Aselsan İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Aselsan İş Başvurusu

Aselsan firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Aselsan yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Aselsan iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizde önemli projelere imza atarak kendini sürekli olarak geliştiren Aselsan, düzenli olarak mühendis ağırlıklı çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Aselsan personel alımı ilanlarını inceleyerek kendinize uygun olan pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Aselsan personel alımı kendi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Öncellikle Aselsan iş ilanları görüntülemek ve başvuruda buluna bilmek için Aselsan iş başvurusu uygulamasına kayıt olmalısınız. Kayıt işlemleri bittikten sonra iş başvurusu yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri sırasında sizlerde vatandaşlık numaranız ve diğer bilgileriniz istenmektedir. Kendi giriş şifrenizi belirleyerek sisteme katılabilirsiniz.

Aselsan iş ilanları ile bir çok personel almaktadır. Çeşitli pozisyonlar içinse farklı şartlar isteyebilmektedir. Genel olarak iş ilanları şartlarında üniversite mezunu olmak şart koşulmaktadır. İşçi alımı yapılacak olan pozisyon ile ilgili en az dört yıllık üniversitelerin bitirilmiş olması istenmektedir.

İş başvuruları sonrasında Aselsan, adaylara çeşitli mülakatlar yapmaktadır. Yapılan mülakatlar bire bir yapılır. Aselsan personel alımı mülakatları sonrasında uygun görülen adaylar Aselsan’da çalışmaya hak kazanmaktadır. Ayrıca işe giriş sonrasında düzenli olarak eğitim gören personeller sürekli olarak kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

34 Comments

 
 

Leave a Reply