İşbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2017

Banka Güvenlik Görevlisi

Türkiye bankacılık sektöründe gün geçtikçe gelişmekte olan İş bankası ekonomi ve istihdam alanında büyük bir paya sahiptir. Özel bankacılık alanında özel bir yere sahip olan İş Bankası her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyor.

Özel Güvenlik Görevlisi
Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonundaki çalışanlarımız Şubelerimizde ve Genel Müdürlüğümüzde silahlı özel güvenlik görevini yerine getirir.

İş Bankasına iş başvurusu yapmak isteyenler bankamız resmi web sitesi üzerinden şartlar uygun hale geldikte sonra başvuruda bulunabilirler. İşe alım konusunda tüm gerekli koşullara sahip olunması gerekmektedir.

İş bankası güvenlik görevlisi alımı sayfamız da mevcuttur. Koşullardan bahsedecek olursak; T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğramış dahi olsa herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, erkeklerde askerlik görevini yapmış ya da tecilli olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya el verişli olması gerekmektedir. İş bankasında çalışmak için İş bankası iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

İşe Alım

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca geçerlilik ve güvenilirlikleri kanıtlanmıştır.
Değerlendirme Merkezi Uygulamaları: Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar: Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.
Panel Mülakatlar: Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.
Kişilik Envanterleri: Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.

İş bankası güvenlik görevlisi alımları aracılığıyla sizlere güncel bilgiler aktarmaya devam ediyoruz. Güvenlik görevlisi için ayrıca sınava tabii olunabiliyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

179 Comments

 • reşat öztanas

  185 BOY 70 KİLO SİLHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR 33 YAŞINDAYIM ERZURUMDA İKAMET ETMEKTEYİM ERZURUMDA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 0554 589 57 80

 • cihat dursun

  Önlisans mezunuyum silahlı kimliğin vaar askerliğimi yaptım b sınıfı ehliyeti m var bilgisayar sertifikam var

 • Oğur dalğıç

  174 boy 74 kg mardin kızıltepe güvenlik kartım var silahlı 1984 dogumluyum tel;05415593263

 • DİLEK

  23.03.1990 doğumluyum silahlı güvenlik kartım var uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum 05436413126

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir