İgdaş İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

İgdaş İş Başvurusu 2016

İgdaş firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. İgdaş yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda İgdaş iş ilanları mevcuttur.

İşe Alım ve Yerleştirme

İGDAŞ’ ta eleman seçme ve yerleştirme sürecinin temel amacı, Kurumun bütün hizmetlerinin en etkin şekilde yürütülmesi için, teknik, sosyal ve ekonomik gelişmeler çerçevesinde, verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak ve maliyet bilinci içinde şirketin gelecekteki insan kaynağı ihtiyacının belirlenmesidir.

Adaylar, İGDAŞ web sayfasında yer alan online İş Başvuru Formunu doldurmak suretiyle iş başvurusunda bulunurlar. İş Başvuru Formları’nda standardı sağlamak ve adayların kurum için önem arz eden bilgilerin eksiksiz biçimde doldurmasını sağlamak için e-posta yolu ve CV göndermek suretiyle yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Personel ihtiyacı doğması halinde başvuruda bulunanlar arasından seçilecek uygun nitelikli adaylar sınava davet edilir. Personel seçimi, yazılı ve/veya sözlü sınav/mülakat yöntemiyle yapılır. Sınav yönteminin ve sınav komisyonunun belirlenmesinde Genel Müdürlük yetkilidir.

İGDAŞ, çalışanlarının üstün performans düzeyine ulaşmalarını sağlamak için eğitim ve geliştirme faaliyetleri düzenlemektedir. İGDAŞ, bu faaliyetleri düzenlerken kurum faaliyetlerinin gerçekleşmesinde insan kaynağının rolünü önemsemektedir.

İGDAŞ’ta eğitimler temel, mesleki ve yönetsel yetkinlik olmak üzere üç katagoride planlanır. Bu eğitimlerle çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlanır.

Tüm çalışanlarımız, İGDAŞ Genel Müdürlük Binası Spor Tesislerinde yer alan fitness salonu, halı saha, basketbol ve voleybol sahaları ile kafeteryadan faydalanabilir. Yıl içinde belli dönemlerde yüzme, futbol voleybol masa tenisi, satranç müsabakaları yapılır.
İGDAŞ’ın tüm hizmet binalarında, gerekli durumlarda acil müdahalede bulunabilecek işyeri hekimleri istihdam edilmektedir.

İGDAŞ öğrencilere staj olanağı sağlayarak bir yandan sektörel gelişime katkı sağlarken diğer yandan da potansiyel ekip arkadaşlarını belirleme şansı bulur.

Kurumumuzda stajlar kış ve yaz olmak üzere iki dönemde gerçekleştirilir. Staj zorunluluğu bulunan adaylar İGDAŞ’a şahsen gelerek Stajyer Öğrenci Başvuru Formlarını doldurmak suretiyle staj başvurusunda bulunurlar. Başvuru esnasında öğrencilerin Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve bir adet fotoğraf getirmeleri, ayrıca üniversite öğrencisi adayların stajlarının zorunlu olduğuna dair belge ibraz etmeleri gerekir.

Birimlerin stajyer ihtiyaçları göz önünde tutularak belirlenen adaylar, İnsan Kaynakları Bölümü ve ilgili birim ile yapılan mülakat doğrultusunda staja kabul edilirler. Meslek lisesi öğrencilerinin staj başvurularını 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında, üniversite öğrencilerinin staj başvurularını 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında tamamlaması gerekir.  İGDAŞ’ta uygulanan İşletme Toplu İş Sözleşmesi gereği İGDAŞ personelinin çocuklarının staj kabulünde öncelik hakkı vardır.

Misyonumuz

Doğal gaz hizmetlerini sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışla sunarak, insanların yaşam kalitesini yükseltmek.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir değişim yönetimi ve paydaş memnuniyeti ile dünyada tanınan bir doğal gaz şirketi olmak.

Değerlerimiz

 • Kurumsallık
 • Sürdürülebilirlik
 • Paydaş odaklılık
 • Kaliteli hizmet
 • Bilgi

Başvuru formu için tıklayın.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

28 Comments

 • SEZGİN

  MERHABA BEN SEZGİN AÇIK İLK ÖĞRETİM OKUYORUM 28 YAŞINDAYIM MESLEĞİM KAYNAKÇI ELEKTİRİK GAZ ALTI KAYNAĞI BİRDE MEKANİK BAKIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 • ayşe öcal

  merhaba ben açıköğretim lise okuyorum 2 yıl bilgi işlemde çalıştım.sizinle çalışmak istiyorum bilginize sunulur….

 • Slm ıgdaşa girmek istiyprum yaşım 25 2 ay boştayım bana yardimci olun lutfen :-(

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir