Enka İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Enka İnşaat İş Başvurusu

Enka İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Enka İnşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Enka İnşaat iş ilanları mevcuttur.

 

Bina, köprü, otoyol gibi birçok alanda faaliyet gösteren Enka İnşaat iş alımı ile alakalı işlemlerine 2015 yılında da devam etmiştir. Birçok şirket 2015 yılında alımlarını durdururken sürekli büyüyen Enka İnşaat alımlarına devam etmektedir.

Enka İnşaat iş ilanları belli başlı kariyer siteleri üzerinden yayınlanır. 2015 yılı için firmanın kaç kişi alacağı belli değildir. Net bir açıklamaya yapmayan firma şu güne kadar yaklaşık olarak 30 adet ilan vermiştir. Vermiş olduğu ilanlara ise zaman zaman yenilerini eklemektedir. İş ilanları ile alakalı olan pozisyonlarda genelde; kalite kontrol elektrik işleri teknikeri, mekanik işler mühendisi, maliyet kontrol mühendisi, harita mühendisi, makine mühendisi, saha malzeme mühendisi pozisyonlar dikkat çekmektedir.

Firma personel alımı işlemlerini sadece ülkemizde değil yurtdışında bulunan şantiyeleri için yapar. Tüm çalışmalarını düzenli bir şekilde yürütmekte olan firmanın işçi alımı ile alakalı olan kriterlerine internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümünden ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için ise kariyer sitelerinde var olan ilanlara CV’niz ile başvurmanız gerekir.

Enka İnşaat İş Başvurusu adı altında iş başvuru masrafı alan kötü niyetli şahıslara dikkat etmenizi rica ediyoruz. ENKA İnşaat şirketi iş başvurusu yapan adaylardan hiçbir şekilde ücret talep etmez. ENKA inşaat yurt dışı personel alımlarına başladır. ENKA inşaat’ın yabancı ülkelerde gerçekleştirmiş olduğu projelerinde görevlendirilmek üzere birçok pozisyon için personel alımlarını sürdürmektedir.

Enka İnşaat İş Başvurusu ile açık bulunan pozisyonlar arasında; makine ekipman elektrik mühendisi, iş güvenliği sağlığı ve çevre eğitmeni, mimar ve saha kısım şefi bulunuyor. Daha birçok açık pozisyon için iş başvuruları kabul edilmektedir.

İş başvurusu için tıklayın.

 

Aramalar: , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

619 Comments

 
 

Leave a Reply