alanım borsa ve finansman bankada staj yapmak istiyorum. ilgilenmenizi arz ederim.

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Yasemin Bodur

  Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Yağmur Akar

  Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Manisa merkezde bankalarınızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • rasime yapar

  ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum ve bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Dilara Abraş

  Dilara Abraş Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent MYO Dış Ticaret 2. sınf öğrencisiyim. Zorunlu yaz Stajımı Elazığ Merkez İş Bankası şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arzederim.

 • Serhat TEKBAŞ

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • cemre yılmaz

  Merhaba.GİRESUN/TİREBOLU Mehmet Bayrak MYO Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (20 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. Trabzon (yeni mahalle) da ikamet etmekteyim.Sizin şubelerinizde stajımı yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • TUĞÇE TÜRKMEN

  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI MANİSA MERKEZ SUBENİZDE YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 05548386154

 • özge yazıcıoğlu

  Trabzon Avrasya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) Trabzon şubelerinizin birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğba Zorlu

  Uşak üniversitesi Eşme MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yazın yapılması zorunlu olan staj eğitimimi mersin/erdemli şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim teşekkürler .

 • eda kılıç

  Pamukkale Üniverstisinde 3.sınıf iktisat öğrencisiyim bir yıl ingilizce hazırlık okudum.Çorum /Merkez şubenizde staj yapmayı çok isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Demet BARAN

  Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • Gülnur akkoyun

  kişisel bilgiler:ismim gülnur akkoyun 08.06.1995 ankara dogumluyum selçuk üniversitesi sosyal bilimler myo da 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık okuyorum meslek lisesi mezunuyum karba otomotiv sanayide muhasebe stajı yaptım.bahar dönemi 30 günlük zorunlu stajımı ankarada herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim.
  tel:0553 265 47 12

 • merve yıldırım

  Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 • müge

  Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.İşbank bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.ileri seviyede yabancı dilim var(ingilizce).Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ümmügülsüm şahin

  KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. ORTALAMAM 2.50 YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Gülizar Özcan

  merhabalar… Denizli pamukkale üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene yapmam gereken zorunlu yaz stajımı denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinize arz ederim.

 • semra karabulut

  Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde 40 günlük zorunlu stajımı tokat/erbaa ilçesinde iş bankasında yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • meryem kılıç

  bülent ecevit üniversitesi iktisat 2.sınıf öğrencisiyim 1 yıl da hazırlık okudum 3üncü yılım ve staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

 • YILMAZ

  Konya Selçuk Üniversitesinde İşletme Bölümü 1.sınıf ögrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı tamamlamak için G.antep şubelerınin herhangı bırınde sızın gıbı tanınmıs bir bankayla stajımı tamamlamak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Rezzan Geriş

  Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. Sinif ogrencisiyim yaz icin balikesir burhaniye subesinde staj yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim.

 • ömer sevinc

  Denizli Pamukkale Universitesinde Menkul Kiymetler ve Sermeye Piyasasi 1. Sinif ogrencisiyim yaz donemi zorunlu stajimi Denizlideki subelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gerenigini Saygilarimla Arz Ederim.

 • Başak ÖZTÜRK

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

 • Aykut Güldal

  Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
  tel:0534 560 32 31

 • HAKAN GÖNÜL

  CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Demirci Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim
  Manisa Kırkağaç’ta oturmaktayım.Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Kırkağaç şubenizde yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Elif yıldız

  Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • elif PEHLİVAN

  afyon kocatepe üniversitesi sultandağı meslekyüksekokulu 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.kurumunuzun gebze şubesinde stajyerlik yapmak istiyorum.

 • gizem güner

  Ankara üniversitesi 2. sınıf İstatistik bölümü öğrencisiyim.Bankanızda staj yapmak istiyorum.Ms office programlarını etkin kullanıyorum.İyi düzeyde ingilizce biliyorum.Daha ayrıntılı şekilde cv mi size ulaştırabilirim.Mail adresime isteklerinizi yollamanız yeterlidir.

 • Selin Öndeş

  Lisans:Mimar Sinan Üniversitesi matematik 3. sınıf öğrencisiyim.
  İkinci üniversite Anadolu Üniversitesi işletme 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde İstanbul Asya şubenizde staj yapmak istiyorum.

 • Gamze Yigit

  Çukurova üniversitesi(Adana) 3.sınıf işletme öğrencisiyim. Öncellikli yaz dönemi ama ikinci öğretim olduğumdan kış döneminde belli saat arlıklarında staj yapabilirim. Mersin\Tarsus ya da Adana da bu imkanı sağlamanızı rica ederim.

 • ecem dilek

  Anadolu üniversitesi kamu yönetimi 3.sınıf ögrencisiyim.Diyarbakır\baglar subenizde kıs dönemi stajı ile kendimi gelistirmek istiyorum.Geregini arz ederim tel:05068490127

 • SERCAN TAŞDAN

  Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bitirmiş bulunmaktyım.Son 15 günlük stajım kaldı eger uygun görürseniz Denizlinin herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.
  KİŞİSEL BİLGİLER :
  ADI SOYADI:SERCAN TAŞDAN
  DOĞUM YERİ : DENİZLİ/MERKEZ
  DOĞUM TARİHİ : 02.01.1992
  TC : 11054069400
  EĞİTİM BİLGİLERİ :
  LİSE:DENİZLİ TİCARET MESLEK LİSESİ
  OKUL : PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YÜKSEK OKULU
  BÖLÜM : BANKACILIK VE SGORTACILIK
  YIL : 2 YILLIK
  KULLANDIĞI PROGRAMLAR :
  MİCROSOFT OFFİCE WORD : ORTA DERECE
  MİCROSOFT OFFİCE EXCEL : ORTA DERECE
  MİCROSOFT OFFİCE POWER POİNT : ORTA DERECE
  İLETİŞİM BİLGİLERİ :
  CEP : 0534 890 13 04
  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • kevsire coroz

  Muş Alparslan üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde iktisat bölümü 3.sınıfında okumaktayım.izmir de ikametgah etmekteyim.yaz dönemi stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum.izmir ve muşta staj yapabilirim.GEREĞİNİ ARZ EDERİM

 • Özgür Abayoğlu

  İstanbul Üniversitesi iktisat fakültesi öğrencisinin staj imkanınızdan yararlanmak istiyorum İstanbul da Fatih Beşiktaş Zeytinburnu Yada Bakırköy deki şubelerine ulaşım imkanım acısından daha müsaitim. 3 sinif öğrenciyin teşekkürler

 • Funda OMAŞ

  Denızlı pamukkale ünıversıtesı malıye bolumu ogrencısıyım.3.sınıfa gectım. Yaz donemınde denızlıde bulunan subenızde bankacılık adına kendımı gelıstırmek ıcın staj yapmak ıstıyorum. Geregının yapılmasını arz ederım. Tel: 05426084632

 • Funda OMAŞ

  Denızlı pamukkale ünıversıtesı malıye 2.sınıf ögrencısıyım. Yaz donemınde denızlıde bulunan subenızde bankacılık adına kendımı gelıstırmek ıcın staj yapmak ıstıyorum. Geregının yapılmasını arz ederım. Tel: 05426084632

 • arzuhan keklik

  Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik 2. sınıf öğrencisiyim.İzmir Buca,Alsancak,Seferihisar,Menderes’de bulunan şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz edrim. 05069564429

 • Betül

  Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve staj yapmak istiyorum.

 • SERCAN ÖZÇİLİNGİR

  üniversite son sınıf öğrencisiyim staj yapmak istiyorum.

 • ezgi

  iş bankası staj başvuru süresi doldu mu ?

 • ebru

  ben samsun çarşamba ticaret meslek lisesi 3.sınıf öğrencisiyim 4.yıldaki zorunlu stajımı çubenizde görmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • KÜBRA EMİROSMANOĞLU

  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM, 4. SINIFA GEÇTİM. GELECEKTE KENDİMİ İŞ BANKASININ BİR ÇALIŞANI OLARAK GÖRÜYORUM. BU İSTEĞİMİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN BURADA STAJ YAPMAMIN ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. YAZ DÖNEMİNDE ANKARA ŞUBELERİNİZİN BİRİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir