Erdemir İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Erdemir İş Başvurusu

Erdemir firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Erdemir yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Erdemir iş ilanları mevcuttur.

Zonguldak’ın ilçesi Ereğli bölgesinde hizmetlerine devam eden Erdemir şirketi son yıllarda hızla büyümesi üzerine 2015 yılında gerekli personel alımı yapacağını açıklamış bulunmaktadır. Ekonomik olarak Türkiye üzerinde önemli bir konumda bulunan Erdemir iş ilanlarını kesinlikle takip etmenizi öneriyor. 2015 yılında gereğinden fazla eleman alımı yapıcağını açıklaması üzerine hangi pozisyonlarda ihtiyaç olduğunu İnternet sitesi üzerinden duyuracağını açıkladı.

İlan konusunda oldukça az ve işçi alımı konusunda oldukça seçiçi davranan Erdemir şirketi Zonguldak ve İstanbul için alımlar yapacaktır. Sizler iş ilanları ile karşılaşmanız üzerine ne şekilde başvuracağınız hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Sizler şirket hakkında detaylı bir araştırma yaptıktan sonra ERDEMİR şirketi içerisinde uygun görülen pozisyonlarda yapabileceğiniz dair karar verdikten sonra işçi alımı için iş başvurusu yapmalısınız.

ERDEMİR şirketinin İnternet sitesi üzerinden başvuru yapmalısınız. İş başvurusu yapmadan önce belli başlı şartları okuduktan sonra uygun ise gerekli formları doldurduktan sonra başvurunuzu site üzerinden tamamlayabilirsiniz. ERDEMİR şirketi, iş ilanlarını inceledikten sonra başvurunuz hakkında bir değerlendirme yapacaktır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

2 Comments

  • aykan pınarbaşı

    erdemir iş başvurmak iştiyorum çünkü şuan bende 3adet belge var. daha önce milli eğitim bakanlığı mobilya kalfalık belgesi var. halk eğitim Karabük yenice ağaç işi kurs bitirme belgesi var.bide kardemir demir çelik fabrikada aktaş a.ş mütaahhit <mesleki beceri kursu inşaat teknolojisi betonarme donatı belge var< bu belge aydın Zübeyde hanım kız teknik ver meslek lisesi okul düzenlendiği AYKAN PINARBAŞI 05074649385 05073863023

  • haşim karaman

    kardemir .A.Ş karabük fabrikası montaj mütaahhit firmasında çalışıp ayrıldım şuan boştayım imalat montaj işi arıyorum.saygılarımla. haşim KARAMAN 5413895827

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir