Fox Tv İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Şaypa

Fox Tv İş Başvurusu

Fox Tv firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Fox Tv yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Fox Tv iş ilanları mevcuttur.

İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için pozisyon adının üzerine tıklayınız.

Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

Fox Tv’ye iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurunuz.

Fox Tv Hakkında

TGRT; İhlas Holding’e bağlı olan Huzur Radyo TV A.Ş.’ye aitti. Satış işlemi 17 Aralık 2004 tarihinde gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından bildirildi. Bu satış ile birlikte şirketin %56.5’i’te devredilmiş oldu. TGRT’yi satın alan ABD’li medya grubu News Corporation’ın sahibi Rupert Keith Murdoch’dır. News Corporation daha sonra bu şirketin diğer hissedarlarıyla da anlaşarak şirketin tümünü satın aldı.[1]

Smackdown ile Raw bu kanalda yayımlanmış, daha sonra Smart spor hd kanalına geçmiştir. İki şovun da spikerleri Bülent Ülgen veAli Aydın’dır.

Bu satış işlemi, İhlas Yayın Holding AŞ’nin bağlı ortaklığı olan TGRT Haber TV AŞ ve bu şirketin bünyesinde bulunan TGRT Haberve TGRT FM radyosunu kapsamamaktadır.

News Corporation, bu işlemi Ahmet Ertegün ile birlikte gerçekleştirdi. Ahmet Ertegün’ün Atlantic Records şirketiyle anılan şirket Şubat 2007’den beri içerisinde FOX adıyla kiralanan eskiden Et ve Balık Kurumu’na ait olan binadan yayın yapmaktadır.

18 Kasım 2008’de FOX, yıllardan beri TRT’nin yayınını gerçekleştirdiği, 2016 Yaz Olimpiyatları ve 2020 Yaz Olimpiyatları’nın yayın haklarını, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nden (IOC) satın aldı.[2]

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz

 

Aramalar: , , ,

 

Paylaş 
 
 

51 Comments

  • Arif İpek

    Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir