Finansbank Staj Başvurusu ve İş İlanları 2018

Staj

Üniversitede okuyan genç nesillimize kariyerleri için ilk adımı atma fırsatı sunuyoruz. Gelecek kaygısı her geçen gün artan öğrencilik yaşamında artık ileri düşüncede bankacılık adına geniş bilgilere sahip olma zamanı gelmiştir. Genel müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde haziran, temmuz, ağustos eylül aylarında minimum 1 ay maksimum 2 ay tam zamanlı staj yapabilecek stajyerler aramaktayız.

Genç öğrenci arkadaşlarımızın bankamız aracılığıyla belli şartlar içerisinde staj başvurusunda bulunabilirler. Bunlar 3. ve 4. sınıf okuyan üniversite öğrencilerinin tercihen iktisadi ve idari bilimler veya mühendislik fakültelerinde okuyan öğrenciler olmaktadır. Finans staj başvuru ilanları sayesinde güncel takipleri yapabilirsiniz.

Staj Programımız

 • Bankamız sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.
 • 3. ve 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış lisans öğrencileri ve 2. sınıfa geçmeye hak kazanmış meslek yüksekokulu öğrencileri yaz döneminde minimum 1 ay, maksimum 2 ay bankamızın çeşitli genel müdürlük birimleri ve şubelerinde staj yapabilir.
 • Bankamız yaz dönemi stajyer alımları için ilanımız Nisan ayında açılmaktadır.

Staja Kabul Süreci

Sınav UygulamasıTüm stajyer adaylarına online genel yetenek sınavı uygulanır. Sınav sonucu başarılı olan adaylar mülakatlara davet edilirler.

Mülakat Aşaması

Sınavda başarılı olan Genel Müdürlük stajyer adayları önce insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı grup mülakatlara, sonrasında ise işkolu yöneticilerinin katıldığı birebir mülakatlara davet edilirler.

Sınavda başarılı olan şube stajyer adayları ise direkt şube müdürü ile yapılacak mülakatlara davet edilir.

Değerlendirme SüreciStaj sürelerinin sonunda ilgili birim/şube stajyeri, stajyer ise staj yaptığı birim/şubeyi değerlendirmektedir.

Yapılan değerlendirmeler stajyerlerin bir sonraki dönem stajlarında ve mezun olduklarında dahil oldukları işe alım süreçlerinde etkili olur.

Meslek yüksek okullarının tercihen bankacılık, sigortacılık ve muhasebe öğrencilerinden 1.sınıf öğrencisi. Genel müdürlük birimleri adayları için İstanbul ve Ankara’da genel yetenek sınavı uygulanacak olup sınavda başarılı olan adaylarımızı mülakata davet edilecektir. Finans staj başvuru haberleri ile kariyer planları yapmaya başlayabilirsiniz. Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

329 Comments

 • berfin dilan çelik

  merhaba ben ankara sincan ahmet andiçen ticaret meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanını okuyorum 12.sınıf için stajımı ankara sincan şubesinde yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

 • RIDVAN

  akdeniz ünv muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum bankanızda görev almak istiyorum arz ederim

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
  Telefon : 05355516349
  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Tuğçe Karataş

  Adı soyadı : Tuğçe Karataş
  Doğum tarihi : 12.02.1997
  İl-ilçe : Antalya-Manavgat
  Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58

  Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir