Bim İş Başvurusu 2017

Bim İş Başvurusu 2016

Bim firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Bim yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda bim iş ilanları mevcuttur.

BİM’de Kariyer

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere 19.000’in üzerinde personel istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

BİM’de açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

Bim Hakkında

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2013 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde dört yeni bölge merkezinin yanısıra 345 yeni mağaza açarak mağaza sayısında %9,5 oranında büyüme kaydeden BİM, 2013 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 4.000 mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

302 Comments

  • Ankara Batıkentte İkametgah Ediyorum Yaş: 22 daha önce peynirci marketinde ve a101de çalıştım tel: 0531 941 6935

  • MUŞ MERKEZ BİM MARKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE AKSA HİPERMARKET TE KASİYEYERLİK YAPTIM MUGİ HİPERMARKETTE KASİYERLİK YAPTIM LİSE MEZUNUYUM BİLGİNİZİ ARZ EDERİM.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir