Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2020

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Aydın Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Aydın Belediyesi Personel ilanları ve Aydın Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Aydın, geçmişi çok eski dönemlere dayanan bir şehir olmakla beraber aynı zamanda emin adımlarla geleceğe doğru ilerler. Turizm, tarım, madencilik gibi çok farklı çalışmaların yapıldığı şehir; hem maddi hem manevi unsurları aynı noktada yan yana getirir ve bu durum da şehri oldukça çekici kılar. Aydın’ı ziyaret eden yerli veya yabancı kişiler, şehre aşık olurken; geri gitmekten çok oraya yerleşmeyi düşünerek yolculuklarına devam ederler.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, tüm şehrin geleceği adına ortak tavırla çalışmalar gerçekleştirir. Yetki ve etki alanı oldukça geniş olan belediye, yalnızca kendi sınırlarını değil; tüm bölgeyi yakından alakadar eden kararlar verir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi: rehber, metin yazarı, bilgisayar ve elektrik teknisyeni alanında personel alımı gerçekleştirerek mevcut çalışma kalitesini artırmayı hedefler. Ayrıca güvenlik görevlisi alımları da yapılır. Belediyeye başvurmak için insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 

51 Comments

 • ayşe aydın

  merhabalar 1992 aydın doğumluyum.adnana menderes üniversitesi bankacılık ve sigortacılık myo’da
  anadolu üniversitesi işletme fakültesinde ünivesite eğitimi aldım.
  insan tanıma sanatı ve kişişel gelişim eğitimlerine katılıp yurt dışı geçerliliği olan iki sertifikaya sahibim.
  bana uyun bir pozisyonda belediyeniz kadrosunda görev almak istiyorum.
  gereğini arz ederim….

 
 

Leave a Reply