Türkiye İş Bankası İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

iş bankası iş başvuru formu

Türkiye İş Bankası İş Başvurusu

Türkiye İş Bankası firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Türkiye İş Bankası yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Türkiye İş Bankası iş ilanları mevcuttur.

Bankamızda, işe yeni başlayan çalışanlarımızın işe uyum süreçlerini hızlandırmak, teknik bilgi anlamında destek vermek, çalışma ortamında onlara rehberlik etmek ve ihtiyaç duyabilecekleri bilgilere en hızlı ve en doğru kanalla ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla “İŞ’e Merhaba Programı” uygulanmaktadır.

İŞ’e Merhaba Programı çalışanların işe başladığı günden itibaren 4 ay sürmektedir. Program kapsamında:

 • Bankamızın tanıtımı, temel bankacılık eğitimi ve şube stajını içeren Kariyerime Başlarken Eğitimi,
 • Eğitim döneminde ve sonrasında çalışanlarımızın eğitimleri ile ilgili gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri yapan Eğitim Danışmanları,
 • Çalışanlarımızın uyum süreci içinde ihtiyaç duydukları bilgilere anında ulaşabilmeleri için İŞ’e Merhaba Web Sitesi,
 • 4 aylık süre içerisinde çalışanımızın işe alışmasına yardımcı olan Takım Arkadaşı Uygulaması bulunmaktadır.

İşe Alım Süreci

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca geçerlilik ve güvenilirlikleri kanıtlanmıştır.

Yazılı Sınav: Adaylarımızı mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda ölçmek için farklı türde yazılı sınavlar uygulanır.

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları: Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.

Yetkinlik Bazlı Mülakatlar: Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.

Panel Mülakatlar: Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.

Kişilik Envanterleri: Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.

Açık Pozisyonlar

 • Müfettiş Yardımcısı
 • Uzman Yardımcısı
 • Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı
 • Memur
 • Çağrı Merkezi Elemanı
 • Operasyon Elemanı
 • Takip Memuru
 • İhtisas Elemanı
 • Özel Güvenlik Görevlisi
 • Şoför

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

28 Comments

 • ömer kömürcü

  ADI SOYADI:ÖMER KÖMÜRCÜ
  CİNSİYETİ : ERKEK
  DOĞUM TARİHİ: 01.08.1988
  MEDENİ HALİ :BEKAR
  TEL:0506 177 8698
  ADRES: DUMLUPINAR MAH. HIZIRBEY CAD. 179/2 NO:2 KADIKÖY İSTANBUL

  EĞİTİM DURUMU: LİSANS İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ((2010-2014)
  4 YILIK MALİYE MEZUNU)
  NEVŞEHİR ÜRGÜP LİSESİ
  ASKERLİK DURUMU: TECİLLİ 01.02.2017
  YABANCI DİL: İNGİLİZCE(İYİ SEVİYEDE)( WORK AND TRAVEL VE BRİTİSH ENGLİSH SERTİFİKA UPPER)
  BİLGİSAYAR BİLGİSİ: MİCROSOFT OFFİCE-WORD-POWERPOİNT-OUTLOOK-EXCEL

 • Burak Gürsoy

  Selamlar Ben Burak Gürsoy Yaşan Üniversitesi M.Y.O’dan 06/2010 da mezun oldum Para Ve Sermaye Yönetimi bölümünü İngilizce olarak okudum ardından öğrenim hayatıma işletme bölümünü Anadolu Üniversitesi aracılığı ile 4 yıllığa tamamladım Word,Excel,Powerpoint,Tiger Soft,SPA ya hakimim British culture dan 2011 Tarihinde sertifika B+ derecesinde aldım 25 Eylül 1988 Doğumluyum Bankanızın başvurularını her daim Kariyer.net den takip etmekteyim burdanda başvuru yapmak istedim fakat sisteminizde oluşan bir hata sebebiyle hep reddedildi.
  Lütfen Açık bir pozisyon olduğunda bana 05446508367 Yada 0232 3680681 Numaralı telefonlardan biri ile ulaşın.
  Saygılarımla
  Burak Gürsoy

 • Oğur dalğıç

  175 boy 74 kg mardin kızıltepe oturuyom Uğur dalgıç özel güvenlik silahlı sertifikam var b sınıfı ehliyetin var tel 0541 559. 32 63

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir