Finansbank Staj Başvurusu 2017

Staj

Üniversitede okuyan genç nesillimize kariyerleri için ilk adımı atma fırsatı sunuyoruz. Gelecek kaygısı her geçen gün artan öğrencilik yaşamında artık ileri düşüncede bankacılık adına geniş bilgilere sahip olma zamanı gelmiştir. Genel müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde haziran, temmuz, ağustos eylül aylarında minimum 1 ay maksimum 2 ay tam zamanlı staj yapabilecek stajyerler aramaktayız.

Genç öğrenci arkadaşlarımızın bankamız aracılığıyla belli şartlar içerisinde staj başvurusunda bulunabilirler. Bunlar 3. ve 4. sınıf okuyan üniversite öğrencilerinin tercihen iktisadi ve idari bilimler veya mühendislik fakültelerinde okuyan öğrenciler olmaktadır. Finans staj başvuru ilanları sayesinde güncel takipleri yapabilirsiniz.

Staj Programımız

 • Bankamız sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
 • 3. ve 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksekokulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay bankamızın çeşitli genel müdürlük birimleri ve şubelerinde staj yapabilir.
 • Bankamız yaz dönemi stajyer alımları için ilanımız Nisan ayında açılmaktadır.

Staja Kabul Süreci

Sınav UygulamasıTüm stajyer adaylarına online genel yetenek sınavı uygulanır. Sınav sonucu başarılı olan adaylar mülakatlara davet edilirler.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarılı olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı grup mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara davet edilirler.

Sınavda başarılı olan şube stajyer adayları ise direkt şube müdürü ile yapılacak mülakatlara davet edilir.

Değerlendirme SüreciStaj sürelerinin sonunda ilgili birim/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı birim/şubeyi değerlendirmektedir.

Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde etkili olur.

Meslek yüksek okullarının tercihen bankacılık, sigortacılık ve muhasebe öğrencilerinden 1.sınıf öğrencisi. Genel müdürlük birimleri adayları için İstanbul ve Ankara’da genel yetenek sınavı uygulanacak olup sınavda başarılı olan adaylarımızı mülakata davet edilecektir. Finans staj başvuru haberleri ile kariyer planları yapmaya başlayabilirsiniz. Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

329 Comments

 • berfin dilan çelik

  merhaba ben ankara sincan ahmet andiçen ticaret meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanını okuyorum 12.sınıf için stajımı ankara sincan şubesinde yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

 • RIDVAN

  akdeniz ünv muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum bankanızda görev almak istiyorum arz ederim

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58

  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru TOPRAK

  ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat Bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Semra Taşdelen

  Merhabalar;
  Ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bu yaz dönemini bankanızın ankara şubelerinden herhangi birinde staj yaparak geçirmek istiyorum.
  Gereğini arz ederim.

 • rasime yapar

  ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum aydın merkez ya da izmit gebze bölgelerinizde ki bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Serhat TEKBAŞ

  Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

 • HATİCE ATEŞ

  Merhaba; ben Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Adana Kozanda ikamet ediyorm. Zorunlu stajım olmamakla birlikte deneyim sahibi olmak amaçlı Adana merkez şubenizde staj yapmak istiyorm. Gereğinin yapılmasını arz ederm.

 • gülay tuncan

  dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 • yasemin

  İstanbul Üniversitesi matematik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık alanında staj yapmak bu alanda deneyim kazanmak istiyorum.

 • Hulde Özel

  Merhaba. Giresun Ünivetesi Alucra Turan Bulutçu MYO 2.sınıf maliye bölümü ögrencisiyim yaz dönemi 20 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyoum gereginin yapılmasını arz ederim.
  REFERANS : Finansbank Nazilli şube müdürü Mehmet Bilge Cengiz

 • yeliz

  Ben Uşak Üniversitesi MYO Bankacılık ve Sigortacılk 1.sınıf öğrencisiyim 2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum Eskişehir de ikamet etmekteyim ve orada yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Demet BARAN

  Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 • ömer sevinç

  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN DENİZLİ SUBELERİDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

 • müge

  Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Finansbank bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.ileri seviyede yabancı dilim var(ingilizce).Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Gülizar Özcan

  merhabalar… Denizli pamukkale üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene yapmam gereken zorunlu yaz stajımı denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinize arz ederim.

 • semra karabulut

  Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu 40 günlük stajımı tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Hasan Sezgin

  Trakya üniversitesi keşan yusuf çapraz uygulamalı bilimler yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 3.sınıf öğrencisiyim stajımı edirne uzunköprü ilçesinde finansbank şubesinde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

 • SEMRA

  Manisa Celal Bayar Üniversitesinde okuyorum.3.sınıf Bankacılık ve Finans bölümü öğrencisiyim.40 iş günü zorunlu olan stajımı Manisa`nın Soma ilçesinde Finansbank şubesinde yapmak istiyorum.Bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.Saygılarımla arz ederim.

 • Ayşe Aykut

  19 Şubat 2014 Artvin Çoruh Üniversitesinde ikinci siniftayim bankacilik ve sigortacilik bölümünde okuyorumyaz stajimi şanlıurfa finans bank ta yapmak istiyorum gereginin yapilmasini arz ederim

 • Başak ÖZTÜRK

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

 • Aykut Güldal

  Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
  tel:0534 560 32 31

 • atiye

  Erzincan üniversitesi 1. sınıf iktisat öğrencisiyim. yaz dönemi boyunca bankanızın Manisa Turgutlu ilçesinde staj yapmak istiyorum.05395608493 Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • semra karabulut

  Merhaba ben trakya üniversitesi keşan yusuf çapraz uygulamalı bilimler yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyan 2. Sınıf öğrencisiyim.40 günlük zorunlu stajımı sizin güvenilir yüksek hizmet kaliteniz koşullarında Tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum, gereğinin yapılmasını arz ederim..

 • EMİNE ECE

  CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Gördes Meslek Yüksek Okulu Maliye bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.
  Manisa merkezde oturmaktayım. Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Manisa şubesinde yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Elif yıldız

  Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

 • SEMİHA SÖNMEZ

  Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. İngilizce ve Almanca dillerini orta seviye bilmekle beraber Microsoft Ofis Programı ve Diksiyon sertifikam var. Ayrıca şuanda ön muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe kursuna devam etmekte veiş ve sosyal hayat kursumu bitirmiş olup, sertifikamı alamaya hak kazanmış bulunuyorum. İş deneyimim de mevcuttur.

 • atiye

  Erzincan Üniversitesi 1. sınıf iktisat öğrencisiyim.Turgutlu/Manisa şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir