Garanti Bankası Staj Başvurusu 2015

Güncel iş ilanları için tıklayın


Staj

Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.

Garanti bankası staj başvuru haberleri aracılığıyla üniversiteli genç arkadaşlarımıza staj programı hakkında bilgiler sunmaktayız. Garantili staj programının, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve genel müdürlük birimlerimizi daha yakından tanıyıp tecrübe etmenizin tam zamanı! Bu program size İstanbul’daki genel müdürlüğümüzde farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garantili olabileceğiniz, staj sonunda projeleriniz birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği, tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Güncel iş ilanları için tıklayın


Garantili Gelecek Staj Programı

Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti Bankası’nda çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir staj programı hazırladık.
Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.

Eğer 1.ve 2. Sınıf öğrencisiysen;

Bu staj programında; Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde Haziran- Eylül  tarihleri arasında, 45 günlük sürelerle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsin.

Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;

Garanti Bankası’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin.
Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yönetici adayı olarak Management Trainee/Sales Trainee  mülakat sürecine dahil olabilirsin.
Garantili Gelecek Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

Garantili staj programında genel müdürlük ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca 6 ile 10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Garanti bankası staj başvuru ilanları için tıklayın.

Başvuru için tıklayın228 Yorum yapılmış: "Garanti Bankası Staj Başvurusu 2015"

commenter
ŞEYMA ONAK | Mart 26th, 2013 at 19:01

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. HAZIRLIK, BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE DİKSİYON SERTİFİKASINA SAHİBİM.. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM..
GEREĞİNİ ARZ EDERİM..

commenter
Duygu Sönmez | Mart 28th, 2013 at 19:51

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu 30 günlük stajımın 15 gününü bankanızın Iğdır Merkez şubesinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Dokuz eylül üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
SELİN BAKSİ | Nisan 1st, 2013 at 16:53

Çukurova üniversitesi İİBF EKONOMETRİ bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Yasemin DOĞRU | Nisan 1st, 2013 at 18:18

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi EKONOMETRİ bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim..

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf İktisat(%30 ingilizce) ögrencisiyim.Tecrübe edinmek için yaz dönemi bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf %30ingilizce iktisat bölümü ögrencisiyim.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum. Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkür.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için TOKAT ŞUBESİNDEKİ bankanızda staj yapmak istiyorum.Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

commenter

Bülent ecevit üniversitesi işletme yönetimi birinci sınıfım Haziran ayında başlamak suretiyle bir aylık zorunlu stajım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Ve çok teşekkür ederim.

commenter

adnan menderes üniverstesinde işleme yönetimi okuyorum bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek istiyorum gereğini arz ederim

commenter
HACER TANRIVERDİ | Nisan 9th, 2013 at 15:24

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KONYA/SELÇUKLU SUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
halime kanmaz | Nisan 9th, 2013 at 15:39

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Karaman ermenek subeniz de staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:23

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce biliyorum.Tecrübe edinmek adına yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

çukurova üniversitesi iibf ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde staj yaparak mesleki kariyerim adına bir adım atmak ve tecrübe edinmek istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim..

commenter
hatice karagöz | Nisan 12th, 2013 at 14:25

çanakkale on sekiz mart üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim. kariyerime adım atabilmek için fırsat vermenizi arz ederim… istanbul avcılar esenyurt şubeleri benim için daha iyi olur bilginize…

commenter
Nurettin Engin | Nisan 14th, 2013 at 00:02

Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Başakşehir’de oturuyorum. İzmir Buca’da olabilir. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

commenter

Niğde üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim bu yaz döneminde gerçekleştirmem gereken stajı bankanızda yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter

afyon kocatape üniversitesinde 1.sınıfta okumaktayım bankanızın adana ceyhan şubesin de veya adana şubelerinde stajımı yapmak istiyorum. teşşekkür ederim

commenter
Aslıhan Gürbuz | Nisan 15th, 2013 at 14:10

Yozgat Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu – Bozok Üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim.ANKARA/POLATLI şubenızde yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…
Aslıhan Gürbüz 15 Nisan 2013 14:08

commenter

bankacıkılık ve sıgortacılık bolumunde okuyorum staj yapmak zorundayım yaz donemı için bankanızda yapmak ıstıyorumm

commenter

rize ardeşen

commenter

Pamukkale Üniversitesi Honaz MYO Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 1.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz ADANA/CEYHAN ilçesinde bulunan şubenizde stajımı gerçekleştirmek için başvurmaktayım.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Dumlupınar Üniversıtesi maliye 2. sınıf öğrencisiyim. İzmir’de yasiyorum . Bu yaz İzmir’deki herhangi bir şubenizde staj yapmak için başvurmaktayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Manisa İli Alaşehir İlçesi 1993 doğumluyum. Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortalık Bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. Mesleki eğitim ve tecrübemi geliştirmek,iş dünyasında bilgilerimi pekiştirerek deneyim kazanmak adına Bankanızda gerçekleştirilen her türlü iş ve faaliyerlerde yararlı olmak amacıyla yaz dönemi staj eğitimimi Makamlarınızca da uygun görülmesi halinde Alaşehir Şubesinde yapmak istiyorum.
Konu ile ilgili yardımcı olacağınız inancıyla saygılar sunar, gereğini takdirlerinize arz ederim.

Adres : Soğuksu Mh.İstiklal Cad.No: 134 Alaşehir/Manisa
Tel : 0 505 801 43 50

commenter
SİBEL ORUÇ | Nisan 15th, 2013 at 18:56

Kişisel Bilgiler
Adı-Soyadı SİBEL ORUÇ Fotoğraf
Doğum Yeri ve Tarihi 30/3/1993/KİLİS
T.C Kimlik No 16556972708
E-posta Buse_1993–°hotmail.com
Sürücü Belgesi
Medeni Hali BEKAR
İkamet Adresi VAİZ MAHALLESİ KARANFİL SOKAK NO:48/A
Askerlik Durumu
Cep Telefon Numarası 05428335334
Eğitim Öğretim Bilgileri
Okul/Üniversite/Bölüm Başlangıç-Bitiş NOT
Doktora
Yüksek Lisans
Lisans
Ön Lisans KİLİS 7 ARALIK UNİVERSİTESİ 2012/2015
Lise
KPSS Puanı/Türü

Sahip Olunan Sertifika ve Yeterlilik
Teknik Sertifikalar
Bilgisayar-İngilizce Sertifikalar BİLGİSAYAR SERTİFİKASI
Bildiğiniz Yabancı Dil Ve Büro Makineleri
Okuma Yazma Konuşma Anlama Kullandığınız
Büro Makineleri
İyi Orta Az İyi Orta Az İyi Orta Az İyi Orta Az İyi Orta Az
İngilizce Bilgisayar *
Almanca Office Uygulamaları
Diğer Diğer

İş Hayatınız (En son çalıştığınız işyerinden başlayarak yazınız)
İş yerinin adı ve Telefonu Görev / Unvan Aylık Net Gelir Yöneticinin
Adı Soyadı Giriş Çıkış Tarih
(Ay-Yıl) Ayrılış Sebebi

Referanslar
İsim Kurum Görevi İletişim

İş Talebi
Çalışma Yeri-İl-İlçe KİLİS GARANTİ BANKASI /KİLİS NOT (Çalışmak İstediğiniz Alanlar)

Maaş Beklentisi Min.
KATEGORİ

commenter
emel giritli | Nisan 15th, 2013 at 22:20

Azerbaycan Devlet Iktısat Unıversıtesı Bılgısayar Uygulamalı Ekonomı bolümü 1. sınıf ogrencısıyım.Yaz donemınde Afyon Şubenızde staj yapmak ıstıyorum .Geregının yapılmasını arz ederım.

commenter
Esma EROĞLU | Nisan 16th, 2013 at 16:51

GAZİOSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİ bankacılık ve sigortacılık bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim . Yazdöneminde zonguldak kdz. ereğli şubenizde staj yapmak istiyorum . gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : Zeynep Abalı
Doğum Yeri ve Tarihi : Muğla/FETHİYE 21.01.1989
Telefon no : 0538 240 32 35

SERTİFİKALAR
•14 Nisan 2012 Tülin Arkun ve Özgür Saygın
Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Eğitimi
•21 Mayıs 2011 Merkez Bankası Uzmanı Dr. Doğan Karaman
Gelişmekte Olan Türkiye Ekonomisi ve Gençlere Fırsatlar Konferansı
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Lojistik Eğitimi
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Profesyonel Yöneticilik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Liderlik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Nuray Göker
Stratejik Girişimcilik Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Güçlü Konter Turizmde İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Bankacılıkta Kariyer Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
IMKB Yapısı, İşleyişi ve Hisse Senedi Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Gazetecilikte İnsan Kaynakları Eğitimi
•20 Mart 2011 Bilgisayar İşletmenliği
•16 Mayıs 2010 Doç. Dr. Muharrem Dayanç
Kültür ve Edebiyat Konferansı
•9 Mayıs 2010 Arş. Yaşar Esedullah Oğuz
Orta Asya Bölgesinde Büyük Göçler Arasındaki Rekabet Konferansı

BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFERANSLAR
•Uzman Tülin Arkun İş yeri : Akademik Tarz Dershanesi
Telefon no: 0535 643 11 70
Email : tulin_arkun@hotmail.com

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi için Eskişehir/Merkez ya da Muğla/Fethiye şubeleriniz de staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederi.

commenter

Dokuz eylül üniversitesi işletme bölümü son sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda staj yapmak isterim.uygun görüldüğü taktirde ayrıntılı cv mi gerekli yerlere ulaştırabilirim.

commenter
Öznur Güneş | Nisan 17th, 2013 at 14:26

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İktisat bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim.Hazırlık eğitimi aldım derslerimi %30 ıngilizce olarak almaktayim .Bankanizda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla…

commenter
Şükran ÇAM | Nisan 17th, 2013 at 14:52

Ondokuzmayıs Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde stajımı bankanızın İstanbul, Erzincan şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Pamukkale Üniversitesi Buldan MYO muhasebe mezunuyum.Ayna zamanda Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.BODRUM/TURGUTREİS şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederm.

commenter

Kırklareli Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim bu yaz döneminde gerçekleştirmem gereken stajı bankanızın Pendik Esenyalı Şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter
AYLİN ERDEM | Nisan 17th, 2013 at 23:23

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi stajımı HATAY/DÖRTYOL’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf ögrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
çiğdem KAYAR | Nisan 18th, 2013 at 20:57

Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3. sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek adına ankara şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.İş hayatında tecrübe kazanmak bilgilerimi pratiğe dökmek için staj yapmak istiyorum.Staj yapmak istediğim şube Antalya/Kumluca.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ümiye Yıldırım | Nisan 18th, 2013 at 23:35

MERHABA BEN DİCLE ÜNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK VE SİGORTACLIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ 40 GÜN ZORUNLU STAJIMI DİYRBKIR KAYAPINAR VEYA MERKEZDEKİ ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

commenter

istanbul ünisversitesi Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi istanbul/dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim. TEL:0534 838 64 74

commenter
Merve GÜNAY | Nisan 19th, 2013 at 15:28

Dumlupınar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 2.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi 1.zorunlu stajımı BİLECİK/Bozüyük şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
meryem yılmaz | Nisan 21st, 2013 at 01:40

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİNDE BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI OKUMAKTAYIM. AYDIN (MERKEZ)ŞUBENİZDE BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM
GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
meryem yılmaz | Nisan 21st, 2013 at 01:43

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİNDE BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. AYDIN MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM

GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

BEN KÖRFEZ/KOCAELİ DE YAŞAMAKTAYIM.KÖRFEZ MİLANGAZ HACER DEMİRÖREN Ç.P.L DE 11.SINIF BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ OKUMAKTAYIM.12.SINIFTA STAJ ZORUNLU BUNUDA SİZİN YANINIZDA YAPMAK İSTİYORUM VE KENDİME SİZLER SAYESİNDE BİŞEYLER KATABİLECEĞİ Mİ DÜŞÜNÜYORUM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter
özge yaşar | Nisan 22nd, 2013 at 19:50

meraba ben karadeniz teknik üniversitesi ekonometri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. banka sektöründe kendimi geliştirmek istiyorum. bu amacıma sizin bankanızla yapabileceğimi düşünüyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim .

commenter

Afyon Kocatepe üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim 15/07/2013 ve 28/08/2013 tarihleri arasında staj başvurusunda bulunmak istiyorum.gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Ayten Gezgin | Nisan 23rd, 2013 at 00:13

Merhaba ben Sakarya Üniversitesi Maliye Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Sinop/Merkez, Samsun/Bafra, İzmir/Bornova şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Kendimi bu sektörde geliştirmek adına ilk adımı Garanti Bankası ile atmak istiyorum. Genç Garanti’li staj programının bana artı değerler katacağını düşünüyorum. Eğer kış dönemi staj programı uygun görülürse de Sakarya/Adapazarı ya da Serdivan şubelerinden birinde stajımı yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
fadime gemici | Nisan 24th, 2013 at 02:43

celal bayar üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3.sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı manisa merkez ve antalya kepez şubelerinde yapmak istiyorum stajımı bu yaz yapmak zorundayım gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Kahramanmaraş göksun myo da bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim İstanbul Bayrampaşa şubenizde zorunlu 30 iş günü staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim. 0539 449 46 59

commenter
Berivan BAŞARAN | Nisan 24th, 2013 at 13:54

HARRAN üniversitesi suruç meslek yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi 30 iş günü zorunlu stajımı Diyarbakır finansbank şubenizde yapmak istiyotum..

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ilyas yılmaz | Nisan 24th, 2013 at 13:55

kırıkkale üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara/pursaklar şubenizde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Kocaeli Üniversitesinde bankacılık son sınıf öğrencisiyim..Yaz dönemindeki stajerliğimi bankanızın İSTANBUL/MALTEPE şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Rüveyda Nur OKUMUŞ | Nisan 24th, 2013 at 19:20

Nevşehir Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim .Yaz dönemi stajımi bankanız Aksaray şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasının arz ederim.

commenter
Gizem GEDİK | Nisan 24th, 2013 at 20:34

Balıkesir Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter
ESİN ÇOBAN | Nisan 25th, 2013 at 13:34

Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisiyim.
2013 yaz döneminde uzun dönem,zorunlu Edirne/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla

commenter
Rukiye ÇOBAN | Nisan 25th, 2013 at 15:42

Beykent Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencisiyim. Ysz dönemi için zorunlu satajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılsını arz ederim.

commenter
Neşe yıldız | Nisan 25th, 2013 at 21:06

Çankırı karatekin üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim.yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak ıstıyorum.teşekkurler.

commenter
MUSTAFA YETİM | Nisan 26th, 2013 at 12:21

TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak ıstıyorum. teşekkurler.

commenter
Öznur Akkaya | Nisan 26th, 2013 at 13:01

İyi günler Kırıkkale Üniversitesi İstatistik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Ankara da ikamet etmekteyim.Yaz dönemindeki stajımı bankanızın ANKARA ilinin Keçiören semtinde bulunan subelerinizden birinde gönüllü olarak yapmak istiyorum. İlginizden dolayı simdiden teşekkür eder gereğini arz ederim.SAYGILARIMLA

commenter
Öznur Akkaya | Nisan 26th, 2013 at 13:02

İyi günler Kırıkkale Üniversitesi İstatistik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Ankara da ikamet etmekteyim.Yaz dönemindeki stajımı bankanızın ANKARA ilinin Keçiören semtinde bulunan subelerinizden birinde gönüllü olarak yapmak istiyorum.İlginizden dolayı simdiden teşekkür eder gereğini arz ederim.SAYGILARIMLA

commenter
Şükran KOÇ | Nisan 26th, 2013 at 18:02

iyi gunler CUMHURIYET ÜNİ YILDIZELİ MYO DA BANKA 1 OGRENCISIYIM ANTALYA GAZİPASA DA IKAME ETMEKTEYIM ORDAKI SUBENIZDE STAJ YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM

commenter
Tülin yiğit | Nisan 27th, 2013 at 14:25

Eskişehir osmangazi üniversitesi maliye bölümünde okumaktayım. 4. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi staj programına eskişehirde katılmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
burcu Sayıoğlu | Nisan 27th, 2013 at 17:00

merhabalar ben eskişehir osmangazi üniversitesi son sınıf öğrencisiyim..bankanızda tam zamanlı staj yapmak istiyorum.Staj amacım bankacılık konusunda kendimi geliştirmek ve gelişimim doğrultusunda kariyerimin zirvelerini zorlamak istiyorum..şimdiden teşekkür ederim…

commenter
burcu Sayıoğlu | Nisan 27th, 2013 at 17:00

brth

commenter
burcu Sayıoğlu | Nisan 27th, 2013 at 19:27

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – BURSA – OSMANGAZİ
Ev Telefonu : 90 (224) 224 23 15
Cep Telefonu : 90 (534) 614 50 07
E-Posta : sayioglu.burcu@hotmail.com
Toplam Tecrübe : 1 yıldan az Çalışma Durumu : Çalışmıyorum Eğitim Durumu : Üniversite (Öğrenci)
Medeni durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye Doğum Tarihi : 08.03.1991 Doğum Yeri : Türkiye – Bursa
Sürücü Belgesi : B (2010)
Üniversite (Lisans) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 09.2009- … Fen Fakültesi, İstatistik – Türkçe
Üniversite (Lisans) Anadolu Üniversitesi 01.2012- … Açıköğretim Fakültesi, İktisat – Türkçe
Lise bursa çelebi mehmet lisesi
06.2009 Fen Bilimleri
Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma Öğrenilen Yer
İngilizce İyi İyi Orta Kurs
07.2012 – 08.2012 hss otomotiv Bursa – Türkiye
Stajyer Stajyer kalite bölümünde görev aldim.ve kalite kontrol çalişmaları nasıl yapılır bu konu hakkında bilgi sahibi oldum..
Kişisel Bilgiler
Eğitim Bilgileri
İş Tecrübesi
06.2011 – 09.2011 bursa serbest muhasebeci abdullah gedik Bursa – Türkiye
Stajyer Stajyer genel muhasebe bilgisi kullanilan program hakkında bilgi sahibi oldum ayrıca iş tecrübesi kazandım.
Bilgisayar bilgileri ms programlarını iyi derecede kullanıyorum.ayrıca istatistik paket programları hakkında da bilgi sahibiyim.
Sertifika bilgileri cv hazırlama ve mülakat teknikleri eskişehir osmangazi üniversitesi – 04.2013
kalder kalite güvence sertifikası
kalder – 03.2013
Hobiler : KİTAP OKUMAK TENİS OYNAMAK BİSİKLET SÜRMEK Üye Olunan Topluluklar : İSTATİSTİK KULÜBÜNE ÜYEYİM Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.
abdullah gedik
Firma Sahibi
Tel : 0532 381 3961 | E-Posta : abdullah.gedik@hotmail.com

commenter
GÖKÇE İBİLİ | Nisan 28th, 2013 at 14:18

Adres bilgileri Türkiye Gaziantep merkez bankanıza staj yapmak istiyorum Gaziantep Bedriye Haluk Özmen T.M.L mezunuyum Çukurova üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim 10 haziran ve 13 ağustos tarihleri arasında 30 iş günü boyunca stajımı yapmak istiyorum simdiden teşekkür ederim
tel:03422510405
cep:05385204652

commenter

CBÜ Gördes Meslek Yüksekokulu Maliye bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
Manisa merkezde oturmaktayım. Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Manisa şubesi veya Manisa Mesir şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 29th, 2013 at 16:03

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Göcek/FETHİYE yada Fethiye/MUĞLA şubelerinizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Aslı Özdemir | Nisan 30th, 2013 at 02:04

Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesin’de Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim. Torbalı/İZMİR şubenizde yaz dönemi stajı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
gamze suvari | Nisan 30th, 2013 at 11:55

Abant İzzet Baysal Üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Esenyurt/İSTANBUL şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınnıf öğrencisiyim.kocaeli/gebze subesinde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:30

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

merhaba;Ben mersin çağ üniversitesi matematik-bilgisayar bölümünde okuyorum.3.sınıftayım.1 yıl ingilizce hazırlık okudum.4 yıldır derslerimi ingilizce olarak okuyorum.çok iyi ingilizce biliyorum.ayrıca bu yıl ikinci yabancı dil olarak ispanyolca öğreniyorum.bu yıl ikinci üniversiteye başladım.İstanbul üniversitesinde işletme bölümünde okuyorum.1.sınıftayım.bilgisayar bilgim çok iyi.C ve C++ ta program yazabiliyorum.javascript bilgim var.microsoft word,powerpoint,excel,accessi çok iyi biliyorum.Web sayfası hazırlayabiliyorum.bilgisayar işletmenliği sertifikam var.sürücü belgem var.Yaz döneminde istanbul(avrupa ) da bulunan genel müdürlüklerinizde yada bankalarınızın birinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum.staj yapmayı çok istiyorum.Çok istekliyim,çok azimliyim ve çok çalışkanım.bu yıl staj yapmam gerekiyor.staj bizim bölümde zorunlu.beni staj programınıza kabul ederseniz çok mutlu olurum.Bilgilerinize arz ederim.Teşekkürler.

commenter

AFYONKARAHİSAR’DAKİ ŞUBENİZDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI
ARZ EDERİM

commenter
EBRU KÜÇÜK | Mayıs 2nd, 2013 at 13:16

BEN ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİNDE BANKCILIK VE SİGORYACILIK OKUYORUM İZMİR ÖDEMİŞ ŞUBENİZDE ZORUNLUYAZSTAJIMI YAPMAK İSTİYORUM LİSE STAJIMI BİR YIL BOYUNCA DENİZBANKTA YAPTIM GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE SUNARIM.

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 19:54

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter
Yağmur Metin | Mayıs 3rd, 2013 at 14:43

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad :Yağmur METİN
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 23/11/1991
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınarbaşı/Bornova İZMİR
Ev Tel. : –
Cep Tel : 05079985825
EĞİTİM BİLGİLERİ: Üniversite : Pamukkale Üniversitesi –Denizli –ingilizce iktisat- 2010-2015 ( 3. sınıfa geçmeye hak kazanmış bulunmaktayım )
Lise : Menderes Lisesi –İzmir- Türkçe-Matematik – 2006-2010
KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ:
1)Kurs Adı : Kariyer Panayırı
Kurum: Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Derneği
Tarih:19 Mart 2013
BİLGİSAYAR BİLGİSİ: Microsoft Office Programları
Derecesi : Çok İyi
YABANCI DİL BİLGİSİ: İngilizce
Düzeyi : İleri Düzeyde
Referans : Ahmet Çakanel
Telefon : 0532 684 77 50
Yaz dönemi için İzmir ilinde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Damla METİN
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 23/11/1991
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınarbaşı/Bornova İZMİR
Cep Telefonu : 05534383347
KARİYER HEDEFİ
Kısa vadede, eğitim ve kariyer geçmişime uygun bir kariyer fırsatı yakalamak için staj deneyimi sağlamak.
Üniversite : Pamukkale Üniversitesi –Denizli –Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri– 2010-2014 ( 4.sınıfa geçmeye hak kazanmış bulunmaktayım )
Lise :Menderes Lisesi –İzmir- Türkçe-Matematik – 2006-2010
Bilgisayar Bilgisi : Microsoft Office Programları
Derece: Çok İyi
YABANCI DİL BİLGİSİ
İngilizce :Orta Düzeyde
Kurs/Sertifika Bilgisi :
Kurs Adı :Hayatı Doldur
Kurum : e + Eğitişim Kariyer Enstitüsü
Yıl: 14-15 Mart ’11
2)Kurs Adı: Yönetsem
Kurum : Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü
Tarih: 17 Mart 2011
3)Kurs Adı:Liderin Takım Çantası
Kurum:Pamukkale Üniversitesi Maliye Kulübü
Tarih:3 Mayıs 2011
4)Kurs Adı : Kariyer Panayırı
Kurum : Peryön Türkiye İnsan YÖnetimi Derneği
Tarih :19 Mart 2013
REFERANS: Ahmet Çakanel Mali Müşavir-Yönetici
Telefon :0532 684 77
Yaz Dönemi için İzmir ilinde ki şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter
suzan öncel | Mayıs 3rd, 2013 at 15:51

Ben süleyman Demirel üniversitesi Bankacılık Bölümü birinci sınıf öğrencisiyim öğrenim gördüğüm okul tarafından zorunlu staj eğitimi almam gerektiği söylendi bu itibarla meslek hayatımda ilk tecrubemi sizinle yapmak istiyorum stajımın Mardin Kızıltpe ilçesinde yapmak isterim
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

dumlupınar üniversitesi maliye 3 sınıf öğrencisiyım kurumunuzda staj yapmak istiyorum gereğinın yapılmasını arz ederim.
kullandıgı programlar:
mikrosoft word
mikrosoft excel
mikrosoft power point

commenter
neslihan sasa | Mayıs 4th, 2013 at 01:06

Süleyman Demirel Üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Kurumunuzun Ordu/Fatsa ilçesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Neslihan SASA | Mayıs 4th, 2013 at 01:12

Süleyman Demirel Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. Kurumunuzun Ordu/Fatsa şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
emine gökalp | Mayıs 4th, 2013 at 12:06

Gaziantep Üniversitesi 3. sınıf iktisat öğrencisiyim.Kurumunuzun Gaziantep/Binevler şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
AYŞE İBİŞ | Mayıs 5th, 2013 at 22:38

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu 1.Sınıf Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü okumaktayım.Yaz döneminde gerekli görüldüğü üzere Denizlinin herhangi bir ilçesinde yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER :
ADI SOYADI:AYŞE İBİŞ
DOĞUM YERİ : BALIKESİR/MERKEZ
DOĞUM TARİHİ : 28.11.1994
TC : 19774513074
EĞİTİM BİLGİLERİ :
OKUL : PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YÜKSEK OKULU
BÖLÜM : BANKACILIK VE SGORTACILIK
YIL : 2 YILLIK
KULLANDIĞI PROGRAMLAR :
MİCROSOFT OFFİCE WORD : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE EXCEL : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE POWER POİNT : ORTA DERECE
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0553 367 92 56
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
AYŞE ÇEVİRGEN | Mayıs 5th, 2013 at 22:42

Düzce Üniversitesi Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
AHMET CAN TÜRKSEV | Mayıs 7th, 2013 at 13:24

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Reyhanlı meslek yüksel okulunda okuyorum banka ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı adana/seyhan şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim tel no:0544 217 87 67 ADRES:güzelyalı mh.81146 sk.üçgül residance 2 no:2 no:28

commenter
İLHAN KARAKAŞ | Mayıs 7th, 2013 at 18:35

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BİZİM BÖLÜMDE STAJ ZORUNLU DEĞİL ANCAK BEN STAJ YAPARAK İŞ DENEYİMİ KONUSUNDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.STAJIMI TRABZON MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA… TEL:05467973722 ADRES:KTÜ KANUNİ KAMPÜSÜ BİRİNCİ BLOK ERKEK YURDU

commenter
dilek yıldırım | Mayıs 7th, 2013 at 20:45

DİLEK YILDIRIM Nevşehir üniversitesi iktisat idari bilimler fakültesi işletleme bölümü üçünçü sınıf ögrencisiyim yaz döneminde mersin ve tarsus çevresindeki şübelerinizde staj staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
dilek yıldırım | Mayıs 7th, 2013 at 20:50

Dilek yıldırım nevşehir üniversitesi iktisat ve idari bilimler fakültesi işetme bölümü üçünçü sınıf ögrencisiyim yaz döneminde mersin ve tarsus çevresindeki şübelerinizde staj yapmak istiyorum. gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Sümeyye Betül KAYACI | Mayıs 8th, 2013 at 10:36

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ VAKFIKEBİR MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACLIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI ORDU ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
nebahat demiröz | Mayıs 9th, 2013 at 12:40

Nebahat Demiröz BayburT Üniversitesi İİBF İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Aynı zamanda bankacılık ve sigortacılık mezunuyum stajımı adana şubenizde yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter
EBRU KARLIDAĞ | Mayıs 9th, 2013 at 17:28

BALIKESİR ÜNİ.HAVRAN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ YAPMAK İÇİN BAŞVURDUM.İSTANBUL ZEYTİNBURNU ŞUBENİZDE VE YAKIN ÇEVRELERİNDEKİ BANKA ŞUBELERİNİZDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM

commenter
EBRU KARLIDAĞ | Mayıs 9th, 2013 at 17:36

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HAVRAN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALRI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ YAPMAK ZORUNDAYIM 30 İŞ GÜNÜ 15 TEMMUZ 27 AGUSTOS TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL ZEYTİNBURNU VE ÇEVRESİNDEKİ ŞUBELERİNİZDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:36

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIFTAYIM.YAZ DÖNEMİNDE ANTALYA/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Sayın Yetkili,

Trakya üniversitesi Bankacılık bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.
Trakya üniversitesi Bankacılık bölümü’nde kazandığım teorik eğitim altyapısını bankanızda yapmayı arzu ettiğim staj sırasında kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Sürekli eğitime inanan, öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak staj sırasında kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.

commenter
ZEYNEP SARIKAYA | Mayıs 10th, 2013 at 15:23

Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi 2.sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için 2013 yaz döneminde bankanızın Ankara şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.Ankara/Çankaya ikamet etmekteyim.Tel:05378909299 geri dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekürler.

commenter
firdes şimşek | Mayıs 10th, 2013 at 18:35

AFYONKOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ORTALAMAM 4 ÜZERİNDEN 3.04’TÜR. BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİBİM.ZORUNLU OLDUĞUM STAJIMI BU YAZ KAYSERİ/DEVELİ İLÇESİNDE BULUNAN ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
Anıl Dedeköy | Mayıs 10th, 2013 at 22:55

İstanbul Üniversitesi 2. sınıf Matematik bölümü öğrencisiyim. Bankacıloık sektöründe tecrübe edinmek için 2013 yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. İstanbul/Beşiktaş ikamet etmekteyim. Telefon numaram. 05062219210. Gereğini arz ederim.

commenter

Sakarya üniversitesi işletme 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Afyon Kocatepe Merkez ılçe Afyonkarahisar Şubesi Adresi Ambaryolu Cad. No 47 ınde yapmak istiyorum sizcede uygun olursa Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler.

commenter
VEYSEL BAKIRTAŞ | Mayıs 12th, 2013 at 13:51

Dumlupınar üniversitesi/gediz meslek yüksekokulu 2.sınıf öğrencisiyim.yaz döneminde karaman/merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ediyorum…

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik ve sigortacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
ASLIHAN AYDIN | Mayıs 13th, 2013 at 14:09

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI İSTANBUL MALTEPE-KÜÇÜKYALI ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM BİLGİSAYAR,DİKSİYON, İŞ VE ÇEVRE HAYATINDA İLETİŞİM SERTİFİKALARINA SAHİBİM İSTANBUL/MALTEPE İKAMET ETMEKTEYİM TEŞEKKÜR EDERİM…

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik ve sigortacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
ayşegül güzel | Mayıs 14th, 2013 at 12:04

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi stajımı GAZİANTEP/ŞAHİNBEY’deki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter

ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE UŞAK/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

commenter
Lokman AKDAĞ | Mayıs 14th, 2013 at 15:51

Çukurova Üniversitesi İİBF Fakültesi Ekonometri Bölümü 4. sınıf öğrencisiym bankanızın Van’daki Maraş caddesindeki şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

commenter
Gülfiye Bilecen | Mayıs 14th, 2013 at 16:53

Ben Afyon Kocatepe Üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın İzmir şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
lütfi göcüm | Mayıs 14th, 2013 at 21:14

Uşak Üniversitesi Eşme M.Y.O son sınıf öğerencisiyim zorunlu staj nedeni ile stajımı banknız MANİSA/AKHİSAR şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

tel:0554 710 14 01

commenter

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİ YADA BODRUM/TURGUTREİS MARİNA ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE.. TEL:0531 370 87 38

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : özge aksu
Doğum Yeri ve Tarihi : istanbul-19.08.1992
Telefon no : 05313708738
SERTİFİKALAR
. LOGO GO PLUS PROGRAMI
.PAZARLAMA VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ
.EMPATİ VE EMPATİ KURMA
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Logo Go Plus
REFARANSLAR
ADI SOYADI:ŞENEL AKSU
NO:05322400226
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÇĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ARZ AEDERİM..

commenter
DUYGU MUTLUAY | Mayıs 15th, 2013 at 11:47

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK(İ.Ö.) 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.STAJIM ZORUNLU YAZ STAJI VE 30 İŞ GÜNÜDÜR.GELECEKTEKİ KARİYERİM AÇISINDAN BANKANIZIN BANA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM VE AYDIN MERKEZ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE STAJIMI GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM.BAŞVURUMU DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Marmara Üniversitesi 2. sınıf işletme bölümü öğrencisiyim. Bankanızın Kırklareli\ Lüleburgaz şubesinde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

commenter

gaziantep nizip meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.gaziantep\gatem şubesi veya malatya daki bir şubenizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
BURHANİYE MESLEK YÜKSEK OKULU
İŞLETME YÖNETİMİ 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM
SATJIM ZORUNLUDUR
ISO SERTİFİKALI
WİNDOS 7,MİCROSOF OFFİCE PROGLAMLARI(WORD,EXCEL,POWERPOİNT)KULLANABİLMEKTEYİM
STAJIM SURESINCE GELECEKTEKI KARIYERIM ACISINDA DA DENEYIMLI BILGILER EDINMEK ISTERIM.
SITAJIMI
BALIKESİR/MERKEZ ŞUBELERİNİZDE YAZ DÖNEMI ZORUNLU STAJIMI YAPMAK İSTERIM BILGLERMI VE DILEKLERİMİ ARZ EDR GEREGININ YAPILMASINI RİCA EDRİM.

commenter
Elif Hastürk | Mayıs 15th, 2013 at 20:40

ben Afyon kocatepe üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim tecrübe kazanmak için yaz döneminde bankanızın uşak yada afyon şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:47

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İSPİR HAMZA POLAT MESLEK YÜKSEKOKULUNDA 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL’UN ÜSKÜDAR İLÇESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM İSTANBUL ÜSKÜDAR ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİNDE 35 İŞ GÜNÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ ARZ EDİLMESİNİ ARZ EDERİM

commenter
SİBĞETULLAH CENGİZ | Mayıs 16th, 2013 at 02:22

Erzurum Atatürk Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim bilgisayar sertifikam var .Bankacılık sektöründe ilerlemek ve kendimi geliştirmek çalışma hayatımdaki aktifliğime güvenerekten bankanızda staj yapmak istiyorum.arz ederim

commenter

Süleyman Demirel Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde yapmam gereken stajı bankanızda tamamlamak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Burak Eryiğit | Mayıs 16th, 2013 at 18:57

Konya Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim bankanızda kendimi gelistirmek ve size katkı saglamak için Zonguldak’ın herhangi bir subesinde staj yapmak istiyorum. Arz ederim.

commenter
Bayram Altuntaş | Mayıs 17th, 2013 at 11:33

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Esenlerde İkamet ediyorum. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için 2013 yaz döneminde bankanızın İstanbul / Esenler veya Bağcılar şubesinde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim .

İLETİŞİM : 0539 477 73 96

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:28

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).BANKANIZDA STAJ YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:32

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).MUGLA/FETHİYE ŞUBESİNDE BANKANIZDA STAJ YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Bankanızın Ankara şubelerinden birinde yaz stajı yapmak istiyorum.gereğini arz ederim.

commenter
NAZLICAN AKTAŞ | Mayıs 18th, 2013 at 20:24

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Ekonometri 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Adana’daki bir şubesinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
Ali Osman YILMAZ | Mayıs 19th, 2013 at 00:24

ALİ OSMAN YILMAZ
GSM: (+09) 534 914 02 80
E-MAİL: aliosmanyilmz@gmail.com55aliosman@gmail.com
ADRES: Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 435. sokak No:12
Daire:5 Esenler/İSTANBUL
KARİYER HEDEFİ
• Kendini geliştirmeye odaklamış bir profesyonel olmak,
• Teknolojiyi yakından takip eden, gelişen süreçleri takip eden,
• Hem özel hem de profesyonel yaşamımda yeni bilgiler edinmek.
• İşini hakkıyla yapıp, yaptığı işte en iyisi olmak.
EĞİTİM DURUMU
(2011 – ) Harran Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği – 3.10 / 4.00
(2007 – 2011 ) Bafra Anadolu Lisesi – 3.70 / 5.00
BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Yazılım: C++, C# 4.0, Asp.net, OOP, AJAX, CSS, Pyhton, PHP
Database: MsSQL, MySQL, SQL, Access
Server: Windows Server 2012, Linux Server, Microsoft SQL Server 2012
Kullandığım Sistemler: Windows 8, Linux (Ubuntu, Pardus, Gnome), Mac OS
Grafik – Tasarım: Adobe Photoshop CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Illustrator CS6
YABANCI DİL
İngilizce : Orta seviyede
Arapça : Orta seviyede
Almanca : B1 seviyede
İLGİ ALANLARI
Fotoğraf Çekmek, Seyehat etmek
REFERANS
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. M. Hadi SÜZER – msuzer1@gmail.com
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. Ahmet BAYTAK – abaytak@gmail.com

NOT: Kişilerin iletişim bilgileri internet ortamında gizlenmiştir. İstenildiği takdirde iletişim adresleri iletilecektir.

Merhaba,

Bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı firmanızda yapmak istiyorum.
Gerek kariyer planımda gerekse yaptığı işte en iyisi olmak, yaptığı işte iş ahlakından sapmamak gibi
kişisel değerlerimde ulaşmak istediğim noktaların firmanızda olduğunu gördüm. Benimde olmak istediğim yere ulaşabilmek için
firmanızın iş ve değer yargılarından kendime katabileceğim çok şey olduğunu düşündüm.

Bu yüzden; eğer kabul görürse stajımı da gelecekte bünyesinde olmayı isteyeceğim bir firmada yapmak istiyorum.

Teşekkür ederim.

Ali Osman YILMAZ

commenter

pamukkale üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 3.sınıf ögrencisiyim yaz döneminde bankanızın mersin merkez ve tarsus veya adana merkz şubelerinizde staj yapmak istiyorum 22.08.1991 mersin tarsus dogumluyum . tel no 05349534288 sertifikalar: garanti bankası kariyer günleri katılım sertifikası- peryön 6.ulusal kariyer panayırı -yenileşim penceresinden girişimcilik zirvesi -bemar kariyer okulu aısec kariyer zirvesi .pamukkale üniversitesi 2010 ingilizce hazırlık başari belgesi . iyi derecede bilgisayar ofis programları -referans:mehmet hilmi şahin tel 0505 898 71 39 gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
MERVE YILDIRAN | Mayıs 19th, 2013 at 15:52

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bİga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Bankanızın BURSA MERKEZDEKİ herhangi bir şubesinde Yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla Merve YILDIRAN

commenter
İsrafil Özkan | Mayıs 19th, 2013 at 18:15

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Ankara şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUNDA BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE 1.SINIF ÖĞRENCİSİ OLARAK OKUMAKTAYIM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIM İÇİN 26 HAZİRAN VE 15 TEMMUZ TARİHLERİNDE BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İSTANBUL/SULTANBEYLİDE İKAMETGAH EDİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

commenter
Duygu DEMİRBİLEK | Mayıs 20th, 2013 at 21:29

Bartın Üniversitesi İktisat 3.sınıfta okuyorum Ankara Batıkente yaşıyorum Ankaradaki şubenizde staj yapmak istiyorum.gereğini arz ederim.

commenter
süleyman kılınç | Mayıs 20th, 2013 at 21:33

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.OKUDUĞUM BÖLÜMDE STAJ ZORUNLU DEĞİL ANCAK BEN STAJ YAPARAK İŞ DENEYİMİ KAZANMAK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.STAJIMI AYDIN MERKEZ VE İLÇE ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA… TEL:05439673167 ADRES:KTÜ KANUNİ KAMPÜSÜ BİRİNCİ BLOK ERKEK YURDU

commenter
MÜJGAN SEVİMLİ | Mayıs 20th, 2013 at 22:17

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ İÇİN STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİRİM.
İLETİŞİM:5368654942

commenter
YILDIRIM BAŞTAN | Mayıs 20th, 2013 at 23:04

İSTANBUL UNİVERSİTESİ 3.SINIF İKTİSAT OGRENCİSİYİM YAZ DONEMİNDE BANKANİZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İLGİLİLERE ARZ EDERİM.ALTTAN DERSİM YOK ORTALAMAM İSE (3.25/4.00)

İSTANBUL/FATİH/FINDİKZADE

YİLDİRİM BAŞTAN

commenter
ebru dalkılıç | Mayıs 21st, 2013 at 13:14

İstanbul üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim bu yaz döneminde gerçekleştirmem gereken stajı bankanızda yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter
nebahat demiröz | Mayıs 21st, 2013 at 19:35

merhaba ben iibf iktisat bölümü öğrenciyim .aynı zamanda bankacılık ve sigortaçılık bölümü okuyorum.bu yaz stajımı kayseri subenizde yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
meral delioğlu | Mayıs 21st, 2013 at 23:21

merhaba ben bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. 10haziran ile 23ağustos arasında yapmam gereken 30 iş günü stajlığımı bankanızda yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim.
tel : 05319895369

commenter
EMBİYA KAYKIN | Mayıs 22nd, 2013 at 13:48

İstanbul üniversitesi myo 1.sınıf öğrencisiyim

commenter
EMBİYA KAYKIN | Mayıs 22nd, 2013 at 14:16

İstanbul üniversitesi MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim bu yaz döneminde gerçekleştirmem gereken stajı bankanızda yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim. 543 232 27 54

commenter
burcu sönmez | Mayıs 22nd, 2013 at 14:49

Bayburt üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim bu yaz stajımı Çorum şubenizde yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim.05364697229

commenter
Berkan ÖZTEKİN | Mayıs 22nd, 2013 at 16:16

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – ÇANAKKALE – EZİNE
Cep Telefonu : 0 (544) 903 56 27
E-Posta : boztekin17@gmail.com

Kişisel Bilgiler

Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Askerlik Durumu : Tecilli (07.02.2017)
TC Kimlik No :
Doğum Tarihi : 03.03.1991
Doğum Yeri : Türkiye – Çanakkale
Sürücü Belgesi : B (2012)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu Eğitim Durumunuz, Üniversite Öğrencisi olarak kaydedilmiştir.
Yeni Üniversite Ekle

Üniversite (Lisans) Dumlupınar Üniversitesi – (Örgün Öğretim)
09.2010- 06.2014 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye 3. sınıf
ortalamam 2.60/ 4.00
Lise Gelibolu Anadolu Lisesi 85 / 100
06.2008 Türkçe – Matematik

Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma
İngilizce İyi Temel Temel
Almanca Orta Temel Temel

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri: Word ve Excelli iyi düzeyde biliyorum. [

Sertifika Bilgileri
diksiyon
rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde
etkili iletişim

rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde

borsa eğitimi
Dumlupınar Üniversitesi Ekonomi Toplulugu – 03.2013
Finans eğitmeni Umut GÜMÜLCİNELİ eğitmenliğinde
Kalite – Denetim – (İç Denetçilik Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Kalite – Denetim – (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ –
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

OHSAS 18001:2007
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Hobiler : Seyahat etmek, kitap okumak ,bilgisayar,müzik dinlemek.
Üye Olunan Topluluklar : Üniversitenin dağcılık kulübüne üyeydim ama 1 senedir bazı sorunlardan dolayı kulüple iletişim içerisinde değilim.
Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.

Bankanızın Çanakkale şubesinde yaz mevsimi için staj yapmak istiyorum.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:45

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324 :)

commenter

Afyon Kocatepe Başmakçı Myo da bankacılık ve sigortacılık 1.ci sınıf öğrencisiyim. 30günlük staj zorunluluğum var bankanızın Eskişehir şubesinde yapmak istiyorum.

commenter

CELAL BAYAR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖGRENCİSİYİM.2013_2014 EĞİTİM YILINDA MERSİN MERKEZ ŞUBENİZDE YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.(05388838320)

commenter
Şerife ÖZER | Mayıs 28th, 2013 at 11:02

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. 2013 YILI YAZ DÖNEMİNDE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ BOLU MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZIN ANKARA GÖLBAŞI ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
zeynep altın | Mayıs 30th, 2013 at 15:44

ADNAN MENDERS ÜNİVERSİTESİ İKİTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM..2013 YILI YAZ DÖNEMİNDE İSTANBUL ANADOLU YAKASI’NDA BULUNUNAN ŞUBELERİNİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİ ARZ EDERİM..

commenter

ADNAN MENDERES ÜNÜVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.2013 YILI YAZ DÖNEMİNDE İSTANBUŞ ANADOLU YAKASI’NDA BULUNAN ŞUBELERİNİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİ ARZ EDERİM..

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:25

Balıkesir üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Ayrıca Anadolu üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Orta derece de ingilizceye sahibim.Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasındaki şubelerinizin birinde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:26

sdfs

commenter

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM 2013 YILI YAZ DÖNEMİ BANKANIZIN ANKARA KIZILAY ŞUBELERİNİN BİRİNDE GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter

Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. 2012 güz döneminde almanyada erasmus programı ile öğrenim gördüm. 1 yıl ingilizce hazırlık okudum.NİZİP / GAZİANTEP şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter

Harran üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları son sınıf öğrencisiyim .orta derecede ingilizce konuşabiliyorum.Bilgisayar bilgim ( microsoft ofisin tüm programları ,eta ,zirve )bilgisayarın bütün programlarını bilmekteyım. Şanlıurfa’dakı şubenizde staj yapmak istiyorm gereğinin yapılmasını arz ediyorum….

commenter

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Göksun myo bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf ögrencisiyim.yaz dönemi zorunlu stajımı İstanbul/ Avrupa Yakası / sefaköy şubesinde yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
pamuk yılmaz | Haziran 3rd, 2013 at 18:50

cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim gebzedeki şubenizde staj yapmak istiyorum

commenter
büşra küren | Haziran 6th, 2013 at 16:15

merhabalar.uludag üniversitesinde iktisat 3.sınıf ve istanbul üniversitesi auzef de işletme 1.sınıf öğrencisiyim.bu yaz balıkesir,bursa yada ankarada bır şubenizde staj yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevınırım. şimdiden tesekkurler

commenter
büşra küren | Haziran 6th, 2013 at 16:21

merhabalar.uludağ üniversitesinde iktisat 3.sınıf ve istanbul auzef de işletme 1. sınıf öğrencisiyim.bılgısayar programlarından;mıkro,logo go ve eta programlarını bılıyorum ve sertifikam var.bu yaz balıkesır,bursa yada ankarada bır şubenızde staj yapmak ıstıyorum. yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler

commenter

Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Muhasebe Programları( Eta, Mikro, Luca ) ve MS OfFice programlarını biliyorum. Zorunlu stajımı Muğla- Fentiye Şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhabalar Gümüşhane Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Antalya Manavgatta ikamet etmekteyim Manavgatta bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim…

commenter

Afyon kocatepe üniversitesi işletme 4. sınıf öğrencisiyim. stajımı aksaray merkezde herhangibir şubenizde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÖZCAN YILMAZ | Haziran 16th, 2013 at 19:18

Giresun üniversitesi iibf iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. bu yaz ikitelli subenızde staj yapmak ıstıyorum. geregının yapılmasını arz ederım

commenter

süleyman demirel universitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf ogrencisiyim aydın söke suenizde staj yapmak istiyorum gereginn yaplmasını arz ederm saygılarmla.

commenter

Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve staj yapmak istiyorum.

commenter
Arzuhan KEKLİK | Haziran 18th, 2013 at 17:02

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik 2. sınıf öğrencisiyim.İzmir Buca,Alsancak,Karabağlar,Menderes’de bulunan şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz edrim. 05069564429

commenter

dumlupınar üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. ofis programları (word excel) ile ilgili serfitikam var bankanızda kütahya şubenizde staj yaparak kendimi geliştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim..

commenter

Giresun universitesi iibf fakultesi 2013 iktisat mezunuyum. kariyerimi bankacilik alaninda manisa da staj yapmak istiyorum.
bilgilerinize arz ederim

commenter
Adife Gündüz | Haziran 30th, 2013 at 19:04

pamukkale üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara pursaklarda yaz dönemi boyunca staj yapmak istiyorum .
Gereğini arz ederim.

commenter
kevsire coroz | Temmuz 24th, 2013 at 16:31

Muş Alparslan üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde iktisat bölümü 3.sınıfında okumaktayım.izmir de ikametgah etmekteyim.yaz dönemi stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum.izmir ve muşta staj yapabilirim.GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter

Bayburt Üniversitesi İktisat 2.sınıf öğrencisiyim. Zonguldak/Devrek şubesinde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

acık ögretim kamu yönetimi 3.sınıf ögrencisiyim. diyarbakır merkezde bankanıızda staj yapmak istiyorum geregini arz ederimm

commenter
YAĞMUR BİRYAN | Ağustos 30th, 2013 at 18:12

Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.İngilizce ve bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.Trabzon merkezdeki şubenizde kış dönemi için staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
CELAL AGBABA | Eylül 6th, 2013 at 15:31

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 2. sınıf ögrencisiyim.muugla merkez de yaz dönemi için staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
didem atalay | Eylül 9th, 2013 at 15:39

dumlupınar 3. sınıf ikrisat öğrencisiyim pc sertifikam var bankanızda staj yapmak istiyorum

commenter

Çukurova üniversitesi(Adana) 3 sınıf işletme öğrencisiyim. Mersin\Tarsus ve Adana da bu staj imkanını sağlamanızı rica ediyorum.

commenter
Öykü Görgen | Ekim 3rd, 2013 at 00:35

Çorlu meslek yüksek okulu işletme 2.sınıf öğrencisiyim çorlu şubenizde stajımı tamamlamak istiyorum bilgilerinize sunarım saygılarımla

commenter

erzincan kemah myo da bankacılık ve sigortacılık bölümü okumaktayım son sınıf öğrencisiyim ığdırda ki şubenizde zorunlu stajımı yapmak ve kendimi bankanızda geliştirmek istiyorum bilgisayar ve diksiyon sertifikasına sahibim gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
tuğba aktaş | Aralık 3rd, 2013 at 10:56

OSMANIYE KORKUT ATA UN bahce meslek yuksek okulu ısletme yonetımı 1 sınf ogrencsym bankanzda staj yapmak ıstyrm

commenter

Bursa Uludağ Üniversitesi 3. sınıf maliye öğrencisi ve ayrıca işletme bölümünde çift anadal yapmaktayım.Nilüfer/Bursa şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim

commenter
ALİHAN DOKUR | Aralık 20th, 2013 at 22:49

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKASNIZIN İSTANBUL AVRUPA YAKSASINDAKİ HERHANGİ BİR ŞUBESİNDE SRAJ YAPMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM

commenter
Elif yıldız | Ocak 20th, 2014 at 20:18

Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Gördes Meslek Yüksek Okulu Maliye bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.
Manisa merkezde oturmaktayım. Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Manisa şubesi/Mesir şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
semra karabulut | Şubat 10th, 2014 at 22:01

Merhaba ben trakya üniversitesi keşan yusuf çapraz uygulamalı bilimler yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık okuyan 2. Sınıf öğrencisiyim. Zorunlu 40 günlük stajımı sizin güvenilir ve yüksek hizmet kaliteniz koşullarında Tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum, gereğini arz ederim saygılar..

commenter
ZERİFE AYDIN | Şubat 11th, 2014 at 17:05

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİĞİM YAZ STAJIMI DİYARBAKIRDAKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Aykut Güldal | Şubat 15th, 2014 at 19:56

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel:0534 560 32 31

commenter
Başak ÖZTÜRK | Şubat 17th, 2014 at 18:23

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.40 iş günü zorunlu olan stajımı Manisa`nın Soma ilçesinde şubenizde yapmak istiyorum.Bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.Saygılarımla arz ederim.

commenter
SİBEL ARSLAN | Şubat 20th, 2014 at 20:41

MERHABA ,KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM .HATAY ANTAKYA DA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZIN ZORUNLU STAJ YAPMAM GEREKİYOR ANTAKYA ŞUBENİZDE STAJYER ÖĞRENCİNİZ OLMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNECEĞİM .TEŞEKKÜRLER

commenter
Rezzan Geriş | Şubat 22nd, 2014 at 14:28

Ben pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat 2. Sinif ogrencisiyim yaz icin balikesir burhaniye subesinde staj yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter

Gazi üniversitesi bankacılık ve sigortacılık yüksekokulu 3. sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı aksaray şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

commenter
Eminenur Gülen | Şubat 26th, 2014 at 20:26

İsparta Yalvaç halkla ilişkiler bölümü 1 sınıf öğrencisiyim.Yaz zorunlu stajımı HATAY Antakya şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını rica ederim.

commenter
MERVE KÜLÜ | Mart 13th, 2014 at 23:50

ISPARTA YALVAÇ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YALVAÇ’TA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZ ZORUNLU STAJIMI YALVAÇ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Adıyaman Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu30 günlük staj yapmak zorundayım.Stajımı bakanızın MERSİN MERKEZ şubesinde yapmak istiyorum Gereginin yapılmasını önemlie arz ederim.

commenter
ümmügülsüm şahin | Mart 15th, 2014 at 00:47

KARDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM. YENİBOSNA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAK İSTEDİGİM STAJIMI 2014 YAZ DÖNEMİNDE YENİBOSNA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Ömer Paylal | Mart 20th, 2014 at 11:30

yi günler.
Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi Akbank gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.Stajımı Diyarbakır,İzmir ile çevre iller ve İstanbul Şubelerinizden herhangi birinde yapmak itediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Ömer Paylal | Mart 20th, 2014 at 11:35

yi günler.
Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi Garanti Bankası gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.Stajımı Diyarbakır,İzmir ile çevre iller ve İstanbul Şubelerinizden herhangi birinde yapmak itediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
cansu özturhan | Mart 20th, 2014 at 19:19

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İktisat bölümü 2.sınıf ögrencisiyim 2014 Yaz döneminde Mersin Tarsus subelerinden birinde stajımı yapmak istiyorum .Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
müge kaynaş | Mart 26th, 2014 at 00:03

Anadolu üniversitesi iktisat bölümü 2.sınıf öğrenciyim.2014 yaz döneminde Garanti bankasında staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
müge kaynaş | Mart 26th, 2014 at 00:04

Anadolu üniversitesi iibf iktisat bölümü 2.sınıf öğrenciyim.2014 yaz döneminde Garanti bankasında staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Y

commenter
merve yıldırım | Mart 26th, 2014 at 00:12

Dokuz Eylül Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum. İzmir Buca’da olabilir. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

commenter
BENAZİR BALÇIK | Nisan 1st, 2014 at 22:19

Benazir Balçık
Kumlu geçit emlak konutları yakut sokak A1-9 Kat : 3 Daire:15
Çerkezköy /TEKİRDAĞ

05422079420
Email : Beno.59@outlook.com

KİŞİSEL BİLGİLER

Doğum Tarihi: 30/11/1992
Medeni Durumu: Bekar

EĞİTİM BİLGİLERİ

2006-2010 Çerkezköy Ticari Sanayi Odası Lisesi

2011 Bülent Ecevit Üniversitesi
Lisans, İktisat Bölümü (3.sınıf)
Açık öğretim İnsan Kaynakları yönetimi (2.sınıf )
SERTİFİKALAR ve KURSLAR
‘’Kariyer yönetimi ve Kariyer belirleme’’Sertifikası
‘’Uluslar arası Satış ve Pazarlama,Diksiyon Sertifikası
‘’Dış Ticaret ve Lojistik’’ Sertifikası
‘’Beden dili ve Etkili İletişim’’ Sertifikası

Kurs :İngilizce (orta derece) Gereğinin yapılmasını arz ederiim.

commenter
Berivan SOLMAZ | Nisan 6th, 2014 at 14:52

staj başvurusu yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

commenter

Ben Uşak Üniversitesi bankacılık ve sigortacılk bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın bana yeni tecrübeler kazandıracağını düşündüğüm için sizinle çalışmak istiyorum.Eskişehir de olan şubenizde çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ersin ADIGÜZEL | Nisan 10th, 2014 at 00:59

MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR;DA İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI D.BAKIR;DAKİ SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
Mehmet Alinur Turhan | Nisan 10th, 2014 at 16:49

Merhabalar iyi çalışmalar . Mehmet Alinur ben Ege Üniversitesi İktisat bölümü öğrencisiyim . Bankanız ve kendi kariyerimin yararına bankanıza staj başvurusunda bulunmak istiyorum . Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar..

commenter
AYTEN KÖMÜR | Nisan 14th, 2014 at 14:44

merhaba Adnan Menderes Üniversitesi Sümer Kampüsünde Bankacılık ve Sigortacılık okuyorum izmir Karabağlar Şubesinde staj yapmak istiyorum bilginize iyi çalışmalar

commenter
Ümit ÜLKER | Nisan 14th, 2014 at 19:08

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İİBF/İKTİSAT 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM GELECEKTE BİR İŞ KAYGISI YAŞAMAMAK VE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEK İÇİN TÜRKİYENİN EN KÖKLÜ OLAN BANKANIZDAN BANA ÇOK ŞEY KATACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN STAJIMI BANKANIZDA YAPMAYI İSTİYORUM. GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDRİM
05454897593

commenter
Tansu Başcan | Nisan 15th, 2014 at 12:39

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat 3.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Dilara Miçooğulları | Nisan 22nd, 2014 at 23:39

Merhaba Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Hatay Antakya şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter

MERHABA;
MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ AHMETLİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 2. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJI İÇİN MANİSA MERKEZ DE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
EBRU KATFAR

commenter
GÜLŞAH YÖNDEMLİ | Nisan 23rd, 2014 at 20:09

Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde staj yaparak kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
TUĞÇE TÜRKMEN | Nisan 24th, 2014 at 23:54

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI MANİSA MERKEZ SUBENİZDE YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 05548386154

commenter
Merve ÜRKMEZ | Nisan 25th, 2014 at 15:42

Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Zeynep SARIKAYA | Nisan 28th, 2014 at 22:01

Merhabalar, ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Ankara’da bankanızın herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum. İlgilenmenizi rica ediyorum.

commenter

Merhaba ben Balikesir Meslek Yüksek Okulunda İşletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı Balikesirde ki Şubeleriniz den herhangi birinde yapmak istiyorum.İlgilenmenizi rica ediyorum.

commenter
gülay tuncan | Nisan 30th, 2014 at 20:59

dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:30

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:32

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

commenter
Dilara Abraş | Mayıs 4th, 2014 at 17:48

Dilara Abraş Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent MYO Dış Ticaret 2. sınf öğrencisiyim. Zorunlu yaz Stajımı Elazığ Merkez Şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
Melek Azapoglu | Mayıs 4th, 2014 at 23:20

Merhaba ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

ben mekiye ikto 11 sınıf öğrencisiyim 12.sınıf için staj yapmak istiyorum
gereğinin yapılmasını arz ederim

Diyarbakır

commenter

ben mekiye ikto 11 sınıf öğrencisiyim 12.sınıf için staj yapmak istiyorum
gereğinin yapılmasını arz ederim

Diyarbakır/yenişehir

commenter
yasemin Bodur | Mayıs 30th, 2014 at 16:44

Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubesinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ayşegül ACEROL | Haziran 7th, 2014 at 14:57

Niğde Üniversitesi Kamu yönetimi 2014 mezunuyum. 23-27 Haziran 2014 tarihleri arasında Ankara da Sermaye Piyasası Kurulunda eğitim seminerine katılacağım. Daha sonra bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Cumhuriyet Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim Zonguldak Eregli şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Afyon kocatepe üniversitesi istatistik bölümü ögrencisiyim 3 sınıfa geçmiş bulunmaktayım. onun dısında dısardan bankacılık ve sıgortacılık bölümü okumaktayım. bankanızda staj yapmak istiyorum

commenter

Ben Yönetici Asistanlığı okuyorum staj yeri arıyorum kendimi daha iyi geliştirmek için sizin bankanızda staj görmek istiyorum bu mümkünmü acaba ?

commenter
fatma nur gafar | Ağustos 8th, 2014 at 23:48

gaziosmanpasa universitesinde iibf fakültesinde iktisat 4 sınıf ögrencisiyim bankanızın tokat şubesinde staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.
gsm: 05067558387

commenter
hülya baltacı | Ağustos 11th, 2014 at 13:00

lise öğrencisiyim alanım borsa ve finansman bankada staj yapmak istiyorum. ilgilenmenizi arz ederim.

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: