Türkiye İş Bankası İş Başvurusu 2015


İş ilanları.

iş bankası iş başvuru formu

Türkiye İş Bankası İş Başvurusu 2015

Türkiye İş Bankası firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Türkiye İş Bankası yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Türkiye İş Bankası iş ilanları mevcuttur.

Türkiye İş Bankası iş ve kariyer imkanlarından faydalanmak isteyen bireyler aşağıdan Türkiye İş Bankası’na iş başvurusu yapabilir.

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan ve aşağıdaki tabloda ayrıntılı bilgileri bulunan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca verimlilikleri kanıtlanmıştır.

Yazılı Sınav Adaylarımızı mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda ölçmek için farklı türde yazılı sınavlar uygulanır.
Değerlendirme Merkezi Uygulamaları Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.
Panel Mülakatlar Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.
Kişilik Envanterleri Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.

 

 

İş ilanları.

Pozisyonlar Tanım
Müfettiş Yardımcısı Müfettiş Yardımcısı pozisyonundaki çalışanlarımız Yönetim Kurulu adına, Genel Müdürlük Bölümlerimizde, yurtiçi/yurtdışı şubelerde, Bankanın denetimi altındaki kuruluş ve işletmelerde, teftiş, soruşturma ve incelemeler yapar.
Uzman Yardımcısı Uzman Yardımcısı pozisyonundaki çalışanlarımız, Genel Müdürlük Bölümlerimizde ve Kurumsal Şubelerde, görev yaptığı birimin faaliyetlerini Banka mevzuatı çerçevesinde takip eder, uygular ve geliştirir. Yönetici adayı (MT) olarak yetiştirilen uzman yardımcıları, uzmanlık alanlarında aldıkları pek çok kurum içi ve dışı eğitimle çalışma alanlarında profesyonellik kazanırlar.
Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı pozisyonundaki çalışanlarımız, Bankanın günün koşullarına uygun altyapı ihtiyaçlarını ve hedeflerini ilgili birimlerle birlikte belirler, Bilgi Teknolojileri mimarisini tanımlar ve geliştirir, yönetim bilgi sistemleri ile iş zekâsı sistemlerini kurar, kurulan sistem ve alt yapıların en etkin ve verimli şekilde işletimini, bakımını ve güvenliğini ilgili bölümlerle işbirliği yaparak sağlar.
Memur Memur pozisyonundaki çalışanlarımız, Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesinde destek olan görevleri yerine getirir. Şubelerde gişe işlemleri ve operasyonel işlemlerde görev almanın yanısıra performanslarına ve bulundukları şubelerdeki kadro imkânlarına göre satış, kambiyo, sorunlu kredilerin takibi gibi alanlarda da görev yapabilir.
Çağrı Merkezi Elemanı Bankamız Çağrı Merkezinde çağrı alma ve dış arama pozisyonlarında, memur unvanıyla görev yapan Çağrı Merkezi pozisyonundaki çalışanlarımızın kariyer yolu açık olup hem iletişim yetkinliklerini geliştirmekte hem de Bankacılıkla ilgili pek çok konuda derinlemesine bilgi sahibi olmaktadır. İşe giriş tarihlerini takip eden 2 yılın sonunda Şube veya Genel Müdürlük Bölümlerine nakil talebinde bulunmaya hak kazanırlar.
Operasyon Elemanı Operasyon Elemanı pozisyonundaki çalışanlarımız, Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerimizdeki operasyonel faaliyetlerde görev alarak, veri girişi, kontrol, yazışma vb. işlerde Bankamız süreçlerini desteklerler.
Takip Memuru Bankamız hukuk müşavirliği ve müşavirliğe bağlı bölge teşkilatında; hukuksal işlemlerin iç ve dış evrak takibini yapar; noter, adliye, ticaret odası, tapu daireleri ve diğer kamu kuruluşları ile ilgili işleri yürütürler. Takip memurluğu kariyer yolu kapalı bir pozisyondur.
İhtisas Elemanı Avukat, mimar, mühendis gibi pozisyonlarda istihdam edilen çalışanlarımızdır.
Özel Güvenlik Görevlisi Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonundaki çalışanlarımız Şubelerimizde ve Genel Müdürlüğümüzde silahlı özel güvenlik görevini yerine getirir.
Şoför Makam şoförü ve para nakil aracı şoförü olarak istihdam edilen çalışanlarımızdır.

Bütün yöneticilik görevlerinin kurum içerisinden yetişen çalışanlar tarafından üstlenildiği Bankamızda, tüm çalışanlarımızın başarılı bir performans sergiledikleri ve kendilerini geliştirdikleri sürece kariyer yolları açıktır. Memur kulvarından müdüriyet unvanına gelene kadar çalışanlarımızın dahil oldukları iki aşamalı bir sınav modeli bulunmaktadır. Uzman Yardımcısı ve Müfettiş Yardımcısı unvanındaki çalışanlarımız için ise kıdem ve yeterlik sınavına dayalı bir yükselme süreci mevcuttur. Farklı pozisyonda bankaya giren çalışanlarımızın, işe başlangıç yaptıkları kariyer kulvarlarına göre belirlenmiş yükselme süreçlerini başarı ile tamamladıktan sonra üst pozisyonlara terfi etme aşamasında, “fırsat eşitliği’’ altında yolları kesişmekte ve farklı kulvarlardan gelen çalışanlarımız aynı rollere aday olabilmektedirler.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.

 

Tags: , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Share this Post 
 
 

26 Commentsclick here to leave a comment

 • Oğur dalğıç

  175 boy 74 kg mardin kızıltepe oturuyom Uğur dalgıç özel güvenlik silahlı sertifikam var b sınıfı ehliyetin var tel 0541 559. 32 63

 • mahsun yetimoğlu

  selam ben mahsun yozgatlıyım ankarada oturuyorum lise4 terkim yaşım 17 kürtürlü ve başarılı bir açık lise öğrencisiyim tel 05316066125

 • mahsun yetimoğlu

  selam ben mahsun yozgatlıyım ankarada oturuyorum lise terkim yaşım 17 kürtürlü ve başarılı bir açık lise öğrencisiyim tel 05316066125

 • sultan

  Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 2014 mezunuyum. İstanbul(Asya)da ikamet etmekteyim. Değerli bankanızda gişe memuru pozisyonunda çalışarak faydalı olacağımın kanaatindeyim. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • serdar

  merhabalar 23 yaşında silahlı güvenlik sertifikam var aynı zamanda b sınıfı sürücü belgem var ankara mamakta oturuyorum boyum 1.75 kilom 65 bünyenizde çalışmak isterim ilgilenirseniz çok sevinirim

 • muhammed akbolat

  silahlı özel güvenlik sertifikam var sizin bünyenızde çalışmak isterimmmm

 • sedrettin

  sizimle calısmayı cok isterim gereğinin türkinenin neresi olursa olsa bana uyar saygılarımla ben sedrettin telim 0544 901 0656

 • sibel

  sizinle çalışmak istiyorum

 • aslıhan

  Eskişehir anadolu üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum.sizinle çalışmak istiyorum.

 • Işık Arkan

  kocaeli üniversitesi işletme yönetimi mezunuyum balıkesir bandırmada oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum

 • utku

  silahlı özel güvenlik görevlisi olmak istiyorum.Ankara da yaşıyorum başka şehirlerde de çalışabilirim beni seçerseniz pişman olmazsınız detayları yüz yüze konuşmayı tercih ederim

 • Sevda Semiz

  Önlisans mezunuyum .Bünyenizde çalışmak istiorum .Bursa osmangazide ikamet ediyorum. 05425177437 05548309180 şimdiden teşekkürler.

 • SERKAN DÖNMEZ

  SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR 7 YILLIK TECRÜBEM VAR ADANA DA YAŞIYORUM

 • Gökhan MANTAŞ

  yuksek okul mezunuyum bunyenızde çalışmak istıyorum kocaelı kartepe de ikamet etmekteyım bılgılerınıze 0534 367 93 18

 • ELİF BOZDEMİR

  ben cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü yüksekokul 2013 mezunuyum.bilgisayar ve etkili iletişim teknikleri sertifikalarım bulunmaktadır.kayseri merkez şubelerinizde uygun gördüğünüz bölümde çalışmak istiyorum . tel :05052729885

 • serkan salduz

  silahlı özel güvenlik kartım bulunmakta izmir Karabağlar da ikamet ediyorum sizinle çalışmak isterim numaram: 0543 398 58 65 bilgilerinize arz ederim

 • hayriye

  bünyenizde çalışmaktan onur duyacağımı belirtmek isterim. teşekkürler

 • zehra acaray

  Anadolu üniversitesi dört yıllık işletme bölümü mezunuyum amasya merkezde ikamet etmekteyim bankamızda veznedar olarak çalışmak istiyorum sizinle çalışmaktan çok memnun kalacağımın garantisini veriyorum saygılarla

 • ZELİHA DOĞAN

  Harran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat mezunuyum.Şanlıurfa merkezde ikamet etmekteyim.Değerli bankanızda gişe memuru pozisyonunda çalışarak faydalı olacağımın kanaatindeyim.Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • MERVE ONSEKİZ

  bankada çalışmak istiyorum.

 • yaşar

  KOCAELİ DARICA İLÇESİNDE İKAMET EDİYORUM 1968 YUSUFELİ DOĞUMLU ÖNLİSANS MEZUNU 18 YILDIR SİLAHLI ÖZEL KİMLİKLİ GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM B SINIFI AKTİF ŞÖFORUM EHLİYETLİ BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİBİM Ö G G DE TECRÜBELİYİM. SAYGILARIMLA 0536 219 27 38

 • Dilek Bahar

  izmir ili tire ilçesinde ikamet ediyorum. afyon kocatepe üniversitesi uşak eşme m.y.o muhasebe bölümü 2006 yılı mezunuyum. 3 yıla yakın malimüşavirin yanında stajer olarak bi deneyimim oldu . bilgisayar işletmenliği ve silahlı özel güvenlik kimliğim var boyum 1.57 cm evliyim iş arıyorum yaşım 28 özel güvenlik, bireysel emeklilik departmanında tire ödemiş ya da bayındır şubenizde görev almak isterim ilghiniz için şimdiden tsk ederim . 0 538 841 12 26

 • SELİN KABAOĞLU

  Kocaeli Üniversitesi Kandıra MYO İşletme Yönetimi bölümü mezunuyum. 22 yaşınayım.Bireysel emeklilik sistemi,e-ticaret,reklamcılık seminerine katılım sertifikalarım ve diksiyon kursundan almış olduğum sertifikam bulunmaktadır.

 • ibrahim karaalioglu

  silahli özel güvenlik kimlik kartim var güvenlik işi ariyorum yasim 26 boy 1.87 kilo 80 istanbul gungorende oturuyorum trabzon ofluyum acil iş ariyorum evliyim saykilar

 • ibrahim karaalioglu

  selam ben ibrahim silahli özel guvenlik kimlik kartım var güvenlik işi ariyorum evliyim yaşim26 boyum 1.87 kilo 80 cep tel 05335927252

 • ibrahim karaalioglu

  lilahli özel güvenlik kimlik kartim var güvenlik işi arıyorum yaşim 26 boy 1.87 kilo 80 saykilarimi sunarım

 
 

Add a comment

required

required

optional