Bim İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Bim İş Başvurusu

Bim firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Bim yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Bim iş ilanları mevcuttur.

Marketçilik sektöründe uzun süredir büyük bir çalışma ile kendisini büyüten BİM, yeni personel alımı çalışmaları ile bir çok kişiye yine istihdam sağlıyor. BİM personel alımı ilanlarına başvurarak çeşitli pozisyonlarda çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. Kasiyer, mağaza elemanı gibi pozisyonlarda çalışmak için bazı şartları taşımanız gerekmektedir.

BİM iş ilanları başvurularında istenilen şartlardan biri başvuru yapacak kişinin en az lise mezunu olmasıdır. Lise ve dengi okullardan mezun olan herkes başvuruda bulunabilir. Öğretim durumunun yanı sıra BİM, alınacak olan her personel için tecrübe aramamaktadır. İş ilanları sayfasında bulunan pozisyonlarda yetiştirilmek üzerede elemen alınmaktadır. İş başvurusu için istenilen diğer şartlardan biri ise erkek adayların askerlikleri ile ilişkilerinin bulunmamasıdır.

İşçi alımı için başvuru yapmak istiyorsanız yapmanız gereken BİM resmi web sayfasına girip, kariyer bölümünden hazır olan CV’nizi göndermek. Firma göndermiş olduğunuz CV’nizi bilgi bankasına kaydetmektedir ve ihtiyaç duyulduğu zamanda sizlerle iletişime geçerek görüşme yapmaktadır. Görüşme sonrasında işe alımınız kesinleşmektedir.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

  • Kasiyerler
  • Satış Elemanları
  • Mağaza Elemanları
  • Mağaza Elemanı (Engelli)
  • Genel Başvuru

En az lise mezunu Depo, Ofis ve mağaza personelleri istihdam edilecektir.

BİM personel alımı için genel olarak genç takım arkadaşlarını tercih eden firma, asgari ücret politikası ile çalışmaktadır. Zaman içerisinde göstereceğiniz performansa göre de ilerleyen zamanlarda maaşlara zam uygulamaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 

302 Comments

  • Ankara Batıkentte İkametgah Ediyorum Yaş: 22 daha önce peynirci marketinde ve a101de çalıştım tel: 0531 941 6935

  • MUŞ MERKEZ BİM MARKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE AKSA HİPERMARKET TE KASİYEYERLİK YAPTIM MUGİ HİPERMARKETTE KASİYERLİK YAPTIM LİSE MEZUNUYUM BİLGİNİZİ ARZ EDERİM.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir