Emirates İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Emirates

Emirates İş Başvurusu 2016

Emirates firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Emirates yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Emirates iş ilanları mevcuttur.

Emirates ve Kariyer

Emirates , Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti’ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor. Dünyanın en genç filolarından birine sahip olan Emirates’in şu an hepsi geniş gövdeli toplam 152 adet uçağı bulunuyor. Emirates’in filosunda bulunan 152 adet uçaktan 145 tanesi Boeing ve Airbus yolcu uçağı ve 7 tanesi de kargo uçağıdır. Emirates’in 2010 itibariyle toplam uçak siparişi tümü geniş gövdeli uçaklar olmak üzere 202’dir. Emirates, 60’ın üzerinde ülkede 100’ü aşkın noktaya uçuyor.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

11 Comments

 • Fahrettin Yılmaz

  just want to work with this company i think i can do that.
  Why not ? I blieve myself but not like everyone.
  thank you…

 • direkt kaptan pilot olarak işe girmek istiyorum lisabsım airbus

 • A.C.

  Yok rekabet piyasası yok cilveli değimiş vs. vs. Gençler, işvereniniz bunların hiçbirini okumuyor zira başvuru noktanız burası değil.

 • özhan

  emirates İstanbul mülakatı ile ilgili kariyerden başvurdum firmanın sitesine yönlendiriyor ordan başvuruya bastım İstanbul interwiew için başvuru linki yok davetiye ile diyor? nasıl başvurabiliriz başvuran arkadaş varsa bana yazabılırmı lütfen?
  daha önce yurtdışı ve cruıse gemısı tecrübem var

 • yücel TALU

  havacılık sektöründe 20 yıl kompozıt uçak paçası imalatı ve tamiri işinde sertifikalı olarak taı de çalıştım deneyimimi yurt dışında elde ettim. Dünyanın her yerinde kurumunuzda çalışmak istıyorum.

 • Emel Ozgut

  Havacilik Yuksek Okulu Mezunuyum,İngilizce,Rusca ve bulgarca biliyorum sirjetinizde gorev almak istiyorum

 • zehra

  Bende 18li yasimda istanbulda kabinmemuru egitimi almistim.aranilan ozelliklere uygunum.bircok yabanci havayolu sirketlerinde urdun air egypt air,thy ve emirates mulakatlarina katildim.anladim ki ikamet yerim antakya oldugundan ve cilveli olmadigimdan bu ise layik gorulmedim.tanidik varsa isiniz kolay.

 • ipek taşcıoğlu

  Çalışma şartlarıve koşullar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 • Gülcan Nohut

  Merhabalar;
  Kabin memuru olabilmek için hosteslik kursuna başladım.Uçmayı yeni insanlarla tanışmayı,yeni ülkeler görmeyi gezmeyi seviyorum.Hostesliği bir meslek olarak şeçmek istiyorum.insanlarla olan dialoğuma sıcak kanlı güleryüzlü,yardımsever, herzaman pozitif oluşumu bir artı olarak görüyorum.şirketiniz tarafından bir şans verilirse faydalı olacağıma inanıyorum.Emirates ailesi ile çalışmak büyük bir şans e ayrıcalıktır.aranıza kabul etmenizi sizlerle çalışmayı istiyorum.
  Teşekkür ederim…

 • Tuğba Özmen

  Aldığım eğitm ve iş tecrubelerim sayesinde kurumunuza faydalı bir personel olacağıma inanıyorum. Bu konuda bana bir şans verirseniz inanın rekabet piyasasında kurumunuzda bir şans elde etmiş olacaktır.

 • Elif Şahin

  Emirates gibi bir şirkette çalışmak her açıdan ayrıcalıklıdır. Dubai’de yaşamak herkesin elde edemeyeceği bir fırsat olmakla birlikte Emirates her anlamda bayrak taşıyıcı konumdadır. Emirates ile çalışmak istiyorum.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir