Aker Mağazacılık İş Başvurusu 2015


Güncel iş ilanları

aker-magazacilik

Aker Mağazacılık İş Başvurusu 2015

Aker Mağazacılık firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Aker Mağazacılık yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Aker Mağazacılık iş ilanları mevcuttur.

Güncel iş ilanları

Bütün ürünlerini özenle üreten ve kreasyonlarını takipçilerinin eğilimlerini göz önünde tutarak oluşturan Aker, aynı özeni mağazacılık konusunda da gösteriyor. 30 yıldan fazla bir zaman önce ilk mağazasını açan Aker, bugün toplamda 25 mağazasıyla serüvenine devam ediyor. Bu mağazaların 13’ü İstanbul’da geri kalanları ise Kayseri, Bursa, Trabzon ve Konya gibi önemli şehirlerde bulunuyor. Fas’ta açılan yeni mağazasıyla Aker ismi dünya çapında bir vizyonla yol almaya devam ederken Aker kadınının da markasıyla arasındaki mesafe gün be gün azalıyor. Vizyonunun temelindeki global anlayış gereği trendlere en uygun eşarp, çanta, giyim ve aksesuarları bulabileceğiniz Aker mağazaları gün geçtikçe sizlere daha da yaklaşıyor.

Aker, büyümeye devam ederken moda arayışınızın aklınıza gelen ilk adresi olmak için çabalıyor. Her mağaza, takipçilerini rahat ettiren keyifli alanlar olarak tasarlanıp inşa ediliyor. Bu alanlarda mümkün olan en iyi müşteri hizmetinin verilmesi, iş akışının en önemli unsuru olarak kabul ediliyor. Serüvenine biraz daha keyif katmayı ve doğru müşterinin bulunduğu her lokasyonda yeni bir mağaza açmayı hedefleyen Aker, 2015’e gelindiğinde 50 mağazalık bir zincire sahip olmayı amaçlıyor. Stilinizin satır başlarını seçmek için her biri ortalama 300 m2 alana sahip şık ve ferah Aker mağazalarına davetlisiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru

 

Aramalar: , , , , , ,

 

More Posts in İş Başvuruları

 
 

Paylaş 
 
 

2 Comments

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>