Garanti Bankası Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.

Garanti bankası staj başvuru haberleri aracılığıyla üniversiteli genç arkadaşlarımıza staj programı hakkında bilgiler sunmaktayız. Garantili staj programının, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve genel müdürlük birimlerimizi daha yakından tanıyıp tecrübe etmenizin tam zamanı! Bu program size İstanbul’daki genel müdürlüğümüzde farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garantili olabileceğiniz, staj sonunda projeleriniz birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği, tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Garantili Gelecek Staj Programı

Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti Bankası’nda çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir staj programı hazırladık.
Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.

Eğer 1.ve 2. Sınıf öğrencisiysen;

Bu staj programında; Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde Haziran- Eylül  tarihleri arasında, 45 günlük sürelerle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsin.

Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;

Garanti Bankası’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin.
Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yönetici adayı olarak Management Trainee/Sales Trainee  mülakat sürecine dahil olabilirsin.
Garantili Gelecek Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

Garantili staj programında genel müdürlük ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca 6 ile 10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Garanti bankası staj başvuru ilanları için tıklayın.

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

228 Comments

 • hülya baltacı

  lise öğrencisiyim alanım borsa ve finansman bankada staj yapmak istiyorum. ilgilenmenizi arz ederim.

 • fatma nur gafar

  gaziosmanpasa universitesinde iibf fakültesinde iktisat 4 sınıf ögrencisiyim bankanızın tokat şubesinde staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.
  gsm: 05067558387

 • sinem

  Ben Yönetici Asistanlığı okuyorum staj yeri arıyorum kendimi daha iyi geliştirmek için sizin bankanızda staj görmek istiyorum bu mümkünmü acaba ?

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir