Bahçeşehir Koleji İş Başvurusu 2015

Güncel iş ilanları için tıklayın


Bahçeşehir Koleji

Bahçeşehir Koleji İş Başvurusu

Bahçeşehir Koleji firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Bahçeşehir Koleji yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Bahçeşehir Koleji iş ilanları mevcuttur.

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

  • Eğitim sektöründe yer alan bir kurum olarak, insan faktörünün ne denli önemli olduğunun farkındayız ve “eğitim” görevinin kutsal sorumluluğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu bağlamda, konumumuzu koruyup geliştirebilmenin, sahip olduğumuz insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olduğuna inancımız tamdır.
  • Tüm çalışanlarımızın, kendilerini büyük bir ailenin önemli bir ferdi olarak hissetmelerinin önemine inanıyoruz. Bu ailenin tüm üyelerinin, başarı ve kazanımlarını artırıcı fırsatları yaratmalarına olanak sağlayacak çalışma ortamları geliştirme çabası içerisindeyiz.
  • Kurum stratejileri ile insan kaynakları yönetiminin eş güdümünü sağlayan, proaktif, yenilikçi, gelişim odaklı bir yaklaşımla beslenen insan kaynakları sistemlerini geliştirmek ve yürütmek temel yaklaşımımızdır.

Güncel iş ilanları için tıklayın


İnsan Kaynakları Değerlerimiz

  • Objektiflik ve duyarlılık ilkeleri ile insan kaynakları uygulamalarını diğer birim yöneticileri ve çalışanlarla birlikte işbirliği içinde yürütmek,
  • Çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlamak ve bireysel farklılıkları yönetmek,
  • Değişime açık olmak ve çağın gerekliliklerine uygun sistemlerle çalışılmasını sağlamak,
  • Yaratıcı düşünmenin ve farklı fikirleri dile getirmenin teşvik edildiği bir kurum kültürü oluşturmak,
  • Kurum içinde bilgi paylaşımını ve açık iletişimi teşvik ederek takım ruhunu geliştirmek,
  • Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek.

Bahçeşehir Koleji Okulları’ndaki açık pozisyonları incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Bahçeşehir Koleji AÇIK POZİSYONLARI

DİZGİ ELEMANI, EĞİTİM DANIŞMANI, Branş Öğretmeni, Sınıf Öğretmenleri, İngilizce Öğretmenleri, Rehber Öğretmen, İngilizce Eğitmeni

Başvuru için tıklayın.

Bahçeşehir Koleji Hakkında

1994 yılında İstanbul Bahçeşehir’de hizmet vermeye başlayan Bahçeşehir Koleji, eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, çağdaş ve kaliteli eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırmak amacıyla 2003-2004 eğitim öğretim yılından itibaren Anadolu’ya açılma kararı aldı.

Bahçeşehir Kolejleri kurumsallaşmış yapısıyla tüm açılan ve açılacak okullarda aynı kalitede hizmet vermektedir. Okulların fiziki koşullarından, verilecek eğitim ve öğretim programına kadar tüm hizmetler aynı standartlarda sunulmaktadır. Bahçeşehir Kolejleri‘nde çalışan yönetici ve öğretmenlere ihtiyaçları doğrultusunda hizmetiçi eğitimler verilmekte, bu konuda Bahçeşehir Üniversitesi’nin ve üniversitemizin yurtdışında anlaşmalı olduğu üniversitelerin imkanlarından da destek alınmaktadır.207 Yorum yapılmış: "Bahçeşehir Koleji İş Başvurusu 2015"

commenter
Ayşen GÖKMEN | Nisan 26th, 2013 at 13:45

Kurumunuzda yönetici olarak görev almak istiyorum. 28 yıllık eğitim deneyimi ve 21 yıllık yöneticilik deneyimim var. Kurumsal bir kurum olmanız nedeniyle kurumunuzda çalışmak isterim.

commenter
Gülçin Demir | Mayıs 4th, 2013 at 17:08

Selçuk Üniversitesi Alman dili ve edebiyatı bölümünden Haziren 2013 tarihinde mezun oluyorum. Kurumunuzda almanca öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.

commenter

kpss dershanesinde coğrafya öğretmenliği yapmaktayım,antalya,ısparta denizli,illerinde açık pozisyon varsa çalışmayı arzu ederim.
tlfnum,5055501157,saygılar

commenter

şu anda denizli minik şirinler çocuk evinde grup öğretmenliği yapmaktayım.kurumunuzda anaokul öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.telefonum 05399333777

commenter
leyla altıntuğ | Mayıs 22nd, 2013 at 16:53

2012 mustafa kemal üniversitesi ingilizce öğrtmenliği mezunuyum. Gaziantep bahçehir kolejinde çalışmak isterim. 6 ay vekil öğretmenlik yaptım. Ve şuan da hedef eğitim danışmanlıkta ingilizce öğretmeniyim.

commenter
sibel altuntaş | Mayıs 28th, 2013 at 14:22

2012 pamukkale üniversitesi fen edebiyat fakültesi biyoloji bölümü mezunuyum.Şu anda bir lisede vekil öğretmenliği yapıyorum.Aynı zamanda kurumsal bir etüt merkezinde çalışmaktayım.Kurumunuzun ihtiyaç olan herhangi bir şubesinde biyoloji öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.

commenter
ramazan yılmaz | Haziran 9th, 2013 at 22:08

teknik meslek lise mezunuyum elektrık elektronik mezunuyum elektrık yüksek akımlarda çalışma yetkı belgem var 5 yıl denyımım var teknık bırımınızde çalışmak isterim İstanbul Avrupa yakası avcılar 0533 093 7804

commenter

merhaba ünvan eğitim kurumunda çoçuk gelişimi sertifikam var su ürünleri teknikeriyim aynı zamanda çalışma ekonomistiyim

commenter
Tülay KARAKAYA | Haziran 12th, 2013 at 13:18

2013 haziranda ondokuzmayıs üniversitesi yabancı diller bölümü almanca öğretmenliği programından mezun oluyorum.2013-2014 eğitim öğretim yılında kurumunuzda almanca öğretmeni olarak çalışmak isterim.

commenter
Tülay KARAKAYA | Haziran 12th, 2013 at 13:34

2013 haziranda ondokuzmayıs üniversitesi almanca öğretmenliğinden mezun oluyorum.2013-2014 eğitim öğretim yılında almanca öğretmeni olarak kurumunuzda çalışmak isterim.

commenter
savaş toprak | Haziran 15th, 2013 at 00:34

Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretmenliğinden mezun oldum,kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter
ahmet başaran | Haziran 18th, 2013 at 23:46

istanbul üniversitesi matematik bölüm mezunuyum.12 yıl boyunca çeşitli dershane ve özel okullarda görev aldım.kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter
Gülşah Alemdar | Haziran 25th, 2013 at 16:44

Pamukkale Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü, 2011 mezunuyum.Pedagojik formasyonum var.Öğrencilik yıllarımda bir İngilizce kursunda çalıştım.Mezun olduğumdan beri de Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarında İngilizce öğretmenliği yapmaktayım.İlköğretim ve lise düzeyindeki öğrencilerle tecrübeye sahibim.Antalya Bahçeşehir Koleji’nde İngilizce Öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.

commenter
ÖMÜR ATALAY | Haziran 27th, 2013 at 19:29

Kocaman merhaba. Adım Ömür ATALAY 1980 Antalya doğumluyum.1997 yılında liseden mezun olur olmaz özel bir yuva olan Cem yuva da işe başladım.6 yıl orada çalıştıktan sonra 2 yıl gibi kısa bir zaman diliminde de Çocuk kalbinde çalıştım. Buradan da özel sebepler dolayısıyla ayrıldıktan kısa bir zaman sonra Palyaço yuvada işe başladım ve yedi yıldır burada çalışıyorum aynı zamanda Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi okul öncesi öğretmenliğini bitirdim ve okul öncesi öğretmeni olarak kurumunuzda çalışmayı talep ediyorum. SAYGILAR.

