Coca Cola Türkiye’de İş ve Staj İmkânı 2017

coca-cola-logo

Coca Cola İş Başvurusu

Coca Cola firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Coca Cola yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Coca Cola iş ilanları mevcuttur.

COCA-COLA TÜRKİYE’DE ÇALIŞMAK

Coca-Cola Türkiye’yi daha yakından tanımak ister misiniz?

Hangi ülkede olursa olsun tüm çalışanlarımızın sağlıklı, mutlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmasını önemsiyoruz. Bu doğrultuda, diğer ülkelerde olduğu gibi Coca-Cola Türkiye’de de çalışanlarımıza pekçok kariyer imkânı sunuyoruz.

Coca-Cola Türkiye, çalışanlarına uluslararası kariyer imkânları sunuyor.

Coca-Cola sisteminin 5 coğrafi yönetim grubundan biri olan ve 90 ülkenin bağlı olduğu Avrasya ve Afrika Grubu, İstanbul’dan yönetilmektedir. Bu nedenle, Coca-Cola Türkiye’de çalışırken, Türkiye’de kalarak farklı ülke ve grup sorumlulukları alabileceğiniz gibi başka bir ülkeye taşınarak kariyerinize farklı bir yön de çizebilirsiniz.
Coca-Cola Türkiye’de göreve başlayan birçok arkadaşımız, A.B.D., Romanya, Kazakistan, Azerbaycan, Bahreyn gibi dünyanın farklı noktalarında, farklı görevlerde çalışmayı sürdürmektedir.

Coca-Cola Türkiye: Çeşitliliğin ve farklılığın renklendirdiği bir işyeri.

Ofisimizde 10’dan fazla ulustan çalışma arkadaşımız bulunuyor ve sekizden fazla dil konuşuluyor.
Coca-Cola Türkiye’de %66 oranında kadın, %34 oranında da erkek çalışanımız bulunuyor.
Esnek Menfaatler Programı ile, çalışanlarımıza, birdizi seçenek arasından kişisel tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine en uygun menfaatleri kullanma özgürlüğü tanıyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

27 Comments

 • Meryem

  Merhaba
  1990 doğumluyum Lise mezunuyum her sektörde çalışabilirim Sizinle çalışmakta
  onur duyarım 05434491007

 • Mehmet

  Merhabalar;
  Hizmet sektöründe farklı birimler ve farklı departmanlarda görev aldım. Coca-Cola ile çalışmayı herkes gibi ama herkesten daha da fazla bende isterim. Çünkü bu kadar mükemmel bir organizasyonun bir parçası olmaktan gurur ve onur duyacağım. Yaklaşık 9 yıllık bir çalışma hayatım geçmişim bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum.

 
 

Leave a Reply