Balıkesir Belediyesi Personel Alımı 2017

Balıkesir Belediyesi İş Başvurusu

Balıkesir Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Balıkesir Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Balıkesir Belediyesi Personel ilanları ve Balıkesir Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin sitesinde de belirttiğimiz gibi personel alımı ilanları sadece basın yayın ve internet yolu ile yapılmaktadır. İlanlarımız da işçi alımı bölümünü takip ederek belediyemiz bünyesindeki yüzlerce çalışanımız arasına girmek için sizde başvuru formunu doldurup olumlu geri dönüşlerimizi bekleyiniz.

Büyükşehir belediyemiz elemanlarına sağladığı iş başvurusu ile bünyesine yeni eleman kazandırma ve işçi istihdamı hususunda ülkemiz genelinde bir numaradır.

 • Güvenli ve temiz
 • Düzgün iş yapan
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan
 • Çalıştığı kuruma bağlı
 • Güvenilir

Çalışma arkadaşları aramaktayız. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları bizim için de sizin içinde oldukça mühim bir husustur. Belediyemiz Bütçesi dâhilinde imkân sınırlarını zorlayarak halkımıza gerekli hizmeti sunabilmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapmak boynumuzun borcudur. İş ilanları arada kontrol etmeyi unutmayın.Balıkesir Büyükşehir Belediyesi personel alımı alanlarını takip ediniz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları her zaman karşınıza çıkamayacak bir imkândır. Başvurularınızı yaparken bunu unutmadan özverili ve güvenilir biraz da düzgün çalışma arkadaşları aradığımızı unutmayınız.

Balıkesir Belediye’sinin iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Aramalar: , ,

 

Paylaş 
 
 

52 Comments

 • mustafa

  mrb belediyeye alımlar nezaman oluyo acaba yardımcı olurmusunuz

 • ilker babadag

  acil ise ihtiyacm var zor durumdaym ailede calsan benm sıkısık durumdaym anlycagnz… hemen bi is olursa cok sevenirim.. sayglar…

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir