Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2020

Balıkesir Belediyesi İş Başvurusu

Balıkesir Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Balıkesir Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Balıkesir Belediyesi Personel ilanları ve Balıkesir Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin sitesinde de belirttiğimiz gibi personel alımı ilanları sadece basın yayın ve internet yolu ile yapılmaktadır. İlanlarımız da işçi alımı bölümünü takip ederek belediyemiz bünyesindeki yüzlerce çalışanımız arasına girmek için sizde başvuru formunu doldurup olumlu geri dönüşlerimizi bekleyiniz.

Büyükşehir belediyemiz elemanlarına sağladığı iş başvurusu ile bünyesine yeni eleman kazandırma ve işçi istihdamı hususunda ülkemiz genelinde bir numaradır.

  • Güvenli ve temiz
  • Düzgün iş yapan
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan
  • Çalıştığı kuruma bağlı
  • Güvenilir

Çalışma arkadaşları aramaktayız. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları bizim için de sizin içinde oldukça mühim bir husustur. Belediyemiz Bütçesi dâhilinde imkân sınırlarını zorlayarak halkımıza gerekli hizmeti sunabilmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapmak boynumuzun borcudur.

İş ilanları arada kontrol etmeyi unutmayın.Balıkesir Büyükşehir Belediyesi personel alımı alanlarını takip ediniz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları her zaman karşınıza çıkamayacak bir imkândır. Başvurularınızı yaparken bunu unutmadan özverili ve güvenilir biraz da düzgün çalışma arkadaşları aradığımızı unutmayınız.

balıkesir büyükşehir belediyesi personel alımı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir, geçmişi çok eskilere dayanan fakat; geleceği daha uzun olan bir şehir olarak bilinir. Şehrin genel havası, yenilikçi tutumuyla birleşince tam da arzu edilen şehir yaşamı meydana gelir. Her türlü güzelliği rahatlıkla sergileyen şehir, hem yerli hem de yabancı turistlerin dikkatini çeker onları düzenli şekilde bünyesinde ağırlar. Bu özellikleriyle büyükşehir şiltini sonuna kadar hak eder.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir’e yakışacak çalışmaları yapabilmek için var gücüyle çalışırken; birtakım plan ve projeleri hayata geçirerek bu alanda personel alımları yapar.

Şehircilik uzmanı, mimar, avukat, botanikçi, kuş bilimci, temizlik görevlisi alımları yapan büyükşehir belediyesi; şehrin yararına olacak her türlü faaliyeti düzenler. Belediye içerisinde çalışmak için başvuru yapabilir ve bu hususta insan kaynaklarını kullanabilirsiniz.

Balıkesir Belediye’sinin iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 

52 Comments

 
 

Leave a Reply