Datateknik İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Datateknik İş Başvurusu 2016

Datateknik firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Datateknik yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Datateknik iş ilanları mevcuttur.

En büyük sermayemiz, çalışanlarımızdır…

Biz dünyadaki gelişime paralel olarak, değişen koşullara uyum sağlamak, aynı zamanda yüksek teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bunu başarabilmenin en önde gelen yollarından birinin de hiç şüphesiz devamlı gelişime açık bir insan kaynakları politikası uygulamak olduğunun farkındayız.

En yetkin çalışana sahip olan, bu çalışanı bünyesinde tutabilen ve yetkinliklerini sürekli geliştiren kuruluş rekabet avantajını elde eder. Bunun farkında olan bir ekip olarak, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlamaktayız.

“Her yöneticinin aynı zamanda iyi bir insan kaynakları yöneticisi olması gerektiği düşüncesi doğrultusunda insan kaynakları ile ilgili tüm bilgi ve teknikleri yöneticilere de aktarmakta ve onların bu konularda gelişmelerine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.”

Rekabet Gücünü Artırmak 

Datateknik İnsan Kaynakları olarak misyonumuz, yüksek iş kalitesi ve motivasyon düzeyi, şirkete bağlılık ve işbirliğini sağlama amacına dönük etkin insan kaynakları faaliyetleri vasıtasıyla Datateknik’in rekabet gücünü arttırmaktır.

En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz tüm iş alanlarında sınıfının en iyisi olan insan kaynakları yapısını kurmak ve bu uygulamaları hayata geçirmektir.

Sorumluluğumuz

Bu misyon ve vizyon doğrultusunda ilk temel sorumluluğumuz “insana yatırım”dır. Çünkü bize göre başarının ilk anahtarı “insan”dır.

Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz ve gelecekte de gerçekleşmek istediğimiz insan kaynakları faaliyetlerimizin tümü, çalışanların motivasyonunu ve bağlılıklarını arttırarak yüksek performansa sahip, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan Datateknik ailesinin bir parçası olmaktan her zaman gurur duyan, başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı, yenilikçi, dürüst ve profesyonel çalışanlardan oluşan yüksek performanslı bir organizasyon oluşturmaya yöneliktir.

Nitelikli İş Gücünü Kazanmak

Datateknik’te doğru işe doğru insan prensibiyle İşe Alım süreci yürütülmektedir.
Datateknik’in strateji ve iş hedeflerine göre insan kaynağı ihtiyacı belirlenir. Yeni görevlerde önceliğimiz daima mevcut çalışanlarımızdır. Şirket içindeki terfi ve rotasyonlar, İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temeli ve kültürümüzün önemli bir parçasıdır.

Datateknik ailesi, vizyonumuza katkı sağlayacak, görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip, alanında en iyi kişilerin katılımı ile genişlemektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir