Emirates İş Başvurusu 2015

Güncel iş ilanları için tıklayın


Emirates

Emirates İş Başvurusu 2015

Emirates firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Emirates yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Emirates iş ilanları mevcuttur.

Güncel iş ilanları için tıklayın


Emirates ve Kariyer

Emirates , Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti’ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor. Dünyanın en genç filolarından birine sahip olan Emirates’in şu an hepsi geniş gövdeli toplam 152 adet uçağı bulunuyor. Emirates’in filosunda bulunan 152 adet uçaktan 145 tanesi Boeing ve Airbus yolcu uçağı ve 7 tanesi de kargo uçağıdır. Emirates’in 2010 itibariyle toplam uçak siparişi tümü geniş gövdeli uçaklar olmak üzere 202’dir. Emirates, 60’ın üzerinde ülkede 100’ü aşkın noktaya uçuyor.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın9 Yorum yapılmış: "Emirates İş Başvurusu 2015"

commenter

Emirates gibi bir şirkette çalışmak her açıdan ayrıcalıklıdır. Dubai’de yaşamak herkesin elde edemeyeceği bir fırsat olmakla birlikte Emirates her anlamda bayrak taşıyıcı konumdadır. Emirates ile çalışmak istiyorum.

commenter
Tuğba Özmen | Temmuz 14th, 2013 at 15:51

Aldığım eğitm ve iş tecrubelerim sayesinde kurumunuza faydalı bir personel olacağıma inanıyorum. Bu konuda bana bir şans verirseniz inanın rekabet piyasasında kurumunuzda bir şans elde etmiş olacaktır.

commenter
Gülcan Nohut | Eylül 18th, 2013 at 18:09

Merhabalar;
Kabin memuru olabilmek için hosteslik kursuna başladım.Uçmayı yeni insanlarla tanışmayı,yeni ülkeler görmeyi gezmeyi seviyorum.Hostesliği bir meslek olarak şeçmek istiyorum.insanlarla olan dialoğuma sıcak kanlı güleryüzlü,yardımsever, herzaman pozitif oluşumu bir artı olarak görüyorum.şirketiniz tarafından bir şans verilirse faydalı olacağıma inanıyorum.Emirates ailesi ile çalışmak büyük bir şans e ayrıcalıktır.aranıza kabul etmenizi sizlerle çalışmayı istiyorum.
Teşekkür ederim…

commenter
ipek taşcıoğlu | Eylül 26th, 2013 at 23:21

Çalışma şartlarıve koşullar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

commenter

Bende 18li yasimda istanbulda kabinmemuru egitimi almistim.aranilan ozelliklere uygunum.bircok yabanci havayolu sirketlerinde urdun air egypt air,thy ve emirates mulakatlarina katildim.anladim ki ikamet yerim antakya oldugundan ve cilveli olmadigimdan bu ise layik gorulmedim.tanidik varsa isiniz kolay.

commenter

Havacilik Yuksek Okulu Mezunuyum,İngilizce,Rusca ve bulgarca biliyorum sirjetinizde gorev almak istiyorum

commenter

havacılık sektöründe 20 yıl kompozıt uçak paçası imalatı ve tamiri işinde sertifikalı olarak taı de çalıştım deneyimimi yurt dışında elde ettim. Dünyanın her yerinde kurumunuzda çalışmak istıyorum.

commenter

emirates İstanbul mülakatı ile ilgili kariyerden başvurdum firmanın sitesine yönlendiriyor ordan başvuruya bastım İstanbul interwiew için başvuru linki yok davetiye ile diyor? nasıl başvurabiliriz başvuran arkadaş varsa bana yazabılırmı lütfen?
daha önce yurtdışı ve cruıse gemısı tecrübem var

commenter

Yok rekabet piyasası yok cilveli değimiş vs. vs. Gençler, işvereniniz bunların hiçbirini okumuyor zira başvuru noktanız burası değil.

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: