Finansbank Staj Başvurusu 2014

Kariyer.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın!


Staj

Üniversitede okuyan genç nesillimize kariyerleri için ilk adımı atma fırsatı sunuyoruz. Gelecek kaygısı her geçen gün artan öğrencilik yaşamında artık ileri düşüncede bankacılık adına geniş bilgilere sahip olma zamanı gelmiştir. Genel müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde haziran, temmuz, ağustos eylül aylarında minimum 1 ay maksimum 2 ay tam zamanlı staj yapabilecek stajyerler aramaktayız.

Kariyer.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın!


Genç öğrenci arkadaşlarımızın bankamız aracılığıyla belli şartlar içerisinde staj başvurusunda bulunabilirler. Bunlar 3. ve 4. sınıf okuyan üniversite öğrencilerinin tercihen iktisadi ve idari bilimler veya mühendislik fakültelerinde okuyan öğrenciler olmaktadır. Finans staj başvuru ilanları sayesinde güncel takipleri yapabilirsiniz.

Meslek yüksek okullarının tercihen bankacılık, sigortacılık ve muhasebe öğrencilerinden 1.sınıf öğrencisi. Genel müdürlük birimleri adayları için İstanbul ve Ankara’da genel yetenek sınavı uygulanacak olup sınavda başarılı olan adaylarımızı mülakata davet edilecektir. Finans staj başvuru haberleri ile kariyer planları yapmaya başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.329 Yorum yapılmış: "Finansbank Staj Başvurusu 2014"

commenter

finansbank da staj yapmak istiyorum.

commenter
ŞEYMA ONAK | Mart 26th, 2013 at 18:45

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ
3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM ..
GEREGİNİ ARZ EDERİM..

commenter

İSTABUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL GAZİOSMANPAŞADA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
Yasemin YILDIRIM | Mart 28th, 2013 at 01:52

Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 1. Sınıf öğrencisiyim.Bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini Arz Ederim.

commenter

Kocaeli üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum.Mezuniyetimin geçerli olabilmesi için zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim. Saygılar

commenter
Ezgi Köseoğlu | Mart 30th, 2013 at 12:41

İstanbul Arel Üniversitesi İşletme bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. Tam burslu okumaktayım.Zorunlu stajımı bankanızda yapmak ısterim.Tesekkur ederım.

commenter

dokuz eylül üniversitesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Gülşah güvercin | Nisan 1st, 2013 at 00:52

Doluz eylül üniversitesi maliye bölümü 3.sınıf ögrencisiyim bu yaz bankanizda tecrübe edinmek için staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
SELİN BAKSİ | Nisan 1st, 2013 at 16:49

Çukurova üniversitesi İİBF EKONOMETRİ bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için bankanızda yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi EKONOMETRİ bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Yasemin DOĞRU | Nisan 1st, 2013 at 18:06

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi EKONOMETRİ bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim..

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf İktisat(%30 ingilizce) ögrencisiyim.Tecrübe edinmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf %30ingilizce iktisat bölümü ögrencisiyim.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum. Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkür.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

commenter
BÜŞRA GÖKÇEN | Nisan 2nd, 2013 at 13:03

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM . GEREĞİĞNİ ARZ EDERİM

commenter
Çisem YÜRÜK | Nisan 2nd, 2013 at 14:46

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde bankanızın Manisa Şubesinde staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter
Kübra Köseoğlu | Nisan 2nd, 2013 at 18:00

Hacettepe Üniversitesi 3. sınıf İktisat(İngilizce) öğrencisiyim. Yaz dönemi tecrübe edinmek adına bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için TOKAT ŞUBESİNDEKİ bankanızda staj yapmak istiyorum.Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
Demet YILDIZ | Nisan 4th, 2013 at 16:26

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum . Gereğini arz ederim .

commenter

KARADNİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İÇİN FİNANSBANK SAKARYA ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.EREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
Demet ŞAHİN | Nisan 5th, 2013 at 01:13

Karamanoğlu Mehmet bey üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi için Finansbank İstanbul Ümraniye şubesinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederm

commenter
BETÜL GÜLLÜ | Nisan 5th, 2013 at 10:31

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖGRENCİSİYİM.HATAY DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİ ARZ EDERİ.

commenter
ELİF İÇLEK | Nisan 5th, 2013 at 13:34

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE 4. SINIF MALİYE ÖĞRENCİSİYİM.SERMAYE PİYASASI KURULU İSTANBUL ŞUBESİNDE 1 HAFTA EĞİTİM ALDIM.YAZ DÖNEMİ İÇİN OSMANİYE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Demet YILDIZ | Nisan 5th, 2013 at 22:53

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Yalova şubesinde staj yapmak istiyorum . Gereğini arz ederim .

commenter
İLHAMİ SATILMIŞ | Nisan 7th, 2013 at 01:44

ORDU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM AMASYA/MERZİFON ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
İLHAMİ SATILMIŞ | Nisan 7th, 2013 at 01:48

ORDU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM AMASYA/MERZİFON ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ 1 AY STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Bülent ecevit üniversitesi işletme yönetimi birinci sınıf ögrencisiyim ve Haziran ayında bir aylık zorunlu stajım var yardım olabilirseniz çok sevinirim.Ve çok teşekkür ederim.

commenter
Eda Sezen SAYAN | Nisan 8th, 2013 at 11:40

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BANDIRMA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.TECRÜBE KAZANMAK VE BANKACILIK SEKTÖRÜ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK AMACIYLA YAZ DÖNEMİ STAJIMI DENİZLİ SALTAK SUBENİZDE VEYA BALIKESİR BANDIRMA SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
DÜRDANE ÖZERENLER | Nisan 8th, 2013 at 20:53

Niğde üniversitesi işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yanı sıra Karatekin üniversitesinde 80 saatlik sermaye piyasası egitimi, temel bankacılık eğitimi aldım. Yaz döneminde mersin şubelerinizden birinde tecrübe edinmek adına zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

İstanbul Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum. Ataşehir’de oturuyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
azize aktan | Nisan 8th, 2013 at 22:40

Dicle Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Diyarbakır’daki bankanızda staj yapmak istiyorum.
Bilgilerinize arz ederim.

commenter

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ NEDENİYLE VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK AÇISINDAN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE ADANA’DA BULUNAN BARAJYOLU ŞUBESİ’NDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ESRA KULLUK | Nisan 9th, 2013 at 07:19

KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KONYADAKİ ŞUBELERİNİZDE YAZ DÖNEMİ İÇİN STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

yozgat akdağmadeni myo bankacılık ve sigortacılık okuyorum. kendimi daha iyi geliştirmek için bankanızda çalışmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter

yozgat akdağmadeni myo bankacılık ve sigortacılık okuyorum. kendimi daha iyi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter

yozgat akdağmadeni myo bankacılık ve sigortacılık okuyorum. adana turgut özalda oturuyorum bankanızda staj yapmak istiyorum teşekkürler.

commenter

adnan menderes üniverstesinde işletme yönetimi bölümünü okuyorum bankanızda staj yapmak kendimi geliştirmek istiyorum geregini arz ederim

commenter
DUYGU KIYMACI | Nisan 9th, 2013 at 10:41

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY-DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
DUYGU KIYMACI | Nisan 9th, 2013 at 10:47

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY-DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
HACER TANRIVERDİ | Nisan 9th, 2013 at 15:11

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim öğrenimin hayatımda etkili olacağına inandığım için konya şubelerinde birinde staj yapmak istiyarum

commenter
DERYA PEHLİVAN | Nisan 9th, 2013 at 15:12

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK SEKTÖRÜ HAKKINDA BİLGİ EDİNİP,TECRÜBE KAZANMAK İSTİYORUM.YAZ DÖNEMİ STAJIMI UŞAK MERKEZ ŞUBENİZDE YA DA KARAMAN MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
halime kanmaz | Nisan 9th, 2013 at 15:33

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM DENEYİM KAZANMAK İCİN KONYA SUBESİN DE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:01

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce,orta derecede almanca biliyorum.Tecrübe edinmek adına yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz derim.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:09

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce biliyorum.Tecrübe edinmek adına yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ecem Soykök | Nisan 9th, 2013 at 16:27

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim bankanızda okulumdan öğrendiğim teorik bilgilerle stajımı yaparak tecrübe kazanmak istiyorum. ikamet ettiğim yer Balıkesir/Edremit

commenter
funda arslan | Nisan 9th, 2013 at 20:50

yozgat akdağmadeni myo bankacılık ve sigortacılık okuyorum. ığdır da oturuyorum kendimi daha iyi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum teşekkürler.

commenter

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN HATAY ANTAKYA ŞUBESİNDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE DAHA VERİMLİ OLMAK ADINA BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.ARAPÇA VE ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKKÜRLER

commenter
BAHAR BAŞLI | Nisan 9th, 2013 at 21:54

USTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN HATAY ANTAKYA ŞUBESİNDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE DAHA VERİMLİ OLMAK ADINA BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.ARAPÇA VE ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKKÜRLER

commenter
MERVE YAKIŞAN | Nisan 10th, 2013 at 16:52

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KELES MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM. TEMMUZ-AĞUSTOS DÖNEMİNDE 1 AYLIK STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

TLF:5349691808 – 543 4550762

commenter

MERHABA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS ÖRGÜN 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM DENEYİM KAZANMAK VE PRATİKTE KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA ORDU DA Kİ ŞUBELERİNİZDEN HERHANGİ BİRİNDE BANKANIZDA YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

commenter
SAİME ARSLAN | Nisan 10th, 2013 at 17:11

Sayın yetkili,
Adıyaman Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim.Üniversitemde aldığım eğitimi bankanızda yapmayı arzu ettiğim stajla birleştirmek istiyorum. Bankanızda yapacağım stajla bankanıza değer katarken kendimi de geliştireceğime inanıyorum.
insan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü ve takım çalışmasına yatkın biri olarak kendime güveniyorum.
Uygun görmeniz halinde daha detaylı bilgi vermek için karşılıklı görüşmek isterim.
ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.
saygılarımla,

commenter

Marmara Üniversitesi Sigortacılık Bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Karacabey/BURSA şubenizde yaz dönemi stajı yapmak istiyorum. Gereği için arz ederim. İyi Çalışmalar.

commenter

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA AYDIN NAZİLLİ SUBENİZDE ,YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM YAZ STAJINI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
beyzanur Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 13:59

okuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka derslari almis bulunuyorum ayrica disardanda isletme öğrencisiyim.Karadeniz eregli, inegöl,izmir subelerinizde uygun olan bankanizda staj yapmak istiyorum.gereginin yapilmasini arz ederim

commenter
beyza Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 14:02

okuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve finansal matematik dersini aliyorom.ayrica anadolu Üniversitesi isletme öğrencisiyim.Karadeniz eregli, inegöl,izmir subelerinizde uygun olan bankanizda staj yapmak istiyorum.gereginin yapilmasini arz ederim

commenter
CEREN AKSAKAL | Nisan 11th, 2013 at 14:03

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KENDİMİ GELİŞTİRMEK VE İŞ HAYATIMDA PRATİKLİK KAZANMAK AMACIYLA BANKANIZDA YAZ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

istanbul üniversitesi 1.sınıf banka öğrencisiyim yaz döneni zorunlu stajım var subenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

iyi günler kolay gelsin.Celal Bayar üniversitesi Ahmetli meslek yüksekokulu bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrenciyim. 20 günlük zorunlu stajımı Mersin Erdemli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. İyi çalışmalar…

commenter

Boğaziçi Üniv. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ 3.Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Beyoğlunda oturuyorum yaz dönemi stajı için sizinle çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

commenter

çukurova üniversitesi iibf ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim mesleki kariyerime başlamadan önce yaz stajı ile bankanızda bir tecrübe edinmek ve bu sektöre bir adım atmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim..

commenter
hatice karagöz | Nisan 12th, 2013 at 14:18

çanakkale on sekiz mart üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıföğrencisiyim. bankanızda tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek amacıyla yaz dönem stajında özellikle istanbul avcılar çevresi şubelerinizde fırsat vermenizi arz ediyorum…

commenter
Gül Yıldırım | Nisan 12th, 2013 at 16:50

kocaeli üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Nurettin Engin | Nisan 14th, 2013 at 00:03

Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Başakşehir’de oturuyorum. İzmir Buca’da olabilir. Yaz döneminde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

commenter

Afyon kocatepe üniversitesin de bankacılık ve sigortacılık 1.sınıfta okumaktayım adana ceyhan şubesi veya adana şubeleriniz de zorunlu stajımı yapmak istiyorum.

commenter
Gurbet AZBOY | Nisan 14th, 2013 at 20:40

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksek Okulu 2. Sınıf öğrencisiyim yaz döneminde İstanbul Yakacıktaki Şubenizde zorunlu stajımı yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Güler ERBAŞI | Nisan 15th, 2013 at 14:48

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3.sınıf Öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve iş hayatında deneyim kazanmak adına bankanızın İstanbul Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Nurselin HALICIOĞLU | Nisan 15th, 2013 at 14:55

Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3.sınıf Öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve iş hayatında deneyim kazanmak adına bankanızın Kırklareli Lüleburgaz veya İstanbul Avrupa yakasında bulunan herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

Manisa İli Alaşehir İlçesi 1993 doğumluyum. Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortalık Bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. Mesleki eğitim ve tecrübemi geliştirmek,iş dünyasında bilgilerimi pekiştirerek deneyim kazanmak adına Bankanızda gerçekleştirilen her türlü iş ve faaliyerlerde yararlı olmak amacıyla yaz dönemi staj eğitimimi Makamlarınızca da uygun görülmesi halinde Alaşehir Şubesinde yapmak istiyorum.
Konu ile ilgili yardımcı olacağınız inancıyla saygılar sunar, gereğini takdirlerinize arz ederim.

Adres : Soğuksu Mh.İstiklal Cad.No: 134 Alaşehir/Manisa
Tel : 0 505 801 43 50

commenter
emel giritli | Nisan 15th, 2013 at 22:20

Azerbaycan Devlet Iktısat Unıversıtesı Bılgısayar Uygulamalı Ekonomı bolümü 1. sınıf ogrencısıyım.Yaz donemınde Afyon Şubenızde staj yapmak ıstıyorum .Geregının yapılmasını arz ederım.

commenter
mustafa salda | Nisan 15th, 2013 at 22:22

Azerbaycan Devlet Iktısat Unıversıtesı Istatıstık bolümü 1. sınıf ogrencısıyım.Yaz donemınde Denızlı Şubenızde staj yapmak ıstıyorum .Geregının yapılmasını arz ederım.

commenter

Çanakkale 18 mart Üniversitesi ekonometri 2.sınıf öğrencisiyim mesleki kariyerim adına Manisa şubenizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim…

commenter

Kocaeli üniversitesi kandıra myo bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. İSTANBUL/ŞİLE şubenizde yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : Zeynep Abalı
Doğum Yeri ve Tarihi : Muğla/FETHİYE 21.01.1989
Telefon no : 0538 240 32 35

SERTİFİKALAR
•14 Nisan 2012 Tülin Arkun ve Özgür Saygın
Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Eğitimi
•21 Mayıs 2011 Merkez Bankası Uzmanı Dr. Doğan Karaman
Gelişmekte Olan Türkiye Ekonomisi ve Gençlere Fırsatlar Konferansı
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Lojistik Eğitimi
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Profesyonel Yöneticilik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Liderlik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Nuray Göker
Stratejik Girişimcilik Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Güçlü Konter Turizmde İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Bankacılıkta Kariyer Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
IMKB Yapısı, İşleyişi ve Hisse Senedi Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Gazetecilikte İnsan Kaynakları Eğitimi
•20 Mart 2011 Bilgisayar İşletmenliği
•16 Mayıs 2010 Doç. Dr. Muharrem Dayanç
Kültür ve Edebiyat Konferansı
•9 Mayıs 2010 Arş. Yaşar Esedullah Oğuz
Orta Asya Bölgesinde Büyük Göçler Arasındaki Rekabet Konferansı

BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFERANSLAR
•Uzman Tülin Arkun
İş yeri : Akademik Tarz Dershanesi
Telefon no : 0535 643 11 70
Email : tulin_arkun@hotmail.com

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi için Eskişehir/Merkez ya da Muğla/Fethiye şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederi.

commenter

Dumlupınar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi 1. Zorunlu Staj için Aydın/Nazilli şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter
Burcu TİTİZ | Nisan 17th, 2013 at 03:30

Trakya üniversitesi bankacılık bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Edirne\MERKEZ şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
cennet ağca | Nisan 17th, 2013 at 11:49

çukurova üniverstesi 3. sınıf ekonometri bölümü öğrencisiyim.yaz döneminde bünyenizde staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Aksu Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksekokulu’nda 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı HATAY-ANTAKYA/Çarşı Şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SAYGILAR…

commenter
Şükran ÇAM | Nisan 17th, 2013 at 14:47

Ondokuzmayıs Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde stajımı bankanızın İstanbul, Erzincan şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ŞEYMA HİLAL KALE | Nisan 17th, 2013 at 15:28

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI ADANA ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.17.04.2013

commenter

Pamukkale Üniversitesi Buldan MYO Muhasebe mezunuyum.Aynı zaman şu an Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim..Bodrum/MERKEZ şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter

Pamukkale Üniversitesi Buldan MYO muhasebe mezunuyum.Ayna zamanda Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.BODRUM/TURGUTREİS şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederm.

commenter
yagmur sönmez | Nisan 17th, 2013 at 18:12

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : yağmur sönmez
Doğum Yeri ve Tarihi : nigde/aksaray
Telefon no : 05425691046
SERTİFİKALAR
. 28 NİSAN 2012 SİGORTACILIK VE BİREYSEL EMEKLİLİK TEMEL EĞİTİMİ
.24 ARALIK 2011 DEVLET YARDIMLARI VE TÜRKİYE UYGULAMALARI EĞİTİMİ
.27 ARALIK 2012 KİŞİSEL GELİŞİM ETKİLİ İLETİŞİM, MÜLAKAT TEKNİKLERİ VE CV HAZIRLAMA EĞİTİMİ
.16 ARALIK 2012 ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ

BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFARANSLAR
ADI SOYADI:FEVZİ KATMAN
NO:05322946319

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EMET MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ TİCARET ÖGRENSİYİM . 2.SINIF’IM BU DÖNEM SATJIM SİZİN BANKAYALA YAPMAK İSTYRUM BURSA/ NÜLİFER ŞUBENİZDE YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM .GEREGİNİNN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
AYŞEGÜL HÜNDÜR | Nisan 17th, 2013 at 20:24

Bilecik üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı Bursa şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Aksaray Üniversitesi Ortaköy MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz stajımı İstanbul/İstoç şubesinizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
AYLİN ERDEM | Nisan 17th, 2013 at 23:18

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.Sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi stajımı HATAY/Dörtyol’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
gizem gulsen | Nisan 18th, 2013 at 18:06

Adnan menderes universitesi yenipazar meslek yuksek okulu bankacilik ve sigortacilik bolumu 1. Sinif ogrencisiyim . Yaz donemi stajimi balikesir / bandirmadaki subenizde yapmak istiyorum.
Gereginin yapilmasini arz ederim

commenter
burcu eğilmez | Nisan 18th, 2013 at 19:08

adıyaman üniversitesi besni meslek yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim zorunlu 45 iş günü stajımı adıyaman şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
çiğdem KAYAR | Nisan 18th, 2013 at 20:59

Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3. sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek adına ankara şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
sema OĞRAŞ | Nisan 18th, 2013 at 21:12

Turgut Özal Üniversitesi 3. sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı ankara/ çankaya şubenizde yapmak istiyorum .
GEREGİNİ ARZ EDERİM .

commenter
DUYGU SÖNMEZ | Nisan 18th, 2013 at 21:56

Dumlupınar Üniversitesi Şaphane MYO Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Iğdır merkez şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÜMİYE YILDIRIM | Nisan 18th, 2013 at 23:57

merhaba ben dicle üniversitesi çermi myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.yaz dönemi 40 günlük zorunlu stajımı DİYARBAKIR KAYAPINAR VEYA MERKEZDEKİ ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM gereğinin ypılmasını arz ederim şimdiden teşekkür ederim ne olu bizi düşünün biraz…

commenter

istanbul ünisversiteyi Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi istanbul/dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

istanbul ünisversiteyi Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi istanbul/dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim. TEL:0534 838 64 74

commenter
Merve GÜNAY | Nisan 19th, 2013 at 15:00

Dumlupınar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi 1.zorunlu stajımı BİLECİK/Bozüyük şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülfiye Karayörük | Nisan 19th, 2013 at 23:13

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı :Gülfiye Karayörük
Doğum Yeri ve Tarihi :Tavşanlı/Kütahya 04.01.1990
Telefon no : 05432506171

BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ
4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ STAJIMI TAVŞANLI/ KÜTAHYA ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

bahar donmi zorunlu stajimi ankara kizilay mamak ulus dikmevi subelerinzden herhangi birinde yapmak istyrm ilglnmezl bekliyrm

commenter
gülistan gümüş | Nisan 21st, 2013 at 00:33

Beykent üniversitesi halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 30 günlük zorunlu stajım var. Bankanızda uygun bir pozisyonda istanbulda yaz dönemi staj programına katılmak istiyorum. teşekkür ederim.

commenter
ecem börekci | Nisan 21st, 2013 at 16:58

Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi staj programınızından yararlanmak istiyorum. İzmir şubenizde staj yapmak istiyorum,gereğinin yapılmasını arz ederim.
telefon:0555 693 90 40

commenter
ecem börekci | Nisan 21st, 2013 at 17:10

Celal bayar üniversitesi iktisat bölümü ,3. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın yaz dönemi staj programından yararlanmak istiyorum . İzmir şubenizde staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını dilrim
telefon:0555 693 90 40

commenter
ecem börekci | Nisan 21st, 2013 at 17:12

Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın yaz dönemi staj programından yararlanmak istiyorum.İzmir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Telefon:05556939040

commenter
ecem börekci | Nisan 21st, 2013 at 17:38

Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiym.Finansbank ın yaz dönemi staj programından yararlanmak istiyorum .
0555 -693-90-40

commenter
ecem börekci | Nisan 21st, 2013 at 17:54

celal bayar üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim ,yaz dönemi staj programınızdan yararlanmak istiyorum
telefon:05556939040

commenter
ecem börekci | Nisan 21st, 2013 at 18:52

Celal bayar üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.yaz dönemi stajınızdan yararlanmak istiyorum.İzmir şubenizde staj yapmak istiyorum.
0555 693 90 40

commenter
GÜLÇİN ATAYLAR | Nisan 22nd, 2013 at 14:36

Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek ve iş hayatına daha kolay alışabilmek ve atılabilmek için Çanakkale şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
gozde yılmaz | Nisan 22nd, 2013 at 14:37

Çanakkale onsekiz mart üniversitesi ekonometri bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek amacıyla Edirne şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Dumlupınar üniversitesi simav meslek yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı bankanız BURSA\MUSTAFAKEMALPAŞA şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
ADI SOYADI:BAHAR ULUS
DOĞUM YERİ:BURSA\MUSTAFAKEMALPAŞA
DOĞUM TARİHİ:22.09.1993
TEL:05310858911
SERTİFİKALAR
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

*** OHSAS 18001- İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

*** ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

*** ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

*** ISO 9001:2008 İÇ TETKİKÇİ

*** STRATEJİK YÖNETİM

***ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ

*** Kişisel Gelişim Eğitimi Sertifikası

*** Holoterapi Eğitim Sertifikası

*** NLP Beginner Eğitim Sertifikası

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 22nd, 2013 at 16:07

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Fethiye/MUĞLA şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
özlem bilik | Nisan 22nd, 2013 at 18:57

istanbul üniversitesi bankacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim bahar dönemi zorunlu stajımı gaziosman paşa şubenizde yapmak istiyorum. TEŞEKKÜRLER…

commenter
FADİME KARAGÜR | Nisan 22nd, 2013 at 20:38

pamukkale ünıvesıtesı honaz meslek yuksek okulunda 2. sınıf ogrencısıyım zorunlu yaz donemı stajından yaralanmak ıstıyorum.manısa alasehır subenızde yapmak ıstıyorum. geregının yapılmasını arz ederım.
0507 920 58 29 0535 435 06 89

commenter
FADİME KARAGÜR | Nisan 22nd, 2013 at 20:45

pamukkale ünıvesıtesı honaz meslek yuksek okulunda 2. sınıf ogrencısıyım zorunlu yaz donemı stajını bankanızın MANISA/ALASEHIR subesınde yapmak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım .
0507 920 58 29 0535 435 06 89

commenter
fadime karagür | Nisan 22nd, 2013 at 20:55

pamukkale üniversitesi honaz meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajı bankanızın bulundugu manisa/ alaşehir şubesinde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.
0507 920 58 29 0535 435 06 89

commenter
Ramiz ABDURAHIMOV | Nisan 23rd, 2013 at 00:55

Hacettepe Ünversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankacılık ve finans sektöründe deneyim kazanmak için yaz ankara şubenizde dönemi staj programınıza başvurmak istiyorum. arzu ederseniz bildirdiğiniz e-mail adresinize cv’mi pdf şeklinde gonderebilirim. gereğinin yapılmasını arz ederim.
0537 527 00 74

commenter
Özge ÜNSAL | Nisan 23rd, 2013 at 00:56

Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3 sınıf öğrencisiyim. Kendi alanım dışında farkı bir alanda da bilgi sahip olmak için Ankara şubenizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Özge ÜNSAL | Nisan 23rd, 2013 at 01:00

Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü 3 sınıf öğrencisiyim. Kendi alanım dışında farkı alanlarda da bilgi sahibi olmak ve deneyim kazanmak için Ankara şubenizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM SATJ İMKANINIZDAN YARARLANMAK İSTİYORUM YAZ DÖNEMİ SATJIMI TOKAT ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİĞNİ ARZ EDERİM.

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz Dönemi zorunlu stajımı Ordu/Ünye’deki şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SERTİFİKALAR:GELİŞMİŞ ÜLKELER LİGİNE BİZDE KATILABİLİR MİYİZ?HEDEF 2023 Doç.Dr.ALİ ŞEN.KÜRESEL GELİŞME VE TÜRKİYENİN VİZYONU PROF.Dr.AHMET KARAASLAN.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

commenter
HATİCE AKIN | Nisan 23rd, 2013 at 16:26

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ OKUYORUM 2.SINIFIM KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN İLÇESİNDE OTURUYORUM ELBİSTAN ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ VE RİCA EDERİM

commenter
zübeyde kır | Nisan 23rd, 2013 at 16:44

Zübeyde kır.selcuk üiversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi 50 iş günü zorunlu stajımı bankanız subelerıde yapmak ıstıyorum

commenter

Afyon kocatepe üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.15.07.2013 ve 28.08.2013 tarihleri arasında bankanızda staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Berivan BAŞARAN | Nisan 24th, 2013 at 13:48

HARRAN üniversitesi suruç meslek yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi 30 iş günü zorunlu stajımı Diyarbakır finansbank şubenizde yapmak istiyotum..

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Fadime Gemici | Nisan 24th, 2013 at 13:51

Sayın Yetkili
Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Bankacılık ve Finans 3. Sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa Merkez ve Antalya/Kepez şubelerinde yapmak istiyorum. Stajımı bu yaz dönemi içerisinde yapmak zorundayım gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 24th, 2013 at 14:00

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Fethiye/MUĞLA şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
hatice toprak/nisan 23rd,2013at1624 | Nisan 24th, 2013 at 16:25

lsparta Süleyman demirel ünüversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi 45 iş günü zorunlu stajmı bankanız şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
hatice toprak | Nisan 24th, 2013 at 16:43

Süleyman demirelünüversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim 45 işgünü zorunlu stajmı bankanız şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

BEN AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ATÇA MYO HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 08 TEMMUZ 20 AĞUSTOS ARASI KURUMUNUZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLENDİRMENİZİ ARZ ERDERİM.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ATÇA MYO HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 08 TEMMUZ 20 AĞUSTOS ARASI KURUMUNUZUN UŞAK ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLENDİRMENİZİ ARZ EDERİM.

commenter
Rüveyda Nur OKUMUŞ | Nisan 24th, 2013 at 19:21

Nevşehir Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim .Yaz dönemi stajımi bankanız Aksaray şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasının arz ederim.

commenter
Gizem GEDİK | Nisan 24th, 2013 at 20:38

Balıkesir Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Malatya şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter
Süleyman Cem Türkdönmez | Nisan 24th, 2013 at 23:50

Giresun Universitesi GUBYO Bankacılık ve Finans Bölümü 2. Sınıf ögrecisiyim. Zorunlu yaz stajımı Kayseri şubenizde yapmak istiyorum .Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
Özden Aynur Çam | Nisan 25th, 2013 at 00:09

Çukurova Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı bankanızın Ankara Şubesinde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
yağmur türkmen | Nisan 25th, 2013 at 01:37

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YADA HERHANGİ BİR ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER.

commenter
fazilet akyıldız | Nisan 25th, 2013 at 11:03

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ BOLVADİN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. YAZ DÖNEMİNDEKİ 30 İŞ GÜNÜ OLAN YAZ STAJIMI FİNANASBANK ŞUBENİZ OLAN İZMİR MERKEZDEKİ TÜM ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
BETÜL GÜLLÜ | Nisan 25th, 2013 at 14:55

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ OKUYORUM 2.SINIFIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY\DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ VE RİCA EDERİM.

commenter

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ OKUYORUM 2.SINIFIM YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY\DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ VE RİCA EDERİM.

commenter
yaprak sarıçayır | Nisan 25th, 2013 at 18:28

Afyon kocatepe üniversitesi emirdağ myo bankcılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim bankanızda 2013 yaz dönemi için İstanbul avrupa yakasındaki şubelerinizin gerekli departmanında zorunlu stajımı yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
Seda Yırtıcı | Nisan 25th, 2013 at 18:34

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU 30 İŞ GÜNÜ STAJIMI GAZİANTEP ŞUBELERİNDEN BİRİN DE YAPMAK İSTİYORUM…BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
Seda Yırtıcı | Nisan 25th, 2013 at 18:39

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU 30 İŞ GÜNÜ STAJIMI GAZİANTEP SUBENİZ DE YAPMAK İSTİYORUM… BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
burcu Sayıoğlu | Nisan 26th, 2013 at 10:15

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – BURSA – OSMANGAZİ
Ev Telefonu : 90 (224) 224 23 15
Cep Telefonu : 90 (534) 614 50 07
E-Posta : sayioglu.burcu@hotmail.com
Toplam Tecrübe : 1 yıldan az Çalışma Durumu : Çalışmıyorum Eğitim Durumu : Üniversite (Öğrenci)
Medeni durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye Doğum Tarihi : 08.03.1991 Doğum Yeri : Türkiye – Bursa
Sürücü Belgesi : B (2010)
Üniversite (Lisans) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 09.2009- … Fen Fakültesi, İstatistik – Türkçe
Üniversite (Lisans) Anadolu Üniversitesi 01.2012- … Açıköğretim Fakültesi, İktisat – Türkçe
Lise bursa çelebi mehmet lisesi
06.2009 Fen Bilimleri
Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma Öğrenilen Yer
İngilizce İyi İyi Orta Kurs
07.2012 – 08.2012 hss otomotiv Bursa – Türkiye
Stajyer Stajyer kalite bölümünde görev aldim.ve kalite kontrol çalişmaları nasıl yapılır bu konu hakkında bilgi sahibi oldum..
Kişisel Bilgiler
Eğitim Bilgileri
İş Tecrübesi
Burcu Sayıoğlu
1 / 2

06.2011 – 09.2011 bursa serbest muhasebeci abdullah gedik Bursa – Türkiye
Stajyer Stajyer genel muhasebe bilgisi kullanilan program hakkında bilgi sahibi oldum ayrıca iş tecrübesi kazandım.
Bilgisayar bilgileri ms programlarını iyi derecede kullanıyorum.ayrıca istatistik paket programları hakkında da bilgi sahibiyim.
Sertifika bilgileri cv hazırlama ve mülakat teknikleri eskişehir osmangazi üniversitesi – 04.2013
kalder kalite güvence sertifikası
kalder – 03.2013
Hobiler : KİTAP OKUMAK TENİS OYNAMAK BİSİKLET SÜRMEK Üye Olunan Topluluklar : İSTATİSTİK KULÜBÜNE ÜYEYİM Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.
abdullah gedik
Firma Sahibi
Tel : 0532 381 3961 | E-Posta : abdullah.gedik@hotmail.com

commenter
Emre Cankara | Nisan 26th, 2013 at 13:03

Osmangazi üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Elazığ da ki şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
İLHAMİ SATILMIİ | Nisan 26th, 2013 at 15:27

EĞİTİM DURUMU
2010-2014 :Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,İktisat
2005-2009 : Havza Anadolu Lisesi, Türkçe-Matematik

YABANCI DİL
İngilizce: Orta seviye

BİLGİSAYAR
Microsoft Ofis 2007; Excel, Word, PowerPoint

SERTİFİKALAR:
Liderlik, Etkili iletişim ve Girişimcilik sertifikaları

ORDU ÜNİWERSİTESİ İSTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE AMASYA ŞUBELERENİZDEN BİRİNDE BİR AY KENDİME BİRŞEYLER KATABİLMEK ADINA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.

commenter
Hatice BÖYÜKÇAM | Nisan 26th, 2013 at 19:00

Uşak Üniversitesi işletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim bankanızda 2013 staj dönemi için Denizli/Merkezde staj yapmak istiyorum.

EĞITIM BILGILERI

• 2011–Devam: Uşak Üniversitesi İ.İ.B.F , İşletme, Sınıf: 2
• 1999–2007 : Cafer Sadık Abalıoğlu İlköğretim Okulu
• 2007–2011 : Anafartalar Lisesi
KARIYER HEDEFIM
Suan da sadce teorik olarak işi öğreniyoruz. İleride bende bankanızda çalışmak istiyorum. bunu pratiğe dökerek şimdiden işi öğrenip bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum.

BECERI VE YETENEKLER

Bilgisayar
 İşletim Sistemleri: Windows 98, Windows XP
t
Yabancı Dil
 Orta Düzey İngilizce
A1-A2 kurları tamamlandı.milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika.
KATILDIĞIM EĞITIM VE SEMINERLER
 Paramı Yönetebiliyorum Mart – (03.03.2013)
 Mülakat Ve İletişim Teknikleri – Etkili CV Hazırlama – mart 2013
 Beden Dili Ve Sunum Teknikleri (24.12.2011)
 Etkili CV Hazırlama Teknikleri (24.12.2011)
 Türkiye’de Sermaye Piyasaları Kurumlarının İşlevleri(27.03.2012)
 Bankacılık Kariyer Yönetimi(18.12.2011)
 Bankacılıkta Yeni İş Alım Stratejileri(18.12.2011)
DIĞER BILGILER

Sosyal Aktiviteler
 Uşak Üniversitesi Muhasebe Ve Finans Kulübü Üyesi
 Uşak Toplum Gönüllüleri Aktif Üyesi
 Sinema, Bowling

Kişisel Özellikler

 Sosyal
 Takım çalışmalarına uyumlu
 Analitik ve yaratıcı düşünebilen
 Öğrenileni kolay uygulayabilen

commenter
Hatice BÖYÜKÇAM | Nisan 26th, 2013 at 19:13

HATICE BÖYÜKÇAM
• (553) 4953395

EĞITIM BILGILERI

• 2011–Devam: Uşak Üniversitesi İ.İ.B.F , İşletme, Sınıf: 2
• 1999–2007 : Cafer Sadık Abalıoğlu İlköğretim Okulu
• 2007–2011 : Anafartalar Lisesi
KARIYER HEDEFIM
Lisans eğitimim süresince sadece teorik olarak bilgi edinebiliyorum.mezum olduğmda da bankanızda çalışma istediğim için bu teorik bilgilerimi pratiğe dökerek kendimi geliştirmek istiyorum.gereğini arz ederim.

BECERI VE YETENEKLER

Bilgisayar
 İşletim Sistemleri: Windows 98, Windows XP
 Paket Programlar : Microsoft Word, Excel, Access, Powerpoint
Yabancı Dil
 Orta Düzey İngilizce
A1-A2 Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika.
KATILDIĞIM EĞITIM VE SEMINERLER
 Paramı Yönetebiliyorum Mart – (03.03.2013)
 Mülakat Ve İletişim Teknikleri – Etkili CV Hazırlama – mart 2013
 Beden Dili Ve Sunum Teknikleri(24.12.2011)
 Etkili CV Hazırlama Teknikleri(24.12.2011)
 Türkiye’de Sermaye Piyasaları Kurumlarının İşlevleri(27.03.2012)
 Bankacılık Kariyer Yönetimi(18.12.2011)
 Bankacılıkta Yeni İş Alım Stratejileri(18.12.2011)
DIĞER BILGILER

Sosyal Aktiviteler
 Uşak Üniversitesi Muhasebe Ve Finans Kulübü Üyesi
 Uşak Toplum Gönüllüleri Aktif Üyesi
 Sinema, Bowling

Kişisel Özellikler

 Sosyal
 Takım çalışmalarına uyumlu
 Analitik ve yaratıcı düşünebilen
 Öğrenileni kolay uygulayabilen

commenter
zeynep erdem | Nisan 26th, 2013 at 21:36

çanakkale on sekiz mart üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. bankanızın kocaeli şubelerinden birinde yaz dönemi staj yapmak istiyorum.en kısa zamanda dönerseniz çok sevinirim.

commenter

istanbul ticaret üniversitesi bankacılık finans bölümü 3.SINIF öğrencisiyim. Geçen yıl yaz döneminde İstanbul Ticaret Odası tescil ve sicil bölümünde staj yaptım. Bu sene yaz döneminde Finansbank istanbul şubelerinden birinde staj yapmak istiyotum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
mehmet tekbalık | Nisan 27th, 2013 at 23:46

ben bilgisayar muhendisligini zirve universitesinde 3. sınıfta okuyorum okuyorum.Ben sizin sizin sirketınızde staj yapmak istiyorum daha once semerkand tv staj 20 iş gunu yaptım.bana sizin sirketınızde staj yapabilmeme bir sans tanırsanız çook memnun olurum sizn sirketıızde staj yapmaka istiyorum referans olarak daha once semerkand tvde yaptıgım genel muduru referans Murat gürbüz olarak gosterebilirim ve sanlı urfada OSM hastanesınde cocuk bölümünde uzman doktor ilker ethemoglu yuda gosterebilirim..gerekenlerin yapılmasını saygılarımla arz ederim

commenter
pamuk çubukçu | Nisan 28th, 2013 at 13:03

Atatürk üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. bu yaz döneminde Finansbank Erzurum subelerinin birinde staj yapmak istiyorum gereginin yapılasını arz ederim.

commenter
Müge Güzel | Nisan 28th, 2013 at 15:27

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2.sınıf ögrencisiyim yaz stajımı Gazıantep subelerinizin birinde yapmak istiyorm.Teşekkürler.

commenter

CBÜ Gördes Meslek Yüksekokulu/Maliye bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
Lise 4. sınıf stajımı Yapı kredi bankası Manisa şubesinde yaptım. Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı Manisa merkezde bulunan şubelerinizden birisinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
emre yiğittürk | Nisan 29th, 2013 at 01:12

ısparta sdü de ekonometri 1.sınıf ögrencisiyim bankanızda stajımı yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
aybike tonbul | Nisan 29th, 2013 at 09:59

bülent ecevit üniverstesi 2.sınıf maliye okuyorum bu yaz döneminde finansbank karabükte staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:45

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Finansbank’ın Manisa veya Mesir Şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
05069554703

commenter
Merve Şahinbaş | Nisan 29th, 2013 at 14:51

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Merve Şahinbaş
Doğum Yeri ve Tarihi : 11.07.1991 / Manisa

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Dere Mah. 3002. sk No:24/2 Menteş Apt. Manisa/Merkez
Cep Tel : 0 506 9554 703
E-posta : mervesahinbas45@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3 2014
Açıköğretim Üniversitesi İşletme 2 2015
Lise
Manisa Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2009

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Tarih: 09.2008/06.2009
Kurum : Elba Basançlı Döküm Sanayii A.Ş
Departman : Muhabese

Tarih :12.06.2012/-
Kurum : Celal Bayar Üniversitesi
Departman : Strateji ve Geliştirme Daire Başkanlığı
(Kısmi Zamanlı olrak çalışmaktayım)

KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ
Tarih: 2012
Kurum : Elgikan Vakfı
Konu : Dış Ticaret Sertifikası
Bilgisayar ve Ofis Programları

BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Bilinen programlar ve bilgi düzeyi : Microsoft Ofis Programları

commenter
KADER KAHRAMAN | Nisan 29th, 2013 at 14:59

OLTU MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI FİNANS BANK ERZURUM ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
KADER KAHRAMAN | Nisan 29th, 2013 at 15:10

OLTU MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI FİNANS BANK ERZURUM ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
ayşenur arı | Nisan 29th, 2013 at 16:13

Manisa cbü iktisat 3. sınıf öğrencisiyim Finansbank Salihli şubenizde bu yaz döneminde staj yapmak istiyorum ve kariyerim için en doğru kuruluş ve Şirket olduğunuzu düşünüyorum şimdiden teşekkürler.

commenter
kübra ışık | Nisan 29th, 2013 at 16:35

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 1.sınıf Bankacılık ve Siğortacılık bölümün de okumaktayım 30 iş günü olan iş günü mü bankanızda yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim .

commenter
merve doğan | Nisan 29th, 2013 at 19:45

Çankırı Karatekin Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda bu yaz döneminde sivas finansbank şubesinde 1 ay zorunlu stajmı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÖZGE GÜÇLÜ | Nisan 29th, 2013 at 21:52

GAZİ ÜNİVERSİTE 3 SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.
FİNANSBANK BEYLİKDÜZÜ SANAYİ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTEMEKTEYİM.ZORUNLU STAJIM BULUNMAKTADIR.
GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDERİM.

TEŞEKKÜRLER,

commenter
ÖZGE GÜÇLÜ | Nisan 29th, 2013 at 21:59

GAZİ UNİVERSİTESİ İŞLETME 3 SINIF ÖGRENCİSİYİM.BU YAZ DÖNEMİNDE ZORUNLU OLAN STAJIMI BEYLİKDÜZÜ SANAYİ VEYA İKAMET ADRESİME YAKIN ŞUBEDE YAPMAK İÇİN GEREGİNİ ARZ EDERİM.

REF;FİNANSEMEKLİLİK SEZEN GÜÇLÜ

commenter
Kübra Durak | Nisan 29th, 2013 at 23:41

Hatay Mustafa Kemal Ünüverstsitesi Reyhanlı Meslek Yüksek Okulu menkul kıymetler ve sermeye piyasası 1. sınıf öğrencisiyim 10.06.2013 tarihinden ihtibaren 30 iş günü zorunlu stajımı İSKENDERUN daki bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Birol BOZKAN | Nisan 30th, 2013 at 02:16

Sakarya adapazarında ikamet ediyorum sakarya üniversitesi sapanca myo da bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim eylülde 2.sınıfa geçtiğimde ilk dönemi kapsayan 4 ay boyunca bankanızda mesleki uygulamalar dersim için staj yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim gereğini arz ederim tel:0531 550 65 44

commenter
Yılmaz Emir Bezirkan | Nisan 30th, 2013 at 09:59

Marmara Üniversitesi Maliye 2. Sınıf öğrencisiyim deneyim kazanmak, iş hayatına atılmak için yaz döneminde staj yapmak istiyorum.

commenter

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim 30 iş günü staj yapmak istiyorum bilginize arz ederim…

commenter
GAMZE AYKILIÇ | Nisan 30th, 2013 at 13:47

BAHÇESEHİR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI FİNANSBANK GAZİANTEP SUBESİN’DE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Dumlupınar üniversitesi iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın Kütahya Merkez veya Eskişehir Merkez şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Ek olarak bilgisayar işletmenlik sertifikasına sahibim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü 3.sınıf öğrenciyim.Kütahya Merkez veya Eskişehir Merkez şubelerinizden birinde staj yapmak istiyorum.ek olarak bilgisayar işletmenlik sertifikasına sahibim.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
GAMZE AYKILIÇ | Nisan 30th, 2013 at 13:52

BAHÇESEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI FİNANS BANK GAZİANTEP ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
GAMZE AYKILIÇ | Nisan 30th, 2013 at 13:55

İSTANBUL BAHÇESEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI FİNANS BANK GAZİANTEP ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
GAMZE AYKILIÇ | Nisan 30th, 2013 at 14:23

İSTANBUL BAHÇESEHİR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI FİNANS BANK GAZİANTEP ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
GAMZE AYKILIÇ | Nisan 30th, 2013 at 14:28

İSTANBUL BAHÇESEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEK YUKSEK OKULUNDA 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI GAZİANTEP FİNANS BANK SUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Ben harran üniversitesi işletme 2.sınıf ögrencisiyim mc oficce programlaını iyi decede biliyorum iletişimim kuvetlidir. Herhangi bir seyahat engelim yok ehliyetimi henüz almadım çalışma hayatında hep başarılı oldum daha önce birçok yerde çalıştım .2 yıla aşkın gap porselen fabrikasında üretim departmanında çalıştım bununla ilgili belge aldım.daha önce BALIKLIGÖL DEVLET HASTANESİNBE staj yaptım ve bu sene bankanızda staj yapmak istiyorum .
gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Ismayil Asadli | Nisan 30th, 2013 at 21:03

Beykent Universitesi, Bankacılık ve Finans ingilizce bölümü 2ci sınıf öğrencisim, zorunlu staj programımı istanbulda herhangi bir şübenizde yapmak istiyorum

commenter
Hatice Gönül | Nisan 30th, 2013 at 22:57

NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM.YAZ DÖNEMİ STAJIMI NEVŞEHİR FİNASBANK ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
hatice karagöz | Nisan 30th, 2013 at 23:03

çanakkale on seiz mart ünivesitesi ayvacık myo da işletme
yöetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz staj uygulamasını fırsat
verirseniz sizin bankanızda yapmak istiyorum… saygılarımla

commenter
Hatice Gönül | Nisan 30th, 2013 at 23:12

GÜLŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 1. SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI NEVŞEHİR FİNASBANK ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Hatice GÖNÜL | Nisan 30th, 2013 at 23:34

Nevşehir Üniversitesi Gülşehir MYO Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf Ögrencisiyim Zorunlu Staj Proğramımı Nevşehir Merkez Şubenizde Yapmak İstiyorum.
İlginize Sunar Gereginin Yapılmasını Arz Ederm..

commenter
Hatice GÖNÜL | Nisan 30th, 2013 at 23:37

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ PROGRAMIMI ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Hatice GÖNÜL | Nisan 30th, 2013 at 23:38

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ PROGRAMIMI ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
Hatice GÖNÜL | Nisan 30th, 2013 at 23:38

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GÜLŞEHİR MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ PROGRAMIMI ŞUBENİZDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

İyi çalışmalar;celal bayar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık son sınıf öğrencisiyim.diksiyonom güzeldir bu konuda eğitimlerim ve sertifikalarım var. spk lisanslama sınavına katıldım. hem üniversite 1. sınıf hem lise stajımı bayındır denizbankta yaptım. stajımı bankanızın izmir tire şubesinde yapmaktan mutluluk duyacağımı ve kendimi daha da geliştirme imkanı bulacağıma ve firmanıza değer katacağıma inanıyorum.Saygılarımla

commenter

Merhabalar. Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Öğrencisiyim. 17 haziran-26 temmuz tarihleri arasındaki zorunlu stajımı bankanız Çerkezköy/TEKİRDAĞ şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

commenter

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:12

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Sevilay BAYBUĞA | Mayıs 1st, 2013 at 15:18

Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara’da ikamet ediyorum. Bankanızın Ankara’nın herhangi bir şubesinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını rica ederim. İyi Çalışmalar.

commenter

merhaba.ben adıayaman besni üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim zorunlu stajımı bankanız ADIYAMAN/MERKEZ şubenızde yapmak istiyorum gereğini yapılmasını rica ederim…teşekkürler

commenter

staj yapacam bankanzda lütfen

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Damla METİN
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 23/11/1991
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınarbaşı/Bornova İZMİR
Cep Telefonu : 05534383347
KARİYER HEDEFİ
Kısa vadede, eğitim ve kariyer geçmişime uygun bir kariyer fırsatı yakalamak için staj deneyimi sağlamak.
Üniversite : Pamukkale Üniversitesi –Denizli –Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri– 2010-2014 ( 4.sınıfa geçmeye hak kazanmış bulunmaktayım )
Lise :Menderes Lisesi –İzmir- Türkçe-Matematik – 2006-2010
Bilgisayar Bilgisi : Microsoft Office Programları
Derece: Çok İyi
YABANCI DİL BİLGİSİ
İngilizce :Orta Düzeyde
Kurs/Sertifika Bilgisi :
Kurs Adı :Hayatı Doldur
Kurum : e + Eğitişim Kariyer Enstitüsü
Yıl: 14-15 Mart ’11
2)Kurs Adı: Yönetsem
Kurum : Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü
Tarih: 17 Mart 2011
3)Kurs Adı:Liderin Takım Çantası
Kurum:Pamukkale Üniversitesi Maliye Kulübü
Tarih:3 Mayıs 2011
4)Kurs Adı : Kariyer Panayırı
Kurum : Peryön Türkiye İnsan YÖnetimi Derneği
Tarih :19 Mart 2013
REFERANS: Ahmet Çakanel Mali Müşavir-Yönetici
Telefon :0532 684 77
Yaz Dönemi için İzmir ilinde ki şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter
Zuhal Başar | Mayıs 1st, 2013 at 18:12

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad :Zuhal Başar
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 08/10/1992
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yenice/ ÇANAKKALE
Cep Telefonu: 0543 552 86 56
Kariyer Hedefi : Bankanızda yapmak istediğim staj ile eğitimime katkı sağlamak.
Eğitim Bilgileri : Pamukkale Üniversitesi – Denizli – Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri Bölümü 2010-2014 ( 4. sınıfa geçmeye hak kazanmış bulunmaktayım )
Lise : Yenice Pazarköy Lisesi – Çanakkale – 2006/2010
Kurs/Sertifika Bİlgisi :
1)Kurs Adı: Hayatı Doldur
Kurum Adı : e + Eğitişim Kariyer Enstitüsü
Tarih: 14-15 Mart’11
2) Kurs Adı : Yönetsem
Kurum Adı : Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü
Tarih:17 Mart 2011
Bilgisayar Bİlgileri : Microsoft Office Programları
Düzeyi : İyi
Referans : Ahmet Çakanel
Telefon : 0532 684 77 50
Bankanızın Çanakkale İlindeki şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Yağmur Metin | Mayıs 1st, 2013 at 18:26

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad :Yağmur METİN
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 23/11/1991
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınarbaşı/Bornova İZMİR
Ev Tel. : –
Cep Tel : 05079985825
KARİYER HEDEFİ :Alanımla ilgili deneyimlerin temelini kısa vadeli olarak Finansbank’ta oluşturmak.
EĞİTİM BİLGİLERİ: Üniversite : Pamukkale Üniversitesi –Denizli –ingilizce iktisat- 2010-2015 ( 3. sınıfa geçmeye hak kazanmış bulunmaktayım )
Lise : Menderes Lisesi –İzmir- Türkçe-Matematik – 2006-2010
KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ:
1)Kurs Adı : Kariyer Panayırı
Kurum: Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Derneği
Tarih:19 Mart 2013
BİLGİSAYAR BİLGİSİ: Microsoft Office Programları
Derecesi : Çok İyi
YABANCI DİL BİLGİSİ: İngilizce
Düzeyi : İleri Düzeyde
Referans : Ahmet Çakanel
Telefon : 0532 684 77 50
Yaz dönemi için İzmir ilinde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter
Metin DİNÇER | Mayıs 2nd, 2013 at 00:27

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad Soyad :METİN DİNÇER
Cinsiyet : Bay
Doğum Tarihi : 07.09.1989
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri :Fatih mah 1015 sokak no 78
Cep Tel : +90 541 488 48 02
KARİYER HEDEFİ :Bankacılık deneyimlerinin temelini Finansbank’ta oluşturmak ve Finansbank’ta uzmanlaşmak.
EĞİTİM BİLGİLERİ: Üniversite :Adıyaman üniversitesi Besni Meslek yüksekokulu 2 sınıf öğrencisiyim
Lise : Kahta İMKB Fatih lisesi
KURS / SERTİFİKA BİLGİSİ:
1)Kurs Adı :İç tetikçi,ISO 9001
Kurum: Uniacademy
Tarih:Mayıs 2012
BİLGİSAYAR BİLGİSİ: Microsoft Office Programları( 2003,2007,2010)
Derecesi : Çok İyi
YABANCI DİL BİLGİSİ: İngilizce
Düzeyi : Başlangış düzeyinde
Referans 1: Yar.doç.dr Muzaffer ALBAYRAK
Adres : Besni Myo
E-mail:malbayrak@adiyaman.edu.tr
Referans 2:öğr.gör.Hüseyin DOĞAN
Adres:Besni Myo
E-mail:hdogan@adiyaman.edu.tr
Yaz dönemi için Adıyaman şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter
zeynep yılmaz | Mayıs 2nd, 2013 at 17:26

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad :Zeynep YILMAZ
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 03.07.1994
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Bahçelievler mah. papatya cad. no:17
Ev Tel. : 03444135982
Cep Tel : 05425117977
KARİYER HEDEFİ :Alanımla ilgili deneyimlerin temelini kısa vadeli olarak Finansbank’ta oluşturmak.
EĞİTİM BİLGİLERİ: Üniversite: Selçuk üniversitesi – Doğanhisar meslek yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2012 – 2014
Lise : İMKB Gazi Mustafa Kemal Lisesi 2007-2012
YABANCI DİL BİLGİSİ: İngilizce
Düzeyi : orta düzey
Yaz dönemi için Kahramanmaraş ili Elbistan şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğini Arz Ederim.

commenter
Semra Yıldız | Mayıs 2nd, 2013 at 19:15

Trakya üniversitesi Sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık bölümüm 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde İstanbul Anadolu yakasındaki şubelerinizde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 19:59

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SNIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN AYDIN İLİNE BAĞLI NAZİLLİ İLÇE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
ADRES : CUMHURİYET MAHALLESİ 72. SOKAK NO:10 ATÇA/AYDIN
CEP TELEFONU : 0 (542) 665 54 93

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 3rd, 2013 at 02:01

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Finansbank’ta oluşturmak ve Finansbank’ta uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 3rd, 2013 at 02:08

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48.
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Finansbank’ta oluşturmak ve Finansbank’ta uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 3rd, 2013 at 02:09

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Finansbank’ta oluşturmak ve Finansbank’ta uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad :Emel Sorkun
Cinsiyet : Bayan
Doğum Tarihi : 30.11.1990
Doğum Yeri: Tavas
Medeni Durum : Bekar
Uyruk : T.C.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınar mah. Yuvardı sok. No:5 Solmaz Kasabası
Tavas / Denizli
Ev Tel. : 02586257129
Cep Tel :05064892754
EĞİTİM BİLGİLERİ:
OKUL: Pamukkale Üniversitesi
BÖLÜM: Maliye
YIL:4 (2010-2014)
Üçüncü sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde uygun görüldüğü takdirde Denizli ilindeki şubelerinizden herhangi birinde staj yapnak istiyorum.
Bilgilerinize sunarım.
Saygılarımla.

commenter
ipek erdoğan | Mayıs 4th, 2013 at 12:30

KİŞİSEL BİLGİLER

commenter
İpek ERDOĞAN | Mayıs 4th, 2013 at 13:07

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad :İpek ERDOĞAN
Adres :Siteler mah.6251 sok.No:8 Park apt. DENİZLİ/Kınıklı
Telefon :05546676998
Doğum yeri :Karacasu
Doğum tarihi :21.10.1990

EĞİTİM
Lisans :Pamukkale Üniversitesi,İktisadi ve İdari Bilimler
Fakültesi,İşletme Bölümü 2.sınıf öğrencisi
Lise :Karacasu Yabancı Dil Ağırlıklı Lise

ÖZELLİKLER
Başkalarıyla birlikte çalışabilme.
Sınırlı zamanda iş sonuçlandırabilme.
Bağımsız çalışabilme gücü.

NİTELİKLER
İyi derecede ingilizce
İyi derecede bilgisayar

İLGİ ALANLARI
Sinemaya gitmek,kitap okumak.

Yaz dönemi için Denizli’deki şubelerinizin herhangibirinde staj yapmak istiyorum.
saygılarımla.

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 4th, 2013 at 22:07

.KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Finansbank’ta oluşturmak ve Finansbank’ta uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter

Marmara üniversitesi ekonometri bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde gerekli görüldüğü takdirde İstanbul avrupa yakası şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ÖZGE BİRCAN BEKLER | Mayıs 5th, 2013 at 19:18

KAHRAMANMARAŞ TA BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZIN STAJIMI HATAY\İSKENDERUNDAKİ ŞUBELERİNİZİN BİRİNDE YAPMAK İSTERİM SAYGILARIMLA.

commenter
AYŞE İBİŞ | Mayıs 5th, 2013 at 22:26

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu 1.Sınıf Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü okumaktayım.Yaz döneminde gerekli görüldüğü üzere Denizlinin herhangi bir ilçesinde yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER :
ADI SOYADI:AYŞE İBİŞ
DOĞUM YERİ : BALIKESİR/MERKEZ
DOĞUM TARİHİ : 28.11.1994
TC : 19774513074
EĞİTİM BİLGİLERİ :
OKUL : PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YÜKSEK OKULU
BÖLÜM : BANKACILIK VE SGORTACILIK
YIL : 2 YILLIK
KULLANDIĞI PROGRAMLAR :
MİCROSOFT OFFİCE WORD : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE EXCEL : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE POWER POİNT : ORTA DERECE
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0553 367 92 56
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Kübra Çetin | Mayıs 6th, 2013 at 16:43

ben celal bayar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz zorunlu 20 gün staj yapmam gerekiyor. Antalya merkezdeki Şubelerinizin birinde staj yapmak ıstıyorum. yardımcı olursanız cok mutlu olurum.Saygılarımla.

Kübra Çetin
15.04.1994 Antalya Dğğumluyum.
İletişim Bİlgileri: 05434520176

commenter
MÜJGAN SEVİMLİ | Mayıs 6th, 2013 at 18:34

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLELR VE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI MALATYA-MERKEZ ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM
İLETİŞİM
CEP:05368654942

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:FATMA PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 14.09.1991
TELEFON NO:05433132598
E MAİL:FATMAPALA29@HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
ANADOLU ÜNİVESİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ(DEVAM EDİYOR)
LİSE:GÜMÜŞHENE/KELKİT LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-BANKACILIK VE SİKORTACILIK(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
FATMANUR ÖZALTUN İSTANBUL (ÜMRANİYE) YAPI KREDİ VEZNE GÖREVLİSİ
CEP:05448569523
OKTAY YILDIRIM (MALİ MÜŞAVİR)İSTANBUL-ÜMRANİYE
CEP:05324658947
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
EURO SİGORTA(KILIÇ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS-MERKEZ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
RABİYE PALA | Mayıs 6th, 2013 at 19:28

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:RABİYE PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 17.04.1993
TELEFON NO:0531 032 28 07
E MAİL:BEYZANURPALA @HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ
ANADOLU ÜNİVESİTESİ ÇEKO BÖLÜMÜ
LİSE:ERZİNCAN KIZ MESLEK LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIKI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ VE SİVAS/MERKEZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Ahmet Can Uygur | Mayıs 7th, 2013 at 12:24

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıfta okumaktayım. Çok iyi düzeyde ingilizce, Orta düzeyde Almanca biliyorum. Bankanız Genel Müdürlüğünde zorunlu yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla.

commenter
İLHAN KARAKAŞ | Mayıs 7th, 2013 at 18:49

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE İKTİSAT BÖLÜMÜNDE 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BİZİM BÖLÜMDE STAJ ZORUNLU DEĞİL FAKAT BEN STAJ YAPARAK İŞ DENEYİMİ KONUSUNDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.STAJIMI TRABZON MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM… TEL:05467973722 ADRES:KTÜ KANUNİ KAMPÜSÜ BİRİNCİ BLOK ERKEK YURDU

commenter

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF öğrenciyim.Yazın stajımı bankanızın İSTANBUL/ANADOLU YAKASIndaki herhangi şubenizde yapmak istiyorum. ek:Üniversitemizde okuduğum bölümde 2011-2012 GÜZ ve BAHAR DÖNEMLERİNDE ( üniversite 1.sınıf )derece yaparak %10 lik dilime girdim.2012-2013 GÜZ DÖNEMİnde de %10lik dilime girmeye hak kazanarak ilk 10 na girdim. Teşekkürler.

commenter
Melek ÇAKIR | Mayıs 8th, 2013 at 10:19

ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde baqnkanızın GAZİANTEP şubesinde staj yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter
faruk çiftçi | Mayıs 8th, 2013 at 17:54

istanbul üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksek okulu banka ve sigorta bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. 19 haziran da stajım başlıyo. stajımı finansbank ta yapmak istiyorum. istanbul sultangazide yaşıyorum. sizinle çalışıp deneyim kazanmak istiyorum. saygılarımla arz ediyorum tel:0543 294 07 89

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 3.SINIF öğrncisiyim.Bankacılıkta kendimi geliştirmek adına bankanızın ANTALYA’DAKİ BİR ŞUBESİNDE yaz döneminde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim. TEŞEKKÜRLER..

commenter

ADI:SERPİL
SOYADI:DEMİR
DOĞUM TARİHİ:16.11.1990
DOĞUM YERİ:BURSA/OSMANGAZİ
MEDENİ DURUMU:BEKAR
UYRUK :T.C
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES:ZEKAİ GÜMİŞ DİŞ MAH. BAYRAK SOK.NO:6-1 BURSA/OSMANGAZİ
TELEFON:05343186938
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM
A1 DÜZEYİNDE İNGİLİZCE SERTİFİKASINA SAHİBİM .ORTA DÜZEYDE BİLGİSAYAR KULLANABİLİYORUM .
LİSANS EĞİTİMİMİ TEORİK OLARAK ALDIM VE BUNU FİNANS BANK TA UYGULAMAYA DÖKEBİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM .BURSA MUDANYA YOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI:SERAP
SOYADI:İŞLER
DOĞUM TARİHİ:01.05.1991
DOĞUM YERİ:MALATYA
MEDENİ DURUMU:BEKAR
UYRUK:TC
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: YEŞİLPINAR MAHALLESİ ŞEHİT METİN KAYA SOKAK NO/30 İSTANBUL EYÜP/ALİBEY KÖY
TELEFON:05343797038
BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. A1 DERECEDE İNGİLİZCE SERTİFİKASINA SAHİBİM VE ORTA DÜZEYDE BİLGİSAYAR KULLANMAKTAYIM. AYRICA ÖĞRENİM HAYATIM BOYUNCA ELDE ETTİĞİM BAŞARIDAN DOLAYI HER DÖNEM ÜNİVERSİTENİN %10 LUK DİLİMİNE GİRMEYE HAK KAZANDIM.YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKACILIK SEKTÖRÜNDE TECRÜBE EDİNMEK VE KENDİMİ BANKANIZDA GELİŞTİRMEK ADINA İSTANBUL AVRUPA YAKASI EYÜP VEYA GAZİOSMANPAŞA ŞUBELERİNİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

commenter
HALİME GÖLGELİ | Mayıs 8th, 2013 at 22:14

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ,BANKACILIK VE SİGORTACILIK YÜKSEKOKUU,BANKACILIK BÖLÜMÜ,3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM VE YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI MERSİN SİLİFKE İLÇESİ ŞUBENİZDE YAPÖMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERİM…

commenter

Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemindeki staj imkanlarınızdan yararlanmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla…

commenter
EBRU KARLIDAĞ | Mayıs 9th, 2013 at 17:35

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ HAVRAN MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALRI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ YAPMAK ZORUNDAYIM 30 İŞ GÜNÜ 15 TEMMUZ 27 AGUSTOS TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL ZEYTİNBURNU VE ÇEVRESİNDEKİ ŞUBELERİNİZDE STAJ GÖRMEK İSTİYORUM

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:27

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 2.SINIFIM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN ANTALYA/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Mustafa Küçük | Mayıs 12th, 2013 at 00:06

Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.2013 yaz stajımı İstanbul merkez şubelerinizden birisinde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Emine Firuze Taytaş | Mayıs 12th, 2013 at 20:45

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı bankanızın bilgi işlem biriminde yapmak istiyorum. C ve java dilleri hakkında bilgi sahibiyim. İlginize şimdiden teşekkürler.

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Finansbank Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Finansbank Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik ve sigortacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
AYŞEGÜL OĞUZ | Mayıs 13th, 2013 at 15:11

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yaz stajı yapmak için başvurumun değerlendirmeye alınmasını rica ediyorum. Kocaeli Üniversitesi’nde almış olduğum teorik birikimimi staj sırasında pratik bilgilerle pekiştirmeyi amaçlıyorum.
İş deneyimleri; İki Adam Limited Şirketinde satış pazarlama ve Düşler Akademisi gönüllü çalışma(hala devam ediyorum). Staj deneyimim; Türkiye Otel, Lokanta ve Dinlenme Yerleri İşçi Sendikası.Yetkinlikler; Ms Office Programs, ETA. Dil; İngilizce. Ayrıca orta seviyede İşaret Dili biliyorum. Bankanızın İstanbul şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.
Gerekli görüldüğü takdirde daha detaylı bilgi vermek için yüz yüze görüşmek isterim.
İlginiz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
AYŞEGÜL OĞUZ

commenter
faruk çiftçi | Mayıs 14th, 2013 at 11:12

istanbul üniversite sosyal bilimler meslek yüksekokulu banka ve sigorta bölümü öğrencisiyim. bankanızda staj yapmak istiyorum. tel:0543 294 07 89

commenter
HATİCE AYYILDIZ | Mayıs 14th, 2013 at 12:26

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bankacılık alanında bilgi sahibi olmak ve deneyim kazanmak için Finansbank’ta staj yapmak istiyorum.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla,

commenter

ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ UŞAK/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.SAYGILARIMLA.

commenter
ÖZDE ÖZYÜNSEL | Mayıs 14th, 2013 at 15:08

bülent ecevit üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrenciyim. Ankarada ikamet ediyorum. yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
ÖZDE ÖZYÜNSEL | Mayıs 14th, 2013 at 15:14

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ANKARADA İKAMET EDİYORUM. YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE BU YAZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM tel:0531 370 87 38

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : özge aksu
Doğum Yeri ve Tarihi : istanbul-19.08.1992
Telefon no : 05313708738
SERTİFİKALAR
. LOGO GO PLUS PROGRAMI
.PAZARLAMA VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ
.EMPATİ VE EMPATİ KURMA
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Logo Go Plus
REFARANSLAR
ADI SOYADI:ŞENEL AKSU
NO:05322400226
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÇĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ARZ AEDERİM..

commenter

gaziantep nizip meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.gaziantep\gatem şubesi veya malatya daki bir şubenizde staj yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

commenter
EMBİYA KAYKIN | Mayıs 15th, 2013 at 20:37

İStanbul üniversitesi myo 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim tel: 543 232 27 54

commenter
Elif Hastürk | Mayıs 15th, 2013 at 20:47

ben Afyon Kocatepe üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim tecrübe kazanmak için bankanızın uşak yada afyon şubesinde yaz sezonunda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Elif Hastürk | Mayıs 15th, 2013 at 20:57

Afyon Kocatepe Üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim. gelecek için tecrübe kazanmak amacıyla bankanızın Uşak yada Afyon şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Sinan Tomakin | Mayıs 15th, 2013 at 21:38

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi staj programımı bankanızın ORDU-MERKEZ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

İLETİŞİM: 0538 856 48 70

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:36

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ STAJIMI YAZIN ANTALYA DA HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Şenay Özcan | Mayıs 16th, 2013 at 14:50

Edirne Trakya üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz bankanızın Edirne Şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülçin Sarvan | Mayıs 16th, 2013 at 14:53

Edirne Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık programı 1.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz bankanızın Edirne Şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 16th, 2013 at 16:30

Uludağ Üniversitesi İşletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Aydın veya Bursa ili şubelerinde bankacılık alanında deneyim kazanmak için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz edrim..

commenter
Bensu Özdemir | Mayıs 16th, 2013 at 23:00

SEYİT ŞANLI ANADOLU TEKNİK LİSESİ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANKANIZDA YAZ DÖNEMİ 15 GÜNLÜK STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. REFERANS:FİNANSBANK FEVZİPAŞA ŞUBESİ SAYIN SADIK TOPER.

commenter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim.Dönem ortalamam 3,52.Yaz döneminde stajımı hem kendi yararıma hem bankanıza faydalı olmak adına Balıkesir/Bandırma Şubenizde yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER:
LİSE:AYYILDIZ ANADOLU LİSESİ/EŞİT AĞIRLIK
ÜNİVERSİTE:İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İŞLETME FAKÜLTESİ
YABANCI DİL:İNGİLİZCE(B2 DÜZEYİNDE)ALMANCA(B1 DÜZEYİNDE)
SERTİFİKALAR:İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK PROGRAMI/İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SUNUCULUĞUNU YAPTIĞIM MARKA YÖNETİMİ ZİRVESİ 2013 PROGRAMI
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
TELEFON:5466853556
REFERANS:AHMET TURAN
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:33

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).MUGLA/FETHİYE ŞUBESİNDE BANKANIZDA STAJ YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Tuğba Bozdoğan | Mayıs 17th, 2013 at 21:18

Pamukkale Üniversitesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz döneminde bankanızın Aydın ili şubelerinin herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim .

commenter
Ali Osman YILMAZ | Mayıs 19th, 2013 at 00:28

Merhaba,

Bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yaz stajımı firmanızda yapmak istiyorum.
Gerek kariyer planımda gerekse yaptığı işte en iyisi olmak, yaptığı işte iş ahlakından sapmamak gibi
kişisel değerlerimde ulaşmak istediğim noktaların firmanızda olduğunu gördüm. Benimde olmak istediğim yere ulaşabilmek için
firmanızın iş ve değer yargılarından kendime katabileceğim çok şey olduğunu düşündüm.

Bu yüzden; eğer kabul görürse stajımı da gelecekte bünyesinde olmayı isteyeceğim bir firmada yapmak istiyorum.

Teşekkür ederim.
ALİ OSMAN YILMAZ
GSM: (+09) 534 914 02 80
E-MAİL: aliosmanyilmz@gmail.com55aliosman@gmail.com
ADRES: Turgut Reis Mah. Karaosmanoğlu Cad. 435. sokak No:12
Daire:5 Esenler/İSTANBUL
KARİYER HEDEFİ
• Kendini geliştirmeye odaklamış bir profesyonel olmak,
• Teknolojiyi yakından takip eden, gelişen süreçleri takip eden,
• Hem özel hem de profesyonel yaşamımda yeni bilgiler edinmek.
• İşini hakkıyla yapıp, yaptığı işte en iyisi olmak.
EĞİTİM DURUMU
(2011 – ) Harran Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği – 3.10 / 4.00
(2007 – 2011 ) Bafra Anadolu Lisesi – 3.70 / 5.00
BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Yazılım: C++, C# 4.0, Asp.net, OOP, AJAX, CSS, Pyhton, PHP
Database: MsSQL, MySQL, SQL, Access
Server: Windows Server 2012, Linux Server, Microsoft SQL Server 2012
Kullandığım Sistemler: Windows 8, Linux (Ubuntu, Pardus, Gnome), Mac OS
Grafik – Tasarım: Adobe Photoshop CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Illustrator CS6
YABANCI DİL
İngilizce : Orta seviyede
Arapça : Orta seviyede
Almanca : B1 seviyede
İLGİ ALANLARI
Fotoğraf Çekmek, Seyehat etmek
REFERANS
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. M. Hadi SÜZER – msuzer1@gmail.com
Harran Üniversitesi / Öğr. Görevlisi: Yar.Doç.Dr. Ahmet BAYTAK – abaytak@gmail.com

NOT: Kişilerin iletişim bilgileri internet ortamında gizlenmiştir. İstenildiği takdirde iletişim adresleri iletilecektir.

commenter

herzaman işe başlayabilirim 2 yıllık deneyımım vardır.

commenter

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM (%30 İNĞİLİZCE) BANKANIZIN MERSİN MERKEZ VEYA TARSUS VEYA ADANA MERKEZ ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM .TEL 05349534288 2010 HAZIRLIK BAŞARI BELGESİ -PERYÖN 6.ULUSAL KARİYER PANAYIRI-GARANTİ BANKASI KARİYER GÜNLERİ-YENİLEŞİM PENCERESİNDEN GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ-BEMAR KARİYER OKULU AISEC KARİYER ZİRVESİ KATILIM BELGELERİ VARDIR.ORTA DERECEDE BİLGİSAYAR OFFİCE PROGRAMLARI BİLMEKTEYİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
Duygu DEMİRBİLEK | Mayıs 20th, 2013 at 12:58

Bartın Üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim.Ankara veya Bartın şubelerinizde yaz dönemi 20 iş günü staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
hatice aktürk | Mayıs 20th, 2013 at 13:54

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3. sınıf ögrencisiyim ..2.zorunlu stajımı bankanızın istanbul avrupa yakasındaki esenler şubesinde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
süleyman kılınç | Mayıs 20th, 2013 at 21:38

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE İKTİSAT BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BİZİM BÖLÜMDE STAJ ZORUNLU DEĞİL ANCAK BEN STAJ YAPARAK İŞ DENEYİMİ KONUSUNDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.STAJIMI TRABZON MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA… TEL:05467973722 ADRES:KTÜ KANUNİ KAMPÜSÜ BİRİNCİ BLOK ERKEK YURDU

commenter
Sercan Arslan | Mayıs 20th, 2013 at 23:47

Celalbayar ünüversitesi iktisat bölümün de 2. sınıf öğrencisiyim. 45 günlük stajımı bankanız da yapmak istiyorum.ÇANAKKALE/BİGA ilçesin de ikametgah etmekteyim. bilginize arz ederim…

commenter
burak yıldız | Mayıs 22nd, 2013 at 08:59

gazi üniversitesi de okuyorum 3. sınıf öğrencisiyim deneyim yapmak ve bu sektörde ilerlemek istiyorum

commenter
canan zeytünlü | Mayıs 22nd, 2013 at 12:47

BEYKENT üniversitesi Myo 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık ögrencısıyım. zorunlu stajımı bankanızın bayrampaşa , gop veya mega center şubesinde yapmak istıyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

0531 319 24 54 – 02126407842

commenter
ümmühan CİVEK | Mayıs 22nd, 2013 at 13:51

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık sınıfı öğrencisiyim istanbul bağcılrda ikamet ediyorum 45 günlük stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 1. sınıf bankacılık ve sigortacılık sınıfı öğrencisiyim istanbul bağcılrda ikamet ediyorum 45 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
Berkan ÖZTEKİN | Mayıs 22nd, 2013 at 16:22

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – ÇANAKKALE – EZİNE
Cep Telefonu : 0 (544) 903 56 27
E-Posta : boztekin17@gmail.com

Kişisel Bilgiler

Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Askerlik Durumu : Tecilli (07.02.2017)
TC Kimlik No :
Doğum Tarihi : 03.03.1991
Doğum Yeri : Türkiye – Çanakkale
Sürücü Belgesi : B (2012)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu Eğitim Durumunuz, Üniversite Öğrencisi olarak kaydedilmiştir.
Yeni Üniversite Ekle

Üniversite (Lisans) Dumlupınar Üniversitesi – (Örgün Öğretim)
09.2010- 06.2014 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye 3. sınıf
ortalamam 2.60/ 4.00
Lise Gelibolu Anadolu Lisesi 85 / 100
06.2008 Türkçe – Matematik

Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma
İngilizce İyi Temel Temel
Almanca Orta Temel Temel

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri: Word ve Excelli iyi düzeyde biliyorum. [

Sertifika Bilgileri
diksiyon
rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde
etkili iletişim

rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde

borsa eğitimi
Dumlupınar Üniversitesi Ekonomi Toplulugu – 03.2013
Finans eğitmeni Umut GÜMÜLCİNELİ eğitmenliğinde
Kalite – Denetim – (İç Denetçilik Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Kalite – Denetim – (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ –
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

OHSAS 18001:2007
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Hobiler : Seyahat etmek, kitap okumak ,bilgisayar,müzik dinlemek.
Üye Olunan Topluluklar : Üniversitenin dağcılık kulübüne üyeydim ama 1 senedir bazı sorunlardan dolayı kulüple iletişim içerisinde değilim.
Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.

Bankanızın Çanakkale şubesinde yaz mevsimi için staj yapmak istiyorum.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:34

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter

Gazi Üniversitesi 2. sınıf İstatistik (ingilizce) öğrencisiyim. Ankara veya Çanakkale’de yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum.

commenter
Nurten ÇOŞKUN | Mayıs 22nd, 2013 at 22:41

Cumhuriyet universitesi iktisadi ve idari bilimler fakultesi 3. sinif isletme ogrencisiyim. sivas ta herhangi bir merkez subesinde haziran temmuz doneminde yaz staji yapmak istiyorum. bilgilerinize arz ederim.

commenter

Afyon Kocatepe Başmakçı Myo da bankacılık ve sigortacılık 1.ci sınıf öğrencisiyim. 30günlük staj zorunluluğum var bankanızın Eskişehir şubesinde yapmak istiyorum.

commenter
Onur Öztürk | Mayıs 24th, 2013 at 22:49

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz dönemi içerisinde bankanızın herhangi bir şubesinde stajımı yapmak ıstıyorum . gereğinin yapılmasını arz ederim .

commenter
ÖZLEM KARAKAŞ | Mayıs 25th, 2013 at 14:55

Şanlıurfa Harran Üniversitesi İşletme 3. sınıf öğrencisiyim Diyarbakır’da oturuyorum herhangi bir şubenizde staj görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
HALİME ÇALIŞIR | Mayıs 25th, 2013 at 15:16

Sakarya Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,iktisat bölümü okuyorum.Tokat/Turhal Mali Müsavir muhasbe Bürosunda çalıştım,4 aylık deneyimim var.Haziran ve Ağustos arası staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ediyorum.

commenter
Özge daşkapan | Mayıs 27th, 2013 at 08:53

Nevşehir Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler Fakültesi işletme bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Hatay ya da Nevşehir de herhangi bir şubenizde yaz dönemi stajimi yapmak istiyorum.staj sürem 1 ay ama ben 3 ayda çalışmak isterim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
MEHMET HALİL | Mayıs 29th, 2013 at 17:51

EDİRNE KEŞANDA DÖRT YILLIK BANKACILIK VE SİGOTACILIK OKUYORUM. ÜÇÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM. MÜMKÜNSE BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
TEŞEKKÜRLER…

commenter

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN SANCAKTEPE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTEMEKTEYİM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

TEL:05312518158

commenter
Fatma Gül KARAKUŞ. | Mayıs 30th, 2013 at 13:44

TRAKYA ÜNİVERSİTE MYO BANKACILIK VE SİGORTACIK BÖLÜMÜ OKUYORUM. SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ. BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM. HAZİRAN,TEMMUZ,AĞUSTOS DÖNEMLERİNDEN BİRİNDE. ÖNCELİK 24HAZİRAN. ÜCERET TALEP ETMİYORUM. SİGORTA OKUL TARAFINDAN KARŞALANACAKTIR. 05419614937 GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:28

Balıkesir üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Anadolu üniversitesi Menkul kıymetler ve sermaye piyasası 1.sınıf öğrencisiyim.Orta düzeyde ingilizceye sahibim.İstanbul Anadolu bölgesi/Kocaeli bölgelerindeki şubelerinizde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
DİLARA VARIŞ | Mayıs 30th, 2013 at 17:30

Kadıköy kız teknik ve meslek lisesi 3.sınıf öğrencisiyim. Eylül ve haziran ayları arasındaki 9 aylık zorunlu stajyerliğim için İstanbul da ki genel müdürlüğünüzde stajyerliğimi yapmak istiyorum .Bilginize arz ederim. Teşekkürler..

commenter

ben bu yaz sizin bankanızda 1 temmuz ve 26 temmuz arası staj yapmak istiyorum bilgilerinize arz edrim.

commenter

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM 2013 YILI YAZ DÖNEMİ BANKANIZIN ANKARA KIZILAY ŞUBELERİNİN BİRİNDE GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter

ardahan üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum

commenter

Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. 2012 güz döneminde almanyada erasmus programı ile öğrenim gördüm. 1 yıl ingilizce hazırlık okudum.NİZİP / GAZİANTEP şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

commenter

Kahramanmaraş Sütçü İmam ünevrsitesi Göksun myo bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim . yaz dönemi zorunlu stajımı İstanbul / Avrupa Yakası/ sefaköy şubenizde yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter

MERSİN TİCARET MESLEK LİSESİNDE 3.SINIFIM ŞU AN GELECEK YIL İÇİN ZORUNLU STAJ UYGULAMASINI SİZİNLE BERABER YAPMAK İSTİYORUM . MERSİN TOROSLARDA OTURUYORUM . GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

MERSİN TİCARET MESLEK LİSESİNDE ANADOLU BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM. ŞU AN 11.SINIFIM. GELECEK YIL OLAN ZORUNLU STAJ UYGULAMASINI SİZİNLE BERABER YAPMAK İSTİYORUM.MERSİN TOROSLARDA İKAMET ETMEKTEYİM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
faruk çiftçi | Haziran 5th, 2013 at 22:55

istanbul üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksekokulu bankacılık ve sigorta bölümü öğrencisiyim. istanbul sulatangazide (sultançiftliği)’nde ikametr etmekteyim. daha önce lise stajımı denizbank genel müdürlüğünde hesap işlewmleri bölümünde yapmıştım. üniversite stajımı sizin bankanız bünyesinde yapmak isterim. gereğinin yapılmasını arz ederim. tel:0543 294 07 89

commenter
Rıdvan KARACA | Haziran 7th, 2013 at 22:12

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bankacılık ve finans bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu staj uygulamasını balıkesir ayvalık şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Muhasebe Programları( Eta, Mikro, Luca ) ve MS OfFice programlarını biliyorum. Zorunlu stajımı Muğla- Fentiye Şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
cemile turğut | Haziran 9th, 2013 at 21:06

Pamukkale Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümünde birinci sınıfım ve yaz dönemi stajımı bankanızın iskenderun veya hataydaki şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
selin hatipoğlu | Haziran 15th, 2013 at 02:21

merabalar.beykent üniversitesi bankıng and fınancıal bölümünde burslu olarak egıtım gormekteyım.bu yaz ıtıbarı ıle temmuz ve agustos aylarında ilgi alanım olan ve severek okudugum bolumum hakkında staj gerceklestırmek ıstıyorum.bunun yanısıra okulumunda getırmıs oldugu staj zorunlulugunun bır kısım suresını gecen sene fınansbank bunyesınde gerceklestırdım.zorunlu stajımın kalan suresını hatta uzatarak deneyım sahıbı olarak bankanız bunyesınde gerceklestırmeyı hedeflıyorum bılgılerınıze arz ederım.cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler.

commenter
Özge AŞÇIELİ | Haziran 17th, 2013 at 15:41

Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri ilişkiler bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık alanında bilgi sahibi olmak ve deneyim kazanmak adına 2013 Yaz Döneminde stajımı ADANA ili şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.
SERTİFİKALAR:FİNANSBANK KARİYER 2.0 programından katılım belgesine sahibim.2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı Akademisi tarafından düzenlenen on saat süreli kişisel gelişim sertifikam bulunmaktadır.
TELEFON:05064825195
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Özge AŞÇIELİ | Haziran 17th, 2013 at 15:52

Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık alanında bilgi sahibi olmak ve deneyim kazanmak adına 2013 yaz döneminde ADANA ilindeki şubelerinizden birinde staj yapmak istiyorum.
SERTİFİKALAR:FİNANSBANK KARİYER 2.0 programından katılım belgesine sahibim.2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı akademisi tarafından düzenlenen on saat süreli Kişisel Gelişim Sertifikam bulunmaktadır.
TELEFON:05064825195
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Özge AŞÇIELİ | Haziran 17th, 2013 at 16:05

Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık alanında bilgi sahibi olmak ve deneyim kazanmak adına 2013 yaz döneminde ADANA şubelerinizden birinde staj yapmak istiyorum.
SERTİFİKALAR:FİNANSBANK KARİYER 2.0 programından Katılım Belgesine sahibim.2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı Akademisi tarafından düzenlenen on saat süreli Kişisel Gelişim Sertifikam bulunmaktadır.
TELEFON:05064825195
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Akdeniz Üniversitesiİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
2. Sınıf öğrencisiyim.Bu yaz severek okuduğum iktisat alanımda sizin bankanızın ANTALYA/Aksu şubesinde 2013 yaz döneminde staj yapmak istiyorum.SERTİFİKA:FİNANSBANK KARİYER 2.0 programından Katılım Belgesine sahibim. TELEFON:05423708215 Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi iibf fakültesi 2. sınıf ögrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın sincan subelerinden birinde yapmak istiyorum.
gereğini arz ederim.
tel:05456454433

commenter
rana parmaksız | Haziran 27th, 2013 at 16:14

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK ADINA BİLGİ VE DENEYİM SAHİBİ OLMAK İÇİN ANKARA SUBELERİNİZİN BİRİNDE YAZ STAJI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ ARZ EDERM

commenter

Dumlupınar üniversitesi 3.sınıf maliye öğrencisiyim yaz dönemı için staj yapmak istiyorum.İstanbul avrupa yakasında staj tercihimdir.

commenter
BETÜL TEKOL | Temmuz 8th, 2013 at 20:47

MERHABA
BAYRAMPAŞA TİCARET MESLEK LİSESİ 12.SINIFTAYIM.BANKA BÖLÜMÜ OKUYORUM.BU YIL ZORUNLU STAJIMI SİZİNLE YAPMAK İSTİYORUM.İSTANBUL SULTANGAZİ DE İKAMET ETMEKTEYİM.

commenter
kevsire coroz | Temmuz 24th, 2013 at 17:03

Muş Alparslan üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde iktisat bölümü 3.sınıfında okumaktayım.izmir de ikametgah etmekteyim.yaz dönemi stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum.izmir de staj yapabilirim.GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter
SERCAN TAŞDAN | Ağustos 16th, 2013 at 15:12

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bitirmiş bulunmaktyım.Son 15 günlük stajım kaldı eger uygun görürseniz Denizlinin herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.
KİŞİSEL BİLGİLER :
ADI SOYADI:SERCAN TAŞDAN
DOĞUM YERİ : DENİZLİ/MERKEZ
DOĞUM TARİHİ : 02.01.1992
TC : 11054069400
EĞİTİM BİLGİLERİ :
LİSE:DENİZLİ TİCARET MESLEK LİSESİ
OKUL : PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YÜKSEK OKULU
BÖLÜM : BANKACILIK VE SGORTACILIK
YIL : 2 YILLIK
KULLANDIĞI PROGRAMLAR :
MİCROSOFT OFFİCE WORD : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE EXCEL : ORTA DERECE
MİCROSOFT OFFİCE POWER POİNT : ORTA DERECE
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0534 890 13 04
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
HANDE GÜVERCİN | Ağustos 18th, 2013 at 23:12

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ LÜLEBURGAZ MESLEK YÜKSEKOKULU PAZARLAMA BÖLÜMÜ BİTİRMİŞ BULUNMAKTAYIM. SON 20GÜNLÜK SATAJIM KALDI EĞER UYGUN GÖRÜRSENİZ STAJIMI SİZİNLE BİRLİKTE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

SAPANCA MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN SERDİVAN ŞUBESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM KIŞ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI SERDİVAN ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.GİZEM YILMAZ

commenter
SENA CANSABUNCU | Ağustos 30th, 2013 at 15:22

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%100 İNGİLİZCE) 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.VERİ TABANI,SQL GİBİ ALANLARLA İLGİLENİYORUM.BANKADA STAJ YAPMAK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.BİLDİĞİM DİLLER JAVA VE C SHARP WEB OLARAK İSE HTML CSS HTML5.SENEYE ZORUNLU STAJIM VAR.2013-2014 DÖNEMİ KIŞ AYINDA SİZİN KURUMDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İKAMET YERİ İZMİRDİR ANCAK İZMİR,İSTANBUL,YALOVA’DAKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPABABİLİRİM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM
—KİŞİSEL BİLGİLER–
MEZUN OLDUĞU LİSE:YALOVA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ/SAYISAL BÖLÜM
DOĞUM TARİHİ:17/03/1993
TC:72895088456
E-MAİL: Senagoksu_93@hotmail.com
KULLANILAN ARAYÜZ PROGRAMLARI:ECLİPSE,DREAMWEAVER,MİCROSOFT OFFİCE,VISUAL STUDİO

commenter

Çukurova üniversitesi(Adana) işletme 3 sınıf öğrencisiyim. Bankanızda staj yapmak istiyorum. Mersin\Tarsus ve Adana da bu imkanı sağlmanızı rica ederim.

commenter
Öykü Görgen | Ekim 3rd, 2013 at 00:31

Çorlu Meslek Yüksek Okulu işletme 2.sınıf öğrencisiyim.Bankanızın çorlu şubesinde stajımı tamamlamak istiyorum bilgilerinize sunarım saygılarımla

commenter

Bursa Uludağ Üniversitesi 3. sınıf maliye öğrencisi ve ayrıca işletme bölümünde çift anadal yapmaktayım.Nilüfer/Bursa şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim

commenter

Erzincan Üniversitesi 1. sınıf iktisat öğrencisiyim.Turgutlu/Manisa şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter
SEMİHA SÖNMEZ | Ocak 15th, 2014 at 20:30

Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. İngilizce ve Almanca dillerini orta seviye bilmekle beraber Microsoft Ofis Programı ve Diksiyon sertifikam var. Ayrıca şuanda ön muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe kursuna devam etmekte veiş ve sosyal hayat kursumu bitirmiş olup, sertifikamı alamaya hak kazanmış bulunuyorum. İş deneyimim de mevcuttur.

commenter
Elif yıldız | Ocak 20th, 2014 at 20:20

Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ Gördes Meslek Yüksek Okulu Maliye bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.
Manisa merkezde oturmaktayım. Zorunlu staj kapsamında yaz dönemi stajımı bankanızın Manisa şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
semra karabulut | Şubat 10th, 2014 at 21:56

Merhaba ben trakya üniversitesi keşan yusuf çapraz uygulamalı bilimler yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyan 2. Sınıf öğrencisiyim.40 günlük zorunlu stajımı sizin güvenilir yüksek hizmet kaliteniz koşullarında Tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum, gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter

Erzincan üniversitesi 1. sınıf iktisat öğrencisiyim. yaz dönemi boyunca bankanızın Manisa Turgutlu ilçesinde staj yapmak istiyorum.05395608493 Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
Aykut Güldal | Şubat 15th, 2014 at 20:00

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel:0534 560 32 31

commenter
Başak ÖZTÜRK | Şubat 17th, 2014 at 18:25

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

19 Şubat 2014 Artvin Çoruh Üniversitesinde ikinci siniftayim bankacilik ve sigortacilik bölümünde okuyorumyaz stajimi şanlıurfa finans bank ta yapmak istiyorum gereginin yapilmasini arz ederim

commenter

Manisa Celal Bayar Üniversitesinde okuyorum.3.sınıf Bankacılık ve Finans bölümü öğrencisiyim.40 iş günü zorunlu olan stajımı Manisa`nın Soma ilçesinde Finansbank şubesinde yapmak istiyorum.Bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.Saygılarımla arz ederim.

commenter

Trakya üniversitesi keşan yusuf çapraz uygulamalı bilimler yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 3.sınıf öğrencisiyim stajımı edirne uzunköprü ilçesinde finansbank şubesinde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
semra karabulut | Mart 6th, 2014 at 16:17

Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu 40 günlük stajımı tokat/erbaa ilçesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Gülizar Özcan | Mart 9th, 2014 at 17:12

merhabalar… Denizli pamukkale üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene yapmam gereken zorunlu yaz stajımı denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinize arz ederim.

commenter

Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Finansbank bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.ileri seviyede yabancı dilim var(ingilizce).Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ömer sevinç | Nisan 2nd, 2014 at 08:34

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN DENİZLİ SUBELERİDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

commenter
Demet BARAN | Nisan 5th, 2014 at 15:33

Merhaba.Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

commenter

Ben Uşak Üniversitesi MYO Bankacılık ve Sigortacılk 1.sınıf öğrencisiyim 2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum Eskişehir de ikamet etmekteyim ve orada yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhaba. Giresun Ünivetesi Alucra Turan Bulutçu MYO 2.sınıf maliye bölümü ögrencisiyim yaz dönemi 20 günlük zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyoum gereginin yapılmasını arz ederim.
REFERANS : Finansbank Nazilli şube müdürü Mehmet Bilge Cengiz

commenter

İstanbul Üniversitesi matematik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık alanında staj yapmak bu alanda deneyim kazanmak istiyorum.

commenter
gülay tuncan | Nisan 30th, 2014 at 20:56

dpü sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj başvurumu kütahya merkez şubenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
HATİCE ATEŞ | Nisan 30th, 2014 at 22:46

Merhaba; ben Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Adana Kozanda ikamet ediyorm. Zorunlu stajım olmamakla birlikte deneyim sahibi olmak amaçlı Adana merkez şubenizde staj yapmak istiyorm. Gereğinin yapılmasını arz ederm.

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:35

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

commenter
rasime yapar | Mayıs 5th, 2014 at 14:56

ben çankırı karatekin üniverstesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum aydın merkez ya da izmit gebze bölgelerinizde ki bankanızda staj yapmak üzere başvuruda bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Semra Taşdelen | Mayıs 7th, 2014 at 18:48

Merhabalar;
Ben Turgut Özal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bu yaz dönemini bankanızın ankara şubelerinden herhangi birinde staj yaparak geçirmek istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ 1.Sınıf İktisat Bölümü öğrencisiyim.Bankanızın Tekirdağ/Çorlu şubelerinde tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tuğçe Karataş | Ağustos 6th, 2014 at 12:22

Adı soyadı : Tuğçe Karataş
Doğum tarihi : 12.02.1997
İl-ilçe : Antalya-Manavgat
Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58

Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Tuğçe Karataş | Ağustos 6th, 2014 at 12:25

Adı soyadı : Tuğçe Karataş
Doğum tarihi : 12.02.1997
İl-ilçe : Antalya-Manavgat
Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
Telefon : 05355516349
Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

akdeniz ünv muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum bankanızda görev almak istiyorum arz ederim

commenter
berfin dilan çelik | Eylül 15th, 2014 at 15:14

merhaba ben ankara sincan ahmet andiçen ticaret meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanını okuyorum 12.sınıf için stajımı ankara sincan şubesinde yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler..

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: