Atatürk Havalimanı İş İlanları

havaalanı

Atatürk Havalimanı İş Başvurusu

Atatürk Havalimanı firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Atatürk Havalimanı yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Atatürk Havalimanı iş ilanları mevcuttur.

İş arayanlar için büyük bir fırsat olan havalimanılar, çalışanları için birçok avantajı birlikte getirmektedir. Atatürk havalimanı personel alımı, konusunda çok çeşitlilikle göstermektedir. Türkiye’nin en büyük havalimanı ve en fazla yolcu kapasitesine sahip olan Atatürk Havalimanı’nda çalışmak için havacılık sektöründe olmanız gerekmiyor. Sektör dışında da havalimanı içerisin de insanlara hizmet vermek amacı ile birçok şirket iş ilanları vermektedir.

Terminal Binasında Sayısız İş İmkânına Olabilirsiniz

Terminal binasında çalıştırılmak amacı ile birçok şirket bulunmaktadıpersonel alımı yapmaktadır. Bu geniş alan için de farklı sektörden şirketler bulunmaktadır. Bu şirketlerden bir kısmı şöyledir;

  • Telekomünikasyon Şirketleri (Vodafone, Turkcell, Avea),
  • Giyim firmaları (Adidas, adL Işık, Bershka, Collin’s),
  • Yemek sektörü (KFC; Mc Donald’s),
  • Havalimanı personeli (Güvenlik görevlisi, danışman) gibi birçok alanda iş ilanlarına rastlayabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı iş ilanlarını sıkı bir şekilde takip ederek, istediğiniz sektörde iş ilanların başvurabilirsiniz. Bu nedenle başvuru yapmak istediğiniz şirketleri de sürekli takip etmeli ve ihtiyaç duyulan pozisyonlaraiş başvurusu yaparak havalimanında çalışmak için fırsatınızı beklemelisiniz.

Atatürk Hava Alanında çalışmak istiyorsanız kariyer.net’e girip arama kısmına çalışmak istediğiniz firmanın ismini yazmanız gerekmektedir. Şehir seçimini de yapmayı unutmayınız.

 

Aramalar: , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

20 Comments

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir