Garanti Bankası Staj Başvurusu 2017

Staj

Üniversiteyi bitirdikten sonra her gencin gelecek kaygısı yüzünden endişeye kapıldığını biliyoruz. Bu yüzden kafanızdaki soru işaretlerinin nasıl çözüme kavuşacağının bilincindeyiz. Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz açısından, siz üniversite öğrencilerine genel müdürlük birimlerimizde, bölge müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.

Garanti bankası staj başvuru haberleri aracılığıyla üniversiteli genç arkadaşlarımıza staj programı hakkında bilgiler sunmaktayız. Garantili staj programının, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve genel müdürlük birimlerimizi daha yakından tanıyıp tecrübe etmenizin tam zamanı! Bu program size İstanbul’daki genel müdürlüğümüzde farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garantili olabileceğiniz, staj sonunda projeleriniz birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği, tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Garantili Gelecek Staj Programı

Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti Bankası’nda çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir staj programı hazırladık.
Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.

Eğer 1.ve 2. Sınıf öğrencisiysen;

Bu staj programında; Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde Haziran- Eylül  tarihleri arasında, 45 günlük sürelerle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsin.

Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;

Garanti Bankası’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin.
Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yönetici adayı olarak Management Trainee/Sales Trainee  mülakat sürecine dahil olabilirsin.
Garantili Gelecek Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

Garantili staj programında genel müdürlük ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca 6 ile 10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Garanti bankası staj başvuru ilanları için tıklayın.

 

Aramalar: , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

228 Comments

 • hülya baltacı

  lise öğrencisiyim alanım borsa ve finansman bankada staj yapmak istiyorum. ilgilenmenizi arz ederim.

 • fatma nur gafar

  gaziosmanpasa universitesinde iibf fakültesinde iktisat 4 sınıf ögrencisiyim bankanızın tokat şubesinde staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.
  gsm: 05067558387

 • sinem

  Ben Yönetici Asistanlığı okuyorum staj yeri arıyorum kendimi daha iyi geliştirmek için sizin bankanızda staj görmek istiyorum bu mümkünmü acaba ?

 • leman

  Afyon kocatepe üniversitesi istatistik bölümü ögrencisiyim 3 sınıfa geçmiş bulunmaktayım. onun dısında dısardan bankacılık ve sıgortacılık bölümü okumaktayım. bankanızda staj yapmak istiyorum

 • Hilal

  Cumhuriyet Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim Zonguldak Eregli şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ayşegül ACEROL

  Niğde Üniversitesi Kamu yönetimi 2014 mezunuyum. 23-27 Haziran 2014 tarihleri arasında Ankara da Sermaye Piyasası Kurulunda eğitim seminerine katılacağım. Daha sonra bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.sınıf İktisat bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubesinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • yasemin Bodur

  Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • mekye

  ben mekiye ikto 11 sınıf öğrencisiyim 12.sınıf için staj yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim

  Diyarbakır/yenişehir

 • mekye

  ben mekiye ikto 11 sınıf öğrencisiyim 12.sınıf için staj yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim

  Diyarbakır

 • Melek Azapoglu

  Merhaba ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Dilara Abraş

  Dilara Abraş Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent MYO Dış Ticaret 2. sınf öğrencisiyim. Zorunlu yaz Stajımı Elazığ Merkez Şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arzederim.

 • Serhat TEKBAŞ

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • Serhat TEKBAŞ

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • gülay tuncan

  dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 • Kenan KAVAK

  Merhaba ben Balikesir Meslek Yüksek Okulunda İşletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı Balikesirde ki Şubeleriniz den herhangi birinde yapmak istiyorum.İlgilenmenizi rica ediyorum.

 • Zeynep SARIKAYA

  Merhabalar, ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Ankara’da bankanızın herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum. İlgilenmenizi rica ediyorum.

 • Merve ÜRKMEZ

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • TUĞÇE TÜRKMEN

  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ IKTISADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ ÖGRENCISIYIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI MANİSA MERKEZ SUBENİZDE YAPMAK ISTIYORUM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 05548386154

 • GÜLŞAH YÖNDEMLİ

  Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde staj yaparak kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • ebru katfar

  MERHABA;
  MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ AHMETLİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 2. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJI İÇİN MANİSA MERKEZ DE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
  EBRU KATFAR

 • Dilara Miçooğulları

  Merhaba Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Hatay Antakya şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • Tansu Başcan

  Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat 3.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • Ümit ÜLKER

  NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İİBF/İKTİSAT 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM GELECEKTE BİR İŞ KAYGISI YAŞAMAMAK VE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEK İÇİN TÜRKİYENİN EN KÖKLÜ OLAN BANKANIZDAN BANA ÇOK ŞEY KATACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN STAJIMI BANKANIZDA YAPMAYI İSTİYORUM. GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDRİM
  05454897593

 • AYTEN KÖMÜR

  merhaba Adnan Menderes Üniversitesi Sümer Kampüsünde Bankacılık ve Sigortacılık okuyorum izmir Karabağlar Şubesinde staj yapmak istiyorum bilginize iyi çalışmalar

 • Mehmet Alinur Turhan

  Merhabalar iyi çalışmalar . Mehmet Alinur ben Ege Üniversitesi İktisat bölümü öğrencisiyim . Bankanız ve kendi kariyerimin yararına bankanıza staj başvurusunda bulunmak istiyorum . Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar..

 • ersin ADIGÜZEL

  MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR;DA İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI D.BAKIR;DAKİ SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 • yeliz

  Ben Uşak Üniversitesi bankacılık ve sigortacılk bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın bana yeni tecrübeler kazandıracağını düşündüğüm için sizinle çalışmak istiyorum.Eskişehir de olan şubenizde çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir