Aselsan İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Aselsan İş Başvurusu

Aselsan firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Aselsan yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Aselsan iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizde önemli projelere imza atarak kendini sürekli olarak geliştiren Aselsan, düzenli olarak mühendis ağırlıklı çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Aselsan personel alımı ilanlarını inceleyerek kendinize uygun olan pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Aselsan personel alımı kendi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Öncellikle Aselsan iş ilanları görüntülemek ve başvuruda buluna bilmek için Aselsan iş başvurusu uygulamasına kayıt olmalısınız. Kayıt işlemleri bittikten sonra iş başvurusu yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri sırasında sizlerde vatandaşlık numaranız ve diğer bilgileriniz istenmektedir. Kendi giriş şifrenizi belirleyerek sisteme katılabilirsiniz.

Aselsan iş ilanları ile bir çok personel almaktadır. Çeşitli pozisyonlar içinse farklı şartlar isteyebilmektedir. Genel olarak iş ilanları şartlarında üniversite mezunu olmak şart koşulmaktadır. İşçi alımı yapılacak olan pozisyon ile ilgili en az dört yıllık üniversitelerin bitirilmiş olması istenmektedir.

İş başvuruları sonrasında Aselsan, adaylara çeşitli mülakatlar yapmaktadır. Yapılan mülakatlar bire bir yapılır. Aselsan personel alımı mülakatları sonrasında uygun görülen adaylar Aselsan’da çalışmaya hak kazanmaktadır. Ayrıca işe giriş sonrasında düzenli olarak eğitim gören personeller sürekli olarak kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

34 Comments

 • fatih

  Bende sizinle calismak istoyorum

 • gökay

  10 yıllık askeri personelim. sizinle çalışmak istiyorum

 • Nesrullah yiğit

  Ankara Gölbaşında ikamet ediyorum.silahsız özel güvenlik sertifika m var.sizinle çalışmak istiyorum.iyi çalışmalar.

 • ENES

  elektronik bölümünü bitirdim 1987 liyim Kırıkkale doğumluyum size katkıda bulunacağıma inanıyorum

  5425096914

 • esat kılıç

  ankara gölbaşında ikamet ediyorum kaynak ve su tesisat sertifikam var e sıfıehliyetim var foklif ehliyetim var 05384653305 sagılarımla

 • isa bozkurt

  1984 dogumluyum 9senedir kazanda yaşıyorum cnc torna ve cnc dikişlem ustasıyım makine teknolojisi alanı belgem var 05453620973 degerlendirmenizi istiyorum saygılar

 • bilal ergin

  1978 tokat zile doğumuyum.ENDÜSTRİ meslek lisesi mezunuyum.FNSS SAVUNMA SANAYİ SİSTEMLERİ A.Ş çalştım.Argon tıg ve gazaltı kaynakçısıyım.Kbb tautmann özel sağlık sistemlerinde çalıştım. GOLBAŞI, nda ikamet etmekteyim SİZİNLE TABİKİ ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA.

 • şahin metin

  merhabalar ben şahin gölbaşında ikametkah etmekteyim sizinle gerçek çok çalışmak istediğime emin olabilirsiniz.saygılar

 • OKAN ÇELİK

  Merhaba, ben okan çelik 1988 doğumluyum KIŞEHİR KAMAN BENZER KÖYÜNDE yaşıyorum liseyi kaman endüstri meslek lisesini elektronik bölümünu bitirdim ondan sonra 2 yıllık ahi evran kaman myo Elektronik teknolojisini bitirdim askerliğimi de yaptım ve sizinle calişmak istiyorum saygılarımla hayırlı olması dileğiyle cep:0507 054 62 16 [email protected]

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir