Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2019

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Gaziantep Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Gaziantep Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Gaziantep Belediyesi Personel ilanları ve Gaziantep Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Gaziantep doğunun güzel, büyük ve gelişmiş illerinden bir tanesidir. İl içinde yer alan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi zaman zaman kalıcı ve geçici iş ilanları yayınlar. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş ilanları içerisinde; temizlik işçileri, devamlı memur ilanı, geçici ve kalıcı işçi alımı ve belli başlı konularda uzmanlığı olan kişilerin arandığını görebilirsiniz. İş başvurusu ve detaylar için online olarak bilgi almanız mümkündür.

Özellikle belediye birimleri ve birimlerin kendi bünyesindeki tüm kuruluşlar personel alımı sağlayacaktır. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapmadan önce muhakkak bildiri yayınlamaktadır.

İş başvurusunda bulunmak ve burada çalışmak isteyen kişiler başvurudan sonra sınava ya da mülakata tabi olacaklarını unutmaması gerekir. özellikle belediyeler alacak oldukları tüm elemanları inceleyerek ve belli başlı sınavlara tabi tutarak işe alırlar. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapıldıktan sonra da bu mülakat ve yazılı sınav yapılır. Bundan dolayı da başvuru yapacak kişiler hangi birime başvurursa başvursun hazırlıklı olmalarını gerektiğini bilerek başvuru yapmalıdır.

İlçeler: Gaziantep Büyükşehir Statüsünde Metropol bir kent olup üç tanesi merkezde olmak üzere toplam 9 ilçesi bulunmaktadır. Bunlar; Şahinbey(Merkez), Şehit Kamil(Merkez), Oğuzeli (Merkez), Nizip, İslâhiye, Araban, Yavuzeli, Nurdağı, Karkamış.

Gaziantep Belediye’sinin iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

87 Comments

 
 

Leave a Reply