commenter
ilhan kahraman | Haziran 28th, 2013 at 13:35

yüzünci yıl ünüversitesi görsel sanatlar mezunuyum. 6 yıllık görsel sanatlar öğretmeniyim.
kurumunuzda çalışmak istiyorum
tlf:05439202147

commenter
Mahmut Kundak | Haziran 30th, 2013 at 00:42

Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum yüksek lisansım var 10 yıldır Denizli’de çalışıyorum son iş yerim de Denizli Uğur Dershanesi.3 yıldır zümre başkanlığı yapıyorum ve yeni ayrıldım işten.Tam donanımlı bir öğretmenim.yakın zamanda aile ve eğitim koçluğunu da tamamlıyorum.
0 505 630 86 07

commenter
serhıldan zap | Temmuz 2nd, 2013 at 08:26

”Atatürk yolunda” deyiminizi ırkçılık ve aşırı miliiiyetçilik olarak kabul ediyorum.Irkçışılığın ve milliyetçilik görüşünüz yüzünden türkiye yıllardır savaş var.başvurudan sırf bu söz yüzünden vazgeçtim

commenter
EMİNE BAŞPINAR | Temmuz 3rd, 2013 at 11:07

Amiral Bristol Sağlık Meslek lisesinden 1990 yılında mezun oldum Özel bir hastanede dahiliye, cerrahi ve yoğunbakım da çalıştım istanbul erkek lisesi,milli eğitim vakfı özel basınköy öğretim kurumlarında revir hemşireliği yaptım 5yıldır isbi aş.de işyeri hemşiresi olarak çalışmaktayım Halkalı Bahçeşehir kolleji işyeri hemşiresi olarak çalışmayı taleb ediyorum.Saygılarımla.
0542 776 73 40

commenter

Merhabalar
Ege Üni.Çocuk gelişimi bölümü mezunuyum.7 yıl öğretmenlik ve sorumlu müdürlük görevi üstlendim.İZKA projesinde 2009 yılında görev aldım ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildim.Mesleğimi çok fazla seven duyarlı bir öğretmenim.İdealist birisi olduğum için sorumlu müdürlük görevimi de yerinde özverili yaptığıma inanıyorum.27 yaşımdayım ve İzmir’de yaşıyorum.Şu an da iş aramaktayım.İlgilenen kişiler benimle irtibata geçebilirler.Gerektiğinde referanslarımı ve özgeçmişimi mail ile gönderebilirim.Sevgiler. 0533 025 05 01

commenter

Merhaba.
Atatürk Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum.2 yıllık deneyimim var.kurumunuzda çalışmak iştiyorum.iyi günler

commenter
HAKKI BAYRAM | Temmuz 7th, 2013 at 17:24

BU KADRODA BENDE VARIM DİYORUM.

commenter
aynur ayça adıgüzel | Temmuz 8th, 2013 at 22:08

Merhabalar..
Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. 2 yıllık deneyimim var ,stajyerlik ve antrenörlük. izmirde yaşıyorum. her türlü spor aktiviteleriyle ilgilenirim.

commenter

Merhaba
Akdeniz üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümü 2012 mezunuyum.Daha önceden deneyimim var kurumunuzda yer almak isterim…

commenter
DENİZ KARAKOÇ | Temmuz 15th, 2013 at 12:52

Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2011 mezunuyum.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter
LUTFİ KARAHAN | Temmuz 16th, 2013 at 00:00

EMEKLİYİM ŞOFÖRLÜK VE TEKNİK İŞLER SIHHI TESSİSAT TAHSİLAT BİNA BAKIM ONARIM HER KONUDA YARDIMCI OLUR VE ÇALIŞIRIM.SAYGILAR

commenter

fırat üniversitesi 2013 beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum asıl branşım yüzme ve henbolda belgem var.sizin kurumunuzda çalışmak istiyorum

commenter

uşak üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum kariyer yapmak istiyorum bu nedenle kurumunuzda çalışmak istiyorum

commenter

SELAM,
Emekli sinif ogretmeniyim deneyimli ogretmenle calismak ister misiniz bende isterim,….

commenter
mehmet çakır | Temmuz 17th, 2013 at 22:34

ondukuzmayıs üniversitesi 2007 fen ve teknoloji mezunuyum. beş yıllık iş deneyimim var. üç yıl milli eğitim iki yıl dershanecilik yaptım. sizinle birlikte çalışmak istiyorum. telefonum:0544 648 54 42

commenter

Merhaba açık lise cocuk gelişimi mezunuyum çeşitli kreşlerde çalıştım enson antalya koleji ile çalıştım bu meslekte 10. yılım anasınıfında yardımcı öğretmen olarak kurumunuzda çalışmayı talep ediyorum saygılarımla.Telefonum:0506 343 58 86

commenter

1992 yılında dokuz eylül üniversitesi İ.İ.B.F.iktisat bölümü mezunuyum.
2013 yılında anadolu üniversitesi okul öncesi eğitim öğretmenliği bölümünden
mezun oldum.Uygun görüldüğü taktirde kurumunuzda anasınıfı öğretmeni olarak görev almak istiyorum.2 öğretim yılı üst üste manisa MEB de vekil anasınıfı öğretmenliği yaptım. cv ve refanslarımı gönderebilirim.
tel: 544 984 14 33 izmir de yaşıyorum.

commenter

slm ben reismiş öğretmeniyim kurumunuzda sürekli ve tam zamanı calışmak isterim 3 yıl milli eğitimde iş deneyimim var 1 yılını sınıf öğretmeni olarak yaptım.calıştıgım okullarda kendi çapımızda ögrençilerimizle başarılarımız oldu.05549332091 tlf nodan ulaşabilirsiniz. izmir bucada ikamet ediyorum.

commenter

slm ben reismiş öğretmeniyim kurumunuzda sürekli ve tam zamanı calışmak isterim 3 yıl milli eğitimde iş deneyimim var 1 yılını sınıf öğretmeni olarak yaptım.calıştıgım okullarda kendi çapımızda ögrençilerimizle başarılarımız oldu.05549332091 tlf nodan ulaşabilirsiniz. izmir bucada ikamet ediyorum.sakarya ve civarında da görev alabilirim.

commenter

slm ben resim iş öğretmeniyim kurumunuzda sürekli ve tam zamanı calışmak isterim 3 yıl milli eğitimde iş deneyimim var 1 yılını sınıf öğretmeni olarak yaptım.calıştıgım okullarda kendi çapımızda ögrençilerimizle başarılarımız oldu.05549332091 tlf nodan ulaşabilirsiniz. İZMİR BUCA DA ikamet ediyorum. SAKARYA VE CEVRESİNDE görev alabilirim.

commenter
Hava nur Yetimoğlu | Temmuz 19th, 2013 at 15:27

iyi günler.2012 Ondokuzmayıs üniversitesi biyoloji öğretmenliği mezunuyum. Bir yıllık vekil öğretmenlik deneyimim var.Eğitime gönül vermiş birisiyim.Kurumunuzda başarılara sizlerle birlikte imza atmaya adayım. TEŞEKKÜRLER.

commenter

Girne Amerikan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğini okudum.2011 de mezun oldum.Kurumunuzda görev almak istiyorum.Bana 0553 437 42 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

commenter

merhabalar ben yaklaşık olarak 8. yılım bu meslekte daha önce etüt merkezi ve 5 yıl dersane deneyimim var veli görüşmelerini ve kayıt işlemleriyle ilgilendim halkla ilişkiler deneyimimde var aktif ve çalışmasını seven biriyim. ve kolejinizde çalışmak istiyom.

commenter

533 038 17 46 ulaşabilirsiniz

commenter

Merhaba, Ankarada ikamet etmekteyim. 2011 Erzurum Ataürk üniversitesi Alman dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum, yüksek lisans yapmaktayım .Bir yıllık milli eğitim deneyimim var.Kendime güveniyorum ve kurumunuzda çalışmak istiyorum.Saygılarımla

commenter

2013 dicle üniversitesi ziya gökalp eğitim fakültesi almanca öğretmenliği ana bilian yeni mezun oldum ingilizce veya almanca ögretmeni olarak çalışmak istiyorumm dalınd

commenter

2013 dicle üniversitesi ziya gokalp eğitim fakultesi almanca öğretmenliği ana bilim dalından yeni mezun oldum kurumunuzda almanca veya ingilizce öğretmeni olarak çalısmak istıyorum tel 05356022197 istanbul bagcılarda ikamet etmekteyim

commenter
sevinç aktürk | Temmuz 22nd, 2013 at 18:17

müzik öğretmeniyim.

commenter
aslı secerlioğlu | Temmuz 23rd, 2013 at 19:03

2009 karadeniz teknik üniversitesi biyoloji ögretmenliği tezsiz yüksek lisans mezunuyum.kurumunuzda biyoloji öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.hatay antakyada yaşıyorum.mesleğimi seviyorum ve kurumunuza katkıda bulunmaktan onur duyarım.bana ulasabileceginiz numara 05324439946.tesekkur ederim

commenter

aöf okul öncesi öğretmeni mezunuyum. mesleğimde 8 yıl tecrübeye sahibim. 4 yıl özel kurumlarda 4 yılda devlet kurumlarında sınıf öğretmeni olarak çalıştım. kurumunuzda okul öncesi öğretmeni olarak çalışmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

commenter
GÜLŞAH BAİN | Temmuz 24th, 2013 at 16:07

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM.DERSANELERDE ÖZEL OKULLARDA TECRÜBEM VAR KURUMUNUZA FAYDALI OLACAĞIMDAN SÜPHENİZ OLMASIN TEŞEKKÜRLER…

commenter

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. MİLLİ EĞİTİMDE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM VAR. ADANA DA BULUNAN KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ NUMARAM 0545 556 00 91

commenter
raziye ökten | Temmuz 25th, 2013 at 15:49

pamukkale üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum.yaklasık 6 yıllık deneyımım var.artı bı sure amerıkada yasadım ve ılerı sevıye ıngılızce sertıfıkam da var.kurumunuzda calısmak ısterım.05465620251

commenter

Merhaba, Haziran 2013’te Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldum. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Sertifikam bulunmaktadır. Ankara’da 5 yıl süren öğrencilik hayatım süresince ilköğretim ve lise düzeyindeki öğrencilere ingilizce dersi vermiş bulunmaktayım. İstanbul ve Denizli’de bulunan Bahçeşehir Kolejlerinde İngilizce Öğretmenliği yapmak istiyorum. Bana ulaşabileceğiniz telefon numarası 05069389262.
Teşekkürler…

commenter

20111 yılında MARMARA ÜNİVERSİTESİ RESİM -İŞ ÖĞRETMENLİĞİ mezunuyum.1 yıl İSTANBULDA öğretmenlik yaptım.kurumunuzda çalışmak istiyorum.
tel: 05382352001

commenter

2012 İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.Formasyon eğitimimi tamamladım.Kadronuzda yer almak isterim.

commenter
Sümeyya Ormanoğlu | Temmuz 31st, 2013 at 23:23

2011 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Felsefe Bölümünden,Formasyonumu da alarak mezun oldum. Adana’daki kurumunuzda Felsefe Grubu Öğretmenliği kadrosunda ya da mümkünse Rehberlik alanında sizlerle çalışmak isterim

commenter

1988 Amasya doğumluyum.2012 yılında Atatürk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebitatından mezun oldum.Pedagojik formasyonum vardır.2012-2013 yılında Amasya özel sevgi başarır kolejinde İngilizce öğretmenliği yaptım.Çocukları ve öğretmenlik mesleğini çok seviyorum.İstanbuldaki kurumunuzda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmak istiyorum.Gerekli görüldüğü takdirde referans sağlanır.Saygılar.

commenter
Naz Kocapınar | Ağustos 1st, 2013 at 14:50

dün kpss puanları acıklandı. atanamayacağım kesinleşti. bende napayım calısmak zorundayım. resmi yazıları sevmiyorum bu yüzden yazıyorum böyle. sosyal bilgiler öğretmeniyim. geri dönüş yapmayacağınızdan adım gibi eminim vakit kaybı ama yapıcak da cok biseyim yok. bu ülkede bu sistemde böyle işte. iyi günler..

commenter

30 yillik ascilik deneyimim var.22 yildir ozel kolejde asci basiligi yaptim.ama yeni acilan belen bahcesehir kolejinde asci olarak calismak isterim.usta egitici belgem var is guvencesi sertifika sahibiyim.tlf 05364232321

commenter
Pınar KARAÇAYLI | Ağustos 2nd, 2013 at 10:16

MERHABA…2012 Kahramanmaraş Sütçü İmam Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Hatay/Antakya da yaşıyorum.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.Teşekkürler

commenter
nurgül polat | Ağustos 2nd, 2013 at 13:32

hatay iskenderunda ıkamet etmekteyım. ıskenderuna kurumunuz yenı acıldı ve orda calısmaktan cok mutluluk duyarım. ıngılzce ogretmenyım. ogrencılerle dıyalogum cok ıyıdir.devlette ucretlı ogretmenlk yapmakatayım.cevrem tarafından sevılırım. iskenderun demır celık gıbı buyuk bı sektorde esım calısmakta ve bende burdakı lojmanlarda ıkamet etmekteyım.tel burakıyorum ulasmanıznı temennı ederım.0555221 5837

commenter
ümran kadıköy | Ağustos 2nd, 2013 at 13:48

Coğrafya öğretmeniyim.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter

VEHBİ KOÇ VAKFI AMİRAL BRİSTOL SAĞLIK MESLEK KOLEJİ 1996 YILI MEZUNUYUM.1996-2006 YILLARINDA AMERİKAN HASTANESİNDE BEBEK YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ YAPTIM .ANADOLU YAKASI OKULLARINIZDA REVİR HEMŞİRELİĞİ İÇİN BAŞVRU YAPIYORUM CEP :0532 244 99 61

commenter
sebnem bagceli | Ağustos 2nd, 2013 at 18:37

Turkce ogretmeniyim ve kurumunuzda calismak istemekteyim.tesekkurler…

commenter

1989 İzmir doğumluyum. Ankara Yaşamkent Mah. ikamet etmekteyim. Balıkesir üniversitesi turizm otelcilik mezunuyum. yönetici asistanlığı ve hasta kabul hizmetleri sertifikaları aldım. A.Ö.F. işletme okumaktayım.kurumunuz bünyesinde bana uygun pozisyon varsa kalıcı olarak çalışmayı çok isterim. Ümitköy şubeniz evime yakın. saygılar.

TELEFON 0530 300 96 64

commenter
Meryem Kurtulan | Ağustos 2nd, 2013 at 23:54

Merhaba Yakın Doğu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölüm mezunuyum. Başkent Üniversitesinden formasyon aldım. Millî eğitimden onaylı Okul Öncesi oryantasyon belgem bulunmakta.Pi Analitik Dershanesi’nde Türkçe Öğretmeni olarak çalıştım.Amacım sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına almış olduğum eğitimi en iyi şekilde kullanarak insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemektir.Hatay İskenderun’da ikamet ediyorum. Kurumunuzda çalışmak istemekteyim. Teşekkürler.

commenter
Döndü Karabacak | Ağustos 3rd, 2013 at 13:15

Merhaba, ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum.Drama eğitimi aldım ve satraç antrenörlüğü eğitimi aldım.Kpss den yeterli puan alamadım.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.

Teşekkürler.

commenter
Begüm Karabacak | Ağustos 3rd, 2013 at 13:25

Merhaba Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Resim-iş öğretmenliği 2012 mezunuyum.Üniversite eğitimim sırasında grafik eğitimi aldım.Kpss den yeterli puan alamadım kurumunuzda çalışmak istiyorum.Tel 05437825644

Teşekkürler.

commenter
Döndü Karabacak | Ağustos 3rd, 2013 at 13:31

Merhabalar Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü 2013 mezunuyum.Drama eğitimi aldım ve satranç antrenörlüğü eğitimim de var.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.

Teşekkürler.

commenter
hayriye özen | Ağustos 3rd, 2013 at 19:49

necmettin erbakan üniversitesi sosyal bilgiler öğretmeniyim5545506597

commenter
Melike Şahin | Ağustos 5th, 2013 at 00:56

Merhaba ben 1991 Antalya doğumluyum.2013 Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum yani bu yıl mezun oldum.Bölümümü 3.lükle bitirdim.Kurumunuzda çalışmak istiyorum.İlginiz için teşekkürler.05369110860

commenter

Merhabalar. 2012 Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyonumu Dokuz Eylülden aldım. Eski Türk Edebiyatı ve Osmanlıca derslerine vakıfım. İlginiz için teşekkürşer. İrtibat tel:05413245615

commenter

Merhaba ben 1973 Bulgaristan doğumluyum.2013 Mesleki Açık Liseyi bitirdim.Celal Bayar Üniversitesi uzaktan eğitimi devam ediyorum.Yabancı dil olarak bulgarca,rusça,ispanyolca ve biraz ingilizce bilmekteyim.İş tecrübem 3 yıl halen çalışmaktayım.Kurumunuzda Anaokulu öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.İlginiz için teşekürler.05052903134

commenter
AHMET SARIKINACI | Ağustos 5th, 2013 at 17:57

dicle üniversitesi almanca öğretmenliği\ingilizce öğretmenliği çift anadal mezunuyum.bölümü 3.lükle bitirdim. şanlıurfada açılacak olan kurumunuzda çalışmak istiyorum. 05437401215

commenter
ahmet sarıkınacı | Ağustos 5th, 2013 at 18:04

dicle üniversitesi almanca öğretmenliği\ingilizce öğretmenliği çift anadal mezunuyum.bölümü 3.lükle bitirdim.şanlıurfalıyım. şanlıurfada açılacak olan kurumunuzda çalışmak istiyorum. 05437401215

commenter
Zahide Yalçınkaya | Ağustos 6th, 2013 at 13:47

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim fakültesi 2008 Müzik Öğretmeni Mezunuyum.Mersin Polofonik korolar Derneğinde koro şefliği yaptım ,Umut ışığı korosunda Perkisyon ve blok flüt Öğretmenliği yaptım ,Zicev’de ritim dersleri ve ses eğitimi dersleri verdim .MEV Özel Toros Anadolu Lise’sinde Müzik Öğretmenliği yaptım.Nüans Müzik Merkezinde Keman dersleri veriyorum . 0537 504 67 11

commenter

matematik bölümü mezunuyum 2 yıl dershanelerde çaliştim sizin çalişmak istiyorum.

commenter
GÜLTEN ERCAN | Ağustos 9th, 2013 at 01:56

2006 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM.2007-2009 YILLARINDA KONYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.KİŞİYE ÖZGÜ ÖĞRETİM SEMİNERİNİZE KATILMIŞ BULUNMAKTAYIM.ANKARADA İKAMET EDİYORUM. KOLEJ KADROLARINIZDA YENİDEN YER ALMAK İSTERİM.İYİ ÇALIŞMALAR…

commenter
meryem ümit dolğun | Ağustos 9th, 2013 at 22:14

Merhaba 1980 Hatay doğumluyum, 2007’de İnönü Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldum ve 2013 İnönü Üniversitesi Sosyoloji Tezli Yüksek Lisans’tan mezun oldum. Yüksek Lisans yaptığım sırada iki dönem sosyoloji lisans derslerine girdim. Yüksek lisans tezimin dışında biri ulusal diğeri uluslararası olamak üzere iki tane akademik yayınım var:
1.si “Üniversite Eğitimi Ve Dikey Toplumsal Hareketlilik”, Mantık, Matematik ve Felsefe X. Ulusal Sempozyumu, 04-07 Eylül, 2012, Foça, İzmir.
2.si ” Uluslararası İktidar ve Demokrasi (International Power and Democracy)”, Inonu University International Journal of Social Sciences, cilt 2, sayı 1, Temmuz 2013, Malatya.
On parmak (F klavye) kullanabilmekteyim. Hatay’daki kurumlarınızda Halkla ilişkiler ve ya Rehberlik ve Danışmanlık birimlerinde çalışmak istiyorum gereğini arz ediyorum. iyi çalışmalar

commenter
Yasemin Bozkurt | Ağustos 11th, 2013 at 17:30

2011 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.Formasyonu da aldım.Ücretli öğretmenlik deneyimim bulunmaktadır.Gaziantep’te bulunan kolejinizde çalışmak istiyorum .Bilgilerinize arz ederim.

commenter
yeliz hadduroğlu | Ağustos 11th, 2013 at 20:23

Merhaba 2011 Celal Cayar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Pedogojik formasyomum bulunmaktadır. Hatay/İskenderun`da ikamet ediyorum. Hatay`daki kurumunuzda Türkçe veya Edebiyat öğretmeni olarak çalışmak istiyorum. İyi çalışmalar.

commenter

Merhaba,2012 Almanca Öğretmenliği mezunuyum.2 yıl deneyimim var.Şu an ikame edeceğim yeri belirtmek istemiyorum,çünkü bunu iş bulabileceğim yer belirleyecektir.İyi çalışmalar…

commenter

Selçuk Üniversitesi 2012 Sosyal Bilgiler öğretmenliği mezunuyum. Konya sınav dershanesinde ve Konya etkin dershanesinde etüt öğretmenliği yaptım. kendime güvencim tam. iyi bir ders aktarıcı olduğumu düşünüyorum. Antalya’daki kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter

Adıyaman üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum.

commenter

merhaba ben çukurova üniversitesi fen edebiyat fakültesi matematik bölümü 2011 mezunuyum pedagolojik formasyonum var .Adana/seyhanda ikamet ediyorum .Adanadaki kurumunuzda çalışmak ve başarı grafiğininizi yükseltmek istiyorum öğrencilerinizle tecrübelerimi paylaşmaktan mutluluk duyarım zaman ayırdığınınz ve başvurumu okudugunuz için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

commenter

adnan menderes üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu rekreasyon mezunuyum. pedagojik formasyonum bulunmaktadır. izmir de ikamet ediyorum ve izmir deki kurumunuzda beden eğitimi veya dans derslerinde öğretmen olarak çalışmak istiyorum.

commenter

Ondokuzmayıs Üniversitesi Türkçe Öğretmenliğinden 2009’da mezun oldum. İki yeğenim de Bandırma Bahçeşehirde anaokulundan beri okumaktalar. Selin Özgören ve Yaşar Özgören. Kurumunuzdan ve eğitiminizden çok memnun olduğumuz için kurumunuzda çalışmaktan onur duyarım. telefon numaram 05532075222.

commenter

İstanbul Üniversitesi tarih bölümünden 2010’da mezun oldum.Tarih öğretmeni olarak kurumunuzda çalışmak istiyorum.Kardeşim Kenan Kaya Bahçeşehir Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır.Beni de aranıza alırsanız sevinirim. Tel:05059471879

commenter
erdal sarıtaş | Ağustos 13th, 2013 at 12:35

şöförlük işiniz olursa ararsanız sevinirim 05388217747

commenter

Ben 1972 Adana doğumluyum. AÖF Turizm ve otelcilik ön lisan mezunuyum kurumunuzda yemekhane, kat hizmetleri,çay ocağında çalışmak istiyorum

commenter

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.DENİZLİDE İKAMET EDİYORUM. 7 YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIM.KURUMUNUZDA DA ÇALIŞMAK İSTERİM.İRTİBAT TEL:05358696984

commenter

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 2012 mezunuyum dershanecilik deneyimim var.diksiyon sertifikam var iletişim konusunda kendıme güvenıyorum kurumunuzda çalişmak istiyorum. NEJLA KORKMAZ SELÇUKLU/KONYA 05445453483

commenter
sırrı gaçti | Ağustos 14th, 2013 at 17:08

pamukkale üniversitesi tarih öğretmenliği mezunuyum.ücretli öğretmenlik deneyimlerim oldu.kurumunuzda çalışmak istiyorum.05365564114

commenter

ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ;resim bölümü,heykel ve özgün baskı,vitray derslerini almış olarak mezunum,bahçeşehir kurumlarında iş almak ayrı bir ayrıcalık olur öğretim hayatımda resim ve sanat birimi sanatta yeterliliği ile türkiyede tanınmış değeli hocalardan aldım bu yüzden kısmet nasip olursa yetiştireceğim öğrencilere iyi bir sanat ve resim anlayışını öğreteceğimden kendime olan güvenim var,bu konuda da deneyim ve tecrübelerim var özel dersler ve sanat atölyelerinde çalışmışım.irtibat numaram:05414704047.

commenter

Eskisehir Osmangazi Universitesi Turk Dili ve Edebiyati bolumu mezunuyum. (2006) dort yil dersane bir yil da ucretli ogretmenlik olmak uzere bes yillik bir deneyimim var. Kendine guvenen, guler yuzlu,neseli ve uyumluyumdur. Sizinle calismak isterim…

commenter

Ayrica formasyonum var. 0258 425 71 26

commenter

Merhaba 1987 İzmir doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Bölümü mezunuyum. 2010 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldum.2010-2011 döneminde yine Dokuz Eylül üniversitesinden pedagojik formasyon aldım.Celal Bayar üniversitesi S.B.E. Eskiçağ Tarihi bilim dalında yükseklisans yapıyorum.Ulusal hakemli bir dergide yayımlanmış bir makalem mevcut.
“Dionysos Kültü”, Arkeoloji ve Sanat Dergisi, sayı : 143, 2013.
İzmir’de ikamet etmekteyim.İzmir’deki kurumlarınızda ücretli öğretmenlik yapmak istiyorum. Teşekkürler….

commenter

Girne Amerikan üniversitesi 2013 Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum Balıkesir Akçayda oturuyorum. Sizin ailenizin bir üyesi olmak istiyorum. bana 5365429114 nolu tlfdan ulaşabilirsiniz.teşekkürler.

commenter

Ben anaokulu ogretmeniyim istanbul erkek lisesi vakfi ve bilfen kolejinde calistim simdide kurumunuzda calismak istiyorum basvurumu degerlendirirseniz sevinirim iyi calismalar. tel:05445398777

commenter

Merhabalar,
Ben Atatürk üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Aynı zaman da formasyon belgem var.Kurumunuzda çalışmak istiyorum. İlginiz için teşekkürler…

commenter

Türkçe öğretmeniyim, bir yıl dersanede stajerlik yaptım. Konya da ikamet ediyorum kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter

2008 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Eğitimi Bölümünden mezun oldum. Branşım Artistik Cimnastik. Üniversite yıllarımda trambolin ve akrobatik cimnastik branşında okulumu temsil ettim. 2 yıldır Artistik Cimnastik Bayan Hakemliği yapıyorum.. 5 yıllık iş tecrübem var. Kurmunuzda beden eğitimi öğretmeni veya anaokullarınızda cimnastik (branş) öğretmeni olarak çalışmak isterim. Anadolu yakasında olan bir şuenizde çalışmak istiyorum.

commenter
NURSEN YILDIRIM | Ağustos 19th, 2013 at 22:16

MRB ben ç.ü meslek yuksek okulunda çocuk gelişimi egitimi bitirdim ve daha önce devlet anaokulda calıştım 1 yıl staj yaptım özel anaokullarındanda calıştım kolejde calşmak istıyorm bu konuda kendıme guvenıyorm lütfn ilgilenirsenz sevıvırım iyı calşmalar

commenter
nursen yıldırım | Ağustos 19th, 2013 at 22:17

numaram 05442704997 dgr tl 05452035427

commenter

Merhaba 1984 Yozgat doğumluyum.Erciyes Üniversitesi Tarih Bölümü mezunuyum.Trakya Üniversitesinden pedagojik formasyon aldım.5 Yıllık ücretli öğretmenlik tecrübem bulunmaktadır. İstanbulda ikamet etmekteyim.Kendime ve kurumunuzun kalitesine güvendiğim için sizinle çalışmak istiyorum.Başvurumu değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler…
tel:5543246040

commenter

Pamukkale üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı 2009 mezunuyum. farklı dershanelerde ingilizce öğretmeni olarak 5 yıllık deneyimim var. sizinle de çalışmak isterim

commenter
ÖZLEM SEVİLGEN | Ağustos 20th, 2013 at 14:17

merhaba. ben recep tayyip erdoğan üniversitesi eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. bu yıl yani 2013 mezunuyum. kurumunuzda çalışmak isterim.deneyimim yok. kendimi geliştirmek istediğim için kurumunuza başvurdum. çalışkan ve disiplinli biriyim. başvurumu değerlendirirseniz sevinirim.

commenter

merhaba 1991 dogumluyum 2013 sosyalbilgiler öğretmenliği mezunuyum kurumunuzda öğretmenlik yapmak isiyorum .Basvurumu degerlendirirseniz sevinirim.Tesekkürler

commenter

2000 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BEDEN EGİTİMİ ÖGRETMENLİGİ MEZUNUYUM,SARIMAZIDA OTURUYORUM,13 YILDIR İSKENDERUN,BELENDE TÜM OKULLARDA ÜCRETLİ ÖGRETMENLİK YAPTIM,BAŞARILI BİR ÖGRETMENİM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM..

commenter

Merhaba,ben 19 .09.1976 Almanya doğumluyum,2011 Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümü mezunuyum.1 yıl özel bir kolejde çalıştım.

commenter

19990 Denizli doğumluyum.Pamukkale üniversitesi Resim iş öğretmenliği 2012 mezunuyum.Denizli merkez de ikamet etmekteyim.Kurumunuzda çalışmak isterim.

commenter

anadolu üniversitesi 2012 sosyoloji mezunuyum.pedagojik formasyon sertifikam mevcut.istanbul’da bulunan kurumlarınızda felsefe grubu veya rehber öğretmen olarak çalışmak isterim.

commenter

karadeniz teknik üniversitesi sınıf öğretmenliği 2012 mezunuyum. istanbul’ da bulunan kurumlarınızda sınıf öğretmeni olarak çalışmak istiyorum

commenter
HİLAL KILINÇ | Ağustos 28th, 2013 at 01:16

Iyı çalişmalar,24 yaşındayım Kamu Yönetimi mezunuyum..İngilizce İtalyanca bilmekteyim.5 Ay İtalya Üniversitesinde eğitim gördüm. Eğitim sektöründe daha öncede çalıştım ve bu sektörü seviyorum..Ön Büro ve İnsan Kaynakları departmanlarında takımınızın bir halkası olarak hizmet vermekten kıvanç duyarım teşekkür edrim.

541 859 40 49

commenter
NURSEN YILDIRIM | Ağustos 28th, 2013 at 19:18

1990 adana dogumluyum çukurova üniverstesınde çocuk gelişimi bitirdım devlet anaokulnda 1 yıl staj yaptım ve özel kreste ögretmen olarak calıştım deneyımım var ve kurumunuzda calışmak istiyorum tl 05452035427 05442704997 iyi gunler

commenter
NİLÜFER ŞENGÜL | Eylül 1st, 2013 at 01:31

Atatürk Üniversitesi Resim iş öğretmenliği mezunuyum.Kurumunuzda resim öğretmenliği yapabilecek tecrübe ve donanıma sahibim.Özel bir sanat galerisinde 6 yıl ressamlık ve kurs hocalığı yaptım.kurumunuzda çalışmayı arz ediyorum.Saygılar

commenter
ELİF BAŞPINAR | Eylül 2nd, 2013 at 15:05

Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi Resim İş Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum 2 yıl MEB’e bağlı okulda Resim Öğretmenliği yaptım. Görev yaptığım okulda çocukların gelişmesine katkıda bulunacak ders dışı birçok etkinlikte bulundum. Mesleğini seven gereklerini fazlasıyla yerine getiren biriyim. Kurumunuzda çalışmak isterim. Teşekkürler…

commenter
S.Bilge Çevik | Eylül 3rd, 2013 at 04:05

Merhaba , ben 27.06.91 Hatay doğumluyum.Mersin Çağ Üniversitesi ingilizce öğretmenliği 2013 mezunuyum.Alanımla ilgili edinimlerime hala devam ederken kurumunuzda çalışmayı arzu ederim.İlginize teşekkürler.

commenter
MERVE ERİMEZ | Eylül 3rd, 2013 at 13:20

1989 Adana doğumluyum, 2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi fen edebiyat fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum, pedegolojik formasyon sertifikam var. Adana öğretmenler bulvarında ikamet etmekteyim bir yıl meb de çalıştım onun öncesinde de özel kurumlarda çalışmış bulunmaktayım. Kurumunuzda çalışmak isterim.

commenter
Meral Kızılaslan | Eylül 3rd, 2013 at 20:53

Merhaba,Fizik ögretmeniyim . Karadeniz Teknik Ünivderersitesi mezunuyum.98yılından beri özel okul ve dersanelerde fizik ve fen öğretmenliği yaptım.Mersin Bahcesehir Kolejinde görev almak istiyorum. Teşekkürler.

commenter
Gülpınar SAHYUNLU | Eylül 5th, 2013 at 16:55

01.10.1988 hatay kırıkhan doğumluyum Belende yaşamaktayım lise mezunu bilgisayar sertifikam bulunmaktadır.Amcamın kızı Derya SEYHUNLU İstanbuldaki kolejinizde İngilizce öğretmeni olarak hizmet vermektedir.Kurumunuzda herhangibir pozisyonda görev almak iştiyorum.

commenter
saliha şimşek | Eylül 6th, 2013 at 07:43

Marmara ün.tekstil öğretmenliği mezunuyum teknoloji tasarım dersi için başvuruyorum başakşehirde oturuyorum

commenter
LEYLA UZUNALİ | Eylül 6th, 2013 at 22:03

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM.

commenter

dnizliden 4. kademe kulup basketbol antrenörüyüm okulunuzda çalışmak isterim

commenter

KTÜ. EĞ. FAK.GÖRSEL SANATLAR bölümü mezunuyum ayrıca seramik eğitimi aldım Teşekkürler

commenter

Cumhuriyet üniversitesi-resim öğretmenliği mezunuyum yan alanım grafik tasarım kolejinizde kurumunuzda görsel sanatlar adı altında alanıma açık pozisyonda görev almak istiyorum saygılarımla

commenter

PAÜ Okul Öncesi Öğretmenliği 2013 mezunuyum ücretli öğretmenlik deneyimim var.Ayrıca kız meslek lisesi mezunuyum.Alanımda kendime güveniyorum.Kurumunuzda anasınıfı öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.

commenter

kız meslek lisesi mezunuyum ücretli öğretmenlik deneyimim var.kurumunuzda anasınıfı öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.

commenter
emine şanlı | Eylül 12th, 2013 at 14:48

coğrafya öğretmeniyim meb bünyesinde çalıştım. kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter
MEHMET REŞİT ŞAHİN | Eylül 12th, 2013 at 17:12

Marmara Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği mezunuyum yan alanım fotoğraf.Teknoloji tasarım, halk oyunları,dersleri verebilmekteyim her alandan sertifikaya sahip olarak kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter
ismihan tozlu | Eylül 13th, 2013 at 11:47

coğrafya öğretmeni.ikamet yeri Büyükçekmece.
teşekkürler.

commenter
Nurettin Tokur | Eylül 13th, 2013 at 13:32

Dicle üniversitesi biyoloji mezunuyum sizin okullarda çalışmak istiyorum

commenter
Nurettin Tokur | Eylül 13th, 2013 at 13:52

Dicle üniversitesi biyoloji mezunuyum ingilizce sertifikamda var sizin okullarda çalışmak istiyorum numaram 05318191711 ilginize teşekkür ederim .

commenter

3 yıllık deneyımım var. Ruscam var. Tel: 0536 226 03 56 branş:kimya ilginiz için teşekkur ederim.

commenter
alican kavili | Eylül 13th, 2013 at 17:21

gaziantep üniversitesi 2013 pdr bölümü mezunuyum sizinle beraber çalışmak istiyorum tel: 05447976176 teşekkürler

commenter
veysel hancıoğlu | Eylül 14th, 2013 at 16:37

akdeniz üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum.kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter
Gülten ERGİN | Eylül 14th, 2013 at 18:08

Sakarya Üniversitesi 2013 sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum. kurumunuzda çalışmaktan onur duyarım.05303802468

commenter

coğrafya öğretmeniyim kurumunuzda çalışmak istiyorum. meb bünyesinde çalıştım

commenter

Selçuk üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2013 mezunuyum. Konyadaki kurumunuzda İngilizce öğretmeni olarak çalışmak istiyorum.

commenter

Ankara Üniversite Sanat Tarih-Tarih mezunuyum. Başarılı şekilde Sosyal Bilgiler ve Tarih alanlarında 5 yıl ücretli öğretmenlik yaptım. Aynı zamanda yine Ankara Üniv. Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Yaşam boyu Öğrenme alanında yüksek lisans yaptım. Yine Bu alanda biri ulusal diğeri uluslararası eğitim sempozyumunda konuyla ilgili tebliğ sundum. Dolayısıyla sizinle çalışmak beni daha fazla geliştirmek anlamında mutlu edecektir. Tlf.05077670064

commenter

İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum.10 yıldır özel sektörde Coğrafya Öğretmenliği yapmaktayım,kurumlarınızda görevimi devam ettirmek istiyorum.Tel:0507 470 06 02

commenter
Simge ÖZGÜRCE | Eylül 21st, 2013 at 19:47

Balıkesir Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir’de ikamet ediyorum.Kurumunuzda görev almak isterim.Bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. 0554 376 08 26

commenter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitei Resim-İş Öğretmenliği 2010 mezunuyum.2,5 yıl öğretmenlik tecrübem var.Kurumunuzda görev almaktan mutluluk duyarım.

commenter
Meryem Çalışkan | Eylül 27th, 2013 at 23:52

Çukurova Üniversitesi İngilizce Öüretmenliği bölümünden 2013’te mezun oldum. Üniversitemin bir dönemini İsveç’te Dalarna University’de okudum. 2013 yazında 3 ay süreyle İngiltere’de bir dil okulunda (Pilgrims English Language Teaching) staj yaptım. Antakya’da ikamet ediyorum. Kurumunuzda İngilizce öğretmeni olarak görev alarak deneyimlerimi öğrencilerimle paylaşmak isterim.

commenter

Anadolu Üniversitesi Okulöncesi Öğretmenliği bölümünden 2011 mezunuyum. Devlet okullarında anasınıfı ve lise olmak üzere 2 yıl öğretmenlik tecrübesine sahibim.
Konya Bahçeşehir Kolejinde tecrübelerimi öğrencilere aktarmak isterim.

commenter

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü Resim-İş Eğitimi 2010 mezunuyum. Kurumunuzda çalışmak isterim.

commenter
Filiz Yılmaz | Ekim 2nd, 2013 at 10:23

Merhaba,
Almanya da doğdum ve Almanya Erlangen/Nürnberg Üniversitesi Almanca-İngilizce-İspanyolca Tercümanlık bölümü mezunuyum.Almanyada İngilizce üzerine özel kurs ve Business ingilizcesi tecrübesine sahibim şu anda dışarıdan Masterımı yapmaktayım.
Şartlar uygun olursa ihtiyacınız doğrultusunda İngilizce,Almanca ve İspanyolca üzerine kurumunuzda görev almak isterim.
İyi günler.

commenter

Geleceğim ve kariyerim için sizinle çalışmak istiyorum. Celal bayar üni. Türkçe öğretmenliği mezunuyum… no: 05392822521

commenter
Özlem AKIN | Ekim 6th, 2013 at 10:00

Merhaba, Ben Ondokuz Mayis Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2003 mezunuyum. 2003-2008 yillari arası Giresun Uğur Dershanesinde görev yaptım. 2009 dan beri Trabzon Õzel Ata Koleji’nde çalışmaktayım. 2014-2015 Eğitim-Öğretim Döneminde kurumunuzda görev almak istiyorum. Tel:0543 390 18 99

commenter

European university of lefke elt (ingilizce öğretmenliği )mezunuyum. 2yıldır sbs dershanesinde ingilizce öğretmeniyim sizinle çalışmak isterim.

commenter
selma gültekin | Ekim 10th, 2013 at 17:12

2012 cumhuriyet üniversitesi resim öğretmenliği mezunuyum kurumunuzda pozisyonuma uygun görev almak istiyorum.

commenter
Fatma Kayan | Ekim 11th, 2013 at 12:58

2008 Resim iş öğretmenliği mezunuyum. 4 yıl meb’de calistim, öğrencilerime actirdigim sergiler sayesinde gazete ve basinda bir çok defa yer aldım. 2012 yılında prof.dr.koray Tekin’ in obezite koordinatörlüğünü yapmaya başladım ayni zamanda reklam islerini yaptım etkinlik ve calismalarimla bir çok defa gazete ve önemli tv programlarinda yer aldık. Profosyonel fotoğrafçıyim.grafik tasarimlarimlari yapiyorum. Diksiyon ve spikerlik eğitimi aldım. Hobi olarak keman çalıyorum, spor yapıyorum.

commenter
Nurcan AKSEKİLİ | Ekim 27th, 2013 at 23:21

Isparta SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ BÖLÜMÜ 2012 MEZUNUYUM.YÜZME ANTRENÖRÜYÜM.Fakat diğer branşların hepsinin dersini almış bulunmaktayım transkribimde mevcuttur.Uygun görürseniz kurumunuzda çalışmayı isterim.Şimdiden Denizli de ki eğitim öğretiminizde başarılar dilerim.

commenter
Gülçin Özdağoğlu | Ekim 28th, 2013 at 18:07

Okul oncesi ogretmenligi Lisans mezunuyum.staj dönemimle birlikte 10 yıllık tecrübem var.ilkogretim okullarinda gorev aldım.izmir de ikamet etmekteyim.İzmir deki kurumunuzda gorev almak isterim.Tel:5337117929

commenter

meslek lisesi cocuk gelişimi mezunuyum,usta öğretici belgem bulunmakta,sosyal hızmet önlisanstan sosyolojı okuyorum sıze yeterli olabılecegımı düşünüyorum ve okulunuzda görev almak istiyorum konya da ikamet ediyorum 05073778935-05533355925

commenter
Ayşe Küçük | Aralık 13th, 2013 at 22:49

Gazi üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden 2011’de mezun oldum. İstanbul Kadıköy’de ikamet ediyorum.İlköğretim veya lise kısmında öğretmenlik yapmayı çok isterim. numaram 5398852252

commenter
Nilüfer Eren | Ocak 3rd, 2014 at 22:07

Merhaba,Atatürk üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Pedagojik formasyonum var.3 sene yabancı dil merkezinde çalışmış olup,özel ders konusunda da belli bir deneyime sahibim.Uygun görürseniz Ankaradaki kurumunuzda görev almayı isterim.Tel 0533 615 80 01

commenter

Fransizca ogretmeniyim 10 yildir fransada yadiyorum fransizca pratik okuma ve yazma cok iyi uygunsa okullarinizda gorev alabilirim.

commenter

Merhaba. Gazintep üniversitesi Nizip M.Y.O Gıda teknikeri bölümü mezunuyum.Kurumunuzda Gıda teknikeri olarak görev almak istiyorum. 2013 mezunuyum 1 aylık zer yağ firmasında staj yaptım. Tel: 0535 016 25 86

commenter

merhaba okulöncesi ogretmenıyım 11 yıllık tecrubem var okulunuzda görev almak ıstıyorum

commenter

Merhaba ben eğitim fakültesi sosyal bilgiler Öğretmenliği mezunuyum. Okul deneyimi olan ve özel bir dershanede calisan brans ogretmeniyim. Kocaeli ve yakinda acilacak olan sakarya Bahçeşehir kolejlerinde görev almak isterim.

commenter
Dilek Yıldırım | Mart 26th, 2014 at 10:08

Merhaba Selçuk üniversitesinde tarih bölümü okuduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yapıp, formasyonumu aldım 2 yıl ücretli öğretmenlik yaptım kurumunuzda çalışmayı çok isterim saygılarımla.

commenter
Gizem Binici | Mart 29th, 2014 at 10:54

İyi günler. Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünde mastır yapmaktayım.Dershane tecrübemle birlikte 4 senedir kesintisiz olarak Türkçe ve İngilizce bireysel ve grup dersleri vermekteyim. Öğrencilerime her anlamda iyi bir model teşkil etmeyi ve bu anlamda vizyonumu geniş tutmayı kendime borç bilirim.
İyi çalışmalar dilerim. Saygılar.

commenter
sibel manga özdemir | Nisan 8th, 2014 at 16:15

Merhabalar.Lise mezunuyum. 1992-1999 tekstil firmasında muhasebede çalıştım.muhasebe bölümünüze duyrulur. iyi günler.

commenter
mine özdemir | Mayıs 1st, 2014 at 14:43

iyi günler isk kız meslek liseşi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum aynı zamanda Anadolu ünifersitesi sosyal hizmetler bölümü son sınıf öğrencisiyim yaklaşık on yıldır kreş ve eğitim kurumlarında eğitim vermekteyim kurumunuzu 23 nisan vesilesiyle gelip gördüm çalışma sisteminiz ve grup olarak sıcaklığınız beni çok etkiledi sizinle çalışmak ve kurumunuzla büyümeyi çok isterim.saygılarımla 05432148532 05307469475

commenter
Burcu UZABACI | Mayıs 1st, 2014 at 18:39

Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum.kurumunuzda görev almak istiyorum

commenter
ALİ EKBER SEVİNDİK | Mayıs 7th, 2014 at 20:40

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLĞİ 2010 MEZUNUYM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTYORUM

commenter
hakan KONDAKCI | Mayıs 28th, 2014 at 17:39

merhaba.1988 yılında kocaelide doğdun.2012 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden tarih bölümünden menzun oldum.pedojik formasyonum mevcuttur. bir yıl meb’te çalıştım.diploma notum 3.27’dir.Öğretmenlik mesleği yapabilme ve de en önemlisi kendimi her açıdan geliştirmek için kurumunuzla çalışmak istiyorum. iyi günler.

commenter
hakan KONDAKCI | Mayıs 28th, 2014 at 17:42

telefon numaram:0537 587 85 54

commenter
Gülten CİDDİ | Haziran 9th, 2014 at 14:59

Merhaba!1985 doğumluyum.2009 yılında Dicle Üniversitesi’den mezun oldum.2011’de formasyonumu aldım.1 yıl Modern İşlem Dershanesi’nde Türkçe öğretmeni olarak 2 yıl ise Onay Sağlık Meslek Lisesi’nde edebiyat öğretmeni olarak çalıştım.Sizin gibi köklü bir okulda çalışmak isterim.Teşekkürler.

commenter
mehmet kırat | Haziran 17th, 2014 at 09:47

2011 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum 3 yıldır ücretli öğretmenlik yapmaktayim askerligimi yapmış bulunmaktayım gaziantepte yaşıyorum kurumunuz da çalışmak istiyorum

commenter
sinem aydemir | Haziran 21st, 2014 at 17:50

Merhabalar
1992 doğumlu dicle üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunuyum.
Eğitim kuruluşunuzda eğitmen olarak çalışmak istiyorum

commenter
gülten uyaroğlu | Haziran 30th, 2014 at 23:46

merhaba, emekli hemşireyim..şayet Denizli merkezde ki okulunuzda revir hemşiresine ihtiyacınız var ise sizlerle çalışmak isterim.

commenter
şariban bilge | Temmuz 1st, 2014 at 15:33

Merhaba
Çukurova üni. Resim-iş öğretmeliği mezunuyum. Batman da oturuyorum. Kurumunuzda gorsel sanatlar oğretmenI olarak çalışmak isterim.

commenter
özlem tonel | Temmuz 1st, 2014 at 23:19

adanalıyım 3 yıl dershanede görev aldım ksü mezunuyum ıhtıyac dahılınde kurumunuzda görev almak ısterım

commenter

2003 yılında Dicle Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Resim Bölümü mezunuyum.On yıldır devlet kadrosunda çalışıyorum..Öğrencilerime hayallerini ve duygularını resimle anlatmasını sağlamayı çok seviyorum.Boş vakitlerimde birçok yaş gurubundaki kişilere özel ders vermekteyim..Ders saatlerimin dışındaki saatlerde kurumunuzda çalışmak istiyorum.

commenter

On yıldır devlet kadrosunda çalışmakta olup ders saatleri dışında özel ders vermekteyim.Okul saatleri dışında kurumunuzda çalışmak istiyorum.Derslerimde öğrenci merkezli metotlara önem veren ve kazanımlara yönelik sunumlar hazırlayan;ayrıca bireysel farklılara özen gösteren bir öğretmenim Kurumunuzda çalışmak istiyorum

commenter

Halk Eğitim merkezlerinde 4 yıldır Diksiyon ve Drama eğitmeni olarak dersler vermekteyim. Kurumunuzda Drama egitmeni olarak görev almak istiyorum.

commenter
Durmuş DİLEKÇİ | Temmuz 16th, 2014 at 22:47

IYI GUNLER MESLEĞİM OTOBÜS ŞOFORLÜĞÜ 11.01.1990 TARIHINDEN BERI PROFESONEL ŞOFORLÜK YAPMAKTAYIM 44 YAŞINDAYIM ŞU ANDA KAREL ELEKTRONIK BUYUK KURUMSAL BIR FIRMADA SERVIS KULLAMAKTAYIM YAKIN ZAMAN ICERSINDE BURDAN AYRILMAYI VE BAŞKA BIR İŞ YERIYLE ANLAŞISAM CALŞMAK ISTIYORUM AYRICA BURDA 5 YILLDIR CALIŞMAKTAYIM ÜÇRET DÜŞÜK OLMASI VE ŞÖFORLÜK DIŞINDA FARKLI İŞLERINDE YAPTIRILIMASI SEBEBIYLE COK ÇALIŞTIRILIP AZ MAAŞ VERILMESINDE DOLAYI AYRILACAM KURUMUNUZ BUNYESINDE ŞÖFOR ALINACAK OLURSA DAVET EDILIRSEM GÖRÜŞÜP CALIŞMAK İSTERIM BEKTAŞLAR TRUZIM DE 8 YIL CALIŞMIŞLIĞIM VAR REFERANS GÖSTEREBILIRIM TURKIYENIN HER YERINE GITTIM SABIKAM YOK SICILIM TEMIZ src belgem var pıskoteknık belgem var tel054135560 EVLIYIM IKI COCUĞUM VAR 03 03 1970 DOĞUMLUYUM TEŞEKKÜR EDERIM

commenter

okul öncesi öğretmeniyim 2 yıl özel eğitim tecrübem var milli eğitimde ücretli olarakta çalıştım kurumunuzda çalışmak istiyorum.irtibat nom:5335105850

commenter

Müzik öğretmeniyim özel dersanelerde çalıştım keman ve piyano çalmaktayım.kurumunuzda çalşmak isterim

commenter
pakize çetin | Temmuz 23rd, 2014 at 15:46

3 yıldır halk eğitim merkezinde görev yapmaktayım.4 farklı branşda takım çalışmam var sosyal etkinliklerde tenis ve dans da özel ders vermekteyim 23 nisan 19 mayıs gösterileri hazırladım kurumunuzda çalışmak istiyorm eğer mümkünse

commenter

Merhabalar,
Konya, Selçuk Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyon mevcut. Mersin’de yaşıyorum. Kurumunuzda çalışmak isterim.

commenter
hacer demirci | Temmuz 26th, 2014 at 15:24

merabalar, Kastamonu da ikamet etmekteyim. Kastamonu üniversitesi sosyal bılgıler öğretmenliği bölümü mezunuyum. kurumunuzda görev almak ıstıyorum. degerlendırmeye alırsanız sevınırıım.. ıyı günler…

commenter
zeynep avşar | Temmuz 26th, 2014 at 22:29

Deneyimli bir türk dili edebiyatı öğretmeniyim kurumunuzda çalışmak isterim.özel okul deneyimim ve dershane deneyimim var 13 yıldır öğretmenim.
05061472015

commenter
tuba karagöz | Temmuz 27th, 2014 at 21:16

MERHABALAR,KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2012 SINIF ÖĞRETMENİ MEZUNUYUM TOKATTA YASIYORUM 2 YILLIK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK YAPTIM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05386951098

commenter
HATİCE YOKUŞ | Ağustos 8th, 2014 at 23:57

Şanlıurfada yaşıyorum.anadolu üniversitesi eğitim fakültesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum.5 yıllık ücretli öğretmenlik deneyimim var.buradaki kolejinizde çalışmayı cok isterim.mesleğini seven özverili birisiyim.05419124342

commenter

Türk dili ve edebiyatı mezunuyum,formasyonum var,kurumunuzda çalışmak istiyorum bilginize..

commenter

Merhaba; Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Anabilim Dalı Resim İş Öğretmenliği 2014 mezunuyum. Okulu yüksek bir ortalamayla 1. lik ile bitirmiş bulunmaktayım. 1990 Manisa Akhisar doğumluyum. Aydın’ da ikamet etmekteyim. Aydın’ daki kurumlarınızın görsel sanatlar alanında çalışmak istiyorum. Çocuklara dünyaya farklı bir açıyla, resimle bakmayı öğreteceğime ve onlara eğlenerek resim yapmayı sevdireceğime inanıyorum. Kurumunuzda yer verirseniz sevinirim. Teşekkürler. 05399813610

commenter
Eslem Nur Serinkan | Ağustos 13th, 2014 at 14:49

2007 Sakarya üniversitesi Sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum. 5 yıl özel dershanelerde tecrübem var. Bir yıl belediyeye ait etüt merkezlerinde tecrübeye sahibim. işimi ehli ile yapacağıma güveniyorum. Bilgilerinize… TEŞEKKÜRLER
05533287240

commenter

mehmet seyitoğlu cebeci mah 2539.18.sultangazi
05377409621
05393045122

commenter

Merhabalar
International burch üniversitesi 2014 ingiliz dili ve edebiyati mezunuyum.BOsna Hersekte üniversite okudum.LIseyi de DENİZLI OZEL UFUK KOLEJİ’NDE okudum.istanbul yukari dudullu’da ikamet ediyorum.1yıl anaokulunda ve 3 ay da özel bir dil kursunda derslere girdim.yaz tatillerinde özel ders de verdim.üniversitede iken formasyon dersleri de aldim.çocukları cok seviyorum.kurumunuzda yabancılık çekmeyeceğimi düşünüyorum.kurumunuzda yer verirseniz çok sevinirim.İşimi ehli ile yapacağıma güveniyorum.TEŞEKKÜRLER.
05370180151

commenter

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliğinden bu yıl mezun oldum.Halk eğitimden resmi yazışmalar ve satranç ögretimi sertifikasi aldım.TED 11.öğretmen sempozyomunda Eğitim Liderliğinde Denge,
Çocuğun Doğası ve Eğitim Felsefesi panellerine katıldım,katılımcı belgesi aldım.Öğrencileri bir hamura benzetirsek eğitim öğretim adına en güzel şekli vermek için elimden geleni yapmaya hazırım.Simdiden teşekkürler..

commenter

Merhabalar kurumunuzda çalışmak isterim .2012 Türkçede öğretmenligi mezunuyum 0536 814 19 25

commenter

Merhaba:)2010 çocuk gelişimi bölümü mezunuyum.2014 yılına kadar özel sektör kreşte öğretmenlik yaptım.şuan da açık öğretim sosyal hizmetler 2 .sınıf öğrencisiyim bu sene 3 ders sonrası mezun oluyorum.eğer anaokulunda açığınız olursa sizlere katılmak isterim bu arada 1 yıl ted kolejinde stajerlik yaptım kolejde de tecrübem var.

commenter
Murat Demirel | Eylül 1st, 2014 at 14:10

Merhabalar. 2013 abant izzet baysal üniversitesi ilköğretim fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum. özel etüt merkezlerinde çalıştım. kurumunuzla çalışmak çok isterim. Saygılar. ADANA

commenter
gürkan gökçen | Eylül 2nd, 2014 at 16:56

Marmara Üniversitesi 2014 Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum formasyonum var.Kurumunuzda calismaktan onur duyarim.

commenter
rafiye adıgüzel ibiş | Eylül 6th, 2014 at 12:48

2000 ankara dil tarih ve coğrafya fak tarih bölümü mezunuyum formasyonum var 4 yıl özel dersane ve özel okulda çalıştım kuyrumunuzda çalışmak isterim tel 5077533220

commenter

Hentbol antrenörüyüm.Milli hentbolcuyum.15 yıl bu spor ile uğraştım. Kurumunuzda bu spor dalını öğretmek ve okulunuzu hentbolda da geliştirmek kurumunuzda çalışmaktan onur duyarım
SAYGILARIMLA

commenter

Dokuz eylül üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği bölümü mezunuyummezunuyum. bölümümü 1. bitirdim. Kurumunuzda çalışmak istiyorum. 05549492560

commenter

1 yıl güzel sanatlar lisesinde çalıştım ve 3.yıl resim kursu işlettim.başakşehir de oturuyorum kolejinizde canıgönulden çalışmak istiyorum ve işimi severek yapıyorum. 0553 584 58 05

commenter

Merhabalar. .Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum..formasyon almış bulunuyorum. .3senelik is tecrubem bulunuyor. .kurumunuzda çalışmaktan mutluluk duyarım..iyi gunler dilerim. .

commenter

Isparta Eğitim Enstitüsü Türkçe Öğretmenliği bölümünden 1982 yılında mezun oldum.Milli Eğitim Bakanlığında 19 yıl Türkçe öğretmenliği yaptım.2005 yılında Uzman Öğretmenlik sınavını kazanarak 2010 yılına kadar 5 yıl boyunca uzman Türkçe öğretmenliği olarak MEB’te çalıştım.Ayrıca birçok öğrenciye özel ders verdim.2010 yılında 1/4 dereceden emekli oldum. Edindiğim bilgi ve tecrübelerimle okullarınızda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmak istiyorum. Saygılarımla Telefon : 05324211418

commenter

Merhaba okul öncesi öğretmeniyim. Bölümü mu derece ile bitirdim sizle çalışmak isterim.

commenter

Merhaba bu sene bölümümü birincilikle bitirdim okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Sizinle çalışmak isterim.

commenter
EMİR AÇIKBAŞ | Eylül 18th, 2014 at 23:14

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM 3 YIILIK DERSANE TECRÜBEM VAR 1 YILLIK ETÜT MERKEZİ GECMİŞİM VAR KENDİME GÜVENİYORUM ÖĞRENCİLERE BASARILI BİR EĞİTMEN OLACAĞIMA İNANIYORUM BU YÜZDEN KURUMUNUZDA ÇALIŞMAKTAN KIVANÇ DUYARIM 0542 315 81 71

commenter

çağ üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum emine nabi menemenci oğlu ilk öğretim okulunda staj yaptım adana özel atlas dershanesi ve kariyer dersanesinde ve diamond ingilizce kursunda öğretmenlik yaptım okulunuzda ingilizce öğretmeni olarak çalışmak istiyorum

commenter

bu arada telefon numaramı unutmuşum 05445470764

commenter
nesibe nergiz | Ekim 1st, 2014 at 11:53

MERHABA KAFKAS ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MEZUNUYUM AKSARAY ÜNİVERSİTESİ PEDAGOJİK FORMASYON EGİTİMİ ALDIM 1 YILLIK Bİ TECRÜBEM VAR OKULUNUZDA ÇALIŞMAK İSTERİM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM..05446260463

commenter

slm. Çanakkale 18 mart üni. tarih mezunuyum. formasyon eğitimi aldım. 3 ayrı kurumda tarih çografya ve sosyal bilgiler alanında görev aldım. 3 yılık tecrübem ile manisa muğla denizli illerinde çalışmak isterim savgılarımla. 05453617484 ?

commenter
sinem öktem | Ocak 10th, 2015 at 16:32

merhaba.Atatürk üniversitesi coğrafya bölümü mezunuyum.formasyon eğitimi aldım.2 yıllık dersane ve özel ders tecrübem var.Yeni açılacak olan akhisardaki kolejinizde manisa.aydın.bursa çevresinde çalışmak isterim…saygılarımla…05065193585

commenter

Önlisans ÇOCUK GELİŞİMİ
Lisans Okulöncesi Öğretmenliği mezunuyum. Özel anaokulu ve 4 yıllık ücretli öğretmenlik tecrübem var.Sizinle çalışmak isterim.(İzmir_Akhisar_Bandırma olabilir)Görüşmek üzere.

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: