Halk Bankası Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Staj organizasyonu ile Halkbank sosyal sorumluluk ilkesi gereği gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçiminde yardımcı olma yönünde ön rehberlik etmektedir. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkânı sunuyoruz.

İki ya da dört yıllık yükseköğrenim görmekte olan öğrencilere tanınan staj yapma hakkı; sadece Türkiye’de öğrenim gören öğrencilerle sınırlı kalmayıp Kırgızistan-Türkiye arası Manas üniversitesi öğrencilerine de aynı imkânı sunmaktadır. Halk bankası staj başvuru haberleri sayfamızdan güncel yenilikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bankamız genel müdürlük birimlerinde veya şubelerimizde staj yapmak isteyen üniversite ve yüksekokul okuyan öğrencilere kış dönemi ve yaz dönemi olmak üzere staj imkânı tanınmaktadır. Halk bankası staj başvuru ilanları hakkında staj için gerekli tüm bilgileri bankamızın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Öğrencinin staj yapmak istediği birime şahsen giderek dilekçe veya özgeçmiş bilgileriyle başvuruda bulunabilir.

Staj organizasyonu ile Halkbank, sosyal sorumluluk ilkesi gereği, gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçimlerine yardımcı olma yönünde rehberlik etmektedir.

 

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

292 Comments

 • BİLLUR SİNEM GÜNDÜZ

  Merhaba, ben Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yaz döneminde yapmak istiyorum. Stajımı Antakya/HATAY da yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Makbule

  merhaba ben bozok üniversitesi bankacilik ve sigortacılik bölümü 1. sınıf ögrencisiyim.2015 tarihinde yaz dönemi zorunlu stajımı malatya/merkez şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.tel:05456148336

 • ABDULLAH TAŞ

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM. İLERİDEKİ HEDEFİM BANKADA ÇALIŞMAK VE BU İŞ BÖLÜMÜNDE İLERLEMEK OLDUĞUNDAN BANKADA TECRÜBE KAZANMAM İÇİN BU STAJ İMKANININ TARAFIMCA SAĞLANMASI BENİM İÇİN YETERİNCE ÖNEMLİ BUNU DÜŞÜNEREK ;

  Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  05069855745

 • ABDULLAH TAŞ

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM. İLERİDEKİ HEDEFİM BANKADA ÇALIŞMAK VE BU İŞ BÖLÜMÜNDE İLERLEMEK OLDUĞUNDAN BANKADA TECRÜBE KAZANMAM İÇİN BU STAJ İMKANININ TARAFIMCA SAĞLANMASI BENİM İÇİN YETERİNCE ÖNEMLİ BUNU DÜŞÜNEREK ;

  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Çağla yüksel

  Merhaba ben Çağla Yüksel Balıkesir Üniversitesi İİBF fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajım bulunmamakla birlikte deneyim ve özgüven kazanmak adına bankanızın Balıkesir/Edremit şubesinde 2015 yazında staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Yasemin Bodur

  Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Seda Kaplan

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi İktisat 3.cü sınıf öğrencisiyim.Kütahyada herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • melek Azapoglu

  Merhaba ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Serhat Tekbaş

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • FATOŞ ÖZGEN

  Afyon Kocatepe üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim bankanızın Ankara şubesinde staj yapmak istiyorum.Sizin bankanızı tercih etmem bölümümle ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulamalı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • TANSU AKGÜL

  MERHABA.ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ YENİCE MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM. CANAKKALE EZİNE’DE İKAMETGAH EDİYORUM. YAZ DÖNEMİNDE CANAKKALE EZİNE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ebru katfar

  MERHABA;
  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ AHMETLİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 2. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJI İÇİN MANİSA MERKEZ DE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
  EBRU KATFAR

 • Berna çakmak

  Karabük Üniversitesi İİBF İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Bartın Merkez şubenizde temmuz-ağuztos aylarında staj yapmak istiyorum. Stajım boyunca okulum sigorta primimi yatıracaktır.

 • elvane

  gazioamnpaşa üniversitesine bankacılık ve sigortacılık okuyrum bankanıza satj başvurusu yapmak istiyrumm

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir