Halk Bankası Staj Başvurusu 2017

Staj

Staj organizasyonu ile Halkbank sosyal sorumluluk ilkesi gereği gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçiminde yardımcı olma yönünde ön rehberlik etmektedir. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkânı sunuyoruz.

İki ya da dört yıllık yükseköğrenim görmekte olan öğrencilere tanınan staj yapma hakkı; sadece Türkiye’de öğrenim gören öğrencilerle sınırlı kalmayıp Kırgızistan-Türkiye arası Manas üniversitesi öğrencilerine de aynı imkânı sunmaktadır. Halk bankası staj başvuru haberleri sayfamızdan güncel yenilikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bankamız genel müdürlük birimlerinde veya şubelerimizde staj yapmak isteyen üniversite ve yüksekokul okuyan öğrencilere kış dönemi ve yaz dönemi olmak üzere staj imkânı tanınmaktadır. Halk bankası staj başvuru ilanları hakkında staj için gerekli tüm bilgileri bankamızın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Öğrencinin staj yapmak istediği birime şahsen giderek dilekçe veya özgeçmiş bilgileriyle başvuruda bulunabilir.

Staj organizasyonu ile Halkbank, sosyal sorumluluk ilkesi gereği, gelecek nesilleri iş hayatına hazırlama ve meslek seçimlerine yardımcı olma yönünde rehberlik etmektedir.

 

 

Aramalar: , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

292 Comments

 • BİLLUR SİNEM GÜNDÜZ

  Merhaba, ben Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yaz döneminde yapmak istiyorum. Stajımı Antakya/HATAY da yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Makbule

  merhaba ben bozok üniversitesi bankacilik ve sigortacılik bölümü 1. sınıf ögrencisiyim.2015 tarihinde yaz dönemi zorunlu stajımı malatya/merkez şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.tel:05456148336

 • ABDULLAH TAŞ

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM. İLERİDEKİ HEDEFİM BANKADA ÇALIŞMAK VE BU İŞ BÖLÜMÜNDE İLERLEMEK OLDUĞUNDAN BANKADA TECRÜBE KAZANMAM İÇİN BU STAJ İMKANININ TARAFIMCA SAĞLANMASI BENİM İÇİN YETERİNCE ÖNEMLİ BUNU DÜŞÜNEREK ;

  Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  05069855745

 • ABDULLAH TAŞ

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM. İLERİDEKİ HEDEFİM BANKADA ÇALIŞMAK VE BU İŞ BÖLÜMÜNDE İLERLEMEK OLDUĞUNDAN BANKADA TECRÜBE KAZANMAM İÇİN BU STAJ İMKANININ TARAFIMCA SAĞLANMASI BENİM İÇİN YETERİNCE ÖNEMLİ BUNU DÜŞÜNEREK ;

  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Çağla yüksel

  Merhaba ben Çağla Yüksel Balıkesir Üniversitesi İİBF fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajım bulunmamakla birlikte deneyim ve özgüven kazanmak adına bankanızın Balıkesir/Edremit şubesinde 2015 yazında staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Yasemin Bodur

  Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Seda Kaplan

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi İktisat 3.cü sınıf öğrencisiyim.Kütahyada herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • melek Azapoglu

  Merhaba ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.Gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Serhat Tekbaş

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • FATOŞ ÖZGEN

  Afyon Kocatepe üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim bankanızın Ankara şubesinde staj yapmak istiyorum.Sizin bankanızı tercih etmem bölümümle ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulamalı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • TANSU AKGÜL

  MERHABA.ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ YENİCE MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM. CANAKKALE EZİNE’DE İKAMETGAH EDİYORUM. YAZ DÖNEMİNDE CANAKKALE EZİNE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ebru katfar

  MERHABA;
  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ AHMETLİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 2. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJI İÇİN MANİSA MERKEZ DE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
  EBRU KATFAR

 • Berna çakmak

  Karabük Üniversitesi İİBF İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Bartın Merkez şubenizde temmuz-ağuztos aylarında staj yapmak istiyorum. Stajım boyunca okulum sigorta primimi yatıracaktır.

 • elvane

  gazioamnpaşa üniversitesine bankacılık ve sigortacılık okuyrum bankanıza satj başvurusu yapmak istiyrumm

 • GİZEM ZEYREK

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • BİLGE KOÇ

  Ben GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3.sınıf iktisat öğrencisiyim.Antalya Gazipaşa ilçesinde veya Alanya da yaz stajı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ebru gümüş

  merhaba ben trakya unıversıtesı ısletme yonetımı 2 sınıf ogrencısıyım edırne kesan ılcesınde ıkamet ettıgımden dolayı zorunlu stajımı kesan subenızde yapmak ıstıyorum tel:0543 905 72 68 geregını bılgılerınıze arz ederım

 • Nimet Salgut

  İyi günler.
  Ben Celal Bayar Üniversitesi UBYO Bankacılık ve Finans 3. Sınıf öğrencisiyim.Zorunlu yaz stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum, Şırnak Merkez veya Cizre’de yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • İrfan Yaşar

  İyi günler.
  Ben Celal Bayar Üniversitesi UBYO Bankacılık ve Finans 3. Sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum Malatya’da yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • mehmet GÜLYAPRAĞI

  Harran üniversitesi 2.sınıf iktisat ögrencisiyim.1 yıl mersin üniversitesinde ingilizce hazırlık okuduktan sonra yurtdışında 6 aylık süreyle erasmus yaptım, bilgisayar,ingilizce ve online bankacılık sertifikalarına sahibim.yaz dönemi için Ankara veya Şanlıurfa şubelerinizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

 • merve yıldırım

  Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 • ömer paylal

  İyi günler.
  Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi Akbank gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.Stajımı Diyarbakır,İzmir ile çevre iller ve İstanbul Şubelerinizden herhangi birinde yapmak itediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Ayşegül Albayrak

  Merhaba ben Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Çankırı/Merkez ‘de bulunan şubenizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşenur Toprak

  Merhaba, Ben BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE bölümü 1.sınıf öğrencisiyim bu yaz İSTANBUL/SARIYER-FERAHEVLER şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • Esmanur Kaya

  Merhaba, Ben BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT bölümü 1.sınıf öğrencisiyim bu haziran HATAY/DÖRTYOL-PAYAS şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • UMMUGULSUM ŞAHİN

  KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Gülizar Özcan

  merhabalar… Denizli pamukkale üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene yapmam gereken zorunlu yaz stajımı denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinize arz ederim.

 • özlem fatma tabak

  merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim bu haziran temmuz ayında stajım var bankanızın mahmutbey şirinevler ve güneşli çarşı şubelerinde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 • semra karabulut

  Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu 40 günlük stajımı Tokat/erbaa ilçesinde halk bankasında yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • nermin

  Manısa Celal Bayar Unıversıtesı’nde Bankacılık ve Fınans 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi Bursa da staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • kader

  KAFKAS ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTAILIK BÖLÜMÜNDE OKUYORUM YAZ STAJIM ZORUNLU ,İSTANBUL AVRUPA YAKASINDAKI HERHANGİ BİR SUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMM….TEL:05377485521

 • seher demir

  merhaba adana çukorova üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü okumaktayım 2.sınıftayım şu anda haziran ayında bankanızda staj yapmak istiyorum Gaziantep şubesinde gereğinin yapılmasını arz ederim şimdiden teşekkür ederim.

 • SİBEL ARSLAN

  MERHABA ,KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM .HATAY ANTAKYA DA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZIN ZORUNLU STAJ YAPMAM GEREKİYOR ANTAKYA ŞUBENİZDE STAJYER ÖĞRENCİNİZ OLMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNECEĞİM .TEŞEKKÜRLER

 • SEVGİ İÇİN

  Merhaba. ben Bitlis Eren Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1 . sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın MERSİN / MERKEZşubenizde yapmak istiyorum . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

 • BAHAR TAŞKAYA

  Hacettepe Üniversitesi İngilizce iktisat 2. sınıf öğrenciyim.1 sene hazırlık okudum.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • Başak ÖZTÜRK

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

 • Aykut Güldal

  Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
  tel:0534 560 32 31

 • semra karabulut

  Merhaba, ben trakya üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde zorunlu 40 gün staj yapmam gerekiyor, stajımı güvenilir ve kamu bankası olan halk bankasını tercih etmiş bulunuyorum. Stajımı Tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum, gereğinin yapılmasını arz ederim saygılar..

 • RAHİME NAZIROĞLU

  merhaba, ben dumlıpınar üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde zorunlu bir aylık staj yapmam gerekiyor. stajımı ise kaliteli, güvenilir bir banka olarak halk bankı tercih etmek istiyorum. stajımı mersin/merkezde yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. gereğinin yapılmasını arz ederim…

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir