Enka İnşaat İş Başvurusu 2015


Enka İnşaat İş Başvurusu 2015

Enka İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Enka İnşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Enka İnşaat iş ilanları mevcuttur.

İş Fırsatları

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı’mız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgiye “Projeler” başlığı altından ulaşabilirsiniz.
Son zamanlarda ENKA adına hareket ettiğini söyleyen bir takım kötü niyetli şahısların iş arayan adaylardan masraf adı altında ücret talep ettikleri öğrenilmiştir. ENKA, iş başvurusunda bulunan adaylardan hiçbir aşamada ve hiçbir koşulda herhangi bir miktar ücret asla talep etmez. ENKA’ya iş başvurusu ve işe yerleştirilme süreci tamamen ücretsizdir. Bu şekilde ücret talep edenleri, hr@enka.com mail adresimize bildirmenizi rica ederiz.Staj Fırsatları

Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvuruları için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj  başvurunuzu İnsan Kaynakları Web Site mizden ilgili yılın başlangıcında tamamlamanızdır.

Enka İnşaat İş Başvurusu adı altında iş başvuru masrafı alan kötü niyetli şahıslara dikkat etmenizi rica ediyoruz. ENKA İnşaat şirketi iş başvurusu yapan adaylardan hiçbir şekilde ücret talep etmez. ENKA inşaat yurt dışı personel alımlarına başladır. ENKA inşaat’ın yabancı ülkelerde gerçekleştirmiş olduğu projelerinde görevlendirilmek üzere birçok pozisyon için personel alımlarını sürdürmektedir.

Enka İnşaat İş Başvurusu ile açık bulunan pozisyonlar arasında; makine ekipman elektrik mühendisi, iş güvenliği sağlığı ve çevre eğitmeni, mimar ve saha kısım şefi bulunuyor. Daha birçok açık pozisyon için iş başvuruları kabul edilmektedir.

Şu anda ENKA’da ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması için İnsan Kaynakları Web Site mizdeki adımları izlemenizi rica ederiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

606 Comments

 • hacıizci

  merhaba ben çelik montajcıyım daha önce enka şirketinde rusya kırasnadarda çalıştım yine yurt dışında çalışmak istiyorum hacı izci 05312300420

 • Erkan Dogru

  Doğalgaz kalorifer su tesisatı mekanik vb. Tesisat ustasıyım tesisat usta konumunda çalışmak istiyorum

 • savaş yavuz.

  LAMİNAT.LAMİNE.VE MASİF PARKE USTASIYIM…0531 3826035

 • slm ben kepçe oparötörüyüm yutdışında çalışmak istiyorum 20 yıldır aynı şirktte çıyorum tl 05316667354

 • alışslm ben kepçe oparötörüyüm yutdışında çalışmak istiyorum 20 yıldır aynı şirktte çıyorum tl 05316667354

 • mermer fayans ustasıyım daha ünce ırakta enka acarsanda çalışmışım ekibmle o5397755790 bütün firmaların dikatına en temiz iş yaparız

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir