Akbank Staj Başvurusu 2015

Staj

Sizlerde bankada staj yapmak istiyorsanız Akbank kariyer sitesine hemen girerek sizin alanınıza uygun departman için Akbank staj başvuru  formunu doldurup kariyerinizin ilk adımını atınız. Akbank staj başvurusunda kimler başvuruda bulunabilecek? Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilecektir. Ancak stajyer öğrenci yerleştirilmelerinde öncelik 3. sınıf öğrencilerine verildiğini söylemekte fayda var. Staj programı Temmuz-Eylül ayları arasında düzenlenmektedir.

Stajı tam zamanlı minimum 1 ay ya da maksimum 3 ay ilgili birim ve alanlarda yapabilmektedir. Stajyer olma hakkı kazanan öğrencilerin yapılan ihtiyaç analizi doğrultusunda değerlendirilir uygun birimlerde staj yapmaya hak kazanacaktır. Üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsat olan bankacılık stajları kariyeri için ve gelecekte CV için önemli nitelikte işler arasında gösterilmektedir. Bu yüzden üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsatlarından bir tanesi bankacılık stajlarıdır.

Kariyer Basamakları

Bankada kariyer yönetim araçları olarak; nakil (yer değiştirme), terfi (görevde yükselme), iş rotasyonu, kariyer fırsatları, deneyimli işe alım ve yönetici adayı yetiştirme uygulamaları kullanılır.

Bankada terfi, aynı görevde seviye yükselmesi veya görev grubu değişikliği olarak 2 türlüdür:

  • Seviye yükselmesi; çalışanın aynı görevde, görevin kapsadığı seviyeler dahilinde yetkinliklerinin artması sonucu gerçekleşir. (Görev: Gişe Yetkilisi; Seviye Yetkili 4 veya Yetkili 3 veya Yetkili 2 gibi) Performansı olumlu olan çalışanların aynı görevde deneyim ve yetkinliklerini arttırarak uzun süre görev yapmaları durumunda, işlerine olan katma değerlerindeki artışı tanıma ve  motivasyonlarını sağlama amaçlıdır.
  • Görev grubu de​ğişikliği; çalışanın görev tanımı kapsamında yetki ve sorumlukların değişmesidir. Görev grubu değişikliğinde pozisyonun gerektirdiği görev seviyesine geçiş yapılır. Çalışanın yetkinlik düzeyinin yeterli, performans düzeyinin olumlu olması gerekir.​

Bankada görevler arası geçişler ve bunun için gerekli deneyim, bilgi ve beceri düzeyi tanımlamak adına Kariyer Haritaları​ kullanılır. Bankada Genel Müdürlük kariyer haritaları iş ailesi bazında tanımlanırken, saha için görev bazlı kariyer haritaları bulunur.

Banka çalışanları oluşturulan kariyer haritaları doğrultusunda ilgi duydukları görevlere istinaden tercihlerini ve/veya taleplerini İK Kariyer Yönetimi’ne iletebilirler.

Akbank staj başvuru haberleri aracılığıyla staj başvuru formunu doldurup sizlerde kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Staj konusunda şanslı olduğunuz bir noktadan bahsetmek gerekirse, stajınızı genel müdürlük alanlarında yapabileceksiniz.

Buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.227 Yorum yapılmış: "Akbank Staj Başvurusu 2015"

commenter
ÖZGE AKSOY | Mart 25th, 2013 at 16:16

merhaba ben özge aksoy kastamonu ünıversıtesı isletme yonetımı 1.sınıf ögrencısıyım orduda ıkamet etemekteyım yaz donemınde zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak ıstıyrum.

commenter
Mehmet Ali Ediş | Mart 26th, 2013 at 20:58

bankanızda staj yapmak istiyorum bana konuyla ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.
05445798650
şimdiden teşekkür ederim…

commenter

İSTABUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİORTACILIK BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.. İSTANBUL GAZİOSMANPAŞADA OTURUORUM YAZ DÖNEMİ İÇİN BANKANIZA STAJ YAPMAK İSTİORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter

banka bölümü birinci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum konu ile bilgi verirseniz sevinirim.

commenter

burdur bucak hikmet tolunay meslek yüksek okulunda muhasebe bölümündeyim son sınıf ogrencısıyım 2. sınıf stajımı sizinle yapmaktan gurur duyarım teşekkürler.

commenter
SELİN BAKSİ | Nisan 1st, 2013 at 17:12

Çukurova üniversitesi İİBF EKONOMETRİ bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Yasemin DOĞRU | Nisan 1st, 2013 at 18:15

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi EKONOMETRİ bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim..

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf İktisat(%30 ingilizce) ögrencisiyim.Tecrübe edinmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile ilgili bilgi verir, yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

commenter

Pamukkale Üniversitesi 3.sınıf %30ingilizce iktisat bölümü ögrencisiyim.Yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum. Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkür.

commenter
Nevruz Tascı | Nisan 2nd, 2013 at 11:20

Merhaba. Kütahya/emette öğrenciyim.izmir de ikamet etmekteyim. Dumlıpınar Üniversitesi 1, sınıf Menkul Kıymetler Ve Sermaye Piyasası öğrencisiyim.Yaz dönemi için sizin bankanızda staj yapmak istiyorum. bu konuyla ilgili bilgi verir yardımcı olursanız sevinirim. GEREGİNİ ARZ EDERİM..

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.yaz dönemi için bankanızda staj yapmak istiyorum.Konu ile bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

commenter
Kübra Köseoğlu | Nisan 2nd, 2013 at 18:00

Hacettepe Üniversitesi 3. sınıf İktisat(İngilizce) öğrencisiyim. Yaz dönemi tecrübe edinmek adına bankanızda staj yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Gümüşhane üniversitesi 3. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi için TOKAT ŞUBESİNDEKİ bankanızda staj yapmak istiyorum.Bana konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

commenter
DENİZ KENDİR | Nisan 3rd, 2013 at 12:45

MERHABE BEN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VVE FİNANS 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM 2012-2013 DÖNEMİ ZORUNLU YAZ STAJIMI KURUMUNUZUN HATAY DÖRTYOL ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter
ABDULLAH ADANUR | Nisan 4th, 2013 at 19:08

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.AKBANK SAKARYA İLİ KARASU ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
BETÜL GÜLLÜ | Nisan 5th, 2013 at 10:38

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖGRENCİSİYİM.HATAY DÖRTYOL ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİ TECRÜBE EDİNMEK ADINA STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİ ARZ EDERİM.

commenter
İLHAMİ SATILMIŞ | Nisan 7th, 2013 at 01:42

ORDU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM AMASYA/MERZİFON ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
DÜRDANE ÖZERENLER | Nisan 8th, 2013 at 21:01

Niğde üniversitesi işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yanı sıra Karatekin üniversitesinde 80 saatlik sermaye piyasası egitimi, temel bankacılık eğitimi aldım. Yaz döneminde mersin şubelerinizden birinde tecrübe edinmek adına zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Dürdane özerenler.

commenter
SEMA ÇAĞLAR | Nisan 9th, 2013 at 02:59

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ NEDENİYLE VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK AÇISINDAN TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE ADANA’DA BULUNAN BARAJYOLU ŞUBESİ’NDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
hülya aktürk | Nisan 9th, 2013 at 14:25

mrb anadolu ünv maliye 2. sınıf ögrencisiyim adana/seyhan şubesinde staj yapmak istiyorum.bilgi verirseniz sevinirim tşk gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
HACER TANRIVERDİ | Nisan 9th, 2013 at 15:26

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE KONYA/SELÇUKLU ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
yeliz arabacı | Nisan 9th, 2013 at 16:26

Akdeniz Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.İyi derecede ingilizce biliyorum.Tecrübe edinmek adına yaz döneminde bankanızın Bartın Şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ecem Soykök | Nisan 9th, 2013 at 17:46

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işletme yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim bankanızda okulumdan öğrendiğim teorik bilgilerle stajımı yaparak tecrübe kazanmak istiyorum. ikamet ettiğim yer Balıkesir/Edremit

commenter
SİBEL YILDIZ | Nisan 10th, 2013 at 11:12

Ardahan üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı ardahan’daki şubenizde yapmak istıyorum. Gereğini arz ederim

commenter
ÖZGE YILDIZ | Nisan 10th, 2013 at 11:12

Ardahan üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı ardahan’daki şubenizde yapmak istıyorum. Gereğini arz ederim

commenter

AFYON KOCATEPE UNIVERSITESI FEN EDEBIYAT FAKULTESİ İSTATİSTİK BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖGRENCİSİYİM.MANİSA VEYA AFYONKARAHİSAR ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİ TECRÜBE EDİNMEK ADINA STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİ ARZ EDERİM.

commenter

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İİBF İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektöründe tecrübe kazanabilmek için yaz döneminde Adana merkezde ki şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA AYDIN NAZİLLİ SUBENİZDE ,YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM YAZ STAJINI YAPMAK İSTİYORUM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
beyza Karadeniz | Nisan 11th, 2013 at 14:06

okuz eylul 2.sinif ingilizce matematik ogrencisiyim kümülatif 3 un ustunde analiz ve para banka finansal matematik derslarini aliyorum ayrica anadolu Üniversitesi isletme öğrencisiyim.Bankanizda staj yapmak istiyorum

commenter

Boğaziçi Üniv. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ 3.Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Beyoğlunda oturuyorum yaz dönemi stajı için sizinle çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

commenter
EBRU SEVDİM | Nisan 12th, 2013 at 12:35

amasya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünde okuyorum 1. sınıf ögrencisiyim zorunlu stajımı kilis akbank şubesinde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
SERAP BURKAY | Nisan 14th, 2013 at 00:00

Eskişehir Osmangazi üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat 3 sınıf öğrencisiyim .Kendimi daha fazla geliştirmek adına yaz döneminde Eskişehirdeki şubelerinizin birinde staj yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter
Aslıhan Gürbuz | Nisan 15th, 2013 at 14:24

Yozgat Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu – Bozok Üniversitesi işletme yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim.ANKARA/POLATLI şubenızde yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…
Aslıhan Gürbüz 15 Nisan 2013 14:24

commenter

bankacılık ve sıgoertacılık 1. sınıf ogerencıyım yaz donemı stajını sızın bankanızda yapmak ıstıyorum rize ardesen

commenter

Işık üniversitesi ekonomi bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak amacı ile yaz döneminizde sizin uygun göreceğiniz bir şubenizde yaz stajı yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla.

commenter
emel giritli | Nisan 15th, 2013 at 22:25

Azerbaycan Devlet Iktısat Unıversıtesı Bılgısayar Uygulamalı Ekonomı bolümü 1. sınıf ogrencısıyım.Yaz donemınde Afyon Şubenızde staj yapmak ıstıyorum .Geregının yapılmasını arz ederım.

commenter
Ayse Nur Dokuyucu | Nisan 16th, 2013 at 17:26

Niğde ÜNİVERSİTESİ işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın ADANA/CEYHAN şubesinde staj yapmak istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : Zeynep Abalı
Doğum Yeri ve Tarihi : Muğla/FETHİYE 21.01.1989
Telefon no : 0538 240 32 35

SERTİFİKALAR
•14 Nisan 2012 Tülin Arkun ve Özgür Saygın
Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Eğitimi
•21 Mayıs 2011 Merkez Bankası Uzmanı Dr. Doğan Karaman
Gelişmekte Olan Türkiye Ekonomisi ve Gençlere Fırsatlar Konferansı
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Lojistik Eğitimi
•14-15 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Profesyonel Yöneticilik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Mehmet Gürkaynak
Liderlik Eğitimi
•7-8 Mayıs 2011 Nuray Göker
Stratejik Girişimcilik Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Güçlü Konter Turizmde İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Bankacılıkta Kariyer Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
IMKB Yapısı, İşleyişi ve Hisse Senedi Eğitimi
•21 Nisan 2011 Anadolu Üniversitesi Sektörler Buluşmaları
Gazetecilikte İnsan Kaynakları Eğitimi
•20 Mart 2011 Bilgisayar İşletmenliği
•16 Mayıs 2010 Doç. Dr. Muharrem Dayanç
Kültür ve Edebiyat Konferansı
•9 Mayıs 2010 Arş. Yaşar Esedullah Oğuz
Orta Asya Bölgesinde Büyük Göçler Arasındaki Rekabet Konferansı

BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

REFERANSLAR
•Uzman Tülin Arkun
İş yeri : Akademik Tarz Dershanesi
Telefon no: 0535 643 11 70
Email : tulin_arkun@hotmail.com

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi Kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi için Eskişehir/Merkez ya da Muğla/Fethiye şubeleriniz de staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederi.

commenter
Serap SOYSAL | Nisan 16th, 2013 at 23:38

Pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İzmir’de ikamet ediyorum.Yaz döneminde kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak adına bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilginize sunarım.

commenter
BÜŞRA AKTAŞ | Nisan 17th, 2013 at 14:27

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME 4.ÜNCÜ SINIF ÖGRENCİSİYİM.İSTANBULDA AVRUPA YAKASINDA BULUNAN ŞUBELERINIZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREGİNİ ARTZ EDERİM.

commenter

Çukurova üniversitesi İİBF İKTİSAT bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
Şükran ÇAM | Nisan 17th, 2013 at 14:53

Ondokuzmayıs Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde stajımı bankanızın İstanbul, Erzincan şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ŞEYMA HİLAL KALE | Nisan 17th, 2013 at 15:32

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ STAJIMI ADANA ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Pamukkale üniversitesi Buldan MYO Muhasebe mezunuyum.Aynı zamanda Muğla üniversitesi İşletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.BODRUM/TURGUTREİS şubenizde satj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

commenter
Sibel YILDIZ | Nisan 17th, 2013 at 16:12

NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF öğrencisiyim.İSTANBUL AVRUPA YAKASI ;BAKIRKÖY, BAHÇELİEVLER,ŞİRİNEVLER,YENİBOSNA,GÜNGÖREN ŞUBELERİNİZDEN herhangi birinde yaz dönemi stajı yapmak istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
yağmur sönemz | Nisan 17th, 2013 at 18:16

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : yağmur sönmez
Doğum Yeri ve Tarihi : nigde/aksaray
Telefon no : 05425691046
SERTİFİKALAR
. 28 NİSAN 2012 SİGORTACILIK VE BİREYSEL EMEKLİLİK TEMEL EĞİTİMİ
.24 ARALIK 2011 DEVLET YARDIMLARI VE TÜRKİYE UYGULAMALARI EĞİTİMİ
.27 ARALIK 2012 KİŞİSEL GELİŞİM ETKİLİ İLETİŞİM, MÜLAKAT TEKNİKLERİ VE CV HAZIRLAMA EĞİTİMİ
.16 ARALIK 2012 ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat
REFARANSLAR
ADI SOYADI:FEVZİ KATMAN
NO:05322946319
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EMET MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ TİCARET ÖGRENSİYİM . 2.SINIF’IM BU DÖNEM SATJIM SİZİN BANKAYALA YAPMAK İSTYRUM BURSA/ NÜLİFER ŞUBENİZDE YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM .GEREGİNİNN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

gazıantep unıversıtesı ıktısat bolumu 3 sınıf ogrencısıyım yaz donemı stajımıgazıantebde yapmak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım..

commenter
AYLİN ERDEM | Nisan 17th, 2013 at 23:21

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS Bölümü 2.Sınıf öğrencisiyim. Yaz Dönemi stajımı HATAY/Dörtyol’daki şubenizde yapmak istiyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

commenter
çiğdem KAYAR | Nisan 18th, 2013 at 20:53

Sakarya Üniversitesi İktisat Bölümü 3. sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi stajımı kendimi geliştirmek adına ankara şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Duygu Sönmez | Nisan 18th, 2013 at 21:23

Dumlupınar Üniversitesi Şaphane MYO Bankacılık ve Sigortcılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımın 15 iş gününü bankanızın Iğdır Merkez şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ümiye yıldırım | Nisan 18th, 2013 at 23:46

MERHABA BEN DİCLE ÜNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.40 GÜNLÜK ZORUNLU YAZ STAJIMI DİYARBAKIR KAYAPINAR VEYA MERKEZDEKİ ŞUBELERİNİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter

istanbul ünisversitesi Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi istanbul/dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim. TEL:0534 838 64 74

commenter
Merve YILDIRIM | Nisan 20th, 2013 at 16:19

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA
08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82
Bilgisayar Bilgileri
ETA V8 SQL,LOGO GO 1.83,MIKRO V12
Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Fethiye/MUĞLA şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Enes CÖMERT | Nisan 21st, 2013 at 20:19

adnan menderes ünisversitesi Meslek Yüksek Okulu insan kaynanları ve yönetimi bölümü 1. sınıftayım. yaz dönemi stajerligimi istanbul/bostancı oto sanayi şubenizde yapmak istiyorum.
Gereginin yapılmasını arz ederim. TEL:0551 601 02 26

commenter

kahramanmaraş goksun myo bankacılık vesigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu 30 işgünü staj yapmak için istanbul bayram paşa şubeniz de yapmak istiyorum.

commenter
CANSU ALAGÖZ | Nisan 21st, 2013 at 23:06

karadeniz teknik üniversitesi 2.sınıf iktisat bölümü ögrencisiyim yaz dönemi bankanızda staj yapmak istiyorum corum subenizde yahut trabzon şubelerinizde olabilir basarılı bir ögrenciyim not ortalamam 3.20 A1 İNGİLİZCE SERTİFİKAM VAR .
gereginin yapılmasını arz ederim saygılar simdiden tesekürler.

commenter
Gamze ARSLAN | Nisan 21st, 2013 at 23:13

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2. sınıf İşletme bölümü öğrencisiyim bankanızda yaz dönemi staj yapmak istemekteyim A1 Almanca ve A1 ingilizce sertifikaya sahibim şubenizde çalışmaktan memnuniyet duyarım.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
İRFAN CİMCİR | Nisan 22nd, 2013 at 17:48

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ KARACASU MEMNUNE İNCİ MESLEK YUKSEK OKULU 2.SINIF OGRENCISIYIM . ZORUNLU YAZ STAJIMI AYDIN ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTIYORUM. AYDIN DA İKAMET EDİYORUM . 0554 838 47 08 GERİ DÖNERSENİZ SEVİNİRİM . 26. 05. 2013 TARİHİNE KADAR.

commenter

Zonguldak bülent ecevıt üniversitesinde 1.sınıf büroyönetımı ve yonetıcı asistanlıgı okuyorum.yaz donemınde şubenızde stajımı tamamlamak ıstıyorum istanbul pendık kaynarca da ikamet edıyorum geregının yapılmasını arz eder, saygılar sunarım…

commenter
ubeyde özagil | Nisan 22nd, 2013 at 18:45

Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 3.sınıf işletme öğrencisiyim. Bankanızda yazın zorunlu tutulduğum stajımı yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter
DİDEM ALDEMİR | Nisan 23rd, 2013 at 15:28

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz Dönemi zorunlu stajımı Ordu/Ünye’deki şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.SERTİFİKALAR:GELİŞMİŞ ÜLKELER LİGİNE BİZDE KATILABİLİR MİYİZ?HEDEF 2023 Doç.Dr.ALİ ŞEN.KÜRESEL GELİŞME VE TÜRKİYENİN VİZYONU PROF.Dr.AHMET KARAASLAN.BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKASI BiLGİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Adobe Acrobat

commenter
zübeyde kır | Nisan 23rd, 2013 at 16:36

Zübeyde kır.1989 İstanbul Zeytinburnu doğumluyum .Şuanda konya Selçuklu da ikamet ediyorum. Selçuk üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık İ.ö 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi 50 iş günü stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum

commenter

Adnan Menderes Üniversitesi Bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrecisiyim.İzmir/Karabağlar veya Üçyol şubelerinizden birinde yaz dönemi zorunlu stajımı yapmak istiyorum,gerekli işlemin yapılmasını arz ederim,şimdiden teşekkürler..

commenter
zübeyde kır | Nisan 23rd, 2013 at 16:40

Zübeyde kır.1989 İstanbul Zeytinburnu doğumluyum .Şuanda okul sebebiyle Konya Selçuklu da ikamet ediyorum. Selçuk Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık İ.Ö 1.Sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi 50 iş günü zorunlu stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum.

commenter
fadimana turan | Nisan 24th, 2013 at 12:36

aöf işlemetme som sınıf ögrencisiyim.bankanuzda çalışmak istiyorum.tel5447138300 referans akbel a.ş eregli konya

commenter
ilyas yılmaz | Nisan 24th, 2013 at 13:52

kırıkkale üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ankara/pursaklar şubenizde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Fadime Gemici | Nisan 24th, 2013 at 13:58

Sayın yetkili
Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı bilimler Yüksek okulu Bankacılık ve Finans Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa Merkez şubelerinde yapmak istiyorum. Stajımı bu yaz dönemi içerisinde yapmak zorundayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ayşegül Han | Nisan 24th, 2013 at 18:08

İnönü Üniveritesi Ekonometri 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.
SERTİFİKALAR
-UGA Social Media Management
-UGA Personal Brand Management Training
-UGA Image Management

commenter
zübeyde kır | Nisan 24th, 2013 at 19:34

Zübeyde kır 1989 İstanbul Zeytinburnu doğumluyum okul gereği Konya Selçuklu da oturuyorum. Selçuk üniversitesi bankacılık ve sigortacılık i.ö bölümü 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu staj hakkımı bankanız şubelerinde yapmak istiyorum gereğini ar ederim.

commenter
Gizem GEDİK | Nisan 24th, 2013 at 20:39

Balıkesir Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Malatya şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

commenter
Gizem GEDİK | Nisan 24th, 2013 at 20:39

Balıkesir Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Malatya şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

commenter
yağmur türkmen | Nisan 25th, 2013 at 01:40

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA İKAMET ETMEKTEYİM.YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YADA HERHANGİ BİR ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER.

commenter
Seda Yırtıcı | Nisan 25th, 2013 at 18:47

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ GÖKSUN MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİYİM ZORUNLU 30 İŞ GÜNÜ STAJINI GAZİANTEP ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM..GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..

commenter
yaprak sarıçayır | Nisan 26th, 2013 at 07:59

Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu olarak yapmam gereken 30 iş günü stajımı bankanızın İstanbul avrupa yakasındaki şubelerinden birinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ebru sarıkaya | Nisan 26th, 2013 at 08:25

Merhaba ben Ebru Sarıkaya. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme 2. sınıf öğrencisiyim. Sinop’ta yaşıyorum yaz dönemin de bankanız da staj yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim.

commenter
öznur akkaya | Nisan 26th, 2013 at 12:42

iyi günler ben Öznur Akkaya Kırıkkale Üniversitesi istatistik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim Ankara’da ikamet etmekteyim yaz döneminde bankanız da staj yapmak istiyorum ilginizden ötürü simdiden tesekkür eder gereğini arz ederim

commenter
Hatice BÖYÜKÇAM | Nisan 27th, 2013 at 11:20

• (553) 4953395
EĞITIM BILGILERI
• 2011–Devam: Uşak Üniversitesi İ.İ.B.F , İşletme, Sınıf: 2
• 1999–2007 : Cafer Sadık Abalıoğlu İlköğretim Okulu
• 2007–2011 : Anafartalar Lisesi
KARIYER HEDEFIM
Lisans eğitimim süresince sadece teorik olarak bilgi edinebiliyorum.mezum olduğmda da bankanızda çalışma istediğim için bu teorik bilgilerimi pratiğe dökerek kendimi geliştirmek istiyorum.gereğini arz ederim.
BECERI VE YETENEKLER
Bilgisayar
 İşletim Sistemleri: Windows 98, Windows XP
 Paket Programlar : Microsoft Word, Excel, Access, Powerpoint
Yabancı Dil
 Orta Düzey İngilizce
A1-A2 Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika.
KATILDIĞIM EĞITIM VE SEMINERLER
 Paramı Yönetebiliyorum Mart – (03.03.2013)
 Mülakat Ve İletişim Teknikleri – Etkili CV Hazırlama – mart 2013
 Beden Dili Ve Sunum Teknikleri(24.12.2011)
 Etkili CV Hazırlama Teknikleri(24.12.2011)
 Türkiye’de Sermaye Piyasaları Kurumlarının İşlevleri(27.03.2012)
 Bankacılık Kariyer Yönetimi(18.12.2011)
 Bankacılıkta Yeni İş Alım Stratejileri(18.12.2011)
DIĞER BILGILER
Sosyal Aktiviteler
 Uşak Üniversitesi Muhasebe Ve Finans Kulübü Üyesi
 Uşak Toplum Gönüllüleri Aktif Üyesi
 Sinema, Bowling
Kişisel Özellikler
 Sosyal
 Takım çalışmalarına uyumlu
 Analitik ve yaratıcı düşünebilen
 Öğrenileni kolay uygulayabilen

commenter
Gülseren Altun | Nisan 27th, 2013 at 16:41

İstanbul Üniversitesi 3. sınıf Ekonometri öğrencisiyim istabuldaki şubelerinizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum ,gereğinin yapılmasını arz ederim .

commenter
Gülseren Altun | Nisan 27th, 2013 at 16:43

İstanbul üniversitesi 3.sınıf Ekonometri öğrencisiyim İstabuldaki şubelerininizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Merhaba,

Hepinizin stajını kabul ediyorum :) Bu sitede sadece akbank stajı hakkında bilgi verilmiş buradan başvuru yapamazsınız :)

commenter
BESTAMİ DEMİREL | Nisan 28th, 2013 at 15:23

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
GÖKSUN MESLEK YÜKSEK OKULU 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BU YAZ 60 İŞ GÜNÜ ZORUNLU STAJIM VAR. UYGUN BULURSANIZ BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

İLETİŞİM; 0506 324 89 90
BESTAMİ DEMİREL

commenter

Ege Üniversitesi İİBF İngilizce İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Gaziantep şubelerinizden birinde yaz dönemi için gönüllü olarak staj yapmak istiyorum.Yüksek seviyede inglizce biliyorum ve word ,excel,power point programları hakkında da bilgim var.Stajımı sizin bankanızda yaparak sizlerin bünyesinde eğitilmek istiyorum.
Gereğini ve bilgilerinize arz ederim.

commenter
AYBİKE NUR İÇİLİ | Nisan 29th, 2013 at 18:15

Kocatepe Üniversitesi Afyon M.Y.O okumaktayım. İsletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde zorunlu olan stajerliğimi sizlerin yanında ve Aksaray subenizde gecirmek istiyorum. A1 seviyesinde ingilizce ve almanca biliyorum. bilgisayar programcılığı sertifikam var. World Excel PowerPoint programlarına hakimim.
gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
mevlüde inci hoşoğlu | Nisan 30th, 2013 at 03:54

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ 3.SINIF İKTİSAT ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İSTEĞE BAĞLI STAJ PROGRAMIMI BANKANIZDA TAMAMLAMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Neslihan HOLOĞLU | Mayıs 1st, 2013 at 13:44

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİYEL İLİŞKİLER BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. EDİRNE’DE İKAMET ETMEKTEYİM. OKULUMDA ÖĞRENDİĞİM TEORİK BİLGİLERİ PRATİKTE UYGULAYABİLMEMİ SAĞLAYACAK PROJELERDE ÇALIŞMAK TECRÜBE EDİNMEK İSTİYORUM.EDİNDİĞİM TECRÜBELERLE KARİYER HEDEFİMİN TEMELİNİ OLUŞTURMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
EMİNE YAYLACIK | Mayıs 1st, 2013 at 15:20

BEN DPÜ ŞAPHANE MESLEK YÜKSEK OKULU 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM.KÜTAHYADA YAŞIYORUM. BANKANIZDA 15 ĞÜN ZORUNLU STAJ YAPMAK İSTİYORUM.TEL:05315915260.GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Semra Yıldız | Mayıs 2nd, 2013 at 19:19

Trakya Üniversitesi Sosyal bilimler myo bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemınde İstanbul anadolu yakasındaki şubelerinizden birinde tercih kartal olmak üzere staj yapmak ıstıyorum gereğini arz ederim

commenter
Hanife MEMİŞ | Mayıs 2nd, 2013 at 20:03

Kütahya Dumlupınar üniversitesine bağlı şaphane meslek yüksek okulu 1. sınıf menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım.Öğrenim gördüğümüz okul tarafından 25.06.2013-20.07.2013 tarihler arasında zorunlu yaz stajı yapmam istenmektedir.B u itibarla ilk tecrübe ve kariyerimi okulumdan öğrenmiş olduğum teorik dersler ile sizin gibi üstün hizmetleri ve deneyimi olan bir banka ile birleştirmek istediğimden mesleki kariyerimin ilk adımı olan stajımı sizin ekibinize katılarak gerçekleştirmek istiyorum.Stajımın Manisa/Kırkağaç ilçesi şubesinde veya bu ilçemize yakın ilçelerin birinde yapmak isterim .Saygılarımla.

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Hanife MEMİŞ
D.TARİHİ :21.10.1993
D.YERİ : SOMA/MANİSA
TC :43135704726

EĞİTİM BİGİLERİ:
OKUL :Kütahya Dumlupınar üniversitesi
BÖLÜM :Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
YIL :2 Yıllık
KULLANDIĞI PROĞRAMLAR:
Mikrosoft word : Orta Derece
Mikrosoft excel : Orta Derece
Mikrosoft pover point: Orta Derece
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
CEP : 0 542 477 3443
: 0 506 779 7710
REFERANSLAR : Selahattin YILDIZ Kırkağaç iş bankası güv.gör.
TEL: 0 536 985 44 56
: Mustafa KÖKSAL Kırkağaça iş bankası şb md.
TEL. 0 505 560 26 98

commenter

KİMLİK BİLGİLERİM:
ADI SOYADI: Emel Sorkun
D.TARİHİ :30.11.1990
D.YERİ : Tavas
Uyruk: T.c
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Pınar mah. Yuvardı sok. No:5 Solmaz Kasabası
Ev Tel. : 02586257129
Cep Tel : 05064892754
EĞİTİM BİLGİLERİ:
OKUL :Pamukkale Üniversitesi
BÖLÜM : Maliye
YIL :4 Yıllık(2010-2014)
Üçüncü sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde uygun görüldüğü takdirde Denizli ilindeki herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.
Bilgilerinize sunarım.
Saygılarımla.

commenter
Mustafa ÇAĞLAR | Mayıs 4th, 2013 at 22:18

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Mustafa ÇAĞLAR
Doğum Yeri ve Tarihi : 01.07.1992 / VAN

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Yeni Toki 4. Etap K 6 No: 11 VAN/EDREMİT
Cep Tel :0 541 268 85 48
E-posta : caglarmusti@gmail.com

EĞİTİM BİLGİLERİ
Üniversite Bölüm Sınıfı Mezuniyet Tarihi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bankacılık Finansman ve Sigortacılık 2014 2 Yıllık 1. Sınıf
Lise
VAN Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman 2012

İŞ / STAJ DENEYİMİ
Kurum :Finans Bank. Halk Bank.
Not: Finans Bank VAN Şubesinde yaptığım Lise stajın’da 90 günlük stajımda teknik arıza nedeniyle stajımı tamamlayamadım ve deprem sebebiyle ailemin şehir dışına çıkmasıyla ve okulumun zorunlu tatile girmesi sebebiyle stajım’a Şehir dışında devam etmek zorunda kaldım yaptığım yer ise GAZİANTEP Avukat Cengiz GÖKCEK Devlet hastanesinde devam ettim orada yaptığım 2 aylık stajımın sonunda Van’a dönmek zorunda kaldım stajımı devam ettirmek için Halk BANK’a Baş vurdum ve kabul edildim stajımın devamını Halk BANK’da devam ettirdim.
KARİYER HEDEFİ:Bankacılık deneyimlerinin temelini Akbank’da oluşturmak ve Akbank’da uzmanlaşmak

REFERANSLAR: A.Latif ÇAĞLAR Finans Bank VAN/Merkez Tel: 0 544 867 67 93

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:FATMA PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 14.09.0991
TELEFON NO:05433132598
E MAİL:FATMAPALA29@HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
ANADOLU ÜNİVESİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ(DEVAM EDİYOR)
LİSE:GÜMÜŞHENE/KELKİT LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-BANKACILIK VE SİKORTACILIK(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715

NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
FATMANUR ÖZALTUN İSTANBUL (ÜMRANİYE) YAPI KREDİ VEZNE GÖREVLİSİ
CEP:05448569523
OKTAY YILDIRIM (MALİ MÜŞAVİR)İSTANBUL-ÜMRANİYE
CEP:05324658947
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
EURO SİGORTA(KILIÇ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS-MERKEZ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ-KELKİT ‘TE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
AYŞE ÇEVİRGEN | Mayıs 5th, 2013 at 22:56

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM STAJ PROGRAMINIZDAN YARARLANMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
MÜJGAN SEVİMLİ | Mayıs 6th, 2013 at 18:30

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MENKUL KIYMETLELR VE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI MALATYA-MERKEZ ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM
İLETİŞİM:
CEP:05368654942

commenter
RABİYE PALA | Mayıs 6th, 2013 at 19:15

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI SOYADI:RABİYE PALA
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:GÜMÜŞHANE /KELKİT 17.04.1993
TELEFON NO:0531 032 28 07
E MAİL:BEYZANURPALA @HOTMAİL.COM
EĞİTİM BİLGİLERİ:CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ
ANADOLU ÜNİVESİTESİ ÇEKO BÖLÜMÜ
LİSE:ERZİNCAN KIZ MESLEK LİSESİ
SERTİFİKALAR
-E- TİCARET/E-PROKER(FTL AKADEMİ)
-LOJİSTİK(FTL)
-ULUSLAR ARASI PAZARLALA(FTL)
-İNTERNETTE DIŞ TİCARET UZMANLIĞI(FTL)
-HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)-MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
-BİLGİSAYAR OPERATÖRLÜĞÜ (MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI)
-DİKSİYON(CÜSEM)
-ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE –İNGİLİZCE)
-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ TETKİKÇİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-ÇEVRE YÖNETİM SİSTEM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-STRATEJİK YÖNETİM(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ(UNIACADEMY/TÜRKÇE-İNGİLİZCE)
-KİŞİSEL GELİŞİM, FLP, MOTİVASYON,STRES YÖNETİMİ, ZAMAN YÖNETİM ,BEDEN DİLİ, İLETİŞİM DİLLERİ EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-BEDEN ENERJİ MERKEZİ ÇAKRALAR, ÇAKRALARIN AÇILMASI, NEFESLE YÜKSEK ALGI TEKNİKLERİ ,ÖZGÜRLEŞME AFFETME SEYANSLARI(UNIACADEMY)
-NLP BEGİNNER EĞİTİMİ(UNIACADEMY)
-REFERANS MEKTUBU(UNIACADEMY EGİTİM DANIŞMANLIKTAN)
KATILIM BELGELERİ
-İKLİM TAKIMLARI EĞİTİMİ(ULASLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ )
-UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜNDE MÜZAKERE VE ARABULUCAK EĞİTİM (ULUSLARARASI GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ)
REFARASLAR:
EMİN KARAKAŞ YAPI KREDİ SİVAS_MERKEZ ŞUBE EMEKLİ MÜDÜR
CEP:05422274715
NESRİN KILIÇ SİGORTA ACENTESİ ARACI KURUM
CEP:05549736275
İŞ DENEYİMİ :
LİBERTY SİGORTA(EMİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)SİVAS –MERKEZ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIKI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GÜMÜŞHANE /MERKEZ VE SİVAS/MERKEZ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Bursa musatafa kemalpaşa üniversitesinde işletme bölümü (örgün) 2.sınıf öğrencisiyim.Stajımı bursa mustafa kemalpaşa’da yapmak istiyorum.Daha önceki lise stajımı Bursa Garanti Bankası dikkaldırım şubensinde yapmakta bulunmaktayım.Bankanızda ilerliyeceğimi düşünüyorum.Aktif bir şekilde çalışıp bu konu üzerinde uzmanlaşacağıma inanıyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
İrtibat: 537 526 2993

commenter
Ahmet Can Uygur | Mayıs 7th, 2013 at 12:29

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Çok iyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilmekteyim. Zorunlu yaz stajımı Bankanızın Genel Müdürlüğünde yapmak istiyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla.

commenter
İLHAN KARAKAŞ | Mayıs 7th, 2013 at 18:48

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE İKTİSAT BÖLÜMÜNDE 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BİZİM BÖLÜMDE STAJ ZORUNLU DEĞİL FAKAT BEN STAJ YAPARAK İŞ DENEYİMİ KONUSUNDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.STAJIMI TRABZON MERKEZ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM… TEL:05467973722 ADRES:KTÜ KANUNİ KAMPÜSÜ BİRİNCİ BLOK ERKEK YURDU

commenter

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIF öğrenciyim.Yazın stajımı bankanızın İSTANBUL/ANADOLU YAKASIndaki herhangi şubenizde yapmak istiyorum. ek:Üniversitemizde okuduğum bölümde 2011-2012 GÜZ ve BAHAR DÖNEMLERİNDE ( üniversite 1.sınıf )derece yaparak %10 lik dilime girdim.2012-2013 GÜZ DÖNEMİnde de %10lik dilime girmeye hak kazanarak ilk 10 na girdim. Teşekkürler..

commenter
UĞUR KARAASLAN | Mayıs 8th, 2013 at 16:20

istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim bankanızda zorunlu stajımı gerçekleştirmek istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel : 05543204954

commenter
SELEN ŞEKERCİ | Mayıs 8th, 2013 at 20:12

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Tokat/Merkez şubesinde staj yapmak istiyorum. Kurumunuz bünyesinde deneyim kazanmak ve bankacılık alanında uzmanlaşmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Remziye DEMİR | Mayıs 8th, 2013 at 21:44

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul(Avr.)’da herhangi bir şubenizde yaz dönemi süresince staj yapmak istiyorum.

commenter
huriye dıraman | Mayıs 9th, 2013 at 14:10

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İİBF İŞLETME 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN AYDIN/NAZİLLİ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KURUMUNUZ BÜNYESİNDE DENEYİM KAZANMAK VE BANKACILIK ALANINDA UZMANLAŞMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
HASİBE AYBAY | Mayıs 9th, 2013 at 14:15

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTİSAT 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN KONYA/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KURUMUNUZ BÜNYESİNDE DENEYİM KAZANMAK VE BANKACILIK ALANINDA UZMANLAŞMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Pakize KÜÇÜKÇÖNE | Mayıs 9th, 2013 at 14:19

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTİSAT 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN KOCAELİ/GEBZE ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KURUMUNUZ BÜNYESİNDE DENEYİM KAZANMAK VE BANKACILIK ALANINDA UZMANLAŞMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Özge Zekiye CEYLAN | Mayıs 9th, 2013 at 14:21

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ İİBF KAMU YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN KONYA/AKŞEHİR ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.KURUMUNUZ BÜNYESİNDE DENEYİM KAZANMAK VE BANKACILIK ALANINDA UZMANLAŞMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:22

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN ANTALYA/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.BU STAJIN ÖĞRENİM HAYATIM İÇİN ÇOK YARARLI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:25

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIFTAYIM.YAZ DÖNEMİNDE BANKANIZIN ANTALYA/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:32

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIFTAYIM.YAZ DÖNEMİ BANKANIZIN ANTALYA/MERKEZ ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SİNEM KAHYA | Mayıs 9th, 2013 at 20:35

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2.SINIFTAYIM.YAZ DÖNEMİNDE ANTALYA/MERKEZ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
firdes şimşek | Mayıs 10th, 2013 at 18:34

AFYONKOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ORTALAMAM 4 ÜZERİNDEN 3.04’TÜR. BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİBİM.ZORUNLU OLDUĞUM STAJIMI BU YAZ KAYSERİ/DEVELİ İLÇESİNDE BULUNAN ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

mustafa kemal unıversıtesı yayladagı meslek yuksek okulunda son sınıf ogrencısıyım yaz donemınde hatay kırıkhan subenızde staj yapmak ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım

commenter

CONCORDIA UNIVERSITESI (Kanada) 4. siniftayim. Yaz doneminde IZMIR/KARSIYAKA subelerinizin birinde deneyim kazanmak ve kendimi gelistirmek adina staj yapmak istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim.

commenter

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim.Bancacılık sektötürünü görmek,tanımak ve tecrübe kazanmak amacıyla MUĞLA/Fethiye’deki şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM TECRÜBE KAZANMAK VE BANKACILIK ALANINDA DETAYLI BİLGİ EDİNMEK ADINA BANKANIZIN SAMSUN/BAFRA ŞUBESİNDE YAZ DÖNEMİ STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

Ben su anda Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi Cultural Management bölümü 8. sömestr ögrencisiyim. Ögrenim gördügüm bölüm, Kültür ve Ekonomi bilimlerini icermekte olup agirlikli olarak İsletme ve İngilizceden olusmaktadir. Akbank Istanbul genel merkezinde 26 Agustos – 18 Ekim 2013 tarihleri arasinda staj yaparak bankacilik ve sigortacilik deneyimi mi gelistirmek istemekdeyim.

Kisisel bilgiler
Dogum tarihi: 11 Mayis 1989
Dogum yeri: Duisburg, Almanya
Medeni durum: bekar
Vatandaslik: Alman

Ek yetenekler
-cok iyi derecede Microsoft Office programlari, Excel, Powerpoint ve Word kullanimi
-sözlü ve yazili olarak cok iyi Almanca, Ingilizce ve Türkce bilgisi, Ispanyolcada temel bilgiler
-ehliyet

Gereginin yapilmasini arz ederim.

Saygilarimla

commenter
AYŞEGÜL OĞUZ | Mayıs 13th, 2013 at 15:12

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yaz stajı yapmak için başvurumun değerlendirmeye alınmasını rica ediyorum. Kocaeli Üniversitesi’nde almış olduğum teorik birikimimi staj sırasında pratik bilgilerle pekiştirmeyi amaçlıyorum.
İş deneyimleri; İki Adam Limited Şirketinde satış pazarlama ve Düşler Akademisi gönüllü çalışma(hala devam ediyorum). Staj deneyimim; Türkiye Otel, Lokanta ve Dinlenme Yerleri İşçi Sendikası.Yetkinlikler; Ms Office Programs, ETA. Dil; İngilizce. Ayrıca orta seviyede İşaret Dili biliyorum. Bankanızın İstanbul şubelerinden birinde staj yapmak istiyorum.
Gerekli görüldüğü takdirde daha detaylı bilgi vermek için yüz yüze görüşmek isterim.
İlginiz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
AYŞEGÜL OĞUZ

commenter
aslıhan kalkan | Mayıs 13th, 2013 at 21:16

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde bankanızın Sakarya/Merkez veya Sakarya/Pamukova şubesindede staj yaparak kurumunuz bünyesi altında bankacılık sektörü alanında kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla
Aslıhan KALKAN

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
ADI:ELÇİN SOYADI:GÜNER
DOĞUM YERİ:GAZİANTEP
DOĞUM TARİHİ:17.10.1993
ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.BANKACILIK ALANINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK VE TECRUBE KAZANMAK İÇİN ÇANKAYA/ANKARA VEYA GAZİANTEP ŞUBELERİNİZDE YAZ DÖNEMİNİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİ YADA BODRUM/TURGUTREİS MARİNA ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE.. TEL:0531 370 87 38

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı Soyadı : özge aksu
Doğum Yeri ve Tarihi : istanbul-19.08.1992
Telefon no : 05313708738
SERTİFİKALAR
. LOGO GO PLUS PROGRAMI
.PAZARLAMA VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ
.EMPATİ VE EMPATİ KURMA
BiLĞİSAYAR BİLGİLERİ
•Microsoft Office Programları( Word, Excel, Powerpoint, Picture Manager)
•Logo Go Plus
REFARANSLAR
ADI SOYADI:ŞENEL AKSU
NO:05322400226
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2.SINIF ÇĞRENCİSİYİM BU YAZ BANKANIZIN BODRUM/TURGUTREİS ŞUBESİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM ARZ AEDERİM..

commenter
Gizem Şenkul | Mayıs 15th, 2013 at 01:43

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ 1SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ BANKANIZDA STAJERLİK YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİ ARZ EDERİM GİZEM ŞENKUL

commenter
EMBİYA KAYKIN | Mayıs 15th, 2013 at 20:34

İstanbul üniversitesi myo .sınıf öğrencisiyim. Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim Embiya Kaykın Tel : 543 232 27 54

commenter
Elif Hastürk | Mayıs 15th, 2013 at 20:56

Afyon Kocatepe Üniversitesi iktisat 2. sınıf öğrencisiyim. gelecek için tecrübe kazanmak amacıyla bankanızın Uşak yada Afyon şubesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
REMZİYE DAMLA YILDIRIR | Mayıs 16th, 2013 at 00:40

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. YAZ STAJIMI ANTALYA MERKEZDEKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter

ADANAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF 1.ÖĞRETİM ÖĞRENCİSİYİM.ZORUNLU 30 GÜN OLAN YAZ STAJIMI BANKANIZIN İZMİR KEMALPAŞA DAKİ ŞUBESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ SAYGILARIMLA ARZ EEDERİM. TEL: 0534 060 34 41

commenter

Trakya üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1, sınıf öğrencisiyim.. İstanbul / PENDİK şubenizde yaz dönemi staj yapmak istiyorum.Geregini bilgilerinize arz ederim.

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 16th, 2013 at 16:38

Uludağ Üniversitesiİşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Aydın/Çine şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz edrim.Şimdiden teşekkürler.

commenter
BURÇİN BOZKURT | Mayıs 16th, 2013 at 16:42

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde bankanızın Aydın/Çine şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Anadolu üniversitesi(örgün)3.sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.BALIKESİR/Susurlukta ikamet etmekteyim.Bankacılık sektöründe deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek için 2013 yaz döneminde susurluk şubesinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim
05545537341

commenter

aksaray üniversitesi 1.sınıf mıhasabe bölümünde okumaktayım.
mugla marmaris içmeler şübenizde 30 iş günü staj görmek istiyorum…

commenter

gazi universitesi endustri muhendisligi bolumunde 4.sinif ogrencisiyim.25 is gunu olan zorunlu yaz stajimi akbank ta yapmak istiyorum

commenter
Bayram Altuntaş | Mayıs 17th, 2013 at 11:35

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Esenlerde İkamet ediyorum. Bankacılık sektöründe tecrübe edinebilmek için 2013 yaz döneminde bankanızın İstanbul / Esenler veya Bağcılar şubesinde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim .

İLETİŞİM : 0539 477 73 96

commenter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Dönem ortalamam 3,52.İstanbulda ikamet etmekteyim yazın Balıkesirde ailemin yanında olacağım.Stajımı Balıkesir/Bandırma şubesinde yapmak istiyorum.Banka sektörünü yakından tanıyıp hem kendime hem sizlere yararlı olmak adına sizin bankanızı seçtim.
KİŞİSEL BİLGİLER:
AD:ELİF
SOYAD:SEVİM
DOĞUM TARİHİ:09.01.1994
DOĞUM YERİ:BALIKESİR
ADRES:İstanbul Üniversitesi Avcılar Öğrenci Yurdu C blok
EĞİTİM BİLGİLERİ:
LİSE:Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Eşit Ağrlık
ÜNİVERSİTESİ:İstanbul Üniversitesi/İşletme Fakültesi
YABANCI DİLLER:İngilizce(B2 Düzeyinde)-Almanca(B1 Düzeyinde)
KURSLAR:BRİSTİSH ENGLİSH
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
TELEFON:5466853556
MAİL:elifsevim1@gmail.com
SERTİFALARIM:1-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Girişimcilik Programı.2-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Sunuculuğu yaptığım Marka Yönetimi Zirvesi 2013
REFERANSLAR:Ahmet TURAN

commenter

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Dönem ortalamam 3,52.İstanbulda ikamet etmekteyim yazın Balıkesirde ailemin yanında olacağım.Stajımı Balıkesir/Bandırma şubesinde yapmak istiyorum.Banka sektörünü yakından tanıyıp hem kendime hem sizlere yararlı olmak adına sizin bankanızı seçtim.
KİŞİSEL BİLGİLER:
AD:ELİF
SOYAD:SEVİM
DOĞUM TARİHİ:09.01.1994
DOĞUM YERİ:BALIKESİR
ADRES:İstanbul Üniversitesi Avcılar Öğrenci Yurdu C blok
EĞİTİM BİLGİLERİ:
LİSE:Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Eşit Ağrlık
ÜNİVERSİTESİ:İstanbul Üniversitesi/İşletme Fakültesi
YABANCI DİLLER:İngilizce(B2 Düzeyinde)-Almanca(B1 Düzeyinde)
KURSLAR:BRİSTİSH ENGLİSH
İLETİŞİM BİLGİLERİM:
TELEFON:5466853556
MAİL:elifsevim1@gmail.com
SERTİFALARIM:1-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Girişimcilik Programı.2-)İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü/Sunuculuğu yaptığım Marka Yönetimi Zirvesi 2013
REFERANSLAR:Ahmet TURAN
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
SELİN ERTÜRK | Mayıs 17th, 2013 at 13:47

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KULLANDIĞIM PROGRAMLAR:MS WORD,MS EXCEL (ORTA DERECE).MUGLA/FETHİYE ŞUBESİNDE BANKANIZDA YAZ STAJI YAPMAK VE AKADEMİK EĞİTİMİMİ BİLGİNİZLE BİRLEŞTİREREK DENEYİM YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.TELEFON:05387178799

commenter
Tuğba Bozdoğan | Mayıs 17th, 2013 at 21:19

Pamukkale Üniversitesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz döneminde bankanızın Aydın ili şubelerinin herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim .

commenter

Elif GENÇER.Süleyman Demirel Üniversitesi Ünivesitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,İktisat Bölümünde okuyorum.3.sınıf öğrencisiyim.Isparta ili merkez şubelerinde staj yapmak isterim.Kurumunuz bünyesinde deneyim kazanmak istiyorum.istiyorum.Gereğin yapılmasını arz ederim.

commenter
NURGÜL DEMİRAYAK | Mayıs 18th, 2013 at 14:27

ısparta Süleyman Demirel Üniversitesi iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. office programlarını kullanabiliyorum. diksiyon, ingilizce, bilgisayar sertifakalarına sahibim. yaz stahında bankanız çalışmak istiyorum. hizmet sektöründe insanlarla iletişimde kendime güveniyorum. ısparta ili merkez şubelerinizde yaz stajı yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Ümmühan ÇÖRÇEM | Mayıs 18th, 2013 at 23:27

Uşak üniversitesi Eşme MEslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi staj programını Uşak merkez şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim .TEL:0544 327 23 33

commenter

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 3.SINIF ÖGRENCİSİYİM (%30 İNĞİLİZCE) BANKANIZIN MERSİN MERKEZ VE TARSUS VE ADANA MERKEZ ŞUBELERİNDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM .TEL 05349534288 2010 HAZIRLIK BAŞARI BELGESİ -PERYÖN 6.ULUSAL KARİYER PANAYIRI-GARANTİ BANKASI KARİYER GÜNLERİ-YENİLEŞİM PENCERESİNDEN GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ-BEMAR KARİYER OKULU AISEC KARİYER ZİRVESİ KATILIM BELGELERİ VARDIR.ORTA DERECEDE BİLGİSAYAR OFFİCE PROGRAMLARI BİLMEKTEYİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

commenter
MERVE YILDIRAN | Mayıs 19th, 2013 at 15:59

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın BURSA Merkez şubelerinden herhangi birinde yaz döneminde stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim Saygılarımla MERVE YILDIRAN

commenter
hatice aktürk | Mayıs 20th, 2013 at 13:54

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3. sınıf ögrencisiyim ..2.zorunlu stajımı bankanızın istanbul avrupa yakasındaki esenler şubesinde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

commenter
AYFER COŞKUN | Mayıs 20th, 2013 at 18:29

Yıldız teknik üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde bankanızın İstanbul ili şubelerinin herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim .

commenter
Sercan Arslan | Mayıs 20th, 2013 at 23:38

Celalbayar üniversitesinde iktisat bölümü 2. sınıf öğrencisiyim bankanızda 45 günlük staj yapmak istiyorum .Bilginize arz ederim…

commenter
Sercan Arslan | Mayıs 20th, 2013 at 23:50

celalbayar üniversitesin de iktisat bölümü 2. sınıf ögrencisiyim 45 günlük stajımı bankanız da deneyim kazanarak yapmak istiyorum. çanakkale/biga ilçesin de ikametgah etmekteyim.bilgilerinize arz ederim…

commenter

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK SİGORTACILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ YAPMA MECBURİYETİNDEYİM AKSİ TAKDİRDE SINIFTA KALMA DURUMU VAR OLDUĞUNDAN YARDIMLARINIZI RİCA EDER İST GÜNGÖREN BAKIRKÖY BAĞCILAR VE İST DIŞI LÜLEBURGAZ OLMA İMKANI VARSA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER ACİLEN BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.05344088687

commenter
RAİFE ERDOGAN | Mayıs 21st, 2013 at 15:55

Kırklareli üniversitesi Vize Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu staj programını İstanbul(Avr.) şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.TEL:0531 787 04 13

commenter
Raife ERDOĞAN | Mayıs 21st, 2013 at 16:00

Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2. sınıf nöğrencisiyim.Yaz döneminde bankanızın İstanbul(Avr.) ili şubelerinizde zorunlu stajımı yapmakk istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BARIŞ ÇAKICI | Mayıs 21st, 2013 at 16:44

celal bayar üniversitesinde iktisat bölümü 2. sınıf öğrencisiyim 45 günlük stajımı bankanızda yapmak istiyorum. ANTALYA/ELMALI ilçesinde ikametgah etmekteyim. Bilginize arz ederim.

commenter
nebahat demiröz | Mayıs 22nd, 2013 at 14:12

bayburt üniversitesi iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Aynı zamanda bankacılıkve siğortacılık mezunuyum bu yaz stajımı kayseri şubenizde vaya ilçelerinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Berkan ÖZTEKİN | Mayıs 22nd, 2013 at 16:22

Adres Bilgileri : TÜRKİYE – ÇANAKKALE – EZİNE
Cep Telefonu : 0 (544) 903 56 27
E-Posta : boztekin17@gmail.com

Kişisel Bilgiler

Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : Türkiye
Askerlik Durumu : Tecilli (07.02.2017)
TC Kimlik No :
Doğum Tarihi : 03.03.1991
Doğum Yeri : Türkiye – Çanakkale
Sürücü Belgesi : B (2012)

Eğitim Bilgileri

Eğitim Durumu Eğitim Durumunuz, Üniversite Öğrencisi olarak kaydedilmiştir.
Yeni Üniversite Ekle

Üniversite (Lisans) Dumlupınar Üniversitesi – (Örgün Öğretim)
09.2010- 06.2014 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye 3. sınıf
ortalamam 2.60/ 4.00
Lise Gelibolu Anadolu Lisesi 85 / 100
06.2008 Türkçe – Matematik

Yabancı Dil
Okuma Yazma Konuşma
İngilizce İyi Temel Temel
Almanca Orta Temel Temel

Yetkinlikler

Bilgisayar Bilgileri: Word ve Excelli iyi düzeyde biliyorum. [

Sertifika Bilgileri
diksiyon
rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde
etkili iletişim

rodos grup – 03.2013
Cem ÖGRETİR eğitmenliğinde

borsa eğitimi
Dumlupınar Üniversitesi Ekonomi Toplulugu – 03.2013
Finans eğitmeni Umut GÜMÜLCİNELİ eğitmenliğinde
Kalite – Denetim – (İç Denetçilik Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Kalite – Denetim – (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ –
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

OHSAS 18001:2007
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
Yaşamboyu Gelişim Enstitüsü – 13.12.2010

Hobiler : Seyahat etmek, kitap okumak ,bilgisayar,müzik dinlemek.
Üye Olunan Topluluklar : Üniversitenin dağcılık kulübüne üyeydim ama 1 senedir bazı sorunlardan dolayı kulüple iletişim içerisinde değilim.
Sigara Kullanımı : Sigara kullanmıyorum.

Bankanızın Çanakkale şubesinde yaz mevsimi için staj yapmak istiyorum.

commenter

LİSANS: Dumlupınar Üniverstesi Bankacılık Ve Finans 2012 – 2014

ÖN LİSANS: Kırklareli Vize M.Y.O. Bankacılık Ve Sigortacılık 2010 – 2012

LİSE: Giresun Y.D.A Lisesi Türkçe – Matamatik 2003 – 2007

İLKÖĞRETİM Namık Kemal İlköğretim Okulu 1996 – 2003

DENEYİM BİLGİSİ

KURUM: T.C. Halkbankası STAJ 04.07.2011 28.07.2011

İl Tercihi: Giresun / Merkez

commenter
Fatmanur Bulanık | Mayıs 22nd, 2013 at 19:34

Antakya Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf muhasebe ve finansman öğrencisiyim. 2013/2014 eğitim yılında okul stajını herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

Tel:05366826324

commenter

Gazi Üniversitesi İstatistik(ing) 2. sınıf öğrencisiyim. Ankara veya Çanakkale şubenizde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum.

commenter
Cansu Bayrakcı | Mayıs 22nd, 2013 at 23:46

Sakarya Üniversitesi Pamukova MYO İşletme Yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim 30 günlük zorunlu stajımı Balıkesir/Bandırma ilçesi şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Y.Y.Ü Gevaş Meslek Yüksek Okulunda 1.Sınıf (i.ö) Finansman Bankacılık ve sigortacılık Bölümünde okumaktayım. Stajımı sizin Bankanızda yapmakta gurur duyarım.
Gerekenin sizin tarafınızda yapılmasını Rica ve Arz ederim..
Ömer Begce

commenter
Özlem ERTUĞRUL | Mayıs 24th, 2013 at 20:18

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 1.SINIF öğrencisiyim.MUĞLA/MERKEZ yaz dönemi için bu bölümde kendime tecrübe edinebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Onur Öztürk | Mayıs 24th, 2013 at 22:52

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim .Yaz dönemi içerisinde bankanızın herhangi bir şubesinde stajımı yapmak ıstıyorum . gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Abant izzet baysal üniversitesi 3.sınıf işletme bölümü öğrencisiyim.İstanbul Esenyurt da ikamet etmekteyim.Konya Kulu ilçesinde de staj yapabilirim.2.26 ortalamam var.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ELİF DAYI

commenter
Leyla YAĞMANAZ | Mayıs 27th, 2013 at 12:32

Süleyman Demirel Üniversitesi Gönen MYO Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.Sınıf öğrencisiyim.30 iş günlük zorunlu stajımı yaz dönemi ANTALYA/KUMLUCA şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Mustafa Kemal üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim Hatay Antakya da ikamet etmekteyim ve buradaki şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. Hatay Antakya da ikamet etmekteyim ve buradaki şubenizde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Bilge KARAOĞLAN | Mayıs 28th, 2013 at 14:15

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Elazığ’da ikamet etmekteyim Buradaki şubenizde staj yapmak istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
MEHMET HALİL | Mayıs 29th, 2013 at 17:56

MERHABA…
EDİRNE/KEŞAN’DA DÖRT YILLIK BANACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÜÇÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM. MÜMKÜNSE ZORUNLU STAJIMI AKBANK’TA YAPMAK İSTİYORUM.
TEŞEKKÜRLER…

commenter

BAHÇEŞEHİR ÜNİERSİTESİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.(1.DÖNEM GENEL NOT ORTALAMAM 3.60)BANKANIZIN SANCAKTEPE ŞUBESİNDE 1 AYLIK ZORUNLU STAJIMI YAPMAK İSTEMEKTEYİM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter

arkadaşlar burası akbank ın resmi sitesi değil kişisel bilgilerinizi bu yüzden kimseyle paylaşmayın admin sen de böyle uyarıcı bir yazı koysan iyi olur.

commenter
Fatma Gül KARAKUŞ | Mayıs 30th, 2013 at 13:39

TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDE BANKACILIK VE SİGORTACILIK OKUYORUM. SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. EDİRNE-UZUNKÖPRÜ ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. 05419614937

commenter
İNAYET AKSOY | Mayıs 30th, 2013 at 16:38

Balıkesir üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Anadolu üniversitesi Menkul kıymetler ve sermaye piyasası 1.sınıf öğrencisiyim.Orta düzeyde ingilizceye sahibim.İstanbul Anadolu yakası/Kocaeli bölgelerindeki şubelerinizde yaz dönemi içerisinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM 2013 YILI YAZ DÖNEMİ BANKANIZIN ANKARA KIZILAY ŞUBELERİNİN BİRİNDE GÖNÜLLÜ STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
Müge Öykü KAYA | Mayıs 31st, 2013 at 16:23

Adres:
Güzelkent Hukukçular Sitesi Rafetbey Caddesi
Kemer Sokak Villa:43 Büyükçekmece/ İSTANBUL

KİŞİSEL BİLGİLER
Doğum Tarihi : 02.10.1992
Doğum Yeri : Bolu
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Durumu : Bekar
Uyruk : T.C.
Sürücü Belgesi : B Sınıfı

EĞİTİM BİLGİLERİ

2011-…. T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü (Çift Anadal Öğrencisi) (% 75 Burslu)

2011-2012 T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR BELGESİ

2006-2010 Prof. Dr. Sabahattin Zaim Lisesi

1998-2006 Cumhuriyet İlköğretim Okulu

KURS BİLGİLERİ

Bilge Adam Microsoft Office Eğitimi -2011
Kariyer.net Etkili Özgeçmiş Oluşturma ve Mülakat -2012
Dilko Englısh Yabancı Dil Kursu ( Elementry, Preintermediate, İntermediate)
My Staff Etkili Özgeçmiş hazırlama ve Mülakat Teknikleri -2013
Academy Education & Consultany İmaj Yönetimi -2013
İTÜ- Çatışma, Stres, İlişki, Toplantı ve Takım Yönetimi, Yönetişim Becerileri- 2013

İngilizce: İntermediate

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
MS Office Programları: Word, Excel çok iyi

HAZIRLANAN PROJELER
 Şirketlerin İflas Nedenlerinin İncelenmesi (American Airlines’in ve Milyon Dolarlık İnternet Şirketlerinin İflas Analizi) -2011
 Microsoft Word Tasarım Çalışmaları -2011
 Microsoft Excel Çalışmaları -2011
 Şirketlerde, İşletme Politikalarının ve Prosedürlerinin Belirlenmesi – 2012
 Sosyal Bilimlerde Yöntem ve İletişim- İletişim Engelleri- 2012
 İşletmelerde Pazarlama Fonksiyonları -2012
 Üst Yönetim Stratejileri/ Kurumsal Stratejiler -2012
 Milletlerarası Ticaret Odası (MTO) Araştırma Raporu -2012
 SWOT Analizi/ Coca Cola İçecek A.Ş.’nin Durum Analizin İncelenmesi -2012
 Liderlikte Durumsallık Yaklaşımları -2013
 Doğrudan Yabancı Yatırım Analizi – Yenilenebilir Enerji/ Rüzgar ve Güneş Enerji Santrallerinden Elektrik Enerjisi Üretmek -2013

Yaz döneminde(Haziran, temmuz, ağustos, eylül) staj yapmak istemekteyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

İstanbul Arel Üniversitesi tam burslu ingilizce uluslararası ticaret ve finans 1. sınıf öğrencisiyim. Kabul görülürse bankanızda gönüllü olarak staj yapmaktan gurur duyarım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

commenter
Ayşe Çiçek | Haziran 3rd, 2013 at 11:53

Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Mersinde ikamet etmekteyim.2013 yılı yaz dönemi için gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

MERSİN TİCARET MESLEK LİSESİNDE ANADOLU BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM . GELECEK YIL ZORUNLU OLAN STAJ UYGULAMASINI SİZİNLE BERABER YAPMAK İSTİYORUM . MERSİN TOROSLARDA İKAMET ETMEKTEYİM. GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

commenter
Kubilay Özdemir | Haziran 5th, 2013 at 17:28

Anadolu Üniversitesi 2. sınıf ingilizce iktisat öğrencisiyim . Ankarada ikamet etmekteyim .2013 yılı yaz dönemi için gönüllü staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Dilek Kırmızı | Haziran 5th, 2013 at 17:54

Trakya Üniversitesi Uzunköprü Meslek Yüksek Okulu işletme yönetimi 2.sınıf ögrencisiyim.1temmuz 23 agustos arası zorunlu staj dönemimimde sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim
Adres:haseki sultan mah.cevdet paşa cad.no110/2 istanbul/fındıkzade
telefon:05349882970
gereginin yapılmasını arz ederim

commenter
Duygu Kırmızı | Haziran 5th, 2013 at 18:03

Trakya Üniversitesi Uzunköprü M.Y.O. işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim. Okulum bitti. Staj dönemin 1 Temmuzdan 23 Ağustos tarihleri arasında 40 iş günüdür ve zorunludur. Sigortam okulum tarafından ödenecektir. Mail adresimden tarafıma ulaşabilirsiniz.

commenter

Yıldız Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Muhasebe Programları( Eta, Mikro, Luca ) ve MS OfFice programlarını biliyorum. Zorunlu stajımı Muğla- Fethiye Şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BUKET ÇİMEN | Haziran 12th, 2013 at 12:59

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. 20 İŞ GÜNÜ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM . İSTANBUL ESENYURTTA İKAMAT EDİYORUM. GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
Merve YILDIRIM | Haziran 14th, 2013 at 15:01

KİŞİSEL BİLGİLER
Adı SOYADI: Merve Yıldırım
Doğum Yeri ve Tarihi:Fethiye/MUĞLA 08.03.1992
Telefon no:0507 292 51 82

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
ETA V8 SQL, LOGO GO 1.83, MIKRO V12

Marmara Üniversitesi İktisat Fakultesi İktisat Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Fethiye/MUĞLA şubenizde yaz dönemi için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Kadriye Başak Şahintürk | Haziran 14th, 2013 at 19:36

Çukurova Üniversitesi İİBF İŞLETME 4. sınıfa geçmiş öğrenciyim ilerde bende ağabeyim(Yusuf Can Şahintürk)gibi sizin bankanız çalışanlarından olmak için bir adım atmak istiyorum.Kabul görülürse bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
selin hatipoğlu | Haziran 15th, 2013 at 02:16

merabalar.beykent üniversitesi banking and financial bölümünde eğitim görmekteyim 3. sınıf öğrencisiyim.daha önce finansbank bünyesinde zorunlu stajımın bir kısım süresini geçen sene itibari ile gerçekleştirdim.kariyerimi okudugum bölüm itibari ile de severek ve ilgi alanım olan finans sektöründe gerceklestirmek istiyorum.banka sektörünü yakından takip ediyorum ve bu kariyer baslangıcımda yaz donemı ıcerısınde temmuz ve agustos aylarında bankanız bunyesınde staj yapmak ve kendımı olabıldıgınce gelıstırmek en buyuk ıstegım.kendı ıstegımın yanı sıra okulumun getırmıs oldugu zorunlu staj donemımı de bunyenızde gerceklestırmek ıstıyorum.cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler

commenter
Betül Kırbaç | Haziran 15th, 2013 at 17:01

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Matematik Bölümü (%30 İngilizce) 3. sınıfa geçmiş bir öğrenciyim.Bu yaz İstanbul’da staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Huriye Şenel | Haziran 17th, 2013 at 11:49

Pamukkale Üniversitesi (%100 ingilizce) iktisat 2. sınıfa geçmiş bir öğrenciyim.Bu yaz Aydın da staj yapmak istiyorum.Geleceğim için bir adım atmak çok istiyorum.Çalışma durumunuzu çok merak ediyorum.Staj yaparak kendimi geliştirmek istiyorumm.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve staj yapmak istiyorum.

commenter

Çanakkale 18mart Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 4. sınıf öğrencisiyim. 1992 doğumluyum. Balıkesir şubenizde staj yapmak istiyorum.

commenter

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad, Soyad : Eray BAYDAK
Doğum Yeri ve Tarihi : 04.08.1992/ Balıkesir
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres Bilgileri : Atatürk m. Yasemin s. no:12 kat:1 Balıkesir
Cep Tel :0 554 404 10 13
E-posta : eray_baydak@hotmail.com
EĞİTİM BİLGİLERİ
Çanakkale 18mart Ünv. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkisi 4.sınıf öğrencisiyim
Balıkesir şubenizde staj yapmak istiyorum

commenter

merhaba ben özge özkan İstanbul üniversitesi iktisat bölümün 3.sınıf öğrencsiyim İskenderun şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
BETÜL TEKOL | Temmuz 8th, 2013 at 20:45

MERHABA
BAYRAMPAŞA TİCARET MESLEK LİSESİ 12.SINIFTAYIM.BANKA BÖLÜMÜ OKUYORUM.BU YIL ZORUNLU STAJIMI SİZİNLE YAPMAK İSTİYORUM.SULTANGAZİ DE İKAMET ETMEKTEYİM.

commenter

Merhaba ben Pamukkale Üniversitesi ingilizce iktisat 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde istanbul avrupa yakasında herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Teşekkürler.

commenter
BÜŞRA ARSLAN | Temmuz 18th, 2013 at 10:45

KİŞİSEL BİLGİLER
Ad soyad : Büşra Arslan
Doğum tarıhı ve yeri : 30.04.1994 / Eminönü
ADRES BİLGİLERİ
Yunus emre mahallesi 1389/1 sokak No:17 daire : 8
Sultangazi/ İSTANBUL
E-POSTA: busraarslan94@hotmail.com
CEP TEL : 05398914212

Sakarya Üniversitesi İşletme Yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim . Okulumuzda uygulanan 3+1 sistemi (Mesleki uygulama yönetim süreci ) için 2. sınıfımın 2. donemınde 3 aylık bankanızda stajyer olarak ilgili bölümlerinızde çalışmak istiyorum .
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERIM .

commenter
kevsire coroz | Temmuz 24th, 2013 at 16:52

Muş Alparslan üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde iktisat bölümü 3.sınıfında okumaktayım.izmir de ikametgah etmekteyim.yaz dönemi stajımı bankanız bünyesinde yapmak istiyorum.izmir ve muşta staj yapabilirim.GEREĞİNİ ARZ EDERİM

commenter

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksek Okulu bankacılık ve sigortacılık bölümü son sınıf öğrencisiyim.MANİSA / ALAŞEHİR şubenizde yaz dönemine ait zorunlu stajımı yapmak istiyorum.
GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

commenter

SAPANCA MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BANKANIZIN SERDİVAN ŞUBESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM KIŞ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI SERDİVAN ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.GİZEM YILMAZ

commenter
SENA CANSABUNCU | Ağustos 30th, 2013 at 15:40

İYİ GÜNLER,YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARDA MÜHENDİSLİK AHLAKI,ETİĞİNİ KAZANMAK;
İŞ HAYATINA BAŞLAMADAN ÖNCE ÖNEMLİ KAZANIMLARDA BULUNUP TECRÜBE EDİNİP DONANIMLI BİR MÜHENDİS OLMAK İÇİN STAJ YAPMAYI SİZİN BANKANIZDA MAKUL GÖRDÜM.DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%100 İNGİLİZCE) 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.VERİ TABANI,SQL GİBİ ALANLARLA İLGİLENİYORUM.BANKADA STAJ YAPMAK VE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.BİLDİĞİM DİLLER JAVA VE C SHARP WEB OLARAK İSE HTML CSS HTML5.SENEYE ZORUNLU STAJIM VAR.2013-2014 DÖNEMİ KIŞ AYINDA VEYA YAZ DÖNEMİNDE SİZİN KURUMDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.İKAMET YERİ İZMİRDİR ANCAK İZMİR,İSTANBUL,YALOVA’DAKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPABABİLİRİM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM
—KİŞİSEL BİLGİLER–
MEZUN OLDUĞU LİSE:YALOVA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ/SAYISAL BÖLÜM
DOĞUM TARİHİ:17/03/1993
TC:72895088456
E-MAİL: senagoksu_93@hotmail.com/senagoksu93@gmail.com
KULLANILAN ARAYÜZ PROGRAMLARI:ECLİPSE,DREAMWEAVER,MİCROSOFT OFFİCE,VISUAL STUDİO

commenter
sibel ağkaya | Eylül 3rd, 2013 at 13:06

Merha ben lise son sınıf öğrencisiyim Sancaktepe/İSTANBUL şubenizde zorunlu stajımı yapmak istiyorum Bölümüm bilgisayar ilginiz için şimdiden teşekürler

commenter

Çukurova üniversitesi(Adana) 3.sınıf işletme öğrencisiyim. Öncelikle yaz döneminde ama ikinci öğretim olduğumdan belli saat aralıklarında kış dönemide staj yapabilirim. Mersin\Tarsus ya da Adana da bu imkanı sağlamanızı rica ederim.

commenter
Selin Öndeş | Eylül 29th, 2013 at 20:43

Lisans:Mimar Sinan Üniversitesi 3. sınıf matematik öğrencisiyim.İkinci üniversite Anadolu Üniversitesi 2. sınıf işletme okuyorum.Yaz dönemi için İstanbul Asya şubenizde staj yapmak istiyorum.

commenter
KÜBRA SARISOY | Ekim 17th, 2013 at 21:16

Merhaba ben Ankara Üniversitesi Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim. 2014 yazı için bankanızın istanbul avrupa şubelerinden birinde gönüllü staj yapmak istiyorum.

commenter

Bursa Uludağ Üniversitesi 3. sınıf maliye öğrencisi ve ayrıca işletme bölümünde çift anadal yapmaktayım.Nilüfer/Bursa şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim

commenter
Elif yıldız | Ocak 20th, 2014 at 20:16

Bursa yıldırım ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sömestr dan sonra yarım kalan stajımı fomara şubenizde devam ettirmek istiyorum. Gereğini arz ederim.

commenter

Celal Bayar Üniversitesi GÖRDES MESLEK YÜKSEK OKULU Maliye bölümü 2. sınıfta okumaktayım.
2011-2012 Dönemi lise stajımı ve 2013 yaz dönemi üniversite stajımı yapı kredi bankası Manisa şubesinde yapmış bulunmaktayım.
2. Sınıf yaz dönemi zorunlu stajımı Manisa Merkez/Mesir şubenizde yapmak İstiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter
HAKAN GÖNÜL | Şubat 7th, 2014 at 10:12

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksek Okulu BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Kırkağaç/ MANİSA şubesinde yapmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Ben Yesim Estelik Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf Bankacılık ve sigortacılık bölümü ögrencisiyim 24 şubat- 16 haziran tarihleri arasında zorunlu stajımı yapmam gerekiyor kendim istanbul tuzlada ikamet etmekteyim tuzla veya pendik yakınlarında sizlerinde uygun göreceği yerde staj yapmak istiyorum.tel:05350682351
Bilgilerinize arz ederim…

commenter
YEŞİM ESTELİK | Şubat 10th, 2014 at 22:12

Adres : Aydınlı mah. Cumhuriyet cad. Yiğit sk. No:32 Tuzla/İstanbul
Gsm : (535) 068 2351
Ev :
E-mail : yesimestelik@hotmail.com
Kişisel bilgilerim:
Uyruğum : T.C.
Doğum Yerim : Pendik
Doğum Tarihim : 26 / 06 / 1991
Medeni Durumum : Bekar
Eğitimim:
Sakarya Üniversitesi – Sapanca Meslek Yüksek Okulu / Bankacılık Ve Sigortacılık 2.sınıf
İlgi alanlarım:
Bilgisayar ve Bilişim Teknolojilerini takip ederim,
Internet ve Internet tabanlı teknolojiler ile ilgilenirim,
Daha Önce Staj Yaptığım Banka
GARANTİ BANKASI A.Ş / TUZLA –İÇMELER ŞUBESİ

commenter
Aykut Güldal | Şubat 15th, 2014 at 19:59

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın Gümüşhane/Merkez Şubesinde yapmak istediğimi beyan eder gereğinin yapılmasını arz ederim.
tel:0534 560 32 31

commenter
Başak ÖZTÜRK | Şubat 17th, 2014 at 18:25

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde zorunlu stajımı bankanızın İstanbul’da Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.İngilizce hazırlık okudum, bilgisayar sertifikam bulunmaktadır ayrıca diksiyon beden dili ve etkili iletişim sertifikalarım da mevcuttur.Bilgilerinize arz ederim.

commenter

merhaba ben adana çukurova üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıfta okumaktayım yaz stajımı sizin bankanızın Gaziantep şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Pamukkale Universitesinde Sermaye piyasasi 1.sinif ogrencisiyim yaz donemi zorunlu stajimi bankanizin denizli subelerinden birinde yapmak istiyorum. Geregini arz ederim.

commenter
Rezzan Geriş | Şubat 22nd, 2014 at 14:21

Ben pamukkale universitesi ingilizce iktisat 2. Sinif ogrencisiyim yaz icin balikesir burhaniye subesinde staj yapmak istiyorum. Gereginin yapilmadini arz ederim.

commenter

Gazi üniversitesi bankacılık ve sigortacılık yüksekokulu 3. sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı aksaray şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

commenter
ömer paylal | Mart 20th, 2014 at 11:16

İyi günler.
Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(ingilizce) 2.Sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızı seçmemdeki amaç kurumsal kimliğinizden faydalanarak tecrübe kazanmak ve okulda öğrendiğim teorik bilgiyi Akbank gibi global bir markada gerçek hayatla birleştirmek ve bankanıza dünyada öncü güç olma yolunda katkı sağlamaktır. Sigortam okulum tarafından ödenmekte olup 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında staj zamanı olarak uygundur.Okul tarafından zorunlu olarak görülen staj süresi en az 1 ay olmasıyla beraber bu süre kurumunuzun kural ve ihtiyaçlarına göre sizin belirleyeceğiniz süre olabilir.

commenter

Anadolu üniversitesi iibf iktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Ziraat bankasının Eskişehir şubesinde staj yapmak istiyorum.ileri seviyede yabancı dilim var(ingilizce).Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
ömer sevinç | Mart 29th, 2014 at 21:56

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE SERMAYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI BANKANIZIN DENİZLİ SUBELERİDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

commenter
Özlem Yıldızhan | Nisan 16th, 2014 at 10:31

Merhaba Dokuz Eylul Universitesi 3.sinif maliye bolumu ogrencisiyim. Zorunlu stajim olmamakla birlikte kendimi gelistirmek adina bankanizda staj yapmak istiyorum.Izmir buca subenizde yaz donemi stajimi yapmak istiyorum.Geregini arz ederimm

commenter

Merhaba ben İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 2. Sinif öğrencisiyim. Antalya da ikamet etmekteyim. Zorunlu stajim olmamakla birlikte bankanizda yaz staji yapmak istiyorum. Geregini arz ederim.

commenter
Ayşe Yazısız | Nisan 24th, 2014 at 13:23

Merhaba Istanbul Üniversitesı Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 2. sınıf öğrencisiyim. Antalya Muratpaşa da ikamet etmekteyim. zorunlu stajım olmamakla birlıkte bankanızda yaz stajı yapmak ıstıyorum. gereğini arz ederım.

commenter
HATİCE ATEŞ | Nisan 30th, 2014 at 22:34

Meraba ben Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümü 2.sınıf öğrencisiyim Adana Kozan da ikamet ediyorm. zorunlu stajım olmamakla birlikte deneyim sahibi olmak amaçlı Adana merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Serhat TEKBAŞ | Mayıs 1st, 2014 at 16:33

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Ankara mamak abidinpaşa semtinde ikamet ediyorum .2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim

commenter
Dilara Abraş | Mayıs 4th, 2014 at 17:54

Dilara Abraş Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent MYO Dış Ticaret 2. sınf öğrencisiyim. Zorunlu yaz Stajımı Elazığ Merkez Şubelerinizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arzederim.

commenter
nacize okumuş | Mayıs 28th, 2014 at 12:18

Gazi üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Ankara pursaklarda ikamet etmekteyim 2014 yılı yaz aylarında kurumunuzda staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

commenter
Cihat Samet ŞANLI | Mayıs 29th, 2014 at 16:26

İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

commenter
Yasemin Bodur | Mayıs 30th, 2014 at 16:41

Sakarya Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Zonguldak/Çaycuma şubesinde 1 aylık zorunlu yaz stajını yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

Afyon kocatepe üniversitesinde istatistik bölümü okumaktayım. Onun dışında dışardan bankacılık ve sigortacılıkda okuyorum. akşehir şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum…

commenter
Tuğçe Karataş | Ağustos 6th, 2014 at 12:39

Adı soyadı : Tuğçe Karataş
Doğum tarihi : 12.02.1997
İl-ilçe : Antalya-Manavgat
Adres : Ulukapı-yeni mahalle no.58
Telefon : 05355516349
Ben Antalya Manavgat İMKB Ticaret Meslek Lisesi- Muhasebe finasman okuyorum bu yıl okul açılınca zorunlu staj yapmam lazım bankanızda stajer olmak istiyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Melisa Öğütler | Ağustos 6th, 2014 at 15:02

Beykent üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım. 2. sınıf öğrencisiyim. şubat ayında 50 iş günü zorunlu staj yapmam gerekiyor.istanbul da herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

merhaba
pamukkale üniversitesi ingilizce iktisat bölümünde okumaktayım.İleri derece ingilizceye sahibim.Okulumda zorunlu staj yok bu yüzden isteğe bağlı olarak bünyenizde stajımı yapmak istiyorum.izmir ya da denizlide olan herhangi şubenizde olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
Sebahat BEGÜN | Ocak 10th, 2015 at 16:27

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Ezine MYO işletme yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. yaz dönem stajı ile deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek amacıyla bankanızda fırsat vermenizi istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim…

Yorum Yap

Ad:
Email:
Yorum: