Denizbank Staj Başvurusu 2015

Güncel iş ilanları için tıklayın


Staj

Deniz’de Staj

Kendine değer katmak isteyen üniversite ya da ticaret lisesi öğrencilerine teorik bilgileriyle ilgili pratik yapma ve bu bilgileri uygulamaya geçirme imkanı sağlıyoruz…

Denizbank’ta Staj olanakları ve Stajyer alımına ilişkin sıkça sorulan sorular ve cevapları;

Staj başvurumu nerden yapabilirim?

Bankamızın ihtiyaçları kapsamında aşağıdaki bağlantı üzerinden ilanlarımız yayınlanmaktadır. Staj ilanlarımızı sitemiz üzerinden takip edip, başvurunuzu yapabilirsiniz. Değerlendirmelerimiz Şube, Genel Müdürlük ve İştiraklerimiz belirli dönemlerde yapılmaktadır.

Lise öğrencisi olarak başvuru yapabilir miyim?

Güncel iş ilanları için tıklayın


Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi iseniz başvuru yapabilirsiniz.

Lise öğrencisi olarak ne zaman staj yapabilirim?

Lise öğrencisi stajyerlerimiz eğitim ve öğretim yılının başlaması ile stajına başlar ve yine eğitim ve öğretim yılının sona ermesi ile stajları sona erer.

Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu öğrencisi olarak staj başvurusunda bulunabilir miyim?

Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimiz staj başvurusunda bulunabilirler. Deneyimsiz işe alım süreçlerimizden başarılı olmaları durumunda staj yapmaya hak kazanırlar.

Stajı yapmam için üniversitemden hangi evrakları temin etmem gerekmektedir?

Öncelikli Üniversiteniz tarafından onaylanmış Staj Bilgi Formu’nu getirmeniz gerekmektedir. Diğer evraklar ile ilgili olarak süreç içerisinde bilgilendiriliyor olacaksınız.

Başvurmak için tıklayın.100 Yorum yapılmış: "Denizbank Staj Başvurusu 2015"

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için TOKAT ŞUBESİNDEKİ bankanızda staj yapmak istiyorum.Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
ELİF İÇLEK | Nisan 5th, 2013 at 13:48

HARRAN ÜNİVERSİTESİ 4. SINIF MALİYE ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İÇİN OSMANİYE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.SERMAYE PİYASASI KURULU İSTANBUL ŞUBESİNDE 1 HAFTA STAJ EĞİTİMİ ALDIM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SİBEL YILDIZ | Nisan 10th, 2013 at 11:09

Ardahan üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı ardahan’daki şubenizde yapmak istıyorum. Gereğini arz ederim

commenter
ÖZGE YILDIZ | Nisan 10th, 2013 at 11:09

Ardahan üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı ardahan’daki şubenizde yapmak istıyorum. Gereğini arz ederim

commenter
ZEYNEP KARABULUT | Nisan 10th, 2013 at 22:52

Denizbankta staj yapmak istiyoru

commenter

çukurova üniversitesi iibf ekonometri 3.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi adana şubelerinizde staj ile tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek için bir adım atmak istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim..

commenter
EBRU SEVDİM | Nisan 12th, 2013 at 12:32

Amasya üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık okuyorum 1. sınıf ögrencisiyim zorunlu stajımı kilis deniz bank şubesinde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Ayşe sakallı | Nisan 14th, 2013 at 13:53

nevşehir üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf ögrencisiyim zorunlu stajımı deniz bank osmanıye şubesınde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederım .

commenter

bankacılık ve sıgortacılık 1. sınıf ogrencıyım yaz donemı stajını sızın bankasınızda rize ardeşen şubesınde yapmak ıstıyorum gereğinın yapılmasını arz ederim

commenter

afyon kocatepe üniversitesin de emirdağ meslek yüksek okulun da 1.sınıfta okumaktayım bankanızın adana şubelerinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum.

commenter

Manisa İli Alaşehir İlçesi 1993 doğumluyum. Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortalık Bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. Mesleki eğitim ve tecrübemi geliştirmek,iş dünyasında bilgilerimi pekiştirerek deneyim kazanmak adına Bankanızda gerçekleştirilen her türlü iş ve faaliyerlerde yararlı olmak amacıyla yaz dönemi staj eğitimimi Makamlarınızca da uygun görülmesi halinde Alaşehir Şubesinde yapmak istiyorum.
Konu ile ilgili yardımcı olacağınız inancıyla saygılar sunar, gereğini takdirlerinize arz ederim.

Adres : Soğuksu Mh.İstiklal Cad.No: 134 Alaşehir/Manisa
Tel : 0 505 801 43 50

commenter

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi kırk(40) iş günü zorunlu stajımı HATAY/ANTAKYA’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Adnan Menderes Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı İzmir/Bozyaka-Karabağlar şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Ordu Üniversitesi Ünye İİBF İktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi isteğe bağlı stajımı TRABZON/VAKFIKEBİR şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Sakarya Geyve İşletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Geyve şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Seda Yırtıcı | Nisan 25th, 2013 at 18:53

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU 30 İŞ GÜNÜ STAJINI GAZİANTEP ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM… GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
Yaprak Sarıçayır | Nisan 26th, 2013 at 08:04

Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu olarak yapmam gereken 30 iş günü olan stajımı bankanızın İstanbul avrupa yakasındaki şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Rüveyda Nur OKUMUŞ | Nisan 26th, 2013 at 18:37

Nevşehir Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı bankanız Aksaray şubenizde yapmak istıyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
köçeri ediz | Nisan 26th, 2013 at 18:56

Kafkas Üniversitesi Kağızman MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu olarak yapmam gereken 30 iş günü olan stajımı Mardin Kızıltepe şubenizde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

commenter
nursena dağhan | Nisan 29th, 2013 at 11:37

Erzurum Atatürk Üniversitesi Ekonometri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Staj başvurunuz için gerekli tüm donanımlara sahibim. yaz dönemi stajımı Erzurum da ki herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz-ı rica ederim.

commenter
Esra yİnsel | Nisan 29th, 2013 at 14:42

merhaba;Ben mersin çağ üniversitesi matematik-bilgisayar bölümünde okuyorum.3.sınıftayım.1 yıl ingilizce hazırlık okudum.4 yıldır derslerimi ingilizce olarak okuyorum.çok iyi ingilizce biliyorum.ayrıca bu yıl ikinci yabancı dil olarak ispanyolca öğreniyorum.bu yıl ikinci üniversiteye başladım.İstanbul üniversitesinde işletme bölümünde okuyorum.1.sınıftayım.bilgisayar bilgim çok iyi.C ve C++ ta program yazabiliyorum.javascript bilgim var.microsoft word,powerpoint,excel,accessi çok iyi biliyorum.Web sayfası hazırlayabiliyorum.bilgisayar işletmenliği sertifikam var.sürücü belgem var.Yaz döneminde istanbul(avrupa ) da bulunan genel müdürlüklerinizde yada bankalarınızın birinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum.staj yapmayı çok istiyorum.Çok istekliyim,çok azimliyim ve çok çalışkanım.bu yıl staj yapmam gerekiyor.staj bizim bölümde zorunlu.beni staj programınıza kabul ederseniz çok mutlu olurum.Bilgilerinize arz ederim.Teşekkürler.

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 29th, 2013 at 16:13

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Göcek/FETHİYE yada Fethiye/MUĞLA şubelerinizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
duygu sağlam | Nisan 30th, 2013 at 01:49

Ordu ÜNİVERSİTESİ ÜNYE İ.İ.B.F de işletme 3.sınıf öğrencisiyim.Sinop merkez de ikamet ediyorum . Kurumunuzda staj yapmak istiyorum .
Gereğini arz ederim…

commenter

Merhabalar. Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanız Çerkezköy/TEKİRDAĞ şubesinde zorunlu stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını teşekkür ederim. Şimdiden teşekkürler.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:46

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SEDA ÖRTÜNÇ | Mayıs 1st, 2013 at 22:48

cumhuriyet üniversitesi bankacılık ve finans 2. sınıf öğrencisiyim. bankanızda staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 2nd, 2013 at 16:50

süleyman demirel üniversitesi iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. Antalya da yaşıyorum, antalya merkezdeki şubelerinizin herhangi birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim…

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 2nd, 2013 at 16:53

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİYİM. ANTALYA DA YAŞIYORUM VE YAZIN ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 2nd, 2013 at 16:57

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ANTALYA DA YAŞIYORUM VE YAZIN ANTALYA MERKEZDE HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 19:52

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SNIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN AYDIN İLİNE BAĞLI NAZİLLİ İLÇE ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.
ADRES : CUMHURİYET MAHALLESİ 72. SOKAK NO:10 ATÇA/AYDIN
CEP TELEFONU : 0 (542) 665 54 93

commenter
AYŞE ÇEVİRGEN | Mayıs 5th, 2013 at 22:59

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM STAJ PROGRAMINIZDA YARARLANMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BABAESKİ MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BOLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZIN İSTANBUL BAGCILAR SUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

ADRES:merkez mah.
2.sok no12
CEP TELEFONU:05428296704

commenter
Sümeyye Betül KAYACI | Mayıs 8th, 2013 at 10:24

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ VAKFIKEBİR MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI ORDU ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

kastamonu üniv taşköprü myo bankacılık 1sınıf ögrencisiyimk.maraş pazarcıkta staj yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Bankacılık bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızın İstanbul/Sancaktepe şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Dumlupınar Üniversitesi hisarcık myo dış ticaret öğrencisiyim.Bu yaz gerçekleştirmem gereken 15 gunluk zorunlu stajımı bankanızın genel müdürlüğünde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Hacettepe Üniversitesi iktisat bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızın Antalya/Aksu şubesinde gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

kahramanmaraş sütcü imam ünüversite 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum geregini arz ederim
05394494659

commenter
ebru güleken | Mayıs 13th, 2013 at 17:54

cumhuriyet üniversitesi Gemerek meslek yüksekokulu bankacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın Diyarbakır/Bismil şubesinde yapmak istiyorum. gereğin yapılmasını Arz ederim.

commenter
lütfi göcüm | Mayıs 14th, 2013 at 11:32

UŞAK ÜNİVERSİTESİ
Eşme Meslek Yüksek okulu son sınıf öğrencisiyim okulumun bitmesi nedeni ile 30 İş günü zorunlu stajımı bankaniz şubelerrinden MANİSA/GÖLMARMARA şubesinde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLŞKİLER BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM . YAZ DÖNEMİ BANKANIZIN UŞAK/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. SAYGILARIMLA .

commenter

gediz meslek yüksekokulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım.1.sınıf öğrencisiyim.yaz stajını bankanızda yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

dumlupınar üniversitesi gediz meslek yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.yaz stajını izmir/menderes şubesinde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Sinan Tomakin | Mayıs 15th, 2013 at 21:26

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi staj programımı bankanızın ORDU-MERKEZ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

İLETİŞİM: 0538 856 48 70

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:29

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ STAJINI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

DANAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU 1.SINIF 1.ÖĞRETİM BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRENCİSİYİM.ZORUNLU 30 GÜN OLAN YAZ STAJIMI BANKANIZIN İZMİR KEMALPAŞADAKİ ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ SAYGILARIMLA ARZ EDERİM. TEL: 0534 060 34 41

commenter
Pelşin AKTAŞ | Mayıs 16th, 2013 at 17:54

Şırnak Üniversitesi Silopi MYO pazarlama ve dış ticarette 1. sınıf öğrencisiyim.yaz döneminde MARDİN/YENİŞEHİR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
TEL:05422626688
SERTİFİKALAR
bilgisayar
ingilizce

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:54

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).MUGLA/FETHİYE ŞUBESİNDE BANKANIZDA YAZ DÖNEMİNDE STAJ YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TELEFON:05387178799

commenter

Kırklareli Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencısiyim. yaz döneminde kırklareli/Lüleburgaz şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel: 5316904801

commenter
NİGAR ÇETİN | Mayıs 17th, 2013 at 17:00

çanakkale onsekiz mart üniversitesi biga iktisadi ve idari bilimler fakültesi 2. sınıf iktisat öğrencisiyim . yaz dönemi stajımı manisa-soma şubenizdeki bankada yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter
Mesut ENÜŞTEKİN | Mayıs 18th, 2013 at 12:57

Pamukkale üniversitesi menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümü okuyorum. yaz dönemi stajımı sizinle yapmak istiyorum. sertifika olarak: diksiyon etkili konuşma, hitabet ve kariyer belgelerim var. sizinle çalışıp kendimi daha çok geliştireceğime inanıyorum. tel. 0542 684 87 26 gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Pamukkale Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı ADANA/CEYHAN’daki şubenizde yapmak istıyorum.Diksiyon,hitabet,etkili iletişim ve PAÜ Üniversitesi Kariyer sertifikasına sahibim. Gereğinin yapılmasını Arz ederim.

commenter

Malatya İnönü Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz döneminde Malatya şubesindeki bankanızda staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
TEL:0539 603 43 58

commenter

MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İİBF İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. 2013 YAZ DÖNEMİNDE MALATYA MERKEZ ŞUBESİNDEKİ BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
TEL:0539 603 43 58

commenter
ibrahim akbulut | Mayıs 21st, 2013 at 18:37

istanbul küçük çekmecede oturuyorum denizbank şubenizde çalışmak istiyorum

commenter
niğmet susan | Mayıs 21st, 2013 at 20:21

ısparta süleyman demirel üniversitesi yalvaç kılıçarslan kampüsü menkul kıymetler ve sermaye piyasası 2.sınıf öğrencisiyim.2013 yaz döneminde mersin mut şubesindeki deniz bank şubenizdeki bankanızda staj yapmak istiyorum.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Mehmet Kezban | Mayıs 22nd, 2013 at 14:00

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİNDE 2 YILLIK BANKA SİGORTA BÖLÜMÜ OKUYORUM. ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.İZMİR BERGAMADA İKAMETGAH EDİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:41

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter
Kadriye ışık | Mayıs 24th, 2013 at 20:23

İstanbul Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi 3. sınıf Bilişim Teknolojileri bölümü Web Tasarım Programlama alanı öğrencisiyim. 2013-2014 eğitim yılında okul stajımı İstanbul Çatalca şubenizde yapmak istiyorum.

Tel:05396943065

commenter

Celal bayar Üniversitesi İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Manisa-Soma yada İzmir-Bergama şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. TEL:05437814387

commenter
Kadriye ışık | Mayıs 25th, 2013 at 11:18

İSTANBUL TİCARET ODASI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ Bilşim Teknolojileri Web Tasarım Programlama Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 2013/2014 Eğitim Yılı stajımı İSTANBUL/ÇATALCA şubenizde halkla ilişkilerde yapmak isterim.

TEL: 05396943065

commenter
HALİME ÇALIŞIR | Mayıs 25th, 2013 at 15:30

Sakarya Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,iktisat bölümü okuyorum.Tokat/Turhal Mali Müsavir muhasbe Bürosunda çalıştım,4 aylık deneyimim var.Haziran ve Ağustos arası staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ediyorum.

commenter
Güler Gülmez | Mayıs 25th, 2013 at 18:40

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin MYO işletme bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu 30 iş günü yaz dönemi stajımı bankanızın Afyonkarahisar/Merkez şubenizde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
irtibat no:0544 281 98 53

commenter
HEDİYE ZİNCİRCİ | Mayıs 29th, 2013 at 11:35

MERHABALAR…KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM…ÜNİVERSİTEYE AİT OLAN GAZETECİ DE ÇALIŞTIM 1 DÖNEM BOYUNCA…ZORUNLU STAJIM YOK FAKAT HAYATA DA GEÇ KALMAK GİBİ BİR İSTEĞİM YOK….DENİZBANKIN DİYARBAKIR/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM…
TEL:5076800632

commenter

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTA RİSKLERİ YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ANKARADA İKAMET ETMEKTE OLUP YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZ KIZILAY VEYA ULUS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:32

Balıkesir üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Anadolu üniversitesi Menkul kıymetler ve sermaye piyasası 1.sınıf öğrencisiyim.Orta düzeyde ingilizceye sahibim.İstanbul/Kocaeli bölgelerindeki şubelerinizde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTA RİSKLERİ YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ANKARADA İKAMET ETMEKTE OLUP YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZ KEÇİÖREN VEYA ETLİK ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Gaziosmanpasa Universıtesı bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim yaz dönemi ÇORUM Osmancık şubenızde staj yapmak ıstıyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYM HATAY ANTAKYA ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
Sevilay Keleş | Haziran 14th, 2013 at 12:57

Karadeni Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum.Trabzon merkez şubesinde 4 ay staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını rica ederim.

commenter
İSLİM DURUSOY | Haziran 14th, 2013 at 17:36

BEN OSMANİYE TİCARET MESLEK LİSESİ LİSE 3. SINIF ÖGRENCİSİM OSMANİYE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ YAPILMASINI ARZ EDRİM

commenter
İSLİM DURUSOY | Haziran 14th, 2013 at 17:38

BEN OSMANİYE TİCARET MESLEK LİSESİ
3. SINIF ÖGRENCİSİYİMM OSMANİYE ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
KÜBRA YILDIRGAN | Haziran 17th, 2013 at 11:48

Ben samsun çarşamba ticaret meslek lisesi 3. sınıf öğrencisiyim, çarşamba şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Arzuhan KEKLİK | Haziran 18th, 2013 at 16:57

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Matematik 2. sınıf öğrencisiyim.İzmir Buca,Alsancak,Menderes’de bulunan şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz edrim. 05069564429

commenter
Gamze Çalışkan | Haziran 19th, 2013 at 19:01

BEN AFYONKOCATEPE ÜNİVERSİTESİNDE 2.SINIF İŞLETME BÖLÜMÜ OKUYORUM.POLATLI ANKARA ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
GERĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

Ben İstanbul Avcılar Saide Zorlu Ticaret Meslek Lisesi 3.Sınıf öğrencisiyim Bölümüm Muhasebe-Finansman İstanbul Avcılar şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Muhammet Doğu | Temmuz 9th, 2013 at 17:10

Başakşehir Ticaret Meslek Lisesi 3.sınıf öğrencisiyim. İstanbul Anadolu yakası şubelerinizde kış dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum..Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Seda Güçlü | Temmuz 12th, 2013 at 17:03

Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim.Aydın Çine şubelerinizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BAŞAR ŞİMŞEK | Temmuz 12th, 2013 at 22:20

SAYIN İLGİLİ;
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİYİM.İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE YA AVRUPA YAKASINDAKİ ŞUBELERİNİZDE YAZ KIŞ STAJ YAPMAYI İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ÖNEMLE ARZ EDERİM.

commenter
gizemnur AKOLUK | Temmuz 30th, 2013 at 16:24

OSMANİYE TİCARET MESLEK LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM STAJIMI SİZİNLE YAPMAK İSTİYORUM İLGİ VE ALAKANIZI BEKLİYORUM. GEREĞİNİ YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

Edirne Emel Özgür Subaşıay Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim , şubenizde kış dönemi için staj yapmak istiyorum , gereğinin yapılmasını arz ederim..

commenter
Kübra ULUBAYRAM | Eylül 13th, 2013 at 18:23

istanbul güngören gençosman imkb ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim bu yılki stajımı güngören şubenizde yapmak istiyorum. gereğinşn yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter

denizli ticaret meslek lisesi öğrencisiyim.bu yılki staj eğitimimi denizlideki şubelerinizden birinde yapmak istiyorum

commenter

bn malatyadayım ve anadolu ticaret lisesi 11.sınıf öğrncsyim.12.snıf staj zorunludur bu nedenle bankada staj yapmayı çok istyorum.yardmcı olabilirmisinz

commenter
HAKAN GÖNÜL | Şubat 7th, 2014 at 10:58

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksek Okulu BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Kırkağaç/ MANİSA şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

BEN MUSTAFA AKYÜZ ÇANAKKALE ONSEKİZMART ÜNİVERSTESİ BİİBF ‘DE İKTİSAT 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KENDİMİ GELİŞTİREBİLMEK ADINA BANKANIZIN ÇANAKKALE ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter

Cumhuriyet Üniversitesi Yıldızeli Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı BİNGÖL-MERKEZ şubesinde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
esin kayakağanlı | Şubat 28th, 2014 at 16:20

Bağcılar Alaaddin Nilüfer Kız Teknik ve Meslek lisesi Bilişim Bilgisayar Bölümü Web Tasarım alanı 3.sınıf ögrencisiyim. Seneye olan haftanın 3 günü zorunlu stajımı Bagcılar-Merkez Şubesinde yapmak istiyorum..
Gereğinin yapılmasını arz ederim …

commenter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ezine Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı İZMİR/BERGAMA şubesinde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Gizem ZEYREK | Nisan 16th, 2014 at 01:07

Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
BENAZİR BALÇIK | Nisan 27th, 2014 at 22:58

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi 3.sınıf İktisat öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı Tekirdağ Çerkezköy şubesinde yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter

Merhabalar… Ben Erzincan Üniversitesi Tercan Meslek Yüksekokulunda Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı okuyorum. 2.Sınıf öğrencisiyim.Bu yıl zorunlu staj gereğinden dolayı Deniz bankta staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması önemle arz ederim.

commenter
Melek Azapoglu | Mayıs 4th, 2014 at 23:16

Merhaba ben Turgut Özal Universitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümu 3.sınıf öğrencisiyim Ankara daki herhangi bir şubenizde staj yapmak isterim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Mekiye ikto Diyarbakır Yenişehir kız teknik ve meslek lisesinde okuyorum 11.sınıf öğrencisiyim bilişim teknolojileri bölümünü okuyorum
12.sınıf için staj tapmak istiyorum
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Ben Mekiye ikto Diyarbakır Yenişehir kız teknik ve meslek lisesinde okuyorum 11.sınıf öğrencisiyim bilişim teknolojileri bölümünü okuyorum
12.sınıf için staj tapmak istiyorum

Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Ben Mekiye ikto Diyarbakır Yenişehir kız teknik ve meslek lisesinde okuyorum 11.sınıf öğrencisiyim bilişim teknolojileri bölümünü okuyorum
12.sınıf için yıllık staj tapmak istiyorum

Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Ben Ankara sincan imkb ticaret meslek lisesinde okuyorum 11.sınıf öğrencisiyim bilişim teknolojileri bölümünü okuyorum
12.sınıf için yıllık staj tapmak istiyorum
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
zeynep ışık | Ağustos 15th, 2014 at 00:13

ben istanbul dan bolluca tıcaretlsesinden 12.sınıf ögrencısıyım buyıl icersinde staj yapmam gerekıyor borsa ve finansman bölumunde okuyormoyuzdende bankada staj görmek istıyorum geregının yapılmasınıarz ederm.

commenter
metehan kağba | Eylül 18th, 2014 at 12:29

IĞDIR Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk 05387134201

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: