HSBC Güvenlik Görevlisi Alımı 2017

Banka Güvenlik Görevlisi

HSBC bankacılığı personel alımda yoğun titizlik göstermektedir. Türkiye’nin en güçlü özel bankası olan HSBC 2013 yılı personel alımı yapmaktadır.

HSBC güvenlik görevlisi alımı hakkında bilgiler alt kısımdadır. Bu personel alımı güvenlik görevlisi alanındadır. Yeni şubeler açmaya devam etmekte olan HSBC güvenlik görevlisi alımını kariyer.net ile yapmaktadır. Sizlerde eğer güvenlik görevlisi sertifikasına ve yeteneğine sahipseniz bankamızın resmi sitesinden yada kariyer.netten gerekli bilgileri ve başvuruyu yapabilirsiniz.

Genel koşullardan bahsetmek gerekirse güvenlik görevlisi alımlarında, T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğramış dahi olsa herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, erkeklerde askerlik görevini yapmış ya da tecilli olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya el verişli olması gerekmektedir. Güvenlik görevlisi eğitimi aldıysanız ve sertifikaya sahipseniz kariyer.net ile HSBC güvenlik görevlisi başvurusunu yapabilirsiniz.

HSBC güvenlik görevlisi alımları sayfamızda güncel olarak yayınlanmaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

157 Comments

 • cemil ozpinar

  Silahli güvenlik belgem var niğde de ikamet etmek teyim sizinle calismak istiyorum

 • ceyhun bahçetepe

  güvenlik sertifikam var

 • mehmet göçer

  şanlıurfada ikametgah ediyorum şanlıurfa da ki şubelerinizde çalışmak isterim

 • Okan

  Rize ikamet etmekteyi silahlı özel güvenlik sertifikam vardır acil işe ihtiyacım var bilginize arz ederim 05462538753

 • mustafa kemal gezer

  Merhaba agziantep de silahlı özel güvenlik kimlik kartım var.2 yıldır özel güvenlik olarak çalışmaktayım Deva HAStanesin de . 27.11.1979 dogumlu boy 1.85 kilo 75.DENIZBANK ile çalışmaktan onur duyarım.
  05422796274

 • Oğur dalğıç

  174 boy 74 kg mardin kızıltepe güvenlik kartım var silahlı 1984 dogumluyum tel;05415593263

 • mehmet

  ismim mehmet tunç 1984 doğumluyum vakıfbank ta güvenlik görevlisiydim bazı nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım.HSBC bankasıyla çalışmak istiyorum eğer uygun görürseniz iyi çalışmalar.numaram 05378473663

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir