Balıkesir Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Belediyesi

Balıkesir Belediyesi

Balıkesir Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Balıkesir Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Balıkesir Belediyesi Personel ilanları ve Balıkesir Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Balıkesir, Anadolu yarımadasının kuzey batısında ve önemli bir kısmı Marmara’da olmak üzere geriye kalan kısmı da Ege Bölgesi`nde yeralan bir ildir. Güneyinden Manisa ve İzmir, batısında Ege Denizi ve Çanakkale, doğusundan Kütahya ve Bursa, kuzeyinden Marmara Denizi ile çevrilmiştir. Bu konumuyla Türkiye’nin Marmara ve Ege denizine açılan yeşil penceresidir.

Yüzölçümü 14.456 Km² olan Balıkesir`in 22 Ekim 2000 tarihinde yapılan sayıma göre nüfusu 1.075.631’dir ( Merkez ilçe nüfusu 218.000 Tahmini). İle bağlı ilçe sayısı 19`dur. Bunlar: Merkez ilçe, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Marmara, Manyas, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk’tur.

Balıkesir, Ege ve Marmara Denizlerine kıyıları olduğu için, tarihi en eski yerleşim bölgelerini kapsayan Arkaik Çağının MÖ 3000 yılına dek uzanır. Bu bölgenin Antik Çağdaki adı MYSİA`dır.

İlin, adını nereden aldığı hakkında değişik rivayetler vardır. Bir rivayette Paleo Kastro (Eski Hisar), bir başka söylentiye göre Bal-ı Kesr (Balı çok), bir başka rivayette ise Pers Devlet adamı Balı-Kisra`nın adından, yada Balak-Hisar veya Balık-Hisar`dan geldiği söylenir…

Antik Çağdaki Mysia adını alan bu bölgede Edremit (Adramytteinen) ilçesinin Altınoluk bucağında Antandros, Erdek (Ertaka) (Belkıs-Kyzikos), Bandırma (Pandermit) adlı önemli antik yerleşim sahaları vardır.

1071 Malazgirt Zaferinden sonra Anadolu`ya girmeye başlayan Türkler kısa zamanda Selçuklu Devleti idaresinde uçlara yığılmışlar, buralarda yeni yöreler fethedip, Beylikler kurmuşlardır. İşte bu Beyliklerden biri de Danişment Gazi soyundan gelen Kalemşah Oğlu Karesi Bey`in kurduğu Karesi Beyliği`dir. (Bu beylik Balıkesir`in oluşumunda kuruluş itibarıyla önemli rol oynamıştır.)… 1862`den itibaren çeşitli Yörük Aşiretleri bölgede iskana tabi tutulmuş, yerleştirilmiştir. 1878 (93 Harbi) sonunda gelen Muhacirler bölgede yeni köyler kurmuşlardır.

Kurtuluş Savaşı`nda 15 Mayıs 1919`da düşmanın İzmir`i işgalinden hemen sonra durumu müzakere eden çeşitli kongreler düzenlendi. Balıkesirliler Redd-i İlhak Cemiyetini kurarak silahlı direniş kararı aldı. Kısa zamanda gelişen karşı koyma hareketi (Redd-i İlhak) sonucu Akhisar, Ayvalık, İvrindi Cephelerinde düşman önünde 13 ay direnildi. 30 Haziran 1920`de işgal edilen Balıkesir 6 Eylül 1922`de düşman işgalinden kurtuldu. Balıkesir Milli Mücadelede Redd-i İlhak Cemiyetini kuran ve düşmana karşı koyan ilk iller arasındadır.

Balıkesir`de turizm alanında büyük gelişmeler olmuştur. Başlıca turizm merkezleri Altınoluk, Ayvalık, Edremit, Akçay, Burhaniye, Ören ve Erdek`tir. Pek çok uygarlığa evsahipliği yapmış olan Balıkesir, zengin tarihi kalıntılarıyla insanlığın en eski dönemlerine ışık tutar. Buna örnek olarak Yıldırım Camii (Eski Camii), Zağnos Paşa Camii ve il merkezinde Saat Kulesi gösterilebilir.

Kent çevresinde doğal güzellikler içinde kurulmuş tarihi kalıntılarıyla pek çok kasaba bulunur. Edremit Körfezi ve oksijen yoğunluğu bakımından dünyada ikinci sırada gelen Altınoluk (Oksijen Cenneti) bu güzel yörelerden bazılarıdır. Zeytinlikler içinde yeralan Ayvalık ilçesi ise güzel kumsalları, karşısındaki küçük adalar ve tarihi kalıntılarıyla ünlü Sarımsaklı Yarımadası ve Cunda (Alibey) Adası gerçekten görülmeye değerdir.

Balıkesir`in görülmeye değer tarihi eserleri merkezde: Zağnospaşa Camii, Yıldırım Camii, Saat Kulesi (Koca Saat), Umurbey Camii, Karesi Bey Türbesi, Yeldeğirmenleri vs.dir. İlçelerde: Ayvalık`ta Taksiyarkis Kilisesi, Saatli Camii vb., Bandırma`da liman, Cami ve Türbeler, Burhaniye`de Ören, Edremit (Burada Osmanlı döneminde tersaneler kurulmuştur.), Kurşunlu Camii çevredeki en eski İslami eserdir. Ayrıca Altınoluk Bucağında Andantros harabeleri dikkat eçeker. Akçay`a 30 km. uzaklıktaki Küçükkuyu Köyü`ne yakın bir yerde bulunan Zeus Altarı ilginçtir. Öte yandan Erdek, İvrindi, Gönen ve Marmara ilçeleri de çeşitli tarihi zenginliklere sahiptirler. Bunların yanısıra il merkezindeki Atatürk Parkı, Değirmen Boğazı ve Çamlık, Balıkesir`e ayrı bir çekicilik kazandırmaktadır. Dünyaca ünlü Manyas Kuşcenneti adeta bir sembol olmuştur.

Bölgenin geçim kaynakları genelde tarıma dayalıdır. Zeytin cenneti olan körfez bölgesinin yapısı itibarıyla zeytincilik oldukça etkindir Bunun yanısıra tahıl ürünleri, şeker pancarı, domates, kavun ve benzeri ürünler ekonomideki yerlerini almışlardır. Balıkesir denilince akla hemen Yağcıbedir Halıları gelir. Dünya çapında bir pazarı olan bu halılar ekonomiye önemli derecede katkıda bulunur. İlde zeytinyağı ve çiçekyağı üretimi yanısıra kurulan dev salça fabrikaları, un ve yem sanayileri de ihracata yönelik olarak ekonomiye doğrudan katkıda bulunmaktadır. Ayrıca yörenin, pek çok türlülüğü ile birlikte kolonya, kaymak ve kavunu meşhurdur. Balıkesir`e gelip bir kolonya imalathanesine girildiğinde binbir çeşit bitkilerden imal edilen kokuları bulmanız mümkündür. Bölgede Pamuk üretimi de yapılmaktadır.

İlin sanayi yapısı gelişmeye başlamıştır. Organize sanayi sitesi bu gelişmeye örnektir. Ağır sanayi bölgesinde faal olan Haddaneler demir üretiminde çok önemli rol oynarlar.

Sosyal canlılık ve eğitimdeki performansı ile aktif yaşamda yerini alan Balıkesir, 1992 yılında kurulan ve 1 Ocak 1993 tarihinde tüzel kişiliğini kazanan Balıkesir Üniversitesi örneği ile çağdaş eğitimciliğe katkılarda bulunmaktadır.

Balıkesir, küçük kasabaları ve pek çok doğa görüntüleri ile öteden beri ziyaretçileri büyüleyen bir kenttir. Ege ile Marmara kıyıları, kilometrelerce uzanan kumsalları, göz kamaştırıcı mavilikteki deniz, bölgeyi kaplayan yeşil örtü, mükemmel bir çevrede mükemmel bir zaman geçirmek isteyen herkesi buraya çeker.

Balıkesir Belediye’sinin iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.52 Yorum yapılmış: "Balıkesir Belediyesi Personel Alımı"

commenter
RAHİME KARAN | Mayıs 9th, 2013 at 12:55

05542415321

commenter
şükran karagöz | Mayıs 10th, 2013 at 20:43

0537 996 78 93

commenter
HASAN KARACAN | Mayıs 12th, 2013 at 04:52

Muğla üniversitesi KAMU YÖNETİMİ mezunuyum. 2012kpss p3 puanım 76,470. Word, excel, powerpoint, bilgilerine sahibim. B sınıfı araç ehliyetim mevcut. Ekip çalışmasına uyum sağlayan hızlı öğrenen ve kendini ifade edebilen bir karaktere sahibim. Sporla uğraşmayı seven bir insanım. Belediye bünyesinde çalışmaktan memnunluk duyarım. iyi günler… HASAN KARACAN

commenter
muharrem dinçer | Mayıs 15th, 2013 at 03:27

mrb ben muharrem dinçer 02.06.1978 ankara doğumluyum. 1.76 boy kl 70 ve meslek lisesi motor bölümü mezunuyum. ayrıca silahlı ögg sertifikam ve b sınıfı ehliyetim var. iş arıyorum, sizdev cevap bekleyeceğim. şimdiden teşekkür ederim. tel: 05315113534

commenter

mrb ben osman dedeoğlu balıkesrin bigadiç ilçesinde yaşıyorum 23 yaşındayım açıktan labarant ve veteriner sağlık okuyorum güvenlik görevlisi serfitikam var ayrıca b sınıfı ve a2 ehliyertim var kpps puanın ile zabıta yada iftaiyeci başvurusun da bulunmak istiyorum… hızlı öğrenen kendini iyi ifade edebilen biriyim balıkesir bedediyesi bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyarım cevabınız için şimdiden teşşekkürler.

commenter

Slm ben özkan sarıkaya sındırgıda oturuorum balıkesirde düz lise bitirdim askerligi bitirdim b sınıfı ehliyet aldım ama iş bulamadım yardımcı olursanız tşkkür ederim05397640646

commenter

merhaba ben iş arıyorum evliyim bir oğlum var 7 aylık özel güvenlik kartım var silahlı silahsız ehliyetim var(B)güvenlik görevlisi olmak istiyorum yada simit börek arabası almak istiyorum belediyeden

commenter

İŞ ARIYORUM EVLİYİM BİR OĞLUM VAR 7 AYLIK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVİ KİMLİK KARTIM VAR. SİLAHLI SİLAHSIZ SİMİT ARABASI BÖREK ARABASI ALMAK İSTERİM BELEDİYEMİZDEN NO:0531997 52 91

commenter

2009 Yılı Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunuyum.26 yaşında olup askerliğimi 331. Dönem yedek subay olarak tamamladım ve 2 sene Balıkesirde doğalgaz firmasında yetkili mühendis olarak çalıştım. Auto Cad
ve Ms-Office programlarını iyi derecede biliyorum. Solidworks programında da orta düzeyde bilgiliyim.Uygun pozisyonlarınızda görev almak isterim.

commenter

2009 Yılı Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunuyum.26 yaşında olup askerliğimi 331. Dönem yedek subay olarak tamamladım ve 2 sene Balıkesirde doğalgaz firmasında yetkili mühendis olarak çalıştım. Auto Cad
ve Ms-Office programlarını iyi derecede biliyorum. Solidworks programında da orta düzeyde bilgiliyim.Uygun pozisyonlarınızda görev almak isterim.
0534 916 73 07

commenter
BÜŞRA SAĞIROĞLU | Haziran 27th, 2013 at 23:32

Merhaba Balıkesir Ege mahallesinde oturuyorum. 19 yaşındayım. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Hizmetler bölümünde okuyorum. Bilgisayar sertifikam ve B sınıfı ehliyetim var. Kpss puanım 76,722 . Kendimi iyi ifade eden, dışa dönük, çabuk öğrenen, insanlarla iletişim rahatlıkla kurabilen biriyim. Belediyeniz bünyesinde uygun bir pozisyonda görev almak istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. 05343827970

commenter

Merhaba ben 17.03.1981 İvrindi doğumluyum 1.75 boy 74 kg ve meslek lisesi mezunuyum mobilya ve Dekarasyon bölümü ayrıca E ehliyetim var ayrıca yalıtım işi yapıyorum ayrıca Çelik montaj ve Çelik imalatı da yapıyorum KPS puanım 63 şu an iş arıyorum Balıkesir Belediyesi Bünyesinde Çalışmaktan Mutluluk Duyarım cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.05418517571

commenter

Merhaba 28.04.1984 Bergama doğumlu olup Savaştepede oturuyorum. Çanakkale 18 Mart Üniv. Konaklama işletmeciliği mezunuyum Bilgisayar İşletmenliği ve İngilizce sertifikam var.KPSS puanım 73,954 Balıkesir Belediyesinde uygun bir işte çalışmayı çok isterim. Cevabınız için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.05356743831

commenter
GÜRSEN AYDIN | Temmuz 8th, 2013 at 20:57

2009 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İnşaat mezunuyum.06.01.1987 Balıkesir/Bigadiç doğumlu olup Bigadiç’te ikamet ediyorum.B sınıfı ehliyetim var ve açıktan iktisat okuyorum.Balıkesir Belediyesi bünyesinde mesleğime uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum.

Saygılarımla

tel:0544 640 0289

commenter

balıkesir bigadiçte oturuyorum dumlupınar ünv. önlisans bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulaması okudum.Anadolu ünv. işletme 4.sınıf okuyorum Balıkesir belediyesinde sizlerle çalışmak istiyorum.çok çalışkan ve başarılı öz güveni çok yüksek organizasyonlarda lider birisiyimdir.

SAYGILARIMLA
İLKNUR GÜÇLÜ (5372177552)

commenter
Burak Çoşkun | Temmuz 16th, 2013 at 04:42

Merhaba. Adım Burak Çoşkun. Gönen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nden 2011’de mezun oldum.Balıkesir/merkez’de ikamet ediyorum. Çalışmış olduğum bütün özel sektör şirketleri, iş ahlakım ve iş becerim için referans alınabilir. A2 ve B tipi ehliyetim ve ingilizcem var. Askerliğim tecilli. KPSS puanım 74. Ortaöğretim mezunu kadronuz mevcut ise memleketim için çalışmaktan memnuniyet duyarım.

commenter

Sayın İlgii,
2003 yılı BAÜ Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunuyum. 2003 yılından bu yana Satış ve pazarlama ve müşteri ilişkileri ile ilgili çalışıyorum. Balıkesir Belediyesinde uygun görülen bir bölümde görev almayı talep ediyorum. Bilgisayra ve sertifikam, B sınıfı ehliyetim mevcut.Bilgi , beceri ve tecrübelerimle uygun bir personel olacağımı düşünüyor, konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

Saygılarımla,

Özlem ŞENTÜRK KARAKOÇ
05436981762

commenter

2009 endüstüri meslek lisesi mezunuyum balıkesir belediyesinde uygun görülen bölümde görev almayı talep ediyorum tecrübelerimle bir eleman olacagıma düsünüyorum.ve arz ederim. saygılarımla murat karaman 05367271430

commenter

Balıkesir merkezde ikamet etmekteyim.Düz lise mezunuyum.Bilgisayar sertifikasına ve B sınıfı ehliyete sahibim.Askerlik görevimi şoför olarak yaptım.2012 KPSS sınavına katıldım.Belediyemizde uygun görülecek her türlü işi layığıyla yerine getirebilirim.
Saygılarımla
Sait Arslan
05424269181

commenter

Balıkesirin ivrindi ilçesinde ikamet etmekteyim düz lise mevzunuyum 1985 doğumluyum silahlı ö.g.g sertifikam var ayrıca E.G.D.A2 ehliyetlerim mevcut askerliğimi yaptım son kpss sınavında başarılı puan aldım ayrıca kazancılık sertifikamda mevcuttur belediyemizde uygun görülecek her türlü işi yerine getirmeye hazırım saygılarımla

commenter
TÜLİN YASAV | Temmuz 30th, 2013 at 16:34

BENDE ZIRAAT TEKNIKERIYIM YENI NEZUN OLDUMMM

commenter
TÜLİN YASAV | Temmuz 30th, 2013 at 16:38

BEN TÜLİN YASAV ZIRAAT TEKNIKERIYIM 1993 DOGUMLUYUM Tarsusta ıhamet etmekteyim kendı alanımda veya başka alanda olursa calısmak ıstıyrmm mersın/Tarsus

commenter
METİN KORKMAZ | Ağustos 2nd, 2013 at 10:14

BALIKESİR MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİM DÜZ LİSE MEZUNUYUM FOTOĞRAFÇILIKLA UĞRAŞIYORUM FOTOĞRAF + KAMERA ÇEKİM BİLGİM VAR PHOTOSHOP BİLGİM VAR
1987 DOĞUMLUYUM EVLİYİM 1 YAŞINDA OĞLUM VAR BELEDİYEMİZDE UYGUN GÖRÜLECEK HERYERDE ÇALIŞMAYA HAZIRIM.

commenter

Ben Balıkesir merkezde ikamet etmekteyim.1985 Balıkesir doğumluyum.2008Afyon Kocatepe Universite Matematik Bölümü mezunuyum.Belediyemizde vasıflarıma uygun bir görevde çalışmak isterim. 506 972 32 90

commenter

İstanbul’da ikamet etmekteyim ancak Balıkesir’i çok seviyorum , orada çalışmak ve orada yaşamak istiyorum.2012 Ondokuzmayıs Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Belediyenizde vasıflarıma uygun bir işte çalışmak beni çok fazla mutlu edecektir. 543 788 29 35

commenter

Balıkesirde ikamet etmekteyim 1989 balıkesir doğumluyum. Balıkesir üniversitesi gönen meslek yüksek okulu muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü mezunuyum. Bilgisayar sertifikasına sahibim.2012 KPSS ÖNLİSANS puanım 74,266 Belediyede bana uygun bir işte çalışmak isterim Balıkesirin ilçelerindeki belediyelerde de çalışabilirim Şimdiden teşekkür ederim 5415229032

commenter

ben daima öncü belediyelerde calısmak iştemişimdir calıskan baskanımla calısmak işterim05310315430

commenter

Balıkesirde ikamet etmekteyim 1979 Dursunbey doğumluyum Bu güleryüzlü belediyecilik ailesine bende dahil olmak istiyorum.05436510458

commenter
zeynep murtezaoğlu | Ağustos 22nd, 2013 at 17:38

merhaba.çanakkale belediyesi türk sanat müziği korosunda sazende olarak 7 yıl görev yaptım.bursa büyük şehir belediye konservatuarı tsm bölüm mezunuyum.ud ve kudüm çalıyorum.1 ay önce akçaya yerleştim ve akçay belediyesi kültür sanat biriminde görev yapmak istiyorum..teşekkürler 05432537524

commenter
zeynep murtezaoğlu | Ağustos 22nd, 2013 at 17:46

merhaba.çanakkale belediyesi türk sanat müziği korosunda sazende olarak 7 yıl görev yaptım.bursa büyük şehir belediye konservatuarı tsm bölüm mezunuyum.ud ve kudüm çalıyorum.1 ay önce akçaya yerleştim ve akçay belediyesi kültür sanat biriminde görev yapmak istiyorum.. Ayrıa medya iletişim radyo televizyon programcılığı bölümü öğrencisiyim 4 yıllık otomotiv sigorta danışmanlığı tecrübem var.ben akçay belediye bünyesinde faaliyet göstermek istiyorum teşekkürler 05432537524

commenter
ünzüle kantar | Ağustos 24th, 2013 at 17:13

belediye memur alımı nezaman

commenter
GÖKSAN GÖKKAYA | Ağustos 27th, 2013 at 15:38

Balıkesirde ikamet etmekteyim 24 yaşındayım balıkesir doğumluyum. Balıkesir üniversitesi meslek yüksek okulu maden bölümü mezunuyum Balıkesir Belediyesi bünyesinde bir pozisyonda çalışmak isterim

commenter
GÖKSAN GÖKKAYA | Ağustos 27th, 2013 at 15:41

0546 663 39 74

commenter

mrb ben tsk da uzman cavuş olarak görev yaptım kendi isteğimle istifa ettım belediyenız bunyesinde uygun bi pozisyonda çalışmak isterim 05419314542

commenter

1981 balıkesir doğumluyum.2001 yılında adü çine m.y.o.besicilik bölümünden tekniker olarak mezun oldum.kamu yönetimi 4.sınıfta okuyorum.2004 yılından bu yana blk. belediyesinde güv.gör.olarak çalışıyorum.bölümüm itibariyle hayvan barınağında ya da; sizin uygun gördüğünüz bir birimde sözleşmeli personel olarak görev almak istiyorum. 0 543 388 40 80

commenter
Deniz Erdinç | Eylül 4th, 2013 at 10:27

1994 Doğumluyum KARAHALLILAR İlköğretim okulunundan mezun olduktan sonra Kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum ünüversiteye yerleşemedim belediyede bana göre bir iş varmı çalışmaya ihtiyacım var 05386971095

commenter

Belediye için iş başvurusu yapmak istiyorum

commenter
feyzullah yağdıran | Eylül 13th, 2013 at 02:03

MERHABA OTO BOYACISIYIM AYNI ZAMANDA E SINIF EHLİYETİM VAR BALIKESİR BELEDİYESİNDEN İŞ BEKLİYORUM

commenter
İBRAHİM ÇINAR | Eylül 16th, 2013 at 11:45

2011-2013 yılları arasında Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda araç teknisyeni teknik astsubay olarak iki yıl görev yaptım daha sonra kendi isteğim ile istifa ettim.Hizmet belgem diğer okul diplomalarım ,MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikam mevcut olup Dumlupınar Üniversitesi Simav MYO elektrik bölümünü okul ve sınıf birincisi olarak bitirdim, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. Uzun süre iyi derece şöförlük yaptım B sınıfı ehliyet sahibiyim. 23 yaşındayım. Herhangi bir adli sicil kaydım yoktur. Uygun gördüğünüz takdirde Belediyemizin boş kadrolarında çalışmak istiyorum. TEL:05074818715

commenter
coskun çiftçi | Eylül 20th, 2013 at 10:23

5335454707 telefon santral işinden anlarım
b ehlıyete sahıbım

commenter
GAMZE ÖZEN | Ekim 8th, 2013 at 18:12

2013 yılında anadolu üniversitesi maliye bölümü mezunuyum MEB onaylı çok iyi derecede bilgisayar işletmenliği sertifikam var bilgisayarlı muhasebe sertifikam var uygun gördüğünüz takdirde belediyenizin boş kadrosu olduğunda çalışmak istiyorum tel:05353838041

commenter
EMRAH ERTÜRK | Ekim 12th, 2013 at 12:50

BALIKESİRDE İKAMET ETMEKTEYİM 2 YILIK MUĞLA ÜNÜVERSİTESİ YAPI TESİSAT TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM AYRICA SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ KİMLİĞİNE SAHİBİM B SINIFI EHLİYETİM VAR GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK BALIKESİR BURSA YOLU ÜZERİ ULAŞTIRMA BAKANLIĞI AĞIRLIK BOYUT ÖLÇÜM İSTASYONUNDA 3 YIL GÖREVİMİ TAMAMLADIM ŞUAN BELEDİYEMİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM BOŞ BULUNAN KADROLARADA GÖREV ALMAK İSTERİM TEL 05465811167

commenter

Balıkesir merkezde ikamet etmekteyim silahlı özel güvenlik serfitikam var ama bi işim yok belediyemize de başvuru yaptım sonuç bekliyorum 0507 347 77 27

commenter
şengül baştürk | Ocak 8th, 2014 at 05:52

Balikesirde dogmak bi ayricalik diyorum ve sehrimiz icin hizmet etmek istiyorum 1973 dogumlu ve lise mezunuyum ve ayrica iktisat fakultesinde okuyorum

commenter
Tayyar Tecir | Şubat 2nd, 2014 at 21:44

Uzman çavuşluktan ayrıldım.79 dogumluyum. Edremit’te oturuyorum .boş münhan bir kadroda atanmak istiyorum. Tel: 506 493 79 32. Saygılar

commenter

ADIM arif susurlukta oturmaktayım evliyim 2 evladım var çok işsizim e sınıfı eyliyetim var balıkkesir belediyesi elanan alımı yapacağını duydum onun için baş vuruda bulundum saygılarımla tlf 05352892343

commenter

ismail balikesirde oturuyorum metal işlerinden. anlarim kaportacikta. yaptim elektir oksijen gaz alti. kaynaklarindan anlarim E eliyetim var belediyeden yada karasi yada altieylül belediyelirinden. iş. bekliyorum

commenter

ben balikesirde ikamet etmekteyim yasim 25 esim calismiyor 1. sinifa giden bir oglum var kirami odeyemiyorum cok ihtiyacim var suan aciktan okuyorum ilgilenirseniz cok sevinirim cok zor durumdayim

commenter
seyit fındıkçılarlıgil | Nisan 28th, 2014 at 00:26

acil ise ihtiyacm var zor durumdaym ailede calsan benm sıkısık durumdaym anlycagnz… hemen bi is olursa cok sevenirim.. sayglar…

commenter

ÇOK İŞE İHTİYACIM VAR E SINIFI EYLİYETİM VAR SUSURLUKTA OTURUYORUM EVLİYİM 2EVLADIM VAR EVİM KİRA MADURUZ

commenter
ilker babadag | Nisan 30th, 2014 at 13:46

acil ise ihtiyacm var zor durumdaym ailede calsan benm sıkısık durumdaym anlycagnz… hemen bi is olursa cok sevenirim.. sayglar…

commenter

mrb belediyeye alımlar nezaman oluyo acaba yardımcı olurmusunuz

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: